שירותי אירוח קבצים בחינם לעומת אחסון בענן

אנו בטוחים שהיית במצב שרצית לשתף קובץ עם חברך שגר בצד השני של המדינה או אפילו בעולם. שליחתו בכונן הבזק או דוא”ל אליו הם פתרונות מוגבלים. מה שתוכלו לעשות במקום זה להעלות קובץ לאינטרנט ולתת לחברכם להוריד אותו.

אנו נספר לכם כיצד תוכלו לעשות זאת באמצעות שירותי אירוח קבצים בחינם.

שירותי אירוח קבצים מאפשרים לך להעלות את הקובץ שלך בשיטת הגרירה והשחרור – אם הם ידידותיים למשתמש – או על ידי בחירתו מהמחשב שלך. בעוד שהם בעצם עושים את אותו הדבר, כמה טוב הם עושים זאת ואילו תכונות אחרות זמינות שונות זה מזה באופן משמעותי.

יש כאלה שלוקחים את הקובץ שלך ונותנים לך את קישור ההורדה כדי לשתף או לשלוח אותו לדוא”ל שלך. יש כאלה שמציעים יכולות מתקדמות, כמו שיתוף לרשתות חברתיות, העלאת כתובות מרוחקות, ערוצים מוצפנים, קטלוגים ציבוריים ועוד.

אתה יכול להשתמש באחסון ענן כדי להשיג אותו דבר. הפיצ’רים המתקדמים זמינים רק לחשבונות פרמיום, אך אלה שבחינם אינם יכולים לבטל. אתה יכול למצוא את הטובים ביותר ברשימת השוואת אחסון העננים שלנו, ואם זה לא מספיק בשביל שתקבל החלטה, יש לנו מאמר שיעזור לך לבחור את אחסון הענן הטוב ביותר עבורך..

להמשך מאמר זה, אנו נבחן כיצד משווים שירותי אירוח קבצים בחינם ואחסון ענן בחינם.

אירוח קבצים לעומת אחסון בענן

ראשית, נסתכל על ההבדל בין אירוח קבצים ושיתוף באמצעות אחסון בענן.

שיתוף

אם אתה צריך להעלות קובץ במהירות, רוב אירוח הקבצים החינמי יאפשר לך לעשות זאת מבלי ליצור חשבון. אתה יכול להעלות את הקובץ שלך, לקבל את הקישור ולשלוח אותו. זה כל מה שצריך. אחסון בענן, לעומת זאת, מחייב אותך להירשם, להיכנס, להעלות קובץ ואז לקבל את הקישור.

אמנם זה מסורבל יותר, לאחסון בענן אפשרויות רבות יותר לשיתוף קישורים מאשר שירותי אירוח קבצים עם עצמות חשופות, המספקים לך רק קישור. רוב שירותי אחסון הענן מאפשרים לך לשתף ברשתות חברתיות, כמו פייסבוק, טוויטר וכו ‘. בנוסף, אתה יכול להזמין אחרים לתיקיה שלך באמצעות שם משתמש או דוא”ל. קרא את אחסון הענן הטוב ביותר שלנו לשיתוף יצירה למידע נוסף.

אם אתה משתף קבצים כדי לשתף פעולה עם חברים בצוות מרוחק, שירותי אחסון בענן מסוימים מציעים אפליקציות מקוריות, כגון Google Docs ו- Dropbox Paper, ואפליקציות משולבות לרישום הערות. אתה יכול למצוא מידע נוסף על שיתוף פעולה בענן במאמר האחסון הטוב ביותר לענן שיתוף פעולה בענן שלנו.

אבטחה

שירותי אירוח קבצים אינם מתייחסים לאמצעי האבטחה שלהם, אך אנו יכולים להניח שרובם אינם מצפינים את הנתונים שהעלית. המשמעות היא שמי שיש לו גישה, כמו עובד סורר, יכול לקרוא את זה. ישנם חריגים המציעים הצפנה מקצה לקצה, אך הם קושרים את זה לתוכניות פרימיום.

אפילו כאשר זה בחינם, אבטחת ענן בדרך כלל מציעה לפחות רמת הגנה מינימלית. שירותים מצפינים את הקבצים שלך בשרתים באמצעות אלגוריתמים AES 128 או 256 סיביות, מגנים על הקבצים שלך במהלך העברה באמצעות פרוטוקול TLS, מציעים אימות דו-גורמי כדי להגן על חשבונך ומצפין את ההעברות שלך מקצה לקצה. לשם כך, קרא את המאמר הטוב ביותר שלנו בנושא שירותי ידע אפס.

קלות שימוש

אם כל מה שאתה צריך זה העברת קבצים פשוטה, אין ספק ששירותי אירוח קבצים יכולים לדאוג לזה בלי שתשבר זיעה. כמשתמש שאינו רשום, תהיה כפוף למגבלות על גודל הקובץ, המהירות ומשך הזמן בו הקובץ שלך יושב על שרת, אבל זה לצד הנקודה אם אתה צריך לשתף מייד.

לצרכים מתקדמים יותר, אחסון בענן מאפשר לך לגשת לקבצים שלך באמצעות לקוחות אינטרנט שמחקים דפדפני קבצים במערכות הפעלה, כמו גם שירותי אירוח קבצים. זה מאפשר לך למחוק, לשנות שם או להעביר קבצים באחסון שלך. נוסף על כך, לכל שירותי אחסון הענן יש לקוח שולחני המאפשר לך לסנכרן קבצים מהכונן הקשיח שלך ישירות לענן.

מהירות

כמשתמש בחינם בשירותי אירוח קבצים, מהירויות ההורדה וההעלאה שלך עשויות להיות מוגבלות במקרים מסוימים, בעוד המהירויות הבלתי מוגבלות שמורות ללקוחות משלמים. שירותי אחסון בענן אינם מהירים מצערת. במקום זאת, המהירויות מסתמכות על גורמים אחרים, כגון כמה אתה קרוב לשרת, תשתית השירות וספק שירותי האינטרנט שלך.

קבצים ואחסון

אם אתה משתמש בתוכנית חינמית עם שירות אירוח קבצים, הדבר עשוי להגביל את גודל הקובץ או האחסון המרביים ואת משך הזמן שהקבצים שלך יכולים להישאר בשרתים שלו..

לחלקם מכסה אחסון נמוך יחסית, כגון 5 ג’יגה-בתים, בעוד שמגבלת גודל הקובץ יכולה לרדת עד 50MB. שירותים שאין מגבלות כאלה ימחקו את הקובץ שלכם לאחר פרק זמן מוגדר ללא הורדות. תכניות בחינם כוללות לעתים קרובות מודעות כדי לפצות על חוסר המגבלות.

תוכניות חינמיות עם אחסון בענן לא יספקו לך מאות ג’יגה-בייט של אחסון, אך הן גם לא יתקפו אותך במודעות או ימחקו את הקבצים שלך בגלל חוסר פעילות. במקרים רבים אתה יכול להגדיל את מכסת האחסון שלך על ידי הזמנת חברים או השלמת שלבים לאחר ההרשמה.

שירותים מסוימים מגבילים את גודל הקובץ למספר גיגה-בייט, בעוד שאחרים מגדירים את הסרגל די גבוה, כפי שתוכלו לראות באחסון הענן הטוב ביותר שלנו עבור מאמר קבצים גדולים..

שירותי אירוח קבצים טובים

תוכניות חינמיות הן מה שהן, אך חלק מהשירותים מתבלטים. בהמשך נציג סקירה קצרה מהם, החל מ- Files.fm

Files.fm

free-file-hosting-files.fm

free-file-hosting-files.fm-myfiles

השירות מאפשר לך להעלות קבצים בגודל של עד 2 ג’יגה-בייט, בעוד האחסון שלך מוגדר מ- “1GB ל- 15GB.” מכיוון שזו תוכנית חינמית, היא נתמכת על ידי מודעות. במהלך ההעלאה, “ערוץ נתונים מוצפן” מגן על הקבצים שלך. לאחר שיסיימו, הם יהיו זמינים בקטלוג ציבורי.

פיקדונים

קבצים בחינם-אירוח-פיקדונות-מייפילס

DepositFiles מעלה את הרף עבור גודל הקובץ ל- 10GB. נוסף על כך, הוא שומר את הקבצים שלך במשך 90 יום לאחר כל הורדה. זה הרבה יותר טוב מאשר רק 15 הימים ששירותים מסוימים מציעים. מספר הקבצים שתוכלו להעלות מוגבל ל 50- עם זאת.

4 שיתף

עם שיתוף 4, אתה מקבל שטח פנוי של 15 ג’יגה-בתים ותוכל להעלות קבצים גדולים כמו 2 ג’יגה-בייט. אין הגבלות על הסכום שתוכל להעביר, אך מהירויות ההורדה מוגבלות ויש מודעות. בנוסף, אם לא תיכנס לחשבון 180 יום, החשבון והקבצים שלך יימחקו.

אנחנו מעבירים

חינם-אירוח-אנו-העברה

אתה יכול להעלות מקסימום 2GB לכל העברה על התוכנית החינמית. לאחר העלאתו, ההעברה תהיה זמינה במשך שבעה ימים. לאחר מכן הוא נמחק כדי לפנות מקום לקבצים אחרים. אם אתה נמצא באיחוד האירופי, השירות יארח את הנתונים שלך בשרתים שם, וזה שימושי בהתחשב בתקנה כללית בנושא הגנת נתונים.

Filehosting.org

free-file-hosting-filehosting.org

Filehosting.org אינו מגביל את גודל הקובץ, המהירות או האחסון, אלא מוחק את הקבצים שלך 20 יום לאחר ההורדה האחרונה. זה כנראה נכון, אבל לא מצאנו מגבלות. גם אין בו מודעות, אך היא “שומרת לעצמה את הזכות ליידע את המשתמש מדי פעם על תכונות חדשות של שירות זה או הצעות של שותפינו בהתאם לתנאי הפרטיות.”

YourFileLink

YourFileLink אינו מחייב אותך להירשם ואינו מגביל העלאות, הורדות או רוחב פס. עם זאת, אם הקבצים שלך לא הורדו במשך 15 יום, הם יימחקו. השירות גם כבד-מודעות.

שירותי אחסון ענן טובים

אחסון בענן מאיר כשאתם נרשמים לתכנית פרימיום, אבל יש גם תוכניות חינמיות טובות. הם מאפשרים לך להשתמש בשירות כדי להעלות ולשתף קבצים כפי שעושים שירותי אירוח קבצים. לפרטים נוספים, קרא את חמשת הספקים המובילים שלנו עם מאמר גדול של תכניות שירות.

גוגל דרייב

כונן Google מעניק לך אחסון נדיב של 15 ג’יגה-בתים בחינם, שיספיק לרוב האנשים. משתמשים חינמיים מקבלים גישה זהה ל- Google Docs, תמונות Google ואפליקציות אחרות שמשתלבות בשירות. אם אתה מעלה את התמונות שלך ב”איכות גבוהה “במקום” מקורי “, המרחב שלך לתמונות יהיה בלתי מוגבל. קרא עוד בסקירת Google Drive שלנו.

ממשק האינטרנט של כונן Google

תיקיית הסנכרון של Google Drive

Google Drive Google Docs

יצירת קישור של כונן Google

הגדרות רשת Google Drive

קודם

הבא

pCloud

השימוש בגרסה החינמית של pCloud מאפשר לך שטח אחסון של 10 ג’יגה-בתים. אתה יכול להשלים תהליך רב-שלבי כדי לקבל עוד 4GB. אם אתה מפנה חבר, אתה מקבל שטח של 1 ג’יגה-בייט נוסף עד 20 ג’יגה-בייט. משתמשים בחינם לא מקבלים גישה לסיסמאות ותאריכי תפוגה של קישורים משותפים, אבל החוויה טובה למדי חוץ מזה.

קבצי ממשק אינטרנט pCloud

תיקיית סינכרון pCloud

קישור קובץ לשתף של pCloud

קישורי הורדה של pCloud

לקוח כונן pCloud

קודם

הבא

pCloud נמצא בראש רשימת השוואות העננים שלנו. אם זה מסקרן אותך, קרא את סקירת ה- pCloud שלנו.

Sync.com

Sync.com הוא שירות האחסון בענן הטוב ביותר, על פי הדירוג שלנו, אך הוא נותן לך 5GB בלבד בחינם. יש לו מספר עליונות רבים, כפי שאתה יכול לקרוא בסקירת Sync.com שלנו, ואתה יכול להפנות אותו לכמה שיותר חברים שאתה רוצה לקבל 1GB נוסף לכל הפניה. החברה אומרת לנו שהיא תסיר את הכובע של 20 ג’יגה-בייט ברגע שתכה בו אם תבקש.

Sync.com-Web-Control-Panel-Slider-1
© Cloudwards.net

Sync.com-Share-File-Link-Slider-2
© Cloudwards.net

Sync.com-Sync-Folder-Slider-3
© Cloudwards.net

Sync.com-Speed-Slider-4
© Cloudwards.net

Sync.com-אימות דו-גורמי-מחוון -5
© Cloudwards.net

קודם

הבא

רוב התכונות זמינות למשתמשים בחינם, כולל הצפנת ידע אפס ויכולת הגנה באמצעות סיסמה על קבצים משותפים.

מגה

MEGA נהגה לספק שטח אחסון בחינם של 50 ג’יגה-בייט מבלי שתצטרך להשלים הפניות או תהליכים. כעת, בסופו של דבר 35 ג’יגה-בתים נעלמים, ומותירים לך 15 ג’יגה-בייט, שעדיין אין מה לדחות. גם המרחב שאתה מקבל בתוכנית ההפניה נעלם.

אירוח קבצים

מלבד שהבונוסים האלו זמניים, האפשרויות למשתמשים בחינם מוגבלות. אתה יכול לקרוא עוד על כך בסקירת MEGA שלנו.

MediaFire

כשאתה מתחיל להשתמש ב- MediaFire, אתה מקבל שטח אחסון בחינם של 10 ג’יגה-בתים. זה סכום הוגן ותוכלו להגדיל אותו ל 50GB. כשאתה מפנה חבר אתה מקבל שטח של 1 ג’יגה-בייט עד 32 ג’יגה-בייט. אם אינך אוהב לעשות זאת, תוכל להתקין את האפליקציה לנייד ולהתחבר לפייסבוק וטוויטר כדי לקבל יותר מקום.

זה הגון לאירוח קבצים, אך אינו יכול לעשות זאת כמו שירות אחסון בענן. תוכלו לקרוא עליו יותר בסקירת MediaFire שלנו.

מחשבות אחרונות

אם אתה משתמש באינטרנט, סביר להניח שאתה הולך לשתף קבצים. לעשות זאת בקלות, במהירות וללא הגבלות רבות, עדיף שזה יהיה מטלה. התוכניות החינמיות מוגבלות בין אם הן מיועדות לאירוח קבצים או לשירותי אחסון בענן.

שניהם בדרך כלל מגבילים את שטח האחסון שלך, עם כמה חריגים לשירותי אירוח קבצים המגבילים את משך הזמן הקובץ להישאר בשרתים או שיש להם מודעות. שירותי אחסון בענן אינם מסירים את הקבצים שלך או מציגים מודעות ובאופן כללי הם כוללים תכונות נוספות. עם זאת, הם מסובכים יותר, כך שאם אתה רק רוצה לשתף קובץ במהירות, מוטב לך שירות אירוח קבצים.

מה אתם חושבים על שירותי אירוח קבצים בחינם ושירותי אחסון בענן? באיזה אתה מעדיף ובאילו אתה משתמש? ספרו לנו בתגובות למטה.

תודה שקראת.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me