ארכיון ביקורות גיבוי עסקי מקוון – Cloudwards

חשוב להגן על הנתונים העסקיים שלך מכיוון שסבל מאובדן נתונים עשוי להיות קטסטרופלי עבור העסק שלך. אתה יכול לחוות אובדן נתונים עקב מספר סיבות שונות, כולל התקפות ברשת, תקלות בכונן הקשיח, מחיקות מקריות ואפילו פעולות זדוניות, זדוניות של עובדים (לשעבר). 


בל נשכח גם פריצה, גניבה או אסונות טבע, כמו שיטפונות או שריפות. בלי קשר לסיבה, 93 אחוז מהעסקים הסובלים מאובדן נתונים בסופו של דבר מוגשים לפשיטת רגל תוך שנה.

למרבה המזל, ישנן דרכים למנוע זאת, והכי טוב הוא לגבות את הנתונים העסקיים שלך לענן. זה טוב יותר מאשר להסתמך על אפילו התוכנה הטובה ביותר לשחזור נתונים, כי לא בטוח שהיא תוכל לעשות זאת. אתה גם לא יכול לסמוך על כונני SSD מכיוון שהם חווים שגיאות נתונים יותר מאשר כונני דיסק קשיח.

על ידי העברת הנתונים לענן ובאופן ספציפי יותר למרכזי נתונים בהיקפים גדולים, הנתונים שלך ייהנו מיתירות דמויית RAID, כמו גם מאמצעי אבטחה מוקשים, כמו מעקב, גדרות, אזעקות, אספקת חשמל בלתי ניתנת להפרעה, רצפות מוגבהות, מערכות דיכוי אש ואמצעים שונים אחרים לאבטחת הנתונים שלך. גם תכונות אבטחת מידע זמינות.

עם זאת, להסתמך רק על הענן זה כמו להכניס את כל הביצים שלך לסל אחד. אפילו עם כל אמצעי הביטחון הללו, הגרוע ביותר יכול לקרות. אסטרטגיה טובה יותר למניעת אובדן נתונים היא גיבוי למכשיר מקומי. זה חלק מכלל הגיבוי 3-2-1. 

כדי להקל על יישום הכלל הזה, שירותי גיבוי מסוימים מאפשרים לך לבצע גיבוי היברידי, המאפשר לך ליצור גיבויים מקומיים בנוסף לענן. אם אתה רוצה ללמוד יותר על זה, עיין במדריך שלנו כיצד להגדיר גיבוי היברידי עבור חברות קטנות ובינוניות. עבור שירותים המציעים תכונה זו, קרא את המאמר שלנו אודות הגיבוי ההיברידי הטוב ביותר לעסקים.

כעת, לאחר שהגדרנו מדוע חשוב לבצע גיבוי לעסק שלך, אנו נבהיר כיצד אנו מדרגים שירותי גיבוי עסקי..

כיצד אנו מדרגים

שירותי גיבוי עסקי מעניקים לך הגנה על נתונים עם יכולות ניהול, המאפשר לך לפקח על כל המחשב והגיבוי של המשתמשים שלך. עם זאת, שירותים אלה משתנים במספרם ובאיכותם של התכונות שהם מציעים, כמו גם בהגדרות שתוכלו לצבוט בעת יצירת ושחזור הגיבוי שלכם.. 

מסיבה זו אנו משתמשים בקטגוריות כמו תכונות, גיבוי ושחזור קבצים, תמחור ומהירות לדירוג ושירותי דירוג. בהמשך נדבר על הקטגוריות האלה.

תכונות

קטגוריה זו מתארת ​​את כל התכונות הסטנדרטיות ולא הסטנדרטיות של שירות גיבוי עסקי. שירותים מסוימים עשויים להכיל רק תכונות עם עצמות חשופות, בעוד שאחרים עשויים להכיל שלל תכונות והגדרות ושחזור ושירותי גיבוי שתוכלו לשנות..

עם זאת, רוב השירותים מציעים תזמון, גיבוי שרתים, גיבוי רציף, גרסאות, גיבוי היברידי, מצערת מהירות, דוחות וניהול משתמשים. עם זאת, ישנם שירותים כמו Acronis Backup ו- BigMIND Business, הכוללים תכונות נוספות, כולל הגדרות שונות לגיבוי ושחזור, כמו גם ניהול תמונות מתקדם..

שירותים כמו Backblaze ו- CrashPlan מציעים גיבוי בלתי מוגבל, המאפשר לך לגבות מחשבים שלמים מבלי לדאוג לכמות שטח הגיבוי שיש לך. אם אתה רוצה אפשרות זו, קרא את המאמר שלנו על הגיבוי המקוון הטוב ביותר ללא הגבלה, העוסק בשני השירותים הללו.

תמחור

אחד הגורמים החשובים ביותר בעת ההחלטה על שירות הוא כמה ירוק תצטרך להיפרד ממנו. אין טעם להירשם לשירות שעומד להכניס שקע עצום לכספי העסקים הקטנים שלך. 

עדיף אם לשירות יש תוכניות בעלות ערך רב, אשר נקבע על ידי כמה גיבוי אתה מקבל למחיר. באופן אידיאלי, לשירות יהיו תוכניות רבות שתוכלו לבחור בהן, כך שתוכלו למצוא את אחת המתאימה ביותר לצרכים שלכם. 

זה מועיל גם אם השירות מציע תקופת ניסיון בחינם, כך שלא תצטרך להירשם לאמונה עיוורת בלבד. רוב השירותים מבוססים על ערך ומציעים ניסיון ללא תשלום. דוגמה טובה היא IDrive for Business, המספקת תוכניות לא יקרות עם הרבה שטח גיבוי. 

התוכנית הזולה ביותר שלה מעניקה לך שטח גיבוי של 250 ג’יגה-בייט במחיר של 74.62 דולר בלבד לשנה. עסקה טובה נוספת היא תוכנית 1.25TB שלה בסכום של 374.62 דולר לשנה. תוכל לקבל מידע נוסף על תמחור IDrive בסקירת IDrive לעסקים שלנו. Backblaze for Business היא גם בחירה טובה, מכיוון שהיא מציעה גיבוי בלתי מוגבל תמורת 6 דולר בלבד לחודש. קרא עוד על זה בסקירת Backblaze for Business שלנו.

קלות שימוש

חשוב להחזיק בתכונות הנדרשות ולשלם מחיר הוגן, אך כמה קל להשתמש בשירות חשוב באותה מידה. חווית משתמש יעילה ופשוטה תקל על השימוש בשירות הגיבוי. עדיף שתוכל ליצור בקלות תוכנית גיבוי ולשכוח מהשירות עד שתצטרך לשחזר קבצים.

גיבוי ושחזור קבצים

גיבוי ושחזור קבצים הם התכונות החשובות ביותר של כל שירות גיבוי. אופן פעולתם יקבע איזה סוג של תוכנית גיבוי תוכלו ליצור ואת הדרכים לשחזור קבצים. אנו מדרגים שירותים לפי סוג גיבוי ושחזור של תכונות שהם מציעים, כמו גם אופן עבודתם.

שירותים מסוימים מחייבים אותך לבחור קבצים ותיקיות ספציפיים לגיבוי, בעוד שאחרים מאפשרים לך לגבות קבצים לפי סוג. בינתיים, קבוצה אחרת סורקת את הכונן הקשיח ובוחרת הכל לגיבוי. ככה עובד Backblaze ואנחנו אוהבים כמה זה פשוט.

אתה יכול להריץ את הגיבוי שלך באופן ידני, אך אנו ממליצים להפעיל גיבוי רציף, אם הוא זמין. גיבוי רציף הוא תכונה שימושית מאוד מכיוון שזה אומר שלקוח שולחן העבודה יגבה אוטומטית קבצים חדשים או שהשתנו במיקומים שבחרת.. 

אתה יכול גם ליצור לוח זמנים לגיבוי, שבדרך כלל מאפשר לך להגדיר זמן או יום ספציפיים לגיבוי שלך.

רוב השירותים מאפשרים לך גם לגבות את הכוננים הקשיחים והחיצוניים של NAS. עבור שירותים שעושים זאת, קרא את המאמרים שלנו אודות הגיבוי המקוון הטוב ביותר לכוננים חיצוניים והגיבוי המקוון הטוב ביותר עבור NAS. אם אינך מכיר את NAS, קרא את המאמר שלנו אודות NAS. אם אתה רוצה גיבוי מלא של המערכת שלך, אתה יכול לעשות זאת על ידי יצירת תמונת דיסק שלה.

שחזור קבצים בדרך כלל כרוך בשימוש בשולחן העבודה או בלקוח האינטרנט. אתה יכול לבחור לשחזר את כל הגיבוי או לבחור קבצים ספציפיים. בנוסף, יש לך אפשרות לשחזר קבצים למיקומם המקורי או למיקום חדש. 

מהירות

גיבויים ראשוניים יכולים להימשך זמן מה. כמה זמן תלוי בגורמים רבים, כולל ספק שירותי האינטרנט שלך, כמה אתה קרוב למרכז הנתונים של השירות וכמה נתונים יש לך לגבות. 

עדיף אם שירות מאפשר לך לשנות את הגדרות ההעברה כדי לשפר את החיבור שלך ומשתמש באלגוריתם העברה ברמת חסימת. שירותים המאפשרים לך לשים כובע על רוחב הפס שלך מקבלים גם כן יתרון.

זה נהדר גם אם שירות מספק העתקת קבצים ברמת חסימת, שמזרזת העלאה לאחר הסינכרון הראשוני.

אנו מדרגים שירותים על ידי ביצוע מספר בדיקות העלאה והורדה באמצעות תיקיה עם רוכסן של 1 ג’יגה-בתים ומדידת כמה זמן הם אורך.

אבטחה

אין טעם להעביר את הנתונים העסקיים שלך לענן אם הם אינם מאובטחים. ללא ביטחון חזק, אתה עלול להפוך קורבן לפשעי רשת. 

לעיתים קרובות זה כרוך במישהו שגונב את האישורים שלך, קורא את המידע הסודי שלך או מקבל מידע זה מוצפן על ידי תוכנת ransomware. כדי להימנע מכך, ביטחון טוב הוא חובה, ולכן אנו בודקים כיצד השירותים מגנים על הנתונים שלך.

שירותי גיבוי מקוונים משתמשים בשיטות רבות כדי לאבטח את הנתונים שלך מפני איומים פוטנציאליים. זה כולל אימות דו-גורמי, הצפנה פרטית ופרוטוקולים כמו TLS. לחלקם אף הגנה ספציפית על תוכנות רנסומטיות.

CrashPlan הוא אחד משירותי הגיבוי העסקי המאובטחים ביותר, בזכות ארסנל האבטחה המקיף שלה. הוא משתמש בכל שיטה שתיארנו כדי להגן על הקבצים שלך, אבל אם אתה רוצה פרטים נוספים, קרא את סקירת CrashPlan שלנו.

פרטיות

אבטחה חזקה חשובה, אך לשירותים צריך להיות גישה סולידית לפרטיותך. זה יעזור לך להימנע מתוכניות ריגול ממשלתיות, כמו תוכנית המעקב של PRISM בארה”ב. מדינות מרכזיות אחרות בשוק המעקב הן רוסיה, בריטניה ואוסטרליה.

מסיבה זו חשוב מאוד שתוודא את פרטיות המידע שלך באינטרנט. זה תלוי היכן השירות שומר את הנתונים שלך ואיזה סוג של סעיפים נמצאים במדיניות הפרטיות. 

אנו נותנים נקודות בונוס לשירותים העומדים בתקנה הכללית להגנת מידע, חוק האיחוד האירופי בנושא פרטיותם המקוונת של המשתמשים.

תמיכה

הכל בסדר כשכל עובד, אבל אתה זקוק לתמיכה טכנית טובה כשדברים יתחילו ללכת דרומה. לשירותים עסקיים יש תמיכה בדוא”ל וצ’אט, ולעיתים, תמיכה טלפונית. לפני שאתה פונה לצוות התמיכה, אתה יכול לעיתים קרובות להתייעץ עם בסיס הידע או הפורומים של המשתמשים.

אנו שוקלים אילו סוגי תמיכה מציעים שירותי גיבוי אלה וכמה זמן לוקח להם להשיב לשאלות שלנו.

ספקי הגיבוי המקוונים הטובים ביותר

יצרנו דירוג זה על ידי השוואה בין הביצועים הכוללים של שירותי גיבוי עסקי בין הגורמים שהגדרנו בסעיף הקודם. בחלק זה, נספק לך סקירה מהירה של חמשת השירותים המובילים ברשימה, החל מגיבוי Acronis.

גיבוי Acronis

לגיבוי Acronis יש מערך נרחב של תכונות שאתה יכול לצבוט לטעמך, אבל זה לא זול.

לדוגמה, התוכנית הזולה ביותר שלה מאפשרת לך לגבות 250GB של נתונים, אך כדי להשתמש בהם תצטרך לקנות רישיון וגם שטח גיבוי בענן Acronis. הרישיון הוא 69 $ עבור הגרסה הסטנדרטית או 99 $ עבור הגרסה המתקדמת, בתוספת השטח של 250 ג’יגה-בייט הוא 299 $.

Acronis כולל קידוד AES 256 סיביות ומאפשר לך לנהל את המפתח שלך, כלומר הצפנה פרטית זמינה. נוסף על כך, הוא משתמש בפרוטוקול SSL כדי להגן על קבצים העוברים. יש גם תכונה חדשה שנקראת “הגנה אקטיבית של acronis”, המנטרת את הקבצים שלך אחר סימני תוכנת כופר. עם זאת, אין אימות דו-גורמי.

אתה משתמש בלקוח האינטרנט של Acronis כדי ליצור את תוכנית הגיבוי שלך ולהתחיל בשחזור קבצים. זה לא פיתרון בלחיצה אחת, אך קל לשימוש ואינו מציפה את אפשרויות ההגדרה השונות. תוכל ללמוד עוד על Acronis בסקירת הגיבוי של Acronis.

גיבוי ענן Zoolz לעסקים

Zoolz Cloud Backup נותן לך שבע תוכניות לבחירה, וכולן מספקות אחסון קר. אחסון קר הוא בדרך כלל זול יותר אך פירושו שהשחזור לא יתחיל באופן מיידי. עם זאת, תמורת תשלום, תוכלו להוסיף אחסון מיידי, אשר משחזר את הנתונים באופן מיידי. 

התוכנית הזולה ביותר מביאה לך אחסון קר של 2 טרה-בתים במחיר של 79.90 דולר לשנה והתוספת לאחסון מיידי של האחסון המיידי היא 1TB במחיר של 400 $ לשנה. זה לא בין ההצעות הזולות ביותר, אך הוא עדיין מכה בספקי הגיבוי העסקי היקרים יותר.

ל- Zoolz Cloud Backup יש אבטחה איתנה מכיוון שהיא משתמשת בהצפנה AES 256 סיביות, ומאפשרת לך לנהל את מפתח ההצפנה שלך. בנוסף להצפנה פרטית, Zoolz מגן על הקבצים שלך במעבר באמצעות פרוטוקול SSL. עם זאת, אין אימות דו-גורמי.

לקוח שולחן העבודה של Zoolz מציג את כל מידע הגיבוי בצורה ברורה וזמין עבור Windows ו- macOS. לקוח האינטרנט הוא גם פשוט וזה מספק לך את כל הדרוש לך כדי לנהל את הגיבוי שלך תוך שהוא לא מכריע לך אפשרויות. אם אתה רוצה לדעת יותר על חוויית המשתמש של Zoolz, קרא את הסקירה של Zoolz Cloud Backup for Business.

IDrive לעסקים

ל- IDrive יש תכונות גיבוי מסוגלות ומספקות ערך רב. התוכנית הזולה ביותר מביאה לך שטח גיבוי של 250 ג’יגה-בייט במחיר של 74.62 דולר בלבד לשנה. אם אתה זקוק ליותר, אתה יכול לקבל 1.25 טרה-בתים במחיר של 374.62 דולר לשנה. בנוסף, כל תוכנית מעניקה לך את אותה כמות שטח סינכרון על גבי שטח הגיבוי. 

ארסנל האבטחה של IDrive כולל קידוד AES 256 סיביות, אימות דו-גורמי ופרוטוקול TLS / SSL, שמגן על הקבצים שלך במעבר. בנוסף, תוכל להשבית מרחוק את הסנכרון עבור המכשירים שבחשבונך.

לקוח השולחן של IDrive אינו מרגיש מודרני או מושך, אך הוא ברור וקל לשימוש. זה גם בוחר אוטומטית תיקיות נפוצות לגיבוי. לקוח האינטרנט אטרקטיבי יותר ומאפשר לך לנהל בקלות את הגיבוי שלך. זה מאפשר לך להציג תצוגה מקדימה של הגיבוי שלך, לגשת למרחב הסנכרון שלך, לשתף קבצים ותיקיות ולנהל משתמשים וקבוצות עבודה.

בנוסף, ל- IDrive יש אפליקציות לסמארטפון עבור אנדרואיד ו- iOS, שיכולות לגבות את הנתונים הסלולריים שלך. בזכות זה, הצבנו את IDrive בראש הגיבוי המקוון הטוב ביותר שלנו לסיבוב הנייד.

CrashPlan

CrashPlan הוא שירות גיבוי ללא הגבלה עם תוכנית תמחור יחידה. זה 10 דולר לחודש למחשב. לפני שתחליטו להירשם כמנוי, תוכלו להשתמש בניסיון חינם של 30 יום של CrashPlan כדי לבדוק את מה שהשירות מציע.

CrashPlan משתמש בהצפנה של AES 256 סיביות, ותוכלו להצטרף לניהול עצמך של מפתח ההצפנה. נוסף על כך, CrashPlan נותן לך את האפשרות להשתמש באימות דו-גורמי כדי להגן על האישורים שלך.

אתה יכול להשתמש בלקוח השולחן של CrashPlan ב- Windows, Mac ו- Linux. אם אינך נמצא במחשב שלך, האפשרות היחידה שלך היא להשתמש בלקוח האינטרנט מכיוון ש- CrashPlan כבר לא מספק יישומי סמארטפון.

לקוח שולחן העבודה אינו קשה לשימוש, אך פעולת הגיבוי מחייבת לבחור ידנית קבצים ותיקיות לגיבוי. לקוח האינטרנט הוא פונקציונלי אך מרגיש מיושן ולא מושך.

אחורי גב

כמו הרשומה הקודמת, Backblaze מספק גיבוי בלתי מוגבל, אך הוא אפילו זול יותר במחיר של $ 6 למחשב לחודש. אם נרשמים לשנה שלמה מראש, המחיר יורד ל 60 $ לשנה. אם זה לא שכנעת, אתה יכול להשתמש בניסוי 15 הימים שלו כדי לוודא שזה מה שאתה צריך.

התמחור עשוי להיות טוב, אך האבטחה שלו עשויה להיות טובה יותר מכיוון ש- Backblaze אינו מציע הצפנה פרטית אמיתית. עם זאת, Backblaze משתמש ב- SSL כדי לאבטח את הקבצים שלך במעבר ומספק אימות דו-גורמי. זה גם מצפין את הקבצים שלך במנוחה בשרתים שלהם באמצעות קידוד AES-128 ביט.

לקוח שולחן העבודה של Backblaze זמין עבור Windows ו- macOS. זה קל לשימוש, למעשה, לאחר שתסיים את ההתקנה, תהליך הגיבוי יתחיל אוטומטית. הדבר היחיד שתרצה לצבוט הוא אי הכללת קבצים. Backblaze מציעה גם לקוח אינטרנט, שהוא פשוט, ומאפשר לך לשחזר קבצים ולנהל קבוצות משתמשים.

האפליקציה לנייד פועלת גם לפי עיקרון העיצוב “הפשוט” הזה. אתה יכול להשתמש בו כדי לגלוש בקבצים המגובים, לראות קבצים שהורדו ולהגדרות גישה. התכונות הן עצמות חשופות, ואין דרך לגבות את הקבצים שלך, לשתף אותם או להתחיל שחזור מהאפליקציה.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map