איך לצפות בנטפליקס בארה”ב במקסיקו (או בכל מקום אחר)

שירותי סטרימינג כמו נטפליקס משתרעים על פני העולם, אך התוכן שלהם אינו זהה לכולם. אם אתה מתכנן לחוות את רכבת ההרים הציני של האוס או לצחוק עם פארקים ופנאי במקסיקו, אתה אמור להפתיע מגעיל. כדי לצפות במופע האהוב עליכם בזמן שאתם נחים בחדר המלון הנעים שלכם באקפולקו שטוף שמש עם טקילה ביד, עליכם לדעת כיצד לצפות בארה”ב נטפליקס במקסיקו.


העניין הוא שההופעות המועדפות עליך הזמינות בארה”ב אפילו לא יופיעו. זה קורה בגלל חסימה גיאוגרפית. Netflix נועל תוכן בהתאם למדינה בה אתה נמצא, כלומר לא תהיה לך גישה לכל מה שפלטפורמת הסטרימינג יכולה לשרת.

זה המקום אליו נכנס VPN. אם אתה חושש להמשיך בבול שלך, אתה יכול לקפוץ ישר למאמר ה- VPN הטוב ביותר שלנו לנטפליקס. אחרת, המשך לקרוא כדי לוודא שנטפליקס לא תוכל להרוס את ויברט החופשה שלך באמצעות האיסור שלהם ל- VPN.

מה זה VPN?

רשת פרטית וירטואלית היא רשת שאינה מאפשרת לאף אחד לדעת מי אתה או היכן אתה נמצא. בעיקרון, אתה ניגש לרשת מרוחקת כאילו אתה נמצא שם פיזית (במקרה זה, במדינה אחרת) בכל פעם שאתה נכנס.

חשוב על זה כעל רשת מקומית שמכוסה על גבי הרשת העולמית (האינטרנט). הטכנולוגיה פותחה במקור כדי לאפשר למשתמשים מרוחקים לקבל בבטחה גישה ליישומים ומשאבים ארגוניים.

באמצעות VPN, אתה יוצר מנהרה מאובטחת בין המחשב לשרת VPN. תוכלו לגשת לאינטרנט באופן בלעדי דרך מנהרה זו. רמה אחת (או יותר) של הצפנה מגנה עליה, כך שאיש לא יכול לראות מה אתה עושה, כולל ספק VPN ברוב המקרים, מכיוון שרבים לא שומרים על יומני התנועה שלך..

אף אחד לא יכול לדעת לאן אתה מגיע, כולל ספק שירותי האינטרנט שלך ונטפליקס. בנוסף, ספקים אלה לא יוכלו לדעת שאתה מחובר לרשת VPN מלכתחילה, מה שמאפשר לך לעקוף חסימות גיאוגרפיים תוך שמירה על פרטיות ובטוחות..

כשמדובר בנטפליקס, VPN מתפקד אך ורק כעקיפה של גיאבלוק, אך הוא גם מגן עליך מפני כל תוכנות ריגול ממשלתיות או הורדות מקוונות מפוקפקות (קרא את ה- VPN הטוב ביותר שלנו לבילוי לצורך כך)..

אם ברצונך לדעת יותר על מכניקה של VPN, עיין במעמקי שלנו מהו מאמר VPN.

איך לצפות בנטפליקס בארה”ב במקסיקו

בראש רשימת ספקי ה- VPN הטובים ביותר שלנו הוא ExpressVPN. שירותים אחרים מתקרבים, אך מעולם לא עומדים בראש. יש לו חסרונות, כולל תג מחיר נוקב ומיתוג שרת מגושם, אבל קל להתעלם מהם, בהתחשב בכמות שהיא מביאה לשולחן.

ExpressVPN משתמש בהצפנת AES של 256 סיביות, שיידרשו 50 מחשבי-על למיליארד שנים לפיצוח. אתה יכול אפילו לאפשר אבטחה של 4096 סיביות כדי לוודא שלא ניתן לאתרך כשאתה עוקף את חומת האש הגדולה. השתמשנו בבדיקות דליפת DNS, webRTC ו- IP של צד שלישי כדי לאמת ש- ExpressVPN בטוח לשימוש.

זה לא שומר כל יומני השימוש שלך כך שהוא לא יכול להראות מה עשית לארגון שעשוי לבקש.

שירותים רבים משאירים את זה, אך ל- ExpressVPN יש מכשול הרגה, שמנתק את החיבור שלך כאשר שרת ה- VPN שלך מפסיק לעבוד מכל סיבה שהיא. זה חשוב במיוחד עבור טורנטים ואנשים שרוצים להימנע ממבט המשטר (קרא את ה- VPN הטוב ביותר שלנו לסין, אם זה הדאגה שלך).

השירות מציע תכונה נדירה נוספת, מנהור מפוצל, המאפשרת לך לבחור אילו תוכנות ואפליקציות משתמשות ב- VPN ואילו נמנעים ממנה..

קל לשימוש ב- ExpressVPN, לכן אנו נשתמש בו כדוגמה לצפייה בארה”ב נטפליקס מחוץ ליבשת 48. לאחר שתוריד והתקין את ExpressVPN, ההתקנה שלה היא פשוטה.

 • לחץ על כפתור “בחר מיקום”. תראה רשימת שרתים שתוכל לבחור מהם.

 • לחץ על “ארצות הברית” ובחר בשרת הכי קרוב אליך.
 • לחץ על כפתור “ההפעלה” הגדול בחלון הראשי

 • המתן שהוא יתחבר

הנה לך. זה כזה קל. אם אתה רוצה לדעת יותר, הקפד לקרוא את סקירת ExpressVPN שלנו.

VPNs מצפינים את החיבור שלך ושולחים את האות שלך למיקום מרוחק. לרוע המזל, התוצאה היא חיבור איטי יותר. ExpressVPN לא רואה להיט מסיבי (כעשרה אחוזים לערך) מכיוון שבשירות יש יותר מ -2,000 שרתים הפזורים ברחבי העולם. אתה חייב למצוא אחד שקרוב אליך. למעשה, ExpressVPN הוא ה- VPN המהיר ביותר שבדקנו.

ייתכן שנטפליקס חוסם חלק מאותם שרתים, כך שאם ה- VPN לא עובד בשבילך, נסה להשתמש בשרת אחר. אפילו ל- VPN הטובים ביותר יש בעיות לעבור את החסימות הללו, כך שתצטרך להקדיש זמן למעבר משרת לשרת עד שתמצא את הנכון..

החיסרון היחיד ל- ExpressVPN הוא תג המחיר. יש אלטרנטיבות בחינם, אך איננו ממליצים על כך לרוב. חלקם עשויים שלא להצפין את התנועה שלך, או אם כן, הם מוכרים את הנתונים שלך למשווקים. ישנם חריגים שקיימים ותוכלו לקרוא עליהם יותר במאמר ה- VPN החינמי הטוב ביותר שלנו. אחרת, המשך לקרוא כדי לראות אילו שירותי VPN אחרים אנו ממליצים.

VPNs מומלצים לצפייה בנטפליקס ממקסיקו

אם אתה מחפש ספקי VPN נוספים, יש המון מה לבחירה. לא כולם מתאימים לנטפליקס או לסטרימינג, אך חלקם מקלים על אחרים. אנו רוצים שהשירות יוכל לעבור בין שרתים בקלות עם רשת שרת גדולה ומהירויות מהירות לאתחול.

מלבד ExpressVPN המצוין, יש את NordVPN. הוא כולל שלל שרתים הממוקמים בארה”ב, אשר יעניקו גישה לנטפליקס. יש לו רשימה מאסיבית של 4,514 שרתים ב -62 מדינות, כך שאתה עשוי למצוא שרת מהיר, לא משנה היכן אתה נמצא או אל מה אתה מנסה לגשת. קרא את סקירת NordVPN המלאה שלנו, אם ברצונך לקבל מידע נוסף.

VyprVPN היא גם בחירה טובה מכיוון שיש לה מספר גדול של שרתים בלמעלה מ- 70 מדינות, 10 מהם נמצאים בארצות הברית. אם אתה משתמש בשירות הפרימיום שלו, תקבל עד חמישה חיבורים בו זמנית, אבטחה חזקה, מהירויות הגון וערך מצוין. הממשק קל ונוח לשימוש, והוא זמין גם בחלונות, מק, iOS ואנדרואיד. עיין בסקירת VyprVPN שלנו למידע נוסף.

CyberGhost מכניס אותך בקלות לארה”ב נטפליקס. מה שמקל עליו הוא ה”פרופילים “המיוחדים שיש להם, שאחד מהם מכוון להפליא. באמצעות זה, אתה אמור להיות מסוגל לשחק כל מה שאתה רוצה, איפה שאתה רוצה. לשירות יש חיסרון אחד רציני: מהירות. ברגע שאתה חוצה מרחק רציני, אין לך שום התחייבות למהירות, מה שעשוי להיות כאבי ראש כשאתה יוצא רחוק מדי מארה”ב.

קרא את סקירת CyberGhost שלנו לקבלת פרטים נוספים.

מחשבות אחרונות

נטפליקס מרחיבה תמיד את אוסף תכניות הטלוויזיה, הסרטים והתכנות המקוריות שלה. לארה”ב נטפליקס יש את קרם היבול, וכדי לצפות בו ממדינה אחרת תצטרך לעקוף את הגיאבלוק. הקפד לבדוק את ה- VPN הטוב ביותר שלנו להזרימה, אם אתה זקוק לכמה אפשרויות נוספות.

מחוץ לנטפליקס, השימוש ב- VPN הוא שיטה מומלצת בעת גישה לאינטרנט. ספק שירותי האינטרנט והארגונים הממשלתיים שלך לא יוכלו לרגל אחריך, ואם אתה גר במדינות המצנזרות את האינטרנט, תוכל לעקוף את מראות העשן והמראות כדי לגשת לתוכן האמיתי..

ניסית לצפות בארה”ב נטפליקס במקסיקו? תן לנו לדעת כיצד זה התרחש בתגובות למטה.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map