הקודי הטוב ביותר בונה

Kodi היא פלטפורמת מרכז מדיה בחינם עם קוד פתוח, עם עין נוקבת להתאמה אישית וסטרימינג. אתה יכול לצבוט את זה עם מגוון רחב של תוספות ונושאים שונים, כמו SportsDevil, למשל, אחת התוספות הטובות ביותר לקודי לספורט. כדי לקבל חבילה של תוספות בבת אחת, אתה זקוק לאחד מהבונים הטובים ביותר שקודי יוצר.


בניית קודי היא שיפוץ מוחלט של הרציף. זה מתחיל עם נושא חדש לגמרי, מתאים לאומנות רקע ואייקונים ובונה על עצמו חבילה של תוספות שהותקנו מראש. בדרך כלל, החבילה כוללת כמה מההרחבות הלא רשמיות הטובות ביותר, כולל אפליקציות סטרימינג פופולריות כמו Covenant ו- Elysium..

עם זאת חשוב שתשקול את מה שאתה מקבל לפני שתוריד אחד מהבניינים האלה. בכולן תוספות שיושבות באזורים אפורים חוקיים, ומשאירות את המידע האישי שלך בסכנת התקפים ואת הרשומה המשפטית שלך בסיכון לסמן אותם..

הדרך לעקוף את שני הנושאים הללו היא באמצעות VPN. רשת פרטית וירטואלית נועלת את כל התנועה שלך מאחורי הצפנה כבדה, כך שאף עיניים אורבות לא יוכלו לראות מה אתה עושה באינטרנט. זוהי הדרך הטובה ביותר להגן על עצמך עם קודי, וזולה יחסית לאתחול. בדוק את ה- VPN הטובים ביותר שלנו עבור Kodi כדי לבחור את זה שמתאים לך.

עם הגרסה האחרונה של Kodi ו- VPN בידנו, ניסינו את מיטב הביצועים של קודי כדי לראות אילו יכולות לעמוד בסטנדרטים שלנו. לפני שנוכל לקבוע אילו גורמים לקיצוץ, עלינו לקבוע כמה קריטריונים.

מה הכי טוב לבנות עבור קודי?

מכיוון שקודי הוא קוד פתוח, יש לא מעט זבל שצף סביבו, וקטגוריית ה- builds אינה יוצאת מהכלל. מקישורים מתים לממשקים מגושמים, הדבר העיקרי שחיפשנו הוא שכל בנייה עבדה.

ברגע שבניין יכול היה לעבור את המבחן הבסיסי ההוא, עברנו לדברים המפרידים בין בנים לגברים. ממשק המשתמש של קודי עבר דרך ארוכה לאורך העדכונים האחרונים, ולכן שיפוץ זה עם נושא חדש הוא מסוכן. הבטחנו שהמבנה עשה משהו לממשק המשתמש שמשפר את המראה או הגדיל משמעותית את השימושיות. בניינים שעשו שניהם, כמו SchismTV, קיבלו נקודות בראוניז.

בשלב הבא עברנו לליבת הבניין. צרור התוספות הכלול הופך או שובר את אחד מהשיפוצים הללו, ולכן מערך יציב הוא קריטי. זה צריך לכלול לא רק תוספות טובות, אלא מגוון רחב של כאלה. טיטניום, למשל, כולל רשימה ארוכה של תוספות, כאשר לכל אחת מהן רשומות מסלול עקביות בקודי.

אנו בדרך כלל בוחנים את העלות ברשימות אלה, אך למרבה המזל, כל בנייה היא בחינם. אז במקום, בדקנו את הנגישות. אמנם זה לא היצירה החשובה ביותר של מבנה קודי, אך נסיעה לפינות החשוכות באינטרנט בהחלט לא הוסיפה נקודות לשום ערך. בדרך כלל, העובדה שהבניינים הללו מוסתרים היא סימן מובהק גם לעיצוב לקוי.

SchismTV

SchismTV מתארכת במקום הראשון נוח פשוט מכיוון שהוא כל כך קל לשימוש. כאמור בסעיף לעיל, Team Kodi עשה המון עם ממשק ה- 17.6 UI, ורוב בונה מסלול אחורי לגירסה ישנה יותר ולא מושכת יותר של התוכנה. במקום זאת, SchismTV מסתכל קדימה, עם ממשק נהדר למראה ושימושיות משופרת לאתחל.

יש גם המון התאמה אישית שתוכל לעשות זאת. בדרך כלל, מבנה מגיע רק עם נושא יחיד, אבל SchismTV מגיע עם שבעה. בעוד שכל בניין עדיין נושא את אותה אסתטיקה כוללת, אתה יכול לשנות בקלות את הפריסה של ממשק המשתמש.

המבנה מבוסס על ממשק נטפליקס, המכונה לעתים קרובות Kodiflix. זה מאמצ את קלות השימוש, אך מעלה את תפוקת התוכן. הרשימה המדויקת של התוספות משתנה בהתאם לחיים הקיימים כעת, אך תוספות בעבר כללו Exodus, Phoenix ו- DandyTV.

ג’יהוק

ג’יהוק לא משחק את אותו מראה נקי כמו SchismTV, אך עדיין בשל עם הרחבות. הממשק נראה דומה לקודי 16, עם גופנים מעודכנים, תמונות רקע וסמלים כדי להביא כמה פלייר חדש.

עם זאת, בשר הבנה הוא בתוספות. יש קטגוריות לסרטים, תכניות טלוויזיה, טלוויזיה בשידור חי, ספורט, ילדים, ובהתאם לבנייתך, סרטים למבוגרים בלבד. שוב, הרשימה משתנה מעת לעת, אך התוספות המובילות כמו Goodfellas, Devil Sports ו- Phoenix הראו את פניהן בשלב זה או אחר.

ג’יהוק שיחרר לאחרונה גם את ג’ווהוק הייבירד, גרסת הפסים למבנה הפועל בצורה חלקה יותר. אתה מפסיד מכמה מהתוספות הנישות יותר, אך משיג מטמון לניקוי עצמי לחוויה חלקה יותר.

מעבר לזה, יש שלוש גרסאות של ג’יהוק שמגיעות עם כל הורדה. אתה מקבל גרסה למבוגרים בלבד, לא למבוגרים ומוסתרים. זה שנקרא “X-17” הוא מבנה המבוגרים, אז יש לזכור אם אתה לא רוצה את התוכן הנוסף.

ניצוץ

ניצוץ אומר לך כל מה שאתה צריך לדעת בשם. זהו מבנה מהיר במיוחד, שנועד לייעל את חוויית Kodi ולהפעיל על מכשירים בעלי משאבים נמוכים כמו Firestick של אמזון (קרא את המדריך שלנו לטעינת צד של Kodi אם ברצונך ללמוד כיצד לעשות זאת). למרות הגודל הקטן של 160 מגה-בתים, מבנה זה מגיע עמוס בתוספות.

כמו SchismTV, ממשק המשתמש משתנה לחלוטין מהמלאי של קודי לבנות. לא, זה לא נראה כמו נטפליקס, אלא במקום זאת תעלה את תמונות הרקע והתמונות הממוזערות לטובת מיקום פשוט וסמלים בקטגוריה..

טיטניום

אם המינימליזם אינו הדבר שלך, טיטניום עשוי להיות בשבילך. ממשק המשתמש נמרח מעט יותר, עם אייקונים ותמונות רקע, אך המבנה עדיין קל מספיק כדי להפעיל חומרה בעלת מפרט נמוך..

ממשק המשתמש עדיין דומה לקודי 16, והפיל אותו כמה נקודות ברשימה. זה בהחלט משתפר ביחס למראה הזה בעזרת קרצוף של תמונות ומטא נתונים, אך עדיין לא עובר את המראה של Kodi 17.

ובכל זאת, הסחר בהחלט שווה את זה. טיטניום פועל בצורה חלקה כמעט על כל מכשיר, עם מאגר נדיב של תוספות לאתחול. כמה מהם נכללים כיום הם Maverick TV, cCloud ו- Goodfellas, עם יישומים חדשים שנוספו עם עליית הפופולריות שלהם.

Misfit Mod

אם היית שואל את הבניין החביב עלינו לפני שנה, Misfit Mod יהיה בקלות בראש הרשימה. התוספות החדשות בהחלט נותנות לבנייה הפופולרית רווח לכספיה, אך עדיין יש מספיק מה לאהוב על Misfit כדי לתת לה מקום בחמש.

כמו שני הערכים הקודמים, בניית Misfit מתמקדת בניהול חלק. ההתקנה של 500 מגה-סיביות היא מעט גדולה, בהתחשב, אך המבנה לא הציג מעט שיהוקים במהלך הבדיקה. יש אפילו גרסת לייט לחומרה בעלת מפרט נמוך במיוחד.

זו באמת התיקו הגדול ביותר של Misfit Mod. ישנן מספר גרסאות שונות של הבנייה, שכל אחת מהן מותאמת למטרה ספציפית. יש את הלייט, כן, אבל הוא גם בנוי במיוחד עם תוכן המותאם לנשים, חובבי סרטי אימה ואוהבי תכניות טלוויזיה. זה שומר על גודל ההתקנה נמוך תוך הקפדת התוכן לטעמכם.

כיצד להתקין Kodi Build

התקנת מבנה Kodi דומה להתקנת כל תוסף או מאגר. עליכם להפנות את Kodi לכיוון ה- URL בו מאוחסן ה- build, להוריד את הקבצים הדרושים ולבסוף להתקין. בהתחלה קצת מרתיע, אבל התהליך די פשוט.

אפשר מקורות לא ידועים

עם זאת, לפני שתעשה משהו, עליך להפעיל מקורות לא ידועים. כברירת מחדל, קודי מתקין רק מבנים ממקומות רשמיים, אך כמה צעדים קטנים יפתחו את שערי הצפה.

 • לחץ על “סמל ההגדרות”
 • עבור אל “הגדרות מערכת”
 • רחף עם הסמן מעל “הרחבות”
 • סמן את מחוון “המקורות הלא ידועים” שמימין

תלוי בגרסת ה- Kodi שלך, ייתכן שתכונה זו כבר מופעלת. עם זאת, עדיף לבדוק כי זה יעקוף כמה כאבי ראש בהמשך הקו. עם זאת, לאחר שתאפשר זאת, לעולם לא תצטרך לגעת בו שוב.

התקנה מקובץ מיקוד

מדי פעם תמצא קובץ .zip המיועד לבניה מקוונת. למרות שזו לא שיטת ההתקנה הקלה ביותר או העקבית ביותר בהקשר זה, זה מעט ידע טוב למקרה שמאגר שמכיל את ה- build לא מקוון.

לאחר שמצאת והורדת את הקובץ, פתח את Kodi ובצע את הצעדים הבאים:

 • לחץ על “תוספות”
 • עבור אל “דפדפן ההרחבה” (סמל התיבה הפתוחה)
 • לחץ על “התקן מ- zip”
 • נווט ובחר בקובץ ה- zip השמור

תקבל התראה מאופשרת על ידי תוספות ואז תוכל להתקין את ה- build מתוך המאגר. לשם כך, השתמשו באפשרות “התקן מהמאגר” באותו תפריט.

מתקין מכתובת האתר

עבור בונים באופן ספציפי, התקנה מכתובת אתר היא הרבה יותר קלה. הורדות לרוב אינן זמינות עבור בניינים פרטניים כפי שהם בדרך כלל במאגרים שלהם. אתה לא צריך לחפש מסביב להורדה, וזה יתרון.

על מנת להוריד דרך זו, עליכם להפנות את קודי לכיוון ה- URL הנכון. פתח את קודי ובצע את הפעולות הבאות:

 • לחץ על “סמל ההגדרות”
 • עבור אל “מנהל קבצים”
 • בחר “הוסף מקור” מהעמודה השמאלית
 • לחץ על “”
 • הזן את “URL” עבור המאגר הרצוי
 • תן לזה שם

לאחר מכן, השתמש באותו התהליך של התקנה מקובץ zip ותהיה בדרך.

סיכום

אמנם יש מה לומר על חיפוש סביב נושאים ותוספות, התקנת מבנה של Kodi היא דרך פשוטה להשיג הכל בבת אחת. למרות שהקוסם של Ares הולך במצב לא מקוון (מקום פופולרי לבנייה), עדיין ישנן אפשרויות רבות.

לפני שתתקין מכשירי בונה כלשהם, חשוב שתקבל VPN. למרות שמסתדרים בעיות משפטיות, עדיף להגן על עצמך, ו- VPN יכול לעשות בדיוק את זה. זה מצפין את כל התנועה שלך כך שלא מכתבי זכויות יוצרים יגיעו לתיבת הדואר שלך, בטח, אך הוא גם שקט נפשי טוב לפרטיות באינטרנט.

אם אתה רוצה יותר על Kodi, הקפד לבדוק את הארכיון שלנו של Kodi. יש לנו הכל, החל ממדריכי לימוד ועד חמש הרשימות המובילות, כולל מדריך הקודי המלא שלנו למתחילים.

איזה מבנה התקנת? נודיע בתגובות למטה וכמו תמיד תודה שקראתם.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map