Wix לעומת Weebly: מהו בונה האתר הטוב ביותר לשנת 2020?

Wix ו- Weebly הם שניים מבוני האתר העתיקים והטובים ביותר בשוק. לאחר שהקימו את המותגים שלהם על ידי הצעת אתרים בחינם, הם מעניקים כעת שורה ארוכה של תוכניות עם בונים המסוגלים ליצור אתר אינטרנט מקצועי.


בהשוואה זו, אנו הולכים לבקר את Wix לעומת Weebly לאורך חמישה סיבובים כדי לראות מהם הדבר הטוב יותר. כמו ברבים מהקטעי ההשוואה הללו, הרבה ממה שנדבר עליהם הוא העדפה אישית. אנו הולכים לגבות את המנצחים שלנו עם הגיון, כמובן, אך עליכם לקרוא את המחשבות שלנו בכדי להחליט.

אם אתה רוצה לראות כיצד שפטנו את בוני אתרים אלה בעצמם, קרא את סקירת Wix וסקירת Weebly.

הגדרת קטטה: וויקס נגד וויבלי

Wix ו- Weebly הפכו לסיבובים מרובים של המדריך הטוב ביותר לבניית אתרים שלנו ולדרג את הצוואר והצוואר בביקורות שלנו. זו צריכה להיות השוואה מעניינת, מכיוון שלשניהם יש הרבה מה להציע מבחינת תכונות ועיצוב במחיר סביר.

אנו הולכים להשוות ביניהם באמצעות חמשת הקריטריונים שאנו משתמשים בכדי להעריך בוני אתרים בביקורות שלנו. אנו מתארים את מה שאנחנו מחפשים בסיבוב, נותנים לכם את היתרונות והחסרונות של כל שירות, לספק מחשבות על הסבב ולהכריז על זוכה. מי שבונה אתרים לוקח שלושה סיבובים או יותר מנצח.

מכיוון ש- Wix ו- Weebly כל כך קרובים בדירוגים, נצטרך להשתמש בכמה שוברי שובר. רוב ההנמקות שלנו יהיו במחשבות העגולות, אז הקפידו לקרוא אותן לפני שקפצו למנצח.

ישנם מספר סיבובים שבהם אין מנצח ברור. סיבוב שלישי, למשל, ירד להעדפה.

בכנות, אינך יכול להשתבש עם אף אחד מבוני האתרים. לשם השוואה זו, רק אחד יכול לנצח. למרות שסביר להניח שזה יהיה בשוליים דקים, אנו עדיין נברר מי הוא הטוב ביותר.

1

תכונות

פונקציית הליבה של בונה אתרים היא פשוטה. אתה מקבל ממשק גרירה ושחרור שהוא, בתקווה, קל לשימוש. בסיבוב הראשון, אנו נחפש תכונות החורגות מהבונה עצמה ומאפשרים לך לבנות אתר טוב יותר מסכום חלקיו.

 • «
 • {מספר עמוד}
 • »

פריטים לעמוד

2
3
4

החל מ- $ 500 לחודש לכל התוכניות
חינם ל- 5 ג’יגה-בייט

עיצוב

ערכות נושא מוקדמות

יוצר טפסים

עורך HTML

מוגבל

תמיכה בפורום

גלריה לאמנות וקטורית

שמע

וידאו HD

שימושיות

גרור ושחרר ממשק

עורך SEO

תמיכה בנייד

מרכז יישומים

תמיכה בבלוגים

תמיכה במסחר אלקטרוני

עורך עמוד

שירותים

קידום אתרים

שיווק

עיצוב אתר

תוספות

תעודת SSL

שם דומיין

קרדיטים של מודעות

סקירת אתרים

תמיכה

מרכז עזרה

פורום

0

צ’אט חי

טלפון

אימייל

תמיכה 24/7

0

הדרכות וידאו

הדרכות טקסט

שונות

תוכנית חופשית

 • «
 • {מספר עמוד}
 • »

וויקס

הענקנו ל- Wix ציון מושלם עבור תכונות, וקל לראות מדוע. הוא מלא בהם, מעיצוב המותג שלך לשילוב שירותי צד ג ‘. גם וויבי מביא הרבה לשולחן, אבל יהיה לו קרב עלייה בסיבוב הזה.

ל- Wix אחת מחנויות האפליקציות הטובות ביותר שראינו. רוב האפשרויות מפותחות על ידי Wix או מגיעות ממותגים ידועים. זה מוריד את הספירה, אך האיכות גבוהה בהרבה. הוא מכסה את כל התחומים שבהם היית זקוק לאפליקציה ללא התהליך המתסכל של לנסות אפשרויות באיכות נמוכה עד שתמצא תחום שעובד.

מרבית האפליקציות מציעות גם גרסה מוגבלת בחינם. ל- Wix מלונות, למשל, יש גרסה חינמית ופרמית. הגרסה החינמית עדיין מאפשרת לך להגדיר מערכת הזמנה ולהגדיר שיעורי תצורה, אך אינה תומכת בהזמנת סלולרי או בשפות מרובות.

חנות אפליקציות wix

חנות האפליקציות מבדילה את Wix מבוני אתרים אחרים. אמנם יש להם גם חנויות אפליקציות, אך מעטים מרגישים מקיפים כמו Wix. כל האפליקציות איכותיות ועובדות עם המערכת ש- Wix הקימה.

Wix משלבת גם כלי אופטימיזציה למנועי חיפוש באתר האינטרנט שלך. אתה יכול להגדיר מילות מפתח לדפים, לציין תיאורי מטה ולערוך תמונות עם תגי alt. הוא מספק מדריכים נרחבים גם בנושא קידום אתרים, אשר אמורים לעזור לך לדרג תוצאות גבוהות יותר בתוצאות של גוגל.

תבניות הן דרך טובה ליצור מראה לאתר ולמותג שלך. וויקס הולך צעד אחד קדימה ומספק מעצב לוגו. לאחר תשובה על מספר שאלות, Wix תציג בפניכם מספר אפשרויות לוגו שתוכלו לערוך בהמשך. ניתן לשלב את הלוגו בעיצוב שלך בקלות מבלי לעצב בעיות.

יצרנית לוגו wix

עורך הלוגו משתמש בגלריית האמנות הווקטורית החינמית שמגיעה עם Wix. גרפיקה באיכות גבוהה הינה חלק יקר אך חיוני מאתר אינטרנט נאה. הכללת הגלריה של Wix עם כל תוכנית חוסכת לך כסף ומספקת דרך קלה להוסיף גרפיקה לאתר שלך.

Wix מציעה תוספות כמו אישור SSL / TLS, נקודות זכות של מודעות ובונה טפסים. האפשרויות הן סטנדרטיות עבור בונה אתרים טוב, אך האיכות גבוהה בהרבה ממתחרותיה.

וויבי

ל- Weebly יש גם רשימת תכונות מוערמת. למרות שהיא יכולה לסחור במכות עם Wix היטב, היא חסרה את האיכות של חנות האפליקציות של Wix. עם זאת, יש הרבה מה לאהוב ואתה עשוי לגלות שהאפשרויות של Weebly מתאימות יותר.

חנות האפליקציות גדולה יותר, בסך הכל. תוכלו למצוא אפשרויות רבות למטרה יחידה, אך יתכן שתצטרך לחפש את הכלי הטוב ביותר עבורך. חנות האפליקציות מרגישה כמו וורדפרס בכך שתצטרך לנווט בכמה אפליקציות בינוניות כדי למצוא את מה שאתה צריך.

שלא כמו Wix, רוב האפליקציות הן של צד שלישי. ישנן אפשרויות מצוינות, אבל זה מוסיף רמת חוסר עקביות לחנות האפליקציות. יישומים מסוימים מספקים תוכניות בחינם ותשלום, בעוד שאחרות אפילו לא מציעות ניסיון.

מרכז האפליקציות הרווי

זה מסתכם בצרכים ובהעדפה. ייתכן שתמצא אפליקציה עם Weebly שעובדת טוב יותר מהאפליקציות של Wix, אך זה לא תמיד יהיה המצב. הדפס, למשל, הוא שירות הגשמה מצוין שתוכלו לשלב בחינם באתרי Weebly. עם זאת, אפליקציות אחרות מציעות רק גרסה בתשלום, דוגמת Appointed, שהיא אפליקציית הזמנות דומה למלונות Wix.

עם זאת, לא תזדקק לחנות האפליקציות לצורך פונקציות בסיסיות באתר. תמיכה בבלוג וטפסים כלולים מחוץ לשער. Wix גורם לך להתקין את אפליקציית הבלוגים כדי לגשת לתכונה זו.

עם זאת לא תקבל כמה תוספות. Weebly אינו כולל זיכויים למודעות, סקירת אתרים, שירותי SEO או גלריה לאמנות וקטורית. מכיוון שגלריית האמנות היא אחת התכונות האהובות עלינו ב- Wix, השמטתה פוגעת ב- Weebly בסיבוב הזה.

אמנם אינך יכול לשלם ל- Weebly כדי לתקן את ה- SEO שלך, אך אתה יכול לערוך אותו. אותן אפשרויות זמינות, כולל מילות מפתח, תיאורי מטא ותגי alt. ישנם כמה מדריכים, אך הם לא מרגישים מקיפים כמו של Wix. זה לא יותר מדי משיכה, מכיוון שיש הרבה מידע מקוון לקידום אתרים.

ל- Weebly חנות אפליקציות טובה ותכונות שימושיות כמו בלוגים מובנים. גם כלי ה- SEO נחמד. בסך הכל, החוויה טובה וראויה להתחשב, אך היא לא ברמה של Wix.

מחשבות סביב סיבוב אחד

אתה מקבל מרכז אפליקציות מצוין עם בניית אתרים. הצעת Wix משתלבת בצורה מסודרת עם שאר השירות, אך חסרה התאמה אישית שאפליקציה של צד שלישי יכולה לספק. על הצד השמאלי, וויבל חותרת לשוק הנישה ההוא, אך במחיר השימושיות ולעיתים גם באיכות.

חנות האפליקציות שתתאים לצרכים שלך מסתכמת בהעדפות, אבל כדאי לבדוק את שניהם. ההבחנה בסיבוב זה היא גלריית האמנות הווקטורית. זו תוספת מאסיבית לשירותיה של Wix והמחדל של Weebly זה מספיק כדי להפסיד את הסבב.

סיבוב: תכונות פוינט עבור Wix

לוגו Wix
לוגו Weebly

2

תמחור

המחיר חשוב בבחירת בונה אתרים. ל- Wix ו- Weebly יש תכניות רבות, אך הזולות מגיעות עם שטח אחסון ורוחב פס מוגבלים. כדי לקבל את החוויה המלאה, תצטרך להתחיל באמצע העקומה.

וויקס

מאז שיצא בשנת 2006, Wix הייתה אפשרות ללכת לאתרים בחינם. בהרכב הנוכחי יש יותר תוכניות, אך זו החינמית עדיין עומדת בבסיסה. כל עוד אתה יכול להתמודד עם הרחבת הדומיין “.wix.com”, יש כמה דרכים אחרות לבנות אתר מעולה בחינם.

לתכנית החינמית יש חסרונות, לא פחות מהם הרחבת הדומיין. ישנן גם מודעות Wix לא פולשניות הממוקמות תחתונה של האתר שלך. התוכנית החינמית היא הטובה ביותר לנסות את השירות ולבנות את אתר האינטרנט שלך. אתה יכול לשדרג לתכנית בתשלום לאחר מכן ולהסיר את ההגבלות מבלי להתחיל מחדש.

Wix מציעה תוכנית המחברת את הדומיין שלך לבונה Wix. עם זאת אנו לא ממליצים. התוכנית אמנם זולה, אך עדיין תצטרך להתמודד עם מודעות Wix. זה גם נותן לך 500MB של שטח אחסון ורוחב פס של 1GB.

התוכנית “האמיתית” הראשונה היא קומבו שמגיעה עם נפח אחסון של 3 ג’יגה-בייט ורוחב פס של 2 ג’יגה-בייט. Wix כולל דומיין בחינם ומסיר גם את כל המודעות מהאתר שלך. עבור מרבית המשתמשים, זוהי התוכנית שעליך להשתמש בה.

עם זאת, כדי לקבל יותר אחסון ולהסיר מגבלות רוחב פס, עליכם לשדרג ל- Unlimited. הפרמיה בסך 3 דולר בהחלט שווה את זה, לא רק עבור שטח האחסון ורוחב הפס, אלא גם עבור 300 הדולר בסכום המודעות הכלול. התוכנית זהה לקומבו, אחרת.

עם זאת לא Unlimited ולא Combo מאפשרים לך לנהל חנות מקוונת. תוכניות מסחר אלקטרוני עולות עוד 3 דולר, אך מעבר ל פשוט להוסיף חנות לאתר שלך. Wix כולל שיעורי משלוח מחושבים, הנחות ותזכורות דוא”ל אוטומטיות בחינם. אתה מקבל גם פעמיים את שטח האחסון כ- Unlimited.

בראש ההרכב, תוכנית ה- VIP מציעה את כל מה שתוכנית המסחר האלקטרוני עושה, למעט תוספת של סקירת אתרים מקצועית ותמיכה עדיפות. עם זאת, כמעט בסכום של 10 דולר לחודש לא נראה שזה שווה את זה.

התוכניות הנמוכות מבלבלות. חיבור דומיין וקומבו לא הגיוני במיוחד, במיוחד כששדרוג ל- Unlimited כל כך זול. ישנן שלוש תוכניות שעליך לבחון בהן: חינם, ללא הגבלה ומסחר אלקטרוני. תלוי בצרכים שלך, אחת מהתוכניות הללו תתאים לך בלי לשבור את הבנק.

וויבי

Weebly זול יותר מכל עבר ומציג חנויות מקוונות ברמה נמוכה יותר, אך התכונות של החנות המקוונת אינן ברמה של Wix. אין תוכנית מסחר אלקטרוני בינונית, העלולה לאלץ שדרוג אם אתה זקוק לתכונות של מסחר אלקטרוני.

הליבה של Weebly, כמו אצל Wix, היא התוכנית החינמית שלה. עדיין תצטרך להציג מודעות Weebly לא פולשניות באתר שלך ולהשתמש בתוסף דומיין “.weebly.com”, אך תקבל הצפנת SSL / TLS מלאה, תמיכה בצ’אט חי ודוא”ל וגישה לכלי SEO בחינם..

יש גם תוכנית מביכה לחיבור הדומיין שלך כמו של Wix. יש לו שטח אחסון זהה, אך רוחב פס בלתי מוגבל, ועולה דולר פחות בחודש. אנחנו עדיין לא אוהדים של תוכנית מסוג זה.

Starter הוא המקום בו ההרכב מתחיל להאיר. לתוכנית, ולכל הבאים, יש אחסון ורוחב פס בלתי מוגבלים. זהה לתכנית של Wix ללא הגבלה, אבל כמעט מחצית העלות. אתה מקבל תחום בחינם, ללא מודעות Weebly, הצפנת SSL וגישה לחנות מקוונת, אם כי מערך הפיצ’רים מוגבל. אתה מוגבל גם לעשרה מוצרים.

תוכנית ה- Pro זהה למעשה, אך הוסף כמה תכונות. לדוגמה, אתה מקבל הגנה באמצעות סיסמה באזורים מסוימים באתר שלך. זה שימושי להקמת אזור חברות ורק לאפשר למשתמשים עם גישה בסיסמה. זה מגיע גם עם תמיכה ברקעי וידאו. תוכניות פרו מאפשרות עד 25 מוצרים ו 100 חברים רשומים.

תמורת כפליים ממחיר ה- Pro, אתה יכול לקבל תוכנית עסקית. זו התוכנית שאנו ממליצים עליה לשקעים למסחר אלקטרוני. מגבלות המוצר מוסרות ולא תחויב בתשלום דמי עסקה. כלולים גם כלים נוספים, כמו ביקורות על מוצרים ומחשבון למשלוח.

אמנם התוכנית העסקית שווה את זה, אך איננו יכולים שלא לחוש בהיעדר תוכנית מסחר אלקטרוני לגישור על הפער בינה לבין תוכנית ה- Pro. בעוד Starter ומעלה תומכים בחנות מקוונת, עסקים הם היחידים העוסקים בחנויות ייעודיות למסחר אלקטרוני..

שתי מחשבות עגולות

Weebly זול יותר מ- Wix בכל רחבי העולם. שניהם מציעים מערך תכניות דומה, כולל תכנית חינמית ומביכה לחיבור הדומיין שלך. ישנן גם תוכניות יקרות שמגיעות עם שלל תכונות נוספות, בעיקר עבור חנויות למסחר אלקטרוני.

למרות שאנו מפספסים תוכנית מסחר אלקטרוני באמצע הדרך ב- Weebly, הערך אינו ניתן להכחשה. רוב המשתמשים יבחרו בתוכנית Pro ב- Weebly או בתוכנית Unlimited ב- Wix. Weebly עושה זאת בזול הרבה יותר זול, מה שמבהיר את המנצח בסיבוב הזה.

סבב: נקודת תמחור ל- Weebly

לוגו Wix
לוגו Weebly

3

עיצוב וכלים

הליבה של כל בונה אתרים היא הבונה עצמה. בסיבוב זה, אנו נבחן כיצד תוכל לבנות את אתר האינטרנט שלך באמצעות אחד הכלים הללו. כאן נדבר על כוחו של בונה והכלים שסיפקת ליצירת אתר האינטרנט שלך.

וויקס

לבונה של וויקס יש הרבה כוח, כמעט לרעתה. ברור כי הושקעה מחשבה רבה בארגון הכלים לזרימת עבודה מרבית. עם זאת, לא ניתן להתעלם ממספר האפשרויות וזה עלול להרתיע אם ברצונך להתחיל לבנות את אתר האינטרנט שלך ללא עקומת למידה..

בחירת הנושא זהה. זה יכול להיות מהמם, פשוט מכיוון שיש כל כך הרבה אפשרויות. Wix מספקת תבניות לכל דבר, החל מתיקי תיקים לחנויות מקוונות, עם קטגוריות משנה בכל אחת מהן. יש מגוון טוב של תבניות שמישות שאינן נופלות למלכודות הקנאים שעושים לעתים קרובות תבניות של בניית אתרים..

תבניות wix

התבניות עושות את רוב עבודות הרגליים. תקבל אתר מתפקד עם תוכן הדמה של Wix מההתחלה. לאחר מכן, זה עניין להחליף את מה שיש בתוכן שלך, להתאים גופנים, לשנות צבעים וכו ‘.

בעוד שהממשק מורכב, התבניות המובנות מספקות מפת דרכים כיצד ללמוד אותו. זו אחת הנקודות החזקות ביותר של Wix – היכולת להתחיל עם נושא וללמוד את הממשק תוך כדי. בסבב הבא נדבר על כך יותר.

הכלים העומדים לרשותכם מצוינים. Wix כוללת חבילה מלאה של כלי טקסט, מדיה וכלי אלמנטים דינמיים. יש לך גישה מהירה לגלריית האמנות הווקטורית, שהיא יתרון מרכזי בכדי לגרום לאתר שלך להיראות מקצועי.

שוק אפליקציות wix

אמנם לא מדהים בעצמם, אך השילוב של אפליקציות Wix מרובות יכול ליצור משהו נהדר. לדוגמה, אתה יכול להשתמש בבלוגים, בפורום, בצ’אט וב- Counter Counter כדי להפוך את אזור הבלוג שלך לחוויה חברתית.

שפע הכלים מציג כמה מכשולים לקלות השימוש. עם זאת, הכל הוא ניצחון עבור החלק הזה. Wix נותנת לך כלים עוצמתיים לבניית אתר האינטרנט שלך, לא משנה מה המטרה שלך.

מחוץ לאלמנטים הדינמיים שבונים את התבניות הרבות ש- Wix מציעה, נותר לך להגדיר את האתר שלך באמצעות חנות האפליקציות. רוב האפליקציות פשוטות ורחבות. לדוגמה, תוכלו להוריד פורומים של Wix ו- Wix Hit Counter.

וויבי

ל- Weebly מבחר קטן יותר של תבניות מ- Wix, אבל זה עדיין מספיק כדי להתחיל. רובם מתמקדים בערעור חזותי כפי שהם אמורים להיות באתר אינטרנט, אך באשמתו. אתה מתקשה למצוא מבט ישיר אם אתה רוצה את זה.

נושאים סוערים

גם התבניות אינן אינטראקטיביות כמו Wix. רובם נוצצים, הדומים למראה Squarespace (קרא את סקירת Squarespace שלנו). למרות שאנחנו אוהבים את התבניות של Squarespace עבור אתרים מסוימים, כמו גם את התבניות של Weebly, Wix מכסה שטח גדול יותר עם הבחירה שלה.

Weebly מאמצת את האתוס “גרור ושחרר” שרוב בוני אתרים מאמצים. הממשק אינטראקטיבי, כלומר אתה יכול ממש לגרור אלמנטים לדף שלך, ולא רק לארגן אותם מחדש. זה מוביל לחוויה אינטואיטיבית שאינה מהודרת, אך מבצעת את העבודה.

עורך סוער

סרגל צידי מכיל את כל האלמנטים שניתן להוסיף לדף שלך. לחיצה על אחד מהם וגרירתו למיקום שאתה רוצה זה כל מה שאתה צריך לעשות. האלמנטים המופיעים בסרגל הצד הם גם ספציפיים לדף. לדוגמה, יהיה לך קטע קטן של אלמנטים בבלוגים בדף הבלוג שלך.

סרגל הצד הבלוגי

בעוד שבחירת התבניות קטנה יותר, בחירת האפליקציה גדולה יותר. אתה יכול לגלוש בחנות האפליקציות באמצעות סרגל הכלים העליון בדף שאתה עורך. זה יפתח חלון לחנות האפליקציות, שמונח בצורה נקייה.

אם רכשת תוכנית מסחר אלקטרוני, ישנם כלים שימושיים רבים. ניתן לרשום מוצרים כמוצרים פיזיים, הורדות או שירותים דיגיטליים ולכל מוצר הגדרות SEO מובנות. אם בחרת לתכנית עסקית, תוכל גם להגדיר מעקב מלאי אוטומטי, פטור ידני ממס ותגים למלאי נמוך, אזל המלאי ומוצרים הנמצאים במכירה.

ל- Weebly יש ממשק משתמש נקי שהוא אינטואיטיבי אם זה בונה האתר הראשון בו השתמשת. יש לו אפשרויות רבות, לא משנה מה מטרת האתר שלך, וחנות אפליקציות גדולה, לאתחל. רצינו לראות תבניות פשוטות בנוסף לממתק העיניים, אבל כל השאר עובד טוב.

שלוש מחשבות עגולות

וויקס וויבלי מצטיינים עם הבונים שלהם. ל- Wix ממשק מורכב יותר שמתגמל את הבדיקה, ואילו וויבלי מצליחה לנהל את מרבית הכוח במראה יעיל. עם זאת, לא משנה איזה תבחר, אתה אמור להיות מסוגל להשיג את המטרה שלך.

ההבדל מסתכם באלמנטים דינמיים ובחירת התבניות. שני הבונים מספקים מספיק לבחירה, אבל אתה מתקשה למצוא מראה פשוט עם Weebly. בגלל זה, ויקס לוקח את הניצחון בסיבוב הזה.

עגול: נקודת עיצוב וכלים עבור Wix

לוגו Wix
לוגו Weebly

4

קלות שימוש

בוני אתרים קיימים בגלל קלות השימוש שלהם. הכוח הוא כמובן מבורך, אך הרעיון של אינטראקציה עם דף האינטרנט שלכם כפי שהוא מופיע באינטרנט הוא שגורם לבוני אתרים לזרוח. אנו נבחן באיזו קלות תוכל ליצור אתר יפהפה למראה עם Wix ו- Weebly הבא.

וויקס

ל- Wix בונה מורכב שלמרבה ההפתעה אינו נכנס בדרך של קלות שימוש. התבניות, אמנם צפופות, מספקות מפת דרכים ללימוד הממשק. במובן הנקי ביותר של הביטוי, אתה לומד באמצעות Wix.

לאחר שבחרת את התבנית שלך, תועבר לעורך, שמציג את דף האינטרנט שלך וכפתור חמש עד שמונה בצד שמאל. מספר הכפתורים תלוי בתבנית שלך ובאפליקציות הנוספות שהתקנת. לכל אתר אינטרנט יהיו “תפריטים”, “רקע”, “הוסף אלמנטים”, “הוסף אפליקציות” ו”העלאות “.

לרבים מהלחצנים יש קטגוריות משנה. לדוגמה, “הוסף אלמנטים” מאפשר להוסיף טקסט, תמונות, תיבות, קטעי וידאו, מוסיקה ועוד ועוד. ההפרדה גורמת לגישה לכפתור לזרוח. אין חפיפה בין הכפתורים, מה שאומר, למשל, שכל האלמנטים שלך יתווספו באמצעות כפתור “הוסף אלמנטים”.

הוסף הגדרות קטע

אתה מבצע שינויים בעורך. אין ממשק אחורי כמו וורדפרס. כאשר יבוצע שינוי באתר שלך, אתה תראה אותו בזמן אמת.

לאחר שהכל מוגדר, אתה יכול להשתמש בממשק הגרירה והשחרור כדי להעביר אלמנטים באתר שלך. כשאתה בוחר אלמנט, תראה גם כפתורים לעריכתו. לדוגמה, אתה יכול לשנות את האתר של תיבת טקסט או לערוך את הגופן והצבע מבלי להציב אלמנט טקסט אחר.

wix עריכת קטע

על ידי גרירה סביב אלמנטים אתה יכול למקם אותם בדיוק במקום שאתה רוצה. Wix משתמשת בסמני פוטושופ לסגירה של כל מה שבדף שלך. זה יאפשר לך להזיז אלמנטים בחופשיות ולהצמיד אותם למקומם כאשר הם קרובים לאחד אחר.

קווי רשת קווי

עם זאת, אינך צריך לעצב את האתר שלך. אינטליגנציה של עיצוב מלאכותי של Wix תבנה את האתר שלך באופן אוטומטי. בדומה למעצב הלוגו, אתה עונה על כמה שאלות לגבי מטרת האתר והמראה שלו, ו- ADI מגדירה אותו עבורך.

ADI מיועד בעיקר לחנויות מקוונות. הוא ישאל מה אתה מוכר, מילות מפתח עבור המותג שלך ואת ערכת הצבעים שאתה מעדיף. התהליך אינו לוקח יותר מכמה דקות ותוכל לבצע שינויים קלים באתר שלך לאחר שהוא יבוצע.

כפי שניתן היה לצפות, העיצובים הם מבשלים. אתה לא מתכוון לקבל את האלמנטים הדינמיים או את הבחירות בעיצוב נישה שהיית עושה עם העורך הראשי. עם זאת, על הכנת אתר תוך 10 דקות, איננו יכולים להתלונן.

wix עדי

Wix מנהלת את כוחה באמצעות ממשק מורכב שקל להפתיע בצורה מפתיעה. עם זאת, עדיין תצטרך ללמוד את זה. אלמנטים דינמיים יכולים לסתום את סביבת העבודה ולהפוך את הדברים הנעים לסיוט. עם זאת, קל יותר להשתמש ב- Wix בהשוואה לבוני אתרים אחרים, כגון 1&בניית אתרים 1, עם ערכת תכונות נחמדה שתוכלו לקרוא עליה ב -1&ביקורת בונה אתרים 1.

וויבי

ל- Weebly יש ממשק יעיל שהופך אותו למצוין לבניית אתר האינטרנט שלך במהירות. זה יכול לקחת קצת זמן להתרגל אליו, במיוחד אם אתה בא מבונה אתרים אחר. עם זאת, חוויית הגרירה והשחרור שלה הופכת משימות מורכבות אצל בוני אתרים אחרים לפשוטות יותר.

אתה יכול לבחור אלמנט מסרגל הכלים בצד שמאל ולגרור אותו לדף שלך. Weebly משתמש בסמנים כדי להראות לך היכן האלמנט ינחת ומתאים את האלמנטים שמסביב להתאים אותו.

קווי רשת דשאיים

זה עובד כמו פאזל, שעבורו אתה בוחר את החלקים. אפילו עם מעט ניסיון בעיצוב, כל מה שבדף יתיישר. במהלך הבדיקה ניסינו לשבור את העורך של Weebly על ידי הוספת כמה שיותר אלמנטים לקטע. למרות שהתוצאה לא נראתה טוב, וויבי הצליחה להפוך את הכל לכושר.

עיצוב חלשני

האלמנטים שאתה יכול להוסיף תלויים באיזה דף אתה עורך. לדוגמה, תהיה לך גישה לרכיבי הבלוגים רק במהלך עריכת הבלוג שלך. לא תצטרך לדאוג להוסיף אלמנט לדף שעלול לשבור אותו.

אולם הוא מוסיף הגבלה ובלבול במהלך העיצוב. היינו צריכים לחפש את כלי הבלוגים רק כדי להבין שהם יופיעו במהלך עריכת הבלוג. אין לך שליטה מלאה על העיצוב שלך כמו אצל Wix.

אתה מפספס גם את ה- ADI. ג’ימדו, בונה אתרים אליו פנינו בחביבות בסקירת ג’ימדו שלנו, מציע שירות דומה ל- ADI בשם ג’ימדו דולפין. בהתחשב בשאר השירות של ווייבלי, אנו מצפים שגם הוא כאן. למרבה הצער, אין דבר כזה.

ל- Weebly יש ממשק מצוין. ברוב האתרים קל יותר להשתמש ב- Wix. עם זאת, יש לזה מגבלות בעיצוב ואין כלי אוטומטי המוצע. אם אתה רוצה לבנות אתר פשוט, Weebly עושה פלאים.

סיבוב ארבע מחשבות

הסיבוב הזה היה קשה מכיוון ש- Weebly קל יותר לשימוש, אך יש לו מגבלות בגלל זה, מה שגורם ל- Wix להראות יותר אטרקטיבית. אם אתה מתמקד אך ורק בחווית עיצוב פשוטה, Weebly צריכה להיות הבחירה שלך.

עם זאת, Wix אינו מורכב מדי. זה מורכב יותר מ- Weebly, אבל זמן ושכל ישר יגרמו לך להיות בקיא. בהתחשב בכוחו והיכולת לתכנן אתר באופן אוטומטי, Wix צריכה לבצע את הסיבוב הזה.

סיבוב: נקודת קלות שימוש ב- Wix

לוגו Wix
לוגו Weebly

5

תמיכה

התמיכה אינה חשובה לא פחות מתחומים אחרים עבור בונה אתרים. הממשק אמור לעבוד, ואם לא, התמיכה אינה מתכוונת לפתור את הבעיה. בגלל זה, רוב בוני האתרים מדלגים עליו. אנו מחפשים את Wix ו- Weebly שיעלו על הלקוחות שלהם למרות הכלים שלהם לא זקוקים לתמיכה רבה.

וויקס

Wix ממקד את התמיכה שלה סביב מרכז עזרה, וזה הגיוני בהתחשב באיזו מידה יעילה של הבונה. בעוד שתמיכה ישירה זמינה, אתה צריך לעבור תהליך מעצבן במרכז העזרה כדי למצוא אותו.

במרכז העזרה מאמרים המכסים 34 נושאים. כשעברנו אותם, שמנו לב שהם התפלגו לשתי קטגוריות: שאלות נפוצות והדרכות. למרות זאת, Wix לא מסווג אותם ככה.

מרכז העזרה של wix

השאלות הנפוצות מכילות כמעט כל דבר שאפשר לחלום עליו, אפילו השאלות הבסיסיות ביותר. מצאנו מאמר ייעודי לחידוש התשלום האוטומטי של לוגו Wix שאומר בפשטות כי לוגו Wix הוא עמלה חד פעמית. בעוד שרוב האנשים היו יודעים זאת, לא קשה לדמיין שמישהו יש את השאלה הזו.

הדרכות מהוות מספר גדול יותר של מאמרים במרכז העזרה. דרכי ההליכה מגיעות עם הוראות שלב אחר שלב, ללא העתקה מיותרת מדוע תרצה לעשות משהו. הדרכות פשוטות, כמו שינוי עיצוב הכותרות, מגיעות גם עם וידאו.

Wix מציעה תמיכה ישירה בטלפון ובדוא”ל. עם זאת, ברור שהיא מיועדת לשימוש לאחר שהתייעצת עם מרכז העזרה, מכיוון שהתהליך למציאת טפסי הקשר מקומם.

אתה צריך למצוא מאמר במרכז העזרה, בחר “לא” תחת “האם זה ענה על שאלתך?” לעבור דרך מערכת עזרה אוטומטית ואז תועבר לדף יצירת הקשר.

התמיכה מוצעת, אך קשה למצוא אותה. עם זאת, אנו אוהבים מאוד את מרכז העזרה. הוא אמור להיות מסוגל לענות על רוב השאלות. עם זאת, אם אתה צריך ליצור קשר עם התמיכה, בהצלחה לעבור את התהליך.

וויבי

מבנה התמיכה של Weebly דומה לזה של Wix, עם מרכז העזרה המרכזי לענות על רוב הנושאים. בניגוד ל- Wix, ל- Weebly יש דרך ישירה ליצירת קשר עם התמיכה. יש גם אפשרויות ליצירת קשר נוספות.

מרכז העזרה מחולק לשישה נושאים, כולל מסחר אלקטרוני, בניית אתר האינטרנט שלך ושיווק בדוא”ל. ישנם נושאים משנה בכל נושא, כך שתוכלו למצוא את מה שאתם צריכים מהמסך הראשי. בחלקו העליון יש סרגל חיפוש, אם ברצונך לעקוף את ההיררכיה לחלוטין.

מרכז עזרה חלש

המאמרים כתובים היטב, מצוידים בהוראות שלב אחר שלב וצילומי מסך גדולים, אך ההוראות אינן מסומנות. זה מקשה על הסריקה של המאמרים אם אתה תקוע בצעד מסוים בתהליך. הדרכות וידאו יעזרו גם בחזית זו.

Weebly מספק פורום קהילתי, שהוא אחד מאזורי התמיכה החזקים ביותר. קל להסתובב והרבה פעיל. במהלך התבוננותנו, מנהל השיב לרוב הפוסטים תוך שעה.

אם אתה צריך ליצור קשר עם התמיכה, אתה יכול לעשות זאת מכל מקום במרכז העזרה. Weebly מציעה תמיכה בדוא”ל, בטלפון ובצ’אט. כמו Wix, Weebly ידחוף אותך קודם למרכז העזרה, אבל זה מרגיש כמו דחיפה מאשר דחיפה.

התמיכה נוגעת לאפשרויות וברור שוובלי מבין זאת. אם אתה זקוק לעזרה של נציג, או שאתה רוצה לנסות לעצמך, ישנם כלים עבורך. בהשוואה לתהליך הקשה של Wix, הדברים נראים טוב עבור Weebly בסבב זה.

מחשבות סיבוב חמש

לא לוויקס ולא לוויילי יש תמיכה רעה. אתה יכול למצוא כמעט כל מה שאתה צריך במרכזי העזרה שלהם ותמיכה ישירה זמינה אם אתה מחפש אותו. בעוד שהאיכות בקנה מידה, הקלות אינה. ל- Weebly מערכת תמיכה יעילה שמציגה את כל האפשרויות בחזית, וזה מספיק כדי לנצח בסיבוב הזה.

סיבוב: נקודת תמיכה ל- Weebly

לוגו Wix
לוגו Weebly

6

פסק הדין

Wix ו- Weebly הם שני בוני האתרים המדורגים הגבוהים ביותר שלנו, כך שזה לא מפתיע שההשוואה הייתה קרובה. אתה לא יכול להשתבש עם אף אחד, אבל “כשמניחים זה את זה, ברור של- Wix יש את היתרון בעוצמה, בשימושיות ובתכונות.

ל- Weebly יש כוח הגון וממשק קל לשימוש, אך הוא מאיר עם נקודת המחיר והתמיכה שלו. אם אתה מנסה לחסוך כמה דולרים, זו בחירה מצוינת. תצטרך להקריב בהחלטות עיצוב, עם זאת.

למרבה המזל, אתה יכול לנסות את שניהם בחינם כדי לראות מה עדיף עבורך.

הזוכה: וויקס

האם השתמשת ב- Wix או ב- Weebly? איזה מהם אתה אוהב יותר? נודיע בתגובות למטה וכמו תמיד תודה שקראתם.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map