צוות SugarSync לעסקים VS Pogoplug

סנכרון קבצים, שיתוף פעולה וגיבוי כולם התגשמו כחשובים ונחוצים במקומות העבודה של ימינו. עם זאת, הענן, כפתרון לצרכי האחסון של עסק או עסק, לא נחשב לעיתים קרובות בגלל מגוון חששות.


כדי להתגבר על כך יותר ויותר שירותים מנסים לענות על הצרכים המיוחדים של לקוחות עסקיים. 

“מדוע המשרד שלי זקוק לפיתרון ענן?” אולי תשאלו. פיתרון ענן כולו אחד מבטיח סנכרון, גיבוי ונגישות של כל הקבצים של כל המערכות המחוברות. נסקור שני פתרונות ענן מקצועיים – SugarSync לעסקים וצוות Pogoplug ונראה אם ​​אחד מהם מתאים לצרכים שלך.

SugarSync לעסקים

SugarSync היא מערכת אחסון ענן מוצקה. לאחר המהדורה האחרונה, הוא הפך ללקוח קל משקל שהוא מינימלי ועם זאת עוצמתי ורב תכליתי. עם אפליקציות סלולריות כמעט לכל פלטפורמות הסמארטפון הגדולות, ויישומי שולחן עבודה עבור Windows ו- Mac, SugarSync מאפשרת לך לסנכרן, לגבות, לאחסן ולשתף את הקבצים שלך או אפילו לשתף פעולה עם משתמשים אחרים שיש להם SugarSync. זה ללא ספק אחד משירותי אחסון הענן המעוגלים והטובים ביותר בענף. SugarSync for Business מעניק לך לוח מחוונים מיוחד המאפשר לך מעקב 


© Cloudwards.net

SugarSync הודיעה על תמחור חדש עבור הרמות העסקיות שלהם, אך לרוע המזל שינו מעט את התוכניות כדי להסיר את האחסון הבלתי מוגבל שלהם שהוכרז בעבר לתוכניות העסקיות. אף על פי כן, SugarSync נותן לך את המפץ הגדול עבור הדולר שלך עם מחיר של 1TB במחיר של 550 $ לשנה (או 55 $ לחודש). יתר על כן, SugarSync מספק תוכניות מותאמות אישית לכל ארגון עם מחירים מותאמים אישית.

צוות פוגופלוג

מאז ש- Pogoplug הודיעה על תכניות תמחור האחסון שלהם ללא הגבלה בשנת 2012 לאחר ששלטה בשוק הענן האישי של החומרה, נראה כי Pogoplug Cloud קיבל משיכה משמעותית. צוות Pogoplug הוא הטעם העסקי שלהם במוצר המספק התאמה אישית נוספת. צוות Pogoplug מציע ממשק אינטרנט פשוט ולקוח שולחני יחד עם אפליקציות סלולריות ל- iOS ולאנדרואיד. ממשק האינטרנט מאפשר לך להעלות נתונים או להזרים את קבצי המדיה שלך ואילו יישומי שולחן העבודה והנייד מאפשרים לך לגבות ולשחזר קבצים באופן מקוון בקלות.

צוות Pogoplug מציע אחסון ללא הגבלה במחיר של 5 $ / משתמש לחודש. לאחסון זול טהור, Pogoplug כמעט בלתי מנוצח; קשה להתווכח עם שירות שנותן לך אחסון הכול-אוכל-אוכל במחיר של 5 $ לחודש בלבד, לא?

תכונות

כפי שאנו אומרים שוב ושוב, יש לתת חשיבות גבוהה לגיבוי קבצים, במיוחד עבור הקבצים במשרדך; איבוד קבצי העבודה יכול להיות אסון גדול. בואו נראה את התכונות של כל שירות זה לצד זה כדי לראות אם מישהו מהם מתאים לצרכים שלך.

גיבוי

SugarSync מאפשר לך לבצע גיבוי רגיל של הקבצים שלך על ידי יצירת תיקיה המסונכרנת לענן. מה שכן, זה ש- SugarSync תמיד מסנכרן את הקבצים שלך לענן, בצורה מונו-כיוונית, ובעצם ביצוע גיבוי. אבל הנה! אל תצפו לשירות בשווי דומה ל- CrashPlan או Backblaze.

SugarSync נותן לך להגדיר אותו ולשכוח את סגנון הגיבוי שיכול להספיק לצרכי הגיבוי של משתמשים רבים. לאחר גיבוי קבצים, ניתן לשחזר אותם על ידי העתקתם מכונן SugarSync; ולא רק זה, SugarSync יכול לשחזר קבצים שנמחקו אם מחקת אותם בטעות מהמכשיר שלך. קבצים שנמחקו מאוחסנים בתיקיית “קבצים שנמחקו” שם הם נשארים עד שנמחקו לצמיתות על ידי המשתמש.

Pogoplug, באופן מפתיע, מאפשר זאת ורק תכונה זו באמצעות אפליקציית Windows או Mac שלה (מלבד היכולת לשחזר קבצי גיבוי). לקוח הגיבוי שלה לא כל כך מפואר, אך הוא מבצע את העבודה על ידי מעקב אחר התיקיות שנבחרו והעלאת שינויים כנדרש.

סינכרון & שתף

עם ‘סנכרון’ בתוך השם עצמו, SugarSync עושה עבודה נהדרת בשמירה על הקבצים שלך בסנכרון. הוא מספק תיקיית סינכרון מרכזית הדומה לתיקיה של Dropbox. מלבד תיקיה מרכזית בשם “My SugarSync”, SugarSync מאפשר סנכרון בין כל תיקיה במחשב 1 לתיקיה כלשהי במחשב 2. זה יכול לפתור בצורה הגונה סכסוכי סנכרון וגם מוודא שלעולם לא תאבד את הנתונים שלך בגלל תקלה בסנכרון.. 

כשמשתפים פעולה עם אנשים אחרים על קבצים, דוא”ל אליהם הלוך ושוב זה בהחלט מעבר. אם זה עדיין לא בחיים שלך, אתה בהחלט צריך לשקול לבצע שינוי. בשילוב עם יכולות סינכרון, שיתוף יכול לשמור על תיקיות או אפילו רק על קבצים שמתעדכנים ברציפות ככל שמתבצעים בהם שינויים. זה הופך את שיתוף הפעולה לרוח.

סינכרון

אתה יכול לשתף את הקבצים שלך לצפייה רק ​​לכל אחד ואילו אתה יכול לשתף קבצים שישתנו גם הם על ידי שיתוף באופן פרטי לאדם או לקבוצה. גם אם אינך צריך לשתף פעולה עם משתמשים, סינכרון עשוי עדיין להיות שימושי עבורך אם עליך לשמור את הקבצים והמסמכים הנפוצים שלך מעודכנים לגרסתם האחרונה במכשירים השונים שלך כמו סמארטפונים או טאבלטים..

Pogoplug לרוע המזל אין יכולת סנכרון. הניטור היחיד שהוא מבצע הוא לגיבוי חד כיווני: מהמחשב לענן. אם כי, זה מכסה חלק מהחסר בכך שהוא מספק תכונת שיתוף פונקציונלית מאוד דרך ממשק האינטרנט. שיתוף קבצים ב- Pogoplug יכול להחליף קבצים מצורפים לדוא”ל ולהקל על תיבות הדואר הנכנס. תכונה מיוחדת אחת, של- Pogoplug אך ל- SugarSync אין, היא היכולת ליצור תיקיה ציבורית בה ניתן להעלות העלאות ציבוריות..

זה מאפשר לכל אחד להעלות קבצים לחשבון Pogoplug שלך, להסיר את הצורך בשירות שליחה מיוחד או אפילו לחשבון Pogoplug עבור השולח. משהו בקווי שליחת ה- FTP, תיקיה ציבורית כזו יכולה להיות יתרון עבור חלקם.

אחסון

ניתן להשתמש ב- SugarSync לאחסון גלם טהור. כדי לאחסן קבצים המאחסנים קבצים מחוץ לאתר, עליך להפסיק לסנכרן תיקיה (אשר סונכרנה בתחילה ל- SugarSync) לאחר העלאת כל הקבצים, לאחר מכן ניתן למחוק את העותקים המקומיים. יתרון אחד שיש ל- SugarSync על פני Pogoplug באזור זה הוא שאתה יכול למיין “להזרים” את הקבצים שלך לפי דרישה מכונן SugarSync מבלי להוריד את הקבצים לפני כן..

Pogoplug מאפשר לך להעלות קבצים דרך ממשק האינטרנט או באמצעות לקוח שולחן העבודה. ניתן להשתמש בגיבוי Pogoplug, לקוח שולחן העבודה, כדי להעלות תיקיות שלמות לשורש ספריית הענן שלך; כאשר לא נבחרה תיקיה לגיבוי לאחר העלאה, בדומה ל- SugarSync, התיקיה תאוחסן באופן מקוון וניתן למחוק את העותק המקומי.

יותר מסתם פונקציונליות, יתרון אחד שמציעה Pogoplug כאן, במיוחד על פני SugarSync, הוא נקודת המחיר. במחיר של 5 $ / משתמש לחודש, אחסון בלתי מוגבל הוא עניין טוב יותר, לאנשים שעבורם אחסון חשוב יותר מכל דבר אחר.

אבטחה

אם כי אחד ההיבטים החשובים ביותר לפיתרון ענן המיועד לעסקים, גם SugarSync for Business וגם Pogoplug Team חסרים בקידוד אמיתי מקצה לקצה. SugarSync מעביר נתונים באמצעות TLS ו- Pogoplug מעביר נתונים באמצעות SSL. המשמעות היא ששירותים אלה מוודאים שהנתונים שלך בטוחים בזמן שהם מורידים או מעלים.

הבעיה מתחילה כאשר הנתונים מאוחסנים בשרתיהם. SugarSync מאחסן נתונים באמצעות הצפנת AES-128; זה מאובטח בצורה הגונה, אך ככל הנראה אינו קידוד של ידע אפס. מצד שני, Pogoplug לא מציין אם הם מצפינים מלכתחילה את הנתונים המאוחסנים שלהם. זה לא אומר ששני השירותים עשויים להידרש למסור נתונים למקרה שהחוק יחייב אותם, אלא שאם הנתונים היו נפגעים במקרה, התוקפים עשויים לקבל גישה לנתונים שלך.

אם אתה רוצה אבטחה אמיתית אך אינך מוכן לוותר על השימוש ב- SugarSync, תוכל לעיין במאמר שלנו בנושא הצפנת הנתונים שלך לאחסון ענן. אם ברצונך להצפין נתונים עבור Pogoplug, למרבה הצער, תצטרך להשתמש בכמה דרכים אחרות לעקיפת הבעיה. אם אתה תוהה על מה כל המהומה, עליך לגלות יותר על סוגיות האבטחה שמאחורי שירותי אחסון בענן מסוימים.

אם אתה מעוניין בהחלט להשיג את פיתרון האחסון המאובטח בענן האפשרי, לוותר על כמה יתרונות כמו המחיר, תוכל לנסות את SpiderOak ONE או IDrive.

סיכום

פיתרון ענן לקבצים בבית העסק או במקום העבודה שלך בהחלט יסייע לזרימת העבודה שלך ואולי יגביר את האמינות והנגישות שלך. גם Pogoplug וגם SugarSync מצטיינים בזכות עצמם ובהתאם לדרישות הספציפיות שלך, אתה יכול לבחור את המוצר המתאים לעסק שלך..

אם טרם יישמת מערכת גיבוי, אחסון או סינכרון בענן, עליך לשקול לעשות זאת; יתכן שתזדקק לזה עכשיו, יותר מתמיד. הקפד לשקול את צרכי אחסון הענן שלך, לפני שיהיה מאוחר מדי. שוקלים אחד משני השירותים? יידע אותי אם יש לך שאלות!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map