אירוח אתרים הטוב ביותר עם cPanel 2020

שמישות היא תכונה מרכזית בקרב מיטב ספקי אירוח אתרים. מעל לכל, ממשק קל לשימוש הוא חיוני, המאפשר לנהל במהירות את האתר שלך בלי יותר מדי מהומה. מארחי אתרים רבים ניסו לתכנן לוח בקרה שמדורג מאוד על כוח ושימושיות, אך מעטים יכולים להתקרב ל- cPanel.

cPanel, או פשוט לוח בקרה, הוא ממשק חזית הבנוי לשרתי לינוקס. זה התחיל עוד בשנת 1997, שפותח על ידי הצעיר דאז ניק קוסטון. לקח חמש שנים לערך כדי להמשיך, אך מאז, הוא ממשק ה- go to עבור מארחי אתרים מאסיביים כמו HostGator ו- GoDaddy..

עם זאת, זה לא גזור ברור כמו התקנת הממשק וקורא לו ביום. מארח האינטרנט יכול לצבוט cPanel, כלומר יישומים טובים יותר מאחרים.

למה cPanel?

לפני שאתה צולל אל המארחים, הגדרה בהחלט בסדר. cPanel מתבלבל לעתים קרובות כקיצור פשוט של “לוח הבקרה”, ובעוד זה נכון, המונח cPanel מתייחס למוצר בפועל. זה עדיין לוח בקרה, אך מובחן כאחד מלוחות הבקרה הטובים ביותר לאירוח אתרים.

הסיבה שהיא כל כך טובה מכיוון שהיא נוחה לשימוש: cPanel מציע פריסה נקייה מבוססת אייקונים לשליטה באתר שלך. זהו רכזת הכל-אחד, שמציעה כמות מפתיעה של כוח מבלי להתחדש.

הממשק מזכיר מערכות הפעלה מבוססות אייקונים, מה שהופך אותו לחוויה אינטואיטיבית לחלוטין. אפילו אלה ללא מושג לגבי אירוח אתרים יכולים למצוא את דרכם בקלות, באמצעות הקטגוריות והסמלים הניתנים לצמצום כדרך דרכים כדי למצוא את מה שהם צריכים.

אפילו בקלות השימוש, cPanel הוא אחד הממשקים החזקים ביותר שסביב. משתמשי וורדפרס, למשל, יכולים לעתים קרובות לנהל את מרבית ההיבטים באתר שלהם מבלי להיכנס מעולם לתכנית ה- WP. זהו ממשק גישוש שמציג המון אפשרויות, רחוק מלוח בקרה מדליק כמו זה של DreamHost (קרא את סקירת DreamHost שלנו).

במילים פשוטות, cPanel היא הדרך הטובה ביותר לנהל את האתר שלך. זה פועל על לינוקס, כלומר מרבית השרתים יכולים להריץ אותו, מציע שפע של כוח ועוטף את כל הסוויטות בממשק קל לשימוש..

זה גם שותף נחמד מאוד עם וורדפרס. אתה יכול לראות כיצד cPanel ו- WordPress משתלבים במדריכי הוורדפרס שלנו. 

  • מדריך למתחילים לשימוש בוורדפרס
  • מדריך ביניים לשימוש בוורדפרס
  • מדריך מתקדם לשימוש בוורדפרס

1. אירוח אתרים הטוב ביותר עם cPanel: HostGator

ל- HostGator התחייבות לקניית cPanel, לוקח את הממשק המוכר ושיפוץ אותו. למרות שזה לא העיצוב האחרון של cPanel ברשימה זו, הוא ללא ספק הטוב ביותר, לוקח את העיצוב הנהדר שכבר והפך אותו אפילו טוב יותר.

המראה זהה ברובו כמו כל cPanel אחר. עדיין יש לך קטגוריות הבנויות זו על גבי זו, עם סמלים בפנים לכל אפשרות אחרת. בכל הנוגע לתכונות, זה אותו cPanel כמו שאתה מקבל עם כל מארח אחר.

עם זאת, HostGator מיישם כמה מתכונות משלו סביב העיצוב העיקרי. לדוגמה, יש סרגל חיפוש בראש cPanel כדי לחפש פונקציות בתוכו, וסרגל נפרד בראש הדף כולו כדי לחפש את בסיס הידע של HostGator. שינוי קטן, בטוח, אבל כזה שעוזר לך להסתובב אפילו מהר יותר.

עם זאת, ההכללה הגדולה ביותר ב- cPanel היא קישור לשוק MOJO. ל- HostGator יש כרטיסייה בתפריט בצד שמאל המאפשרת לך לעבור ישירות לשוק בלי לפתוח כרטיסייה נוספת. אתה יכול לדפדף בערכות נושא, תוספים ועוד, והכל בתוך ה- cPanel שלך.

סיבות אחרות שאנחנו אוהבים את HostGator

HostGator בהחלט מדרג מאוד שימושיות, אבל זה לא האזור היחיד בו מארח זה זוכה לפסים. זה מהווה את הבחירה הראשונה שלנו לאירוח אתרים הטוב ביותר לעסקים קטנים, ולא בכדי. מערך התוכניות הגדול פירושו שמארח זה יכול להכיל כמעט כל משתמש.

הרשימה מרגישה שקולה לאורך כל הדרך, ומעניקה אופציות בשני קצוות ספקטרום המחירים. לעתים קרובות, מארח אתרים מתמקד באחד מהקצוות, ומסטה את כל המערך בכיוון זה. ב- HostGator, כל תוכנית מרגישה מאוזנת מבחינת נקודת המחיר שלה בהתאמה, כלומר אתה בטוח למצוא תכנית שמתאימה לך.

HostGator היא חנות חד פעמית והמלצתנו לרוב המשתמשים. השימושיות היא מצוינת, כן, אך כך גם כל תחום אחר במארח האינטרנט הזה. קרא את סקירת HostGator שלנו בכדי ללמוד את הפרטים האישיים, או נסה זאת בעצמך עם ערבות להחזר כספי של 45 יום.

2. Bluehost

Bluehost נכנס כשניה קרוב ל- HostGator. בדומה למתחרה שלה, Bluehost מציעה קיבולת ייחודית של cPanel שמוסיפה תכונות נוספות מבלי להתפשר על קלות השימוש. אתה עדיין מקבל את העיצוב מבוסס האייקונים, עם מספר עליונות, במיוחד עבור אתרי וורדפרס.

אזור cPanel הראשי דומה באופן מוזר לזה של HostGator. הפאנל הראשי מכיל את כל הסמלים שלך, עם סרגל חיפוש בראש כדי למצוא במהירות את מה שאתה צריך. בצד שמאל ניתן למצוא את אותו תפריט עם קישור ישיר לשוק MOJO.

עם זאת, העזיבה הגדולה ביותר לממשק זה היא השילוב עם וורדפרס. Bluehost כולל כרטיסיית “האתרים שלי” המאפשרת לך לקבל סקירה מהירה של אתרי וורדפרס שלך, המשאבים שהם משתמשים בהם והתוספים והנושאים השונים המותקנים בהם..

זה הופך את ניהול WordPress לרוח מוחלטת. באפשרותך לבצע פונקציות רבות המוגבלות בדרך כלל לתכנית ה- WordPress ממש בתוך ה- cPanel שלך. למרות שזה לא חל על כולם, משתמשי וורדפרס יהיו מרוצים מכמות האפשרויות המוצגות כאן.  

סיבות אחרות שאנחנו אוהבים את Bluehost

Bluehost מדורגת במקום השני במקום האירוח הטוב ביותר עבור רשימת וורדפרס וזה נובע במידה רבה עד כמה cPanel משתלב עם CMS. יש לך שליטה עצומה על האתר שלך בלי לפתוח כרטיסייה נוספת, הטבה ששום מארח אתרים אחר לא יכול להתמודד איתה.

ישנן גם הטבות אחרות עם Bluehost. אתה מקבל גישה לאחד ממרכזי התמיכה הטובים ביותר שראינו ממארח ​​אינטרנט, עם אפשרויות לתעשיית DIY ותמיכה ישירה. בנוסף, משתמשי וורדפרס מקבלים תעודת SSL בחינם ו- SiteLock Pro בכל רכישה, כלומר האתר שלך מוגן לחלוטין.

Bluehost בהחלט מתמקד במבקשים תכניות זולות, אך ברווח הרווח של כל תוכנית עשירה בהרבה. זה מארח אינטרנט קל לשימוש שנותן לך את כל הפעמונים והשריקות כדי להפיל את האתר שלך מהאדמה. קרא את סקירת Bluehost שלנו למידע נוסף, או נסה זאת בעצמך עם ערבות להחזר הכסף עבור 30 יום. 

3. GoDaddy

לאחר רישום תחום פשוט, GoDaddy הופך במהירות לאחד מארחי האינטרנט הטובים ביותר הזמינים. ההרכב התרחב לשורה ארוכה למדי של שירותים המוצעים, כולל וורדפרס ואירוח משותף. עם זאת, מה שגורם לכל התוכניות הללו להיות יחד זה cPanel.

המראה שונה במקצת מ- cPanel רגיל, אך הוא בעל אותה פונקציונליות. לאייקונים, למשל, יש ערכת צבעים מאוחדת יותר והם מעט גדולים יותר בעמוד מאשר בניית ה- cPanel האופיינית.

שלא כמו HostGator ו- Bluehost, אין תפריט בצד שמאל. זה אומר שכל סוג של בקרת וורדפרס או גישה לשוק MOJO נעלם. אף על פי שגורם זה גורם ל- GoDaddy לדירוג נמוך ברשימה שלנו, זו אינה תכונה שפספסת מאוד, במיוחד למשתמשי שאינם WordPress.

במקום זאת, GoDaddy משתמש בנדל”ן במסך זה בכדי לתת לך סקירה כללית על המשאבים שלך ועל אופן השימוש בהם. אתה יכול לראות נתונים סטטיסטיים מהירים על גבולות הזיכרון שלך, השימוש במעבד, מספר כתובות הדואר האלקטרוני והרבה יותר ישירות מדף cPanel הראשי..

סיבות אחרות שאנחנו אוהבים את GoDaddy

GoDaddy לא היה הרבה מארח אתרים אם לא היה לו קצת כוח מאחורי cPanel. למרות השורשים הצנועים של החברה, יש כאן כמות מפתיעה של פיצ’רים, כולל אחד מבוני האתר הטובים ביותר.

זה לא חזק כמו הבנאי ב- Wix (קרא את סקירת ה- Wix שלנו), אבל הוא עדיין די טוב. הממשק מספיק מוכר שרוב הבנאים הבלתי מנוסים יכולים לעצב עיצוב טוב למראה די מהר.

בנוסף לבונה, כל תוכנית מגיעה עם דומיין בחינם, פלוס ב- GoDaddy, שיש לו אחת הבחירות הגדולות ביותר של הרחבות דומיין. תוכלו לקרוא את סקירת GoDaddy שלנו בכדי ללמוד עוד אודות המארח, או לנסות זאת בעצמכם עם ערבות להחזר הכסף עבור 30 יום..

4. A2 אירוח

A2 Hosting מציג מבט כנה יותר על cPanel, ומתעסק מעט מאוד עם העיצוב המיועד. התפריט בצד שמאל, בין אם מדובר בכרטיסיות נוספות או בניהול משאבים, נחתך לחלוטין, ומשאיר מבט לרווחה על האפשרויות.

עבור חלקם המראה הזה עשוי לעבוד קצת יותר טוב. בצד ימין של המסך עדיין קיים מידע על האתר שלך, אך מרבית הנדל”ן מוקדש לאפשרויות השונות. במובנים רבים, זה cPanel בצורתו הטהורה ביותר, ומציג בפניכם טון כוח מבלי להיות מכריע מדי.

עם זאת, הוא נמצא ברשימה שלנו מסיבה אחת פשוטה: עליך לגשת ל- cPanel דרך אזור לקוחות ייעודי. ב- Bluehost או ב- HostGator, ברגע שתתחבר, אתה נוחת ישירות ב- cPanel. זה לא המקרה ב- A2, שם אתה צריך להתחבר ואז להתחבר ל- cPanel.

קצת מבלבל, כן, אבל גם קצת ניט-פיק. למרות התהליך מעט המגושם, ל- A2 יש יישום מצוין של cPanel. העיצוב מנהל מנה של מידע בחלל קטן מבלי להיות מכריע מדי וזה ממש הישג.

סיבות אחרות שאנחנו אוהבים אירוח A2

התיקייה האמיתית של A2 Hosting הן האפשרויות השונות. על אחת כמה וכמה מ- HostGator, ל- A2 יש מערך מסיבי המאפשר לבחור לא רק את סוג האירוח שלך, אלא אפילו את מערכת ההפעלה של השרת בו אתה מתארח..

עם זאת, כאמור לעיל, cPanel הוא לינוקס בלבד, כלומר משתמשי Windows יינעלו ב- Plesk Onyx כאמצעי שליטה. זה לא ממש טוב כמו cPanel, אבל עדיין יש לו עיצוב נקי מבוסס סמלים שלא קשה מדי להבין.

קיימת נטייה לשפע של אופציות ב- A2. עם זאת, זה גם אומר שתוכל לצבוט כל תוכנית שתתאים לצרכים שלך באופן ספציפי. קרא את סקירת האירוח A2 למידע נוסף, או הירשם עוד היום עם התחייבות להחזר כספי בכל עת.

5. GreenGeeks

GreenGeeks הוא מארח אתרים שגורם לך להרגיש טוב עם הקמת אתר. החברה ידידותית לסביבה עומדת בכיתה משל עצמה, עם מסירות לאירוח ירוק שמעט חברות אחרות אפילו מציינות.

למרבה המזל, הוא משתמש גם ב- cPanel. היישום למעשה לא מעט מתוארך, כאשר סמלי רזולוציה נמוכים חושפים את גילו. עם זאת, המראה אולי קל יותר לשימוש. הסמלים בולטים בצורה נועזת יותר בדף במקום להתאים לתכנית צבע אוניברסאלית.

בצד שמאל אתה יכול לאתר פריסה דומה ל- GoDaddy, עם מידע בסיסי על שימוש במשאבים והתחום העיקרי שלך. מעבר לכך, תוכלו למצוא את החדשות האחרונות מ- GreenGeeks, כולל מודעות כלשהן, ומתחת תוכלו לבחור את נושא ה- cPanel שלכם..

זהו מראה בסיסי של cPanel, ובהשוואה לעיצובי העיצוב מחדש של HostGator ו- Bluehost, הוא נופל מעט. עם זאת, זו עדיין פשטות במיטבה, ומאפשרת לך ממשק נקי לניהול האתר שלך.

סיבות אחרות שאנחנו אוהבים GreenGeeks

GreenGeeks הוא מארח אתרים ייחודי בגלל המסירות שלו לאירוח ידידותי לסביבה. זה אולי לא נראה שתעשייה זו תשפיע רבות על הסביבה, אך GreenGeeks טוענת שתעשיית אירוח אתרים תעלה על ענף התעופה בזיהום סביבתי עד 2020.

עם זאת, החברה אינה יכולה לשנות את אופי אירוח אתרים ואת האנרגיה שהיא צורכת. במקום זאת, GreenGeeks נדרים לרכוש פי שלושה מכמות החשמל המשמשת בזיכוי לאנרגיית רוח כדי לקזז את ההשפעה הסביבתית.

GreenGeeks הוא מארח מיוחד באמת, ולמרות שהוא מתמקד בעיקר בתוכניות צריכת חשמל נמוכה, הוא עדיין משמש כאחד מספקי האירוח הזולים הטובים ביותר שלנו. קרא את סקירת GreenGeeks למידע נוסף, או נסה זאת בעצמך עם ערבות להחזר הכסף עבור 30 יום.

מחשבות אחרונות

ללא ספק, cPanel צריכה להיות הבחירה הראשונה שלך לאירוח אתרים. אמנם זה לא האינדיקטור היחיד למארח טוב, אך הוא בהחלט מוצק, ואנחנו מציעים לחפש אותו ברשימת התכונות של כל מארח אינטרנט לפני שתבדוק אותו..

חמשת המארחים הללו אינם היחידים המציעים cPanel, אך הם עומדים ראש וכתפיים מעל האחרים, במיוחד HostGator ו- Bluehost. איזה מארח cPanel הוא המועדף עליך? נודיע בתגובות למטה וכמו תמיד תודה שקראתם.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me