חסכוני פתרונות אחסון קבצים וגיבוי עבור עורכי דין

האם אתה עורך דין שמחפש את הדרך היעילה ביותר ובמחיר סביר לאחסן ולגבות את הקבצים שלך בענן? לאחר מכן, הדאגה העיקרית שלך צריכה להיות סיכוני אבטחה כאשר אתה מתמודד עם חוזים, נתונים אישיים או ארגוניים חסויים ומידע פיננסי.


האם אתה יכול להסתכן בהעלאת כל אותם קבצים לענן דרך ספק אחסון חיצוני? אם לא, מהן האלטרנטיבות? דבר אחד מקדימה: אתה זקוק לגיבוי. לא משנה איפה ואיך. זה הצעד הראשון. כל השאר הוא רק משני.

כן, אבטחה ומחיר שניהם חשובים, אך אל תאפשר אף פעם לגורמים אלה למנוע ממך לגבות את הקבצים שלך. עם זאת, הבה נבחן כמה מהחלופות לאחסון קבצים וגיבוי חסכוניים, במיוחד לדרישות המקצועיות שלך. יש לנו שתי אפשרויות עיקריות עבור הקבצים שלך. אתה יכול לאחסן ולגבות את הקבצים שלך באופן מקומי (בתוך הבית) או לבחור פיתרון מחוץ לאתר. 

גיבוי מקומי & אחסון קובץ

אתה בטח חושב שהדרך הטובה ביותר לאחסן ולגשת לקבצים שלך היא באמצעות כונן קשיח חיצוני. למרות שזו התחלה, יתכן שזה לא מספיק למצבך. כונן קשיח חיצוני יוריד את הקבצים החשובים ביותר מהמחשב שלך במהירות; שקול זאת לפתרון מהיר אם עדיין אין לך גיבוי.

אנו חושבים שעדיף להמשיך במהירות מכיוון שלכוננים קשיחים חיצוניים מוגבלות יותר מדי, ואם אתה עובד עם כמה משתפי פעולה, האפשרויות עם כונן קשיח חיצוני נעצרות במהירות. לכן כדאי לשקול להשתמש ב- NAS עבור הקבצים שלך. כבר פירטנו מדוע אנו משתמשים (ואוהבים) NAS עבור הקבצים שלנו.

אבל בוא נעבור אותם שוב עבורך כאן. 

היתרונות של שימוש ב- NAS

מכשירי NAS מספקים הרבה שטח אחסון זול. אחד היתרונות העיקריים הוא שמכשירי NAS מאפשרים לך לחבר כוננים קשיחים במהירות, כך שגם אם האחסון שלך צריך להתרחב בצורה דרמטית (לדוגמה, אם אתה רוכש לקוח תאגידי חדש המחייב אותך להתמודד עם מספר עצום של מסמכים), אתה יכול להסתגל על ​​ידי קניית כוננים קשיחים חדשים.

כמו כן, אחסון בכונן הקשיח הפך למחיר סביר מאוד; אתה יכול להשיג שטח אחסון של 2TB בסביבות 100 $. 

מכשירי NAS מאפשרים לך לגשת לקבצים בכל מקום ברשת שלך. היופי של NAS הוא שהוא לא צריך להיות מחובר לחיבור כדי שתוכל לגשת לקבצים שלך. לא משנה איפה אתה נמצא במשרד שלך; אתה יכול לגשת לקבצים שלך אם אתה מחובר לרשת שלך. כמובן שתוכלו להגדיר NAS כך שתוכלו לגשת לקבצים שלכם אפילו מחוץ לאתר, אך הדבר חושף אתכם לבעיות אבטחה נוספות.. 

מכשירי NAS מאפשרים לך לנהל את גישת המשתמשים לקבצים שלך. מכשירי NAS מאפשרים לך להוסיף משתמשים שיכולים לגשת לקבצים והתיקיות שלך. תגיד, אתה רוצה שהמתמחה שלך תעבוד על קבוצת משנה של קבצים עבור לקוח, אך אסור לך לחלוק איתה את הסיפור המלא. אתה יכול פשוט ליצור תיקיה מיוחדת בה היא יכולה להשתמש.

כמו כן, אתה יכול להעניק גישה לקריאה או לכתוב לתיקיות שלך ולהיות מפורט מאוד עם הרשאות. אנו משתמשים ב- Synology DiskStation במשרדנו והיינו מרוצים מאוד מהתוצאות. זה עובד במהירות ואמינה. אתה יכול לבחור גדלי מפרץ שונים (גדלי הכוננים הקשיחים המשתלבים בדיסקסטיישן) שמתאימים לצרכים שלך. בתור התחלה, שניים עד ארבעה מפרצים הם בדרך כלל הטובים ביותר.

RAID מנהלת יתירות קבצים. מכשירי NAS רבים משתמשים בטכנולוגיית RAID. Synology משתמשת ב- RAID אוטומטי המשקף את הקבצים שלך בכוננים הקשיחים שאתה מחבר. אם כונן קשיח אחד נכשל, תמיד יש לך גיבוי של כל הקבצים שלך בדיסק שני. פשוט החלף את ה- HD השבורה ואתה טוב ללכת. 

כמובן שתוכלו למצוא יתרונות נוספים לשימוש ב- NAS. לדוגמה, זה בשליטתך בכל עת. למרות שזה באחריות, זה נותן לך שליטה מלאה על הגדרות האבטחה שלך. רק וודא שאתה מכיר טכניקות הצפנת קבצים או שכר יועץ חיצוני שיעזור לך להתחיל. 

חסרונות של שימוש ב- NAS

ניהול קבצים וגיבוי הם באחריותך. אם בחרת לאחסן את הקבצים שלך בבית, הכל באחריותך. עליך לבדוק את תקינות הכונן הקשיח, לדאוג לגיבויים ולנהל את הגדרות ההצפנה שלך.

או שאתה יכול להרשות לעצמך טכנאי שעושה את אלה בשבילך, או שאתה צריך לעטוף את הראש סביבך בעצמך, מה שיכול להיות זמן רב ומבלבל מאוד.

השימוש ב- NAS אינו גיבוי! עורכי דין רבים שדיברנו איתם משתמשים ב- NAS כדי “להגן ולגבות” את התיקים שלהם. אך אי אפשר להחשיב את ה- NAS כגיבוי אמיתי מכיוון שהוא אינו מגן על הקבצים שלך מפני תאונות או אסונות שעלולים להתרחש במקום העבודה שלך או בסמוך לו. השימוש ב- NAS הוא רק הצעד הראשון לגיבוי הקבצים שלך. 

אתה יכול לבחור ב- NAS הלא נכון. בחירת NAS טובה לעסק שלך אינה המשימה הקלה ביותר. למרות שאנו ממליצים על Synology DiskStation, יתכן כי זו אינה האפשרות הטובה ביותר לצרכים שלך. אנו חושבים שאתה לא יכול להשתבש בזה נורא, אבל בהחלט, ישנם מכשירי NAS שעוסקים בסנכרון קבצים בצורה טובה יותר, אם זה חשוב לך.

גיבוי מחוץ לאתר & אחסון קבצים לעורכי דין

אנו חושבים שככל שפיתרון הגיבוי יהיה פשוט יותר, כך ייטב. אבל אתה זקוק לפחות לשני סוגים של גיבוי: גיבוי מקומי אחד ואחר גיבוי מחוץ לאתר; לדוגמה, עם ספק שירותי גיבוי מקוון.

עם הגיבוי הדו-שכבתי הזה, אתה מוגן למדי מפני תאונות שעלולות להתרחש במשרד שלך. תאונות אלה עשויות להיות רגעים מסוימים של ה’הו ‘לבדך או על ידי העוזר שלך. בדרך כלל קל יותר למחוק קבצים מאשר נוצרים.

אבטחה & שירותי גיבוי מקוונים

כאשר אתה עוסק בנתוני לקוחות, העלאת קבצים אלה לספק שירות חיצוני דורשת מחשבה רבה על אופן הטיפול בקבצים שלך. היכן ואיך הקבצים שלך מוצפנים? מי באמת יכול לראות את הקבצים שלך? כמה זה עולה? 

אולי תרצה לקרוא את המאמר שלנו בנושא אבטחת גיבוי מקוון, שם אנו מנתחים את שלושת שכבות האבטחה שיש לשירות גיבוי מקוון: 

 • הצפנה מקומית – למשל קידוד 448 סיביות של Blowfish
 • הצפנה במעבר (קידוד SSL ​​הוא סטנדרטי)
 • הצפנה בצד השרת – לדוגמה, AES 256 סיביות 

מומלץ לשקול פתרונות עסקיים לגיבוי מקוון, הנוטים להיות יקרים יותר אך ניתנים להתאמה אישית לצרכים שלך. להלן פירוט פתרונות גיבוי מקוונים מומלצים לעורכי דין.

ספיידרוק

היתרון העיקרי של SpiderOak הוא שהוא לוקח את האבטחה באמת ברצינות. אם אתה מחפש את שירות הגיבוי המקוון והסנכרון הקבצים המאובטח ביותר הקיים, הוא ללא ספק זה.

גיבוי וסנכרון מקוון של SpiderOak

SpiderOak הוא יחסית יקר (GB עבור 0 $ לשנה), והממשק שלו, לפעמים, מרגיש מעט מגושם, אך תכונות האבטחה הכוללות בהחלט שווה את זה. תוכלו להירשם כאן ולנסות זאת בחינם.

עסק קרבוניט

מה שחסר בקרבוניט לבית (רוחב פס בלתי מוגבל, גיבוי אוטומטי של קבצי וידאו וכו ‘), אתה יכול להשיג עם Carbonite Business במחיר של 229 $ לשנה שעדיין נוח מאוד..

CrashPlan Pro לעומת עסקים קרבונית
תוכנה עסקית לפחמן

למרות שזה לא מוגבל, עדיין תוכלו לגבות 250 ג’יגה-בייט (או 500 ג’יגה-בייט עם Business Premier). היתרון הוא שתוכלו לגבות מספר בלתי מוגבל של מחשבים, דבר שימושי אם אתם עובדים עם כמה משתפי פעולה או לקוחות. אתה יכול לקבל ניסיון חינם כאן. 

CrashPlan Pro

CrashPlan Pro עבור צרכנים הוא פנטסטי אם אתה זקוק לתכונות נוספות, במיוחד כשמדובר במעקב אחר הגיבויים שלך וניהול מספר חשבונות משתמש..

CrashPlan מפורסם בהצעת הגיבוי הבלתי מוגבלת שלה, כך שלא תצטרך לדאוג אם יעבור החלל. אתה יכול לקבל ניסיון חינם כאן.

מקצוענים & חסרונות של שימוש בגיבוי מקוון לחברה

אם אתה נרשם לשירות גיבוי מקוון, אתה יכול להיות בטוח שהכל מטופל על ידי ספק השירות שלך – לפחות כך זה אמור להיות. אתה מוריד תוכנה למחשב האישי שלך או ל- Mac, מגדיר לוח זמנים ותיקיות לגיבוי וזהו. שירותים רבים מנחים אותך בתהליך זה באמצעות אשף קל לשימוש.

עם אחסון וגיבוי בענן, הופך קל מאוד לגשת לקבצים שלך מכל מקום – בסמארטפון שלך, בשדה התעופה, בארוחת צהריים עסקית. גם אם תשכח מצגת חשובה למגרש המכירות שלך, אתה יכול פשוט להוריד אותה מהקבצים שלך המגובים בענן. 

חלק משירותי הגיבוי המקוונים מאפשרים לך לשתף קבצים עם עמיתים או חברי צוות, כך שתוכל לשתף פעולה בקלות בפרויקט או במסמך מסוים עבור לקוח. אין צורך לשלוח קבצים מצורפים לדוא”ל גדולים שנתקעים במסנני דואר זבל. 

כעת, נסתכל על חסרונות הגיבוי המקוון עבור משרדי עורכי דין. כשאתה שולח את הקבצים שלך לשרתים של חברה אחרת, אתה צריך לסמוך על חברה זו שלא תתפשר על הנתונים שלך. וודאו כי מיושמים תכונות אבטחה נכונות לפני שליחת הקבצים.

אתה עלול למצוא חוסר שליטה על פורם עסקות בכל הנוגע לשירותי גיבוי מקוונים, אך בהחלט יש דרכים להפוך את הגיבויים לאבטחים ככל האפשר. 

בהתאם לחיבור האינטרנט שלך וכמות הנתונים שתרצה לאחסן ולגבות, גיבוי מקוון יכול לארוך זמן רב מאוד. אם יש לך חיבור אינטרנט חזק וחומרת המחשב שלך מעודכנת, היא צריכה לפעול ברקע מבלי שתשים לב שמשהו מגובה. 

אם אתה רק מתחיל כעורך דין, אתה כנראה צריך לחסוך כמה שיותר כסף לפני שתקים בסיס לקוחות סולידי. גיבוי עסקי מחוץ לאתר נוטה להיות יקר בהרבה מגיבוי מקוון של צרכנים. שקול אם פיתרון גיבוי מקוון של הצרכן יספיק בינתיים. אתה יכול לשדרג מאוחר יותר כשיש לך מספיק כסף זמין. 

סיכום

בשורה התחתונה: אחסון קבצים וגיבוי חסכוני של עורכי דין אפשרי. שמור תמיד שני עותקים מיותרים של הקבצים שלך. עותק אחד צריך להיות באתר במשרדך, ויש לשמור אחר בענן או במקום אחר מחוץ לשטח העבודה העיקרי שלך.

באופן אידיאלי, תרצה להשתמש בשירות גיבוי מקוון למטרה זו. קדימה, עיין בתרשים ההשוואה שלנו לקבלת מידע נוסף.

ההיבט החשוב ביותר באסטרטגיית אחסון הקבצים והגיבוי שלך אמור להיות אבטחה. הצפנה היא הבסיס הדרוש לך כדי להגן על הקבצים שלך מפני ריגול וגניבה. ודא שפתרונות הגיבוי שלך מצפינים את הקבצים שלך כראוי. 

כמו כן, זכור כי אסטרטגיית הגיבוי הטובה ביותר היא חסרת ערך אם לא תבדוק את השחזורים שלך. בצע תמיד שחזור בדיקות של הגיבויים שלך, אולי אפילו פעם בחודש. באופן זה, אתה יכול לבדוק אם כל הקבצים שלך זמינים במקרה של כשל בכונן הקשיח או סוגים אחרים של אובדן נתונים. 

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map