כונן גוגל לעומת בוקס: שתף את עולמך בביטחון

כאשר הפרודוקטיביות היא המטרה, מעט פתרונות אחסון בענן תואמים את Google Drive. מגובה על ידי Google Docs וספרייה גדולה והולכת וגדלה של אפליקציות של צד שלישי, Google Drive מספק גן שעשועים לשיתוף פעולה שיזרים את מיצי היצירה לזרום..

הוסף שטח אחסון בחינם של 15 ג’יגה-בייט, ואת הקשרים ההדוקים של Google Drive לג’ימייל ולאנדרואיד, ואנחנו מקבלים מדוע גוגל דרייב מתנשא מעל שוק אחסון העננים עם למעלה מ- 800 מיליון רשומים.

ישנן עסקאות טובות יותר ובהחלט ניתן למצוא אבטחה טובה יותר, וזו הסיבה שאיננו משבצות את Google Drive בראש הדירוג הטוב ביותר לאחסון ענן. עם זאת, עדיין תהינו אם יש פיתרון אחסון ענן טוב יותר לביצוע הדברים.

יש כמה מתמודדים, כולל שני היריבים הקרובים ביותר של גוגל דרייב ב- Dropbox ו- OneDrive. במאמר זה, אנו נתמקד באפשרות שלישית, פחות ידועה: Box, פתרון אחסון בענן הידוע בתוכניות העסקיות שלה ותומך בשיתופי פעולה מרובי חברים..

לתיבה אין את המספרים של Google Drive. החברה שעומדת מאחוריה ממקדת את מאמצי השיווק בפנייה לקהל החליפות, עם מעט עניין בקרב צרכני הבית, כפי שמעידה תוכנית אינדיבידואלית שעולה מעל 11 $ לחודש תמורת 100 ג’יגה-בתים נפח של אחסון..

לשימוש עסקי, אנו מדורגים את Box ברמה הגבוהה ביותר ברשימת ספקי הסנכרון והשיתוף הטובים ביותר של הארגון, הודות לתוכניות האחסון הבלתי מוגבלות שלה ולתכונות ניהול מעשיות מעשיות. זה מתאים יותר מ- Dropbox לשימוש ארגוני, למעשה, שלא לדבר על Google Drive.

מטרת מאמר זה היא להשוות בין תכונות הפריון של Google Drive ו- Box. אף על פי שצרכיהם של פרילנסרים עצמאיים שונים באופן שונה מכל, למשל, עורכי דין, אנו ננסה לנקוט בהשקפה רחבה, כך שתבחר את זה המתאים ביותר לצרכי העבודה שלך..

הגיע הזמן שגוגל דרייב לעומת Box. שמור את הזעם החנון שלך עד הסוף.

כונן גוגל לעומת תיבה: המתודולוגיה שלנו

ישנן גישות שונות להערכת אחסון בענן. נוכל לצלול עמוק לתמיכה וביטחון, ששני הדברים הם שיקולים מכריעים שעליכם לקחת בחשבון לפני שנרשמים לשירות, אך אנו הולכים לערוך כמה מהנושאים הרגילים להתמקד בפריון. אנחנו אפילו לא מתכוונים לדבר על עלויות, מלבד כמה אזכורים סתמיים.

חילקנו את הניתוח שלנו לחמישה סבבים: סוויטות משרדיות, אפליקציות לרישום הערות, אפליקציות של צד שלישי, סנכרון קבצים ושיתוף פעולה. לאחר קריאת מאמר זה, יש לנו סקירה מלאה של Google Drive, בנוסף לסקירת Box Business, שתוכל לקרוא למידע נוסף.

בוא ניגש לעניין.

1

סוויטות משרד

כאן ב- Cloudwards.net, הדבר האהוב עלינו ב- Google Drive הוא Google Docs, אחת משתי או שלוש סוויטות המשרד הטובות ביותר בענן הקיימות. אנו טוענים שלא יהיה כדאי להשתמש אחרת, בעיקר בגלל הצמא של אלפבית בע”מ לנתוני משתמשים וכתוצאה מכך גישה רפה לאבטחה.

ישנן דרכים להגן על עצמך ממשווקי השיווק המחודדים של גוגל, כולל שימוש בשירות הצפנה פרטי כגון Boxcryptor כדי לטרוף את הקבצים שלך. עם זאת, כל קבצים המוצפנים מקצה לקצה באמצעות כלי כגון Boxcryptor אינם ניתנים לפתיחה, ואפילו לא לתצוגה מקדימה, באמצעות Google Docs.

השם Google Docs מתייחס הן לסוויטה עצמה והן למעבד התמלילים של הסוויטה. בצד הרגעים האחרונים, הסוויטה מתחרה ב- Office Online מבחינת קלות השימוש והתכונות. כמו חבילת המשרדים בענן של מיקרוסופט, היא בחינם לחלוטין.

אחד הדברים הטובים ביותר ב- Docs הוא כמה טוב הוא מתאים לשיתופי פעולה. על ידי שיתוף גישה לקבצים עם אחרים, תוכלו להזמין אותם להשאיר הערות, לערוך עריכה או להשאיר הצעות עריכה.

מלבד Google Docs מעבד התמלילים, אפליקציות אחרות הכלולות בסוויטה כוללות גיליונות גוגל, שקופיות גוגל, טפסים של גוגל וציורים של גוגל..

גיליונות גוגל מספקים סביבת גיליונות אלקטרוניים עם כל התכונות הצפויות לכם, כגון גיליונות, תרשימים, פילטרים ופונקציות.

עבור מצגות, השתמש ב- Google Slides, ואילו ניתן להשתמש בטפסים של Google ליצירת סקרים, חידונים, יישומי עבודה וצורות אחרות. ל- Google Forms מספר נושאים שנעשו מראש, כמו תבניות ל- RSVP, משוב של לקוחות, פרטי קשר והזמנות לאירועים..

ניתן להשתמש בציורים של גוגל ליצירת תרשימי זרימה, רישומי תוכנה לאתר, מפות קונספט ותרשימים אחרים. בעוד שהם מסובכים בהשוואה ל- LucidChart או Microsoft Visio, אף אחת מהתוכנות הללו אינן חינמיות.

עם חבילת המשרדים המקורית והמעוצבת שלה, לגוגל יש יתרון ששום ספקי אחסון בענן מחוץ למיקרוסופט ואפל לא יכולים להתאים. במקום ליצור אפליקציות משרדיות משלהם, פתרונות אחסון ענן רבים פשוט משלבים את אלה המיוצרים על ידי אחרים.

Box לא רק נוקטת בגישה זו, היא מרחיקה לכת יותר מאשר לרוב בכך שהיא משתפת פעולה עם מיקרוסופט וגוגל כדי להציע כלים מסוויטות המשרד של שניהם.

מממשק האינטרנט של Box תוכלו ליצור קבצי Microsoft Word, Excel או PowerPoint חדשים, בנוסף לקובצי Google Docs ו- Sheets. ניתן להשתמש בתיבה גם לתצוגה מקדימה ועריכה של קבצים שנוצרו ב- Google Drive וב- OneDrive והועברו לענן ה- Box (אולי באמצעות כלי ניהול ענן-לענן).

ל- Box יש אפליקציות למסמכים ו- Office המשולבים בכלי האינטרנט שלה, אך העריכות עבור Docs נעשות למעשה ברשת הענן של גוגל ואז נשמרות בתיבה, כלומר תצטרך להקים חשבון Google.

התכונות זהות, בין אם אתה משתמש בתיבה, ובין אם אתה משתמש ב- OneDrive או ב- Google Drive ישירות. הגישה לשתי הסוויטות הינה ללא תשלום.

אחד היתרונות הגדולים של השימוש בתיבה, מבחינה פרודוקטיבית, נובע מהעובדה שאנשים מסוימים הם המומרים של Google Docs, בעוד שאחרים הם מטוסי מיקרוסופט אופיס. באמצעות Box תוכלו לעבוד עם שניהם ולהעביר תוכן בשני הפורמטים.

התיבה לא מאפשרת לך גישה לשקופיות, טפסים או רישומים של גוגל. לגוגל יש גם תוסף Office 365 שיכול לשמור קבצים לגישה לקבצים המאוחסנים בחשבון Google Drive שלך ​​ולגשת אליו. בנוסף, ל- Google Drive יש מצב מצב תאימות של Office שניתן להשתמש בו לעריכת קבצי Microsoft באמצעות Google Docs.

כשמדובר בכלים משרדיים, Google Drive ו- Box מצטיינים. אנו נותנים סיבוב אחד ל- Box מכיוון שלא תצטרכו לעזוב את ממשק ה- Box כדי ליצור ולערוך קבצי גוגל ומיקרוסופט, אבל הניצחון הוא קלוש.

סבב: Office Suites פוינט לעסקים קופסאיים

לוגו של כונן גוגל
לוגו עסקי תיבות

2

אפליקציות לביצוע הערות

מחברות ענן הן יצירתיות מהי בשר בקר בטמפרטורת החדר לאי קולי. פרסמנו בעבר מדריך לאפליקציות הטובות ביותר לרישום הערות, ולמרות ש- Evernote עשויה להיות האהובה עלינו, יש ל- Google ו- Box רשומות שהפכו את הרשימה ב- Google Keep ו- Box Notes..

מבחינה טכנית, Google Keep אינו חלק ממערכת האקולוגית של Google Drive. Keep לא צורכת אחסון של Google Drive – וזה דבר טוב – ואינך יכול להפעיל אותו מממשק Google Drive. עם זאת, אנו נשקול את זה כאן על בסיס שהוא משתלב עם Google Docs.

Google Keep פועל בצורה הטובה ביותר עבור רשימות תזכורות מהירות לעצמי ורשימות משימות. למרות שאתה יכול לגשת להמשיך באמצעות הדפדפן שלך, זו אפליקציית הסמארטפון לאנדרואיד ו- iOS שרוב האנשים ימצאו בהם שימושיים.

מאפייני המפתח כוללים הקלטה קולית, המרה קולית לטקסט, רשימות ביקורת ותזכורות לשעון מעורר. זה בן הזוג המושלם למוחות יצירתיים שכל הזמן מוציאים רעיונות, אך אין להם מקום לשים אותם, למשל כשאתם תקועים באמצע פקק בוקר או שוכבים ערים באמצע הלילה.

להערות שנוצרו באמצעות Google Keep יש מגבלה של 20,000 תווים, שהם כ -4,000 מילים, ואין אפשרות ליצור מחברות ארגוניות, לכן איננו ממליצים על Google Keep למחקר מפורט. עם זאת, באפשרותך ליצור הערות ללא הגבלה מבלי לדאוג לשטח האחסון.

הערות שנעשו עם תוויות תיבה אינן מוגבלות על ידי מגבלת תווים קטנה דומה – המכסה הוא 500,000 תווים ו -200 עמודים. עם זאת, מבלי לארגן תכונות כמו מחברות ותיוג פתקים, איננו יכולים להמליץ ​​על הכלי של Box גם לפרויקטים מחקריים מפורטים. בדומה ל- Google Keep, הערות התיבה לא מספקות הרבה אפשרויות לעיצוב טקסט.

תיבות הערות אכן פועלות היטב לצורך קבלת תזכירים ופגישות עם הערות ושיתוף יצירות אלו עם אחרים. עד 20 אנשים יכולים לערוך את אותה הערה בו זמנית ו- Box Notes יוצר גרסאות חדשות כל 30 שניות, למקרה שתצטרכו להחזיר שינויים לא רצויים. משתמשי Box Box יכולים גם לעקוב, להציג, לערוך ולמחוק הערות.

תכונות אלה מתיישרות היטב עם הרעיון של Box ככלי אחסון בענן המתאים ביותר לפרודוקטיביות במקום העבודה. למרות של- Box Notes יש ערך מסוים, אנו נותנים את סבב השניים לגוגל, בזכות ההקלטה הקולית ותכונות הרשימה של Keep, יחד עם החוויה הניידת המעולה שלה..

סבב: שימו לב לנקיטת אפליקציות עבור Google Drive

לוגו של כונן גוגל
לוגו עסקי תיבות

3

אפליקציות של צד שלישי

שלב שלישי יתמקד בשילוב אפליקציות של צד שלישי שאינו Microsoft Office.

אפליקציות צד ג ‘הן תחום בו גוגל הצטיינה, בין השאר, ליחס פחות או יותר חופשי לכולם כלפי ה- API שלה וחדשנות חיצונית. מלבד מסמכי Google ואחת מתכניות האחסון החינמיות הטובות ביותר שקיימות, ספריית האפליקציות של צד שלישי של גוגל עשויה להיות הדבר הטוב ביותר בזה.

נכון, רבים ממאות האפליקציות הזמינות בספרייה זו, אם לומר ברהיטות, זבל מוחלט, בזכות אותה גישה לפיתוח פתוח, אבל יש הרבה אפליקציות שימושיות שניתן למצוא.

גש לספריית האפליקציות על ידי לחיצה על “חדש” בצד שמאל למעלה של Google Drive, ואז על “עוד” ו”חבר יותר אפליקציות. “

השתמש בשדה החיפוש כדי למצוא אפליקציות או לדפדף לפי קטגוריה. ברגע שתמצאו את מבוקשכם, שילובו עם Google Drive מחייב רק לחיצה על כפתור “התחבר”.

קטגוריות אפליקציות כוללות, בין היתר, פרודוקטיביות, חברתית וחינוך. תחת קטגוריות אלה תוכלו למצוא עורכי PDF., עורכי טקסט, עורכי תמונות, יוצרי תרשימים, כלי זרימת עבודה, ממירים מסוג קבצים, כלי צ’אט, כלי פקס, כלים ליצירת GIFs – אתה מקבל את הרעיון.

כמה מהמועדפים שלנו כוללים:

 • DocHub:. עורך PDF
 • Lumin PDF: .pdf עורך
 • עורך Pixlr: עורך תמונות
 • GeoGebra: כלי מתמטיקה לגרפים, גיאומטריה וכו ‘
 • WeVideo: עורך וידיאו
 • PicMonkey: עורך תמונות

זוהי ארגז כלים, בעיקר ללא מתחרים בין שירותי אחסון בענן, כאשר רק שניים מתקרבים: Egnyte Connect ו- Box. כדי למצוא ולחבר אפליקציות דרך ממשק התיבה, לחץ על קישור “יישומים” בתפריט פרופיל המשתמש שלך כדי לפתוח את ספריית היישומים.

אתה יכול למצוא אפליקציות ספציפיות באמצעות שדה החיפוש או לעיין באפשרויות לפי קטגוריות, כגון הערה, שיתוף פעולה, עריכה ואבטחה. תלוי בצרכים שלך, יתרון אפשרי אחד של Box על פני גוגל דרייב הוא שיש לו אפליקציות רבות נוספות המיועדות לשימוש עסקי.

האפשרויות כוללות עורכי PDF, תוכנות להקלטת שיחות, אפליקציות ניהול Agile-Scrum, תוכנות חיוב ומעקב אחר משימות. יש אפליקציות רבות מדי מכדי לנקוב בכולן, אך להלן מספר בולטות:

 • Adobe Acrobat: .pdf עורך
 • רשומת שיחה ראשונה: ללכוד שיחות טלפון
 • Agilewords: סקור ואשר מסמכים
 • AppCooker: ניהול פרויקטים לפיתוח אפליקציות
 • BigMind Pro: איסוף רעיונות וסיעור מוחות
 • DocuSign: איסוף חתימות

בחירה בין Google Drive ו- Box, בכל מה שקשור לאפליקציות של צד שלישי, תהיה תלויה באילו אפליקציות אתה זקוק ובמה שאתה עושה לעבודה. ככלל אצבע – דגש על כללי – ספריית האפליקציות של גוגל מתאימה יותר לפרילנסרים וסטודנטים, ואילו הספרייה של Box פועלת בצורה הטובה ביותר עבור מערך הצווארון הלבן..

אנו מצטרפים לגוגל, מכיוון שאנו חושבים שאנשים רבים יותר ימצאו ערך באוסף האפליקציות שלה, אך ירגישו חופשיים לא להסכים באופן קולני. אנו ממליצים להקים חשבונות בחינם עם שני השירותים בכדי לבדוק בעצמך את האפשרויות.

אם גילית כי ל- Google Drive וגם ל- Box יש אפליקציות שאתה אוהב, אתה יכול לנהל אותן יחד באמצעות כלי ניהול רב-ענן כמו Otixo (קרא את סקירת Otixo שלנו).

סבב: נקודת אפליקציות של צד שלישי עבור Google Drive

לוגו של כונן גוגל
לוגו עסקי תיבות

4

סנכרון קבצים

רוב כלי האחסון בענן מאפשרים לך לסנכרן קבצים בין מכשירים. על ידי משמש כמתווך בין נקודות קצה, באפשרותך לערוך קובץ במכשיר אחד ולראות את העריכות שהשתקפו לאחרת זמן קצר לאחר מכן. באופן אידיאלי, “תוך זמן קצר” פירושו זמן אמת בזמן אמת, אך שירותי אחסון בענן מסוימים מסתנכרנים מהר יותר מאחרים.

כונן ותיבה של גוגל עוקבים אחר דגם תיקיית הסנכרון המוכר שהושלם על ידי Dropbox: התקן לקוח שולחן עבודה ותיקיה המחוברת לענן תיווצר במערכת הקבצים שלך. כל קבצים או תיקיות המוצבים בתוך תיקיה זו נשלחים לענן ומחולקים לכל מכשיר אחר עם לקוח סינכרון המחובר לחשבון האחסון שלך..

לא מהירויות של Google Drive ולא מהירות של סינכרון מצערת. העלאות וההורדות צריכות להיות תלויות באיכות חיבור האינטרנט שלך. עם זאת, בבדיקות שנערכו לבדיקות שלנו, Google Drive ביצע באופן עקבי העלאות קבצים מהירות יותר, בעוד שההורדות לשני השירותים היו זהות בערך.

זמן להעלות תיקיית מבחן של 1 ג’יגה-בתים (בדקות) העלאה ממוצעת: הורדה ממוצעת:
גוגל דרייב:10:474:55
תיבות עסקיות:16:005:10

התיבה גם לא יכולה להתמודד עם קבצים גדולים מ -5 ג’יגה-בייט וזה רק אם אתה רשום כמנוי לעסק או לארגון. למנויים זולים יותר יש מכסה של 2 ג’יגה-בייט והתכנית החינמית של Box מוגבלת ל -250 מגה-בית-משקל. כונן Google מאפשר לך להעלות ולסנכרן קבצים של עד 5 טרה-בתים.

ל- Google Drive יש מגבלת סינכרון של 750 ג’יגה-בתים ליום, שלאחריה תחסום את העלאת קבצים נוספים עד למחרת (אם יש לך קובץ גדול מ- 750 ג’יגה-בייט, הוא ישלים את ההעלאה לפני שתנתק).

על מנת להשתמש באחסון בענן כדי לפנות שטח בכונן הקשיח, עליכם להיות מסוגלים לכבות את הסנכרון, מכיוון שמדובר במנגנון הנשען על אחסון קבצים בענן ובכונן המחשב. ל- Google Drive ו- Box יש תכונת סנכרון סלקטיבית המאפשרת לך לעשות זאת בדיוק.

שני השירותים מאפשרים לך להגדיר גבולות רוחב פס להעלות ולהוריד. קביעת גבולות תאט את הסנכרון, אך תחסוך גם משאבי מחשב למשימות אחרות, כמו צפייה בסרטונים בערוץ YouTube של Cloudwards.net.

בסך הכל, שני שירותי אחסון הענן מבצעים קבצי סנכרון עבודה קבילים, אם כי אף אחד מהם אינו מוביל ברשימה שלנו לאחסון הענן הטוב ביותר לסנכרון. אנו נותנים את הנהון ל- Google שתומך בגדלים גדולים יותר של קבצים וביצועים טובים יותר בהעלאת קבצים.

סיבוב: נקודת סנכרון קבצים עבור Google Drive

לוגו של כונן גוגל
לוגו עסקי תיבות

5

שיתוף פעולה

הפוטנציאל של אחסון ענן להניע מאמצים שיתופיים הוא משהו שגוגל דרייב ותיבה מניבים ממנו כמו גם כל ספק אחר, למעט Egnyte Connect, שירות המשלב בתוכו כמה מאפייני ניהול משימות שימושיים (קרא את סקירת Egnyte Connect שלנו).

שיתוף פעולה עם Google Drive או Box הוא שיתוף קבצים ותיקיות, תכונה המסתמכת על יצירת קישורי אינטרנט שאחרים יכולים להשתמש בהם כדי לגשת לתוכן שלך..

יש לנו מאמר נפרד על אחסון הענן הטוב ביותר לשיתוף קבצים הנוגע בכמה מתכונות האבטחה שאנו רוצים לראות כדי לנעול קישורים אלה, מכיוון שיצירת כתובות URL לגישה לקבצים יכולה להיות עסק מסוכן. גופי מצליחים על רובם; התיבה לא.

שיתוף תוכן מכונן Google קל: לחץ באמצעות לחצן העכבר הימני על התיקיה או הקובץ ולחץ על “שתף”.

כשאתה משתף תוכן אתה יכול להזמין אחרים באמצעות כתובת דוא”ל או ליצור קישור הניתן לשיתוף שניתן לפרסם בחשבון מדיה חברתית, בערוץ Slack או בכל מקום אחר. ניתן להגביל את קישורי Google Drive באמצעות הרשאות, עם אפשרויות לצפייה בלבד, עריכה והערה.

אנו אוהבים את הגדרות ההרשאה, אך אנו מעוניינים לראות הגנה על סיסמאות ותאריכי תפוגה שנוספו כדי להרחיק את אותם קישורים מעיניים לא רצויות..

התיבה מאפשרת לך לשתף גם באמצעות הזמנות דוא”ל או קישורים, אך עם הגדרות רבות יותר כדי להבטיח אבטחת קישורים מאשר ל- Google Drive. האפשרויות כוללות הגנה באמצעות סיסמה, תפוגה אוטומטית של קישור ותיבת סימון שמונעת הורדת תוכן.

עבור מנויים לתכנית עסקית, Box כוללת תכונה “קבוצות” שתאפשר לך להחיל הרשאות גישה לתיקייה על מספר אנשים בו זמנית, כמו למשל עבור מחלקת עריכה או עיצוב גרפי..

ל- Box Business יש הרבה יותר תכונות לניהול משתמשים שיעזרו בשיתופי פעולה. אלה כוללים לתת לעמיתים לסנכרן קבצים לשולחן העבודה שלהם ולמנוע מהם לשתף פעולה עם חברים שאינם בקבוצה.

כשמוסיפים הרשאות תיקיה באמצעות Box Business, ישנן אפשרויות רבות יותר ממה שתמצאו ב- Google Drive. האפשרויות כוללות:

 • בעלים משותף: יכול לעשות הכל כולל כל משימות הניהול
 • עורך: יכול לעשות הכל למעט הגבלת הזמנות
 • מציג הצופים: משתמש בסיסי עם יכולות העלאה
 • Uploader Previewer: משתמש מוגבל עם יכולות העלאה
 • הצופה: משתמש בסיסי ללא יכולות העלאה
 • תצוגה מקדימה: משתמש מוגבל ללא יכולות העלאה
 • מעלה הסרטון: יכול להעלות תוכן וליצור תיקיות משנה

ההטבות הללו אינן זמינות עבור משתמשי Box Personal, אך עבור אלו המחפשים אחסון בענן שנבנה לשיתופי פעולה מרובי משתמשים במסגרת עסקית, Box פשוט משליך את Google Drive.

סבב: נקודת שיתוף פעולה לעסקים בוקס

לוגו של כונן גוגל
לוגו עסקי תיבות

6

פסק דין סופי

הטבלה האחרונה היא, והיא מסתכמת בשלושה סיבובים עבור Google Drive ושניים עבור Box.

למרות שאנחנו אוהבים את התיבה הזו תומכת גם ב- Google Docs וגם ב- Office Online, וחושבים שיש לה תכונות שיתוף קבצים טובות יותר, ל- Google Drive יש אפליקציה שימושית לרישום הערות, אוסף מעניין יותר של שילובי צד שלישי ומסנכרן קבצים בצורה חלקה יותר מאשר Box.

אנו חושבים כי חלוקת הסבבים הסופית נכונה: אנשים רבים יותר יגלו ש- Google Drive מאפשר את יעדי הפריון שלהם מאשר Box. הפער אינו גדול ככל שתוכלו לצפות, ועבור עסקים המלהטטים כוח אדם גדול, אנו נטען כי Box Business מספקת ערך רב יותר.

האם אתה מעריץ של Google Drive או שאתה מעדיף את Box על מנת לבצע את הדברים? שתף את מחשבותיך בתגובות למטה, ותודה שקראת.

המנצח הכללי: כונן של גוגל

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me