התוספות הטובות ביותר לקודי לספורט

אוהדי הספורט לרוב מוצאים את עצמם מאוכזבים כאשר גולשים ביוטיוב, נטפליקס ושירותי סטרימינג אחרים. לעתים קרובות אלה מופיעים רק לתוכן יד שנייה, כאשר ענפי הספורט העיקריים שמורים בעיקר לספקי הכבלים. עם זאת, באמצעות Kodi, אתה יכול לעתים קרובות לצפות בספורט כאירוע חי או כתמצה ממקורות.


Kodi הוא נגן מדיה בחינם, חוקי וקוד פתוח עבור חלונות, לינוקס ואנדרואיד. למרות שגרסת הבסיס מתערבת בארגון בלבד, ניתן להרחיב אותה עם תוספות כדי לספק כמות כמעט אינסופית של תוכן.

תוספות לא רשמיות מתעמקות בכמה תחומים משפטיים מפוקפקים, שכן הנחלים מתקבלים בצורה לא לגיטימית. אמנם אנו נמליץ על כמה מאותן תוספות לזרמי ספורט, אך חיוני שתשתמש בהן רק עם VPN.

VPN ישמור על כתובת ה- IP שלך פרטית וחיבור מאובטח בעת השימוש בקודי. כדאי לעשות שמירה על עצמך, אך גם לפתוח תוכן נעול באזור. זרמי ספורט רבים לא יעבדו בהתאם לאזור שלך ו- VPN יכול להתגבר על זה. הקפד לבדוק את הבחירות שלנו לקבלת VPN הטוב ביותר לקודי.

תוספות רשמיות של קודי לספורט

בעוד שהתוספות הטובות ביותר לספורט עבור קודי מגיעות ממאגרים לא רשמיים, עדיין קיימות אפשרויות הרשמיות של קודי. רבים דורשים מנוי מסוג כלשהו ובדרך כלל מציגים אירועים רק לאחר השידור, אך האפשרות עדיין קיימת.

BT ספורט וידאו

התוסף הזה ניגש לתוכן של BT Sport, אחת מספקיות הפס הרחב הגדולות בבריטניה (ורק בריטניה, אנו חוששים). תמורת 10 ליש”ט לחודש (בערך 14 $) אתה מקבל גישה לכל ארבעת ערוצי BT Sport היושבים לצד עמיתיהם של HD.

החיסרון הוא שאתה חייב פס רחב מ- BT כדי להשתמש באפליקציה ב- Kodi. אם אין לך חבילה כבר אז התוסף לא הגיוני. העלות הכוללת תהיה באותה רמה של חבילת כבלים.

עם זאת, זה הגיוני אם כבר יש לך פס רחב מ- BT. העלות הקטנה הנוספת פותחת את האפשרויות בקודי. כל עוד אתה בבריטניה ויש לך תוכנית עם BT, אז התוסף הזה הוא חובה.

פוקס ספורט גו

אם אתה בארה”ב, פוקס ספורט גו היא אחת הדרכים הפשוטות ביותר להזרים משחקים בשידור חי באופן חוקי. השירות לא עולה שום דבר נוסף מלבד מנוי הכבלים, ותוכלו להשתמש בו גם בתיבת Kodi וגם במכשיר הנייד.

זה פועל מנוי כבלים קיים, כך שתצטרך אחד כזה כדי להשתמש בו. למרבה המזל, פוקס מקבלת תוכניות מכמעט כל ספק שאפשר להעלות על הדעת, כך שסביר להניח שתמצא את שלך שם.

העלות הנוספת של מנוי כבלים עשויה להיות גבוהה מדי למי שאין לו כבר כזה. עם זאת, אם כן, זהו תוסף נהדר עבור Kodi המאפשר לך לצפות במגוון רחב של ספורט אמריקאי מהטלוויזיה והמכשיר הנייד שלך..

למרבה הצער, זה נכון לכל התוספות הרשמיות. יש רק מעטים המציעים מנויים מלבד הכבלים. כדי לקבל תוכן בחינם או להשתחרר מאילוצים חסימת גיאוגרפי, יהיה עליך להתקין תוספות לא רשמיות..

תוספות קודי לא רשמיות לספורט

אם אין לך כבל, תזדקק לתוספות לא רשמיות. תוספות אלה, שאינן נתמכות רשמית על ידי קודי, פותחות תחום אדיר של אפשרויות סטרימינג. כאמור, מדובר בפיראטיות ולכן לא חוקית, לכן הקפידו להגן על עצמכם באמצעות VPN לפני שתצאו לים הפתוח.

SportsDevil

עבור הזרמת ספורט חי, זה לא משתפר בהרבה מ- SportsDevil. תוסף זה בא באדיבות מאגר קודיל (http://kodil.co/repo/) אך ניתן למצוא אותו גם בכמה אחרים. תוסף זה אינו מארגן תוכן כלשהו, ​​ולכן הוא מתאים ביותר למי שרוצה לתפוס את המשחק בשידור חי.

החלק הטוב ביותר ב- SportsDevil הוא כמה זמין: כמעט לכל אירוע ספורט שאפשר להעלות על הדעת ניתן יהיה להזרים, רבים בגודל 1080p. ישנם גם זרמים קבועים לרשת NFL ו- ESPN.

לאירועים רבים יהיו כמה זרמים זמינים ממקורות שונים. כמעט תמיד יהיה קישור או שניים מתים, כך שהאפשרויות בהחלט יתקבלו בברכה. אם יתמזל מזלך, תמצא גם זרם 720p לנייד.

הבעיה היחידה עם SportsDevil היא ארגון. במקום לרשום משחקים עם זרמים זמינים, SportsDevil מפרט רק מקורות. פירוש הדבר שתצטרך לסרוק בין מקורות כדי למצוא משחק ואז לקוות שזרם זמין.

בהתחלה, מדובר בטרחה ענקית. הזרמים מגיעים מאתרים מפוקפקים המונחים עמוק באינטרנט. עם זאת, לאחר זמן מה תתחיל ללמוד אילו מקורות עובדים הכי טוב, מה שהופך את התוסף למועיל בהרבה.

פרויקט ד

אם תפיסת משחקים בשידור חי אינה חשובה, פרויקט D הוא בחירה מצוינת. יש לו הצעה נהדרת של משחקים ישנים מ- NFL, NHL, NCAA, WWE ועוד ועוד. התוסף מרגיש שלם עם תמונות רקע ותוכן מאורגן בצורה מסודרת.

במקום בו SportsDevil נכשל בארגון, פרויקט D משגשג. המקורות אינם מופיעים, רק המשחקים: ברגע שתבחר משחק, פרוייקט D יסקר אוטומטית מקורות עבורו. למרבה הצער, זו גם חולשתו של פרויקט D. משחקים מתווספים שבועות לאחר האוויר, ללא זרמים חיים זמינים.

פרויקט D מגיע במאגר שלו (http://repo.projectdaddon.com/) וזה יתרון עצום. עם תוספות אחרות, אתה עלול למצוא את עצמך קופץ מ repo ל repo כאשר כל אחת לא מקוונת. כל עוד המפתחים שולטים ברפרטו, התוסף יהיה פעיל לשימוש. 

בנו

עיקרי יסוד עבור רבים לצפייה בספורט היה הפניקס. עם זאת, לאחר שהתרחש מספר פעמים ולא מקוונות, עתידה של פיניקס מוטל בספק. בנו הוא מזלג של פיניקס, ובדומה לשן המקורי, מגיע עמוס בתוכן.

בדומה לפרויקט D, בנו מציע בעיקר זרמים של משחקים ששודרו בעבר. עם זאת, התוסף, ברוב המקרים, נראה הרבה יותר מהיר. בין זה לבין פרויקט D, תוכלו למצוא זרם מהיר ככל האפשר.

בנו הוא הרבה יותר מזרם ספורט, עם זאת, מכיוון שיש בו שפע של תכניות טלוויזיה וסרטים זמינים לזרם גם כן. זה לא ברמה של ברית או אליסיום, אבל זה עושה את העבודה מספיק טוב.

אתה יכול למצוא שבנו הוא גם קולוס וגם קודיל (http://kdil.co/repo/), עם זאת, התקשו להתקין מהראשון. ההתקנה מקודיל עברה בצורה חלקה, אך נסה את שתיהן אם אתה נתקל בבעיות. הקישור הרשמי לקולוסוס מת, אך אתה אמור להיות מסוגל למצוא אותו אם כבר הורדת את ה- zip.

התקנת ריפו קודי

תוספות רשמיות מגיעות ממאגר Kodi הכלול בכל הורדה. כדי להשיג את Project D, SportsDevil או Benu, יהיה עליכם להתקין את המאגר המתאים. ניתן להתקין מאגרים ישירות דרך Kodi או באמצעות קובץ .zip. האחרון הוא אמין יותר אם המאגר לא מקוון ועליך להתקין אותו מחדש, אז בחר בזה אם אתה יכול.

התקנה ממחשב

כדי להשיג את קובץ ה- zip של מאגר, פשוט לחץ על הקישורים שלמעלה. תועבר לספרייה שבה תוכל להוריד אותה ישירות.

לאחר סיום זה, פתח את קודי ונקוט בצעדים הבאים:

 • לחץ על “תוספות”
 • עבור אל “דפדפן ההרחבה” (סמל התיבה הפתוחה)
 • לחץ על “התקן מ- zip”
 • נווט ובחר בקובץ ה- zip השמור

לאחר מספר רגעים תקבל התראה מאופשרת על ידי תוספות. לאחר מכן, לחץ על “התקן ממאגר” באותו תפריט ובחר את התוסף הרצוי.

מתקין מכתובת האתר

אם אתה מפעיל Kodi בנייד או שאתה לא רוצה להוריד את כל המאגר בשולחן העבודה שלך, אתה יכול להזין את כתובת האתר כמקור דרך היישום. אתה עדיין מתקין את המאגר, אך במקום זאת מושך את קובץ ה- zip מהאתר דרך Kodi.

קודי חייב להיות מוגדר להתקנת מאגרים ממקורות לא ידועים תחילה. לשם כך, בצע את הצעדים הבאים:

 • לחץ על “סמל ההגדרות” שנראה כמו שן
 • עבור אל “הגדרות מערכת”
 • רחף עם הסמן מעל “הרחבות”
 • סמן את מחוון “המקורות הלא ידועים” שמימין

חזור למסך הבית של Kodi והתקן את המאגר:

 • לחץ על “סמל ההגדרות”
 • עבור אל “מנהל קבצים”
 • בחר “הוסף מקור” מהעמודה השמאלית
 • לחץ על “”
 • הזן את “URL” עבור המאגר הרצוי
 • תן לזה שם

לאחר מכן תוכל לבצע את הצעדים כאילו התקנת מקובץ zip שמור, אך במקום זאת בחר במקור שיצרת. כמו בעבר, התקן תוספות מהאפשרות “התקן ממאגר”.

סיכום

יש הרבה תוספות שונות לזרמי ספורט ב- Kodi. אם יש לך מנוי קיים, התוספים הרשמיים הם אפשרות נהדרת בגלל האמינות שלהם. עם זאת, עדיין ישנן אפשרויות רבות ממגבלות חוזרות בלתי רשמיות.

הקפד להשתמש ב- VPN עם מקורות רשמיים וגם לא רשמיים כאחד. שירות קל משקל יספק אבטחה, תוכן חסום גיאוגרפי ומהירויות מהירות עקב ביטול לאחרונה של ניטרליות נטו בארה”ב. בדוק את ה- VPN הטובים ביותר שלנו לשנת 2017 והירשם לאחת.

למידע נוסף על קודי, עיין בארכיון הקודי שלנו. תוכלו למצוא הדרכות, רשימות ועוד, כולל כיצד לצפות ב- NFL ב- Kodi ואת התוספות הלא-רשמיות הטובות ביותר לקודי..

באילו תוספות אתה משתמש לספורט? נודיע בתגובות למטה וכמו תמיד תודה שקראתם.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map