Dropbox לעומת iCloud: הבחירה הטובה ביותר עבור משתמשי מקינטוש

האם אתה משתמש ב- Mac או iPhone שמתייסר אם Dropbox או iCloud ראויים יותר להשקעה שלך? אנחנו כאן ב Cloudwards מרגישים את הכאב שלך. הניסיון לבחור מועדפים לאחסון ענן הוא קצת אובססיה משלנו. מזל עבורך, פיתחנו שיטה פשוטה שעוזרת להקל על תהליך קבלת ההחלטות:

אנחנו גורמים להם להילחם.

במאמר זה, אנו עומדים להשלים שירות אחד מול השני כדי לראות מי יוצא בראש. אנו נבדוק את שני השירותים על תוכניות ותכונות קריטיות כמו סנכרון, שיתוף ואבטחה. אם iCloud אינו הדבר שלך, תוכל גם לבדוק את רשימת האלטרנטיבות האחרות שלנו.

השווינו את iCloud לשירותים אחרים בעבר, במיוחד IDrive, שם זה לא יצא טוב מדי; הפעם זה לא שונה בהרבה מכיוון שבסופו של דבר אנו מעדיפים את Dropbox, גם אם רק בגלל שהוא מציע צדדיות רבה יותר. עם זאת, יש לציין כי זו לא ממש החלטת הנוק-אאוט שהייתה הייתה לפני מספר שנים, שכן iCloud ביצעה כמה שיפורים רציניים לאחרונה.

הקרב: Dropbox מול iCloud

במהלך חמישה סבבים, נשווה את Dropbox ו- iCloud נקודה אחר נקודה כדי לראות מי פוגש את המשתמשים שצריכים את הטוב ביותר. נתראה בצד השני. אם תרצה לבדוק את סקירת הווידיאו שלנו בנושא iCloud, תוכל למצוא אותה למטה. יש לנו גם סקירה של Dropbox כתוב.

סיבוב ראשון: תמחור ותוכניות

ראשית, נסתכל איזה משני השירותים יעניקו לך את המפץ הטוב ביותר עבור הדולר שלך.

Dropbox

Dropbox מציעה ארבעה שכבות תכנית שונות:

 • בסיסי: 2 ג’יגה-בייט
 • מקצוען: 1 TB
 • עסק: ללא הגבלה
 • ארגוני: ללא הגבלה

התוכנית הבסיסית היא בחינם. עם זאת, כמה תכונות חשובות אינן זמינות אלא אם תשדרג למנוי בתשלום. אני אתאר את אלה בסיבוב השלישי.

ניתן להירשם לתכניות המקצוענות והפרסומות על בסיס חודש לחודש או שנתי. עם תוכנית שנתית תוכלו לחסוך מעט במחיר הכולל – אך לא בהרבה. שימו לב שתוכנית 1TB די נוחה בהשוואה לאחרים.

תוכניות ארגוניות אינן מתומחרות באתר Dropbox. יהיה עליך לפנות אליהם ישירות לקבלת הצעת מחיר.

משתמשי Basic וגם Pro יכולים להרוויח שטח נוסף על ידי הפניית אחרים. משתמשים בסיסיים יכולים להפנות חברים כדי להרוויח 500MB נוספים להפניה, עד 16GB. משתמשי מקצוענים מקבלים 1GB לכל הפניה, עד 32GB.

iCloud

iCloud מציע למשתמשים שטח אחסון פנוי של 5 ג’יגה-בתים. למשתמשים שרק רוצים לגבות את האייפונים והאייפד שלהם, זה אולי מספיק. כשלא, Apple מציעה מספר אפשרויות מנוי חודשיות:

שטח אחסוןתשלום חודשי
50 ג’יגה0.99 דולר
200 ג’יגה2.99 דולר
1TB9.99 $
2TB9.99 $

כמה דברים לשים לב:

 • המחירים הנמוכים הם עבור ארה”ב; המחירים ברחבי העולם משתנים בפראות
 • אין הנחות להרשמה לשנה שלמה
 • iCloud אינו מציע תוכניות עסקיות
 • iCloud אינו מציע בונוסים להפניה

כמו כן, שטח ה- iCloud שלך משותף לגיבויים של מכשירי iOS, לספריית התמונות שלך ב- iCloud ודוא”ל ה- iCloud.

מחשבות סביב סיבוב אחד

בכל הנוגע לתוכניות, היתרון הגדול ביותר של Dropbox על פני iCloud הוא שהיא מתאימה לעסקים קטנים ובינוניים עם תוכנית עסקית בלתי מוגבלת. iCloud, בינתיים, מתומחרים באופן בלעדי עם האדם הנכון.

עם זאת, מבחינה זו זה באמת מאיר. המותרות בכך שלא יהיה צורך לקפוץ ישר לחשבון 1TB הוא דבר ש- Dropbox – ורוב שירותי הענן האחרים – אינו מציע. הגמישות של הצורך רק לבזבז בהתאם לצרכים שלך הולכת להועיל למשתמש הממוצע יותר מאשר עסק שתוכנית תכין לו.

הזוכה בסיבוב הראשון: iCloud

סיבוב שני: סנכרון

היכולת לשמור על כל הקבצים שלך מעודכנים בכל המכשירים שלך היא תכונה נהדרת שלא כל שירותי אחסון הענן מציעים. איך עושים Dropbox ו- iCloud?

Dropbox

Dropbox מציעה מגוון נהדר של תכונות שיעזרו לך לנהל את הנתונים שלך. כמו כל שירות אחסון ענן טוב, זה מתחיל ביכולת לסנכרן תוכן בין מכשירים.

פלטפורמות שולחן עבודה נתמכות כוללות:

 • מק: נמר שלג ומעלה
 • Windows: Vista ומעלה
 • מחוזות לינוקס רחוקים

התמיכה בנייד מוצעת עבור:

 • אייפון / אייפד: iOS 8 ומעלה
 • אנדרואיד: מערכת הפעלה 4.1 ומעלה
 • טלפון Windows: 8.0 ומעלה

Dropbox מבצע סנכרון באופן מצטבר, שמאפשר לדברים לפעול בצורה חלקה. השירות גם ממזער את ההשפעות של רוחב הפס על ידי מצמצמת העלאות סינכרון אוטומטית ל 75 אחוז מהמהירות המרבית. ההורדות מוגדרות למאה אחוז. באפשרותך לשנות ידנית את כל קבוצת ההגדרות אם תרצה.

iCloud

למרות שתוכנן למוצרי Apple, ניתן להשתמש ב- iCloud גם לסנכרון תוכן עם Windows. ניתן להוריד יישומי שולחן עבודה עבור:

 • מק: יוסמיטי ומעלה
 • Windows: חלונות 7 ומעלה

עם זאת, אפליקציות סלולריות זמינות רק ל- iPhone ו- iPad.

סינכרוני iCloud אינם מבוצעים באופן מצטבר. זה יכול להיות בעיה בעבודה עם קבצים גדולים. כמו כן, iCloud לא מאפשר לך לנקוט במהירויות סינכרון.

שתי מחשבות עגולות

למרות שיש לך יישום של Windows, Dropbox היא בחירה טובה יותר מ- iCloud לחבר את המכשירים שלך. פלטפורמות נוספות פירושן לינה רבה יותר בהעדפות המכשיר שלך. לאמיתו של דבר, עם העלאה מצטברת ובקרות מצערת כדי לעזור בניהול מהירויות סינכרון, זו כנראה בחירה טובה יותר גם אם אתה מישהו שמעדיף להשתמש במערכת האקולוגית של אפל מעל לכל דבר אחר.

ווינר סיבוב שני: דרופבוקס

סיבוב שלישי: שיתוף קבצים ותיקיות

שיתוף קבצים עם אחרים בארגון שלך, או אפילו רק עם החברים שלך, הוא אחד היתרונות העיקריים של אחסון נתונים בענן. מי משני השירותים שלנו עושה הכי טוב כאן?

Dropbox

Dropbox מקל על שיתוף התוכן שלך ממשק האינטרנט שלה. אתה יכול ליצור תיקיה משותפת ולהזמין אחרים לעבוד בה, או שאתה יכול ליצור קישור לתוכן שלך שכל אחד יכול לגשת אליו.

פריטים משותפים יכולים לכלול תיקיות או קבצים, אך רק לתיקיות יכולות להיות מצורפות הרשאות עריכה. הרשאות תצוגה או עריכה נקבעות בעת יצירת השיתוף.

ישנן אפשרויות להגנה על קישורים ולהעניק להם תאריכי תפוגה, אך תצטרך לפחות חשבון Pro כדי להשתמש בתכונות אלה. אם אתה חושש לאבד את התוכן המשותף שלך, אתה יכול להשתמש בכרטיסיות “שיתוף” ו”קישורים “של כלי האינטרנט כדי לבחון איזו גישה ניתנה..

iCloud

לא ניתן לשתף תיקיות המאוחסנות ב- iCloud עם אחרים. אתה יכול לשתף קבצים, אך אתה מוגבל לקבצי iWork. קובצי iWork הם אלה שנוצרים באמצעות אפליקציות הפרודוקטיביות המקוריות של iCloud, בהן אגע עם היציאה.

שלוש מחשבות עגולות

באמת שאין הרבה מה לומר כאן. Dropbox הוא כלי טוב מאוד לשיתוף פעולה מקוון, ואילו iCloud מאוד מבודד ולא מיועד לעבודה עם אחרים.

הזוכה בסיבוב השלישי: דרופבוקס

סבב רביעי: שילוב אפליקציות

אחסון נתונים זה דבר אחד, העבודה על זה היא משהו אחר: כיצד שני המתמודדים שלנו מתמודדים עם שילוב אפליקציות שמאפשרות להפיק את המרב מהיותם ברשת?

Dropbox

ל- Dropbox אפליקציית פרודוקטיביות משלה כמו גוגל דרייב, OneDrive ו- iCloud, אך היא אינה מקיפה כמו המתחרות שלה. עם זאת, הייתה לה שותפות אינטגרציה חזקה עם מיקרוסופט אופיס מאז 2014, המהווה נקודת מכירה עבור רבים.

למעשה, Office Online מוגדר אוטומטית לאתר Dropbox, כך שאין צעדים נוספים הנדרשים על ידך. כל קבצי Word, PowerPoint או Excel שאחסנת ניתנים לפתיחה ועריכה ב- Office Online, היישר מהממשק.

זה מאפשר שיתופי פעולה בזמן אמת גם על תוכן משותף.

אין דרך ליצור מסמך חדש של Office Online מ- Dropbox. אבל אתה יכול פשוט לעבור לאתר של Office ולהגדיר חשבון בחינם. לאחר מכן תהיה לך גישה מלאה למה שנשאר אחת מסוויטות הפרודוקטיביות הטובות ביותר שקיימות. לאחר מכן, אתה יכול אפילו לגשת אל Dropbox ישירות מ- Office Online.

שים לב שהכללים שונים עבור חשבונות Dropbox Business, המחייבים חשבון מיקרוסופט ארגוני.

ל- Dropbox מספר שותפויות טכנולוגיות נוספות המשפרות את ערכה. דוגמאות ראויות לציון כוללות אפליקציות שימושיות לעסקים קטנים כגון:

 • Adobe: שתף וצפה בקבצי PDF
 • רפוי: העברת הודעות בזמן אמת לצוותים
 • אסאנה: עקוב אחר ניהול פרויקטים וניהולם
 • IFTTT: ליצור ואוטומציה של יחסי אפליקציה

iCloud

ל- iCloud יש אפליקציות פרודוקטיביות משלה: חבילת iWork הפופולרית. זה כולל:

 • דפים: לעיבוד תמלילים
 • מספרים: לגיליונות אלקטרוניים
 • מפתח מפתח: למצגות

ביחס ליכולות, iWork מחזיקה משלה כנגד Microsoft Office. לא, אפל לא מציעה אפליקציות iWork עבור Windows או Android. עם זאת, אתה יכול להשתמש בו בחינם מכל מכשיר המסוגל לגשת ל- iCloud, ללא קשר לפלטפורמה.

מוטב, אפל מאפשרת לאפליקציות של צד שלישי להשתלב עם iCloud – כולל אופיס.

אפליקציות אחרות כוללות:

 • Goodreader: עבור קבצי PDF וקבצים אחרים; כולל יכולות ביאור
 • Todo: ליצירת רשימות משימות
 • iA Writer: לכתיבה נטולת הסחה

כמה מהיישומים הטובים ביותר המאפשרים iCloud הם אלה שמיוצרים על ידי אפל. רשימה זו כוללת ספארי, לוחות שנה, פוטושאם, תזכורות, הערות וכמובן iTunes.

סיבוב ארבע מחשבות

למרות שלא פיתחו אפליקציות משלהם, האנשים ב- Dropbox עשו עבודה נחמדה למניית שותפויות שתפנה למשתמשים המעוניינים לבצע את העבודה..

אפל לא רודפת אחרי בריתות נמרצות כמו דרופבוקס, אבל הם לא צריכים: הם ממש טובים ביצירת תוכנה. הם מאפשרים למפתחים להשתלב עם iCloud, כך שיש כמה אפשרויות הגון של צד שלישי. עם זאת, נראה כי הרבה מהשמות הגדולים שאתה מקבל עם Dropbox אינם זמינים ב- iCloud.

בסופו של דבר, ההחלטה של ​​ספריית האינטגרציה שלה היא הטובה ביותר תלויה בצרכים שלך. Dropbox מכוון יותר לצוותים, בעוד iCloud מכוון יותר לאנשים.

הזוכה בסיבוב הרביעי: עניבה

סיבוב חמישי: הגנת קבצים

הגנה על הקבצים שלך חשובה לא פחות משיתוף אותם. למרות ש- Dropbox אינה ספקית עם אפס ידע, ואילו אפל כן, ישנם שיקולים אחרים שיש לקחת בחשבון גם כן.

Dropbox

Dropbox עוקב אחר תקן התעשייה על ידי הגנה על קבצי מעבר עם הצפנת TLS / SSL. קבצים העוברים במנהרה מאובטחת זו מוצפנים עם 128 סיביות AES.

עם הגעתכם למרכז הנתונים, הקבצים שלכם מפוענחים לפני האחסון. לאחר מכן מוצפן תוכן באמצעות AES 256 סיביות. עם זאת, המטא-נתונים שלך (שמות קבצים, תאריכים, גדלים וכו ‘) נותרים קריאים.

כדי לעזור לאבטח את חשבונם עוד יותר, מוצעת למשתמשים אפשרות לאפשר אימות דו-שלבי. כאשר תכונה זו מופעלת, תצטרך להזין גם את הסיסמה שלך וגם קוד בן שש ספרות כדי לגשת לחשבונך. ניתן לקבל קוד זה באמצעות הודעת טקסט או דרך אפליקציית Dropbox לנייד.

בדרך כלל, Dropbox שומרת קבצים שנמחקו למשך 30 יום כדי להגן על משתמשים מפני מחיקה בטעות על ידי עצמם או על ידי אחרים. בנוסף, כל גרסאות הקבצים נשמרות למשך 30 יום.

משתמשי Dropbox Pro יכולים לבחור תוסף מנוי שנקרא היסטוריית גרסאות מורחבות (EVH) תמורת 3.99 דולר לחודש. EVH שומר קבצים שנמחקו וכל גרסאות הקבצים למשך עד שנה. משתמשי Dropbox עסקים מקבלים אוטומטית גרסת קבצים בלתי מוגדרת ושחזור קבצים שנמחקו.

ממשק האינטרנט כולל גם כרטיסיית “אירועים” המאפשרת לעקוב אחר הפעילות בחשבונך. זוהי דרך טובה לעקוב אחר הפעולות שאחרים מבצעים בתוכן המשותף שלך.

iCloud

בדומה ל Dropbox, iCloud מגן על הנתונים שלך כאשר הם נעה בין מכשיר ומרכז נתונים באמצעות מנהרת TLS / SSL מאובטחת באמצעות 128 סיביות AES.

התוכן שלך מאוחסן גם בזמן מנוחה בענן. אפל לא מבהירה באיזו רמת הצפנה הם משתמשים מלבד לומר שהיא AES לפחות 128 סיביות. כאמור, רמת ההצפנה צריכה להיות בסדר בעתיד הנראה לעין.

לא יכולתי למצוא מידע מאפל על השאלה אם הם מצפינים מטא נתונים או לא. אני מניח שלא, מכיוון שרוב שירותי אחסון הענן שאינם מציעים קידוד עם אפס ידע אינם מצפינים גם מטא נתונים.

אמנם קידוד ידע אפס אינו זמין לכל תוכן ה- iCloud שלך, אך הוא מיועד למחזיק מפתחות iCloud. מחזיק מפתחות iCloud הוא מנהל לאחסון סיסמאות, מספרי כרטיסי אשראי ומידע אחר ב- iCloud. הצפנת ידע אפס מונעת מעובדי Apple או האקרים לקרוא נתונים אלה.

אפל מציעה את האפשרות של אימות דו-גורמי כדרישת אבטחה נוספת. כשאתה מנסה להיכנס ל- iCloud במכשיר חדש בפעם הראשונה, תצטרך לספק גם את הסיסמה שלך וגם קוד בן שש ספרות. קוד זה מוצג אוטומטית במכשירים “מהימנים”.

iCloud מאפשר לך לשחזר קבצים שנמחקו למשך עד 30 יום. אין מערכת גרסאות כללית שמיועדת ל- iCloud. עם זאת, באפשרותך לשחזר מספר מוגבל של גרסאות iWork.

מחשבות סיבוב חמש

גם Dropbox וגם iCloud מבצעים עבודה טובה למדי בהגנה על התוכן שלך באמצעות הצפנה במנוחה ואימות דו-גורמי. עם זאת, שניהם יעשו טוב על ידי הצפנת מטא נתונים של משתמשים ומתן למשתמשים אפשרות לבחור להצפנת ידע אפס..

זה נכון במיוחד מאחר וגם Dropbox וגם iCloud היו נתונים לפריצות פרופיל גבוהות. פרטים על 68,680,741 חשבונות Dropbox נגנבו בשנת 2012, בעוד שחשבונות iCloud ששייכים לסלבריטאים רבים נפרצו בשנת 2014.

Dropbox עושה עבודה טובה יותר מ- iCloud עם בקרת גרסאות ושליטה על קבצים שנמחקו על ידי הרחבתה לכל התוכן המאוחסן שלך. אני חושב שזה שובר שוויון סביר בהחלטה איזה שירות מגן בצורה הטובה ביותר על תוכן המשתמשים כיום.

הזוכה בסיבוב חמש: דרופבוקס

פסק הדין

iCloud עשתה דרך ארוכה בחמש השנים האחרונות, אבל ברור לי שזה לא תחליף Dropbox עדיין, אפילו עבור משתמשי מקינטוש. היכן שהדברים הכי קצרים הם – סינכרון ושיתוף – הם שניים מההיבטים החשובים מהיסוד של אחסון ענן.

עם זאת, אולי זה לא נכון להסתכל על iCloud כתחרות על Dropbox מלכתחילה. השתמש ב- Dropbox כדי לשפר את שיתופי הפעולה שלך בעבודה ולנצל את מבנה התמחור הגמיש של iCloud, ותוכל להפיק את המיטב משני העולמות. במקרה של iCloud, מדובר יותר באחסון עבור אנשי קשר ב- iPhone, תמונות, iTunes ואלמנטים אחרים של חווית ענן אישית יותר.

ובכל זאת, כשמדובר בהשקעה משמעותית יותר באחד או אחר …

הזוכה: דרופבוקס

אתה חושב שהבנו את זה נכון? הודע לנו בתגובות למטה, תודה שקראת.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me