סקירה של GoodSync

בעוד שרוב פתרונות אחסון הענן הטובים ביותר מגיעים עם לקוחות סינכרון משל עצמם, לפעמים טכנופיל פשוט רוצה גישה אוטונומית יותר, עשה זאת בעצמך. לאירועים אלה פיתרון אחד הוא לגלגל עם כלי סינכרון ענן, ואחד הכלים הטובים ביותר לסנכרון ענן הוא GoodSync.


GoodSync אינו מכוון להדיוט, למרות שהוא גם לא קשה כמעט לשימוש כפי שהוא מופיע לראשונה. איזו עקומת למידה קטנה שווה בהחלט את המאמץ הקטן להתגבר עליה, שכן GoodSync עובד עם מגוון ספקי ענן כמו Amazon S3, Backblaze B2 ו- Microsoft Azure.

נוסף על כך, GoodSync תומך בסנכרון P2P, סינכרון רב-הברגה, קידוד פרטי מקצה לקצה, WebDAV ועוד כמה תכונות מצוינות. בעיקרון, זה מה שאנשים בדמוגרפיה האדומה-חנונים החמקמקים רוצים לקרוא “מרושעים מגניבים.”

בהמשך סקירת GoodSync זו, נבחן את עלויות הרישוי, התכונות וחוויית המשתמש כדי לעזור לך להחליט אם עליך להוסיף אותו לארגז הכלים בענן שלך. לאלו שרוצים לנסות את זה, תוכלו להירשם לגירסה חינמית של GoodSync באופן מקוון. לאנשים הזקוקים לגישה פשוטה יותר לסנכרון, בספריית ביקורות האחסון בענן יש שפע של פתרונות של כל אחד שיבצע את העבודה.. 

כולל 80/100

GoodSync אינו פתרון אחסון בענן, אלא כלי סינכרון בענן. זה שונה מהשירותים המוזכרים באחסון הענן הטוב ביותר שלנו עם מדריך סינכרון בכך שאין שטח שרת שמספק רכישה. במקום זאת, GoodSync היא אפליקציית סנכרון אוניברסלית המאפשרת לך להתחבר למספר ספקי ענן שונים, לסנכרן תוכן בינם לבין המכשירים שלך..

ישנם כמה יתרונות לגישה זו, כמו למשל לאחסן את כל נתוני הענן שלך במקום אחד, מה שבתורו מקל על הגדרת תוכניות הגיבוי באמצעות שירותים כמו אלה המוזכרים במדריך הגיבוי המקוון הטוב ביותר שלנו..

GoodSync יכול לעשות יותר מסתם סנכרון קבצים בין מחשב לענן. אחת התכונות האהובות עלינו היא טכנולוגיית P2P שתאפשר לך לסנכרן קבצים ישירות בין המחשבים שלך, לחתוך את הענן כמתווך. גישה זו מובילה לסנכרון מהיר יותר, בנוסף מספקת ביטחון קצת יותר בטוח לאלה שיעדיפו להשאיר קבצים מסוימים מהענן..

אתה יכול גם ליצור קשרים ישירות בין שירותי ענן, בדומה למה שאתה יכול לעשות עם MultCloud ופתרונות סינכרון ענן-ענן אחרים..

קשרי העתקה של קבצים בכיוון אחד הם גם אפשרות המאפשרת לך לגבות קבצים. עם זאת, כפתרון גיבוי, ל- GoodSync אין כוח אש כמעט באותה המשימה כמו שירות אחר לבחור בענן שלך, CloudBerry Backup (קרא את סקירת הגיבוי של CloudBerry שלנו).

אחד המפצים הגדולים ביותר שלנו עם GoodSync הוא היעדרם של לקוחות ניידים עבור אנדרואיד ו- iOS. אתה עדיין יכול לסנכרן את המכשירים האלה, אך פעולה זו דורשת חיבור USB ישיר למחשב שלך. עיין באחסון הענן הטוב ביותר שלנו עבור מדריך אנדרואיד לקבלת אפשרויות סינכרון סלולרי ידידותיות למשתמש.

דאגה נוספת עם GoodSync היא שרשימת שירותי הענן הנתמכים אינה ארוכה במיוחד. עבור שירותי IaaS בענן, הרשימה כוללת אמזון S3, Backblaze B2 ו- Azure. אתה יכול גם לסנכרן את Wasabi (קרא את סקירת Wasabi שלנו), אחד פתרונות האחסון החם הזולים ביותר, באמצעות אפשרות מחבר Amazon S3.

בנוסף, ישנם קומץ שירותי אחסון בענן שאליהם תוכלו להתחבר באמצעות GoodSync, כולל Dropbox, Google Drive, OneDrive ו- Box.com.

הרשימה הכוללת מאכזבת, אך בזכות אפשרות WebDAV, תוכלו להרחיב את האפשרויות שלכם לשירותי ענן בעזרת תמיכה ב- WebDAV, כמו pCloud ו- HiDrive (קרא את סקירת HiDrive שלנו). FTP / SFTP נתמך גם, ותוכל להתקין לקוח GoodSync בשרת משלך כדי לבנות מערכת סינכרון פנימית, אם יש לך כסף (ראה תמחור, סעיף הבא).

כאמצעי אבטחה, ניתן להשתמש בלקוח GoodSync להצפנת קבצים בצד הלקוח באמצעות פרוטוקול AES, שנקבע ל 256 ביטים..

אם תפעיל אפשרות זו, הקבצים יוצפנו מקצה לקצה ורק תדע את סיסמת ההצפנה. זה אומר שספק הענן בו אתה משתמש לא יוכל לפענח קבצים בעצמו, בין אם לסרוק לתוכן המוגן בזכויות יוצרים, למסור קבצים לתוכניות מעקב ממשלתיות כמו PRISM או למטרות אחרות.

דבר אחד שתרצה לזכור הוא ש- GoodSync הוא כמעט בלעדי כלי סינכרון. לשיתוף קבצים או אפשרויות שיתוף פעולה אחרות, תרצה לחפש במקום אחר, כמו Storage Made Easy, כלי ענן נהדר לשיתוף פעולה שיש בו גם אפשרויות אחסון רבות יותר מאשר GoodSync. למידע נוסף, עיין בסקירת ה- Made Made Easy שלנו.

אנו נסקור את תהליך ההגדרה הכללי של GoodSync ביתר פירוט בעת התבוננות בחוויית המשתמש, בהמשך, כולל התבוננות בכמה תכונות נוספות כמו סנכרון מרובה הברגה ודחיסת קבצים..

תמחור 73/100

ל- GoodSync רישיונות לשימוש אישי ועסקי כאחד. כל רישיון טוב לכל החיים, אך גם טוב רק למכשיר אחד.

GoodSync אישי: GoodSync2Go: GoodSync Linux / NAS: GoodSync לשרת: שרת קבצים של GoodSync:
עלות:29.95 $39.95 $29.95 $1,194 דולר2,995 דולר
פתק:טוב למחשב אחדמתאים לכונן נייד אחדמתאים למחשב אחד או למכשיר NASמתאים לשרת Windows או Linux אחדמשתמשים וחיבורים ללא הגבלה. רישיון אחד לכל מחשב

העלויות האישיות סבירות, אם כי ברור שאם אתה מתכוון להתקין סנכרוני P2P עם מספר מכשירים שהמחיר יעלה במהירות.

עלויות השרת יקרות משמעותית. אלא אם כן אתה מרוצה לחלוטין מסנכרון P2P, אם אתה מחפש פיתרון עסקי, סביר להניח שתמצא ערך רב יותר (ורב-תכליתי) עם אחת מהסינכרונים העסקיים הטובים ביותר שלנו ותשתף המלצות.

חווית משתמש 75/100

GoodSync אינו מיועד לטכנופוב. בשונה משירות אחסון ענן מסורתי, דרוש מעט שומני מרפק בכדי שזה יעבוד. עם זאת, עם מעט מריחה אתה יכול לעבור את כל זה ללא פגע. בואו נעזור להניח את היסודות לעשות בדיוק את זה, אם כי לא נבחן את הגדרת השרת בקטע הזה.

כדי לסנכרן קבצים המשתמשים בספק הענן שלך כמתווך, הפעל את אפליקציית GoodSync. אם עדיין אין לך הגדרת עבודות, תתבקש לעשות זאת בשתי אפשרויות: סנכרון וגיבוי.

הזן שם עבודה, בחר סנכרון ולחץ על “הבא” כדי להמשיך. זה יפתח את היישום הראשי של GoodSync, שם באמת מתחיל הכיף.

כדי להגדיר קשר סנכרון בין המחשב לענן, תצטרך להשתמש בשני סמלי התיקיות הנמצאים בסמוך לראש הלקוח..

לשני סמל התיקיות ישנן למעשה מספר אפשרויות זמינות. בעוד אנו מתכוונים ליצור נתיב בין תיקיה בכונן הקשיח שלנו לתיקיה בענן, תוכלו להגדיר סנכרוני P2P (GoodSync Connect), סנכרון ענן לענן, חיבורים למכשירים ניידים וכו ‘..

עבור התיקיה השמאלית בחרנו תיקיה חדשה בכונן הקשיח שיצרנו וקראנו “GoodSyncTest.”

אם תרצו, תוכלו לבחור תיקיות מרובות לסנכרון בבת אחת, מה שיחסוך מכם צורך להקים מספר עבודות סינכרון שונות..

עבור אייקון התיקיה הנכון בחרנו בספק הענן שהחלטנו להשתמש בו לצורך הבדיקות שלנו, Amazon S3. כדי ליצור את החיבור, GoodSync צריך להזין מזהה של מפתח גישה ומפתח גישה, אותם ניתן להשיג ישירות מחשבון AWS של אמזון באמצעות קישור “אישורי אבטחה” בסמוך לראש GUI..

יש לנו מדריך למתחילים עבור אמזון S3 אם תרצה לעזור קצת יותר להשיג את האישורים האלה. התהליך דומה לחיבור ל- Azure ו- Backblaze B2, בעוד שאם אתה משתמש בשירות אחסון ענן מסורתי כדי להתאים אותו ל- GoodSync, כמו גוגל דרייב, אין מפתח API להכנס אליו: אתה רק צריך להיכנס עם אישורי החשבון הרגילים שלך..

לאחר הזנת אישורי המפתח של אמזון S3, זה רק עניין של להכות על החץ “ללכת” הירוק בפינה השמאלית העליונה של לקוח GoodSync כדי ליצור חיבור. בתנאי שזה יצליח, כל הדליים של אמזון S3 שיצרת יוצגו.

אם עדיין לא יצרת דליים ב- S3, תצטרך לעשות זאת, מכיוון שהם משמשים כמאגרים עבור תיקיות הענן והקבצים שלך. מדריך שלנו S3 של אמזון יראה לכם כיצד לעשות זאת גם כן.

בחר את הדלי שאתה רוצה, או עדיף לקדוח ולבחור תיקיה בדלי ההוא. לחץ על “אישור” כשתהיה מוכן ללכת, הנתיב ייקבע.

השלב הבא הוא ללחוץ על כפתור הניתוח, לבקש מהלקוח לבחון את התוכן של תיקיות מערכת הקבצים שלך וגם את תיקיית הענן, ולחפש הבדלים בתוכן.

לאחר סיום, GoodSync מספקת דוח מועיל על ההבדלים בין התיקיות לשמאל לימין.

מרשימת הקבצים שלהלן תוכלו ללחוץ באמצעות לחצן העכבר הימני ולכלול אובייקטים ממשימת הסנכרון אם תרצו, כמו גם על סוגי קבצים מסוימים. לשליטה רחבה יותר, אתה יכול גם ללחוץ על כפתור “אפשרויות” ואז לבחור “מסננים” מהתפריט בצד ימין. זה ייתן לך את האפשרות להוסיף הכללות והכללות על בסיס מחרוזות טקסט, כמו סיומות קבצים (למשל .txt, .docx, .tmp). זה יתרון שלא תקבל אצל מרבית לקוחות סנכרון האחסון בענן.

יש גם אפשרויות רבות אחרות. לדוגמה, באפשרותך להשבית סנכרון דו כיווני כדי להתייחס לתהליך כמו למשימת גיבוי, לבחור לשמור פריטים שנמחקו בפח המיחזור (הגרסה האחרונה) או בתיקיית היסטוריה (גרסאות מרובות), להפעיל דחיסת קבצים ולהגדיר עיכוב סינכרון . GoodSync מאפשר גם לך להגדיר מגבלת מהירות כדי להפחית את ההשפעות של רוחב הפס או להריץ מהירויות סנכרון מקבילות כדי לדכא דברים..

לאחר שתקבע את הכל בדיוק, לחץ על כפתור הסנכרון כדי להתחיל בתהליך. הלקוח ישמור אותך על ההתקדמות. אם לא מתחשק לכם לחכות, תוכלו לסגור את הלקוח ו- GoodSync ימשיך לרוץ ברקע.

קדימה, כל שעליך לעשות הוא להוריד את הקבצים שלך בתיקיה שיצרת במחשב שלך כדי לסנכרן אותם עם הענן וכל מכשירים אחרים שחיברת. ראה, זה לא היה כל כך קשה, נכון?

תמיכה 77/100

אם אתה נתקל בבעיות, GoodSync מספק כמה דרכי תמיכה שיעזרו לך למצוא את דרכך. זה כולל תמיכה טלפונית בשעות 8 בערב עד 20:00. EST, שני עד שישי עבור לקוחות משלמים. למי שמעדיף התכתבויות בכתב, מוצעת גם תמיכה בדוא”ל 24 × 7.

ניצלנו דוא”ל לבדיקה כדי לתמוך בבדיקת זמן התגובה ביום ראשון, וקיבלנו תגובה תוך 12 שעות, וזה די טוב. עבור אלו המעדיפים גישה יותר של עשה זאת בעצמך, GoodSync שומרת על בסיס ידע ברשת. המשאבים כוללים דף הדרכה, עמוד שאלות נפוצות ומדריך מפורט יותר, אם כי לא ניתן לחפש אותו.

פסק דין סופי

GoodSync היא בחירה מצוינת עבור טכנאי DIY שרק זקוקים לכלי סינכרון. הממשק לוקח קצת להתרגל, אך ההזדמנויות למחשב לענן, ענן לענן ובעיקר סינכרון P2P מרשימות. לא בדקנו את יכולות הסנכרון של השרת אבל הם נראים כמו תכונה טובה עבור כל מי שמחפש להקים מערכת סינכרון מקומית.

GoodSync אינו פיתרון למשתמשים המחפשים יכולות ענן רחבות יותר כמו שיתוף קבצים. לשם כך, נצביע שוב על Storage Made Easy כפתרון אם ברצונך לקשור חבורה של ספקי עננים יחד, או על אחת מההמלצות במדריך האחסון הטוב ביותר לענן שלנו, אם ברצונך לשמור על חיים פשוטים. ברצוננו לראות גם את GoodSync מציע ללקוחות סמארטפונים, וכן GUI מבוסס דפדפן.

זו הצריכה שלנו, בכל מקרה. תן לנו לדעת מה אתה חושב על GoodSync בתגובות למטה ותודה שקראת.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map