Dropbox או IDrive: איזו פלטפורמת ענן מספקת את התמורה הטובה ביותר?

נאבק להבין את ההבדל בין אחסון בענן לגיבוי מקוון? במהלך סקירה ראשונית זו, Cloudwards.net ישווה בין אחת מאפשרויות האחסון הבולטות בענן, Dropbox, מול IDrive: מובילה בתחום הגיבוי המקוון..


נדגיש גם כמה מההיבטים הייחודיים של IDrive המבדילים אותה מפתרונות גיבוי מקוונים מסורתיים, כולל יכולות שיתוף פעולה וסנכרון הנפוצות יותר לאחסון ענן..

אמנם IDrive אולי לא הפיתרון האידיאלי לאחסון ענן, אך בסופו של דבר אופיו ההיברידי מספק ערך רב למשתמשים מאשר Dropbox, מה שהופך אותו לבחירה הטובה יותר עבור הכסף שלך אם ייאלץ לבחור ביניהם.

ההבדל בין אחסון בענן וגיבוי מקוון

בבחינת אפשרויות אחסון הקבצים שלך, חשוב להבין את ההבחנה בענף בין אחסון ענן לגיבוי מקוון כדי לוודא שאתה בוחר את המוצר המתאים לצרכים הספציפיים שלך. אחסון בענן וגם גיבוי מקוון הם אמצעי לאחסון מרחוק של תוכן. בכך, שניהם מאפשרים לך לשמור על הנתונים החשובים שלך ולגשת אליהם ממכשירים שונים.

אחסון בענן, לעומת זאת, בנוי בעיקר סביב הפרודוקטיביות, ואילו גיבוי מקוון נועד להגן באופן פסיבי על הכונן הקשיח שלך.

בעוד שאחסון ענן משפר את פריון העבודה בכמה דרכים שונות, אתה יכול להפריד את היתרונות באופן רחב לשלוש קטגוריות:

 1. סנכרון: העברת קבצים אוטומטית בזמן אמת בין מכשיר למרכז נתונים
 2. שיתוף: היכולת להזמין אחרים לגשת לתוכן מבוסס ענן
 3. אפליקציות משולבות: אפליקציות לפריון מבוססות דפדפן המחוברות לענן

בעוד ש- Dropbox לא היה הפיתרון הראשון לאחסון ענן בשוק, הם זוכים במידה רבה לשכלול חוויית המשתמש שנראה ברחבי נוף אחסון הענן כיום. חוויה זו תלויה בתיקיית קבצים שהורדת לכונן הקשיח של המכשיר שלך: תוכן שמוכנס לתיקיה זו מועתק אוטומטית לענן..

גיבוי מקוון שולח קבצים לענן. עם זאת, במקום להגביל קבצים אלה למה שמכיל בתיקיה יחידה, אפשרויות הבחירה רחבות בהרבה. כמה ספקי גיבוי כמו Backblaze שומרים קבצים בענן בהתבסס על סוג קובץ. עם זאת, רוב הספקים עובדים כמו IDrive ומאפשרים לך לבחור אילו תיקיות וקבצים ספציפיים תרצה לגבות.

ספקי גיבוי מקוונים מייעלים תהליך זה באמצעות ממשקי שולחן עבודה המשמשים לבחירת קבצים ולתזמון גיבויים. ממשקי אינטרנט מוצעים גם כדי לעזור לך לגשת מרחוק לתוכן שלך.

IDrive: פיתרון גיבוי היברידי

בעוד הקו המפריד בין אחסון ענן וגיבוי מקוון לרוב מכיל את כל הענף, הוא נראה כמה מטושטש. לרוב שירותי הגיבוי המקוון פירוש הדבר הכללת תכונות של שיתוף קבצים. עם זאת, כמה ספקים – בעיקר IDrive – הרחיקו את הדברים הרבה יותר.


© IDrive

IDrive לא רק מעניק לך חוויית גיבוי עמוסת תכונות, אלא גם מציע יכולות סינכרון חזקות. כמו Dropbox ושירותי אחסון בענן אחרים, יכולות אלה בנויים סביב תיקיית סנכרון המאפשרת לך לחבר מספר מכשירים לענן בו זמנית.

Dropbox אפילו מציע הקצאה נפרדת של שטח אחסון כדי לעזור להפריד את מאמצי הפרודוקטיביות בעבודה מצרכי הגיבוי.

הקרב: Dropbox לעומת IDrive בשנת 2020

אם אופיו ההיברידי של IDrive הופך אותו לבחירה טובה יותר מ- Dropbox תלוי בדיוק בצרכים שלך. במהלך חמישה סבבי דיון, נפרט את יכולות כל שירות זה לצד זה, כך שתוכל לבחור את הבחירה הנכונה עבורך.

נתחיל בכך היכרות בדרך כלל עם מבנה התמחור של כל שירות ופלטפורמות נתמכות. זה יעזור להניח את היסודות לניתוח מעמיק יותר. בסיבוב שני, נבדוק כיצד כל שירות מאפשר לך לאחסן קבצים בענן. פעולה זו תשפוך אור נוסף על ההבדלים הבסיסיים בין אחסון בענן וגיבוי מקוון.

ואז, בסבבים רצופים, נשווה בין יכולות הסנכרון ושיתוף הפעולה של כל שירות ושירותים. זה יעזור לבסס את היכולת של IDrive להתמודד עם Dropbox כפתרון לפריון העבודה.

לבסוף, נסתכל על אחד ההיבטים החשובים ביותר והתעלמות לעתים קרובות של אחסון בענן וגם של גיבוי מקוון: אבטחה.

1

מחיר ופלטפורמות

Dropbox

התוכנית הבסיסית של DropBox מעניקה לך אחסון בענן בחינם של 2 ג’יגה-בתים. זוהי דרך נחמדה לנסות את Dropbox או לנצל חלק מהיישומים המשולבים שלה, אם תבחרו להוציא את כספכם על IDrive, במקום זאת.

אלגוריתם Dropbox

אחרת, 2GB יכול להיגמר די מהר. אם אתה זקוק לשטח נוסף, יש את Dropbox Pro, המספק אחסון בענן של 1 טרה-בייט במחיר של $ 10 לחודש או 100 $ לשנה..

התמחור של Dropbox תואם את המתחרים העיקריים שלה, כולל Google Drive ו- OneDrive (קרא את ההשוואה שלנו בין Dropbox לעומת Google Drive לעומת OneDrive). עם זאת, Dropbox אינה מציעה אפשרויות בחירה רבות כמו שני השירותים הללו.

Dropbox אכן מעניקה למשתמשים שאינם משלמים וגם למשתמשים ב- Dropbox Pro את ההזדמנות להרוויח יותר מקום באמצעות תוכנית הפניה. אם אתה משתמש ב- Dropbox Basic אתה מקבל 500MB לכל הפניה, עד 16GB. אם אתה משתמש מקצוען, תקבל 1 ג’יגה-בייט לכל הפניה, המכוסה על 32 ג’יגה-בתים.

ניתן להשתמש ב- Dropbox במכשירים ללא הגבלה. הפלטפורמות הנתמכות כוללות:

 • Windows (נייד ושולחן עבודה)
 • מכשירי אפל
 • אנדרואיד
 • לינוקס (מחוז אובונטו / פדורה)

אני נוסע

IDrive מעניק לך שטח אחסון מקוון של 5 ג’יגה-בייט ושטח סינכרון של 5 ג’יגה-בתים בחינם. דליים נפרדים מוסיפים ערך ועוזרים לך לנהל את צורכי אחסון הגיבוי והפרודוקטיביות של העבודה שלך ללא התנגשות.

עבור רוב האנשים, 5 ג’יגה-בתים לא יספיקו כדי להגן כראוי על הכונן הקשיח שלך. כדי לתקן זאת, קיימות שתי תוכניות מנוי עם IDrive: 1TB ו- 10TB.

שתי התוכניות כוללות דלי התאמה של שטח אחסון מקוון וסנכרון, כך שאתה באמת מקבל 2TB או 20TB לעבוד איתם.

מלבד העובדה שהיא תומכת בסנכרון, היתרון העיקרי המפריד בין IDrive לרבים ממתחרות הגיבוי המקוון שלה, כולל Backblaze ו- Crashplan, הוא שהוא לא מגביל כמה מכשירים אתה יכול לגבות..

IDrive תומך גם בגיבוי מכשירים ניידים, אשר שירותי גיבוי מקוונים רבים אינם עושים זאת.

הפלטפורמות הנתמכות כיום על ידי IDrive כוללות:

 • Windows (נייד ושולחן עבודה)
 • מכשירי אפל
 • אנדרואיד

סקירה ראשונה אחת

גם Dropbox וגם IDrive מציעים תוכניות אחסון של 1TB. עם זאת, התוכנית של IDrive מגיעה בעלות שנתית נמוכה יותר והיא באמת נותנת לך 2TB – אף על פי שהטרה-בתים האלה מתחלקים בין גיבוי מקוון למרחב סינכרון..

ל- IDrive יש גם את היתרון להציע תכנית של 10 טרה-בתים, בעוד ש- Dropbox מגביל אותך ל- 1TB. Dropbox מציעה אפשרות תשלום חודשית ותמיכה בשולחן העבודה של לינוקס, אך מבחינת ערך האחסון הכולל ל- IDrive יש יותר מה להציע.

סבב: נקודת מחיר ופלטפורמות ל- IDrive

לוגו של Dropbox
לוגו של IDrive

2

תהליך אחסון קבצים

Dropbox

כפי שנדון, העברת קבצים מהמכשיר לענן באמצעות Dropbox בנויה סביב תיקיית הסינכרון שלה. תיקיה זו נוצרת במערכת הקבצים של המכשיר שלך בעת התקנת Dropbox.

הוא נראה ומתנהג ממש כמו כל תיקיה אחרת אך עם הבדל עיקרי אחד: תוכן שהועבר לתיקיה זו מאוחסן הן בכונן הקשיח והן בענן. מערכת אחסון כפולה זו מאפשרת לסנכרן תוכן בין מכשירים מרובים.

במקום להזיז תיקיות לתיקיית הסנכרון בשולחן העבודה, ניתן להעלות קבצים גם דרך ממשק האינטרנט של Dropbox. פשוט לחץ על סמל ההעלאה בסמוך לראש הממשק ותוכל לבחור את הקבצים שברצונך לשמור.

חשוב לציין כי העלאות דרך הממשק יוצרות עותק של אותו קובץ בתיקיית הסנכרון שלך, עם זאת. הקובץ במיקום המקור אינו מסונכרן.

העובדה ש- Dropbox מכריח אותך להעביר קבצים המקושרים לענן לתיקיית הסנכרון שלך הוא חלק ממה שהופך אותה לבחירה לא טובה לגיבוי כוננים קשיחים: זה לא שומר על מבנה הקבצים שלך. הבעיה הנוספת בשימוש ב- Dropbox לצורך גיבוי היא שאין לו כלי שמוקדש לניהול התהליך הזה, מה שיקשה באמת לנסות ולשמור כל קובץ חשוב..

אני נוסע

שלא כמו Dropbox, IDrive מתוכנן במטרה לגבות בקלות את הכונן הקשיח. עם IDrive, אתה לא יכול לאחסן רק תיקיות וקבצים בענן, אתה יכול להעתיק את מבנה הקבצים של המכשיר שלך לשם לשחזור כונן מאוחר יותר..

אפילו טוב יותר, התהליך כולו מנוהל באמצעות לקוח שולחן עבודה מלא תכונות.

מממשק הלקוח תוכלו לתייג קבצים ותיקיות שברצונכם לשמור על IDrive. עם ההתקנה, IDrive יסרוק אוטומטית את הכונן הקשיח שלך ויבחר כמה תיקיות נפוצות שלדעתם יש לצלם.

דבר נחמד נוסף עם לקוח שולחן העבודה הוא שהוא מאפשר לך לתזמן גיבויים שגרתיים. ככה תוכלו לתכנן העלאות גדולות כשאתם לא עובדים. גמישות כזו מועילה מאוד, מכיוון שתהליך הגיבוי יכול לצרוך רוחב פס רב.במהלך גיבויים מתוזמנים, IDrive סורק את הקבצים שלך ומעתיק את הקבצים ששונו מאז השלמת הגיבוי האחרון.

אם אתה עובד עם קבצים רגישים שאתה מעדיף לא לחכות לגיבוי, IDrive כולל הגדרת גיבוי רציפה ששולחת עדכוני קבצים לענן כמעט בזמן אמת. עם זאת, תכונה זו מוגבלת לתוכן שגודל של פחות מ- 500MB.

מאפיין מרכזי נוסף של IDrive הוא בכך שהיא מאפשרת לבצע גיבוי תוכן בו זמנית הן לענן והן לכונן חיצוני. שמירת הנתונים שלך מרחוק ומקומי היא השיטה המומלצת להגנה על הכונן הקשיח שלך.

מכיוון שגיבויים ראשוניים עשויים להימשך ימים ואף שבועות להשלמתם דרך חיבור אינטרנט, IDrive מציעה גם למנויים להשתמש בשירות דיוור בחינם הנקרא IDrive Express. באמצעות שירות זה, IDrive תשלח לך כונן חיצוני להעמסת הנתונים שלך. שלח אותו בחזרה והם יעבירו את הנתונים שלך לחשבון המקוון עבורך. ניתן להשתמש ב- IDrive Express גם כדי להאיץ שחזור מלא.

תכונות אלה נועדו לעזור למשתמשים לגבות בקלות את הנתונים שלהם. כאמור, עם זאת, מה שמייחד את IDrive במידת מה בקרב ספקי הגיבוי הוא שהוא תומך גם בסנכרון. תהליך הסנכרון של IDrive עובד בדיוק כמו עם Dropbox על ידי יצירת תיקיית סינכרון ייעודית בכונן הקשיח.

ביקורת סיבוב שני

השימוש ב- Dropbox הוא דרך הגונה להגן על הקבצים החשובים ביותר שלך אך IDrive מציע פיתרון גמיש וחזק יותר.

על ידי מתן אפשרות למשתמשים לשמר בצורה מושלמת את הקבצים שלהם וגם את מבני הקבצים שלהם, IDrive מתאים יותר לבנייה מחדש של כוננים קשיחים במקרה של כישלון קטסטרופלי, נזק או מכשיר גנוב. כלי ניהול הגיבוי, שאין ל- Dropbox, מפשטים את התהליך.

סיבוב: נקודת תהליך אחסון קבצים עבור IDrive

לוגו של Dropbox
לוגו של IDrive

3

מהירות סנכרון

כדי לשקול טוב יותר את יכולות הסנכרון של כל שירות זה בזה, ביצעתי כמה בדיקות העברת קבצים במחשב הנייד של Windows. בדיקות אלה כללו העלאה והורדה של תיקיה דחוסה של 258 מגה-בתים המורכבת מסוגי קבצים שונים.

בדיקות בוצעו באמצעות רשת wifi שנמצאת ממש מחוץ לבוסטון, מסצ’וסטס. תוצאות Speedtest.net שבוצעו ממש לפני הבדיקות הצביעו על מהירויות העלאה בממוצע של קצת יותר מ- 30 מגהביט לשנייה.

בשתי הבדיקות פשוט העברתי את קובץ הבדיקה לתיקיית הסנכרון של כל שירות בשולחן העבודה. בדרך כלל פעולה זו גורמת לזמני העלאה מהירים יותר מכיוון שתהליך ההצפנה המבוצע באמצעות דפדפנים אינו מנצל את מלוא משאבי המערכת.

Dropboxאני נוסע
העלה3:564:36
הורד0:130:16

Dropbox הצליח יותר מ IDrive בשני המבחנים שלי, אבל זה די קרוב. תלוי היכן אתה נמצא בקרבת מרכז הנתונים של כל שירות, התוצאות יכולות להיות שונות.

שני זמני ההעלאה ימשיכו לחכות, למרות שהם תואמים את מה שהייתי מצפה לקובץ 258MB. לכן נחמד לראות ששני השירותים עוזרים להאיץ את תהליך הסנכרון באמצעות העברות קבצים מצטברות ברמת חסימת.

בהעברות ברמת חסימת, כאשר אתה מבצע שינוי בקובץ, רק חלקי הקובץ ששונו הועברו במקום לשלוח שוב את הקובץ כולו. שירותי אחסון ענן רבים, כולל גוגל דרייב, פשוט מעבירים את הקובץ כולו שוב כשאתה מבצע בו שינוי.

כדי לראות כמה חוסכים העברות ברמת חסימת כל שירות ביצעתי קבוצה אחרת של בדיקות העלאה. הפעם, ביצעתי שינוי קטן בתיקיה הדחוסה של 256 מגה-בתים שלי: מחקתי את הקובץ הסופי שבתוכה.

זמן העלאה
Dropbox0:12
אני נוסע0:22

כפי שאתה יכול לראות, עיבוד ברמת חסימת חוסך לך לא מעט זמן ללא קשר לשירות שאתה משתמש בו. IDrive מיישמת את אותה ארכיטקטורה גם על תהליך הגיבוי שלה, ועוזרת להאיץ את התהליך האיטי הזה לעיתים.

ביקורת סיבוב שלוש

לגבי העלאת הסנכרון, שני השירותים ביצעו ביצועים טובים מאוד. גם רוב האנשים לא יעלו 256 קבצי קבצים באופן שגרתי. עם זאת, Dropbox ביצעה מעט יותר טוב עם העברות קבצים ראשוניות וגם עם העברת קבצים.

אמנם, משתמשים שונים ככל הנראה יגיעו לתוצאות שונות על סמך מספר משתנים. כמו כן, כפי שנראה בסיבוב החמישי, IDrive משלבת גישה הצפנה חזקה יותר, אשר ככל הנראה תרמה למהירויות הסינכרון מעט איטיות יותר.

עם זאת, מבחני הבדיקות, Dropbox יוצא מעט קדימה.

סיבוב: סנכרון נקודת המהירות עבור Dropbox

לוגו של Dropbox
לוגו של IDrive

4

שיתוף ובקרת תוכן

Dropbox

Dropbox מאפשרת לשתף תוכן מבוסס ענן עם אחרים בשתי דרכים שונות:

 1. צור קישור URL שניתן לשתף לקובץ
 2. צור תיקיה משותפת

Dropbox עוזר לך לשלוט בגישה לתוכן משותף באמצעות הגנה על סיסמה על קישורים ולהעניק להם תאריכי תפוגה. שתי התכונות הללו דורשות חשבון Dropbox Pro, עם זאת.

שיתופי קישור מגבילים את המוזמנים לצפייה ולהגיב. הם לא יכולים לערוך את המסמך.

אם אתה רוצה לעבוד יותר באופן פעיל, אתה יכול לעשות זאת על ידי יצירת תיקיה משותפת, המאפשרת לך לתת הרשאות עריכה.

מממשק האינטרנט של Dropbox אתה יכול לפקח בקלות על התוכן המשותף שלך משני עמודים שונים: שיתוף וקישורים. עמוד השיתוף מאפשר לבדוק אילו תיקיות וקבצים שיתפת. דף הקישורים מאפשר לך לנהל קישורים שיצרת.

יש עמוד שלישי שנקרא “אירועים” המאפשר לך לבחון את פעילות החשבון הכללית, אם על ידך או על ידי משתף פעולה. אם מישהו יבצע שינוי קובץ לא רצוי או ימחק קובץ בטעות, Dropbox מאפשר גם לשחזר קבצים שנמחקו וגם גרסאות קבצים קודמות..

אתה יכול לשחזר גרסאות קודמות שנמחקו וקבצים כל עוד הם נמצאים תוך 30 יום מהאירוע. אם אתה משתמש ב- Dropbox Pro, יש גם אפשרות לרכוש את היסטוריית הגרסאות המורחבת (EVH), שמכה עד שנה..

אני נוסע

בין אם אתה מאחסון גיבוי או בתיקיית הסנכרון שלך, ניתן לשתף תוכן IDrive בקלות עם אחרים על ידי יצירת קישור אליו.

ניתן לפרסם קישורים משותפים לפייסבוק, לטוויטר או לשלוח לנמענים ספציפיים באמצעות דואר אלקטרוני. אתה גם שולט בקישורים האלה על ידי צירוף לצפייה בלבד או לערוך הרשאות אליהם. ניתן להגן על קישורים באמצעות סיסמאות. IDrive אינו מאפשר לך להגדיר קישורים אשר יפוגו אוטומטית בתאריך מסוים.

בממשק האינטרנט של IDrive יש כרטיסייה “משותפת” שניתן להשתמש בה כדי לבדוק את התוכן ששיתפת. יש גם כרטיסייה “משותף איתי” כדי לראות איזה תוכן משתמשי IDrive אחרים שיתפו איתך.

במקרה ששיתופי פעולה השתבשו, IDrive מאפשר לך לשחזר כל אחת מעשר הגרסאות הקודמות של קובץ. ניתן לשחזר קבצים שנמחקו עד 30 יום.

ביקורת סיבוב ארבע

בהתחשב בהצלחה של Dropbox כפתרון לפריון עבודה, אין זה מפתיע שהוא יוצא קצת לפני IDrive בכל הקשור ליכולת שיתוף פעולה. ההפתעה הגדולה יותר היא שזה לא מספיק לניצחון ברור. Dropbox מציע יכולות ביקורת טובות יותר ומאפשר לך לקבוע תאריכי תפוגה של קישורים. גם תכונת ה- EVH האופציונלית נחמדה. אחרת, שני השירותים עובדים די דומה.

למען ההגינות, יש ל- Dropbox כמה יכולות שיתוף פעולה אחרות שלא יטפלו בהן במאמר זה, כולל שילוב עם אפליקציות לפריון עבודה כמו Office Online.

סיבוב: נקודת שיתוף ובקרת תוכן עבור Dropbox

לוגו של Dropbox
לוגו של IDrive

5

אבטחה

Dropbox מצפין את נתוני המשתמשים המועברים בין מכשיר למרכז נתונים באמצעות מנהרת TLS מאובטחת המוגברת עם קידוד AES של 128 סיביות. ברגע שקבצים מגיעים למרכז הנתונים של Dropbox, הם מפוענחים ומוצפנים מחדש עם AES של 256 סיביות..

עם זאת, במהלך תהליך זה מטא נתונים של התוכן שלך נותרו בטקסט רגיל. זה כולל שמות קבצים, גדלים ותאריכים. למרות שזה עוזר בתהליך האינדקס ומאפשר תצוגה מקדימה של קבצים, זה עניין של אבטחה מכיוון שיש הרבה אנשים שיכולים לספר עליך מהמטא נתונים שלך.

הדאגה הגדולה ביותר שיש לי עם האופן שבו Dropbox מגנה על הנתונים שלך, לעומת זאת, היא שהם לא נותנים למשתמשים אפשרות של הצפנה מקצה לקצה. ידוע גם בשם קידוד אפס-ידע, כאשר שכבת אבטחה זו רק לך המשתמש יש עותק של מפתח ההצפנה שלך..

היתרון בגישה זו הוא שאיש – אפילו לא השירות עצמו – יכול לבטל את הנתונים שלך אלא אתה. בגלל זה אנו כאן ב- Cloudwards.net מרבים להביע את תמיכתנו בשירותי ענן הכוללים הצפנת ידע אפס כמו Sync.com ו- pCloud.

Dropbox אכן נותן לך את האפשרות לאפשר אימות דו-גורמי להגנה מפני סיסמאות חלשות. הפעל תכונה זו ובעתיד תתבקש להזין הן את סיסמת החשבון שלך ואת קוד האבטחה שאוחזר בטלפון הנייד שלך כדי לאמת את זהותך..

אני נוסע

בדומה ל- Dropbox, IDrive מאבטח את הנתונים שלך הן במהלך המעבר והן בזמן שהם מאוחסנים במנוחה בשרתים שלה. נתוני מעבר עוברים מאובטחים באמצעות חיבור TLS והצפנה של 256 סיביות. רמת ההצפנה הגבוהה יותר בה נעשה שימוש (256 לעומת 128) מהווה כנראה לפחות חלקית למהירות הסינכרון של IDrive מעט איטית יותר מזו של Dropbox.

תוכן מאובטח במרכזי הנתונים של IDrive – בין אם מדובר בגיבוי מקוון או נתונים מסונכרנים – מאובטח גם הוא עם AES 256 סיביות.

אחד הדברים הטובים ביותר באופן שבו IDrive מטפל בהצפנה הוא שהם למעשה נותנים למשתמשים אפשרות לבחור בין הצפנה רגילה לקצה לקצה. בדרך כלל, IDrive תקצה לך מפתח הצפנה, העתק ממנו הם שומרים. בחר בכל זאת הצפנה פרטית ורק יהיה לך עותק של מפתח ההצפנה שלך.

עם הצפנה פרטית הנתונים שלך לא ניתן יהיה להחלים אם תשכח את סיסמת החשבון שלך. עם זאת, הצפנה פרטית מספקת גם את ההגנה הטובה ביותר על הנתונים שלך, מה שהופך את זה לסיכון שווה. עם מנהל סיסמאות טוב בענן כמו LastPass או Dashlane, איבוד הגישה לא אמור להיות דאגה.

הבעיה האמיתית היחידה בהתקנת האבטחה של IDrive היא היעדר אפשרות לאימות דו-גורמי.

מחשבות סיבוב חמש

Dropbox מצליח להצפין את הנתונים במנוחה. עם זאת, השארת המטא-נתונים בטקסט רגיל ואינך מציע הצפנה מקצה לקצה. זה נכון במיוחד כשאתה שוקל את העובדה ש- Dropbox הייתה יעד לפריצה של 2012 שהובילה לגניבה של 68 מיליון סיסמאות משתמשים.

על ידי הצעת הצפנה פרטית, IDrive מגן על הנתונים שלך מפני הפרות כאלה מכיוון שאין סיסמה לגניבה. זהו יתרון אדיר לצרכנים ואחת הסיבות המשכנעות ביותר לבחור IDrive על פני Dropbox כדי להגן על הקבצים החשובים ביותר שלך.

סיבוב: נקודת אבטחה עבור IDrive

לוגו של Dropbox
לוגו של IDrive

6

פסק הדין

למרות שההצעה של IDrive של יכולות סינכרון מבדילה אותה מרוב שירותי הגיבוי המקוון, היא לא ממש מתחרה עם Dropbox כאפשרות אחסון בענן. זה בעיקר בגלל ש- Dropbox מקלה על שיתופי פעולה מעט טובים יותר. עם זאת, שני השירותים קרובים מכפי שחשבת.

IDrive עושה עבודה טובה גם עם סנכרון קבצים וגם עם שיתוף. בזכות אפשרות להצפנה פרטית, זוהי למעשה אפשרות אחסון ענן מאובטחת יותר גם מ- Dropbox. כשאתם לוקחים בחשבון את העובדה ש- IDrive נועד גם לצלם בצורה מושלמת את הכונן הקשיח, שאלת הטיפים בערך הכולל עומדת לטובתה..

הזוכה הסופי: IDrive

IDrive מנצח על ידי בחירה בין Dropbox Pro לתוכנית המנוי של 1TB של IDrive. החלטה זו הופכת לקלה עוד יותר כאשר לוקחים בחשבון כי ניתן להשיג את מרבית היתרונות של Dropbox על פני IDrive באמצעות התוכנית החינמית שלה.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map