כיצד לשחזר

שרת Microsoft Exchange מאפשר לבצע יישום רשתות דוא”ל עסקיות, אך כמו כל מערכת שעובדת עם כמויות אדירות של נתונים דיגיטליים, קורים פגמים בקבצים.


בין אם זה נובע משגיאת משתמשים, שגיאת אפליקציה או מתקפת רשת, אירועים כאלה יכולים להאט את הפרודוקטיביות ולעלות כסף לעסקים.

אמנם ישנן גישות אחרות בהן תוכלו לנקוט כדי לתקן קבצי .bb פגומים, הגישה המהירה והאמינה יותר היא להשתמש בתוכנת שחזור תיבות דואר המיועדות ל- Exchange. כלי אחד כזה הוא התאוששות Stellar Mailbox Exchange, שפותחה על ידי אותה חברה שמייצרת את מה שהיא, מניסיוננו, התוכנה הטובה ביותר לשחזור נתונים בסך הכל..

במהלך הסקירה, אנו נציג בפניכם את פיתרון תיקוני הדואר של סטלאר, נסקור את תכונותיו ואת אפשרויות הרישיון לפני שנלך בין הצעדים המעורבים לתיקון קבצי .bb פגומים. אם מדובר בטבלת אחסון אישית של Outlook שאתה מנסה לתקן, יש לנו גם מדריך לכך.

מי זקוק לתוכנה לשחזור תיבות דואר?

קבצי מסדי נתונים של Exchange (.edb) פגומים יכולים לנתק עסק מנתוני תיבות הדואר שלו במשך שעות ולעתים קרובות למדי, ללא הכלי המתאים, ללא הגבלת זמן. ישנן סיבות רבות שיכולות לגרום גם לשחיתות כאלו. אלה כוללים התקפות וירוסים, כיבוי לא תקין, אובייקטים של מסדי נתונים חסרים ושגיאות משתמש.

אמנם מחלקת ה- IT שלך יכולה לנסות תיקונים ידניים או שחזור גיבוי באמצעות הפקודה Eseutil, אך פעולה זו עשויה לארוך זמן משמעותי, דורש לא מעט מקום פנוי ויכול לגרום לנתונים שנמחקו לצמיתות..

כלי לתיקון DB טוב מצמצם מאוד את הסיכוי לכישלון ואת הזמן הנדרש להשלמת העבודה. כלי טוב באמת, כמו זה שאנו נראה לך, מצמצם גם את הדרישות הטכניות הנדרשות מצוות ה- IT שלך. שחזור תיבות הדואר המואר של Stellar מסוגל להתמודד עם כל הגורמים השכיחים לקבצי ה- .B.b נעלם רע, כולל כשל בהרכבה, שגיאות סילון וכיבויים מלוכלכים (גרסאות שרת לבעיות “אישיות”).

הכלי של Stellar מסוגל לעבוד עם קבצי .Bb גדולים ואפילו מרובים בבת אחת. זה יכול גם לבצע שחזור סלקטיבי של תיבות דואר, שחזור פריטים כמו מיילים, לוחות שנה, אנשי קשר וקבצים מצורפים ולא את הקובץ כולו..

לאחר הסריקה תוכלו לייצא קבצים מתוקנים לתיבת הדואר האלקטרוני של Live Exchange ול- Office 365. ניתן לשמור קובץ corrected.edb כקובץ .pst או כ- msg, .eml, .rtf. .html או .pdf.

אנו הולכים לתת לך הדרכה מלאה על השימוש בפועל בכלי. עם זאת, לפני שנערום על הפרטים, הגיוני לדבר עלות.

רישוי תוכנה לשחזור תאי דואר מהממים

קיימים שני סוגי רישיונות לשחזור תיבות הדואר של Stellar Mail: רישיון ארגוני במחיר של 399 $ ורישיון טכנאי במחיר 599 $..

CorporateTechnicianToolkit
עלות:399 דולר599 דולר999 דולר
מחשבים:מחשב אחדמחשבים מרוביםמחשבים מרובים
תקופת רישיון:שנה אחתלכל החייםלכל החיים

אמנם יקר יותר, אך גרסת הטכנאים מספקת ערך רב יותר בסך הכל בזכות העובדה שהיא טובה לכל החיים וניתנת להתקנה על מספר מחשבים, ולא על שנה ומחשב אחד..

שני הרישיונות עובדים עם גרסאות מרובות של MS Exchange (2016, 016, 2013, 2010, 2007, 2003, 2000) וכוללים תמיכה טכנית בחינם..

אם אתה מחפש לבנות עוד יותר את אפשרויות השחזור והתיקון שלך, יש

גם רישיון ערכת כלים של Outlook, הכולל תוכנות סטלאר שימושיות אחרות. זה כולל חולץ תיבות דואר עבור קבצי גיבוי מושחתים של Exchange, ממיר .bb ל .pst, ממיר .ost ל- pst וכלי לשחזור סיסמאות של MS Exchange..

999 דולר עשויים להיראות כמו מחיר כבד, אך זה טוב לכל החיים ותחסוך כמה מאות דולרים רק על ידי רכישה של כל פיסת תוכנה בנפרד. יש לנו מדריכים נפרדים לשימוש בממירים אם אתה רוצה לראות יותר:

  • כיצד להמיר EDB לקבצי PST
  • כיצד להמיר קבצי OST לקבצי PST

אתה בודק בעצמך את תוכנת השחזור של Exchange על ידי הורדת גרסה חינמית. עם זאת תוכל להשלים סריקות ולהציג תצוגה מקדימה של התוצאות מבלי שתוכל לבצע את התיקון בפועל.

כיצד לשחזר תיבות דואר של Exchange באמצעות כוכב

לאחר שהחלטת על רישיון, Stellar ישלח לך בדוא”ל קישור להורדה ומפתח רישום להשלמת התקנה מלאה. פעולה זו לא אמורה להימשך יותר מדקה או שתיים, לאחר מכן תהיה מוכן להתחיל לתקן תיבות דואר.

השלב הבא הוא להפעיל את התוכנית ולבחור קובץ .bb לתיקון.

אם אתה יודע בדיוק היכן הקובץ, אתה יכול לבחור את המיקום בעצמך. אם לא, קיימת תכונה “מצא” שתסרוק את הכונן שלך ותמצא אותו עבורך.

לאחר שתקבל את הקובץ, לחץ על “התחל”.

תינתן לך האפשרות לבצע “סריקה מהירה” או “סריקה נרחבת. אפשרות הסריקה המהירה אמורה להיות מסוגלת לתקן את רוב בעיות השחיתות של ה- DB, כך שבעניין של זמן, אולי כדאי שתנסה קודם.

לאחר סיום הסריקה התוכנה תשאל אם ברצונך להוסיף קובץ .bb נוסף לתוצאות.

בין אם תעשו ובין אם לא, העבודה עם נתוני הסריקה שהושלמו היא פשוטה הודות לעיצוב שמחקה תיבת דואר של Outlook.

החלונית השמאלית ביותר של הכלי מציגה עץ בו תמצאו תיבות דואר של משתמשים. הרחב תיבת דואר ותוכל לגשת לתיבת הדואר הנכנס, פריטים שנשלחו, לוח שנה, אנשי קשר, יומן, משימות – בעיקרון, כל דבר שתמצא בתיבת דואר טיפוסית של Outlook..

שתי החלונות מימין מאפשרים לכם לקדוח אל העצמים שבעץ. לדוגמה, לחץ על “תיבת הדואר הנכנס” ותראה את כל הדוא”ל הכלול בתוכן בעמודה השנייה. לחץ על דוא”ל, והחלונית השמאלית ביותר תציג את תוכנה.

כדי למצוא הודעות דוא”ל ופריטים אחרים בתיבת דואר במהירות רבה יותר, Stellar סיפק תכונת חיפוש שימושית שאליה אתה יכול לגשת על ידי לחיצה על סמל המשקפת ליד ראש הלקוח..

אתה יכול לחפש על סמך קריטריונים שונים כמו שולח הדוא”ל וכתובות הנמען, נושא הדוא”ל, קבצים מצורפים וכמובן, טקסט הדוא”ל עצמו.

ברגע שאתה מוכן להשלים את התיקון, אתה יכול ליצור קובץ שהומר על ידי לחיצה על כפתור “שמור”. תוכל להמיר לקובץ .pst או לכל אחד מהפורמטים האחרים שהכלי מסוגל (.msg, .eml, .html, .rtf ו- .pdf).

לחלופין, אתה יכול לשמור דוא”ל בודד או אובייקטים אחרים של תיבות דואר לקובץ משלהם על ידי לחיצה ימנית על האובייקט ובחירת פורמט הקובץ בו ברצונך להשתמש.

אם אינך מוכן להמיר נתונים עדיין, לחץ על ‘שמור סריקה’. התאוששות Stellar Exchange תשמור את תוצאות הסריקה כקובץ .dat שתוכלו לטעון ולעבוד איתו בהמשך.

מחשבות אחרונות

זה כל מה שיש לתקן קבצי תיבות דואר פגומים של Exchange. כאמור, זה הרבה יותר קל מאשר לעבוד עם Eseutil ובנוסף, ידידותי יותר למשתמש מאשר רוב הכלים הדומים.

אם קראת את סקירת שחזור הנתונים הפנימיים של Stellar, תראה שזה נכון גם לתוכנת שחזור הדגל של החברה, אשר ניתן להשתמש בהם כדי לתקן קבצים פגומים או שנמחקו בכונן הקשיח. זה השילוב של קלות יחד עם אמינות ותכונות שהובילו אותנו להיות מעריצים מלכתחילה, ולמה אנחנו חושבים שמוצרי Stellar הם בחירה טובה להצטייד במשרד ה- IT שלך, החל מערכת הכלים של Outlook..

הודע לנו מה אתה חושב על התאוששות Stellar Mailbox Exchange בהערות שלהלן. אם אתה מחפש אחסון מקוון בכדי לשמור על בטיחות ה- .bb המתוקנת שלך או שתשתף אותו במהירות עם אחרים, אל תשכח לבדוק את הגיבוי המקוון הטוב ביותר שלנו לקבלת מדריך עסקי. תודה שקראתם.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map