ה- VPN הטוב ביותר לקודי בשנת 2020

Kodi היא פלטפורמת מרכז מדיה עם קוד פתוח, עם עניין מיוחד בסטרימינג; הזרמת תוכן המוגן בזכויות יוצרים, כלומר. קודי שולט בפיראטיות, ולמרות שהשימוש המיועד שלה לא נכלל בקטגוריה זו, זה המקום בו משתמשים רבים נוחתים. עם כל ה- VPN הטוב ביותר שלנו לקודי, אתה יכול להימנע מנושאים משפטיים אלה.


הכוח המלא של VPN מנוצל כאשר הוא משולב עם קודי. תוספות כמו Covenant או Elysium כוללות ספרייה של סרטים ותכניות טלוויזיה, הכל זמינות לזרם מיידי. למרות שזה נראה תמים מספיק, אתה עדיין משתתף בפעולה בלתי חוקית, לא משנה כמה חכמים האמצעים שלך.

עורך דין לא יורה לך מכתב בדבר הפרת זכויות יוצרים בדואר בעת שימוש ב- VPN וזה היתרון הברור, אבל יש גם אחרים. תוספות הספורט הטובות ביותר של Kodi שלנו, למשל, כוללות משחקים מכל העולם. בהתבסס על אזורך, יתכן שלא תוכל לצפות במשחקים אלה, או אף פעם לא יופיע מחדש לצורך העניין.

חסימה גיאוגרפית, כידוע, משמשת חברות על מנת למנוע ממדינה אחת גישה לתוכן של מדינה אחרת. נטפליקס מציגה רק את בית הקלפים במקומות מסוימים, ותושבים שאינם בריטניה נעולים מחוץ ל- BBC iPlayer.

VPN עוקף את הבלוקים הללו. במקום שהמיקום שלך יופיע, אתה יכול להתחבר לכל אחד מהשרתים ברשת כדי להציג את המיקום במקום זה. ספקי ה- VPN הטובים ביותר כוללים מבחר גדול של שרתים ברחבי העולם המעניקים גישה לתוכן בחו”ל.

במהלך אלפי המילים הבאות, אנו נדריך אותך דרך VPNs הטובים ביותר עבור Kodi ולמה אתה צריך להיות כזה במקום. ExpressVPN הוא הטוב ביותר מבין ביקורות VPN שלנו להימנעות מחסימה גיאוגרפית תוך שמירה על זרם קבוע, אז תסתכל על זה בבחירת הבחירה המתאימה לך.

חמשת ה- VPN הטובות ביותר עבור קודי 2020

מה עושה VPN הכי טוב עבור קודי

אתה יכול לבחור VPN של כל רשת אחרת ולהיות בדרך שלך, אבל אתה בטח נתקל בכמה בעיות. אתה מבין, VPNs פוגעים במהירות האינטרנט שלך כשאתה מתחבר אליהם, לא משנה כמה טוב הספק וזה לא משתלב היטב עם Kodi.

תוספות מגרדות רשימת כביסה של מקורות, שלכל אחת מהן אמינות נמוכה בעקביות, כך שאין דרך לדעת אם זרם מסוים יטען במהירות או לא. אתה צריך להשתמש ב- VPN המהיר ביותר האפשרי עם קודי אלא אם כן אתה נהנה לצפות במעגל מסתובב כל היום.

בדרך כלל המשמעות היא רשת שרתים רחבה, שיש לה יתרון משמעותי נוסף עבור Kodi: אתה יכול לעקוף חסימות גיאוגרפיים רק אם יש שרת במיקום שאתה מנסה לזייף. אם אתה רוצה רוגבי מזימבבואה, תצטרך להתחבר לשרת בדרום אפריקה.

והכי חשוב, עם זאת, שמרנו על הביטחון. VPN אמור להגן עליך במקרה שמתעוררים מחלוקות משפטיות בעת השימוש בקודי. זה לבוש אחרת, אבל הזרמת עם קודי היא עדיין פיראטיות.

בגלל זה, הבטחנו שכל ספק יקיים מדיניות קפדנית של אי-יומני, כך שאין שום רשומה שאתה מתחבר מלכתחילה. אתה תלך לגמרי בסתר כדי שתוכל להזרים בזמן שעורכי דין מתלבטים אם קודי חוקי או לא.

1. ה- VPN הטוב ביותר לקודי: ExpressVPN

ExpressVPN הוא ה- VPN הטוב ביותר כמעט לכל דבר (כולל ה- VPN הטוב ביותר שלנו עבור Netflix אם החוקיות היא סוגיה) וקודי אינו יוצא מן הכלל בכך. שרתים ב 94 מדינות שונות הופכים את העקיפה לחסימת geo בקלות, וממוקמת בנוחות במרכזי המדיה בעולם. זה יקר, אבל מספק את כל מה שאתה יכול לרצות מתוך VPN עבור קודי.

המהירות היא המרשימה ביותר, עם זאת. ראינו, לכל היותר, ירידה של 10 אחוז במהירויות כשאתה מחובר. זה ענק עבור קודי, במיוחד במטרה של זרם חלק 1080p. עם ExpressVPN, לא סביר שתבחין בהבדל.

יש גם רשת שרתים ענקית לגיבוי. אתה יכול להזרים את כל ענפי הספורט הבינלאומיים שאתה רוצה, או למצוא גרסת תא מטען קוריאנית לסרט מארוול האחרון ללא חשש למיקום.

סיבות אחרות שאנו אוהבים ExpressVPN

עם זאת, יש עוד הרבה דברים שאוהבים בשירות. יש לו יישומים לנייד ולמחשבים שולחניים הכלולים בכל תוכנית, כך שתוכלו להצפין את כל החיבורים שלכם. עבור Kodi, יש יישום שתוכל להתקין ישירות בתיבה, או אחד בנתב שלך לכל התעבורה ברשת המקומית..

החברה ממוקמת באיי הבתולה הבריטיים, והיא הטובה ביותר בעסק להצפנה. אפילו בסין בה מתקדמות שיטות איתור VPN, ExpressVPN עף מתחת לרדאר.

שלב את זה עם מדיניות ללא יומני קפדנית והגנת מפני תביעה כלשהי בגלל הפרת זכויות יוצרים.

ExpressVPN הוא הטוב מהטובים ביותר עם בחירת שרת מאסיבית, אבטחה חזקה וללא הקרבה במהירויות. הטכנאים ישמחו מכמות האפשרויות והתייחסות לפרטי השירות למרות עלותו. קרא את סקירת ExpressVPN שלנו כדי לראות כיצד זה מסיים את ספקטרום ה- VPN, או פשוט נסה את השירות בעצמך עם התחייבות להחזר הכסף במשך 30 יום..

2. NordVPN

NordVPN מקצץ באופציות שיש ל- ExpressVPN, אך ברווח של נקודת מחיר נמוכה יותר וקשרים סימולטניים יותר. לא תקבל את רשימת השרתים הנרחבת, אך עדיין ישנם שרתים ב -60 מדינות שונות.

אותן 60 מדינות שונות מאכלסות יותר מ- 5,000 שרתים. אמנם אינך מבצע אופטימיזציה של מהירויות על סמך מיקום כמו ExpressVPN, אך עדיין יש המון אפשרויות לעקוף חסימות גאוגרפיים.

מהירויות טובלות מהיעדר שרתים. ExpressVPN יבטיח ירידה של לא יותר מעשרה אחוזים, מה שיהפוך אותו להשוואה לחיבור הביתי שלך. NordVPN יכול לשמור על מהירויות להזרמת Kodi ללא הפסקות וידאו, אך אין לו את הבסיס למשימות כמו משחקי רשת מקוונים.

באופן ספציפי עבור קודי, השירות אינו נושא בעייתו. זרמים ל- BBC iPlayer או Covenant עוברים במהירות ללא הפסקות כמעט ללא הפסקה, אפילו ב 1080p, וזו הסיבה שנורד היא אחת ה- VPN הטובות ביותר שלנו עבור BBC iPlayer..

סיבות אחרות שאנו אוהבים את NordVPN

NordVPN מכסה את כל הבסיסים עם יישומים עבור Windows, iOS, macOS ו- Android באופן טבעי. יש אפליקציה ללינוקס, אך היא חייבת להיות מותקנת באופן ידני, תהליך ממושך, במיוחד אם מחשב הלינוקס שלך הוא נתב..

אתה גם בטוח מכל נושא משפטי. NordVPN מבוסס בפנמה, מדינה שאינה מחזיקה בחוק על שירותי אינטרנט לשמירה על יומנים והיא מנצלת את מלואה. הוא שומר על מדיניות ללא יומני קפדנית, עם קידוד AES 256 סיביות כדי להבטיח שאתה מוגן במהלך ואחרי המעשה..

תוכלו לקרוא את סקירת NordVPN שלנו כדי לראות אם השירות מתאים לכם, או סתם לנסות זאת בעצמכם. יש אחריות להחזר הכסף למשך 30 יום כמו ExpressVPN, אבל המחיר מספיק נמוך כך או כך.

3. גישה פרטית לאינטרנט

גישה לאינטרנט פרטי, או PIA, היא אחת מאפשרויות ה- VPN הפופולריות ביותר הקיימות כיום. יש לו עיצוב מינימליסטי המאפשר למתחילים חדשים נקודת כניסה קלה, עם מספיק אפשרויות גם לטכנולוגיות להנות מהן. זהו גם ה- VPN הטוב ביותר שלנו עבור לינוקס בגלל תהליך ההתקנה המעולה והלקוח שלו.

ישנם מעל 3,000 שרתים הממוקמים ב 32 מדינות שונות ברחבי העולם, כך שלא תהיה לך בעיות בניווט ברוב החסימה הגיאוגרפית. בעוד הבסיסים מכוסים שם, המהירויות אכן מעט מכות.

אם כי לא כמו NordVPN. PIA יושבת בין ExpressVPN ל- NordVPN מבחינת מהירות, עדיין צוללת בכבוד, אבל לא כזו שתשפיע על הרבה ממה שתעשו ברשת. עבור Kodi, עדיין תקבל זרמים ללא בעיות חיץ בדרך כלל.

סיבות אחרות שאנו אוהבים גישה פרטית לאינטרנט

הגרלה העיקרית היא מחיר. PIA הוא רחוק מהמחירים של ExpressVPN עם עד חמישה חיבורים בו זמנית, תשלום באמצעות BitCoin ורוחב פס בלתי מוגבל. אתה יכול אפילו להשתמש בשמונת כרטיסי המתנה של סטארבאקס שקיבלת במתנה לשלם, וזו דרך נחמדה לנקות את עיקר החומר.

זה מוגדר באופן מיידי, לא שומר על יומני ומגן על כל מה שאתה עושה באינטרנט. קרא את סקירת ה- PIA שלנו למידע נוסף, או הירשם עכשיו עם אחריות לשבעה ימים להחזר הכסף.

4. CyberGhost

CyberGhost מונה מעל 4,000 שרתים ברשת שלה, וקודי מנצלת את מלוא זה. השרתים נוגעים בשש יבשות, עם מיקוד מסוים בבריטניה כך ש- iPlayer הוא בר-קיימא לחלוטין עבור אלה מחוץ למדינה.

גם המהירויות טובות. חשוב לבחור שרת עם כמות המשתמשים המועטה ביותר שאפשר להשיג זרם קבוע עם Kodi, אבל לא שמנו לב לבעיות קטנות כך או כך. יתכן שתצטרך לחפור קצת יותר בבחירת שרת, אבל החלק החיצוני של קודי הוא אדיר.

היא משתמשת במערכת נגד טביעת אצבעות כך שלא ניתן לעקוב אחר כל דבר שאתה עושה. טביעות אצבעות דפדפן היא אחת הצורות הקשות ביותר למעקב לעקיפה, במיוחד בגלל היעדר אפשרויות בקודי. המשמעות של מערכת זו היא שגם כשאתה מחובר מרחוק, שום דבר לא קשור אליך.

סיבות אחרות שאנו אוהבים CyberGhost

CyberGhost הוא אחד הטובים ביותר בכל הנוגע לפרטיות. הם מפרסמים מדי שנה דוח שקיפות, המפרט דברים כמו מספר פניות אכיפת החוק ובקשות DMCA. ליבם נמצא במקום הנכון, ויש לשבח את CyberGhost על כך.

ישנם יישומים לכל מערכת הפעלה מרכזית כולל iOS, Windows, macOS ואנדרואיד. התקנה אפשרית ב- Linux, אך חייבת להיעשות באופן ידני. בעוד התהליך לוקח זמן מה, ל- CyberGhost יש פירוט נרחב המפרט כיצד לעשות זאת.

בעוד שהאפשרויות של ExpressVPN והמחיר הנמוך של PIA אינן עומדות באמצע כאן, CyberGhost הוא עדיין שירות נהדר המספק ערך רב לקודי. אתה יכול לקרוא את סקירת CyberGhost שלנו כדי ללמוד עוד או לקפוץ ישר עם התחייבות כספית.

5. IPVanish

IPVanish מכה ברוב האזורים הנכונים, עם דגש חזק על אנונימיות, ממשק מעוצב להפליא ושרתים ברחבי העולם. הוא רוצה שתשתמש בו עבור קודי, עם מאמרים מפורטים שיסבירו כיצד להגדיר אותו ישירות על הקופסה.

צנזורה קלה להתמצאות עם רשת של יותר מאלף שרתים בלמעלה מ- 75 מיקומים. כל ספורט תקשורתי מרכזי נפגע בהצטיינות. לא משנה היכן אתה נמצא או מה אתה מנסה להזרים, אתה יכול לעשות זאת באמצעות IPVanish.

עבור Kodi באופן ספציפי, ל- IPVanish יש אפליקציה לטלוויזיית האש של אמזון. מכיוון שאתה יכול לטעון את קודי על המכשיר, זו אחת הדרכים הקלות ביותר להגדיר ולהשתמש ב- VPN ללא התקנה ידנית..  

סיבות אחרות שאנו אוהבים IPVanish

הממשק מרשים במיוחד. האפליקציה מציגה את כל השרתים הזמינים והמיקומים של כל אחד מהם, עם אפשרויות מוצעות בהתאם למיקומכם. אתה עדיין יכול לחפש ולבחור בעצמך, עם פילטרים לאזור, מילות מפתח ועוד.

אפליקציות ל- iOS ולאנדרואיד נושאות את העיצוב המופלא הזה, המותאם לשתי הפלטפורמות הניידות. זהו תחום בו הרבה ספקי VPN אחרים נופלים, ולכן נחמד לראות עם IPVanish.

המחירים בסופו של דבר, אך ל- IPVanish יש ערבות להחזר הכסף בשבעה ימים אם תרצו לקפוץ לתא הטייס ולנסות את השירות בעצמכם. אם אתה זקוק לעוד קצת זמן למחשבה, הקפד לקרוא את סקירת ה- IPVanish שלנו בכדי ללמוד עוד אודות הסיבה שהשירות כל כך טוב.

סיכום

הימים המערבי הפרוע של קודי עשויים להיות בקרוב מאחורינו, אך VPNs מספקים דרך ליהנות עדיין מפלטפורמת הסטרימינג. חוץ מזה, VPN ישמור על כל מה שאתה עושה באינטרנט אנונימי, פלוס ענק עם או בלי קודי, במיוחד בארצות הברית.

עכשיו כשיש לך VPN מתנדנד, הקפד לבדוק את ארכיון הקודי שלנו שם יש לנו הדרכות, מיטב הרשימות ועוד. איזה ספק VPN בחרת? נודיע בתגובות למטה וכמו תמיד תודה שקראתם.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map