ביקורות גיבוי מקוונות 2020 – יותר מ- 34 ספקים השוו

אנשים מייצרים 2.5 קיליון בייטים של נתונים ביום אחד. זה הרבה סרטים, תמונות ופוסטים בהבחנה גבוהה, אבל הכל תקלה בכונן הקשיח הרחק מבית הקברות הדיגיטלי. אם לא זה, מישהו יכול לגנוב את המחשב הנייד שלך או תאונה אחרת עלולה לגרום לך לאבד את הנתונים שלך.


אתה יכול להשתמש בבחירה שלנו בתוכנה הטובה ביותר לשחזור נתונים כדי לשחזר את הקבצים שלך, אך פעולה זו איננה תיקון אמין. גם אינך יכול להיות תלוי בכוננים במצב מוצק מכיוון שהם חווים שגיאות נתונים רבות יותר, למרות ששיעור הכישלון שלהם הוא פחות מאחוז.

אסטרטגיה טובה יותר למניעת אובדן נתונים היא להשתמש בשירותי גיבוי מקוונים כדי להגן על הנתונים שלך. זה הכלל 3-2-1, בכל מקרה. באמצעות שירות גיבוי בענן, אתה יכול לגשת לנתונים שלך מרחוק, להגדיר גיבויים אוטומטיים ולעשות אותם במרווחים כדי להאיץ את התהליך.

תיוג קבצים או סוגי קבצים ספציפיים לגיבוי ישמור על בטיחות הנתונים מכיוון שתהיה לך עותק של זה בשרת מרוחק. הנתונים שלך ישוכפלו על שרתים מרובים, כך שהם יישארו נגישים אם אחד מהם נכשל.

עם זאת, אינך יכול להשתמש בשירותי גיבוי מקוונים כדי לפנות מקום בכונן הקשיח שלך. זוהי פונקציית אחסון בענן. תוכלו ללמוד יותר על ההבדלים בין שני סוגי השירותים כאן. כדי לגלות איזה שירות אחסון בענן מתאים לך ביותר, עיין ברשימת שירותי אחסון הענן הטובה ביותר שלנו. אם אתה מתמקד בשיתוף פעולה, קרא את המאמר הטוב ביותר לאחסון ענן לשיתוף פעולה.

אם אינך בטוח כמה שטח גיבוי אתה זקוק, קרא את מדריך הגיבוי המקוון הטוב ביותר ללא הגבלה. חובבי אחסון המחוברים לרשת צריכים לבדוק את הגיבוי המקוון הטוב ביותר שלנו עבור חתיכת NAS.

כיצד אנו מדרגים

שירותי גיבוי מקוונים דומים זה לזה, עם וריאציות קלות בתכונות שהם מציעים. אנו משתמשים בקטגוריות נפוצות כגון גיבוי ושחזור קבצים, מהירות ותמחור כדי לדרג שירותים ולדרג אותם. נסביר ביתר פירוט בהמשך.

גיבוי ושחזור קבצים

גיבוי קבצים הוא הצעד החשוב ביותר בשליחת הנתונים שלך לענן. שירותים מסוימים גורמים לך לתייג קבצים ותיקיות ספציפיים לגיבוי, בעוד שאחרים סורקים את הכונן הקשיח ומראים לך סקירה כללית של קבצים שנבחרו. Backblaze משתמש בגישה האחרונה ואנחנו אוהבים כמה זה פשוט. אם אתה רוצה ללמוד יותר על Backblaze, קרא את סקירת Backblaze שלנו.

לאחר הגיבוי הראשוני, שיכול לארוך שבועות, תלוי בכמות הנחוצה לכם לגיבוי, תוכלו לתזמן גיבויים להפעלה אוטומטית. אתה יכול להגדיר זמן או יום ספציפי, לגרום להם לרוץ פעם ביום או לפטר אותם ידנית. גיבוי מצטבר, הפועל בכל פעם שיש שינוי, הוא ללא ספק התכונה השימושית ביותר.

לאחר שגיבית את הקבצים שלך, שינויים בהם יפעילו את השירות להעלות בחלקים שהשתנו, במקום להחליף אותם לחלוטין. זה מכונה העתקת קבצים ברמת חסימת, וזה מאיץ תהליכי גיבוי תוך הגבלת הניקוז של משאבי המערכת.

במקום רק לגבות לענן, תוכלו לשלוח את הגיבוי למחיצות אחרות בכונן הקשיח, לכונן הקשיח החיצוני, למכשיר NAS ועוד. כשרוצים גיבוי מלא, באפשרותך ליצור תמונת דיסק, שהיא אידיאלית למקרה שהכונן הקשיח שלך יתרסק.

אינך מוגבל לגיבוי המחשב שלך. שירותים כמו IDrive מאפשרים לך לגבות מכשירים ללא הגבלה. למעשה, IDrive היא הבחירה המובילה שלנו, לכן הקפד ללמוד עליה יותר בסקירת IDrive שלנו.

כאשר ברצונך לשחזר קובץ, בדרך כלל תשתמש בתכונת השחזור של שולחן העבודה או של לקוח האינטרנט. אתה יכול לשחזר את כל הגיבוי או הקבצים הספציפיים. אתה מקבל גם אפשרות לשחזר קבצים למיקום המקורי שלהם או לזה חדש. בחלק מהשירותים, כולל IDrive, יש שירות שליחויות שיעביר לך את הנתונים שלך בכונן חיצוני בדואר.

תכונות

בקטגוריה זו אנו מסתכלים על תכונות שאינן טיפוסיות לגיבוי ושחזור. בניגוד לשירותי אחסון בענן, שיכולים להשתלב עם יישומים רבים של צדדים שלישיים ויש להם אפליקציות מקומיות לשיתוף פעולה, שירותי גיבוי מקוונים אינם כה מגוונים..

רובם מציעים גישה לסמארטפון, גרסאות, מצערת מהירות ויכולת לאפשר חוטי גיבוי מרובים להגדיל את מהירויות ההעברה. עם זאת, יש כאלה, כמו Acronis True Image ו- SpiderOak ONE, שיש להם תכונות נוספות. הם כוללים ארכיב, סנכרון, שיתוף, שיבוט כלים ועוד. בהמשך נדבר על פירוט בקטגוריית “חמשת המובילים”.

שירותים כמו Backblaze מאפשרים לך להפעיל קבצי שמע שגיבית. Backblaze הוא לא השירות היחיד שמאפשר לך לעשות זאת, לכן קרא את הגיבוי המקוון הטוב ביותר שלנו ליצירת מוסיקה לקבלת אפשרויות נוספות.

לגיבוי של CloudBerry יש מערך רב של תכונות, כולל גיבוי מענן לענן, היכולת ליצור כונן USB ניתנים לאתחול ומדיניות שמירה שתוכל להשתמש בהם כדי לקבוע מתי עליו למחוק גרסאות קודמות מהאחסון שלך. למידע נוסף על השירות, קרא את סקירת הגיבוי של CloudBerry.

אבטחה

העלאת הנתונים לענן ללא אבטחה מתאימה אינה חכמה. פושעי רשת עשויים לגנוב את האישורים שלך, מישהו עשוי לקרוא את המידע הסודי שלך והממשלה עשויה לדפדף בתמונות שלך. קיום אבטחה טובה הוא חובה, לכן אנו שוקלים כמה חזק האבטחה של כל שירות.

שירותי גיבוי מקוונים משתמשים בשיטות רבות כדי לאבטח את הנתונים שלך מפני איומים פוטנציאליים. לדוגמה, אימות דו-גורמי יעצור את האקרים שגנבו את הסיסמה שלך לגשת לחשבון שלך. עם זאת, עליך לוודא שיש לך סיסמה חזקה להתחיל.

הצפנה פרטית מונעת מאנשים אחרים מלבדך לקרוא את הקבצים שלך. החיסרון הוא ששירותים המספקים אותו לא יוכלו לאפס את הסיסמה שלך אם תשכח אותה. כדי למנוע איבוד גישה לתוכן שלך, השתמש במנהל סיסמאות.

פרוטוקול TLS מונע את ההצלחה של התקפות איש באמצע, תוך הצפנה מאבטחת את הנתונים במעבר ובמנוחה. Ransomware יכול לקחת את נתוני הענן שלך כבני ערובה ולדרוש תשלום עבור שחרורם, אך מאמר ההגנה על תוכנת ה- Ransomware שלנו יכול לעזור לך להימנע מהם.

אחד השירותים המאובטחים ביותר הוא SpiderOak ONE. הוא משתמש בהצפנת ידע אפס עם AES 256-bit כדי לאבטח את הקבצים שלך ומצפין את המטא-נתונים שלך, אותם הוא לעולם לא מעלה לשרת מלכתחילה. קרא עוד על זה בסקירת SpiderOak ONE שלנו.

פרטיות

אבטחה חזקה אינה מבטיחה את פרטיותך. יש ממשלות המרגלות על אזרחיהן. תוכנית המעקב PRISM בארה”ב היא דוגמא אחת לכך. חוק הפטריוט של ארה”ב וחוק CLOUD מסייעים לממשלת ארה”ב לשמור על אחיזה מלאה בנתוני ענן. שחקנים מרכזיים נוספים במשחק המעקב הם רוסיה, בריטניה ואוסטרליה.

עם זאת, חשוב מאוד שתוודא את פרטיות המידע שלך באינטרנט. כמה הפרטיות שלך חזקה תלויה במדינה בה מבוסס שירות גיבוי הענן. מדינות מסוימות, כמו קנדה ושוויץ, דואגות לזכויות הפרטיות של המשתמשים טוב יותר מאחרות. תוכלו לנצל זאת על ידי התייעצות עם הגיבוי המקוון הטוב ביותר שלנו עבור קטע קנדה.

אנו רוצים לראות שירותים העומדים בתקנה הכללית להגנת נתונים, הגישה החיפויית הברזל של האיחוד האירופי לפרטיות ענן. ל- BigMIND Home יש עמוד תואם ל- GDPR ברור ופשוט שתוכל להתייעץ בו כדי לראות כיצד השירות יישם אותו. אם ברצונך ללמוד עוד אודות הפרטיות והתכונות של BigMIND Home, קרא את סקירת BigMIND Home שלנו.

תמחור

כמה אתה משלם כדי להשתמש בשירות הוא אחד הקריטריונים החשובים ביותר בבחירת שירות גיבוי מקוון. אין טעם לקבל שירות נהדר שיפשוט אותך בפשיטת רגל. הכי טוב אם יש לו תוכניות פרימיום עם ערך טוב.

ערך טוב נקבע לפי הסכום שאתה מקבל במחיר. ככל שיש לשירות תוכניות רבות יותר, כך האפשרויות שלכם יהיו טובות יותר. זה נהדר אם השירות מציע גם תוכנית או ניסיון ללא תשלום, כך שתוכל לבדוק אותו לפני שאתה מתחיל. אם אתה עוסק רק בערך טוב, קרא את מדריך הגיבוי המקוון הזול ביותר שלנו.

רוב השירותים מציעים ניסיון וחלקם מציעים תוכנית בחינם. לדוגמה, אתה יכול להירשם לתוכנית החינמית של IDrive 5GB בחינם. גיבוי CloudBerry מספק שטח גיבוי פנוי של עד 200 ג’יגה-בתים, מה שאומר שתוכל להתאים אותו לחשבון בחינם בכל שירות אחסון בענן..

קלות שימוש

כמה קל להשתמש בשירות חשוב כי לא משנה כמה תכונות מעולות יש לו, הם לא יספיקו אם קשה לגבות ולשחזר קבצים.

חוויית המשתמש צריכה להיות פשוטה. ככה, אתה יכול להתמקד בעבודה שלך ולא בנתונים שלך. לקוח שולחן העבודה צריך לעבוד על מרבית מערכות ההפעלה והממשק שלו, יחד עם אלה של אפליקציות האינטרנט והנייד, צריכים להיות נעימים ואינטואיטיביים לשימוש.

רוב לקוחות שולחן העבודה עובדים על Windows ו- macOS, אך אנו אוהבים לראות אותם עובדים גם על לינוקס. אתה יכול לראות אילו עושים בגיבוי המקוון הטוב ביותר שלנו עבור חתיכת Linux. מלבד אלה שהזכרנו, CrashPlan לעסקים קטנים ו- Duplicati נמצאים ברשימה הזו, אז קרא את סקירת CrashPlan לעסקים קטנים וסקירת Duplicati כדי ללמוד עליהם יותר..

אם אתה עובד על Windows, עיין באחסון הענן הטוב ביותר שלנו להשוואה בין חלונות.

מהירות

גיבויים ראשוניים יכולים לארוך זמן רב. כמה זמן תלוי בגורמים רבים, כולל המרחק לשרת, ספק שירותי האינטרנט שלך וכמה נתונים יש לך לגבות. חיפשנו שירותים המאפשרים לך לשנות את הגדרות ההעברה כדי לשפר את החיבור שלך ולהשתמש באלגוריתם העברה ברמת חסימת. שירותים המאפשרים לך לשים כובע על רוחב הפס שלך מקבלים גם כן יתרון.

לשירותי כיתה אנו מבצעים מספר מבחני העלאה והורדה באמצעות תיקיה של 1 ג’יגה-בייט ומודדים כמה זמן הם לוקחים. אנו לוקחים בחשבון גם את המרחק לשרת.

אחד השירותים המהירים ביותר בשוק הגיבוי המקוון הוא Acronis True Image. לקח 14 דקות בממוצע להעלאת תיקיית הבדיקה שלנו. השתמשנו בחיבור עם מהירות העלאה של 14 מגה-ביט לשנייה מדרום-מזרח אסיה. זה עוזר של- Acronis True Image יש רשת שרתים הפזורה ברחבי העולם.

תמיכה

הכל בסדר כששירות עובד, אבל זה עניין אחר מתי זה לא קורה. כאן נכנס לתמיכה טכנית ותמיכה טכנית טובה לא יסולא בפז. לשירותים בדרך כלל יש תמיכה בדוא”ל, וחלקם מציעים צ’אט או אפילו תמיכה טלפונית.

לפני שהם פונים לצוות התמיכה, משתמשים יכולים להתייעץ עם שאלות נפוצות, בסיס ידע ובמקרים רבים, בפורומי משתמשים. לעתים קרובות יהיו גם סרטוני הדרכה. אנו לוקחים בחשבון אילו סוגים של שירותי תמיכה מציעים וכמה זמן לוקח להם להשיב לשאלות שלנו.

ספקי הגיבוי המקוונים הטובים ביותר

מרבית שירותי הגיבוי המקוונים דומים, כאשר למוזרים יש תכונות חדשות. יצרנו דירוג זה על ידי השוואה בין הביצועים הכוללים שלהם על פי הקריטריונים שהצגנו בסעיף הקודם. קטע זה ייתן לך סיכום מהיר של חמשת השירותים המובילים ברשימה שלנו, החל מ- IDrive.

אני נוסע

IDrive מבוסס בעמק סן פרננדו בקליפורניה. החברה הושקה בשנת 1995, מה שהופך אותה לותיקה. הגיל שלה אינו מראה, למעט הניסיון העשיר שלה.

IDrive-Client-Backup-Slider1

IDrive-Client-Restore-Slider2

IDrive-Client-Scheduler-Slider3

IDrive-Client-Sync-Slider4

IDrive-Client-Disk-Image-Slider5

קודם

הבא

IDrive אינו מציע גיבוי בלתי מוגבל, אך הוא מאפשר לך לגבות מכשירים ללא הגבלה, כולל NAS. ישנן שתי תוכניות אישיות שנתיות לבחירה: 2TB או 5TB. תוכנית 2TB תחזיר לך קצת יותר מ 50 $, ואילו תוכנית 5TB עולה בערך 75 $. IDrive מציעה תוכנית בחינם עם שטח גיבוי של 5 ג’יגה-בייט לבדיקה גם.

IDrive משתמש ב- AES 256 סיביות כדי להצפין את הנתונים שלך במנוחה ובמעבר. הוא שומר על המפתח לפענוח הנתונים שלך, אך אתה יכול לשמור אותם אם אתה רוצה להבטיח שיהיה לך הצפנה פרטית. עליכם לבחור לעשות זאת לפני הפעלת הגיבוי הראשון שלכם.

מסובך יותר לעבוד עם IDrive מכיוון שהוא אינו מציע גיבוי בלתי מוגבל. עליכם לבחור ולבחור את הקבצים שברצונכם לגבות. אתה יכול לעשות זאת לפי מיקום, אך לא לפי סוג קובץ. בנוסף, ל- IDrive אפשרויות רבות להגדרות, ולכן עליכם להתרגל לזה. עם זאת, זה לא אמור להיות בעיה עבור רוב האנשים.

אתה יכול להשתמש ב- IDrive ב- Windows, macOS ו- Linux. יש גם אפליקציות לסמארטפון לאנדרואיד או iOS.

אחורי גב

Backblaze הושק בשנת 2007 והוא אחד משירותי הגיבוי המקוונים הפופולריים ביותר. עם היסטוריה כה ארוכה, אין זה מפתיע שהיא נמצאת בראש רשימת הגיבוי המקוון הטובה ביותר שלנו.

Backblaze-Slider1

Backblaze-Slider2

Backblaze-Slider3

Backblaze-Slider4

Backblaze-Slider5

קודם

הבא

זה לא מציב מגבלות קבצים בגיבוי הבלתי מוגבל שלך. ניתן לגבות קבצים בכל גודל ללא בחירה ידנית. עם תוכנית אחת בלבד, תוכנית התמחור היא פשוטה. זה עולה 5 דולר לחודש או 50 דולר לשנה. התוכנית החודשית נוחה, בהתחשב בכך שרוב שירותי הגיבוי אינם מציעים אותה.

אם תחליט להשתמש ב- Backblaze לטווח הארוך, אתה יכול לבחור לשלם עבור שנה או שנתיים מראש, אשר תקבלו הנחה של $ 10 או 25 $..

ל- Backblaze יש הרבה תכונות אבטחה שאנחנו מקווים לראות בשירות גיבוי, כולל הצפנה פרטית. כדי למנוע מהאקרים לגנוב את הסיסמה שלך, שהם יכולים לעשות אם הוא חלש, אתה יכול לאפשר אימות דו-גורמי. אתה יכול גם להגדיר אפשרות לדרוש קוד אבטחה בכל פעם שאתה מתחבר.

Backblaze מצפין את הקבצים שלך באמצעות AES 128 סיביות. איש לא פיצח זאת עד כמה שידוע לנו, אך אנו אוהבים את הגרסה הכבדה יותר, AES 256-bit, יותר. SSL יגן על הקבצים שלך במעבר.

כמו תוכנית התמחור שלה, חוויית המשתמש של Backblaze היא פשוטה וקלה. אין צורך לנהל כמה או מה אתה מגבה, מכיוון ש- Backblaze עושה זאת בשבילך, אם כי השירות אינו כולל קבצי מערכת וקבצים זמניים. אתה אפילו לא צריך ליצור תוכנית גיבוי. הכל אוטומטי.

תמונה אמיתית של Acronis

אתה יכול לקבל רישיון לכל החיים עבור Acronis True Image. זה לא מאפשר לך לגבות את הנתונים לענן, אך רק לאחסון מקומי. לכן אנו ממליצים לקבל תוכנית שנתית. ישנן שתי אפשרויות לבחירה: מתקדם ופרמיום.

Acronis-True-Image-Backup-Set-Slider1

Acronis-True-Image-Destination-Slider2

Acronis-True-Image-Active-Protect-Slider3

Acronis-True-Image-Settings-Slider4

Acronis-True-Image-Tools-Slider5

קודם

הבא

מתקדם עולה 4.16 דולר לחודש, או 49.99 דולר לשנה, עבור 250 ג’יגה-בייט. זה כולל גיבוי תמונות מלא, שיבוט דיסק פעיל, שחזור אוניברסלי וגיבוי מדיה חברתית. פרימיום עולה 8.33 דולר לחודש, 99.99 דולר לשנה, עבור 1 טרה-בתים. זה מוסיף חתימות אלקטרוניות והסמכת blockchain לקבצים לרשימת התכונות.

ל- Acronis True Image כלי ארכיוני שימושי שניתן להשתמש בו כדי לפנות מקום בכונן הקשיח. השירות מאפשר לך גם לסנכרן קבצים בין מכשירים. הלקוח שלה מגיע עם מערכת כלים המסייעים גם במשימות לניהול נתונים.

Acronis True Image משתמש בהצפנה של AES 256 סיביות ובפרוטוקול TLS / SSL כדי להגן על הנתונים שלך במהלך ההעברה. גם זה ידע אפס.

גיבוי CloudBerry

גיבוי CloudBerry אינו שירות גיבוי מקוון רגיל. במקום זאת, זהו מרכז בקרה שעוזר לך לנהל תוכניות גיבוי בשירותי אחסון ענן אחרים. מבחינה טכנית זהו פיתרון לתשתית כשירות שאינו מציע שטח גיבוי. בגלל זה, אתה צריך להתאים אותו לשירות כמו ווסאבי. קרא עוד על כך בסקירת Wasabi שלנו.

CloudBerry-Back-Plans-Slider1

CloudBerry-Cloud-Storage-Slider2

CloudBerry-Mode-Slider3

CloudBerry-Back-Source-Slider4

CloudBerry-Backup-Schedule-Slider5

קודם

הבא

ווסאבי גובה 0.0049 סנט לכל ג’יגה-אחסון. המשמעות היא ש- 1BB עולה רק $ 5 לחודש, ובניגוד לשירותי IaaS אחרים, Wasabi לא גובה תשלום עבור הורדה..

גיבוי CloudBerry דורש רק רישיון חד פעמי. רישיון שולחן העבודה הוא האפשרות הזולה ביותר במחיר של 49.99 $. אתה יכול לבדוק את זה בניסיון ללא תשלום של 15 יום לפני שתחליט להירשם. לאחר שזה ייעשה, אתה צריך לקבל שירות ענן שמספק שטח אחסון.

CloudBerry Backup תומך בשיטות אבטחה סטנדרטיות רבות לפתרונות ענן, אך זמינותם תלויה גם בשירות השותף. עם השותף הנכון, CloudBerry Backup יכול להשתמש עד AES 256-bit בצד הלקוח.

שירותים רבים תומכים רק בהצפנה בצד השרת, אך CloudBerry Backup מספק זאת גם בצד הלקוח. במהלך ההעברה השירות משתמש בפרוטוקול TLS כדי להגן על הקבצים שלך. הוא מציע גם גרסאות, מה שעוזר אם אתה נפגע על ידי תוכנת ransomware. ווסאבי תומך בהצפנה במנוחה ומעניק לך אימות דו-גורמי.

גיבוי CloudBerry אינו מיועד למשתמשים במיינסטרים מכיוון שהוא לא כל כך קל לשימוש, אך משתמשים בכוח ירגישו בבית.

בית BigMIND

BigMIND Home הוא מוצר אחר של החברה שיצרה את Zoolz Home Backup. זה לא מפתיע שהם דומים, אבל חבילות BigMIND Home כוללות תכונות שמובנות על ידי בינה מלאכותית

לוח מחוונים לשולחן העבודה BigMIND

אפשרויות חיבור BigMIND

BigMIND בחירה חכמה

לוח הזמנים לגיבוי של BigMIND

BigMIND חקר קבצים מקוונים

קודם

הבא

התוכנית האישית של BigMIND Home עולה 2.99 דולר לחודש, אך היא משולמת מדי שנה ומעניקה שטח גיבוי דל של 100 ג’יגה-בתים למשתמש אחד ושלושה מחשבים. התוכנית המשפחתית עולה 6.99 דולר לחודש ומעניקה לך שטח אחסון של 500 ג’יגה-בתים לשלושה משתמשים, תשעה מחשבים וששה מכשירים ניידים.

אתה יכול לקבל שטח אחסון בענן בגודל של 1 טרה-בתים ב -12.99 דולר על ידי הרשמה לתכנית Family Plus. התוכנית מאפשרת לך לשתף עם ארבעה משתמשים נוספים על פני 15 מחשבים ומכשירים ניידים בלתי מוגבלים.

ניתן לבדוק את השירות באמצעות התוכנית החינמית, המספקת שטח גיבוי של 5 ג’יגה-בתים למשתמש אחד. זה מאפשר לך לגבות מחשב אחד, כונן חיצוני אחד ושני מכשירים ניידים.

BigMIND Home מצפין קבצים בשרתים באמצעות האלגוריתם AES 256-bit. אתה יכול לבחור להצפנה פרטית בעת הגדרת תוכנית הגיבוי שלך, אך לא תוכל לעשות זאת אחר כך. קבצים מוגנים על ידי פרוטוקול SSL במעבר, אך, באופן מוזר, עליך לאפשר זאת. BigMIND מספק אימות דו-גורמי כדי להגן על האישורים שלך.

לקוח שולחן העבודה מועיל והממשק אטרקטיבי ונוח לשימוש. ממשק האינטרנט, המציג קטגוריות ומכשירים של קבצים, צבעוני יותר ומאפשר לכם לגלוש בתוכן שלכם בענן. BigMIND Home זמין עבור Windows, macOS, Android ו- iOS.

שאלות נפוצות בנושא גיבוי מקוון

בואו נסתכל על כמה מהשאלות בהן נתקלנו מהקוראים במהלך השנים.

מהו גיבוי מקוון?

גיבוי מקוון הוא שיטה לאחסון מחוץ לאתר בו מגובים נתונים באופן קבוע דרך האינטרנט ומתארחים בדרך כלל על ידי ספק שירות.

איזה שירות גיבוי מקוון הוא הטוב ביותר?

IDrive הוא שירות הגיבוי המקוון הטוב ביותר, על פי הדירוג שלנו. יש לו תוכניות אבטחה חזקות ומנוי זול, מאפשרות לך לגבות מכשירים ללא הגבלה וכוללת אבטחת ידע אפס.

כמה עולה גיבוי מקוון?

העלות תלויה בכמות שטח הגיבוי הדרוש לכם ובשירות בו אתם משתמשים. לדוגמה, התוכנית האישית 2TB האישי של IDrive תעלה לך 52.12 דולר לשנה, ואילו התוכנית היחידה והבלעדית של Backblaze, שיש לה מקום ללא הגבלה, תעלה לך 50 דולר לשנה.

המחירים של Acronis True Image תלויים בכמות האחסון הדרושה לכם ובכמה מחשבים אתם רוצים לגבות. התוכנית המתקדמת שלה עולה 49.99 דולר לשנה ומספקת 250 ג’יגה-בייט למחשב אחד.

כיצד להשתמש בגיבוי מקוון?

כדי להשתמש בגיבוי מקוון, עליכם להירשם כמנוי לשירות. אתה יכול ללחוץ על כפתור “ביקור” בדירוג שלמעלה כדי לעבור לאתר של שירות מסוים ולהירשם לתכנית או לניסיון המיועד..

בשלב הבא עליך להוריד ולהתקין את לקוח שולחן העבודה או אם אתה מתכנן לגבות את המכשיר הנייד שלך, את האפליקציה לנייד. קיימות וריאציות קלות כיצד השירותים עובדים, אך כולם מחייבים אותך לבחור אילו קבצים או סוגי קבצים ברצונך לגבות. לאחר מכן תוכלו להתחיל את הגיבוי ובקרוב הנתונים שלכם יהיו בטוחים בענן.

לקבלת דרך מפורטת יותר כיצד לגבות את הנתונים שלך, קרא מאמר זה.

היכן לגבות תמונות מקוונות?

עליך להשתמש ב- Backblaze כדי לגבות את התמונות שלך. הוא מספק שטח גיבוי ללא הגבלה בזול ואין בו כובעים מוסתרים. השימוש בו מבטיח גם שאין מגבלות גודל העלאה או קובץ. תוכל ללמוד עוד אודות הסיבה הטובה ביותר לתמונות במאמר הגיבוי המקוון הטוב ביותר שלנו לתמונות.

מחשבות אחרונות

לא משנה מה או כמה אתה זקוק לגיבוי, הדירוג שלנו יעזור לך לבחור את הגיבוי המקוון הטוב ביותר לצרכים שלך. שקלנו קריטריונים רבים, כולל גיבוי ושחזור קבצים, אבטחה, פרטיות ותכונות.

IDrive היא הבחירה העליונה שלנו מכיוון שיש בה עסקאות בעלות ערך רב, אבטחה חזקה והיכולת לגבות מכשירים ללא הגבלה והצפנה פרטית.

Backblaze נמצא ממש מאחוריו בזכות נוחות השימוש הרבה, התוכנית הפשוטה והזולה ומרחב הגיבוי הבלתי מוגבל.

ל- Acronis True Image תכונות שהוצאו ממדריך האחסון בענן, כולל סנכרון וספריה של כלים. גם זה מהיר.

גיבוי CloudBerry הוא נהדר עבור חובבים שרוצים לצבוט הכל ולקבל סקירה כללית של שירותי גיבוי מרובים במקום אחד.

אם כי לא פחות, הבחירה האחרונה שלנו היא BigMIND Home, שאינה מציעה שטח גיבוי רב בזול, אך כוללת תכונות חדשות, כולל זיהוי פנים וזיהוי אובייקטים. גם האבטחה והפרטיות שלה חזקות.

מאמר זה הוא סקירה כללית של שירותי הגיבוי המקוונים הטובים ביותר, כך שכשאתה חושב שמצאת שירות שמתאים לך, אנו ממליצים להתייעץ עם הסקירה שלו כדי לגלות עוד. תודה שקראת.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map