ה- VPN הטוב ביותר לינוקס 2020

זה לא סוד שמשתמשי לינוקס משלמים מחיר עבור השימוש במערכת ההפעלה שלהם לפי בחירתם: בזמן שאתה מקבל חופש מתוכנות נפוצות מעצבנות ומרחב להתאמה אישית של המחשב שלך כראות עיניך, תוכנות רבות לא מפעילות כל כך טוב בלי להזיע קצת מוח מוחי עלייך סוף. רשתות פרטיות וירטואליות אינן שונות בהרבה, וזו הסיבה ש- Cloudwards.net הרכיב רשימה של ה- VPN הטוב ביותר עבור לינוקס.


עם זאת, עלינו להזכיר כי כתב ויתור קטן מסודר: יש הרבה ספקים מבין ביקורות ה- VPN שלנו שיעבדו מצוין עם לינוקס, ובכל זאת לא יופיעו במאמר זה. הסיבה לכך היא שניתן להגדיר כל VPN המשתמש בפרוטוקול OpenVPN – שהוא רובם – להפעלתו על לינוקס..

עם זאת, מכיוון שההגדרה הזו דורשת מומחיות מסוימת, לצורך מאמר זה דבקנו בספקי VPN שמגיעים עם לקוחות לינוקס ארוזים מראש מהשער. השירותים שלהלן יפעלו כולם לאחר לחיצה על לחצני התקנה בודדים, ללא כישורים מתקדמים. משתמשי מקינטוש נתקלים באותה הבעיות כמעט, וזו הסיבה שיצרנו רשימה דומה של ה- VPN הטוב ביותר עבור Mac.

המחסור בלקוחות לינוקס הוא למשל, למשל, בעוד ש- Cloudwards.net הטוב ביותר בכל VPN ExpressVPN הטוב ביותר מוצא מקום טוב ברשימה זו, ספק אחר מוביל, NordVPN, לא (לקרוא את סקירת NordVPN שלנו כדי לגלות מדוע זה כזה בושה). יחד עם זאת, שירות חביב במיוחד שאחרת נראה תמיד מכהן באור הזרקורים שלנו, Mullvad, מגיע עם צבעים מעופפים.

ה- VPN הטוב ביותר לינוקס 2020

מה הופך VPN למיטב עבור לינוקס

השיקול העיקרי למה שהופך VPN לטוב ביותר עבור לינוקס הוא פשוט אם זה עובד או לא: חברי צוות פינגווין בדרך כלל די טובים להבין כיצד לעבוד תוכנית, אז ממשק משתמש (חלון שבו אתה באמת משתמש בתוכנית באמצעות לחצנים ומצבים וכדומה) אינה דרישת ליבה.

עם זאת, חיסרנו כמה נקודות עם כמה ספקים כי לא הציעו דבר מלבד הממשק של שורת הפקודה: אין דבר כזה להיות ידידותי למשתמש, אחרי הכל. מלבד זאת, עשינו גם את הקריטריונים הרגילים הרגילים, כמו אם ה- VPN היה בטוח, האם הוא יכול לעקוף צנזורה באינטרנט וחסימה גיאוגרפית, כל הדברים שהופכים VPN ל- VPN.

לא תמצא אף אחת מהבחירות VPN הגרועות ביותר שלנו שמשמשות כמילוי ב- Cloudwards.net, זה בטוח: כל אחד מהספקים הבאים הוא נהדר בפני עצמו, הם פשוט מקלים על חייהם של משתמשי לינוקס באמצעות קל להתקנה. לקוח זמין. כתבנו את אחסון הענן הטוב ביותר שלנו עבור לינוקס ואת הגיבוי המקוון הטוב ביותר עבור מאמרים לינוקס עם אותה פילוסופיה בראש.

1. VPN הטוב ביותר עבור לינוקס: גישה פרטית לאינטרנט

אם כי יש הרבה מה לאהוב ב PIA לא משנה איך חותכים אותה, זה המנצח הברור כשאתה מסתכל על כל לקוחות הלינוקס המוצעים בקרב ספקי VPN. כפי שאנו מזכירים בסקירת PIA שלנו, השירות קל מאוד לשימוש וככל שלקוח הלינוקס שלו הוא יציאה ישר, צוות פינגווין קוצר את היתרונות.

התקנת PIA אורכת מספר דקות במקרה הגרוע, וכך גם הגדרת תכונות אבטחה נוספות או באמת כל העדפות אחרות. השירות עשה למשתמשי לינוקס טובה אמיתית בכך שהשאיר את לקוחו כפי שהוא, ואנחנו שמחים להעניק לו את הפרס הראשון עבור המאמץ.

סיבות אחרות מדוע אנו אוהבים גישה פרטית לאינטרנט

אתה בטח כבר מכיר את ה- PIA בזכות הקמפיינים הרבים שלה נגד ריגול של ספקי האינטרנט האמריקאים ותומכים בנייטרליות נטו. גם המנטליות הזו בשידור חי או למות איננה רק התלבשות חלונות: ל- PIA אמצעים חזקים מאוד להגן על הנתונים שלך בזמן שאתה גולש באינטרנט, כולל הצפנת AES 256 סיביות ומתג להרוג שיער..

זהו גם אחד ה- VPN הטובים ביותר לסיבוב בזכות היחס הנינוח שלו לשיתוף קבצים ורבים מהשרתים הרבים הפזורים בכל רחבי העולם. מעט מאוד מתרחש נגד PIA (במיוחד אם אתה מחפש את ה- VPN הטוב ביותר לינוקס לפורנו), ולכן אנו תמיד שמחים להמליץ ​​על הקוראים שלנו לבדוק את ההבטחה להחזר הכסף בשבעה ימים..

2. AirVPN

שירות VPN נוסף שפשוט העביר את לקוחו לינוקס, AirVPN מרוויח את המקום השני בעיקרון מכיוון שהלקוח, למרות שהוא מספיק, פשוט לא עומד בתקן שנקבע על ידי PIA. ממשק ה- GUI מרגיש לא מעודכן, כפתורים לפעמים קשה למצוא ויש תחושה כאילו הבחור האחראי פוטר לפני שהוא הצליח לייעל את העיצוב.

עם זאת, כל מה שאתה צריך הוא, למעשה, מבדיקות מהירות, לבדיקת דליפות DNS מובנית. כפי שאנו מזכירים בסקירת AirVPN שלנו, נראה כי במקרה של שירות זה אין פירושו הכל, כלומר שמשתמשי לינוקס יוכלו ליהנות מחוויה מלאה כמו גם ממוטבת תוך גלישה באנונימיות..

סיבות אחרות מדוע אנו אוהבים AirVPN

AirVPN הוא אחד מה- VPN הטובים ביותר שלנו לבחירת סין בגלל המסירות שלו לאבטחה ולאנונימיות. אם אבטחה מהווה דאגה עיקרית, AirVPN מציעה גם פונקציונליות VPN over Tor, המאפשרת לך להשתמש בדפדפן Tor תוך הפעלת VPN שלך. המשמעות היא שאתה בקושי אדווה את המים כשאתה גולש באינטרנט.

AirVPN הוא אחד משירותי ה- VPN המעטים ביותר המציעים ניסיון ללא תשלום, אם כי תצטרך לשלוח לחברה מכתב ידידותי כדי לקבל מפתח. אם הטיעון שלך נחשב ראוי, תקבל כמה ימים להתעסק עם AirVPN לפני שתצטרך להתחייב לאחת התוכניות השוות בהחלט. רוב הסיכויים שתאהבו את השירות מספיק טוב לשם כך.

3. TorGuard

TorGuard הוא הסוס האפל האהוב של Cloudwards.net בכך שהוא תמיד עושה טוב מאוד בכל פעם שאנחנו מעריכים אותו, אבל תמיד יש צחקוק שמאפק אותו מהדרגים העליונים. כשמדובר בתמיכת לינוקס זה ממש המצב: אם כי TorGuard הוא אחד הספקים המועטים ביותר שאפילו מציעים לקוח של Debian, זה קצת עצמות חשופות ופשוט לא מצדיקות מקום גבוה מהמקום השלישי.

torguardclientarea

עם זאת, אם לא אכפת לך ללכלך את הידיים שלך (יאללה, אתה בקבוצת פינגווין או לא?), תקבל חוויה משובחת לחלוטין בהפעלת TorGuard ב- Linux, על אחת כמה וכמה אם אתה לוקח בחשבון שזה שירות המחייב אותך להיכנס מתחת למכסה המנוע הפתגם כדי להפיק ממנו את המרב ללא קשר למערכת ההפעלה שאתה מתנדנד.

סיבות נוספות לכך שאנחנו אוהבים את TorGuard

כפי שתוכל לקרוא בסקירת TorGuard שלנו, נראה כי שם המשחק לשירות הוא התאמה אישית. יש מעט מאוד הגדרות ב- TorGuard שאינך יכול לצבוט, מה שהופך את זה חובה לכל חנון מחשב DIY, שכמשתמשי לינוקס אנחנו בהגדרה. אם אתה רוצה להתעסק עם הגדרות, סביר להניח שעליך לבדוק את ההבטחה להחזר הכספים של TorGuard למשך שבעה ימים.

דף הבית של TorGuard 2017

עם זאת, זהו גם החיסרון של השימוש בשירות, כיוון שדברים רבים שאתה לוקח כמובנים מאליהם באמצעות VPNs אחרים תצטרך לארגן ידנית, כמו למשל לעקוף את האיסור של VPN של Netflix על ידי רכישת מיקומי שרת חדשים. אם זה לא עניין גדול עבורכם, תיהנו להשתמש באחד משירותי ה- VPN המהירים ביותר בסביבה וזה גם די זול.

4. מולווד

סוס כהה אחר, Mullvad מיוצר על ידי חברה שוודית קטנה שלא ממש יכולה להיפרץ לכוכבים. עם זאת, לקוח הלינוקס שלה מתאים לאנשים שאינם אוהבים פעמונים ושריקות, ואינם דואגים במיוחד לעיצובים המהודרים ביותר. זה אולי נשמע כמו מחמאה בידיים אחוריות, אבל זה רק בגלל שזה: Mullvad עושה את העבודה, אבל זה קשור לזה.

דף הבית של מולווד

התוכנה מגיעה ארוזה בפורמט Tarball, ובסיס הידע של השירות מספק פרטים לכל שלב ושלב בתהליך ההתקנה. יש להודות, הלוואי והיה למדריך תמונות באיכות גבוהה. אבל אני מניח מכיוון שמדובר בתהליך התקנה של שורת פקודה, תמונות אינן חשובות במיוחד.

כמו אצל הספקים שהוזכרו לעיל, תוכלו פשוט להעתיק ולהדביק את קוד ההתקנה ישירות בטרמינל. 

סיבות אחרות מדוע אנו אוהבים את מולווד

למרות שמולווד אינה הבחירה הראשונה שלנו, היא אחת מאותן ספקיות שגורמת לך להתפעל מהגישה שלהן. החברה מגנה בחריפות על פרטיות לקוחותיה ומציעה לך שלל הגדרות הצפנה כמו גם מספר פרוטוקולי VPN שניתן להשתמש בהן, ומתחרות אפילו בכמה מהספקים המובילים שלנו באפשרויות שעומדות בפניך..

לשלם במזומן

מולווד מציע ניסיון למשך שלוש שעות, אשר אמור להיות מספיק זמן בשבילך לבצע את השירות במהלכו. למרות שהוא עשוי לא לענות על צרכיהם של רבים, Mullvad הוא בהחלט שירות שצפוי לצפות בו בשנים הבאות ויפגע במקום המתוק עבור חנונים מסוימים בפרטיות.

5. ExpressVPN

היססנו בהתחלה לכלול את ExpressVPN בסבב זה מכיוון שאין לו אפילו לקוח לינוקס, הוא בסך הכל מציע ממשק שורת פקודה, מערכת פקודות שתוכל להזין בטרמינל שלך כדי להשיג תוצאות זהות לזה של GUI- לקוח מופעל. זה יכול להיות כאב מסיבי ומשתמשים מתחילים צריכים כנראה להתרחק.

עם זאת, הפקודות בשאלות הן מעטות ופשוטות והגדרת ExpressVPN תחת לינוקס היא משב רוח, כלומר החביב הזה על Cloudwards.net בקושי נדחק למקום החמישי, למרות שאין לו ממשק משתמש ממשקי גרפי וגורם לך להרגיש שאתה שוב חוזר בשנות ה -80.

סיבות אחרות מדוע אנו אוהבים ExpressVPN

אם אתה מוכן להשלים את הטרדה הנחוצה להזין כמה פקודות, אתה כנראה עומד לרשותך VPN החזק ביותר. כפי שאתה יכול לקרוא בסקירת ExpressVPN שלנו, השירות מציע מהירויות מטורפות ושימושיות רבה, אם כי הפעלת הגדרות מתקדמות דרך Linux CLI יכולה להסתבך מעט.

בחירת ExpressVPN פירושה השלכת בין שימושיות ונוחות שרק אתה יכול להתקשר אליה; למרבה המזל ExpressVPN מציע ערבות להחזר כספי של 30 יום כדי לעזור לך להחליט. זהו גם ה- VPN הטוב ביותר עבור Netflix, כלומר ייתכן ש- junkies הזורמים באמצעות לינוקס יצטרכו להשלים עם כמה פקודות שהוקלדו..

התייחסות מכובדת

להלן מספר ספקים נוספים המציעים חוויה מסוימת של לינוקס, אם כי בדרך כלל יש צורך בציוד מתקדם. כל הספקים שלהלן מצוינים בזכות עצמם, פשוט אין להם את הפונקציונליות הזו של plug-n-play שהרגשנו שנועדו ל- VPN Linux טוב..

VyprVPN

ספק אחר שמושך ממשק משתמש GUI עבור CLI, VyprVPN פשוט לא מכיל את אותה התכונה כמו ExpressVPN, מה שאומר שהעלאת פקודות מוקלדות זה יותר קורבן. כפי שתוכל לקרוא בסקירת VyprVPN שלנו, עם זאת, הקורבן עשוי להיות שווה את זה עבור אנשים הזקוקים לביטחון שהשירות מביא.

NordVPN

NordVPN הוא אחד מהספקים הרבים שצריכים להיות ברשימה זו, אלמלא משתמשי לינוקס יכולים רק להתחבר לשרתים שלהם על ידי חיבור חיבור OpenVPN. אמנם זה לא עניין גדול עבור מרבית ותיקי לינוקס, אבל זה לא ממש התאים לגישה הידידותית למתחילים של מאמר זה, כלומר היינו צריכים להחליף את השירות המצוין הזה לכותרות הנכבדות..

לא ש- NordVPN עומד לבד בזה, אתה יכול לקרוא על שני אחרים בדיוק כמו זה בסקירת CyberGhost ובסקירת IPVanish שלנו. לכל שלושת הספקים יש דבר אחד במשותף: לכולם יש סקריפטים יעילים ומוכנים להפעלה שתגדיר עם חיבור VPN תוך זמן קצר.

אם לא אכפת לכם לגלוש בכמה הדרכות, הגדרת OpenVPN דרך אחת מהן היא משב רוח. הזן קומץ פקודות, הורד כמה קבצים ותגלוש באינטרנט תוך דקות ספורות, עם בונוס שתוכל להרגיש כמו סוג של טכנו-מאמן..

סיכום

משתמשי לינוקס יתאבקו לעתים קרובות בכך שתוכנה שלא תוכננה עבור מערכת ההפעלה תעבוד בצורה מושלמת, עם זאת, כל הספקים לעיל יציעו לכם לקוח בהתאמה אישית או יציעו לכם כלים לבנות פחות או יותר משלכם..

למרות שזה לא תמיד זה מה שאתה מחפש, באופן זה הבחירה שבחרת ביום בו בחרת להצטרף לקבוצת פינגווין. למרות שכולנו סבלו מכאבי ראש לא נעימים אחרי כמה שעות של דברים שלא עובדים, בסופו של דבר אנחנו תמיד חושבים את זה.

מה אתה חושב על ה- VPN הטוב ביותר שלנו לבחירות לינוקס? האם התגעגענו לכל שעלינו לדעת עליו? ספרו לנו בתגובות למטה. עיין בארכיון ה- VPN שלנו כשאתה כאן. תודה שקראת.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map