ספקי אירוח אתרים הזולים הטובים ביותר: קבל את הטוב ביותר עבור פחות

ענף אירוח אתרים צפוי לגדול ל -154 מיליארד דולר עד שנת 2022, וזה לא בלי סיבה. מיליוני אתרים עולים מדי יום ביומו בתוכניות שרוב האנשים אינם יכולים להרשות לעצמם.

קח את Pagely (עליו תוכלו לקרוא עוד בסקירת Pagely שלנו), למשל, שגובה מעל 1000 $ לחודש על כמעט כל התוכניות. למרות שזה טוב מאוד, המחיר פשוט גבוה מכדי שרבים יכולים לשלם.

אנו כאן כדי לעזור לפענח את העולם המבלבל והיקר ביותר של אירוח אתרים ולתת לך את הכלים הדרושים לך בכדי לקבל החלטה מושכלת. נדבר על איך לחסוך קצת כסף בעת ההרשמה ונציע את המלצותינו לאירוח בזול.

מהו אירוח אתרים ומדוע אני זקוק לו?

אירוח אתרים הוא המערכת שמוצבת לאחסון הנתונים של אתר האינטרנט שלך. אתרי אינטרנט מחזיקים בנתונים כמו תמונות וטקסט וחנויות מארח אתרים המוציאות אותם ושולחים אותם בכל פעם שמישהו מנסה לגשת לאתר שלך.

זה משעמם, בטוח, אבל להבין מה מארח אתרים עושה יחסוך לך כסף. המדריך הטוב ביותר שלנו לאירוח אתרים יעמיק בפרטי פרטים, אך הבנת ההגדרה הפשוטה הזו אמורה להספיק לעת עתה.

בעיקר, מארח אתרים שוכר נכס אינטרנטי. אתה שוכר בשרת ויכול לשלם פחות או יותר תלוי בכמות השטח שאתה צריך וכמה רחוק האזור הזה ממישהו אחר.

חברות כמו Squarespace ו- Wix, בהן משתמשים חדשים רבים נוהרים, מוציאות את השם “אירוח אתרים” מהמשוואה, אבל זה עדיין אותו דבר. חברות אלה מוכרות לך שני דברים עיקריים: שם תחום ואירוח אתרים. בעוד שמספר תכונות אחרות נלוות אליו, זה בעיקר מה שאתה מקבל.

עם זאת, תוכלו לעשות זאת בעצמכם, ולחסוך לא מעט כסף בתהליך. על ידי רכישת שם דומיין ובחירת אירוח נפרד, תחסוך לא רק כסף אלא תמצא תוכנית שמתאימה לך.

בנוסף, זה פותח את האפשרות להשתמש ב- CMS כמו WordPress. אם אתם מתכננים לעבור מסלול זה, הקפידו לבדוק את אירוח אתרים הטוב ביותר עבור וורדפרס וכן את שלושת המדריכים שלנו שדרכו אתכם באמצעותו.. 

  • מדריך למתחילים לשימוש בוורדפרס
  • מדריך ביניים לשימוש בוורדפרס
  • מדריך מתקדם לשימוש בוורדפרס

לא כל התוכניות נוצרות שוות, עם זאת, הן מבחינת הטכנולוגיה והן מבחינת הכסף, מה שמוביל יפה לשאלה הבאה שלנו.

מה הופך אירוח אתרים לזול?

ניווט בין הסוגים השונים של אירוח אתרים יכול להיות מבלבל, במיוחד עבור קונים לראשונה. נראה כי המחירים לא מסתכמים והמפרטים הבאים אינם הגיוניים. יש שיטה לטירוף, ולדעת איך תוכניות עבודה יחסכו לך כסף.

הדרך הזולה ביותר להשיג את האתר שלכם ברשת היא באמצעות אירוח משותף. ארכיטקטורה זו לוקחת הרבה משתמשים שונים ומרכיבה אותם על אותו שרת ומפזרת את המשאבים בין העומס.

מארח האינטרנט יכול למקסם את המשאבים שלו על ידי כך, להוזיל עלויות ולהעביר אותם אליך. במקום לקנות את כל הכוח של שרת ולקוות שתשתמשו בו, הכל זז ככל שהמשתמשים זקוקים לו. עם זאת, ישנם חסרונות.

מהירויות וזמן פעולה נפגעים משמעותית עם אירוח משותף, יחד עם כמה בעיות אבטחה. משתמש זדוני, למשל, יכול להציף את השרת בתנועה, להעלות את המשאבים ובסופו של דבר להעביר אותו במצב לא מקוון, יחד עם האתר שלך.

תוכניות משותפות הן הזולות ביותר, אך לא התוכניות היחידות שהופכות את אירוח אתרים לזול. אירוח בענן ממשיך לרדת בעלויות ככל שהוא גדל, ותוכניות VPS מציעות פיתרון ייעודי ללא העלות.

למרות התוכנית, חשוב להבין שההוצאה הגדולה ביותר עבור מארח אתרים היא משאבים. כל דבר שמאפשר להם להכניס יותר משתמשים תחת אותה מטריית כוח יוזיל עלויות. אם אתה רוצה אירוח אתרים זול, עדיף להימנע מכל תוכנית שתיתן לך רוב משאבים לעצמך.

אבל אל תבלבלו בין זול לבין חינם. אמנם יש ספקים שם שיעמידו את אתר האינטרנט שלכם לרוכסן, אבל החסרונות עולים בהרבה על כל חיסכון בעלויות. אירוח אתרים בחינם יביא אותך לרשת, ואף עשוי לתת לך דומיין, אך הוא לא לגמרי בחינם.

פרסומות גדולות וחודרניות הן הדאגה, להשתלט על האתר החינמי שלך ולהסיח את הדעת מכל תוכן בפועל עליו. מארח האינטרנט מרוויח ממך כסף אך אינו מאפשר לך לקצץ.

באתרים שרוצים לגדל בסיס משתמשים גדול הבעיה היא ברורה, אך עדיין מדובר בבעיה עבור אתרים אישיים. לדוגמה, אם אתה רוצה להקים תיק עבודות, מארח אינטרנט בחינם יכול להכיל את זה, אבל כל בעל מקצוע היה מפנה את הרגע שהפופ-אפ הופיע במדגם כתיבה..

ישנם נושאים אחרים כמו חוסר שליטה, בחירה מוגבלת בשם הדומיין, ללא תמיכה טכנית ועוד, אך הגדול שבהם הוא עד כמה אתה קרוב לתוכנית טובה. התוכניות המשותפות ביותר מסתכמות בכמה דולרים בודדים בחודש, שהם בחינם למעשה, ומציעות שפע של עליונות.

מכיוון שמארח יכול לאסוף משתמשים רבים שכולם משלמים בתשלום נמוך, אתה מקבל גישה לצוות התמיכה המלא, אפשרויות התאמה אישית, אפשרויות למונטיזציה ועוד. לרשותך החבילה המלאה של שירותי אירוח אתרים במחיר שעשוי להיות בחינם.

הכי טוב למשותף: Bluehost

לאירוח משותף אתה לא יכול לנצח את Bluehost. התוכניות שלה הן מהמקיפות ביותר בשוק, עם נקודת מחיר תחרותית ושפע של תכונות כלולות.

זה מתחיל עם דומיין. אינך צריך ללכת לרשם נפרד כמו GoDaddy כדי לרכוש אחד. במקום זאת, השנה הראשונה נמצאת ב- BlueHost כך שתוכלו להתמקד בהקמת האתר ולא במה שתצטרכו לקנות בהמשך.

עם זאת הייתי ממליץ לך להתרחק מהתוכנית “הבסיסית”. במחיר, אין בו הרבה ערך בגלל המספר המצומצם של כתובות דוא”ל, שטח אתרים ותת-דומיינים. התוכנית “ראשית”, שמרוויחה רק כמה דולרים יותר בחודש, מציעה הרבה יותר.

כל ההגבלות נשללות, ומאפשרות לך לצמוח ולהוסיף אתרים לתוכנית שלך לפי הצורך. אתה מקבל SpamExperts עבור תוכנות זדוניות, פרטיות תחום כדי להגן על המידע האישי שלך ו- SiteBackup Pro במקרה שהאתר שלך יימחק..

החיסרון היחיד הוא שתצטרך לחתום על חוזה רב שנתי על כל תוכנית משותפת. למרות שנושא זה נפוץ בקרב מארחי אתרים, רבים מציעים תוכנית חודש לחודש בשיעור גבוה יותר.

זה לא המקרה עם Bluehost, כך שתצטרך לבחור בכל מקום בין שנה לחמש שנות אירוח. עם זאת, קשה להתלונן, במיוחד כאשר שלוש שנות אירוח “פריים” עולות רק כ -200 דולר.

קרא את סקירת BlueHost שלנו כדי ללמוד עוד על המארח, או נסה זאת בעצמך עם התחייבות להחזר הכסף עבור 30 יום. 

הכי טוב לדרך: iPage

אירוח אתרים לא זול יותר מ- iPage, שבו התוכניות מריצות רק כמה דולרים בחודש. אבל אל תתנו לזה להטעות אתכם; יש הרבה מה שאתה מקבל במחיר. iPage מציעה כלי אבטחה, שיווק ובנייה בחינם כדי להעלות אותך לרשת ולהבטיח לך לשגשג כשאתה נמצא.

עם כל תוכנית אתה מקבל גישה לבונה הגרור והשחרור בחינם. כלי זה הוא אדיר לעסקים קטנים שלא רוצים להתעסק עם וורדפרס או HTML אלא במקום זאת זקוקים לאתר סטטי שנראה נהדר.

זה דומה ל- SquareSpace או Wix, אבל הרבה יותר זול עם תכונות טובות בהרבה. תקבל זיכוי של מעל 200 $ לזיכוי במודעות, תחום בחינם וגישה לכלי אבטחה של SiteLock כדי להגן על תוכנות זדוניות.

בדומה ל- Bluehost, אתה יכול לבחור רק בתכניות רב שנתיות שנעות בין שנה לשלוש שנים. עם זאת, המחיר לא קופץ בצורה משמעותית. ההבדל בין שנתיים לשלוש הוא רק דולר נוסף.

אתה מפסיד תוספות כמו תעודת SSL וגיבוי אוטומטי, אך ניתן לרכוש את אלה בקופה תמורת מעט תוספת. זוהי נקודת כניסה מוצקה לאירוח אתרים עם התעריפים הזולים ביותר שראינו. אתה יכול לקרוא את סקירת iPage שלנו כדי ללמוד עוד או לבדוק אותה בעצמך עם התחייבות להחזר הכסף במשך 30 יום.

הכי טוב עבור WordPress: SiteGround

מצאנו ש- SiteGround היא האפשרות הטובה ביותר עבור משתמשי וורדפרס. היא מציעה פתרונות מנוהלים בשבריר מעלות מתחרותיה, עם הרבה תכונות לאתחל.

עבור וורדפרס יש שלוש תוכניות שונות, שכל אחת מהן מרגישה מאוזנת למחיר. SiteGround מעוות את התוכניות באופן שמציג דרך צמיחה ברורה עבור אתרי וורדפרס, ומוסיף משאבים נוספים ככל שהתנועה גדלה.

SiteGround מספק תכונות בתוכניות אלה שמארחים אחרים שומרים לרמות גבוהות יותר. אתה מקבל שרתים עם HTTP / 2, אחסון SSD ועוד. המשמעות היא שהאתר שלך עומד בפרוטוקולים האחרונים ומאוחסן באחסון המהיר ביותר.

המחירים מתחילים רק בכמה דולרים בחודש עם משאבים המתאימים לעד 10,000 מבקרים. זה לא מספר קשה, אלא המלצה מתי יתכן והגיע הזמן לקפוץ לשכבה אחרת. מודל אבן המדרגה עובד כאן מצוין, ומספק נתיב צמיחה ברור למי שמתחיל לעבוד בוורדפרס.

קרא את סקירת SiteGround שלנו כדי ללמוד מדוע אנו חושבים שמארח זה כל כך נהדר או קפוץ על מושב הנהג עם ערבות להחזר הכסף למשך 30 יום..

הכי טוב לסביבה: GreenGeeks

GreenGeeks הוא מארח אינטרנט ידידותי לסביבה עם מחירים זולים במיוחד. בעוד שהסביבה לא מעט קשורה לחיסכון בכסף, GreenGeeks כל כך טוב שנאלצנו לכלול את זה כתוספת.

מה שהכי מרשים ב- GreenGeeks הוא שהוא יכול לארח אתרים בזול ועם מספיק כוח, ובכל זאת להחזיר לסביבה. זה דבר מוזר לחשוב עליו, אבל ענף אירוח אתרים יעלה על חברות תעופה בזיהום סביבתי עד 2020.

GreenGeeks נלחמת בכך על ידי רכישה פי שלוש מכמות נקודות הזיכוי לאנרגיית רוח ככל שהיא צורכת. עם זאת, השרתים אינם בעלי כוח. GreenGeeks מציעה את החבילה המלאה של תכונות אירוח אתרים תמורת כמה דולרים בלבד בחודש.

יש מעט מאוד חסרונות בהשוואה לאפשרויות האחרות ברשימה זו, כאשר החיסרון העצום של צמצום טביעת הרגל הפחמית שלך. קרא את סקירת GreenGeeks שלנו למידע נוסף, או נסה זאת בעצמך עם התחייבות להחזר הכסף עבור 30 יום.

האולפני הטוב ביותר: HostGator

אם יש ספק, גש עם HostGator. זהו פשוט מארח האינטרנט המגוון ביותר שמאפשר למשתמשים גדולים כקטנים באופן מלא. בעוד מארחים רבים מתמקדים בזה או אחר, HostGator מכסה את כל בסיסיו.

יש לך כמה אפשרויות שונות כשאתה מסתכל על הצד הזול של השירותים. יש אירוח משותף, ענן וורדפרס. אירוח משותף ניתן להשוואה לכל אפשרות אחרת ברשימה זו בכל הקשור למחירים ומפרט, ואירוח וורדפרס אינו דומה ל- SiteGround. מה שהכי מרשים הוא אירוח בענן.

זה מפיץ את האתר שלך בשרתים רבים ושונים בענן כדי לשפר את האמינות. HostGator הובילה את הצורה הזו של אירוח אתרים והיא אחת הדרכים הזולות ביותר להיכנס אליה.

יש לו רשימת כביסה של תכונות בכל התוכניות, אז הקפד לקרוא את סקירת HostGator שלנו כדי לראות מדוע אנו חושבים שהיא הטובה ביותר. אתה יכול לנסות לנסות את השירות גם בעצמך עם ערבות להחזר הכסף של 45 יום.

ציון לשבח: Hostinger

תוספת חדשה להרכב שלנו, Hostinger היא אחת האפשרויות הטובות ביותר לאירוח אתרים זול. התוכניות זולות לכלוך ומגיעות רק לכמה דולרים לחודש. אתה מקבל גם המון תכונות, כולל חבילת אבטחה מובחרת וגיבויים יומיים.

האבטחה מרשימה במיוחד. Hostinger כולל הגנה על BitNinja בכל שרת. תוכנת צד ג ‘זו מגנה מפני תוכנות זדוניות, התקפות DDoS והתקפות כוח ברוטו. היא משתמשת גם בלימוד מכונות, כלומר, אם לשרת אחד יש התקפה, האחרים יידעו על ה- IP הזדוני.

אבל יש הרבה מה לאהוב מחוץ לזה. Hostinger הוא אחד מארחי האינטרנט הידידותיים ביותר אליהם נתקלנו. לוח בקרה מעוצב בצורה נקייה עדיין מצליח להעניק לך לא מעט כוח, בלי שטויות סוערות מדי.

בונה האתר הכלול קל באותה המידה. אמנם קיימת עקומת למידה לאחת מהתוכניות הללו, אך Hostinger מצליח להקל על התהליך. הבנאי יכול להפוך למגושם ככל שעיצובים מסתבכים יותר, אבל זה רק בגלל כמה שהוא יכול לעשות.

הוסטינגר היא ללא ספק אחת הדרכים הטובות ביותר להשיג אירוח אתרים בזול. אתה מקבל חבילת אבטחה נפלאה, גיבויים יומיים, בונה אתרים בחינם וזמני תגובה מהירים למדי. עיין בסקירת Hostinger שלנו למידע נוסף, או נסה זאת בעצמך עם התחייבות להחזר הכסף במשך 30 יום.

סיכום

אירוח אתרים יכול להיות יקר, אך יש המון אפשרויות זולות המציעות שירותים מעולים בעלות לא גדולה מדי. הבחירה באירוח חינם קיימת, אך קשה להצדיק כאשר ספקים אלה כל כך זולים ומציעים כל כך הרבה ערך.

כתבנו מאמר כיצד לבחור מארח אינטרנט למקרה שתזדקק למידע נוסף על הערכת הבחירה שלך, אז דאג לבדוק זאת אם אתה צריך עוד קצת לחשוב עליו. עם איזה ספק אתה הולך? נודיע בתגובות למטה וכמו תמיד תודה שקראתם.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me