אחסון ענן הטוב ביותר עבור Enterprise 2020

שירותי אחסון בענן צמחו באופן אקספוננציאלי בעשר השנים האחרונות והם הפכו להיות חסכוניים במיוחד. מה שהופך אותם לבחירות מובילות עבור חברות ברמת הארגון המעוניינות להשתמש בענן בצורה יעילה. ואנחנו כאן היום, להציג את חמשת ספקי הענן הארגוניים המובילים של 2020.

בעבר הלא רחוק, האפשרות היחידה שיש לארגונים לאחסון נתונים הייתה לרכוש, להתקין ולנהל את שרתי האחסון הפרטיים שלהם או חוות. אך לשיטה זו היו מספר חסרונות.

ראשית, החומרה הפיזית פשוט עולה יותר מדי כסף. שנית, זה נשחק ברווחי השורה התחתונה של הארגון על ידי הגדלת התקורה, כמו עלויות כוח אדם ותחזוקה, וזה אכל הרבה זמן בניסיון לנהל תשתית פנימית בהתאמה אישית..

אולם כיום, הדברים השתנו בצורה דרסטית. טכנולוגיות אחסון בענן הפכו כל כך יעילות ומופיעות בכל מקום, עד שארגונים רבים בוחרים לחסוך זמן וכסף על ידי מעבר לענן.

הבחירה העליונה שלנו ברשימה זו היא Egnyte. שמחנו לראות תכונות שמקלות על אנשי IT לנהל את קבצי העובדים, להגדיר הרשאות ולשלוט ב- Active Directory. המשך לקרוא לרשימת המילוי שלנו של השירותים.

אחסון ענן הטוב ביותר עבור Enterprise 2020

1. אגניט

Egnyte היא בחירה נהדרת עבור ארגונים, במיוחד מכיוון שהיא מתוכננת עם עסקים בראש. Egnyte מאפשר לעסקים להתאים אישית כותרות הודעות, סמלי לוגו ואפילו כתובת אתר של נפח אחסון בענן.

מיתוג הוא היבט חשוב עבור ארגונים, אך ישנם יתרונות פונקציונליים יותר שכדאי לחשוב עליהם. למרות של Egnyte יש תכונות שיתוף ושיתוף פעולה מועילות, המאפשרות למשתמשים לשתף מידע בצורה חלקה, האבטחה נלקחת ללב.

סיבות אחרות מדוע אנו אוהבים את אגניט

בנוסף להצפנה סטנדרטית, הם כוללים גם הרשאות גישה של משתמשים וקבוצות, החיוניים עבור ארגונים המנהלים יחידות פונקציונליות כמו המחלקה המשפטית, מחלקת משאבי אנוש, מחלקת הנהלת חשבונות, מחלקת יחסי ציבור ומחלקת IT.

intro.mobile.access.egnyte
intro.mobile.access.egnyte

Egnyte גם חוסך זמן רב למנהלי מערכת, בכך שהוא מאפשר להם להחיל הרשאות גישה על קבוצות משתמשים בבת אחת, ואת חותמות הזמן של מערכת הביקורת שלהם על פעילויות המשתמש..

קרא את הביקורת

2. טרסורית

הצעת המכירה העיקרית של פרובלבי טרסורית היא שמרכזי הנתונים נמצאים באירופה מה שהופך אותה לבחירת רעיון עבור חברות שצריכות להישאר תואמות ה- GDPR ופשוט דואגות שהנתונים שלהן יאוחסנו בשרתים של ארה”ב. 1

Tresorit-homepage-2019

תמחור: מחשבון. 10 $ לחודש למשתמש עבור צוותים עם יותר מעשרה משתמשים וצרכים אחסון בערך 1 TB. לקוחות ארגוניים משלמים מחיר מקסימלי. 25 $ למשתמש אך קבל יותר תכונות כגון גישה לממשק API. 

כתובת אתר: www.tresorit.com

3. תיבה

לתיבה יש גם מנגנוני אבטחה הדוקים. לא רק שהם מספקים כלים לניהול הרשאות משתמשים, אלא שהם גם ספקי אבטחה עם ידע אפס. עבור ארגונים שצריכים לשמור על תאימות HIPAA, Box לא תאכזב אותך.

גרסת המתנע של השירות שלהם עולה רק 5.00 $ למשתמש לחודש, אך ארגונים צריכים להתעניין יותר בחבילת העסקים, שעולה 15.00 $ למשתמש, לחודש..

סיבות אחרות מדוע אנו אוהבים את התיבה

Box מספקת כמה תכונות בלעדיות ללקוחות ארגוניים, כגון שיתוף פעולה מאובטח, כלי ניהול פרוייקטים ומערכות כללים לאוטומציה של זרימת עבודה.

Box מציעה גם כלי אינטגרציה שמתאימים זה לזה לשירותים אחרים, כמו Google Docs, והם יאפשרו לך לוגו מותגים מותאמים אישית, כותרות הודעות וכתובת האתר, כדי ליצור מראה מקצועי.

קרא את הביקורת

4. סיטריקס שארפיל

Sharefile הוא פיתרון האחסון בענן בענף של סיטריקס, והם ידועים בתעשיית התוכנה והשירותים המסחריים. תכונות בולטות של Sharefile כוללות מערכת ביקורת המייצרת דוחות פעילות, אינטגרציה עם כניסה יחידה, התראות הורדה ואימות דו-גורמי..

פעולה זו מקצצת את משך הזמן הדרוש להדפסת מסמך, חתימה וסריקה לענן. למרות שיש להם מגבלת גודל קובץ, המגבלה היא די גדולה (10 ג’יגה-בתים), שאמורה להתאים לרוב המשתמשים הארגוניים.

סיבות נוספות לכך שאנחנו אוהבים את סיטריקס שארפיל

כדי להגן על נתוני ארגונים הם הקימו אתרי התאוששות מאסון בארצות הברית וגם באירופה. הם מאובטחים גם העברות נתונים באמצעות הצפנת AES-256 סיביות ו- SSL / TLS (אם כי הם אינם ספקים עם אפס ידע).

סקירה של Citrix ShareFile

לא זו בלבד שהיא משפרת את הפרודוקטיביות עם תכונות שיתוף פעולה, אלא הן גם עוזרות לחסוך זמן, בעזרת תכונת החתימה האלקטרונית שלהם (RightSignature).

קרא את הביקורת

5. Dropbox לעסקים

ל- Dropbox for Business יש הרבה יותר יתרונות משירות המשתמש הבודד, והוא לא יקר במיוחד. בתור התחלה, לגירסה העסקית של Dropbox יש יכולת אחסון בלתי מוגבלת.

Dropbox לעסקים

ובניגוד לשירות המשתמשים היחיד שלהם, השירות העסקי כולל כלים המסייעים למנהלי מערכת לשלוט בחשבונות משתמשים ובהרשאות גישה לקבוצה, המהווה מצרך מאובטח ארגוני מודרני. כלים אלה יכולים אפילו להגביל את גישת המשתמשים לתיקיות שצוינו, מה שיכול לעזור לארגון לארגן נתונים ליחידות פונקציונליות כמו משפט, IT, HR וכו ‘..

סיבות אחרות מדוע אנו אוהבים את התיבה

גרסת המשתמש היחיד מאפשרת שחזור קבצים רק עד 30 יום. אך הגרסה העסקית מכילה שחזור וגרסת קבצים ללא הגבלה, כך שלא תדאגו!

סקירה עסקית של Dropbox

למרות שהם מספקים תכונות שיתוף ושיתוף פעולה כדי לשפר את הפרודוקטיביות, הם נועלים את גישת הקבצים באמצעות קישורים מוגנים באמצעות סיסמה. בנוסף, ל- Dropbox for Business כלי שילוב עבור Office 365.

קרא את הביקורת

היתרונות של הטבות אחסון בענן עבור חברות

הבעיה הגדולה ביותר ברוב שירותי אחסון הענן היא היעדר בקרות אבטחה נאותות. בטח, שירותי ענן רבים המיועדים לאנשים פרטיים כוללים מנגנוני תפוגה של זמן ותאריך, השולטים כאשר משתמש חיצוני יכול לגשת לקבצים, אך פיתרון זה אינו מספק.

מכיוון שפעמים רבות ארגונים מטפלים במידע לקוחות רגיש ממחלקות משפטיות, פרקטיקות רפואיות ואפילו חברות טכנולוגיה. אם הייתה דליפת נתונים והצפייה במודיעין על ידי גורמים לא מכוונים, ההשלכות עשויות להיות מזיקות באמת.

זו הסיבה שיש בקרות אבטחה נאותות כה קריטיות בשירותי אחסון בענן. עם זאת, מרבית פתרונות האחסון בענן בענן כוללים מבנה חשבון, לפיו למנהל יש שליטה גבוהה על קבצים המשתמשים יכולים לגשת אליו..

יתר על כן, השירותים הטובים ביותר בדרג ארגוני מאפשרים למנהלי מערכת לצבור משתמשים לקבוצות פונקציונליות, ובכך לאפשר להם להחיל מדיניות קבוצתית והרשאות גישה, לטובת ניהול ואבטחה טובים יותר. כדי לקחת את הדברים צעד אחד קדימה, פתרונות אחסון ענן אלה אפילו מספקים כלי ביקורת. כל עסק יבין עד כמה ביקורת חשובה לארגון, וזה יעזור למנהלים למצוא חורים בתצורות הרשאת המשתמשים שלהם.

מערכות הביקורת הטובות ביותר חותמות זמן לכל פעילות גולשים. מהעלאת קבצים, לביצוע פעולות קריאה וכתיבה, המנהל יוכל לשלוט בכל מה שעושה כל משתמש בשירות אחסון בענן. בימינו, ארגונים זקוקים לאחסון ענן כדי לנהל בצורה יעילה יותר את היחסים עם השותפים, לשפר את הפרודוקטיביות ולספק גישה ניידת.

חלק מהיתרונות הם כדלקמן:

  • גישה משופרת לקבצים מרוחקת
  • פרודוקטיביות משופרת באמצעות שיתוף פעולה
  • שיפור קשרי לקוחות באמצעות שיתוף נתונים
  • אבטחה רב שכבתית באמצעות הצפנה & קבוצת בקרות
  • מבטל את הצורך לארח מרכזי נתונים פנימיים 
  • הפחתת תקורה ניהולית של משאבי IT

סיכום

אחסון ענן לארגון מציע יתרונות רבים בהרבה, בהשוואה ליצירה, יישום וניהול של תשתית אחסון פנימית. זה עוזר להסיר את נטל הניהול, על ידי הצעת שיתוף פעולה, שיתוף קבצים מאובטח ופרודוקטיביות משופרת.

באמצעות שירות ענן מרכזי. על ידי הקפדה על דרישות האבטחה והתאוששות מאסון, ארגונים יכולים להתמקד במה שחשוב ביותר – לנהל את העסק.

IT הוא שירות תמיכה שיכול לגרוע את השורה התחתונה של הארגון, אולם אחסון בענן יסייע לחסוך זמן וכסף ובמקביל לשפר את המהירות והיעילות של עובדים עובדים. מה חשבת על חמשת הבחירות המובילות שלנו? שתף את כל המחשבות והרעיונות שלך בסעיף התגובות למטה.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me