הנתב הטוב ביותר ל- VPN משנת 2020

בימים אלה של ניטור תנועה מקוון, שיווק ממוקד ופשעי רשת, הרשמה לשירות VPN שיסתיר את זהותך ומיקומך הגיוני מתמיד. למעשה, כדאי להגן על כל רשת ה- WiFi הביתית שלך.

בעוד שרבים משירותי ה- VPN הטובים ביותר תומכים בחיבורים בו זמנית עבור התקנים מרובים, בדרך כלל הם לא יהיו יותר משלושה עד חמישה. (קרא את סקירת NordVPN שלנו עבור VPN התומך בשישה). מגבלות אלה אינן אומרת שאתה צריך להוציא יותר כסף על מנויים ל- VPN אם אתה קונה נתב מסוגל VPN.

במהלך מדריך זה, ניגע בחמשת נתבי ה- VPN הטובים ביותר שקיימים כיום. נשקול גם תאימות וגם עוצמה בניתוח שלנו. על ידי בחירת שירות VPN איכותי מספריית ביקורות VPN שלנו והתאמתו לאחד מהנתבים הללו, לא תוכלו רק להגן על המחשבים והטלפונים החכמים שלכם, אלא גם קונסולות המשחק שלכם, הטלוויזיות החכמות והתקני IoT ומכשירים אחרים..

מה הופך את הנתב הטוב ביותר ל- VPN

לפני שנגיע לבחירות הנתב הטובות ביותר שלנו, בואו ונבדוק מה הופך את הנתב לטוב במיוחד לעבודה עם שירות VPN. הידיעה מה לחפש ומדוע לחפש אותה תעזור לך להבין את השיקולים שלקחנו בחשבון בעת ​​ביצוע הבחירות שלנו ולעזור לך לעמוד בראש חיפושך שלך למקרה שההצעות שלנו לא יענו על הצרכים שלך..

שאלו כמעט כל אחד מה הכי חשוב להם בנתב ו”מהירות “תהיה כנראה התשובה. כשאתה מחפש נתב אלחוטי עם כוונות להשתמש בו עם VPN, המהירות הופכת לעתים קרובות אפילו יותר קריטית.

הסיבה לכך היא ש- VPN מנתבים מחדש את התעבורה ברשת דרך שרת VPN על מנת לשמור על פרטיותך. גם אם אתה מוציא על אחד משירותי ה- VPN המהירים ביותר הקיימים כיום, צפה לפחות לירידה קטנה במהירות.

נתבי AC אלחוטיים

אחד מהשיקולים של מהירות המפתח כאשר קניות נתבים הוא ודא שאתה קונה נתב שמשתמש בתקן האלחוטי המהיר ביותר שהמכשירים שלך יכולים להריץ. כרגע, עבור מרבית המכשירים, זהו 802.11ac, שהחליף את התקן 802.11n. נתבים שמריצים 802.11ac מכונים לעתים קרובות AC אלחוטי; אלה שרצים 802.11n הם Wireless N.

וודא שאתה מקבל את החלק הזה נכון, מכיוון שנתבים רבים שנמכרו עדיין משתמשים ב- 802.11n למרות שהם איטי פי שש.

נתבים לספירה אלחוטית, המשתמשים בתקן 802.11ad, מתחילים להכות גם בשוק. אם אתה נוטה להישאר על חוד החנית בכל הקשור למכשירים אלקטרוניים, ייתכן שתרצה להמשיך ולהגן על הרשת האלחוטית הביתית שלך בעתיד על ידי מעבר אלחוטי לספירה. לרוע המזל, רבים מהזמינים אינם תומכים בהתקנת VPN.

נתבים להקה כפולה ונתבים תלת-להקתיים

כמו כן, חפש לפחות נתב בעל כפול להקות. רוב המכשירים מתחברים באמצעות פס 2.4GHz כברירת מחדל. כך גם מרבית המכשירים שבהם שכניכם משתמשים כנראה. התוצאה היא המון עומס איתות שיכול לגרום למהירויות איטיות יותר.

נתבי פס כפול יכולים גם לשדר באמצעות פס 5GHz, הנפוץ פחות. כל הנתבים של 802.11ac הם פס כפול, בעוד שאותו הדבר אינו נכון ל- 802.11n. למכשיר החיבור שלך, כמו המחשב הנייד שלך, יהיה צורך גם במתאם רשת התומך ב- 5Ghz.

עדיף שנקראים “נתבי תלת-להקה”. נתבים תלת-להקתיים משדרים שלושה איתותים נפרדים, שאם הם מחולקים כראוי בין המכשירים שלך, זה דומה להפעלת שלושה נתבים נפרדים. עם נתבים אלה תקבל 2.4GHz ושני תדרים של 5 ג’יגה-הרץ.

נתבים לספירה אלחוטית, שהוזכרו לעיל, יכולים גם לשדר על פס 60 ג’יגה הרץ. בתיאוריה להקה זו יכולה לרוץ במהירות של 7 ג’יגה-סיביות. עם זאת, לעתים נדירות משיגים מהירויות תיאורטיות בפועל. כמו כן, ללהקות בתדירות גבוהה יותר אין טווח ארוך כל כך. עם זאת, מהיר יותר טוב יותר, במיוחד כשאתה מתמודד עם VPN.

נתבי MIMO

גם מספר האנטנות משנה. נתב עם שתי אנטנות משתמש באחת מאלו לשליחה ואחת לקליטה. זוהי התצורה הבסיסית של רוב הנתבים הנמוכים ביותר והיא נקראת SISO, שמייצגת “קלט יחיד, פלט בודד.”

נתבים המוגדרים עבור קלט מרובה ופלט מרובים נקראים נתבי MIMO. הנתבים המהירים ביותר כיום משתמשים בתצורת MIMO. נתב עם ארבע אנטנות משתמש בשניים לשליחה ושניים לקבלת; שני זרמי נתונים פירושם כפול משיעור הנתונים.

אנטנות מרובות גם עוזרות להבטיח אמינות חיבור מכיוון שכל אנטנה מקבלת אות שונה, אשר הנתב יכול למזג כדי ליצור אחד חזק יותר. גישה זו לתצורת האנטנה במערכות אלחוטיות נקראת גיוון מרחבי.

הקפד רק לספור אנטנות כשאתה מבצע נתב, מכיוון שחלק מאלה עם יותר משניים יכולים עדיין לתקשר רק עם מכשיר אחד בכל פעם. אלה מה שמכונה נתבי MIMO למשתמשים יחיד (SU-MIMO). MIMOs עם מספר משתמשים (MU-MIMOs) יכולים לדבר עם מספר מכשירים בו זמנית, ולהפחית את הפיגור האיום הזה ולהימנע מריבות אגרוף אחים בתהליך.

נתבי VPN של DD-WRT ועגבניות

רוב הנתבים שתמצאו במדפי החנויות לא מגיעים כבר עם VPN. חשוב מכך, רבים מהם אפילו לא תומכים בשירות VPN.

בעוד שחלק משירותי ה- VPN מציעים אפליקציות להורדה המיועדות לעבוד עם נתבים ספציפיים (ExpressVPN, למשל, כוללות אפליקציות למספר דגמים של Linksys), בדרך כלל תחילה עליך לבצע שינויים בתוכנה לנתב שלך. פירוש הדבר בדרך כלל התקנת קושחת DD-WRT או עגבניות, שתיהן קוד פתוח וחינמי.

בנוסף לאפשר לך להריץ את מרבית שירותי ה- VPN הטובים ביותר הזמינים, שתי אפשרויות הקושחה מאפשרות לך לצבוט כמה דברים אחרים כמו הרחבת טווח הנתב שלך וניהול אופן הקצאת רוחב הפס בין התקנים. שניהם גם משפרים את אבטחת הנתב, ומסירים דברים כמו דלתות אחוריות של היצרן. זו כנראה סיבה גדולה שמותגים רבים נועלים את הנתבים שלהם כדי למנוע שדרוגי קושחה.

התקנת קושחה מחייבת הבזקת הקושחה לנתב שלך. השלבים אינם מורכבים במיוחד, אך טעויות שגויות עלולות להוביל לבניית הנתב שלך. מכיוון ש- DD-WRT ועגבנייה הם קוד פתוח ואינם נתמכים רשמית על ידי VPNs או יצרני נתבים, אף אחד לא יכסה את עלות המכשיר שלך לבנים, או.

שירותי VPN רבים מספקים הוראות מפורטות לקושחה מהבהבת, ואנו ממליצים להשתמש בשירותים אלה לקבלת ההוראות המעודכנות ביותר. כאשר אנו מודעים לאזהרה זו, אם ברצונך לראות הצצה לתהליך, בדוק את המאמר שלנו כיצד להתקין DD-WRT בנתב שלך.

בין DD-WRT ועגבנייה, עגבנייה קלה יותר להתקנה ובאופן כללי יותר ידידותית למשתמש. למרבה הצער, זה לא תואם למכשירים רבים כמו DD-WRT, כך שאפשרויות הקניות שלך מוגבלות מאוד. אם אתה מתכוון ללכת לבד, אנו עדיין ממליצים על עגבניות מעל DD-WRT לנוחות השימוש שלה.

עם זאת, הגישה הקלה ביותר היא פשוט לקנות נתב עם הקושחה שבחרת כבר מהבהבת. אמנם לא תמצאו הרבה יצרנים שמוכרים נתבים מוכנים להפעלה, בחנות הנתבים המקוונת FlashRouters.com יש מבחר מכובד של נתבים מהבהבים למכירה.

למספר שירותי VPN יש גם שיתופי פעולה עם FlashRouters.com. אתה יכול לקנות נתב שכבר הוגדר לעבודה עם מנוי ה- VPN שלך, יחסוך לך עוד יותר עבודה. שירותי VPN ש- FlashRouters.com מוכרים נתבים שהוגדרו עבורם כוללים:

  • ExpressVPN (קרא ביקורת ExpressVPN)
  • גישה לאינטרנט פרטי (קרא ביקורת על גישה לאינטרנט פרטית)
  • IPVanish (קרא ביקורת IPVanish)
  • NordVPN (קרא סקירה של NordVPN)

אזהרה הוגנת, מעבר עם FlashRouters.com יעלה יותר כסף מאשר לקנות את הנתב שלך מ- Amazon.com. כדי לקחת בחשבון את העלויות הללו, כללנו את שתי הבחירות לנתב ה- VPN שלנו, אם הן זמינות.

חמשת נתבי ה- VPN הטובים ביותר הזמינים

כעת, לאחר שיש לנו כמה יסודות נתב מהדרך, הגיע הזמן לדבר על פרטים: כלומר, אילו אפשרויות נתבים מתאימות ביותר להתאמה עם ה- VPN שלך? ישנן אפשרויות נתב רבות, ולכן זו לא הייתה משימה קלה. עם זאת, בזכות כמה מפרטים מרשימים וחוויות משתמש חיוביות בדרך כלל, אנו בטוחים למדי שהבחירות למטה לא יאכזבו.

1. NETGEAR Nighthawk X10 AD7200

בחירת ה- Nighthawk X10 למקום הראשון בסבב זה הייתה ככל הנראה ההחלטה הקלה ביותר שעלינו לקבל, ולא רק בגלל שהיא נראית מגניבה: זה אחד הנתבים המהירים הקיימים כיום בשוק מסיבות שונות ומגוונות.

ראשית, עלינו לציין שזהו למעשה אחד מהנתבים האלחוטיים לספירת מודעות AD אלחוטית. גם רוב האחרים אינם תומכים בשינויי קושחה. אם יש לך מכשירים המסוגלים לחיבורי 60 ג’יגה הרץ, פירוש הדבר שאתה יכול להסתכל ביתרון מהירות רציני המושלם לפיתרון בעיות מאגרי קודי ומשחקים מקוונים.

ל- X10 יש ארבע אנטנות לכניסה ויציאה, והוא מפעיל טכנולוגיית MU-MIMO לשמירה על זרמי נתונים מרובים. כדי לסייע, נתבי NETGEAR עושים שימוש בתוכנת איכות שירות דינאמית (QoS) כדי לתת עדיפות לפעילות עם צורכי רוחב פס גבוהים יותר, כמו משחקי וזרם וידאו 4K.

הדובדבן שבקצפת הוא מעבד הרבעה ליבות הרביעי של Nighthawk X10. רוב הנתבים לוקחים את המסלול הזול כשמדובר במעבדים. עם זאת, אם אתה מנהל זרמים מרובים או שיש לך שאיפות של משחקי VR והזרמת 4K, מעבד מהיר יכול לעשות עולם של הבדל.

Nighthawk X10 AD7200 מחיר:
אמזוןבסביבות 450 $
FlashRouters.comDD-WRTבסביבות 600 דולר
עגבניות FlashRouters.comn / a

החיסרון הוא שה- Nighthawk X10 לא בדיוק זול. עם זאת, העובדה שהיא מפעילה אלחוטי לספירה פירושה שתקבל נתב שתוכל להשתמש בו במשך שנים רבות נוספות, כך שהוא עשוי להיות מוצדק יותר מאשר לבזבז פחות על נתב שיייישן במוקדם ולא במאוחר..

החיסרון הנוסף הוא שהוא אינו תומך בקושחת עגבניות. אני מקווה שזה ישתנה בהמשך הדרך, אבל לעת עתה אתה תקוע עם DD-WRT.

סיבות אחרות שאנו אוהבים את NETGEAR Nighthawk X10

בנוסף לשש אנטנות, תוכלו לנצל שש יציאות Ethernet של ג’יגה-בייט ושתי יציאות USB 3.0 כדי לחבר ישירות את המכשירים שלכם למהירויות מהירות אפילו יותר. יציאות USB אלה במיוחד הופכות את ה- Nighthawk X10 למחמאה מושלמת למרכז מדיה ביתי אם אתה משתמש במכשיר NAS.

קרא את המאמר שלנו על מיטב מכשירי האחסון בענן האישיים למדיה ביתית לקבלת טיפים שם. תאימות Amazon Echo ו- Alexa היא הטבה נוספת של הנתב הזה אם אתה רוצה לשלוט ברשת הביתית שלך באמצעות פקודות קוליות.

2. Linksys WRT AC3200

Linksys מייצרת מערך רחב של נתבים אמינים. לרוע המזל, אחד מהדגמים היותר ראויים לירידה של החברה, Max-Stream AC5400, אינו תומך בקושחת צד ג ‘..

ללא אפשרות לעגבנייה או אפילו DD-WRT עם אף אחד ממערך הנתבים של מקס סטרים (נכון לכתיבת שורות אלה), למעשה, הנתב של Linksys הטוב ביותר עם תמיכה ב- VPN הוא WRT AC3200. תמיכה בעגבניות אינה אופציה, אך DD-WRT הוא אם אתה מחפש להוציא לא מעט פחות מ- Nighthawk X10 ולא אכפת לך ממוצר נחות.

זה לא אומר שה- AC3200 חלש. תצורת ארבע האנטנות שלה עדיין מסוגלת לתקשורת MU-MIMO והיא נתב תלת-פסי, שיש לו פס 2.4GHz אחד ושני פס 5GHz לבחירה.

המכשיר כולל גם ארבע יציאות Ethernet של ג’יגה-בייט ויציאת USB 3.0. כל זה הופך אותו למושלם לתמיכה במספר מכשירים.

Linksys AC3200: מחיר:
אמזוןבסביבות 200 $
FlashRouters.com DD-WRTבסביבות 350 דולר
עגבניות FlashRouters.comn / a

עם זאת, בעוד שמעבד ה- 1.8GHz הכפול הכפול של AC3200 טוב יותר ממה שתמצאו ברוב הנתבים, הוא אינו תואם למהירויות עם ה- X10. כמו כן, אין מדובר בספירה אלחוטית, כך שאין פס 60GHz.

סיבות אחרות שאנו אוהבים את Linksys WRT AC3200

Linksys מארז את סדרת ה- WRT עם כלי שימושי בשם Smart-WiFi. אתה יכול להשתמש בו כדי לפקח על רשת ה- WiFi הביתית שלך מהסמארטפון שלך, לקבוע סדרי עדיפויות של המכשיר, לנהל בקרת הורים ולשלוח סיסמאות אחרות לכניסה.

3. Asus RT-AC3200

הפיתוי הגדול ביותר של RT-AC3200 הוא שזה ככל הנראה הנתב הנתמך ביותר עם עגבניות בשוק כרגע. אמנם, זה כנראה ישתנה מהר, אבל AC3200 צריך להיות בראש רשימת הקניות עבור אלה שמחפשים חווית משתמש ידידותית יותר ממה שתקבלו עם נתב DD-WRT כמו שתי הערכים הראשונים שלנו..

ל- RT-AC3200 יש שש אנטנות מתכווננות (שתיים יותר משתי הבחירות הראשונות שלנו) וזה נתב תלת-פסי. יש לו גם ארבע יציאות Ethernet של ג’יגה-בייט ושתי יציאות USB, כולל אחת ל- USB 3.0 אם ברצונך להתחבר למכשיר NAS.

המעבד יכול להיות טוב יותר: זהו מעבד 1GHz כפול ליבות. כאשר הוא פגע בשוק לפני שנתיים, זה עשוי היה להיות מרשים עבור הנתב.

Asus RT-AC3200: מחיר:
אמזוןבסביבות 200 $
FlashRouters.com DD-WRTבסביבות 400 $
עגבניות FlashRouters.comבסביבות 400 $

היום, לא כל כך הרבה. עם זאת, היא עדיין מסוגלת לנהל מספר מכשירים בו זמנית, כך שרוב המשתמשים הם יהיו אפשרות נהדרת לבניית רשת VPN WiFi ביתית..

סיבות אחרות שאנו אוהבים את Asus RT-AC3200

ה- RT-AC3200 מוגדר בקלות בזכות חבילת תוכנה מעולה. ה- GUI ידידותי למשתמש והתכונה של ASUS Smart Connect מגלה אוטומטית את הרצועה האופטימלית הטובה ביותר עבור כל מכשיר במקום לאלץ אותך לבחור ידנית.

חלק מהמשתמשים גם יוציאו הרבה מתוכנת ASUS AiCloud 2.0, המאפשרת גישה מרחוק למכשירי אחסון USB המחוברים לנתב. אתה יכול לבחור בגישה לדפדפן או להוריד אפליקציה לסמארטפון Android או iOS.

4. Asus RT-AC5300

אם אתם מחפשים נתב אסוס חזק יותר ולא מפריע לכם DD-WRT, Asus RT-AC5300 יעביר אתכם מעט רחוק יותר לעתיד מאשר RT-3200. זה מתאים גם יותר לבתים גדולים יותר, עם שמונה אנטנות מרשימות המסוגלות לכסות 5,000 רגל רבוע.

כמובן שהוא גם מסוגל לשלוח ולקבל נתונים ממכשירים מרובים בו זמנית. בנוסף, זהו נתב משולש, כך שלא אמור להיות לך בעיות עם עומס רשת. בדומה ל- RT-3200, ה- RT-AC5300 משתמש בתכונה של Smart Connect של Asus כדי לנהל אוטומטית להקות מכשירים כך שלא תצטרך.

זה כולל מעבר בין רצועות 5GHz ליישור העומס.

אתה מקבל גם שמונה יציאות Ethernet של ג’יגה-בייט עם המכשיר – שתיים יותר ממה שאתה מקבל עם ה- Nighthawk X10. זה הופך אותה לאופציה נהדרת עבור גיימרים, המגובים בתמיכה מובנית ברשת WTFast Gamers Private Network (GPN), שירות שמייעל את מסלולי השרת למשחקים מקוונים..

Asus RT-AC5300: מחיר:
אמזון:בסביבות 300 $
FlashRouters.com DD-WRTבסביבות 600 דולר
עגבניות FlashRouters.comn / a

כלול גם יציאה לכל USB 3.0 ו- 2.0. המעבד הוא ליבת כפול של 1.4 גיגה הרץ והמכשיר מגיע עם זיכרון של 512 מגה-בתים. זה לא ממש חזק כמו ה- X10, בנוסף ל- RT-AC5300 אינו אלחוטי לספירה. עם זאת יש לו פעמיים את האנטנות, ולכן אמור להיות מסוגלים להתמודד עם מכשירים רבים יותר.

סיבות אחרות שאנו אוהבים את Asus RT-AC5300

זה נראה כמו עכביש רובוט מת, שהוא סוג העכביש הרובוט שלנו. 

5. NETGEAR Nighthawk R7000 (AC1900)

אם אתה מחפש נתב NETGEAR במחיר נוח יותר מ- X10, ה- Nighthawk R7000 הוא ה- Droid שאתה מחפש. למעשה, זה הנתב במחיר הנמוך ביותר בסבב זה.

בנוסף לתג מחיר נעים, פיתרון גדול נוסף ל- R7000 הוא שהוא תומך בקושחת עגבניות, כך שיש לך את זה כאופציה אם DD-WRT אינו הדבר שלך.

החיסרון הוא גדול: ל- R7000 אין טכנולוגיית MU-MIMO, כפי שאפשר לנחש משלוש האנטנות שלו. זה גם רק נתב כפול להקה ולא תלת-להקה. כל זה הופך אותו למותאם יותר למשתמשים בבתים קטנים יותר עם פחות מכשירים הדורשים הגנה מפני VPN.

עם זאת, לשימוש מוגבל, הוא באמת עושה את העבודה בזכות מעבד הליבה הכפול 1GHz שלו. זה גם מגיע עם ארבע יציאות Ethernet, יציאת USB 2.0 אחת ויציאת USB 3.0 אחת.

NETGEAR Nighthawk R7000 מחיר:
אמזוןבסביבות 150 $
FlashRouters.com DD-WRTבסביבות 300 $
עגבניות FlashRouters.comבסביבות 300 $

ה- R7000 משתמש בתוכנת ה- Genie של NETGEAR, המאפשרת לך להגדיר איכות שירות דינמית (QoS). QoS דינמי מעניק עדיפות לתעבורת האינטרנט עבור זה עם הצורך הגדול ביותר, כמו הזרמת וידאו 4K ומשחקים מקוונים

סיבות אחרות שאנו אוהבים את Asus RT-AC5300

אנחנו יכולים להוציא את הכסף שאנחנו חוסכים בשירות VPN טוב יותר.

ציון לשבח – Roqos Core

יש קומץ נתבים זמינים התומכים בפועל בחיבור לשירותי VPN מבלי להתעסק בקושחה. הדוגמה הטובה ביותר כרגע היא הנתב Roqos Core, בו ניתן להשתמש בשירותי VPN הבאים:

  • ExpressVPN
  • NordVPN
  • גישה פרטית לאינטרנט
  • ProXPN
  • PureVPN
  • VyprVPN

זה מכסה את מרבית ה- VPN האהובים עלינו, כולל ארבעה מתוך חמשת ה- VPN הטובים ביותר לפורנו. זה מגיע גם עם שירות VPN של Roqos לשנה אחת. מעבר לכל זה, המכשיר מכיל מעבד מרובע ליבות של 2 גיגה הרץ, זיכרון RAM של 2 ג’יגה-בייט ואחסון של 8 ג’יגה-בייט.

הסיבה לכך שלא כללנו את ה- Roqos Core בחמישייה המובילה למעלה היא מכיוון שאין לה אנטנות חיצוניות מתכווננות ואינן יכולות לתקשר עם מספר מכשירים בו זמנית. זה גם רק נתב בעל כפול להקות, וגם יקר בזה.

Roqos Core: מחיר:
אמזוןבסביבות 300 $

עם זאת, אנו אוהבים את הרעיון של נתבים להיות מוכנים ל- VPN על ידי היצרנים, ומקווים לראות בעתיד כמה אפשרויות העתקה.

מחשבות אחרונות

תנועה היא עסק גדול בכסף, בין אם לצורך שיווק ובין אם למטרות יותר מפיות כמו גניבת זהות. מישהו רוצה את הנתונים שלך ויש הרבה דרכים להשיג את זה, הן חוקיות והן לא חוקיות. אמנם יש הרבה כלים בחוץ כדי לעזור לאנשים לשמור על פרטיות, אך אחד הקלים ביותר ליישום זה להירשם לשירות VPN, כמו אחד מאלו הרשומים במאגר ה- VPN הטוב ביותר שלנו..

אמנם ישנם כמה VPNs בעלות נמוכה וטובה כמו גישה פרטית לאינטרנט, אך למשפחות מודרניות יש מכשירים רבים להגן עליהם. הגישה הקלה והפוטנציאלית בעלות האפקטיבית ביותר היא להשקיע בנתב שמסוגל להריץ את שירות VPN שלך ישירות.

פעולה זו תאפשר לך להתגבר על מגבלות החיבור שהוטלו על ידי שירותי VPN ולהגן על מכשירים שאינם נתמכים בדרך כלל עם יישומי VPN.

יש לקוות, הסיכום הזה נתן לך כמה רעיונות טובים לנתבי VPN. רק זכרו, אם הגנת ה- VPN היא המטרה שלכם, הדבר החשוב ביותר הוא לוודא שהנתב שתבחרו מסוגל לארח שירות VPN מלכתחילה. אם אתה מפעיל נתב VPN בעצמך ויש לך כמה הצעות, יידע אותנו בתגובות שלהלן. אנו שמחים לענות גם על שאלות. תודה שקראתם!   

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me