ביקורות VPN הטובות ביותר לשנת 2020 – השווה בין 31 השירותים המובילים

לא קל לבחור מי הוא ספק ה- VPN הטוב ביותר. יש הרבה אפשרויות – ביקורות VPN לעיל יעידו על כך – לכן אסור להקל ראש בפשטות מה הבחירה הנכונה. אחרי הכל VPNs הם הליבה של הפרטיות המקוונת, כך שאינך רוצה לפנות לפח המציאה בבחירת ספק..


ביקורות VPN שלנו הן לב לב לכתבות האבטחה המקוונות שלנו. לא משנה אם אנחנו מדברים על פשעי אינטרנט או על תוכנת האנטי-וירוס הטובה ביותר, VPNs תמיד ממלאים תפקיד. כראשון למדריך ה- VPN הטוב ביותר שלנו וביקורות ה- VPN שלנו, תוכלו למצוא את המתודולוגיה שלנו לבדיקה, כמו גם כמה שאלות VPN נפוצות, להלן..

לכן, אם אתם מעוניינים ללמוד כיצד לצפות בסרטים בחינם באינטרנט או אם סיקור הוא חוקי, המשך לקרוא. VPNs מאפשרים לך להזרים, לטרוף ולעיין לתוכן הלב שלך. אם אתם כאן מחפשים את ה- VPN הטוב ביותר לקודי, דאגו לבדוק גם את ארכיון הקודי שלנו.

כיצד אנו מדרגים

לא קל להעריך VPNs לאור כמה חלקים נעים נדרשים כדי שאחד מהם יעבוד. ישנם מקרים רבים לשימוש גם ב- VPN, כך שהניסיון להכניס את הספק לנישה מסוימת לא תמיד מסתדר. מסיבה זו אנו נוקטים בגישה אנליטית לביקורות ה- VPN שלנו, ומעריכים כל ספק על פני תשע קטגוריות.

תכונות

התכונות הן מה שהופך באמת “פופ” ל- VPN כשאנחנו הולכים לבחון אותו. יש המון ספקים שיחברו אותך בצורה מאובטחת – פשוט עיין ברשימת ביקורות ה VPN שלעיל – כך שהפיצ’רים הם לרוב נקודת מכירה מרכזית באיזה ספק עליך לבחור..

ישנן כמה תכונות סטנדרטיות, כמו מכשיר הרצת VPN, שאנחנו תמיד מחפשים, אך גם הצעות ייחודיות יתקבלו בברכה. לדוגמה, Windscribe כולל בודק קישור לפרטיות (קרא את סקירת Windscribe שלנו) ו- VyprVPN מגיע עם פרוטוקול VPN קנייני (קרא את סקירת VyprVPN שלנו).

תמחור

האפשרויות לשירותי VPN בחינם הם מעטים ורחוקים בין לבין, כך שתצטרכו להוציא מעט כסף כדי להיות מוגנים. עם זאת, רק בגלל שתצטרך להוציא משהו לא אומר שאתה צריך לבזבז הרבה.

כאשר אנו שוקלים תמחור של ספקים, אנו בוחנים את הערך שמציע ספק. בעוד שהמחיר הוא גורם גדול בכך, אנו שוקלים גם את חווית המשתמש הכוללת, כל התכונות הנוספות, מספר החיבורים בו זמנית ותקופת ההחזר..

ידידותיות למשתמש

יש ספקים שמבינים כי רק מכיוון ש- VPN פונים לקהל “טכני” יותר, אין פירושם שהם צריכים להיות קשים לשימוש. ישנם ספקים שלא. מההרשמה לחיבור, חלק זה מציין כמה קל להשתמש ב- VPN.

תכונות נכנסות לפעולה גם במהלך פרק זה. אנו מעריכים אילו תכונות זמינות בקלות בממשק. מנהור מפוצל ושילוח נמל, למשל, הם תכונות זמינות בדרך כלל. עם זאת, מעט מאוד VPNs למעשה מספקים דרך להתקין בקלות את התצורות המתקדמות הללו.

מהירות

מהירות היא היבט חשוב בכל VPN. אמנם נקטנו בגישה מדעית להשוואה בין מספר ספקים במדריך ה- VPN המהיר ביותר שלנו, אך פרק זה של ביקורות ה- VPN שלנו מרחיב כל ספק..  

לצורך הבדיקה אנו מודדים את המהירות הבלתי מוגנת שלנו באמצעות speedtest.net ומשם ממשיכים לבחון חמישה מיקומים אחרים ברחבי העולם. אמנם אי אפשר להשתמש באותם מיקומים עבור כל VPN, אך אנו מנסים להשיג תערובת של תוצאות שונות מארה”ב, אירופה ואסיה השקט..

אבטחה

תוכל לקרוא את מדריך האבטחה של VPN שלנו לפרטים על מה שאנחנו מחפשים בעת הערכת האבטחה. אך בקיצור, המנגנון העיקרי שאנו מעריכים הוא פרוטוקול VPN ורמת ההצפנה. אם אתה לא מתחיל להתחיל בקריפטוגרפיה, אנו ממליצים לבחון את תיאור ההצפנה שלנו כדי להיתפס.

מעבר לזה, אנו בוחנים גם את כל מאפייני האבטחה הנוספים, כמו מכשפה הורג, שרתי כפול-הופ והרגת אפליקציות. זהו גם החלק בו אנו מבצעים בדיקות דליפת DNS באמצעות ipleak.org כדי לבדוק אם ה- VPN מדליף בקשות, כתובת ה- IP שלך או מידע WebRTC.  

פרטיות

אי אפשר להבין את החשיבות של פרטיות ה- VPN. כשאתה משתמש ב- VPN אתה מפקיד את הנתונים שלך בידי חברה אחרת במקום ספק שירותי האינטרנט שלך או הממשלה. בגלל זה, ישנה חשיבות ליתרון מוצק ועמידה ברורה בנושא פרטיות. יש מידה מסוימת של אמון שנכנס למקטע הזה.

אנו לא ממליצים רק על ספקים באופן עיוור. זה החלק בו אנו יכולים לשלוף את הפנקסים שלנו ולעשות קצת עיתונות. אין כלל קשה מחוץ לבחינת מדיניות הפרטיות של VPN, אך אנו מבצעים חפירות באינטרנט כדי למצוא אם ה- VPN נתפס אי פעם במידע על רישום כאשר הוא אומר שהוא לא עשה זאת.

ביצועי סטרימינג

אחת הסיבות שרצית להשתמש ב- VPN היא להזרים תוכן חסום גיאוגרפי. בחלק זה אנו בודקים שרתים מרובים – לרוב בסביבות 10 – עם Netflix, Hulu, BBC iPlayer ו- Amazon Prime Video. אמנם יש המון פלטפורמות סטרימינג אחרות בחוץ, אך ארבע אלה נותנות קו בסיס מוצק עבור אם ה- VPN עובד לסטרימינג.

אתה יכול לקרוא את ה- VPN הטוב ביותר שלנו לסטרימינג אם אתה רוצה את הבחירות המובילות שלנו. ברוב המקרים, ספק יעבוד עם כמה ספקים ונכשל עם אחרים. שים לב כי פרק זה מבוסס זמן. אנו כותבים על סמך הניסיון שלנו באותה תקופה. יתכן שיהיה לך מזל טוב יותר או גרוע יותר תלוי באיזה שרת אתה משתמש באיזו שעה.

מיקומי שרת

קטגוריה זו חשובה, אם כי לא חשובה כמו, למשל, אבטחת VPN. בבחינת מיקומי השרת אנו מסתכלים לא רק על מספר השרתים הגולמי, אלא גם על אופן הפיזור שלהם ברחבי העולם..

בפרט, אנו מסתכלים על המזרח התיכון, אסיה הפסיפית וצפון אפריקה, מכיוון שאזורים אלו בדרך כלל אינם מיוצגים בספקי VPN. ל- NordVPN, למשל, יש את המספר הגדול ביותר של שרתים, אך HideMyAss, למרות שיש פחות שרתים, יש כיסוי טוב יותר לאזורים ייחודיים (קרא את סקירת HideMyAss שלנו).

שירות לקוחות

בעוד ש- VPN צריכים לעבוד מבלי שתדע שהם שם, בעיות אינן נדירות. במקרה כזה יש צורך בצוות תמיכה סולידי. במהלך החלק האחרון בסקירות ה- VPN שלנו, אנו בודקים תמיכה באמצעות צ’אט חי, דוא”ל ו / או התקשרות כדי לאמוד את המהירות ואיכות התגובות..

זה נעשה בדרך כלל על ידי שליחת שאלת דמה שניתן למצוא בבסיס הידע של ה- VPN. המטרה היא לבדוק אם נציג תמיכה ייקח את הזמן לענות על השאלה או פשוט להפנות אותנו אל ערך בסיס הידע..

אם כבר מדברים על זה, אנו מסתכלים על כל אפשרויות עזרה עצמית, כולל בסיס ידע, פורום קהילתי או ערוץ YouTube. בנוסף לכך שהם פשוט נמצאים, אנו בוחנים גם את האיכות והיסודיות של התוכן.

ספקי VPN המובילים

אמנם ישנם מקרים מיוחדים בהם ייתכן שתרצה להשתמש ב- VPN אחד על פני אחר, יש לנו את חמשת ספקי ה- VPN המובילים שלנו המדורגים על פי הקריטריונים שלמעלה. שים לב שאנו מדרגים מדורים בודדים בלבד – הדירוג הכללי מחושב מזה – לכן היה סמוך ובטוח שהספקים בחמשת המובילים שלנו הם באמת הטובים ביותר.

ExpressVPN

ExpressVPN אינו פשוט טוב יותר מאשר VPNs אחרים; זה מוחץ את התחרות. ספק הדירוג השני שלנו, NordVPN, התקרב בהשוואה שלנו ל- ExpressVPN לעומת NordVPN, אך הכלב הבכיר שלנו עדיין יצא עם הכתר. מהזרמה לסיבוב, ExpressVPN מתקתק את כל התיבות שאנו רוצים לראות מספק.

אתר ExpressVPN

ExpressVPN- הרשמה

ExpressVPN-Speedtest

אפשרויות ExpressVPN-מנהרה

אפליקציית ExpressVPN-Full

קודם

הבא

ההיבט החזק ביותר בשירות הוא עקביותו. ExpressVPN בודק פרטיות, אבטחה ומהירות VPN ועושה זאת בחוסן. אם אתה רוצה VPN, ExpressVPN הוא הבחירה דה-פקטו. תוכל ללמוד עוד בסקירת ExpressVPN שלנו.

NordVPN

NordVPN הוא האנטיתזה של ExpressVPN. זה זורק את כל העקביות מהחלון לטובת מערך תכונות וממשק חזקים יותר ומהירות עליונה גבוהה יותר. למרות שזריקת זהירות לרוח מגיעה עם כמה תקלות שמישות, אין ספק של- NordVPN יש הרבה כוח גולמי, ובשל כך, זהו שירות ה- VPN השני הטוב ביותר שתוכלו לקנות.

NordVPN-Slider1

NordVPN-Slider2

NordVPN-Slider3

NordVPN-Slider4

NordVPN-Slider5

קודם

הבא

ההיבט הטוב ביותר של NordVPN הוא התכונות שלו. במחיר זהה לזה של ספקי VPN מהשורה הראשונה, יש לך גישה לכלי חסימת תוכנות זדוניות כולל, חיבור כפול הופ ו- Tor over VPN. זה אולי לא הכי מיטוב, אבל הערך אינו ניתן להכחשה. תוכל ללמוד עוד בסקירת NordVPN שלנו.

CyberGhost

CyberGhost דומה ל- NordVPN – אתה יכול לראות כמה דומה בהשוואה NordVPN לעומת CyberGhost שלנו – אבל זה לא מהיר כמו ספק ה- VPN השני הטוב ביותר שלנו. עם זאת, ל- CyberGhost יש הרבה תכונות, וזה גם די זול. התכונות, קלות השימוש ונקודת המחיר הנמוכה מפצות על כל בעיות המהירות שיש.

CyberGhost-Slider1

CyberGhost-Slider2

CyberGhost-Slider3

CyberGhost-Slider4

CyberGhost-Slider5

קודם

הבא

זה לא מהיר כמו NordVPN, אבל זה יותר עקבי. CyberGhost משיג את הביצועים הטובים ביותר עם פרוטוקול IKEv2 שהוא מתקין איתו, כך שאם אתה לא מודאג מדי מפני חסימות חומות אש, זו בחירה טובה. זה כולל גם את מגבלת החיבור בו זמנית מבין חמש ספקי ה- VPN המובילים שלנו, כך שהיא נהדרת גם למשפחות. תוכל ללמוד עוד בסקירת CyberGhost שלנו.

גישה פרטית לאינטרנט

גישה לאינטרנט פרטי עוסק בקלילות השימוש. זהו הספק הזול ביותר מבין חמשת המובילים שלנו, ומגיע עם מספר לא מבוטל של תכונות, לאתחל. למרות שזה מרגיז להשתמש ביישום דרך המגש, גישה לאינטרנט פרטית מגיעה עם איזון נהדר, אבטחה ופרטיות.

קודם

הבא

בערך מחצית המחיר של החודש לחודש מבין שאר המבחרים האחרונים שלנו, גישה פרטית לאינטרנט היא הבחירה דה-פקטו לחסכון בכסף. זה אפילו מציע תוכנית לשנתיים שהיא פחות משנה ברוב המקומות האחרים. תוכלו ללמוד עוד על התמחור, כמו גם על התכונות האחרות של PIA, בסקירת הגישה הפרטית שלנו לגישה לאינטרנט.

TorGuard

TorGuard הוא ספק VPN ממוקד אבטחה המושלם לטינקררים. למרות שהוא לא הכי נגיש עבור חדשים, TorGuard שולטת בכל תחומי ה- VPN בשליטתך, ומעניקה שליטה רבה על אופן פעולת ה- VPN ועד כמה הוא מאובטח..

TorGuard-Slider1

TorGuard-Slider2

TorGuard-Slider3

TorGuard-Slider4

TorGuard-Slider5

קודם

הבא

זה גם מהיר במיוחד. אמנם לא ממש עומד ברמות ExpressVPN, אך TorGuard מתקרב בכל מה שקשור למהירות. בנוסף, הוא כולל רשימה מצוינת של תכונות, כולל דוא”ל מאובטח, סקריפטים בהתאמה אישית והורדת אפליקציות. תוכל ללמוד עוד על אלה בסקירת TorGuard שלנו.  

VPN שאלות נפוצות

אמנם אנו מכסים את מרבית הנושאים במדריך ה- VPN הטוב ביותר שלנו, אך יש כמה שאלות בסיסיות שקשה להפתיע עבורן תשובות. אנו עומדים לענות על שאלות נפוצות בנושא VPN כך שתוכלו להגיע למהירות.

מהו VPN?

מה שמדריך VPN שלנו הוא המקור הטוב ביותר לנושא זה, אך אנו נספק לך סקירה כללית כאן. “VPN” הוא ראשי תיבות של רשת פרטית וירטואלית. זו רשת, כלומר ישנם מספר שרתים המחוברים זה לזה, זה פרטי, כלומר אף אחד מחוץ לרשת לא יכול לגשת אליו, וזה וירטואלי, כלומר השרתים אינם מחוברים זה לזה פיזית.

במקום להתחבר ישירות לאתר שאליו תרצו להגיע, אתם מתחברים לראשונה ל- VPN ומנתבים את כל התנועה שלכם דרכו. בכך שאתה עושה זאת בדרך זו, אתה מסתיר את כתובת ה- IP שלך, מיקום ומידע בדפדפן שלך, והופך את האתר שלך לבלתי נראה באופן מקוון.

מה אוכל לעשות עם VPN?

ברגע שאתה הולך בלתי נראה, יש המון אפשרויות חדשות. בכל מה שאתה יכול לעשות עם VPN, זה בדרך כלל מסתכם בטרנינג וזרם. כשאתה מסתובב אתה פותח את מה שמכונה חיבור בין עמית לעמית, כלומר יש עוד כמה עמיתים (מחשבים) מחוברים לשלך, וכל אחד מהם חולק כמות קטנה של הקובץ שאתה מוריד..

ברור שזה פותח כמה בעיות אבטחה, שכן המחשבים האחרים יכולים לאתר את הקשר הזה כדי לזהות מי אתה. מכיוון שאתה מחובר לראשונה ל- VPN, כל מה שהעמית בצד השני של החיבור רוצה לעשות מכוון לשרת VPN, כלומר אתה בטוח מאחרים בחיבור.

תלוי איפה אתה גר, סטרימינג עם נטפליקס או הולו כבר אפשרי, אך לא כל התוכן הזמין בפלטפורמות הללו זמין עבורך. בגלל חסימות גיאוגרפיים להפצה, פלטפורמות סטרימינג משחררות רק תוכן מסוים באזורים מסוימים. לדוגמה, אם רצית לצפות בעונה 4 של Better Call Saul ברשת נטפליקס, היית צריך להיות בבריטניה.

הזרמה על פני אזורים מרובים הופכת להיות אפשרית באמצעות VPN. על ידי החלפת כתובת ה- IP שלך בכתובת ה- IP של שרת ה- VPN שאליו אתה מחובר, אתה יכול להערים את פלטפורמת הזרימה לחשוב שאתה נמצא במקום שאתה לא נמצא בו. למרבה הצער, זה לא תמיד עובד, כך הקפד לקרוא את ה- VPN הטוב ביותר עבור מדריך Netflix אם ישנה חשיבות לסטרימינג.

עם זאת יתכן וזה יותר פשוט מזה. אם אתה גר או נוסע למדינה עם צנזורה קפדנית, שימוש ב- VPN יכול פשוט לאפשר לך גישה לאינטרנט. שירותי VPN הטובים ביותר לסין, למשל, כוללים אפשרויות שעוקפות בדיקת מנות עמוקה, ומאפשרות לך להסתובב בצנזורה בקלות.

מדוע אני זקוק ל- VPN?

אם אתה רוצה לעשות אחד מהדברים המפורטים לעיל, אתה צריך VPN. עם זאת, גם אם אינך מעוניין להזרים, לעקוף או לעקוף צנזורה, VPN הוא רעיון טוב. עם הסתערות של ממשל מרגל ברחבי העולם, VPN ישאיר את הנתונים שלך בידיך היכן שהם שייכים.

פרטיות היא נושא מפתח בעת שימוש ב- VPN, כך שגם אם כל מה שאתה עושה זה לצפות ב- YouTube ולבדוק את הדוא”ל שלך, VPN עדיין חשוב. על ידי הצפנת חיבור האינטרנט שלך וזיוף כתובת ה- IP שלך, VPN גורם להיראות כאילו אתה מישהו אחר ברשת. בתצורה כזו, תוכלו לעקוף את איסוף הנתונים של הממשלה, פייסבוק, גוגל וכמעט כל אחד אחר.

יתר על כן, אתה יכול לשמור על החיבור שלך מאובטח. מכיוון שהחיבור בינך לבין שרת VPN מוצפן – בדרך כלל עם AES 256 סיביות – כל מי שמרגל ברשת שלך לא יוכל לראות אילו בקשות אתה שולח. עם VPN אתה מתחבר בבטחה למבצר שמגן על כל מה שאתה עושה באינטרנט.

הוא VPN משפטי?

במילה אחת, כן, VPNs הם חוקיים, למעט אם אתה נמצא באחת מקומץ המדינות שאסרו עליהן. סין היא אחת מהמדינות הללו, ורוסיה וטורקיה קיימות מדיניות המסתיימת באיסור על הסף.

אם אתה נוסע לאחת המדינות האלה, הקפד להתקין ולהגדיר את ה- VPN שלך לפני שתסע. קרא עוד ב- VPN הטוב ביותר שלנו לרוסיה וב- VPN הטוב ביותר עבור מאמרים בטורקיה.

האם VPN יאט את מהירות האינטרנט שלי?

שאלה אחת שיש לשאול יותר היא: האם VPN יאט את מהירות האינטרנט שלי? התשובה הקצרה היא כן. כתמיד, התשובה הארוכה מעורבת קצת יותר. כשאתה מתחבר לשרת VPN, אתה מוסיף תקורה לזמן הרשת שלך. לוקח זמן להצפנת הבקשה ואז לנסוע דרך שרת ה- VPN ולאינטרנט הפתוח.

עם זאת, ישנם מקרים בהם VPN יכול למעשה להגביר את המהירות שלך. בבהלה האחרונה סביב נייטרליות הרשת דיברו הרבה על מצערת ספק שירותי האינטרנט. מצערת ספק שירותי האינטרנט היא כאשר ספק שירותי האינטרנט שלך מצמצם, או מקטין, את המהירות שלך בעת חיבור לאתרים מסוימים. במקרים מסוימים, המהירות שלך עשויה להפחית משימוש פשוט יותר מדי ברוחב הפס.

מכיוון שספק שירותי אינטרנט יכול להפחית את המהירות שלך, ייתכן שאתה מקבל אינטרנט איטי יותר ממה שאתה משלם עבורו. עם זאת, כאשר אתה משתמש ב- VPN, ספק שירותי האינטרנט שלך אינו יודע מה אתה עושה ולכן המערכות האוטומטיות שלה אינן יכולות להפלות את הקשר שלך. במקרה כזה, VPN יכול למעשה לשפר את מהירויות האינטרנט שלך.

כיצד אוכל להשיג VPN?

הגדרת VPN זה הרבה יותר פשוט מבעבר. בכל הסקירות לעיל, תוכלו למצוא קישורים לרכישת מנוי VPN. פשוט עקוב אחר ההוראות שסופקו על ידי ה- VPN, הורידו אותה וחברו. אנו מובילים אותך בתהליך עבור כל VPN שיש לו מערך מעורב יותר במהלך כל סקירה.

מחשבות אחרונות

כפי שאתה יכול לראות, ביקורות VPN שלנו לא נלקחות בקלילות. הגישה שלנו מנסה לתת דין וחשבון לכל נושא שעלול להתעורר במהלך השימוש, כולל ביצועי סטרימינג, מהירות ושימושיות. למרות שכמות הביקורות שלנו נותרה בעד העדפה אישית, אנו מאמינים כי חמשת ספקי ה- VPN הטובים ביותר שלנו הם באמת הטובים ביותר.

אבל אתה לא צריך לקחת את המילה שלנו כאן. לעיל, אתה יכול לקרוא את כל הביקורות שלנו ב- VPN לטווח הארוך כדי לראות אם אתה מסכים עם מה שראינו. אנו מזמינים אתכם להשאיר את מחשבותיכם אם אתם חושבים ש- VPN שווה את זה שם.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map