ביקורות על אחסון ענן הטובים ביותר 31 השירותים הטובים ביותר בהשוואה

שירותי אחסון בענן הם כל כך פופולריים עד כי יש להם מאות מיליוני משתמשים. הם יכולים לאחסן את התוכן שלך בענן ולסנכרן אותו בין המכשירים שלך, אך אתה יכול להשתמש בהם כיותר מזה. הם מאפשרים לך להציג קבצים בתצוגה מקדימה ולשתף אותם, לשתף פעולה עם חברי הצוות שלך, לנגן מוסיקה וסרטונים ועוד.


לא רק העלאת הקבצים שלך תקל על שיתוף הפעולה עם הצוות שלך, אלא שהיא גם תפנה מקום בכונן הקשיח שלך. בנוסף, במקרה בו הכונן הקשיח שלך מתקלקל או נגנב, הקבצים שלך עדיין יהיו בענן. מסמכים, עיצובים, דוחות או אפילו קבצים גדולים יותר, כמו דגמי תלת מימד וסרטים, כולם מועמדים טובים לטיול בענן.

רבים מהשירותים יכולים לתפקד ככונן רשת שמשמעותו שכל תוכן שתציב בו יאוחסן רק בענן ויהיה זמין לתצוגה מקדימה במחשב שלך. לא תוכל לגשת אליו במצב לא מקוון, אך גם זה לא יתפוס מקום בכונן הקשיח שלך.

אם המיקוד שלך הוא בשיתוף פעולה, קרא את מאמר אחסון הענן הטוב ביותר שלנו לשיתוף פעולה. אם אתה מחפש גיבוי, עיין ברשימה שלנו עם שירותי הגיבוי הטובים ביותר בענן. כדי להיות ברור על ההבדל בין אחסון לגיבוי, קרא מאמר זה.

אם אינך בטוח כמה מקום אתה צריך ואתה נטה לצד “הרבה” קרא את המדריך שלנו למאמר על קבצים גדולים.

כיצד אנו מדרגים

שירותי אחסון ענן יכולים להיות דברים רבים עבור אנשים רבים, אך לצורך השוואה זו לקחנו בחשבון את הקריטריונים שכולם חולקים ודירגנו אותם בהתאם. אנו מתאר אותם בקטע זה.

שיתוף קבצים וסנכרון קבצים

תכונות שיתוף קבצים וסנכרון הם הבסיס לשירות אחסון בענן. סביר להניח שתתחיל להשתמש בהם תחילה מכיוון שסנכרון יביא את הקבצים שלך לענן בזמן ששיתוף קבצים יעזור לך, ובכן, שתף אותם עם אחרים. מרבית השירותים משתמשים במודל הסנכרון הנפוץ שפותח על ידי Dropbox בשנת 2007. קרא עוד עליו בסקירת Dropbox שלנו.

הדגם הנפוץ של סינכרון מורכב מסמל מגש המערכת ותיקיית סינכרון. סמל מגש המערכת הוא הדרך הבסיסית שלך לגישה לאחסון הענן שלך. ברוב המקרים זה פותח את תיקיית הסנכרון שלך, יש קישור הפותח את לקוח האינטרנט לאחסון ענן ואת תפריט ההגדרות. תיקיית הסנכרון מציגה את כל התוכן שסנכרנת למחשב שלך.

שירותים רבים מאפשרים לך לשתף קבצים באמצעות לקוח שולחן העבודה, אך כולם מאפשרים לך לשתף אותם באמצעות לקוח האינטרנט. אתה יכול לשתף תוכן לרשתות מדיה חברתית, באמצעות דואר אלקטרוני, על ידי העתקה והדבקה של קישור או הזמנת משתמשים לתיקיות שלך.

להזמנות לתיקיות יכולות להיות קשורות הרשאות שונות בזמן שלקישורים יש אפשרויות בקרת תוכן משלהם, כגון סיסמאות, תאריכי תפוגה, מגבלות הורדה ועוד..

תכונות

בקטגוריה זו אנו בודקים אם שירות משתלב עם אפליקציות של צד שלישי הכוללות סיכות שיתוף פעולה כגון Microsoft Office Online, Google Office Suite, Trello, Asana ועוד. לרבים מהשירותים הפופולריים יש אפליקציות משלהם כמו מנהלי משימות, זרימת עבודה ואפליקציות לרישום הערות. נגני מוזיקה ווידאו נפוצים אף הם.

יש ל- Dropbox נייר, ל- Box יש תוויות ל- OneDrive יש OneNote. אתה יכול לראות את ההשוואה שלנו ביניהם במאמר היישומים הטוב ביותר שלנו בנושא הערות. השווינו גם את Google Docs הפופולרי לעומת נייר Dropbox.

אם אתם אוהבים תמונות וסרטונים קראו במדריך שלנו לתמונות וסרטוני וידאו (לא, תמונות Google אינן השירות היחיד בו תוכלו להשתמש) כדי לראות איזה שירות יעזור לכם להזרים את המולטימדיה שלכם מהענן. לא שכחנו את חובבי המוסיקה שיכולים להתייעץ במדריך שלנו ליצירת מוסיקה.

אפליקציות סלולריות

iOS ואנדרואיד הן מערכות ההפעלה הניידות הפופולריות ביותר ורוב השירותים מציעים אפליקציה לפלטפורמה זו. עם זאת, קיום ואפליקציה לא אומר שזה טוב. אז אנו בודקים את כל האפליקציות לנייד כדי לראות אם הם יכולים להתאים לעמיתיהם השולחניים. 

אבטחה

רעיון להציב את התוכן שלך בענן ללא אבטחה מתאימה. עבריינים עשויים לגנוב את האישורים שלך, מישהו עשוי לקרוא את המידע הסודי שלך והממשלה עשויה לדפדף בתמונות שלך. עם זאת, ביטחון טוב הוא חובה, לכן אנו לוקחים בחשבון עד כמה חזק האבטחה של כל שירות.

שירותי ענן משתמשים בשיטות רבות כדי לאבטח את הנתונים שלך מפני איומים פוטנציאליים. אימות דו-גורמי ימנע מהאקרים שגנבו את הסיסמה שלך לגשת לחשבונך. עדיין, עליך לוודא שיש לך סיסמא חזקה, מלכתחילה.

פרוטוקול TLS מונע את ההצלחה של התקפות איש באמצע, תוך הצפנה מאבטחת את הנתונים במעבר ובמנוחה. הצפנה פרטית מונעת מאנשים אחרים מלבדך לקרוא את הקבצים שלך. החיסרון הוא ששירותים המספקים אותו לא יוכלו לאפס את הסיסמה שלך אם תשכח אותה. כדי למנוע אובדן גישה לתוכן שלך השתמש במנהל סיסמאות.

Ransomware יכול לקחת את נתוני הענן שלך כבני ערובה ולדרוש תשלום עבור שחרורם, אך מאמר ההגנה על תוכנת ה- Ransomware שלנו יכול לעזור לך להימנע מהם.

שקלנו את כל התכונות הללו וכיצד השירותים מיישמים אותן במאמר האחסון הענן המאובטח ביותר שלנו.

פרטיות

האבטחה שלך עשויה להספיק, אך אין זה אומר שהיא מבטיחה את פרטיותך. זה לא סוד שממשלות מרגלות אחר אזרחיהן, בזכות חוקים כמו חוק PATRIOT של ארה”ב וחוק CLOUD. תוכנית המעקב PRISM בארה”ב היא דוגמא אחת לכך. עם המשחקים, חשוב לך להבטיח את פרטיות המידע שלך באינטרנט.

עם זאת, השירותים נבדלים זה מזה בגישה שלהם לפרטיות. Google Drive ו- Dropbox חוברו לפרויקט PRISM בזמן שגוגל סורקת את התוכן והדוא”ל שלך כדי לתת לך פרסום ממוקד. תוכל לדעת יותר על הגישה של Google בסקירת Google Drive שלנו.

עד כמה הפרטיות שלך חזקה תלויה גם באיזו מדינה השירות מבוסס. מדינות מסוימות, כמו קנדה ושוויץ, דואגות לזכויות הפרטיות של המשתמשים יותר מאחרות.

אנו תמיד רוצים לראות שירות העומד בתקנה להגנת המידע הכללית, הגישה החיפוי ברזל של האיחוד האירופי לפרטיות ענן. רבים עושים זאת, אך אלה שבולטים הם Sync.com, Tresorit ו- MEGA.

תמחור

אחד הגורמים החשובים ביותר בבחירת שירות אחסון בענן הוא המחיר, אין טעם אם יש לך שירות מעולה שעולה זרוע ורגל. הכי טוב אם יש לו תוכניות פרימיום עם ערך טוב.

ערך טוב נקבע לפי הסכום שאתה מקבל במחיר. ככל שיש לשירות תוכניות רבות יותר, כך האפשרויות שלכם יהיו טובות יותר. זה נהדר אם השירות מציע גם תוכנית או ניסיון ללא תשלום, כך שתוכל לבדוק אותו לפני שאתה מתחיל. אם אתה עוסק רק בערך טוב, קרא את המבצעים הטובים ביותר שלנו באחסון ענן.

מרבית השירותים מציעים ניסוי או תוכנית בחינם. תוכניות חינם נעות בין 2GB הדל של Dropbox ועד 15GB הנדיב של Google Drive שתוכל להשתמש בהן גם לצילומי Google. אתה יכול לקבל מידע נוסף על מבצעים בחינם בקטע האחסון החינמי הטוב ביותר בענן שלנו.

קלות שימוש

בדומה לקטגוריה הקודמת, קלות השימוש חשובה מכיוון שלא משנה כמה תכונות מעולות יש לשירות, הוא לא יעשה זאת טוב מאוד אם המשתמשים יתקשו להשתמש.

בגלל זה, חווית משתמש פשוטה היא טובה יותר מחוויה מורכבת, מיושנת ומחייבת אותך לקבל עזרה מגאון IT. שירותי אחסון ענן צריכים לעבוד על מרבית מערכות ההפעלה, כמו גם להיות בעלי ממשקים אטרקטיביים ואינטואיטיביים.

רוב לקוחות שולחן העבודה עובדים על Windows ו- macOS, אך אנו נותנים נקודות בונוס לאלו העובדים על לינוקס. אתה יכול לראות אילו הם נמצאים באחסון המקוון הטוב ביותר שלנו ליצירת לינוקס. אם אתה עובד על Windows, עיין במדריך שלנו עבור Windows

MEGA ו- OneDrive בולטים בקטגוריה זו, לכן קרא את סקירת MEGA וסקירת OneDrive כדי ללמוד עוד כיצד הם מתמודדים עם פרטיות.

מהירות

המהירויות המהירות תלויות בקשר קרוב לשרת ולספק שירותי האינטרנט שלך. חיפשנו שירותים המאפשרים לך לשנות את הגדרות ההעברה כדי לשפר את החיבור שלך ולהשתמש באלגוריתם העברה ברמת חסימת. זה מאיץ את תהליך עדכון הקבצים שכבר הועלה רק על ידי שליחת החלקים שהשתנו.

לשירותי כיתה אנו מבצעים מספר מבחני העלאה והורדה באמצעות תיקיה של 1 ג’יגה-בייט ומודדים כמה זמן הם לוקחים. אנו לוקחים בחשבון גם את המרחק לשרת.

תמיכה

אף אחד לא רוצה להיתקל בבעיה בשימוש בשירות אחסון בענן, אבל ברגע שהם עושים זאת, תמיכה טכנית טובה היא לא יסולא בפז. שירותים בדרך כלל תומכים בדוא”ל, בעוד שחלקם מציעים צ’אט או אפילו תמיכה טלפונית.

לפני שהם פונים לצוות התמיכה, משתמשים יכולים להתייעץ עם שאלות נפוצות, בסיס ידע ובמקרים רבים, בפורומי משתמשים. לעתים קרובות, אלה יהיו גם סרטוני הדרכה. אנו לוקחים בחשבון אילו סוגי תמיכה השירותים מציעים וכמה זמן לוקח להם להשיב לשאלות שלנו.

ספקי אחסון הענן הטובים ביותר

חלק משירותי אחסון בענן טובים יותר מדבר אחר, אך לצורך דירוג זה שקלנו את הביצועים הכוללים שלהם על פי הקריטריונים שהצגנו בסעיף הקודם. קטע זה ייתן לך סיכום מהיר של חמשת השירותים המובילים ברשימה שלנו החל מהאלוף, Sync.com.

Sync.com

Sync.com הוא שירות הידוע בזכות האבטחה והפרטיות שלו. זה עוזר שבסיסה בקנדה שיש לו דיני פרטיות חזקים. זהו אחד משירותי אחסון הענן הטובים ביותר עם ידע באפס. החיסרון בכך הוא שהוא לא משתלב עם אפליקציות של צד שלישי.

Sync.com-Web-Control-Panel-Slider-1

Sync.com-Share-File-Link-Slider-2

Sync.com-Sync-Folder-Slider-3

Sync.com-Speed-Slider-4

Sync.com-אימות דו-גורמי-מחוון -5

קודם

הבא

זה גם בראש הרשימה שלנו לשיתוף בזכות אפשרויות השיתוף ובקרת התוכן שלה, המגנים על הקבצים והתיקיות המשותפים שלך. הם כוללים הגנה באמצעות סיסמה, הצפנה פרטית מקצה לקצה, תאריכי תפוגה, מגבלות הורדה ועוד. לשיתוף תוכן ניתן ליצור קישורים או תיקיות צוות.

אם אתה חושב ש- Sync.com חייב להיות יקר כמו לעזאזל מכיוון שהוא מספק את כל זה, אתה טועה. יש לו כמה מהמחירים התחרותיים ביותר בשוק. התוכנית הזולה ביותר שלה, Pro Personal 500GB, היא 49 דולר בלבד לשנה. העסקה הטובה ביותר, לעומת זאת, היא תוכנית 2TB שלה במחיר של 96 דולר לשנה. קרא את סקירת Sync.com לפרטי מחירים נוספים.

pCloud

ממש על עקבי Sync.com, מגיע pCloud. זה לא מספר אחד מכיוון שהוא מחייב אותך לשלם תוספת תשלום עבור הצפנה פרטית, אך עדיין יש לו איכויות גואלות רבות.

קבצי ממשק אינטרנט pCloud

תיקיית סינכרון pCloud

קישור קובץ לשתף של pCloud

קישורי הורדה של pCloud

לקוח כונן pCloud

קודם

הבא

ראשית, זו הבחירה העליונה שלנו להשמעת מוסיקה, סרטונים ותצוגה מקדימה של תמונות. בנוסף, זהו שירות אחסון הענן הטוב ביותר עבור Kodi. pCloud תואם גם WebDAV. ל- pCloud יש טריק נוסף לשרוול וזה גיבוי ענן עד ענן. אתה יכול להשתמש בו כדי לגבות תכנים מ- Facebook, Instagram, Google Drive, Dropbox ו- OneDrive ל- pCloud.

תכונות של שיתוף ובקרת תוכן פועלות גם כן. ניתן לשתף תיקיות וקבצים ספציפיים באמצעות קישורים. pCloud מאפשר לך לשתף תיקיות על ידי הזמנת אחרים ומתן הרשאות “יכול לערוך” או “יכול להציג”. לחלופין, אתה יכול ליצור קישור העלאה בו אחרים יכולים להשתמש בכדי להעלות ישירות לתיקיה שלך או קישור להורדה שמאפשר להם להוריד את הקבצים שלך..

ל- pCloud יש ערך רב גם כן. זה אפילו מקטין את Sync.com בהפרש קל. התוכנית Premium 500GB שלה היא 47.88 דולר בלבד לשנה ואילו התוכנית המוערכת ביותר שלה, Premium 2TB, היא 95.88 דולר לשנה. למידע נוסף על הצעות pCloud קרא את סקירת ה- pCloud שלנו.

מגה

MEGA מפרסמת כחברת הפרטיות וזה מוצדק בהתחשב בכך שהיא מרחיבה את כללי ה- GDPR לכל המשתמשים שלה, ולא רק לאלה שממוקמים באיחוד האירופי. הצפנת האפס של הידע שלה עוזרת להגן גם על פרטיותך.

מגה-לעומת-טרסורית-מגה-שיתוף

יש לו אחת מחוויות המשתמש הטובות ביותר בשוק. אפליקציית שולחן העבודה עובדת על חלונות, macOS ולינוקס בזמן שלקוח האינטרנט הוא אינטואיטיבי ומושך. אתה יכול להעלות את הקבצים שלך בקלות על ידי גרירה ושחרור של אותם מכל מקום בחלון הלקוח. כדי לערוך תוכן תוכלו ללחוץ באמצעות לחצן העכבר הימני או להשתמש ב”שלוש הנקודות “. אתה יכול להעביר קבצים פשוט על ידי גרירתם למיקום חדש.

אפליקציית האינטרנט של MEGA מאפשרת לך לשתף את הקבצים שלך על ידי יצירת קישור שתוכל להגן עליו באמצעות מפתח. זה גורם להם לאפס ידע, כך שרק אנשים שאתה נותן להם את המפתח יוכלו לקרוא אותם. אתה יכול לצרף את המפתח באמצעות הקישור שלך, כלומר כל אחד עם הקישור יכול לגשת אליו, או לשלוח את המפתח בנפרד.

אתה יכול לשתף תיקיה על ידי יצירת קישור או הזמנת אחרים באמצעות כתובת הדוא”ל שלהם. אם תעשה זאת, תוכל להגדיר אחת מכמה הרשאות. כדי להזמין אחרים להעלות לתיקיה שלך, כולל משתמשים שאינם MEGA, אתה יכול להפוך אותה לתיקיה “MEGAdrop”.

טרסורית

Tresorit הוא אחד משירותי אחסון הענן המאובטחים ביותר וגם אחד שיש בו פרטיות רבה. בניגוד ל- Sync.com, זה מגיע במחיר תלול.

מגה-נגד-טרזורית-טרסורית-ביטחון

יש לו הצפנת ידע אפס המגנה על קבצים במנוחה, פרוטוקול TLS המאבטח אותם במעבר, אימות דו-גורמי המסייע בהגנה על אישוריך ועוד. מדיניות הפרטיות שלה ברורה וקלה להבנה וניווט. זה גם דבק ב- GDPR.

גם לא יכולות השיתוף שלה חסרות. אתה יכול לשתף תוכן עם אנשים ספציפיים באמצעות דואר אלקטרוני או על ידי יצירת קישור והעתקה והדבקה. אתה יכול לשתף תיקיה על ידי יצירת קישור או הזמנת משתמשים באמצעות דואר אלקטרוני. אם אתה משתמש בדוא”ל כדי לשתף תיקיה, הנמענים יצטרכו להירשם לחשבון Tresorit. ניתן לשתף קבצים רק עם קישור ואין להם דרישה זו.

אתה יכול להגן על קישורים באמצעות סיסמה, תאריך תפוגה או מגבלת הורדה. לתיקיות שלוש רמות הרשאות. הם “מנהל” שיכולים לשתף, לערוך ולהציג; “עורך” שיכול לקרוא ולשנות; ו”תצוגה “, שיכולה לקרוא רק. תוכל למצוא מידע נוסף על יכולות השיתוף של Tresorit בסקירת Tresorit שלנו.

OneDrive

OneDrive הוא הכניסה של מיקרוסופט לשוק האחסון בענן. יש לו עבר שרטוט ביחס לפרטיות, כולל חיבור לפרויקט PRISM. OneDrive עדכן את האבטחה שלו מאז, אך היא אינה יכולה להתאים לשירותי אחסון הענן המאובטחים ביותר.

קבצי ממשק אינטרנט של OneDrive

מחוון התיקיות של סינכרון OneDrive

מפעיל האפליקציות של OneDrive

יצירת שיתוף קבצי קישור

OneDrive Word Online

קודם

הבא

חווית המשתמש בו היא בין הטובות ביותר. לקוח האינטרנט מושך ואינטואיטיבי לשימוש. אתה יכול להעלות קבצים בקלות על ידי גרירה ושחרור. אתה יכול לבצע פעולות באמצעות לחיצה ימנית או על ידי בחירת תוכן ואז בחירת הפעולה מהתפריט.

OneDrive של מיקרוסופט משתלב עם Office Online בו תוכלו להשתמש כדי לשתף פעולה עם אחרים ללא קשר לתכנית שתירשמו לה. אם אתה רוצה לרשום הערות ולשתף אותן אתה יכול להשתמש ב- OneNote. כדי לתקשר עם אחרים יש סקייפ שמשולב עם לקוח האינטרנט. אפליקציות לפריון כוללות טפסים לניהול זרימת עבודה ו- Sway לפרסום תוכן.

תוכל לדעת יותר על התכונות של Microsoft OneDrive ועל תוכניות התמחור שלהן בסקירת OneDrive שלנו.

אחסון בענן שאלות נפוצות

להלן הכנסנו כמה מהשאלות הנפוצות ביותר על ידי הקוראים שלנו, בתוספת התשובות.

מה הענן?

זה לא הדברים הרטובים והלבנים בשמיים. במקום זאת, המונח מתייחס לתוכנה ושירותים הפועלים באינטרנט במקום למחשב באופן מקומי. תוכנה זו מאוחסנת במרכזי נתונים המחזיקים בשרתים רבים. אתה יכול לגשת אליו באמצעות דפדפן אינטרנט או באמצעות יישום שולחן עבודה או נייד ייעודי.

שירותים כמו Microsoft Azure, Amazon S3 ו- Wasabi הם דוגמאות לתשתית השרת שמשמשת כשירות ועוזרת לכם ליצור ענן משלכם. אתה יכול למצוא אפשרויות נוספות במאמר IaaS הענן הטוב ביותר שלנו.

כמה אחסון בענן אני צריך?

תשובת המכנסיים קצרים היא: זה תלוי. זה תלוי במה אתה הולך להשתמש בו. אם אתה הולך לשתף פעולה במסמכי Office, מצגות ולשתף הערות אתה לא צריך הרבה. 100 ג’יגה-בייט צריך להיות מספיק.

עליך להתמקד בשירותים שיש להם יכולות שיתוף פעולה נהדרות. Dropbox for Business היא בחירה מצוינת ותוכלו לגלות עליה יותר בסקירת Dropbox for Business שלנו. אם זה לא כוס התה שלך, Google Drive או Box הם חלופות טובות. קרא עוד על יכולות שיתוף הפעולה של Box בסקירת התיבה שלנו.

אם אתה מתכנן לאחסן תמונות אתה זקוק לאחסון נוסף. pCloud נמצא בראש הספקים שלנו לתמונות ויש לה גם תוכנית זול של 2TB. זה יכול להכיל כ 600,000 תמונות בממוצע 3MB. אם אתה צלם מקצועי, ייתכן שתעדיף את אחד השירותים מתוך מאמר העננים הטוב ביותר שלנו לצלמים.

וידאו דורש אחסון רב עוד יותר, אך שוב, pCloud מציל את עצמנו. נגן האינטרנט שלה עובד ללא תקלה ותוכנית ה- 2TB תוכל להכיל את אוסף ה- HD שלך. לאפשרויות אחרות עיין במדריך שלנו לאחסון סרטונים בענן.

אם אינך יודע כמה אחסון אתה זקוק, והסיכוי גבוה שאתה תצטרך עוד ועוד, עליך לנסות את אחד השירותים המציעים אחסון בלתי מוגבל. תוכל למצוא מידע נוסף עליהם ברשימת ספקי אחסון הענן ללא הגבלה הטובה ביותר שלנו. הקפד לבדוק את רשימות התכונות שלנו כך שאתה מודע לכל מגבלות או מגבלות בגודל קובץ. 

כיצד עובד אחסון בענן?

כמו באינטרנט בכלל, יש לקוח ושרת. במקרה זה, לקוח הוא משתמש מחשב המנוי לשירות אחסון בענן, בעוד שהשרת הוא מכונה במרכז נתונים.

לקוח מסנכרן (שולח) עותקים של קבצים דרך האינטרנט לשרת הנתונים, ואז שומר את המידע. כאשר הלקוח מעוניין לאחזר את המידע, הוא או היא ניגשים לשרת הנתונים דרך לקוח אינטרנט, שולחן עבודה או נייד. לאחר מכן, השרת מעביר את הקבצים בחזרה ללקוח או מאפשר ללקוח לגשת לקבצים בשרת עצמו ולתפעל אותם.

מערכות אחסון בענן בדרך כלל מסתמכות על מאות שרתי נתונים (במיוחד עבור ספקי אחסון בלתי מוגבלים). מחשבים יכולים להיות זמינים לעיתים בגלל קריסות או תחזוקה, כך שמאוחסנים נתונים בדרך כלל במספר מכונות. זה נקרא יתירות. ללא יתירות, מערכת אחסון בענן לא הייתה יכולה להבטיח ללקוחות שהם יוכלו לגשת למידע שלהם בכל זמן נתון.

מהי ההגדרה של אחסון בענן?

אחסון בענן הוא מודל מחשוב ענן בו נתונים נשמרים ומתוחזקים בשרתים מרוחקים שאליהם ניגשים מהאינטרנט, או “ענן”.

אחסון ענן הוא הכי מאובטח?

על פי מאמר אחסון הענן המאובטח ביותר שלנו, Sync.com היא ספקית אחסון הענן המאובטחת ביותר. Egnyte Connect, אחד הפתרונות הטובים ביותר של EFSS, חם על עקביו. זה יקר עבור צרכני סולו, אבל זו בחירה מצוינת לעסקים שרוצים ביטחון חזק.

מחשבות אחרונות

לא משנה לשם מה אתה צריך להשתמש בשירותי אחסון בענן, הדירוג שלנו יעזור לך לבחור את הטוב ביותר. הגענו לשקול מספר גורמים הכוללים אבטחה, פרטיות, מהירות ועוד. Sync.com היא הבחירה המובילה שלנו בגלל הגישה שלה לאבטחה, פרטיות ועסקאות הערך הגדול שלה.

pCloud לא נמצא הרחק מאחור אך הוא לא מחויב לפרטיות כמו Sync.com והוא דורש ממך לשלם תוספת תשלום עבור הצפנה פרטית. MEGA הוא נהדר לפרטיות אך הוא לא ממש יכול להתאים לערך של pCloud ולא לתכונות שלו. עם זאת, יש לו קלות שימוש רבה. Tresorit הוא מבצר ביטחון ופרטיות אך יקר בגלל זה.

הבחירה האחרונה שלנו היא OneDrive שלא ממש יכולה להתאים לאבטחתם או לפרטיותם של אחרים, אך יש לה תכונות שיתוף פעולה חזקות יחד עם קלות שימוש ישירה..

מאמר זה הוא סקירה כללית של הספקים הטובים ביותר, כך שכאשר אתה חושב שמצאת שירות שמתאים לך, אנו ממליצים לך להתייעץ עם הסקירה שלה כדי לגלות עוד אודותיו. תודה שקראת.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map