הגיבוי המקוון הטוב ביותר עם הגנת Ransomware 2020

התקפות Ransomware דורגות כאחד האיומים המקוונים הפוריים ביותר כיום. בין אם אתה משתמש עסקי שמנסה להגן על הלקוחות שלך או על צרכן בבית המודאג מתמונות משפחתיות גנובות, מציאת כלים המספקים הגנה מפני תוכנות רנסומיות צריכה להיות בראש סדר העדיפויות. כלי אחד כזה הוא גיבוי מקוון המשכפל את הכונן הקשיח של המחשב בענן.


מרבית שירותי הגיבוי המקוונים מספקים מידה מסוימת של הגנה על תוכנות רנסומיות, הודות ליכולות גרסאות המאפשרות לך להחזיר קבצים פגומים לעותקים נקיים. כמה ספקי גיבוי מקוונים עוברים רחוק יותר ומציעים איתור תוכנות רansomware. כדי לעזור לך למיין את האפשרויות, במדריך זה, נבדוק את שירותי הגיבוי המקוונים הטובים ביותר להגנה על תוכנות רנסומיות.

נדבר על הפרטים שלהלן, בנוסף לסקירת שלוש חלופות גיבוי של CloudBerry ששווה להסתכל עליהן. למידע נוסף על אפשרויות גיבוי לשימוש אישי, עיין בביקורת שלנו על שירותי הגיבוי המקוונים הטובים ביותר. אם אתה משתמש עסקי, בדוק את הגיבוי המקוון הטוב ביותר שלנו למעקב אחר עסקים.

הגיבוי המקוון הטוב ביותר עם הגנת Ransomware 2020

כיצד עובד Ransomware

לפני שנתחיל, הגדרת ransomware תעזור לקבוע את הבמה. Ransomware הוא סוג של תוכנה זדונית המסתננת למערכות מחשב ומטלטלת קבצי מחשב באמצעות הצפנה חזקה. מי שעומד מאחורי הפיגוע דורש כסף תמורת אספקת מפתחות הצפנה לביטול נעילת הקבצים.

Ransomware הוא התקפה פשוטה לביצוע, מה שהופך אותה לפופולרית בקרב קפוצ’ונים דיגיטליים. בדומה לתוכנות זדוניות אחרות, התקפות מסתמכות לרוב על דוא”ל דיוג המכילים קבצים מצורפים זדוניים. היזהר אחר הודעות דוא”ל חשודות ואל תוריד קבצים מכתובות דוא”ל שאינך מזהה.

ברגע שהוא נגוע, תוכנת ransom נעה במהירות. בעוד שרוב ההתקפות אינן מצפינות את כל סוגי הקבצים, אל תטעה לחשוב שאתה צריך רק להגן על Microsoft Office, Adobe וקבצי תמונות. וריאציות שונות של תוכנת ransomware (למשל, CryptoLocker, WannaCry, Petya ו- TeslaCrypt) מתמקדות בתוספים שונים, אך רשימות היעד הללו ארוכות..

כמה סטטיסטיקות Ransomware

ביקוש הכופר הממוצע זינק ליותר מאלף דולר. תשלום נדרש לרוב בקריפטוקרט בכדי למנוע מעקב אחר מבצעי אכיפת החוק. מכיוון שלא ניתן לפצח את פרוטוקולי ההצפנה המשמשים כמה מיליארדי שנה, רבים שלא נקטו אמצעי זהירות נאותים כמו גיבוי הקבצים שלהם בסופו של דבר משלמים.

זה נכון במיוחד לעסקים. מחקר של יבמ מצא כי למעלה מ- 70 אחוז מעסקי ארה”ב בסופו של דבר משלמים האקרים, ומעל המחצית הודו כי שילמו יותר מ- 10,000 $.

אין זה מפתיע ש- ransomware הפכה לתעשייה של מיליארד דולר. למי שמתחשק להילחם, החדשות הטובות הן שקל לעשות זאת. ישנם כלים רבים לאיתור תוכנות כופר, כגון Trend Micro RansomBuster ו- BitDefender Anti-Ransomware..

לחלופין, תוכל לנקוט בגישה המוצעת במאמר זה ולגבות את הקבצים שלך לענן.

בחירת שירותי הגיבוי המקוונים הטובים ביותר להגנת Ransomware

בהרכבת הבחירות שלנו לתוכנת הגיבוי המקוונת המגנה בצורה הטובה ביותר מפני תוכנות רנסומיה, חיפשנו כמה תכונות קריטיות. בראש הרשימה שלנו היה גרסא, תכונה המשמשת להחזרת קבצים לגלגולים קודמים.

נפוץ כדי לבטל שינויים מקריים, גרסאות יכולות גם לבטל פגמים בקובץ. זה שימושי לשחיתות הנגרמת כתוצאה מכישורים קשיחים נכשלים, אך גם עבור תוכנות כופר. אחרי הכל, הצפנת קבצים היא רק שחיתות שנעשית בכוונה.

על ידי גלגול חזרה של הקובץ, תבטל את ההצפנה ותחסוך מעצמך את הצורך לשלם. כמובן שתרצה להקפיד להסיר תחילה את התוכנה הפוגעת.

חיפשנו ספקי גיבוי השומרים על גרסאות קבצים מרובות (באופן אידיאלי, ללא הגבלה), וכאלה השומרים על ההיסטוריה הדיגיטלית הזו לזמן מה (באופן אידיאלי, ללא הגבלת זמן). הגנה מתמדת על גיבוי חשובה גם היא, מכיוון שאם אתה מפעיל רק גיבויים בלילה, אתה עלול לאבד את יום העבודה על ידי ביטול חזרה.

כמה פתרונות גיבוי מנסים לאתר תוכנות רנסומיות. לרוב ניתן להשיג זאת על ידי סריקת גיבויים לדפוסים חריגים, כגון הצפנה נפוצה במספר קבצים. אם האלגוריתמים של התוכנה מגלים משהו שנראה כמו תוכנת ransom, הוא יתריע בפניכם על המתרחש להמשך בירור..

בנוסף להגנה על תוכנות רנסומק, לקחנו בחשבון עוד כמה גורמים כמו תכונות אבטחה, קלות שימוש ועלות. אנו נציין את כל הדגשים של התכונה שאנו חושבים שתאהב כשנעבור עם הבחירות שלנו, אך הקפד לקרוא את הביקורות הבודדות כדי לקבל את הסקופ המלא.

הגיבוי המקוון הטוב ביותר עם הגנת Ransomware: גיבוי CloudBerry

הבחירה המובילה שלנו היא כלי הגיבוי המועדף עלינו לעסקים וחלק מזה הוא הגישה החזקה שלו לאבטחה. CloudBerry Lab הוסיף תכונה להגנת תוכנת ransom בגירסה 5.8 של התוכנה, כולל עבור רישיונות שולחן העבודה של Windows ו- Windows Server..

התכונה מונעת החלפת קבצים מגובים על ידי מי שמוצפן על ידי תוכנות זדוניות.

האלגוריתמים מנתחים תחילה את מבנה הסיביות של כל קובץ שגובה בתחילה, ואז משווים אותו בתים-ביי-בייט לאותו גיבוי קבצים עוקב כדי לזהות קבצים מוצפנים חדשים..

אם הוא מזהה הצפנה, גיבוי CloudBerry עדיין ישלים את ההעלאה, אך הוא גם ישמור את הגיבוי המקורי שלך, ללא קשר אם הגדרת גרסת גרסה.

באשר לגירסאות, CloudBerry מאפשר לך לשמור עותקי קבצים רבים ככל הרצוי. אנו ממליצים להגדיר זאת לפחות על 10 גרסאות, מכיוון ש- ransomware עשוי לשנות קבצים מספר פעמים.

ניתן לקבוע את התצורה של הלקוח לשמור גרסאות ללא הגבלת זמן או למחוק אותן לאחר פרק זמן מסוים. בעוד ש- Ransomware נוטה להבחין במהירות, עליך לקבוע את תקופת השמירה שלך למשך לפחות שלושה חודשים, אם כי זמן רב יותר טוב.

סיבות אחרות שאנחנו אוהבים גיבוי של CloudBerry

ככל שתשמור על גרסאות רבות יותר, כך תצרוך יותר שטח אחסון. גיבוי CloudBerry אינו מספק אחסון, אך מאפשר לך לזווג את הלקוח עם למעלה מ- 50 שירותי ענן. במקום להפריע, גמישות זו היא תועלת, היא מספקת בחירה ומדרגיות שלא תמצא בכלים אחרים לגיבוי.

חיבורי גיבוי CloudBerry אפשריים כוללים את ספקי IaaS הענן הטובים ביותר. שירותי הפתק הם אמזון S3, Backblaze B2, Google Cloud ו- Microsoft Azure. תוכלו גם לגבות לקומץ ספקי אחסון עננים מסורתיים, כמו למשל Dropbox ו- Google Drive.

כשמדובר בערכת תכונות, אף כלי לא יחרוג מגיבוי CloudBerry. יכולות בולטות כוללות גיבוי ברמת חסימת כדי להאיץ את העניינים והצפנה פרטית מקצה לקצה כדי להגן על הקבצים שלך מפני התקפות אדם באמצע והפרות נתונים..

אנו עוברים תכונות נוספות בסקירת הגיבוי המלאה של CloudBerry שלנו, או שתוכל לנסות את השירות בעצמך באמצעות ניסיון של 14 יום..

תמונה אמיתית של Acronis

Acronis מפתחת שני שירותי גיבוי: Acronis True Image ו- Acronis Backup. שניהם מגנים מפני תוכנות כופר באמצעות תכונה מובנית הנקראת Acronis Active Protection. יש גם לקוח הגנה אקטיבי עצמאי בחינם.

אנו הולכים להתמקד ב- True Image מכיוון שהוא זול יותר מגיבוי Acronis. עם זאת, אם אתה משתמש עסקי, עליך לקרוא את סקירת הגיבוי של Acronis כדי לראות אם הוא מתאים לצרכים שלך בצורה טובה יותר.

הגנה אקטיבית מבוססת AI, לומדת לאתר טוב יותר התקפות ככל שהיא אוספת נתונים רבים יותר. הוא צופה בתהליכי מערכת בזמן אמת כדי למצוא התקפות של תוכנות רנסומיות על ידי חיפוש התנהגויות חשודות. לאחר מכן הוא חוסם תהליכים ומודיע למשתמשים כשזה קורה. הכלי מאפשר גם התאוששות מיידית של קבצים פגומים.

יכולות הרשימה הלבנה והרשימה השחורה מצמצמות את חיוביות השווא, מה שמסייע עוד יותר לתוכנה ללמוד.

True Image מספק את מה שהיא מכנה גיבוי ללא הפסקה, היוצר גרסאות גיבוי על בסיס זמן. זה, יחד עם גיבוי רציף, ישמור על הקבצים שלך מפני תוכנות ransomware.

סיבות אחרות שאנחנו אוהבים תמונה אמיתית של Acronis

ל- Acronis True Image יש יתרון מהיר בהשוואה לשירותי גיבוי מקוונים רבים ובמחירים סבירים, כגון Carbonite ו- IDrive, מכיוון שבניגוד לשירותים אלה, היא מגובה על ידי רשת מרכזי נתונים גלובלית כדי לסייע בהגבלת העומס וצוואר בקבוקי השרת..

Acronis Image Image ענן
Acronis Image Image ענן

זה לא אומר שתמונה אמיתית היא יקרה. זה עולה 99 דולר לשנה עבור שטח אחסון של 1 טרה-בתים, ואתה מקבל הנחות למספר מחשבים. ניתן להשתמש בתוכנה גם לגיבוי מכשירים ניידים, המהווים יעד נפוץ יותר ויותר להתקפות תוכנות רנסומיות.

אנו מפרטים את אפשרויות המנוי במלואן בסקירת Acronis True Image שלנו. הכלי תומך בגיבוי ברמת חסימת והצפנה פרטית, אם כי מפספס בכך שהוא לא מציע אימות דו-גורמי.

אני נוסע

IDrive אינו מספק סריקת תוכנות כופר כדי לעצור התקפות באופן ריק. עם זאת, טוב להתמודד איתם ברגע שהם התרחשו. המפתח לגישתה הוא תכונה בשם IDrive Snapshots, אותה פרסמה החברה כדי להילחם באיום ההולך וגובר של תוכנות כופר..

צילומי תצלומי IDrive משתמשים בשחזור נקודת זמן כדי לאפשר לך להחזיר את מערכת הקבצים שלך לפני שההתקפה התרחשה.

אחד הדברים הנחמדים בתמונות המצלמה של IDrive הוא שהיא לא צורכת את אחסון IDrive שלך. שוב, IDrive נדיב בחזית זו, ומספק גיבוי של 2 טרה-בתים בגובה קצת יותר מ -50 דולר לשנה למנויים של IDrive אישי.

IDrive מספק גיבוי למכשירים ללא הגבלה, כולל סמארטפונים, כפי שתוכל לקרוא עליהם בסקירת IDrive שלנו. תמונות תצלום של IDrive אינן זמינות עבור אנדרואיד או iOS, אך אתה עדיין יכול להתנחם בעובדה ששמורות על 10 גרסאות קבצים, במקרה של התקפה של ransomware להתקנים ניידים.

סיבות אחרות שאנחנו אוהבות IDrive

בנוסף לשטח הגיבוי, IDrive מספקת כמות זהה של שטח סנכרון קבצים. המשמעות היא שאם אתה נרשם לחשבון IDrive של 2TB, אתה באמת מקבל גיבוי מקוון של 2 TB ו -2 אחסון של אחסון בענן. IDrive הוא אחד המעטים עם ספקי SaaS בענן המציעים גיבוי ואחסון (מה ההבדל?).

IDrive תומך בגיבוי מדיה חברתית, בהצפנה פרטית ומגיע עם תמיכה בצ’אט חי 24/7. זוהי בחירה טובה גם לגיבוי אחסון המחובר לרשת. על הנייר, IDrive כמעט מושלם ובמחיר סביר כמו כל שירות.

התפיסה היא ש- IDrive יכול לרוץ לאט, בזכות תשתית שרת מוגבלת. כדי לעזור, מוצע שירות גיבוי ושחזור של שליח בחינם, אך תחילה רצוי להירשם לתכנית בחינם של 5 ג’יגה-בייט כדי לוודא שהמהירות שלה לא תשאיר אותך מצער על ההחלטה להירשם..

ספיידרוק ONE

SpiderOak הוא שירות גיבוי מקוון נוסף עם התאוששות נקודת זמן, מה שהופך אותו לבחירה טובה להגנה על תוכנות רנסומיות. אם יש לך מושג מתי התקיפה התחילה, לאחר שהסרת את התוכנה הזדונית, בחר זמן לפני ההתקפה כדי לשחזר במהירות מספר גדול של קבצים.

החיסרון הוא שאתה צריך לבצע התאוששות נקודת זמן של SpiderOak משורת הפקודה בשולחן העבודה. זה עדיין לא זמין דרך ממשק SpiderOak. עם זאת, ביצוע זה אינו קשה ותוכלו למצוא הוראות שלב אחר שלב באתר התמיכה של SpiderOak

עבור מספר קטן של קבצים, אתה יכול להשתמש בשחזור גרסאות, הזמין דרך הכרטיסייה “מנהל” הלקוח. SpiderOak ONE מספק גם שחזור קבצים שנמחקו, וזה חשוב, מאחר ש- ransomware מוחק לפעמים קבצים.

יתרון על פני IDrive הוא ש- SpiderOak שומר עותקים היסטוריים בלתי מוגבלים של הקבצים שלך ושומר קבצים שנמחקו עד שתוציא אותם מפח האשפה. פשוט לחץ על הקובץ שברצונך לשחזר והשתמש בחלונית ההיסטוריה מצד ימין כדי לבחור עותק נקי.

אנו עוברים את תהליך הגיבוי והשחזור ביתר פירוט בסקירת SpiderOak המלאה שלנו.

סיבות אחרות אנו אוהבים את ספיידרוק

SpiderOak הוא שירות שאוהב לחמוק את ההתמקדות שלו באבטחה, ולכן סריקת תוכנת הכישורים המפתיעה אינה כלולה. מפתיע יותר הוא ש- SpiderOak אינה מציעה אימות דו-גורמי ללקוחות חדשים, אם כי הייתה אינדיקציה לכך שהתכונה תחזור ברגע שהחברה תסיים לבצע שיפוץ מערכת (כך היה כבר זמן מה).

אתה מקבל הצפנה פרטית מקצה לקצה באמצעות SpiderOak. השירות מציע גם סינכרון ושיתוף עבור קבצים המגובים, ומספקים פונקציונליות שאינה שגרתית בין שירותי הגיבוי, למעט IDrive.

השיתוף עושה שימוש במה שהחברה מכנה “ShareRooms.” הם נוחים, אך קבצים משותפים עוברים המרה לטקסט רגיל בזמן מנוחה בענן SpiderOak, ומאבדים את ההצפנה שלהם.

תוכלו לנסות את השירות למשך 21 יום ללא עלות. לאחר מכן, ניתן לבצע תוכנית גיבוי של 2 טרה-בתים עבור $ 12 לחודש, או שתוכל ללכת עם גיבוי של 150 ג’יגה-בייט או 400 ג’יגה-בייט בפחות כסף..

ציון לשבח: אבטחת Cybers Disk Cybers Complete

Jungle Disk מספק תוכניות גיבוי ואחסון. בחנו את לקוחות חוברת העבודה וגיבוי השרתים שלו (קרא את סקירת הדיסק הג’ונגל שלנו), אך שורה מנויי מאובטחת יותר הנקראת Jungle Disk Cybersecurity טובה יותר לעסקים הזקוקים להגנת נתונים..

היקר מבין המנויים האלה, הנקרא Cybersecurity Complete, מספק הגנה על תוכנות רנסומיות, איתור וירוסים, הגנה של בוטנט והגנה על מניעת שירות..

יש עלות בסיס של $ 16 למשתמש למשתמש עבור Cybersecurity Complete וזה יביא לך נפח אחסון של 10GB בלבד. אחסון נוסף עולה 15 סנט לגיגה-בייט. השירות מיועד לשניים עד 250 משתמשים, מה שהופך אותו לטוב יותר לעסקים קטנים או בינוניים מאשר לגיבוי אישי.

כברירת מחדל, דיסק ג’ונגל מאחסן 10 גרסאות של כל קובץ למשך 60 יום, אך אתה יכול להתאים זאת להגנה טובה יותר.

ציון לשבח: CrashPlan

ל- CrashPlan אין תכונות סריקה של תוכנות רנסומטיות והיא אינה מציעה התאוששות נקודת זמן. אנו עדיין אוהבים את זה עבור תוכנת ransom מכיוון שהיא מאפשרת לך להגדיר את תוכנית הגירסאות שלך ומספקת גיבוי בלתי מוגבל, כך שאתה לא צריך לדאוג שהיסטוריית קבצים ארוכה תאכל את שטח הגיבוי שלך..

CrashPlanSmallBusiness.Versioning

גם זה הרבה מאוד. מחשב אחד עולה 10 דולר לחודש בגיבוי בלתי מוגבל. בעוד ש- CrashPlan משווקת את עצמה לעסקים קטנים, אין סיבה שהיא לא יכולה לשמש לגיבוי ביתי.

מחשבות אחרונות

אף אחד לא אמור לשלוף מזומנים להאקרים שמחזיקים קבצים כבני ערובה. כל שירות גיבוי מקוון עם תכונות גרסאות וגיבוי רציף צריך למנוע את זה. מכיוון שכל ספקי הגיבוי המקוונים הטובים ביותר כוללים את שתי התכונות האלו, האפשרויות להגנה על תוכנת ransomware הן הרבה יותר מהשירותים שפירטנו למעלה.

גיבוי CloudBerry בולט, בזכות תכונת סריקת תוכנות הכלי לתוכנות רנסומריות ומדיניות השמירה הניתנת להתאמה אישית. במידה פחותה, כך גם תמונה אמונית של Acronis. IDrive ו- SpiderOak, בינתיים, מספקים התאוששות נקודת זמן כדי לשחזר קבצים רבים בבת אחת לאחר שניקית את המחשב מפני תוכנות זדוניות.

לעזרה נוספת, יש לנו מדריך להגנה על תוכנות רנסומטיות. אנו שמחים לקחת שאלות להלן, ומקבלים בברכה הצעות לשירותים שאולי התעלמנו מהם במאבק נגד משבר ערובה. הישארו בטוחים, ותודה שקראתם!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map