ספקי הסינכרון והשיתוף הטובים ביותר של קבצים ארגוניים (EFSS) – עדכון 2020

ברוך הבא לסביבת הקבצים הארגוניים של Cloudwards.net לסנכרון ושיתוף (EFSS). מדריך זה נועד לסייע לבעלי SMB למצוא את שירות אחסון הענן הטוב ביותר לעסק שלהם. בילינו כמה שבועות בבדיקת כמה מהשמות הגדולים ביותר בתחום בנוסף לתת את בדיקת הנאותות שלנו לכמה מהאפשרויות הפחות מוכרות..


התפלגנו ודירגנו כל שירות על סמך תכונות שיתוף פעולה מרכזיות, כולל סינכרון, שיתוף קבצים, ניהול משתמשים ושילובי פרודוקטיביות בעבודה. ואז, עם כל המידע הזה, סיכמנו את נקודות החוזק והחולשה, התלבטנו קדימה ואחורה, דיברנו עם כמה בעלי עסקים ועשינו את הבחירה שלנו לשירות הטוב ביותר של EFSS..

בהתחשב במוניטין שלה, תצדיק את ההנחה כי הבחירה תהיה Dropbox Business. Box Business, אחד השמות הגדולים ביותר בתחום אחסון ענן בקרב משתמשים עסקיים, יכול להיות ניחוש טוב אחר. עם זאת, מנצח ההפתעה שלנו הוא Egnyte Connect, פלטפורמת ענן כמעט מהונדסת ללא רבב המשלבת סינכרון נהדר ותכונות שיתוף עם ספריית יישומים עמוקה של צד שלישי, אבטחת ענן חזקה ותמחור מחירים נוחים.

מכיוון שלא הצרכים של כל בעל עסק זהים, אנו נחשוף את התוצאות של בחירות EFSS המובילות עבור קטגוריות שונות אחרות שיעזרו לכם לקבל את ההחלטה הנכונה עבור הצוות שלכם..

Contents

ספקי הקבצים הטובים ביותר לסנכרון ושיתוף קבצים ארגוניים

יסודות EFSS

EFSS מייצג “סינכרון ושיתוף קבצים ארגוניים”. חשוב על זה כעל אחסון בענן לעסקים. המטרה של פלטפורמת EFSS היא לתת לעובדים את החופש לעבוד מכל מקום ובו זמנית לשפר את העבודה ברשת עם קבוצה של אנשים הפזורים ברחבי העולם..

היתרונות של עבודה מרחוק נדונו במשך שנים. יש מעסיקים שמחבקים אותה מכיוון שהיא פותחת את מאגר הכשרונות על ידי הסרת ההגבלות האזוריות על גיוס עובדים וחוסכת כסף על שטחי המשרדים. אחרים מעדיפים עבודה מרחוק מכיוון שזה יכול להוביל לשביעות רצון עובדים טובה יותר, מה שגורם פחות תחלופה.

עבור חלק זה קשור לצאת מתחת לאורות הפלורסנט המהבהבים ולהצליח לחבר למקומות שמטפחים בצורה יצירתית יותר, בין אם זה בית קפה במרכז העיר או קוטג ‘על שפת הים.

מה עושה פיתרון של EFSS

למעט כמה חריגים, האלמנטים הבסיסיים של רוב כלי ה- EFSS דומים משירות אחד לשני. המנגנון המרכזי הוא תיקיית הסנכרון, שהיא בעצם תיקיה מיוחדת שיושבת במערכת הקבצים של המכשיר שלכם, אך מחוברת גם לענן. כל תוכן שתכניס לתיקיה זו יישלח למרכז נתונים מרוחק ואז לכל מכשירים מסונכרנים אחרים.

התוצאה, באופן אידיאלי, היא שעובד יכול לבצע שינוי בקובץ במכשיר שלו וכל האחרים יראו שקובץ זה משתנה כמעט מיידית במכשירים שלהם. רוב כלי ה- EFSS מאפשרים לך גם ליצור קבוצות עבודה ותיקיות משותפות, ולהזמין אחרים להסתכל על קבצים ספציפיים על ידי יצירת קישורים המצביעים על אותם קבצים..

עם הרבה מן המשותף, תסלחו לך על המחשבה שזה לא משנה אם אתה הולך עם OneDrive for Business of Box, או Dropbox Business דרך Egnyte Connect, וכן הלאה. כיוון שכך, עבור בעלי בעלי SMB רבים ההחלטה תמיד יורדת לשורה התחתונה, שאולי לא תמיד היא המסלול החכם ביותר, כפי שתראו קצת..

עם זאת, האמת היא שלמרות שתכונות בסיסיות בדרך כלל זהות בין פלטפורמות, הביצוע משתנה מאוד. זה קל יותר להראות מאשר לספר, לכן לפני שנבחר לבחירה הכוללת המובילה שלנו במרחב EFSS, החלטנו שכדאי לתת לקוראי SMB שלנו קצת יותר מידע לעבוד איתם.

אם אינך יכול לחכות לגלות מיהם המנצחים הכלליים, אל תהסס לדלג לסוף המאמר. פרסמנו גם ביקורות מפורטות בכמה פלטפורמות EFSS בהן הסתכלנו במהלך תהליך הבדיקה שלנו.

 • סקירת Egnyte Connect
 • סקירת תיבות עסקיות
 • סקירה של Dropbox עסקים
 • סקירת OneDrive for Business
 • סקירת Citrix ShareFile
 • סקירת חיבורי יבמ
 • סקירת סינכרוניות
 • סקירת הצטופפות
 • סקירת עוגן eFolder

אם אתם נהנים מתח ומתככים, ובנוסף רוצים לדעת קצת יותר על מה לחפש בפתרון האחסון בענן שלכם, אנו ממליצים לכם לקרוא את זה. בלי קשר לאיזה מסלול תחליטו, תודה שהצטרפתם אלינו, בואו נראה מה נמצא בחנות.

EFSS הטוב ביותר לסנכרון קבצים

סנכרון קבצים, או סתם “סנכרון” בקיצור, מאפשר למשתמשים לעבוד על אותו תוכן ממכשירים שונים, באופן אידיאלי בזמן אמת כמעט. הרעיונות הם שתוכלו לבצע עריכה לקובץ במחשב שלכם ומשתפי הפעולה שלכם יכולים לראות ששינוי משתקף כמעט מיידית במכשירים שלהם..

מרבית פלטפורמות האחסון בענן כיום עוקבות אחר מודל הסנכרון שפותח על ידי מייסד Dropbox דרו יוסטון, אשר אמור לספק תיקיית סנכרון שולחן עבודה המאחסנת תוכן הן בכונן הקשיח של המכשיר והן בענן. עם זאת, בעוד שרבים מחקים את הדגם, מעטים מושכים אותו כמו גם את Dropbox.

ההבדל הוא ש- Dropbox משלבת תכונה לסנכרון מקשים שנקראת העברות קבצים ברמת הבלוק. שכיח בין מרבית שירותי הגיבוי המקוון הטובים ביותר שלנו, אך לא בענף אחסון הענן, והעברת קבצים מסוג זה פירושה שרק חלקי הקבצים שהשתנו למעשה מסתנכרנים ולא כל הקובץ (אם אתה מבולבל, גלה את ההבדל בין גיבוי לעומת אחסון).

גישה זו חוסכת זמן רב. יתכן שתראה סינכרון ברמת חסימת המכונה לפעמים “סינכרון דיפרנציאלי” או “העתקת דלתא.” כל המונחים פירושם אותו דבר.

תכונה נוספת לסנכרון מעולה ששירותי אחסון ענן רבים יותר קיבלו איתה על הסיפון היא סינכרון סלקטיבי. סנכרון סלקטיבי מאפשר לך לכבות את הסנכרון לתוכן כך שהוא מאוחסן רק בענן ולא במכשיר שלך. אנו אוהבים תכונה זו למשתמשים עסקיים בגלל המגמה למחשבים ניידים אולטרה-סלים עם כוננים קטנים עם מצב מוצק (SSD).

מקום ראשון: Dropbox Business

Dropbox המציא את הסנכרון וממשיך להוביל. אמנם העלאות והורדות קבצים ראשוניות עם Dropbox עשויות לא לפתות את התחרות, אך אי אפשר לומר את אותו הדבר לגבי שינויים שבוצעו בקבצים קיימים בזכות גישתו ברמת החסימה.

אנו אוהבים גם את הגישה של Dropbox לסנכרון סלקטיבי, שהחברה מכנה אותו “סינכרון חכם”. ברוב הפלטפורמות של EFSS, כאשר אתה מכבה את הסנכרון עבור תיקיה, אתה כבר לא יכול לראות אותה בתוך תיקיית הסנכרון שלך. באמצעות Dropbox אתה יכול לראות אותם ועדיין לגשת אליהם. החיסרון היחיד הוא שמכיוון שתוכן זה לא נשמר בכונן הקשיח שלך, הוא אינו זמין במצב לא מקוון.

גדלי הקבצים המרביים לסנכרון Dropbox הם 20 ג’יגה-בייט, שאמורים להספיק עבור מרבית בעלי SMB.

לבסוף, Dropbox מאפשרת לך להצער את שיעורי ההורדה וההעלאה כך שסינכרון לא ישפיע לרעה על משאבי המערכת שתרצה להקדיש למשימות עבודה אחרות. בבדיקות שלנו, זה מעולם לא קרה, אך זו עדיין אפשרות טובה.

מקום שני: Egnyte Connect

Egnyte Connect היא הפלטפורמה היחידה האחרת של EFSS שמצאנו במהלך הניתוח שלנו הכוללת סינכרון ברמת חסימת כל סוגי הקבצים. בבדיקה שערכנו, הוא ביצע טוב כמו גם את Dropbox Business והפחית את העלאת הקבצים לקבצים מאסיביים מכמה דקות בהעלאות הראשוניות למספר שניות כאשר בוצעו שינויים.

Egnyte תומך גם בסנכרון סלקטיבי, אך כאשר אתה מכבה אותה עבור תיקיה נתונה, אתה כבר לא רואה את התיקיה בסנכרון התיקיה שלך. אתה צריך ללכת לממשק הדפדפן Egnyte כדי לראות אותו, או שתוכל להתקין את Egnyte Drive, הפועל כמו כונן רשת במערכת הקבצים שלך. Egnyte לא נופל מ- Dropbox כשמדובר בגודל קובץ מקסימלי, עם מכסה של 10GB.

אתה יכול להצער את העלאות וההורדה של מהירויות סינכרון עם Egnyte, או שאתה יכול להגדיר לוח זמנים לסנכרון אם אתה מעדיף לא להמשיך לסנכרן לפעול לתמיד. עם זאת, בשיתופי פעולה עסקיים, אנו לא נמליץ לעשות זאת מכיוון שאתה עלול לקבל חוטים חוצים איפשהו.

מקום שלישי: OneDrive לעסקים

בשלב מסוים, מיקרוסופט רשמה סנכרון ברמת החסימה עבור כל סוגי הקבצים במפת הדרכים שלה לפיתוח עסקי OneDrive for Business כפי שהגיעה לזירה ברבעון השני של 2017. עם זאת, Q2 הגיע והלך, התכונה מעולם לא הושקה והיא כבר לא מופיעה כ להיות ביצירות.

אמנם זה מעציב אותנו, OneDrive תומך לפחות בסנכרון ברמת חסימת קבצי Microsoft Office. זה יותר ממה שרוב שירותי אחסון הענן יכולים לומר.

סינכרון עם OneDrive for Business נתמך עבור קבצים של עד 10 ג’יגה-בייט, זהים ל- Egnyte. סנכרון סלקטיבי הוא גם אפשרות שתוכלו לנהל באמצעות לחיצה ימנית על סמל OneDrive בשורת המשימות ובחירה ב”הגדרות “.

כמו שתי אפשרויות הסינכרון המובילות שלנו, OneDrive גם מאפשר לך להתאים באופן ידני את רוחב הפס שמשמש להעלאת קבצים ולהורדות למקרה שזה יגרום לבעיות במשימות אחרות..

EFSS הטוב ביותר לשיתוף קבצים

בדומה לסנכרון, שיתוף קבצים הוא תכונה שנועדה לשתף תוכן בקלות עם משתמשים אחרים מבלי להתמודד עם שליחת קבצים מצורפים גדולים יותר של קבצים או מדיה נשלפת. כמו סנכרון, יש מעט מאוד שונות בגישה הבסיסית לתכונה זו. רוב כלי ה- EFSS מאפשרים לך לשתף תוכן הן בתיקיה על ידי הוספת גישת משתמשים וגם ברמת הקובץ באמצעות הזמנה בדוא”ל או על ידי יצירת קישור.

עם זאת, שיתוף קבצים יכול להיות עסק מסוכן כשאתה עובד עם קניין רוחני רגיש, וכלים טובים של EFSS כוללים הגדרות לשיתוף קבצים כדי לשמור על האינטרסים העסקיים שלך. הגדרות המפתח כוללות סיסמאות קישור, תאריכי תפוגה, התראות גישה ויכולות דיווח כדי לעקוב אחר התוכן ששיתף.

בעוד שחלק מהתכונות הללו עשויות להיראות כבלתי מוחיות, רוב פתרונות האחסון בענן מפספסים אחת או כמה מהן. OneDrive for Business, למשל, אינו מאפשר לך להגדיר סיסמת קישור ואינו נותן דרך לבדוק את כל הקישורים שיצרת בתצוגה אחת..

תיקיות משותפותקישורי קבציםקישור סיסמאותתאריכי תפוגה של קישורביקורת קישור
אגניט קונט
עסקית Dropbox
עסקי תיבות
עוגן eFolder
OneDrive לעסקים
Citrix ShareFile
סינכרוניות
חיבורי יבמ

להלן שלוש הבחירות המובילות שלנו לכלי EFSS שעושים שיתוף קבצים נכון.

מקום ראשון: Egnyte Connect

Egnyte Connect מסמן את כל התיבות בכל הקשור לשיתוף קבצים ואז כמה מהן. ניתן לשתף כל תיקיה על ידי הוספת משתמשים ברמה האישית או בקבוצה או פשוט על ידי יצירת קישור שמצביע לתיקיה זו. ניתן גם ליצור קישורים לקבצים בודדים, אותם ניתן לשלוח בדוא”ל או להפיץ ידנית.

משתמשים עסקיים שומרים על שליטה על הקישורים שלהם עם אפשרויות כמו סיסמאות קישור, תאריכי תפוגה והודעות בכל פעם שקישור זה משמש. אתה יכול גם להגביל את הגישה לקישורים על סמך השאלה אם אחד המחזיקים מורשים בחשבון שלך או לא, ולהגביל אם אלה עם הקישור שלך יכולים להוריד את הקובץ או לא רק להציג אותו בתצוגה מקדימה..

הגישה של Egnyte לשיתוף תוכן הינה מהורהרת ומעוצבת יותר מכל האחרים בהם השתמשנו, מה שהופך את הבחירה המובילה בקטגוריה זו.

מקום שני: Dropbox Business

Dropbox Business דומה ל- Egnyte Connect בכך שהוא מאפשר ליצור תיקיות משותפות וכולל אפשרויות הגדרות נהדרות לקישורי קבצים. אפשרויות אלה כוללות הגנה על סיסמאות ותאריכי תפוגה, ויכולת להגביל את הגישה לקישור על סמך השאלה אם האדם הוא חבר בצוות שלך או לא..

החיסרון היחיד הוא ש- Dropbox Business לא נותן לך אפשרות התראה לשיתוף קישורים או מאפשרת לך למנוע הורדות קבצים.

הפלטפורמה, עם זאת, מספקת כמה יכולות דיווח נחמדות הן לתיקיה המשותפת והן לקישורים. מהכרטיסייה “משותף” במסוף הניהול, אתה יכול לבדוק במהירות אילו תיקיות וקבצים הצוות שלך שיתף ואילו קישורים נוצרו..

מקום שלישי: בוקס ביזנס

Box Box כולל הגדרות סיסמה וגם תפוגה עבור קישורים כדי לתת לך שליטה מסוימת בתוכן שלך. עם זאת, השירות לא מתקיים בכך שהוא לא כולל דרך לבקר בקלות אילו קישורים נוצרו. זו הסיבה העיקרית שדירגנו את Box Business קצת אחרי Egnyte Connect ו- Dropbox Business.

כדי לראות אילו קישורים נוצרו עם Box, עליך לסרוק את התיקיות שלך אחר סמל קישור לצד שמות קבצים. כאמצעי לביקורת קישורים, גישה זו היא גם זמן רב וגם מועדת לטעות.

זה בטוח יותר להגדיר תיקיות משותפות עם Box לצוות שלך ופשוט לגשת לתוכן בדרך זו. ובכל זאת, הכללת אפשרות סיסמה היא יותר ממה שמקבלים עם רוב הכלים האחרים, כולל שמות גדולים כמו eFolder Anchor, Citrix ShareFile ו- IBM Connections.

EFSS הטוב ביותר לכלי פריון

סנכרון ושיתוף הם התכונות העיקריות של כל פלטפורמת EFSS. למרות שבוודאי יש הרבה פער בין כמה טוב השירותים מיישמים את התכונות הללו, משתמשים עסקיים רבים עשויים אפילו לא להבחין בהבדלים אלה אם הם עובדים רק על קבצים קטנים ומעדיפים לדבוק בתיקיות משותפות. יכולות הפריון, לעומת זאת, או היעדרן, הן הרבה יותר מבטנות.

ישנן כמה דרכים שונות שפלטפורמת EFSS יכולה לגשת לשילוב חבילת פריון. בדרך כלל תראה תכונות כמו ניהול משימות וצ’אט המובנות ישירות בפלטפורמה. ספקים אחרים מעניקים לך גישה לאפליקציות מקוריות שפותחו בתוך הבית. דוגמה טובה לכך היא OneDrive for Business, המאפשרת לך להשתמש ב- Office Online ללא צורך בהתקנה נוספת.

אולי היתרון הגדול ביותר של פלטפורמה אחת על פני אחרת, נעוץ בשילובי יישומי צד שלישי שלה. לדוגמה, לרבים מהכלים שבדקנו, כמו Syncplicity, כלל לא היו אינטגרציות כאלה. אחרים, כמו שלושת הזוכים בקטגוריה זו, עשו עבודה מרשימה להקמת שותפויות טכנולוגיות שאמורות להועיל מאוד למשתמשים עסקיים.

שילובים כאלה עשויים לכלול:

 • ניהול פרויקטים: Trello, Wrike ו- Asana
 • יצירת מסמכים: Office Online ו- Google Docs
 • אוסף eSignature: DocuSign, HelloSign ו- Adobe Sign
 • תקשורת: Slack, HipChat ו- Hootsuite
 • זרימת עבודה: Zapier, IFTTT ו- build.io

הנה מבט לשלושת הזוכים שלנו.

מקום ראשון: Dropbox Business

Dropbox ביצעה עבודות טובות יותר בבניית עבודות שותפות טכנולוגיות מכל פלטפורמת EFSS אחרת שהערכתנו במהלך תקופת הבדיקה שלנו. אתה יכול לשקול את האפשרויות בעצמך על ידי ביקור בספריה הניתנת לחיפוש בשירות.

הספרייה מאפשרת לך לחפש לפי שם הספק או לדפדף במגוון רחב של קטגוריות. האפשרויות כוללות, Slack, Trello Microsoft Office, Asana ורבים רבים אחרים.

ל- Dropbox יש גם אפליקציית שימור לליווי שמכונה Dropbox Paper. השווינו את Paper לעומת Google Docs ומצאנו שזה כלי טוב לסיעור מוחות רעיונות או לכידת הערות פגישה, אם כי זה לא באותה הליגה כמו כמה מהאפליקציות הטובות ביותר לרישום הערות שם. לאמיתו של דבר, תחום אחד בו Dropbox Business נופל בצורה קצרה מובהק הוא שילוב עם אותם מוצרים. עם זאת, באפשרותך להתקין שילוב Dropbox ו- Evernote באמצעות IFTTT אם זה משהו שאתה באמת צריך.

מקום שני: בוקס ביזנס

Box Box מרשים משילובים עם Office Online, Office 365 ו- Google Docs. כלים רבים של EFSS עובדים עם מיקרוסופט אך מעטים מאוד עובדים עם Google Docs, שלא לדבר על Microsoft ו- Google Docs כאחד.

כמו Dropbox, גם ל- Box יש אפליקציית הערות משלה, הנקראת Box Notes. כמו Dropbox, ל- Box יש ספריה ניתנת לחיפוש של אפשרויות שילוב של צד שלישי כדי לשפר את הפרודוקטיביות שלך.

הסיבה לכך שדירגנו את התיבה נמוכה יותר מ- Dropbox היא מכיוון שבעוד שהיא טובה יותר מרוב, ספריית ה- Box נופלת מזו שמציעה Dropbox Business (אם כי לא בהרבה).

מקום שלישי: חיבורי יבמ

התלבטנו בהרחבה עם מתן המקום השלישי ל- Egnyte, שיש לו ספריית אפליקציות טובה של צד שלישי, וכמו Box, משתלב גם עם Google Docs וגם עם Office Online. אולם בסופו של דבר החלטנו ללכת עם IBM Connections.

זה אולי נראה כמו בחירה מוזרה בהתחשב בכך ש- Connections נותן לך רק תוסף ל- Office 365 ואינו משתלב עם Office Online או Google Docs. יש בה ספרייה של צד ג ‘חלשה יותר מאשר Egnyte. עם זאת, התרשמנו כל כך מהגישה החדשנית של IBM Connections ביחס לשיתופי פעולה חברתיים, עד שפשוט היינו חייבים לתת לזה נקודה.

חיבורים מרגישים כמעט יותר כמו פלטפורמת מדיה חברתית מאשר פלטפורמת EFSS. בדף הבית תוכלו להשאיר עדכוני סטטוס, לבדוק את אלה של משתפי הפעולה ולבדוק אזכורים.

חיבורים מאפשרים לך גם להגדיר דפי קהילה, הדומים לקבוצות עבודה בעלות supercharged. קהילות יכולות לשתף תוכן באופן פנימי, להתחבר בקלות רבה יותר לחברים אחרים, לעשות שימוש בפורום ואפילו לבנות וויקי.

בנוסף להיבטים החברתיים שלה, לחיבורים יש גם יכולות ניהול משימות ומאפשרת לכם לארח פגישות חיות עם עד 200 משתתפים.

חיבורים לא יתאימו טוב לכל עסק, במיוחד אם כבר משתמשים בכלים כמו טרלו, סליפ וסקייפ לעסקים. עם זאת, לבעלי SMB שרוצים לנהל תקורה ובו זמנית לייצר צוות עמוק, יש הרבה מה לאהוב בשירות זה.

מבחר EFSS בעל הערך הטוב ביותר

קיצוץ בעלויות הוא תמיד דאגה גדולה לבעלי SMB שמנסים להישאר בשחור. אמנם חשוב, אל תתנו למטרה הזו להטעות אתכם לקפוץ לשירות עם מחיר מדבקה נמוך. עם הרבה כלי EFSS ידידותיים לתקציב, אתה מקבל את מה שאתה משלם עבורו.

דוגמה טובה לכך היא סינקליסטיות. בעוד שהעלות השנתית של $ 60 למשתמש היא אטרקטיבית, Syncplicity נותן לך רק 300 ג’יגה-בייט של אחסון ענן משותף עם ואין ספריית שילוב יישומים..

שלוש הבחירות שמתחת לכל אחת מציעות שילוב של מחירים נמוכים ותכונות טובות, מה שהופך אותם לפתרונות אידיאליים לעסקים במצוד אחר פיתרון אחסון ענן ואיכותי..  

תשלום חודשימשתמשים מינימלייםאחסון כולל
OneDrive לעסקים5 דולר למשתמש11TB
Egnyte Connect Office8 דולר למשתמש55 TB (משותף)
חיבורים חברתיים של יבמ6 דולר למשתמש11 TB (משותף)

מקום ראשון: OneDrive לעסקים

במקום הראשון מגיע OneDrive for Business. חמישה דולרים למשתמש מקבלים להם שטח אחסון בנפח אחד של כל אחד, ובניגוד לרוב הספקים, מיקרוסופט מכריחה אותך להירשם למספר מינימום של משתמשים. עדיף, אם תירשם לחמישה משתמשים ומעלה, מיקרוסופט תביא לך אחסון בלתי מוגבל. זהו ללא ספק הערך הטוב ביותר של כל כלי EFSS בו הסתכלנו כשאתם שוקלים רק עלות ואחסון.

בנוסף לתכנית זו, למיקרוסופט יש עוד כמה זמינים, מה שהופך אותה גם לכלי ה- EFSS הגמיש ביותר שבדקנו מבחינת מדרגיות. תוכניות מסוימות אפילו מאפשרות לך להוריד גרסאות מלאות של Office 365. האפשרות הזולה ביותר כזו היא Office 365 Business, שעולה רק 8.25 דולר למשתמש בחודש ומעניקה לכל אחד מהם שטח אחסון של 1TB..

מקום שני: Egnyte Connect

נקודה זו עוברת ל- Egnyte Connect Office. התוכנית דורשת לפחות חמישה משתמשים, וזה גרור, אך זה עדיין טוב יותר מרבים מהחלופות. גם תג המחיר של 8 $ טוב מאוד, במיוחד עבור שטח אחסון של 5 טרה-בתים. אולם בניגוד ל- OneDrive, זהו האחסון המשותף, וככה עובדים רוב הפלטפורמות של EFSS.

רישיונות שנוספו לא יקבלו מקום רב יותר אלא אם כן אתה נתקל בתוכנית העסקית פחות סבירה של Egnyte Connect, הדורשת לפחות 25 משתמשים ומחירה 15 $ דולר למשתמש עבור שטח של 10 טרה בייט משותף..

מקום שלישי: IBM Connections Social  

בדומה ל- Egnyte, שטח האחסון שאתה מקבל עם IBM Connections Social משותף לצוות שלך. עם זאת, הדבר הופך לבעייתי יותר לנוכח העובדה שאתה מקבל שטח שטח אחד בלבד במקום 5TB. כל משתמש מורשה מקבל אחסון אישי של 1 ג’יגה-בייט עם חיבורים, אבל זה לא הרבה לעבוד איתו.

לקבלת קצת יותר פרספקטיבה על הסיבה שבחרנו את השלושה המובילים שלנו, הנה מבט על הרמה הנמוכה ביותר של תמחור עבור כמה מהכלים האחרים של EFSS בהם הסתכלנו, בשום סדר מיוחד … למעט למקם את הפטל אחרון מת.   

תשלום חודשימשתמשים מינימלייםאחסון כולל
Dropbox סטנדרט עסקי15 דולר למשתמש32 TB (משותף)
Starter Business Box5 דולר למשתמש3100 ג’יגה
Citrix ShareFile15 דולר למשתמש51 TB (משותף)
פטפטת חיונית20 דולר למשתמש15100 ג’יגה-בתים (משותפים)

במחיר של 20 $ למשתמש עם מינימום 15 משתמשים ורק 100GB של אחסון ענן משותף לעבוד איתו, Huddle זוכה בהבחנה המצערת של הערך הנמוך ביותר הכולל.

בחירות EFSS הטובות ביותר

מציאת פיתרון אחסון הענן המאובטח ביותר הוא אחד הנושאים שאנו שומעים עליהם ביותר מהקוראים שלנו ב- Cloudwards.net. זה חשש סביר בהתחשב בכמות פשיעת הרשת בחדשות בימינו. סיפורי זהירות כוללים את הפרת Dropbox מ -2012, פריצת ה- iPhone של האייפון לשנת 2014 והתקפות של תוכנות זדוניות רנסומיות נכות כמו WannaCry ו- Petya.   

מלבד מסדי נתונים וכלי תוכנה כופר, מתקפות איש באמצע ואדם בתוך הענן, שהן סוגים של ציתות לעבר שידורי נתונים, נמצאים במגמת עלייה, מה שהופך את האבטחה החזקה למעבר חשובה מתמיד.  

רוב כלי ה- EFSS כיום, כולל כל ההמלצות שעשינו בסיכום זה, משלבים גם הצפנה במעבר וגם בהמתנה כדי למנוע מהרעים לקרוא את הקבצים שלך. עם זאת, בעוד שהצפנה טובה היא, לכל דבר פרקטי, בלתי אפשרי לפריצת כוח, אבל ישנן דרכים אחרות שניתן יהיה לפגוע בנתונים שלך, החל בסיסמאות חלשות של עובדים.  

פלטפורמות EFSS מאובטחות מציעות מגוון של תכונות שיעזרו להרחיק את התוכן שלך מעיניים לא רצויות. תכונות כאלה כוללות אימות דו-גורמי, מגבוני מכשירים מרוחקים, מרכזי נתונים מוקשים ושילוב עם אפליקציות הצפנה מקצה לקצה כמו Boxcryptor.

Business Box דרופבוקס BusinessCitrix ShareFileEgnyte ConnectIBM חיבורי
הצפנהAES 256AES 256AES 256AES 256AES 128
אימות דו-גורמי
דרישות סיסמא בהתאמה אישית
נגב מרחוק
הצמדת מכשיר
שילוב SSO*
שילוב Boxcryptor

* Dropbox Business Advanced כולל שילוב SSO; Dropbox Business Standard אינו עושה זאת.

מקום ראשון: Egnyte Connect

Egnyte משתמש בהצפנת AES של 256 סיביות כדי לטרוף נתונים בזמן המעבר ובמנוחה בענן. מוסדות פיננסיים רבים וארגונים ממשלתיים משתמשים רק בהצפנה של 128 סיביות, אם כי קידוד 256 סיביות הוא די סטנדרטי בקרב שירותי אחסון ענן..

מה שבאמת משך את תשומת ליבנו עם אגניט היה כל תוספות האבטחה הנוספות שהוא נותן לך. לדוגמה, Egnyte מאפשר לך לאבטח את התוכן שלך מפני האיום של סיסמאות חלשות עם היכולות:

 • הגדר דרישות חוזק סיסמא חובה
 • דרוש איפוס סיסמא שגרתי
 • השעיית חשבונות משתמשים לאחר כניסות מרובות שנכשלו
 • דרוש אימות דו-גורמי

Egnyte Connect גם משתלב עם Boxcryptor, המאפשר לך להצפין קבצים בעצמך לפני שאתה שולח אותם לענן. ככה, Egnyte לא יכול להשתמש במפתחות ההצפנה שלך, אותם הוא שומר, כדי לפענח את הקבצים שלך. זה, בתורו, מונע מהשירות למסור את הנתונים שלך לממשלה כדי לעמוד בתכניות מעקב או צווי.

לקבלת שליטה רבה יותר על סיסמאות העובדים שלך, אתה יכול גם לשלב את Egnyte עם שירות כניסה יחידה (SSO). שירותים אלה לא רק מאפשרים לך לנהל כניסות מקרוב יותר, אם אתה משתמש בפלטפורמות אחרות שמשתלבות באותה SSO, העובדים שלך יכולים להשתמש באותה סיסמה עבור כולם. Egnyte מציעה כמה אפשרויות שילוב SSO שונות: OneLogin, Bitium, Okta ו- Ping Identity.

Egnyte מאפשר לך גם לעקוב אחר מכשירי עובדים המסונכרנים לאחסון הענן שלך ומנתקים את החיבור הזה. ככה, אם מכשיר יאבד או נגנב, אתה יכול למזער את הסיכוי לגישה לא מורשית לנתונים.

לבסוף, Egnyte Connect מאפשר לך להגדיר גישה היברידית לאחסון ענן. עם אחסון היברידי, אתה יכול לשמור כמה נתונים בענן וכמה נתונים בשרתים פרטיים משלך. ככה, אם יש לך מידע סודי במיוחד, אתה יכול לשמור על שליטה מלאה בתוכן הזה ולהגדיר פרוטוקולי אבטחה משלך.

מקום שני: בוקס ביזנס

ל- Box Business יכולות אבטחה דומות ל- Egnyte, כולל דרישות AES של 256 סיביות ודרישות סיסמא בהתאמה אישית. עם זאת, אפשרויות דרישת הסיסמה אינן מגוונות כמו אצל Egnyte, ואינך יכול להגדיר איפוס חובה. התיבה גם לא מאפשרת לך לבצע מגבונים למכשירים מרוחקים. אתה יכול לנתק חיבורים לסנכרון למכשירים, אך פעולה זו אינה מוחקת את התוכן במכשיר המנותק.

ל- Box יש מערכת ניהול מפתחות (KMS), המאפשרת לך להגדיר ולתחזק מפתחות הצפנה משלך. עם זאת, אפשרויות אלה זמינות רק עבור לקוחות Enterprise. שילוב SSO הוא אפשרות נוספת, אך לא בחשבונות רגילים.

בסך הכל, השירות מספק אבטחה רבה, אך שומר על כמה מהתכונות הטובות ביותר ללקוחות Fortune 500 ולא לעסקים קטנים.

מקום שלישי: Citrix ShareFile

Citrix ShareFile עושה את כל מה שעושה Egnyte ו- Box, פחות שילוב Boxcryptor והצמדת מכשירים. אפילו לאור ההחמצות הללו, במובנים מסוימים אפשר לטעון ש- ShareFile היא הפלטפורמה המאובטחת ביותר מבין השלושה בזכות יכולות ההתאמה האישית שלה. עם זאת, החלטנו לזכות את ShareFile בגין היבט זה של הפלטפורמה שלה בקטע ניהול המשתמשים שלנו, הבא.  

אפשרויות דרישת הסיסמה של ShareFile הן מצוינות, ומאפשרות לא רק להגדיר תאריכי אורך מינימום ותאריך תפוגה, אלא להכתיב כמה מספרים ותווים מיוחדים צריכים להיכלל..

הבחירות הטובות ביותר לניהול משתמשים ב- EFSS

ניהול הדוק בנושא נושא אבטחת הענן הוא ניהול משתמשים. יכולות ניהול משתמשים חזקות מאפשרות לך לשלוט במה המשתמשים יכולים ולא יכולים לעשות. בדרך כלל, לפחות תראה אפשרויות להעניק למשתמשים הרשאות עריכה או צפייה בלבד בקבצים. כלים טובים יותר מציעים התאמה אישית חזקה יותר של תפקידים. תכונות אחרות שאנחנו אוהבים לראות הן היכולות ליצור ולנהל קבוצות ולהפעיל דוחות על שימוש ופעילות של משתמשים.

בחר כלי עם בקרות ניהול טוב למשתמשים אם אתה עובד עם קניין רוחני רגיש במיוחד. הגורם השכיח ביותר להפרות נתונים הם עובדים רשלניים וזדוניים. פיקוח טוב ויכולות מגבילות מגבילים את הסיכון הזה.

מקום ראשון: סיטריקס שארפיל

כשמדובר בהתאמה אישית לתפקידים, Citrix Sharefile באמת עולה על מעבר לתחרות. מתוך מסוף הניהול אתה יכול לפרוט על הרשאות המשתמש כדי להפעיל או להשבית יכולות כמו היכולת ליצור תיקיות ברמת השורש, לגשת לכלי דיווח ולהשתמש בשטח אחסון אישי..

ShareFile מאפשר גם לך להגדיר ספרי כתובות, קבוצות ותיקיות צוות משותפות ואישיות.

לבסוף, תוכלו ליצור מגוון רחב של דוחות באמצעות ShareFile כדי לעקוב אחר הפעילות. אפשרויות הדוחות כוללות הפעלת דוחות למשתמשים או קבוצות ספציפיות ובחירת פעולות שונות כמו כניסות, הורדות ומחיקות.

מקום שני: בוקס ביזנס

Box Business הוא שניה קרובה ל- ShareFile בכל הקשור לניהול משתמשים. אנו אוהבים שתוכלו לשלוט בכמה אחסון המשתמשים יכולים להשתמש בהם. ניתן גם להגדיר הרשאות משתמש כלליות המגבילות את יכולתן למחוק, לערוך ולהעלות קבצים. יש גם אפשרויות לנתק את יכולות הסנכרון ולהגביל את המשתמשים לשתף תוכן באופן חיצוני.

הרשאות גישה מתקדמות יותר מנוהלות ברמת התיקיה, שם ניתן להעניק שבעה סוגים שונים של רמת גישה:  

 • בעלים משותף: יכול לעשות הכל כולל כל משימות הניהול
 • עורך: יכול לעשות הכל למעט הגבלת הזמנות
 • מציג הצופים: משתמש בסיסי עם יכולות העלאה
 • Uploader Previewer: משתמש מוגבל עם יכולות העלאה
 • הצופה: משתמש בסיסי ללא יכולות העלאה
 • תצוגה מקדימה: משתמש מוגבל ללא יכולות העלאה
 • מעלה הסרטון: יכול להעלות תוכן וליצור תיקיות משנה

בעוד שחלק מהתכונות הטובות ביותר לניהול משתמשים שמורות ללקוחות Box Enterprise, ישנם שפע של פקדים שיסייעו לבעלי SMB לשמור על רסן הדוק גם בתוכן שלהם..

מקום שלישי: Egnyte Connect (עסקים)

ל- Egnyte Connect יש התאמה אישית של תפקידים מתקדמים, אך עליך להיות משתמש בתוכנית מתקדמת כדי לקבל גישה אליהם. מכיוון שרמת תוכנית זו דורשת לפחות 25 משתמשים, יתכן שהיא אינה האפשרות הטובה ביותר עבור חברות קטנות ובינוניות.

בכל רמת מנוי תוכלו ליצור משתמשים רגילים, משתמשים מתקדמים ומנהלי מערכת. מנהלי מערכת יכולים לנהל תיקיות וקבוצות על ידי הוספת משתמשים והגדרת הרשאות. משתמשי כוח יכולים לסנכרן ולשתף תוכן, להציג משתמשים ולהזמין משתמשים רגילים לגשת לתוכן. משתמשים רגילים הם משתמשים מוגבלים המוגבלים לגישה ממשק המשתמש באינטרנט.  

בין אם אתה משתמש בתוכנית הרגילה או בתוכנית מתקדמת, Egnyte מעניק לך גישה ליכולות דיווח טובות אך לא של ShareFile כדי לפקח על השימוש בחשבונך. ממרכז הדוחות תוכלו לגשת ללוח מחוונים כללי, כרטיסיות בתוספת לגודל שרת הקבצים, גודל התיקיה, סיכום הקישור, מצב הסנכרון, סיכום הנעילה והרשאות המשתמש. יש גם אפשרות “דוח ביקורת” להפעלת דוחות מפורטים לגבי דברים כמו שימוש בקבצים וכניסה.

מבחר EFSS הכולל הטוב ביותר

לקחנו את כל האמור לעיל ובדקנו גם את חווית המשתמש הבסיסית ותמיכת הלקוחות כדי ליצור את רשימת הפלטפורמות הטובות ביותר של EFSS. דירוגים אלה עשויים לגרום לוויכוח מעט, כפי שעושים הדברים האלה. הסיבה לכך היא שאין פלטפורמת אחסון ענן “נכונה” לכל בעל עסק.

אמנם ישנן הרבה נקודות בכל הקשור לסנכרון, שיתוף קבצים, כלי פרודוקטיביות, ערך, אבטחה וניהול משתמשים שהם בעיקר אובייקטיביים, אך יש גם המון דברים סובייקטיביים, במיוחד כשמדובר בחוויית משתמש..

ואז, כמובן, לעסקים צרכים שונים כשמדובר בדברים כמו שטח אחסון בענן. חלקם עשויים להזדקק 10 טרה-בתים, ואילו אחרים עשויים להיות בסדר עם 100 ג’יגה-בייט. הדבר נכון גם לגבי מהירות הסנכרון. אם אינך עובד באופן פעיל עם משתפי פעולה, יתכן שאתה מוכן לוותר על יכולות הסנכרון ברמת החסימה של Dropbox Business ו- Egnyte Connection לטובת תכונה אחרת, כמו קהילות של IBM Connection ותכונות הפגישות המתארחות..

אז אל תהסס לא להסכים. למעשה, אנו מברכים על דעתכם בהערות שלהלן. נקודות מבט שונות יעזרו גם לבעלי בעלי SMB קטנים ולעזור לנו לכוונן דוח זה לצורך איטרציות עתידיות.

בלי להתייחס לעומק להלן ששת הבחירות המובילות שלנו לפלטפורמות EFSS הטובות ביותר לבעלי SMB. אנו כוללים סקירה קצרה של כמה מהנקודות מלמעלה, יחד עם כמה הערות נוספות לגבי הסיבה שאנחנו אוהבים כל שירות.

מקום ראשון: Egnyte Connect

Egnyte Connect עושה כמעט כל דבר נכון, החל ביכולות המרכזיות ביותר של כלי EFSS, סנכרון קבצים ושיתוף. Egnyte הוא הכלי היחיד הנוסף של EFSS מלבד Dropbox שבדקנו כדי להציע סינכרון ברמת חסימת, ומציב אותו במקום השני בקטגוריה זו. זה היה גם הכלי המתקדם ביותר שבדקנו כשמדובר בתכונות לשיתוף תיקיות וקבצים. לאחר מכן סימנו את זה מספר אחד באבטחה, מספר שתיים בערך ומספר שלוש בניהול משתמשים.

הקטגוריה היחידה שלא שמנו את Egnyte לשירותים המובילים בשלושה היא כלי הפריון, שם הוחלף במקום השלישי על ידי IBM Connections, אך בקושי.

אנו גם אוהבים את חווית המשתמש של Egnyte. גם ממשק האינטרנט וגם אפליקציית הסלולר מעוצבים בצורה מושלמת ואסתטיים. ל- Egnyte יש גם יכולות ניהול משימות משולבות וספריית אפליקציות טובה של צד שלישי.

לבעלי SMB הקונים כלי חזק מסביב, Egnyte שווה ניסיון. השירות עשוי להיות בעל בסיס המשתמשים של Dropbox Business ו- Box, אך אנו לא נופתע לראות את השינוי הזה בעתיד הקרוב.

מקום שני: Dropbox Business

כמו כל תאגיד גדול, Dropbox מקבל מדי פעם את חלקו בעיתונות הרעה. חלק ממנו ראוי, כולל הפרת נתונים משנת 2012, בה התגברו למעלה מ -68 מיליון חשבונות משתמש. כשהוא מחמיר את המצב, Dropbox לא דיווחה על מלוא ההפרה עד ארבע שנים אחר כך.

עם זאת, יש סיבה לכך שמשתמשים רבים אוהבים את השירות הזה. Dropbox נמצאת בחוד החנית של יכולות הסנכרון מאז הקמתה בשנת 2008. אחת ההערות הנפוצות ביותר אודות Dropbox שאנו שומעים ממשתמשים היא כמה סנכרון מהיר ומהימן יותר משירותי אחסון ענן אחרים, כמו Google Drive ו- OneDrive. זה הכל בזכות ארכיטקטורת הסנכרון ברמת החסימה שלה וזו הסיבה שדרגנו את Dropbox Business ככלי EFSS הטוב ביותר לסנכרון..

ל- Dropbox יש גם ספריית אפליקציות פרודוקטיבית נהדרת, שזיכתה אותה במקום הראשון בקטגוריה זו.

אם אתה חושש שהקבצים שלך לא יהיו מאובטחים באמצעות Dropbox, ישנם שפע של צעדים שתוכל לנקוט כדי לתקן זאת. Dropbox Business מאפשרת לך לאפשר אימות דו-גורמי ומנגלי ניגוב מרחוק. בנוסף, Dropbox משתלב עם Boxcryptor אם ברצונך להגדיר הצפנה מקצה לקצה. רק שימו לב שבעצם כך, תכונת הסנכרון ברמת החסימה של Dropbox לא תעבוד יותר מכיוון ששתי התכונות הללו הן בלעדיות זו מזו..  

מקום שלישי: בוקס ביזנס

Box Business מציעה הרבה יותר ערך ללקוחות הארגון שלה ממשתמשי SMB שלה, אבל זה בחירה חזקה. השירות לא הוקם במקום הראשון בקטגוריה אחת, אך הוא הגיע במקום השני בכלים לפריון, ניהול משתמשים ואבטחה, ושלישית בשיתוף קבצים. אנו אוהבים במיוחד את התיבה הזו שמשתלבת עם Office Online וגם עם Google Docs ומעניקה לך אפשרויות התאמה אישית למשתמשים מתקדמים.

כמו Dropbox Business וגם Egnyte Connect, חוויית המשתמש של Box היא מעולה ולא אמורה לספק שום מכשולים משמעותיים לייעול שיתופי הפעולה שלך. באמת, הדפיקה היחידה בבוקס היא חוסר הסנכרון ברמת החסימה, ששתי הבחירות המובילות שלנו מציעות.

מקום רביעי: Citrix ShareFile

יותר מכל כלי אחר שבדקנו, ShareFile הצטיין בתפקיד המשתמש ובאפשרויות התאמה אישית של דוחות. תכונות אלה השיבו את השירות כהנה ראשונה בקטגוריית ניהול משתמשים. עם זאת, כדי להפיק את המרב מהיכולות הללו, עליכם להירשם לתכנית העסקית של Citrix ShareFile.

אהבנו גם את הגישה הכוללת של ShareFile בנושא אבטחה, שזכתה במקום הראשון במקום השני בקטגוריה זו. אנו רוצים לראות את ShareFile מרחיב את ספריית האפליקציות של צד שלישי כך שתתאים לזה של Dropbox, Box ו- Dropbox. ברצוננו לראות גם את זמני התשובה לתמיכה שלה מנותקים. לבסוף, חוויית המשתמש, אמנם היא בסדר, אינה חזקה כמעט כמו מה שאתה מקבל עם Dropbox, Box, Egnyte ועוד כמה כלים נוספים.

מקום חמישי: Microsoft OneDrive לעסקים

אם אתה מחפש כלי EFSS תקציבי, OneDrive for Business הוא הדבר הטוב ביותר עבורך. לא רק אחסון בענן אינו משותף, עלות המשתמש הממוצעת בדרך כלל זולה יותר מרוב הכלים האחרים. אפילו טוב יותר, זה משולב עם Office Online ותוכניות מסוימות משיגות לך את Office 365.

עם זאת, יש לא מעט מעכב את OneDrive מלעלות את הרשימה שלנו. אפשרויות הדיווח על משתמשים הן שבוע ובזמן שהן בחוץ, מיקרוסופט לא מקלה על שילוב של צדדים שלישיים. האבטחה גם כן חלשה, או נראה שהיא בכל מקרה. גם התיעוד לאבטחת OneDrive (ולרוב מוצרי מיקרוסופט האחרים לצורך העניין) דליל.

אנו אוהבים ש- OneDrive תומך בסנכרון מצטבר לקבצי Office, אך נרצה לראות את הפונקציה הזו מורחבת לכל סוגי הקבצים, כפי שמיקרוסופט הצביעה בעבר שהיא הולכת לעשות.

מקום שישי: חיבורי יבמ

חיבורי יבמ הוא המשחק המוזר של הרשימה, ואנחנו די כאלה בנושא. רוב כלי ה- EFSS נראים כמו שיבוטים של Dropbox. חיבורי יבמ לא וזה בגלל היכולות החברתיות שלה.

עדכוני סטטוס, קהילות, וויקי ויכולות פגישות מקוונות יפנו לבעלי SMB שרוצים לבנות גישה אישית יותר לניהול הצוות. עדיף שזה זול, מה שזיכה אותו במקום השלישי בדירוג “הטוב ביותר” שלנו.   

עם זאת, ישנן כמה חולשות בשירות שאנחנו רוצים לראות מתוקנות. אלה אינם כוללים הגנה באמצעות סיסמה עבור מניות קישור ותיק כמעט שאינו קיים של שילובי אפליקציות של צד שלישי.

רצים למעלה: סינכרוניות, גיבוב, עוגן eFolder.

מחשבות אחרונות

בראשנו, אין ספק כי כרגע הקרב לעליונות EFSS הוא מירוץ שלוש סוסים בין Egnyte, Dropbox ו- Box..

שלוש החברות עונות בראש ובראשונה ללקוחות עסקיים. על ידי הודאה משלה, Egnyte התמקדה באופן היסטורי בלקוחות SMB, שחלק מהסיבה שהיא התקיימה כל כך טוב בסבב זה. נראה כי התיבה מעדיפה להתמקד בלקוחות ארגוניים. Dropbox … ובכן, Dropbox רוצה את כולם.

עבור פתרונות מחוץ לקופסה, Citrix ShareFile ו- IBM Connections שווה להסתכל, אם כי מסיבות שונות. למשתמשים מודעים לתקציב, OneDrive הוא כנראה ההימור הטוב ביותר.

כמובן, נשמח לשמוע ממשתמשי SMB נוספים על בחירות ה- EFSS המועדפות עליהם, אז אל תשכחו להוריד לנו הערה בקטע התגובות למטה. תודה שקראתם.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map