תוכנת הקלטת המסך הטובה ביותר

תוכנת הקלטת מסך מאפשרת לך לצלם את הצג שלך ולשתף אותו עם העולם. בין אם מדובר בזרם של משחק, מצגת למשרד או הרצאת וידיאו לסטודנטים, תוכנת הקלטת מסך היא החשובה ביותר בה אנו חולקים כעת מידע.

עם זאת, לא כל היצירות נוצרות שוות. לחלקם סימני מים מגעילים או היעדר אפשרויות ייצוא. כאן ב- Cloudwards.net, בדקנו את תוכנת הקלטת המסך הטובה ביותר כדי לקבוע אילו אורזים יש את הכוח הגבוה ביותר, במחיר הנמוך ביותר, תוך שהיא גם קלה לשימוש.

המשך לקרוא כדי לראות את ההמלצות שלנו ומדוע בחרנו בכל אחת מהן. אם עדיין מדובר בתמונות שאחריהן, קרא את הקטע שלנו בתוכנה הטובה ביותר ללכידת מסך.

מה עושה תוכנה להקלטת מסך טובה?

יש כמות מטורפת של אפשרויות להקלטת מסך, מכלי חופשי לתוכנות תרומה ועד תוכנות זדוניות וכל מה שביניהם. עיבוד של כל זה יכול להיות מטלה, בהתחשב בתוכנה נועדה לבצע משימה אחת אך לרוב מבצעת רבים אחרים.

זה מה שבדקנו לראשונה, שהתוכנה יכולה לעמוד בפני עצמה ללא שום תכונות נוספות. לדוגמה, רבים מוסיפים עורכי וידיאו שקולים במקרה הטוב, כאשר הממשקים דומים ל- MS Paint יותר מאשר Premiere. אמנם אנו נותנים לך כמה אפשרויות ברשימה זו הכוללות עורכי וידאו, כל אחת מהן יכולה לבצע את הדרך בזכות עצמה.

בשלב הבא, בדקנו את העלות. בהתחשב בעובדה שהם לעתים קרובות רק כלי נוסף, הם לא צריכים להגיע עם תג מחיר נוקשה מדי, במיוחד עבור תכונות שאינן אידיאליות. בדקנו תוכנה שיש להן גרסה חינמית או שהיא מאוד לא יקרה, מנסה לדלג על אפשרויות עם כמות עודפת של תוכנות קשורות..

בעוד שעורכי הווידיאו לא הוסיפו הרבה לציונים, עייננו בתכונות הכלולות בכל תוכנה. זה היה בעיקר תכונות שעזרו במהלך ההקלטה ולא בפוסט. לדוגמה, היכולת להוסיף שכבות-על או להקליט תמונה בתמונה דורגה מאוד בין שיקולינו.

לבסוף, בדקנו בשימושיות. היכולת לפתוח את התוכנה ולהתחיל להקליט במהירות הייתה חשובה, ולא דרשה הגדרה נרחבת כדי לקבל את המראה הרצוי. יתכן שתצטרך להעמיק כדי לפתוח את מלוא העוצמה, אך השימושיות בבסיס היא עדיין פשוטה.

קמטסיה

קמטסיה היא חתיכת התוכנה היקרה ביותר ברשימה זו, אך היא גם הטובה ביותר. זה אחד המקרים הנדירים שבהם עורך הסרטונים המצורף הוא די טוב, ומאפשר לך לתפוס מספר שירים של אודיו ווידאו ולהרכיב אותם במקום אחד.

מה שגורם ליישום שלה לעבוד כל כך טוב הוא שעורך הווידיאו וחלקי לכידת המסך של התוכנה נמצאים במקומות שונים. ברגע שאתה נכנס למצב הקלטת מסך, העורך נעלם, כך שאתה לא מלהטט בחלונות.

יש לך אפשרות להקליט את כל התצוגה שלך או רק חלון מסוים. תכונה קטנה זו שימושית מאוד. קח למשל מחנך שצריך ללכוד מסך להרצאה. הם יכלו לתפוס חלק מהמסך שלהם תוך כדי הערות שיעורים על חלק אחר.

זה כנראה תרחיש סביר, כמו גם בהתחשב בקאמטאסיה מאפשר לך להעביר מצגות PowerPoint ישירות לתוכנה. אתה בוחר את השקופיות הרצויות לך, והוא מייבא, ואז אתה יכול להניח את מצלמת האינטרנט שלך או כל אמצעי מדיה אחר בחלק העליון.

יש המון תכונות הכלולות בקאמטאסיה כולל הערות, הקלטת מקשים ועכבר ורישום וידאו 4K. התוכנה יקרה אבל מגיעה עם כל מה שצריך לקחת ממך מהקלטה לייצוא.

TinyTake

TinyTake זול יותר ופשט יותר מקמטסיה, אך עדיין מציע שפע של תכונות. יישום הבסיס חופשי לחלוטין אך אך ורק לשימוש אישי. עבור כל מיזם מסחרי, תצטרך לקנות מנוי.

בתחילה, לא היינו מעריצים של הדגם הזה, בהתחשב ב- TinyTake מכסה את זמני הקלטת המסך שלך. עם זאת, התוכניות עובדות ממש טוב ומגיעות עם תכונות נוספות כמו אחסון בענן כדי להמתיק את הסיר (אם כי שום דבר בליגה של מיטב ספקי אחסון הענן שלנו).

תוכנה זו מתאימה ביותר למי שזקוק למשהו מהיר בלי יותר מדי זמן או מאמץ. קמטסיה היא הרבה יותר חזקה, אך לוקח גם קצת זמן ללמוד. זה לא המקרה כאן. הממשק פשוט מת, מה שמוביל לכמות מוגבלת של אפשרויות, אבל הרבה פחות בלבול.

בגלל האפשרויות המוגבלות וכובעי ההקלטה, TinyTake תואם את מי שצריך להכין הרבה סרטונים קטנים. בניגוד לקאמטסיה בה מישהו יכול להקליט הדרכה של ארבע שעות, TinyTake מתמקד בהקלטת נתחים בגודל ביס שנחשבים, כלומר, השם מתאים מאוד.

לך לשחק

GoPlay יושב בין שני הבחירות הראשונות שלנו בכל הקשור למבנה ותכונות מחירים. תוכנת הקלטת מסך זו מתמקדת בעיקר במשחקים, אך תוכלו להשתמש בה בכל יישום. הוא תומך בכל משחקי ה- 3D / OpenGL, כמו גם בכותרות סלולריות, ולכן עליך להיות מכוסה.

עם זאת, אין כל כך הרבה תכונות בזמן ההקלטה. אתה עדיין יכול לבחור אזור במסך ולתפוס את מצלמת האינטרנט שלך, אך GoPlay אינו כולל תכונות כמו הקלטת הקשות והערות..

מה שאתה הולך לקבל הוא מלא לכידת 4K במהירות של 60 פריימים לשנייה. עבור גיימרים שתופסו את המשחק שלהם, זה עצום מכיוון ש- YouTube מאפשר כעת תוכן של 4K60p באופן טבעי. לאחר שתסיים את העריכה, תוכלו להעלות ישירות ל- YouTube גם במקום לייצא ולעבור את התהליך בנפרד.

העורך הכלול כאן הוא המראה הטוב ביותר ברשימה, אך לא חזק כמו קמטסיה. אתה יכול להוסיף פילטרים, מעברים ואפילו לתמרן מהירות שהם כולם תכונות מרשימות, אך לא כאלה שעושים שינוי משמעותי. החלק העיקרי של מה שעורך זה עושה הוא להרכיב קליפים, ולשם כך אי אפשר להאשים אותו.

GoPlay מציעה גרסת תוכנה בחינם, אך עם מגבלות קפדניות. אתה יכול להקליט עד 10 דקות בכל פעם, ב 720p, עם סימן מים. הגרסה המלאה היא מתחת למאה דולר עבור רישיון לכל החיים ואף זולה יותר אם תבחר בתכנית שנתית, כך שזה הגיוני רק לנגוס את הכדור בגלל זה.

XSplit

תוכנה נוספת שמכוונת לגיימרים, XSplit היא אפליקציית הקלטת מסך חזקה שמשתמשת בהרבה מחוץ לקהל היעד שלה. זה ממוקד הרבה יותר בצד ההפקה של התהליך ולא בצד העריכה, לכן אנו ממליצים על עורך חיצוני, אם כי אינו נדרש.

האחד המובנה מתפקד בעיקר לפיצול קליפים נפרדים זה לזה. יש אפשרות להעלות ישירות ל- YouTube או לרשתות חברתיות, אך לא תמצא את הגמישות של אפליקציות אחרות ברשימה זו.

עם זאת, זו ממש לא בעיה, מכיוון ש- XSplit מאפשר לך לעשות כל כך הרבה לפני כן. ממשק שכבות פשוט מאפשר לכם להכניס שכבות-על, לכידת מצלמות רשת ועוד במסגרת לפני שתקלעו לשיא. יש אפילו אפשרות להסיר רקעים למסך ירוק במצלמת רשת.

אתה יכול לעשות עוד יותר כשאתה משלב את התוכנה עם תוספים. חנות התוספים של XSplit מאפשרת לך להתאים את הממשק לצרכים שלך ולהוסיף אלמנטים חדשים בסצנה ככל שתזדקק להם. לדוגמה, זרמי Twitch יכולים להוסיף חלון קופץ מותאם אישית או רשימת מנויים מתגלגלת. יש כאן המון אפשרויות וזה מתעדכן ברציפות כך שתמיד יהיה לך משהו חדש לנסות.  

XSplit מכוון את עצמו כלפי גיימרים, אבל זו פיסת תוכנה מוכשרת גם בתחומים אחרים. הוא מוצג במלואו בקצה הקדמי, וחסר מעט על הגב. עם זאת, לפעמים עדיף לצלם את הסצינה לפני כן במקום לנסות לחבר אותה אחר כך.

OBS

OBS, או תוכנת שידור פתוחה, נכונה לשמה. זו תוכנת הקלטה למסך פתוח בחינם, עם המון אפשרויות והרבה תוספים לאתחל.

זה דומה ל- XSplit מינוס עורך הווידיאו והממשק החלק. יש לך את אותן אפשרויות לעצב את הסצנה שלך. ישנן אפשרויות להצבת מצלמת הרשת שלך, הוספת שכבות-על סטטיות ולכידת אזורים נבחרים בלבד במסך שלך.

אין עורך וידיאו, אבל זה בגלל שאתה באמת לא צריך כזה. כפי שמשתמע מהשם, תוכנה זו מתמקדת בשידור, כלומר אתה יכול להגדיר שינויים בסצינות על מקשי הקיצור כדי לבצע את העריכה במקום..

זה מכונה “מצב אולפן” וזה מאפשר לך להציג תצוגה מקדימה של עד שמונה מקורות בבת אחת ולעבור ביניהם לפי הצורך. זרמים חיים הזקוקים למצלמה ולכידת מסך, למשל, יכולים לרתום את הכוח של OBS להשיג זאת.

אינך צריך להשתמש בו לשידור בלבד. הקלטת מסך פשוטה היא מרכז ה- OBS והיא מבצעת את זה מבלי לזרוק יותר מדי אפשרויות בפניך. זה גם בחינם לחלוטין, ולכן עדיף להוריד אותו ולנסות בעצמך.

סיכום

תוכנת הקלטת מסך נקלעת לעיתים קרובות לנפח, לא יעילה בביצוע המשימה שהיא מיועדת או שבורה על ידי עורך רישום. פיסות התוכנה הללו שוברות את המגמה הזו, משתלבות עם עורכים פונקציונליים, ממשקים אינטואיטיביים ושפע של תכונות שייקחו אותך מהרשומה לייצוא.

איזו פיסת תוכנה הורדת? יש לך אפשרויות שפספסנו? נודיע בתגובות למטה וכמו תמיד תודה שקראתם.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me