כיצד לבנות אתר מהגרד: שישה דברים שכדאי לחשוב עליהם

ללא קשר אם אתה משתמש באתר לצורך שיווק, מכירות או שירות לקוחות, זהו התצוגה הדיגיטלית שלך עבור הלקוחות והשותפים העסקיים שלך. אתרי אינטרנט התבססו בעולמנו הדיגיטלי והם אחד מכלי השיווק והמכירות הבסיסיים ביותר באינטרנט כיום.

במדריך זה לבניית אתר מאפס, אנו הולכים לעבור על שישה שלבים ליצירת אתר יפה. עם זאת, זה לא יהיה קל, כמשימה מפחידה כמו בניית אתר דורשת קצת ידע בנושא קידוד.

כל עוד כיסה את זה, לפחות באופן חלקי, אנו נספק לך את התחומים שעליך לדאוג להם בעת עיצוב דף האינטרנט שלך. עם זאת, קשה לבנות אתרי אינטרנט, ואנחנו לא נמליץ על כולם.

לפני שנכנס לטיפים שלנו, בואו לדבר על בחירת הפלטפורמה הנכונה.

בחירת פלטפורמה

ישנן דרכים רבות לבנות אתר. אתה יכול להשתמש בוני אתרים, מערכות ניהול תוכן או לבנות אותו בעצמך.

Wix (קרא את Wix Review), Squarespace (קרא את סקירת Squarespace שלנו) ו- Weebly (קרא את סקירת Weebly שלנו) הם בין בוני האתר הטובים ביותר ומציעים אלטרנטיבה טובה לבנייה מאפס, במיוחד אם אינך יודע כיצד לבצע קוד.

עורך wix

מצד שני, לא להשתמש בבונה אתרים יש כמה יתרונות. אולי אתה לא אוהב את התבניות, אתה לא מרוצה מזמני הטעינה או חושב ש- Wix והחברה יקרים מדי. במקרה כזה, אתה עדיין יכול לסמוך על מערכות ניהול תוכן כמו וורדפרס. תוכלו למצוא את שלושת המדריכים שלנו לשימוש בו למטה.

  • מדריך למתחילים לשימוש בוורדפרס
  • מדריך ביניים לשימוש בוורדפרס
  • מדריך מתקדם לשימוש בוורדפרס

הבעיה עם מערכות ניהול תוכן היא, עם זאת, שהם דורשים זמן הכשרה ומציעים פונקציונליות מוגבלת. שלא לדבר על פלאגניטיס, בוורדפרס סובלת. ללא תוספים, וורדפרס אינה מועילה. בנוסף, אתה נתון לחסדי מפתחים אחרים, מכיוון שבכל פעם שמשתחרר עדכון, התכונות באתר שלך עשויות להפסיק לעבוד.

עם זאת, אם לא מתחשק לכם להתמודד עם דחיפת פיקסל ורוצים לקחת את העניינים לידיים שלכם, מאמר זה מתאים לכם. אנו נציג בפניכם את ההיבטים העיקריים שעליכם לקחת בחשבון בעת ​​יצירת אתר מאפס, אז בואו נתחיל.

דרישות וטיוטה

מהנדס תוכנה טוב מתחיל תמיד בטיוטה. כל טיוטה צריכה לשקף את הדרישות שיש לך, הלקוחות שלך ובעלי עניין אחרים. כדי להבין את זה נכון, עליכם למקד את העיצוב שלכם בדברים כמו תכונות, אמינות, יכולת הסתגלות (מכיוון שהדרישות משתנות לאורך זמן) וביטחון.

קריטי ביותר הוא יכולת ההסתגלות מכיוון שעליך לוודא שהתוכנה שלך נבנתה באופן שניתן יהיה להרחיב אותה או לשנות אותה לאחר מכן.

טיפ אחד הוא לכתוב את הדרישות ברשימה לפני שתתחיל לתכנת. רשימה זו ושרטוט מבנה יהיו המגדלורים שלך ויסייעו לך להמשיך ולעקוב אחריך.

עכשיו כשאתה יודע אילו דרישות יש לך לאתר שלך, השלב הבא הוא לקבל החלטות טכנולוגיות. ישנן שפות תכנות רבות, עם אלפי מסגרות שנועדו להקל על מפתחים את החיים. אם ברצונך ליצור אתר, בקושי תוכל להימנע מ- JavaScript ו- PHP.

בשלב זה, עליכם לדעת ש- HTML ו- CSS אינם שפות תכנות, ולכן אינכם מקודד רק בגלל שאתם מכירים אותם.

השפות הן סימון שנועדו להוסיף הקשר לתהליכים אחרים.

מבנה האתר

מבנה האתר וארכיטקטורת המידע הם היבטים חשובים באתר טוב. כעת, חשוב על הדרך בה אתה רוצה שמשתמשים ינווטו ואיך צריך להציג את התוכן להם.

מתחילים בוחרים לעתים קרובות במערך של עמוד בודד, כלומר אתר שאין בו דפי משנה. העיצוב שימושי במיוחד עבור אתרים פשוטים שיש בהם רק מידע. למורכבים יותר, אנו ממליצים על מושג רב עמודים. אם אתה רוצה לבנות דף נחיתה פשוט, עיין במדריך שלנו לשימוש ב- Instapage.

דבר אחד שכדאי לדעת: ניווט מורכב, עם הרבה קישורים ותת מבנים, מוביל לדרישות אופטימיזציה למנועי חיפוש גבוהות יותר.

ממשק משתמש / חווית משתמש

כעת, לאחר התכנון, בואו לדבר על אחד ההיבטים החשובים ביותר ביצירת אתר: העיצוב. לא משנה כמה מסד הנתונים שלך מדהים או כמה ניתוב השרת שלך גאוני, למשתמש פשוט אכפת מממשק המשתמש.

שימושיות טובה כוללת חלקים רבים. עליכם לשקול זמני טעינה, צבעים, גופנים ואפילו פסיכולוגיית משתמשים, ולהביע אותם במושג עקבי ומעוצב. אם זמני הטעינה באתר שלך גרועים, קרא את המאמר שלנו כיצד לשפר את זמני הטעינה של האתר.

ממשק משתמש דומה לבדיחה. אם אתה צריך להסביר את זה, זה לא כל כך טוב.

האתר שלך צריך להיות קל לשימוש, להראות טוב ולספק את כל התכונות שהמשתמש רוצה מבלי שייראה עומס יתר. חשבו כיצד תוכלו להציג אותם בצורה הידידותית ביותר למשתמש ותמיד ליצור מסגרות חוט.

עיצוב רספונסיבי

תאר לעצמך להשקיע שעות על גבי שעות בבניית אתר יפה. לאחר השלמתו, אתם רוצים להראות אותו לחברכם. הוא פותח אותו בסמארטפון שלו ואומר, “ובכן, זה נראה כמו שטויות.” זה יכול להיות די מתסכל וזה יכול לקרות לך אם אתה בונה את האתר שלך בלי לשים לב לעיצוב מגיב.

רוב השימוש באינטרנט הוא באמצעות מכשירים ניידים. לא משנה אם זה סמארטפון או טאבלט, אנו מעדיפים לגלוש בנייד.

זו הסיבה שעליכם לחשוב על האופן בו האתר שלכם נראה במכשירים ניידים. ברמה הטכנית עליכם לשנות את גודל התמונה וגודל הגופן בהתאם לרזולוציית המסך, להתאים את מיקום האלמנט ואולי אפילו לשנות את מושג הניווט. מעשית, אתה בונה אתר שני.

כדי להימנע מהצורך להתחיל עם אדם וחווה, עליך להשתמש במסגרות מגיבות. מלבד Bootstrap ו- Foundation, ישנם מאות אחרים, אם לא אלפים. חשבו היטב על המסגרת בה אתם הולכים להשתמש. בחירה לא נכונה יכולה לגרום להרבה עבודה בהמשך אם תשנה את דעתך.

ישנן סיבות רבות לבחירת מסגרות. הם רכיבים לשימוש חוזר המספקים דרך טובה להוסיף תכונות ליישום שלך מבלי שתצטרך לבנות אותם בעצמך. נוסף על כך הם נבדקים ומוכחים על ידי אנשי מקצוע.

מלבד העובדה שצריך ללמוד להשתמש במסגרת, יש בעיה נוספת בשימוש באחד. יתכן שלא תצטרכו לבדוק את המסגרת עצמה, אך עליכם לראות כיצד היא מתנהגת עם שאר הקוד. החלת מסגרת עלולה להוביל במהירות לאגים ושגיאות, במיוחד אם אתה משתמש ביותר מאחד.

באגים ובדיקות

באגים, או מה שאנו מפתחים מכנים “תכונות לא מתועדות”, הם שגיאות הנובעות כאשר היישום לא עושה מה שאתה רוצה שהוא יעשה. הסיבה לכך שהבאג מתרחש אינה בהכרח אתה או הקוד שכתבת. יש אינספור סיבות שהם יכולים לקרות. לכן צריך הרבה משמעת ושליטה עצמית כדי לתקן אותם.

לפני שתוכל לתקן באג, עליך לדעת שהוא קיים. בפיתוח תוכנה אנו משתמשים בכלים המאפשרים ניפוי באגים אוטומטי. מלבד שרתי אינטגרציה, כמו ג’נקינס, עליך להגדיר מסגרת לבדיקות אוטומטיות.

לאחר שכתבת קטע קוד, עליך תמיד לכתוב גם קוד מבחן, המעריך את התנהגות התכונה. זה יבטיח שכל הפונקציות יכולות לעבוד ללא תלות זו בזו.

בכל פעם שתוסיף קוד שמוביל לבאגים, תבחין בבאגים ואפילו בקוד שגרם להם ככל שהבדיקות הקשורות נכשלות, מה שיאפשר לך לבנות יישומים מורכבים ואיכותיים יותר..

אירוח ואבטחה

לאחר שתעצב ובנה את אתר האינטרנט שלך, אתה רוצה לפרסם אותו באינטרנט בשלב מסוים. אלא אם כן יש לך שרת שוכן במרתף שלך, סביר להניח שתשתמש במארח אינטרנט. במקרה שאתה עדיין מארח אותו בעצמך, שסביר להניח שלא אמור היה לך, תוכל לבדוק את המאמר שלנו כיצד לארח את אתרך שלך..

לספקי אירוח יש הרבה מה להציע. SiteGround (קרא את סקירת SiteGround שלנו) וכדומה מומחים בתחום. מלבד אירוח, הם מספקים הרבה שירותי אבטחה כמו הצפנת SSL / TLS, הסרת תוכנות זדוניות, חומות אש והגנת DDoS. אם כל זה יווני עבורך, קרא את המדריך שלנו לאבטחת אתרים.

SiteGround היא בחירה מצוינת, אך היא מדורגת במקום השני במאמר הטוב ביותר בנושא ספקי אירוח אתרים שלנו. HostGator היא הבחירה הראשונה שלנו. אין לו המהירויות הגדולות ביותר – תזדקק לקינסטה לשם – אבל זה מגיע עם שלל תכונות ותוכנית כמעט לכל תקציב. תוכל ללמוד עוד בסקירת HostGator שלנו.

התקנה, התקנה, אירוח, איזון עומסים, גיבוי והתאוששות מאסון, חומות אש ואבטחה הם כל הדברים שתוכלו להשיג תמורת 5- $ 10 לחודש בלבד..

מחשבות אחרונות

כפי שאתה יכול לראות, בניית אתר מאפס זה לא כל כך קל. כל התהליך מורכב, למרות שלא כיסינו הרבה חלקים חשובים, כמו תאימות בין דפדפנים, קידום אתרים או מדרגיות במדריך זה..

בתור הדיוט, תטעו במהירות ותבזבזו הרבה זמן וכסף. אם עדיין אין לך שום ניסיון ב HTML, CSS ו- JavaScript, עליך להשתמש בבונה אתרים או WordPress באחת הבחירות שלנו לאירוח אתרים הטוב ביותר עבור WordPress..

אתה לא בונה מכונית בעצמך אם אתה רוצה מכונית, אתה קונה אותה מאנשי מקצוע. עליכם לעשות אותו דבר עם אתרים. אם תרצה לבנות כזה מאפס, עשה זאת קורס במדעי המחשב או השתמש בבונה אתרים.

האם אתה עדיין בונה אתר משלך מאפס? מדוע אינך רוצה להשתמש בבונה אתרים? ספר לנו בתגובות למטה ותודה על הקריאה.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me