סקירת WeTransfer 2020

עם מגבלת הצירוף לקובץ של 25MB של Gmail, העברת קבצים גדולים באמצעות דואר אלקטרוני היא כאב בצוואר, בלשון המעטה. הפיתרון המובהק ביותר לבעיה זו הוא שיתוף קבצים באמצעות שירות שיתוף קבצים – כמו גוגל דרייב או Dropbox.

אולם שיתוף קובץ חד-פעמי באמצעות שירותים כאלה מכיל התחייבות כספית ארוכת טווח.

מכיוון שאתה משתף באופן קבוע את הקובץ באופן מקוון, ייתכן שהנמען לא יוריד אותו מייד. כמו כן, מה אם המוטב לא ישתמש באותו שירות שיתוף קבצים שאתה עושה? קצת מלפפון חמוץ, לא? למזלנו, יש לנו שירותי שיתוף קבצים, כמו WeTransfer, המספקים העברות פשוטות ונטולות מהומות של נתונים גדולים.

בסקירת WeTransfer זו, השירות התברר כקל לשימוש ואמין, אך עם תכונות בסיסיות בלבד ומגבלת העברת קבצים בחינם של 2 ג’יגה-בתים, הוא משאיר אותך רוצה יותר.

דברים שכדאי לקחת בחשבון לפני שאתה מקבל שירות העברת קבצים

בבסיסה, טכנולוגיית העברת קבצים עוסקת בהעברת נתונים ממערכת אחת למערכת אחרת, דרך רשת, שבמקרה זה היא האינטרנט. עם זאת, אינך יכול פשוט לבחור בשירות העברת קבצים אקראי, בין אם אתה מסתכל על אחד לשימוש אישי או עסקי.

להלן כמה מהגורמים שעליך לקחת בחשבון לפני שאתה מקבל שירות העברת קבצים:

  • מגבלות גודל קובץ:

  • זמינות גבוהה:

  • בקרת ראות:

  • אבטחת קבצים:

אודות WeTransfer

סטארט-אפ מבוסס אמסטרדם, WeTransfer הושק בשנת 2009, ומאז החברה הפכה לאחד משירותי הבכורה להעברת קבצים קלה. נכון לשנת 2015 היו ל- WeTransfer 25 מיליון משתמשים, כאשר 70 מיליון קבצים הועברו מדי חודש.

יתרונות וחסרונות:

למי אנו מעבירים

WeTransfer מיועד לכל מי שרוצה להעביר קבצים גדולים במהירות, מבלי שיצטרך להירשם לשירות חדש. למשתמשים אישיים, WeTransfer מספקת מגבלה של 2 ג’יגה-בתים והנמען יכול להוריד קובץ שנשלח תוך שבעה ימים מיום שיתוףו.

משתמשים עסקיים, לעומת זאת, יכולים לקבל מנוי פרמיום לשירות ולשלוח עד 20 קבצי קבצים בפעם אחת, להחליט על מגבלת זמן מותאמת אישית למחיקת הקובץ ולהגדיר סיסמא לכל קובץ שיועבר..

איך WeTransfer מרוויח כסף

ישנם שני זרמי הכנסה בהם WeTransfer משתמש – העיקרי מגיע משירות הפרימיום של WeTransfer, שעולה 12 דולר לחודש, וזרם ההכנסות האחר מגיע ממודעות שהחברה מפעילה בתוכנית freemium..

כשאתה פותח את דף האינטרנט הראשי של WeTransfer, תראה תמונות יפות ברקע. התמונות האלה הן למעשה פרסומות של חברות שמשלמות WeTransfer.

אתה יכול לצפות לראות פרסומות מ:

  • וודאפון
  • קטאר איירליינס
  • Shutterstock
  • גוגל כרום

ל- WeTransfer יש גם יוזמת “זה עובד”, שם הם תומכים במאיירים, צלמים ואמנים חדשים. על ידי הצבת עבודתם כתמונת הרקע באתר.

תוכניות ותמחור

כאמור, WeTransfer הוא שירות “freemium”, כלומר הוא מספק תכונות בסיסיות בחינם, אך עבור שירות הפרימיום שלו, המכונה “WeTransfer Plus”, אתה צריך להשתעל 12 דולר לחודש..

העברת קבצים ב- WeTransfer

בזכות הממשק הנהדר, העברת קבצים היא קלה להפליא.

מכיוון שאינך צריך להירשם, אתה יכול פשוט לעבור לדף הבית ולהתחיל בתהליך ההעברה. בצד ימין של דף הבית, יש אפשרות להוסיף קבצים, להזין את כתובת הדוא”ל של הנמען, את כתובת הדוא”ל שלך והודעה אופציונלית..

ברגע שהעלאת הקובץ תוכלו לשלוח אותו לנמען.

אתה מקבל שני אימיילים לאחר שליחת נתונים דרך WeTransfer, דרך אפשרות הדוא”ל. הדוא”ל הראשון כולל אישור על כך שהקובץ שלך נשלח, והשני מגיע כאשר הנמען מוריד את הקובץ שהוגש.

הדוא”ל השני הוא טיפ נהדר להודעות, שעדיין חסר בשירותי שיתוף קבצים רבים אחרים.

תוך כדי בדיקת השירות גיליתי שדוא”ל האישור השני נשלח ברגע שהנמען לוחץ על אפשרות “קובץ ההורדה” ולא כאשר הקובץ יורד לחלוטין..

מלבד לשלוח דוא”ל למישהו, יש לך גם אפשרות לשלוח קבצים באמצעות קישור להורדה. למרות ש- WeTransfer אכן נותנת אפשרות לבחור בין השניים, אם תבחר להשתמש בדוא”ל, תקבל גם קישור קובץ.

עם אפשרות קישור הקובץ, אין שום מאפייני ראות זמינים, אם למישהו יש את הקישור, הוא יכול להוריד ולגשת לקובץ שלך – ואתה לא יהיה החכם יותר.

הדרך היחידה לצאת היא להגן על הסיסמה על הקובץ (שתוכל לעשות רק באמצעות WeTransfer Plus). כמו כן, אינך מקבל התראות בדוא”ל כאשר הורדת הקובץ.

מוריד קבצים ב- WeTransfer

אתה יכול לקבל קובץ מ- WeTransfer באמצעות דוא”ל או קישור להורדה. בשני המקרים, אתה מועבר לדף המקבל של WeTransfer שמכיל כפתור “הורדה” גדול. כל שעליך לעשות הוא ללחוץ על הכפתור הזה, ויהיה לך את הקובץ, אין עוד מה לעשות.

קישור הורדת הקובץ פעיל כבר שבעה ימים כברירת מחדל, אך למשתמש המדובר יש חשבון WeTransfer פרמיום, ואז הוא יכול לבחור לצמצם או להגדיל את מגבלת הזמן הזו..

בכל מקרה, תראה את תאריך המחיקה של הקובץ בדף ההורדה. WeTransfer טוען כי נתונים נמחקים משרתי החברה בתאריך המחיקה של הקובץ, ואין שום דרך שתוכל לאחזר קבצים כאלה..

גישה לנייד

אם אתה חושב שממשק האינטרנט של WeTranfer הוא חלק ויפה, חכה עד שתראה את היישומים הניידים שלו, שהם נהדרים באותה מידה, המספקים מראה מינימליסטי ותמונות רקע מדהימות. עם זאת, זכור כי WeTransfer יכול להעביר תמונות או סרטונים רק מהאפליקציות לנייד, בין אם אתה משתמש ב- iOS או באנדרואיד..

אבל מדהים ככל שנראה אפליקציית iOS, היא לא הצליחה לעבוד בשבילי. כשהטלפון שלי מחובר לרשת Wi-Fi, האפליקציה כל הזמן אמרה לי שהיא לא הייתה (למרות שה- Wi-Fi עובד כראוי).

לאחר מכן שיניתי את חיבור ה- Wi-Fi שלי ועדיין יש לי אותה שגיאה. לבסוף נאלצתי לנסות לבצע את ההעברה באמצעות חבילת הנתונים היקרה שלי, וזה היה סוף סוף ההעברה.

אפליקציית אנדרואיד, לעומת זאת, עבדה בצורה חלקה והקובץ הועבר בניסיון בודד.

תמיכה

ל- WeTransfer מערכת תמיכה מבוססת כרטיסים המטופלת באמצעות Zendesk. הרמתי כרטיס עם צוות התמיכה שלהם בכדי לבדוק את זמן התגובה שלהם, והכרטיס שלי נענה תוך שעה וחצי. החיסרון היחיד כאן הוא היעדר תמיכה בצ’אט או בטלפון, גם אם אתה משתמש ב- WeTransfer Plus.

אבטחה

מכיוון ש- WeTransfer מבוססת מאמסטרדם, החברה עומדת בהנחיית הפרטיות של האיחוד האירופי (95/46 / EC) ולחוק ההגנה על מידע אישי בהולנד. כאשר מועברים קבצים הם נשארים מוגנים על ידי פרוטוקול ההצפנה של TLS. כאשר הם מאוחסנים בשרתים של WeTransfer, הם נמצאים תחת קידוד AES 256 סיביות.

לסיכום

בסך הכל, WeTransfer הוא שירות העברת קבצים רגיל, שעושה את מה שהוא אומר – לא יותר ולא פחות. בעוד שהממשק לא משאיר מעט רצויים, מערך התכונות שלהם יכול להיות מתקדם יותר. לדוגמה, אין דרך למשתמשים בחינם להירשם או לשלוח קובץ באמצעות דואר אלקטרוני בלבד, מבלי ליצור קישור להורדת קובץ.

במקביל, עם מגבלת העברת קבצים בחינם של 2 ג’יגה-בתים, משתמשים אישיים יכולים בקלות להשתמש ב- WeTransfer לשיתוף קבצים. אבל אם אתה משתמש עסקי, אולי תרצה להצפין נתונים באופן מקומי או להסתכל על חלופות.

האם השתמשת ב- WeTransfer? איך הייתה החוויה שלך? שתף את דעותיך בסעיף התגובות למטה.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me