אירוח אתרים הטוב ביותר לעסקים קטנים

אחת הדרכים הטובות ביותר לצמיחת העסק הקטן שלך היא באמצעות אתר אינטרנט. זהו רע הכרחי, שלמרבה הצער לעיתים קרובות מתלווה אליו. תזדקק לספק אירוח אתרים בכדי להשיג את האתר שלך באופן מקוון, ובוודאי שלא חסרים ספקים הממקדים לעסקים קטנים.

אירוח אתרים הוא התהליך שמאחורי הפיכת האתר שלך לחיות באינטרנט. שרתים, מחשבים שנבנו לאחסון ברשת, מבצעים את ההרמה הכבדה, אוספים את כל הנתונים באתר שלך ומסירים אותם לכל מי שמנסה לגשת אליו..  

כאן ב- Cloudwards.net, ניסינו את הספקים הטובים ביותר לאירוח אתרים כדי לראות מה הכי מתאים לעסקים קטנים. לפני שהספקנו לקבוע אילו ספקים ביצעו את הקיצוץ, היינו צריכים לקבוע כמה קריטריונים.

מה הופך את אירוח אתרים הטוב ביותר לעסקים קטנים?

לתוכניות אירוח לעסקים קטנים יש הרבה במשותף עם צורות אירוח אחרות. מבחינת השירות בפועל, חיבור מהיר ואמין מנצח כמעט בכל דבר אחר. עם זאת, ישנם כמה דברים שהופכים את התוכניות למושלמות לעסקים קטנים.

עלות היא כמובן הדאגה הראשונה. בזמן שהעסק שלך יורד מהקרקע, הדבר האחרון שאתה צריך הוא הצעת חוק גבוהה לאירוח אתרים. תוכניות זולות יעברו את המרחק בעולם האירוח באינטרנט, עם ירידה בתשואות על תצורות מתקדמות. לכל ספק בו הסתכלנו יש אפשרויות יקרות יותר, אך כולן מציעות גם תכניות תקציב (אם ניהול כספים עדיפות עבורך, דאג לקרוא את המאמר שלנו על תוכנת החשבונאות הטובה ביותר)..

בשלב הבא בחנו את כל התוספות שמגיעות לתוכנית שלך. זה כולל כל דבר מתעודת SSL לשם תחום. למרות שחשוב להכיר את הדברים האלה, ללכת לכמה מקומות שונים לרכוש כל אחד מהם הוא זמן אבוד מדי. DreamHost, למשל, מספק הגירה בחינם, תעודת SSL ותחום בכל הרשמה.

בהתאם לחשיבה זו, הסתכלנו גם בתמיכה. שאלות יעלו, במיוחד אם זה האתר הראשון שלך, כך שצוות התמיכה הבקיא וקל ליצור קשר חשוב. לדוגמה, ל- SiteGround יש את אחת הצוותים הטובים ביותר שראינו, וכל אחד מאנשי הצוות מיהר להגיב ולהוט לעזור.

לבסוף, לקחנו כיצד בונים את אתר האינטרנט שלך בחשבון. בדרך כלל יש תקציב מוגבל וחוסר ניסיון בעיצוב אתרים, לכן חשובה דרך פשוטה ליצור אתר יפה. BlueHost עונה לשוק זה, עם בונה אתרים נוח לשימוש ומתקין וורדפרס בלחיצה אחת.

שילוב של הכל ביחד זה מה שהופך את אירוח אתרים לתקתק עבור עסקים קטנים. חלק מהמארחים יטיבו בטעות תכניות או יתר על תשלום עבור שירותים, שממוקדים במיוחד לעסקים קטנים לא יהיה מעט ידע בעולם אירוח אתרים. עם זאת, לאחר שמגיע לקריטריונים האלה, אין מעט ויכוח כי המארחים האלה הם הטובים ביותר.

HostGator

HostGator הוא, באופן כללי, אחד המארחים הטובים ביותר שיצא לנו להיתקל בהם. יש לו רשימת תוכניות מאסיבית, המאכלסת כמעט כל לקוח, לא פחות מהם עסק קטן. יש לא מעט תוכניות לא יקרות, כל צ’וק מלא בתכונות, אך מצאנו שאירוח ענן הוא הטוב ביותר לעסקים קטנים.

צורת אירוח זו מפיצה את האתר שלך ברשת שרתים, ומשפרת את האבטחה והאמינות. ל- HostGator יש את התעריפים הזולים ביותר עבור תוכניות אלה, משולב אידיאלי של עלות וביצועים לעסקים קטנים.

זה קל מאוד לשימוש גם. HostGator משתמש ב- cPanel שעוצב מחדש כממשק ה- backend ובונה על העיצוב הפשוט שכבר. יש לך את כל הכוח שאתה יכול לרצות, אבל הכל תלוי בקלות לניווט בקטגוריות.

סיבות אחרות שאנחנו אוהבים את HostGator

התוכניות בקצה העליון של קו HostGator עדיין טובות באותה מידה. לעתים קרובות, המארחים ישענו בכבדות לכיוון אחד, לא מאוזנים בשני קצות הספקטרום. זה אינו המקרה ב- HostGator, כאשר כל תוכנית הותאמה בדיוק למחיר, וכל אחת מהן מספקת מגוון של תכונות.

קל גם לשדרג את התוכנית שלך. התמיכה ב- HostGator היא מהשורה הראשונה והיא תנחה אותך בכל שינוי בתצורה ככל שהאתר שלך יגדל. בזמן שתעבור לצורות אירוח שונות, HostGator הופך את התהליך לפשוט.

קשה למצוא סיבה לא לאהוב את HostGator. זה תואם את הצרכים של עסק קטן אחד אחד, ועדיין יש לו את האמצעים להתאים לעסקים גדולים. אם אתם מחפשים חנות one stop shop, סביר להניח כי HostGator הוא בשבילכם. קרא את סקירת HostGator שלנו למידע נוסף, או נסה זאת בעצמך עם התחייבות להחזר הכסף למשך 45 יום.  

SiteGround

SiteGround הוא אחד מארחי האינטרנט הטובים ביותר לעסקים קטנים פשוט מכיוון שהוא נהדר עבור וורדפרס. למעשה, זו הייתה הבחירה הראשונה שלנו עבור אירוח אתרים הטוב ביותר עבור WordPress. עם מודל תמחור פשוט וזול ושפע של תכונות, SiteGround מעולה גם לעסקים קטנים.

וורדפרס לא יקר ותוכניות משותפות הם כוכב המופע כאן. SiteGround מספק מודל שלב מדרגות שאנחנו לגמרי התאהבנו בו. זה מספק דרך צמיחה ברורה, ומוסיף משאבים נוספים ככל שהאתר שלך (ועסק) מתאים למבקרים. 

לבניית האתר שלך בפועל, אתה יכול לבחור ש- SiteGround יתקין עבורך וורדפרס, או להשתמש בונה הגרור והשחרור שלו. אמנם זה לא טוב כמו זה של DreamHost (שאליו נגיע בהמשך), אבל זה עדיין כלי עיצוב אתרים מוכשר המאפשר לך לזרוק במהירות משהו שנראה נהדר.

SiteGround הוא המארח האהוב עלינו בוורדפרס ובעוד ש- SMBs יכולים לנצל את בניית האתרים, וורדפרס מציעה גמישות רבה יותר. הקפד לקרוא את המדריכים שלנו בנושא השימוש ב- CMS למידע נוסף. 

  • מדריך למתחילים לשימוש בוורדפרס
  • מדריך ביניים לשימוש בוורדפרס
  • מדריך מתקדם לשימוש בוורדפרס

סיבות אחרות שאנחנו אוהבים אתר סביב

יש המון סיבות אחרות לאהוב את SiteGround מחוץ למחיר הנמוך. תמיכה, למשל, היא הטובה ביותר שראינו ממארח ​​אינטרנט. SiteGround מראה לך פרופיל של מי אתה מדבר, מתאים לדירוגים ומידע רקע על חבר הצוות.

קצת מיותר, כן, אבל זו דרך טובה להראות עד כמה היא מסורה לתמוך. כל אחת משלוש צורות הקשר עובדת נהדר, עם זמני תגובה מהירים וצוות מועיל. אפילו אחרי שבדקנו את שלושתם, לעולם לא יכולנו להסתפק במי הטוב ביותר.

למרות זאת, SiteGround מתאים ביותר לפעולות קטנות יותר. אמנם יש מסלול של צמיחה, אך תוכניות יקרות יותר אינן מציעות הפוך רב, במיוחד בהשוואה לכמה טובות הזולות. קרא את סקירת SiteGround שלנו למידע נוסף או הירשם לעצמך עם התחייבות להחזר הכסף במשך 30 יום.

BlueHost

BlueHost עוקב אחר אותה קו כמו HostGator ו- SiteGround, אך עם פחות כוח בקצה העליון. זוהי התייחסות לעסקים קטנים ובלוגים אישיים, עם תוכניות מאוזנות ומשתלמות ואינטגרציה של וורדפרס לאתחל (וזו הסיבה שתמצאו אותה גם ברשימת הפתרונות הטובים ביותר לאירוח אתרים זול)..

הגרלה העיקרית לעסקים קטנים היא המחיר. BlueHost זול במיוחד, עם תוכניות משותפות החל מכמה דולרים בודדים בחודש. אמנם תצטרך לקנות שנה או יותר מראש, העלות עדיין נמוכה ומאפשרת לעסקים לשמור את האתר שלהם ברשת מבלי לדאוג לשלם כל חודש.

ההיבט העיצובי של האתר שלך מכוסה מדי. BlueHost כולל מתקין וורדפרס בלחיצה אחת ובונה אתר גרירה ושחרור עם כל תוכנית. אם יש לך כמה דולרים נוספים שוכבים סביבך, BlueHost אפילו יעצב את האתר שלך עבורך, וכן יספק SEO וחודש וייעוץ שיווקי..

שירות נוסף זה הוא עצום עבור עסקים קטנים. אמנם יקר בהרבה מהאירוח בפועל, אך סכום הערך הוא עצום, ומאפשר לך להתמקד בשירות הלקוחות שלך בזמן ש- BlueHost מתמקד ברכישתם.

סיבות אחרות שאנחנו אוהבים את BlueHost

למרות כמה BlueHost מצטיין בתחומים אחרים, החלק האהוב עלינו הוא כמה קל להשתמש בו. CPanel מעודכן הופך את ניהול האתר למת פשוט. BlueHost מכנה זאת cPanel “משופר”, ובעוד שזה נשמע כמו חבורה של שטויות שיווקיות, זה באמת נכון.

BlueHost נושא את הקלות הזו לתמיכה. במקום להפריד בין חלקי תמיכה מרובים, הוא שואל את שאלתך ואז מכוון אותך למה שהוא חושב הכי טוב. זה יכול לבוא מבסיס הידע, רשימת הדרכות או פשוט דרך הצוות ישירות, שכל אחת מהן מהווה צורות תמיכה מלאות..

למרות היעדר אפשרויות בהשוואה ל- HostGator, BlueHost עדיין נוגס בעקבים. פחות תכניות, אך תכונות רבות יותר הופכות את כל השירות למעוגל יותר, כששירותים כמו עיצוב אתרים ממש מאירים. קרא את סקירת BlueHost שלנו למידע נוסף, או נסע זאת בעצמך עם התחייבות להחזר הכסף במשך 30 יום.

iPage

אם התקציב הוא הדאגה העיקרית שלך, אינך יכול להשיג הרבה יותר זול מ- iPage. במחיר של כמה דולרים בלבד בחודש, קשה להתאים את שירותיה עם חבילה של נקודות זיכוי, דומיין בחינם ובונה אתרים מכובד..

מפתיע כמה iPage כוללת עלות כה נמוכה. זיכוי מודעות בסכום של 200 דולר ירדו אותך מהקרקע בשיווק העסק שלך, וכלי אבטחה של SiteLock ישאירו את אתרך נקי מכל תוכנה זדונית..

אמנם כלול מתקין וורדפרס בלחיצה אחת, אתה יכול להשתמש בונה האתר כדי ליצור מראה משלך. iPage תומך בשישה דפים בחינם, בתוספת תשלום קלה אם תעבור. כמו עם שאר הבנאים ברשימה זו, אתה יכול להתחיל עם תבנית ולהגדיר אותה לפי טעמך.

אם העסק שלך מתכוון למכור באופן מקוון, גם iPage כיסתה. היא תומכת ברוב ממשקי התשלום הגדולים, כולל עגלת זן, PrestaShop ו- AgoraCart. אם אף אחד מאלו לא מתאים לך, קופת PayPal מובנית בכל אתר.

סיבות אחרות שאנו אוהבים iPage

iPage חותרת ישירות לשוק העסקים הקטנים, ומציעה שום דבר אחר מחוץ לתוכניות האירוח המשותפות. עם זאת, אתה יכול להוסיף תכונות למעלה כדי להתאים אישית את האתר שלך.

אבטחת אתרים באמצעות SiteLock, גיבויים אוטומטיים ואופטימיזציה של וורדפרס הם כל אחד רק כמה דולרים נוספים לחודש. קצת מאכזב לשלם עבור תוספות, כן, אבל קל להתעלם ממנה כאשר תוכנית הבסיס של iPage כל כך לא יקרה.

עם זאת, תכונה מסוימת שתפסה את עיננו הייתה אירוח עבור G Suite. בחרנו בסוויטה של ​​גוגל כבחירה המובילה שלנו לאירוח הדוא”ל הטוב ביותר, והתאמתה לתוכנית iPage היא התאמה שנעשתה בשמיים. אתה מקבל מגוון של כלים עסקיים, המאפשרים לך לשתף מסמכים עם הצוות שלך, להגדיר ועידות מקוונות ולהשתמש בממשק Gmail, והכל עם אחסון ללא הגבלה בכונן..

יש כמה מקומות שאפשר ללכת אחרי תוכנית iPage, אבל זה חלק ממה שעושה אותה כל כך טובה. זה עושה דבר אחד טוב מאוד, עם כמה תוספות כדי להתאים לבסיס לקוחות הולך וגדל. תוכל לקרוא את סקירת iPage שלנו למידע נוסף או לנסות זאת במשך חודש עם התחייבות להחזר הכסף למשך 30 יום.

DreamHost

DreamHost נופל מאחורי האפשרויות הקודמות ברשימה זו פשוט מכיוון שהיא יקרה יותר מרובן. עם זאת, אם אתה יכול להרשות לעצמך את המטבע הנוסף, תקבל גישה למהירויות גבוהות יותר, תמיכה נהדרת ומסירות לפרטיות.

למרות שכל אחד מאלה הוא פלוסים, אף אחד מהם לא מתאים לקריטריונים שלנו. מה שכן, בונה האתר של DreamHost. בונה הרמיקסרים הוא אחד הטובים שראינו, ומציע טונות של גמישות בעיצוב מבלי להיות טכני מדי.

במקום להתחיל עם דף ריק, DreamHost נותן לך רשימת ערכות נושא לבחירתך שתוכל להתאים אישית יותר באמצעות ממשק הגרירה והשחרור. עסקים קטנים יוכלו לתכנן אתר נהדר למראה במהירות, ולבצע התאמות קלות לפי הצורך. הגמישות הזו היא שגורמת לרמיקסר לזרוח.

סיבות אחרות שאנחנו אוהבות את DreamHost

העלות הנוספת של DreamHost היא עבור תכונות שאינן קשורות ישירות לעסקים קטנים, אך עם זאת מועילות להם. יש לו עין נוקבת לפרטיות וביטחון, והיא מציעה שלל תכונות נוספות לשמירה על האתר והמידע שלך.

לכל תכנית יש אישור SSL של Encrypt SSL בחינם. ערכת ערכה זו מספקת מנהרה לכל המידע שניתן לעבור באתר האינטרנט שלך. אם אתה אוסף מידע אישי, אישור SSL יבטיח שהוא מוצפן לפני שהוא נשלח לשרת.

למידע האישי שלך, DreamHost כולל פרטיות תחום בכל תוכנית. אף מארח אחר שלא נתקלנו בו מספק שירות זה בחינם, והעובדה ש- DreamHost עושה היא עצומה. בעיקרון, כשאתה רושם שם תחום, המידע האישי שלך קשור אליו. פרטיות הדומיין מחזירה את המידע של DreamHost במקום את המידע האישי שלך אם מישהו יחפש אותו במסד הנתונים של WHOIS.

למרות שהעלויות גבוהות, האבטחה והפרטיות הנוספות שווים את זה. שלב את זה עם בונה אתרים מעולה ושרתים מהירים ו- DreamHost הוא בחירה מצוינת. תוכלו לקרוא את סקירת DreamHost שלנו למידע נוסף, או לנסות זאת בעצמכם עם התחייבות להחזר הכסף של 30 יום.

סיכום

אלה הבחירות שלנו למארח האינטרנט הטוב ביותר לעסק קטן. זהו תחום קשה לניווט מכיוון שכל כך הרבה מארחים שונים מספקים ישירות לשוק העסקים הקטנים, אך חמשת אלה עוזרים באמת במקום רק לשאת את המונקר “עסק קטן”..

עם איזה מארח אתה הולך? נודיע בתגובות למטה וכמו תמיד תודה שקראתם.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me