תוכנות דיבור לטקסט הטובות ביותר: מכתיב תוצאות

תוכנת זיהוי קולי משתפרת כל הזמן. למרות המוניטין שלה כי הוא לא ממש עובד, כלים מודרניים יכולים לעשות עבודה הגונה בתרגום הקול שלך לטקסט לצורך הכתבה והזנת פקודות. עייננו בכמה מהאפשרויות להביא לכם סקירה כללית זו של תוכנות הדיבור לטקסט הטובות ביותר. האהוב עלינו הוא Dragon NaturallySpeaking, אבל יש הרבה אפשרויות בחינם (או לפחות זולות יותר) מסביב.

אם אתה רוצה להכתיב בזמן שאתה עושה דברים אחרים, הדיבור לטקסט הוא מושלם. אתה יכול לכתוב נאום לעבודה בזמן הבישול, למשל. רוב האנשים מדברים מהר יותר ממה שהם מקלידים, כך שזה יכול להפוך אותם לפרודוקטיביים יותר, בתנאי שהתוכנה מדויקת. לאנשים עם לקות פיזית, זו אולי הדרך היחידה שלהם להשתמש במחשב, מה שהופך את הדיוק לחשוב יותר.

קילומטראז ‘עשוי להשתנות תלוי בשפה או במבטא שלך. אלו מאיתנו ממקומות רחוקים יותר בעולם עשויים למצוא את המבטאים שלנו פחות מוכרים מאחרים. אמריקאים יותר טובים יותר מאשר אנשים מסקוטלנד, למשל. שפות שונות מציגות אתגרים שונים למערכות פרשנות מחשבים. אנו נתמקד באנגלית בבדיקה שלנו, אך ייתכן שנזרוק קטעי שפות אחרות כדי לראות מה קורה.

לצורך הבדיקה, הדבר העיקרי שנבחן הוא דיוק. אנו נקרא מערך טקסט קבוע לכל כלי כדי להשוות את אופן הטיפול בו. אנו נבחן גם את זיהוי הפקודה היכן שמתאים.

השאלה הגדולה שרצינו לשאול היא האם תוכנת זיהוי קולי עברה מהיותה חידוש מועיל מדי פעם למשהו שמציע אלטרנטיבה סבירה, או אפילו עדיפה, להקלדה.

המיקרופון שלנו הוא אוזניות סטנדרטיות, שום דבר מפואר. אנו נבצע את מרבית הבדיקות שלנו באותו מחשב ונשתמש בטלפון iPad ואנדרואיד כדי לבדוק הצעות של אפל וגוגל. ה- Mac mini שלנו לא הצליח לזהות את כניסת המיקרופון, כך שהוא כברירת מחדל.

חלונות-דיבור-זיהוי-האזנה

זיהוי דיבור של Windows

זיהוי דיבור של Windows מובנה ב- Windows. כל שעליך לעשות כדי להגדיר את זה הוא לחפש “זיהוי דיבור” בתיבת החיפוש של Windows ולחץ על אשף ההתקנה. תצטרך לחזור על כמה משפטים בקול רם. לאחר שתסיים, זה מייד מציע לשפר את עצמו על ידי דפדוף בדוא”ל ובמסמכים שלך. לא תודה, חברות.

הגדרת חלונות-זיהוי דיבור

יתכן שיש לך חששות לאפשר זיהוי דיבור ב- Windows בהתחשב ברשומה בנושא פרטיות. אם כן, המאמר שלנו בנושא הגדרות פרטיות של Windows 10 שווה לבדוק.

ממשיכים הלאה, Windows ממליצה בחום לקחת הדרכה לפקודות קוליות. באופן מוזר, למרות שאנחנו משתמשים ב- Windows 10, אנחנו יכולים לבחור רק ב- Windows 7 או 8.1. המדריך הוא סרטון שעובר ברשימת הפקודות ושברור שלנו אומר ש- Windows 10 בחלק העליון, אז דילגנו לנסות זאת.

התחלנו בהצלחה ופתחנו את חלון החיפוש כמתוכנן. הניסיון להוסיף שורה חדשה למסמך העניק לנו “מה זה היה?” עם זאת, הודעה. זה היה גם בניסיון השני. הניסיון השלישי פתח מסמך חדש והרביעי ניסה לבחור את כל המספרים במסמך שלנו, כך שהוא לא היה שימושי במיוחד.

אמירת “לך לתחילת משפט” לקחה אותנו לתחילת המשפט שהוקלד. “עבור לסוף המשפט” עבד גם. שניהם לקחו יותר זמן מכה לפגוע במפתחות הבית או בסוף.

קליפי יכולה לדבר, אבל האם זה יכול לרקוד?

המחשב האישי שלנו נאבק באותה מידה שהיינו באותה נקודה. מערכת הבדיקה i5-7600 שלנו חוותה מטבלים בביצועים מדאיגים בעת השימוש בזיהוי דיבור והיינו מתקשים לדפדף בין מסמכים ולשוניות הדפדפן בצורה שהזכירה לנו את החביב הישן של מיקרוסופט, קליפי..

חלונות-זיהוי דיבור-מה

זיהוי הדיבור של Windows נכבה במהירות, במקום לקחת 45 שניות כדי לטעון אנימציה של עצמה מתרוצצת למרחקים, אז תודה על רחמים קטנים. זה גם הטוב ביותר שזיהוי דיבור של מיקרוסופט לא יציג בפנינו פנים לאגרוף. צגים אינם עמידים כמו פעם.

מכיוון שלעתים קרובות הדבר עשה את הדבר הלא נכון כשפרשנו לא נכון את הפקודות שלנו, ולא כלום, אנו סופרים את עצמנו ברי מזל שזה לא עשה שום דבר רציני בזמן שהשתמשנו בו. אולם הפוטנציאל לקטסטרופה הקשורה בעבודה קיים. זה המשיך לפעול גם לאחר שהורדנו את המיקרופון.

זה הוגן לומר שהצלחנו מעורב הצלחה עם זיהוי דיבור של Windows. זה מרשים כאשר הוא עובד, אך טועה לעתים קרובות מדי לשימוש קבוע. זה יכול להיות שימושי עבור לקויים פיזית, אך יש אפשרויות טובות יותר.

סירי דיבור לטקסט

לאחר שנכשלו על ידי מיקרוסופט, חשבנו שאפל לא תאכזב אותנו; אחרי הכל, היא מונעת על ידי נואנס, אותה חברה שמאחורי דרקון. עם זאת, בסירוב לזהות את קלט המיקרופון שלנו, כך שבמקום להסתכל על נאום שולחן העבודה של אפל לטקסט, החלטנו לבדוק את סירי באייפד.

סירי היא השירות בעל הפרופיל הגבוה ביותר בסביבה, כאשר חניון האייפון שלו פופולרי את מושג הדיבור לטקסט ושובר שיאים לטכנולוגיה המוצגת ביותר בברים..

המכשירים של אפל תמיד נראים טוב ומכוונים לידידותיות למשתמש. היינו להוט לראות אם זה יתורגם לתוכנה לזיהוי דיבור פונקציונלי. בואו נראה איך סירי התקדמה במהלך הבדיקה שלנו.

צורת גל תפוחים

לאחר השקת אפליקציית Notes עסקנו בהכתבה, הכרוכה בקלט שנשלח לענן כדי שאפל תעבד. אם אתה מעוניין בהיבט הפרטיות של זה, קרא את המאמר שלנו על מיטב חוקי הפרטיות בענן.

השימוש בענן מאפשר לזרוק הרבה כוח סוס מחשוב לפרש את מה שאתה אומר. אפשר לחשוב שהגישה הזו תהיה איטית, אבל היא מהירה באופן מפתיע. יש עיכוב בולט, אך הוא אינו ארוך ועדיין עובד מהר יותר מהקלדה.

מקלדת תפוח

השימוש בזיהוי דיבור של iPad הוא פשוט. אתה פשוט לוחץ על המיקרופון בכל פעם שהמקלדת נראית, וככה רוב האפליקציות שמשתמשות במקלדת עושות זאת.

מה דיקנס?

אפל עשתה עבודה הגונה, אבל היא עדיין התקשתה עם דיקנס. מרבית המילים בקטע המבחן שלנו הובאו במדויק, אך עדיין היה המפתח המוזר, כמו “אוליבר היה פזיז עם מיזורי.”

זה היה טוב יותר עם ביטויים פשוטים ורוב מה שאמרנו נשמע נכון כל עוד שמרנו על אוצר מילים בסיסי. עם זאת, זה הפיל את המלה מדי פעם.

לחיפושים ברשת, שאלת סירי לרוב מהירה יותר מהקלדה, במיוחד במכשירים קטנים יותר עם מקלדות סתמיות.

תוצאות תפוח

לאחר מכן בדקנו את זה עם כמה מילים זרות ושמות מקום. זה טיפל ב”קונצ’י ווה “, אך לא הצליח להכיר בשמותיהם של חברי להקת K-pop. עם זאת, לזכותו של אפל הרגשנו בטוחים מספיק בכדי לתת לו תמונה.

בסך הכל, סירי מצליחה עם ביטויים פשוטים וזה מספיק טוב לשימוש כשאתה רוצה לחפש משהו במהירות. עם זאת, כפי שמשתמשיה יהיו מודעים לכך, הוא עושה שגיאות רבות והוא די מוגבל. עם זאת, מדובר במאמץ טוב של אפל.

הקלדת קולי של Google Docs

הקלדת קולי של Google Docs היא בחינם וזמינה בכל מקום שבו Chrome נמצא. זה אינו דורש הגדרה וניתן להפעיל אותו מתפריט הכלים בכל מסמך.

מיקרופון להקלידת קולי

החל מבדיקת דיקנס שלנו, מצאנו כי “אוליבר טוויסט” היה לפעמים “אוליבר” ובפעמים אחרות “בכל רחבי העולם.” דילוג על מילים רבות והתוצאות היו מלאות בטעויות. הקלדת קולי של Google Docs מכבה את עצמה אוטומטית ובשלב מסוים הפסיקה להגיב למרות היותה פעילה, ולכן היינו צריכים לחזור על קטע.

Google-הקלדת הקלדה-אוליבר

לאחר שהשגנו תוצאות לא טובות במבחני הדיקטט שלנו, ניסינו לתת פקודות והצלחנו טוב יותר. עברנו בין נטוי לסוג מודגש, הוספנו פיסוק ומילים מוכתבות, שכולם הוכרו.

עדיין, הקלדת Google Docs קלה לשימוש, גם אם הדיוק שלה משאיר משהו רצוי. נראה שזה עושה טוב יותר אם אתה מדבר בקול רם וברור.

כאשר הדברים נשמרים איטית ופשוטה, זה מסתדר יותר, אבל זה לא מספיק מדויק כדי להיות הרבה יותר מגימיק. אם היית צריך להכתיב דיבוריים לזמן מה, אתה יכול לעשות זאת ולתקן את השגיאות אחר כך, אבל יהיו הרבה כאלה.

דף הקלדה של גוגל

זיהוי הקולי של גוגל עובד טוב יותר בנייד מאשר בשולחן העבודה

מאוכזב מביצועי שולחן העבודה שלה, החלטנו לתת לגוגל צ’אנס נוסף. הפעם, השתמשנו ב- Gmail באנדרואיד, ובאופן מפתיע, התקדמנו הרבה יותר טוב. הדיוק היה קרוב למאה אחוז לכתיבה וטקסט, אך במבחני דיקנס רואים שהוא צונח בצורה ניכרת. עם זאת, בסך הכל גילינו שגרסת האנדרואיד עבדה הרבה יותר טובה מזו של שולחן העבודה.

ברור שיש פוטנציאל בטכנולוגיה של גוגל. אנדרואיד הניבה לנו תוצאות טובות יותר, ואם אתה מוכן לסבול את הטעויות הרבות, היא יכולה להוות אלטרנטיבה שימושית למקלדת שלה.

דיבור טכני

Speechnotes הוא שירות דיבור לטקסט מבוסס דפדפן המאפשר לך להכתיב לדפדפן שלך. זה לא דורש הגדרה מעבר להענקת הרשאה להשתמש במיקרופון שלך, כך שתוכל להגיע ישר לכתיבה.

זה לא יכול להיות פשוט יותר לשימוש. יש אזור גדול להקלדת טקסט ולמיקרופון גדול שכדאי ללחוץ עליו כשרוצים להתחיל ולהפסיק להכתיב.

עבור המבחן הראשון שלנו, ניסינו להכות אותו עם ראפ וזה עשה את זה בצורה טובה ככל שניתן היה לצפות בהתחשב באיכות החרוזים שלנו. זה נהיה רושם כשבדקנו פיסוק. עצירות מלאות, פסיקים וסימני שאלה עבדו רוב הזמן, אך מושבות הפכו ל”קודונים “או” קייל לונג “, שמעולם לא שמענו עליהם.

ראפ

פקודות האמוג’י העלו חיוכים על פנינו, כמו גם את המסכים שלנו, אך מקף ומקף שניתנו כ”התחמק הרטפורד. “

מבחן דיקנס שלנו חזר, “אוליבר טוויסט היה נואש מרעב וארוחת בוקר מסבל”, שהיה, לפחות, ברוח הסיפור. מר בומבל ירגיז עוד יותר למצוא את עצמו מתואר כ”אמא אלפא “, אך במיוחד כאשר בחרנו אנגלית בריטית.

speechnotes-oliver

ניסינו להגדיר את זה לאנגלית אמריקאית ולדבר במבטא האמריקני הטוב ביותר שלנו רק כדי לגלות ש”אמא “הפכה ל”פצצה”. זה היה חסר סיכוי. מחשש שייתכן שזו המיתון שלנו, פנינו לג’יימס ארל ג’ונס. הקלטה של ​​סצנה איקונית מסרט מסוים נכשלה בהרשמה נכונה. ניסינו לצעוק למיקרופון שלנו. גם זה לא עזר.

תשאיר את זה פשוט

עשינו טוב יותר כאשר השתמשנו בביטויים פשוטים. זה עשה עבודה הגונה כדי לתקן את הדברים, אם כי עדיין היו שגיאות.

אתה יכול להשתמש ב- Speechnotes כדי להכין טיוטה גסה, בתנאי שהדברים נשמרים פשוטים ואתה מדבר לאט. עם זאת, יהיו לא מעט טעויות לתיקון, אך נותנות לנו רושם של מדיח כלים שלא יעבוד אלא אם תרחצו את הצלחות לפני שתכניסו אותן.

Speechnotes עובד בכל דפדפן, כל עוד הדפדפן הוא כרום. אתה יכול לייצא לפורמט .doc או .txt או להעלות אותו ל- Google Drive.

לתמלל

המיקוד של התמלול הוא בשמע מבוסס קבצים, כך שאם אתה רוצה להקליט .mp3 ולהעתיק אותו מאוחר יותר, זה הכלי עבורך. אבל אנחנו לא בודקים את זה. אנו מסתכלים רק על יכולת הכתיבה שלה.

היא טוענת שתכונת הכתיב שלה מאפשרת לך לעבוד פעמיים עד שלוש מהר יותר מהקלדה. כדי שזה יהיה נכון, זה צריך לתרגם את הדיבור לטקסט בצורה מדויקת. עם זאת, כפי שמציין אתר אינטרנט משלה, ביצוע זה בדיוק מדויק הוא עדיין חלום של צינור.

זה נותן לך שבוע של שירות חינם, שלאחריו הוא גובה 20 $ לשנה. זה לא ישבור את הבנק ושיש חיוב שוטף, ולא תשלום חד פעמי חסון, מציע שהחברה בטוחה שהיא תשמור אותך כלקוחה. המינוי אומר גם שתמיד תוכלו לנצל את הגרסה האחרונה של התוכנה שלה.

תעתיק-המסך הראשי

כשירות בתשלום, לעומת זאת, האונליין פועל להעתקה. כאשר מתחרותיה לרוב לא מצליחות לספק שום דבר בדרך לתחרות נוקשה, עם זאת, הרף לא הוגדר גבוה. בואו נגלה אם Transcribe יכול לנקות את זה.

לאחר ההרשמה קיבלנו סיור קצר עם חלון קופץ שמסביר כמה כלים ובקרות. לאחר מכן פנינו אל כפתור התכתיב, להוט לראות מה יועיל לתמלול שלנו.

התחלנו עם אוליבר. כרגיל, קיבלנו דיוק של כ -50 אחוז, כשהמשפט המוזר התפרש בצורה מושלמת ואחרים חזרו אלינו כ”התקדמו לאדון, ביזון וכף ביד “, ששבר מעט את הכישוף. בנקודה מסוימת שונה שמו של אוליבר ל”כל מקום “.

תעתיק-אוליבר

ביצועי התמלול השתפרו עם משפטים פשוטים. זה התחיל בכך שקיבלו שמונה משפטים רצופים במאה אחוז נכונים. הטעות הראשונה הגיעה כשהתחלנו להיות בטוחים והתחלנו לחסל מילים במהירות, אבל זה תפס את הדברים כשחזרנו וחזרנו על עצמנו לאט יותר.

תעתיק-משפטים פשוטים

עבודה סבירה של שימושי

בהשוואה ל- Windows, Speechnotes ו- Google, Transcribe הוא קדימה וזה שובר את סירי באמינות. זה עדיין לא יכול לנהל את “אוליבר טוויסט”, אבל עושה עבודה טובה בכדי לספק משפטים פשוטים. זה לא הבין את הצרפתית שלנו, אבל בקושי ניתן להאשים אותה בכך, כמו שמעט צרפתים עושים.

אם אינך יכול להקליד או כל כך גרוע בזה שאתה טועה או שניים בכל משפט, אתה עלול למצוא ש- Transcribe משפר את התפוקה שלך. זה יכול להיות שימושי גם להקלטת פגישות או שיחות במצבים בהם אתה זקוק רק להערות מחוספסות או לשמוח לחזור ולתקן שגיאות אחר כך.

תעתיק מבוסס דפדפן, אך הכתיבה עובדת רק ב- Chrome. עם זאת, אתה יכול לייצא ל- .doc, כך שאתה לא קשור לשירות.

דרקון באופן טבעי מדבר

בדקנו את Dragon NaturallySpeaking אחרון, שהוא היקר ביותר ברשימה זו. בדקנו את הגרסה הזולה ביותר, הבית, במחשב האישי שלנו. היא טוענת שהיא “לוכדת את מחשבותיך מהר ככל שתוכל לדבר אותן.” אחרי שהתאכזבנו מהתוכנה האחרת, קיווינו שכן, אך היינו ספקנים.

ההתקנה היא סיבוב, עם קישורי הורדה מביכים ומספר סידורי שצריך להזין בחמישה שדות שונים מבלי לאפשר למשתמשים להדביק את כל העניין בבת אחת. בבחינת אפשרויות ההתקנה מצאנו כמה מודולים באנגלית זמינים. אתה יכול לבחור מבין אוסטרלים, קנדים, בריטניה, ארה”ב, הודי או דרום מזרח אסיה, וזה מרשים, אבל אולי תרצה להשבית את אלה שאינך רוצה שכן הם אוכלים יותר מ- 200MB שטח כל אחד.

זה מבלבל כשבחרנו את האזור והמבטא שלנו. אם בחרנו בארה”ב כאזורנו, נוכל לבחור מבין כל המבטאים הזמינים, אך כשבחרנו בבריטניה לא היינו יכולים לבחור מבטאים ספרדים או פקיסטניים. כאשר אזורנו מוגדר להודו, אוסטרליה או ניו זילנד, לא יכולנו לבחור במבטא שלנו כלל.

מטיילים שקובעים את האזור שלהם למיקומם בלי לבדוק היטב, אולי לא יבינו שהם יכולים לכוונן את הדרקון למבטא שלהם, שנראה כמו פגם מנקודת מבט שמישית..

בהנחה שהמבטא בבריטניה שלנו היה “סטנדרטי”, המשכנו. היו אפשרויות מתקדמות לבחירת סוג אוצר המילים שלנו, אך רק גדול היה זמין. ניתן גם לבחור במודל האקוסטי לדיבור, אך הוא מציע רק גרסה קודמת של ברירת המחדל BestMatch V.

היכנסו לדרקון

Dragon-NaturallySpeaking-Logo

עם הסטארט-אפ ניתנה לנו האפשרות להפעיל במצב ניסיון, למרות שלא מצאנו קישור ניסיון בחינם באתר, או הפעלת המוצר שבחרנו..

זה ביקש מאיתנו לקרוא טקסט כדי לאשר שהמיקרופון שלנו עובד. דרקון היה כל כך בטוח, שהוא ניתק אותנו באמצע הדרך, ונתן לנו לעבור להדרכה. “עבר את ההדמיות הפרוגרסיביות האלה ותלמד מיומנויות חשובות ביעילות!” זה הודיע.

המדריכים נראו מגושמים, אך היו טובים יותר בכל מה שקשור לתוכן. ההזדמנות הראשונה שלנו לבדוק את זיהוי הדיבור של דרקון הגיעה כשביקשה מאיתנו לכבות את המיקרופון עם הקול שלנו. זה נדרש שני ניסיונות. מבחן הכתבת ההדרכה הראשון לקח שני ניסיונות לפני ששמע אותנו, אבל הנושא נעלם מחוץ להדרכה, אז זה לא כל כך רציני.

מאותה נקודה קדימה, זה קיבל הכל נכון, כולל פיסוק מורכב וקלט מספרי. מכיוון שרק אמרנו את מה שאמר לנו, שמרנו על שיקול דעתנו.

המדריך נותן לך עצות כיצד לדבר בעת השימוש באפליקציה, שהיא מבורכת ותעזור לשפר את סיכויי המשתמשים להיות מובנים. זה גם מלמד אותך להשתמש בתפריט “הנכון” כאשר הוא מבצע טעויות.

בשלב מסוים הופיע פופ-אפ שסיפר לנו את מה שאמרנו שאינו ניתן לזיהוי. תהינו אם זו באמת אשמתנו. מוקפץ נוסף הציע להתקין עבורנו תוסף לדפדפן. חלקם עשויים למצוא חלונות קופצים מועילים, אחרים עשויים לראות בהם כגורמים מעצבנים.

שימוש בדרקון NaturallySpeaking

לאחר שקפץ דרך כל החישוקים האלה, דרקון הוא רוח משמשת לשימוש. סרגל התפריטים שלו יושב בחלקו העליון של המסך ויש לו מיקרופון אדום גדול אליו ניתן ללחוץ כשרוצים להפעיל אותו. בחוכמה, דרקון לא מאפשר לך להתחיל לומר “מיקרופון דולק.” אתה צריך ללחוץ כדי להתחיל.

speechtotext-dragon-bar

סרגל התפריטים מעוצב היטב ומאפשר לכם גישה לתכונות שימושיות רבות. דרקון מאפשר לך לבחור פרופילי משתמשים, וזה מועיל אם יש לך אנשים עם מבטאים שונים המשתמשים באותה מכונה. זה יכול לנתח את אוצר המילים שלך על ידי התבוננות במסמכים שנבחרו על ידי המשתמש, כלומר אתה יכול לאמן אותו עם נתונים המשקפים את השימוש האישי שלך בשפה.

ישנן מספר אפשרויות כיול שמע ותכונה המאפשרת לאמן ביטויים ספציפיים. אתה יכול גם להציג היסטוריית זיהוי כדי לראות אם יש משהו שדרקון משתבש לעתים קרובות.

יש לו גם מגוון של תכונות עזרה. יש עוזר ביצועים ומספר אפשרויות עזרה ותמיכה. האתר כולל שפע של תיעוד, אך נראה שהוא מפוזר. קישור מדריך למשתמש שראינו לא כיסה הרבה מעבר להתקנה. ישנם מדריכי פקודה שימושיים עבור הגרסאות המקצועיות והמשפטיות, אך לא הצלחנו למצוא מדריך לבית.

יש גם בסיס ידע, כך שאם אתה זקוק לתמיכה, יש הרבה אפשרויות. כשדפדף בכך למדנו שרק משתמש אחד לכל מכשיר מותר, לכן ניצול של תכונת הפרופיל המרובה הולך להיות יקר.

התפריט “הנכון” שימושי ומעניק לך רשימה של פרשנויות חלופיות למה שאמרת. הם רשומים כך שתוכל לבחור אותם לפי מספר אם אתה רואה את הרצוי לך.

לאחר שהתרשמנו מתכונותיו, אך מאוכזבים מבעיות השימושיות הקלות במהלך ההתקנה, התחלנו את מבחן התכתיב “אוליבר טוויסט” ותהה האם דרקון יצדיק את מחירו.

חמש דקות אחר כך הייתה לנו תשובתנו. דרקון שומט לסת כשמדובר בתכונה העיקרית שלו להכיר במה שאתה אומר. התבונן בתוצאות בדיקת הדיקטט שלנו.

הכתבה של ספכטוטקסט-דרקון

זה 200 מילים של פרוזה של המאה ה -19, שניתנו בשלוש טעויות. “מורד” הפך ל”רייבל “,” חרוז “הפך ל”חיפושית” וזה לא היה סיכוי עם “מר לימבינס. ” הפיסוק השרטוטי תלוי בנו, ובדיוק מה הוא חרוז?

אנו מכירים בני אדם שאינם טובים בפרשנות הדיבור. זה היה כל כך טוב שנאלצנו לפנות ל”מרי פופינס “בכדי להוציא מזה טעות משעשעת, כאשר” supercalifragilisticexpialidocious “הפך ל”סופר קליפורניה סופר המגרש סגירות.”

דרקון כולל “מרכז למידה” שימושי המראה לך פקודות הרלוונטיות לכל מה שאתה עושה. זוהי דרך נחמדה ללמוד על התוכנה, במיוחד כשיוצאים לדרך. תכתיב בסיסי הוא פשוט וניתן להשתמש בו ללא עזרה.

מרכז ספיטוטקסט-דרקון-למידה

תוכנת הדיבור לטקסט הטובה ביותר?

במחיר של $ 150},

פסק הדין

היה לנו כיף לבדוק את הכלים האלה ולחשוף את המגבלות שלהם. היו הרבה טעויות מבדרות. כותבי קומדיה עם חסימת הכותבים עשויים להחמיר מאשר להכתיב לחלק מהיישומים הללו ולראות אילו שורות מצחיקות מתממשות.

הרושם הראשוני שלנו כשאנחנו בוחנים את האפשרויות החינמיות היה שטכנולוגיה זו מרשימה כאשר היא עובדת, אך צריכה להיות אמינה יותר בכדי לממש את הפוטנציאל שלה.

ההתבוננות בדרקון שינתה את זה. זה ברמה אחרת מהאחרים לדיוק. ההבדל היה לילה ויום ואנחנו יכולים לראות את עצמנו משתמשים בדרקון בתרחישים שבהם אף אחד מהכלים האחרים לא יהיה בר-קיימא.

כדאי להשתמש באפשרויות הניידות לחיפוש, כל עוד אתה מוכן לפנות אל המקלדת הווירטואלית בהזדמנויות הרבות שהם לא מצליחים לעבוד..

Transcrib עושה ניסיון הגון בדיוק, אך אינו מספיק טוב, ולשימוש מקצועי אנו רואים דרקון שווה את הכסף עבור הביצועים הנוספים.

אמנם היה לנו כיף, מאמר זה היה חלק מתרגיל לבדוק מדוע השירותים הללו אינם בשימוש נרחב יותר. האפשרויות החינמיות, אם כי לא ללא זכות, משאירות הרבה לרצוי. ובכל זאת, אין שום נזק לנסות אותם, ומי יודע, ייתכן שתגלה שהם מכירים בכל מה שאתה אומר.

התוכנה הטובה ביותר לזיהוי קולי

אם אתה מוכן לשלם 150 דולר עבור דרקון, הדברים משתנים לחלוטין. יש לקוות שהטכנולוגיה שלה תסנן למנחות המוצעות בחינם. זה יכול להיות מחליף משחק ולשנות את האופן שבו אנו מתקשרים עם המכשירים שלנו לנצח.

חלום המדע הבדיוני של המחשבים שלנו להגיב לדברינו עשוי להיות קרוב יותר ממה שאנחנו חושבים, אם כי ברוב המקרים תצטרך סובלנות גבוהה לטעויות.

אם יש לך המלצות לשירותים אחרים, הודע לנו על כך. אנו מעוניינים לשמוע איך התנהלת איתם. יכול להיות שלאנשים עם קולות שונים יש חוויות שונות, אז חפשו אם אינכם אוהבים את ההמלצות שלנו. תודה שקראתם.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me