בחירת שירות הכי טוב בענן: Offcloud לעומת Bitport לעומת Seedr

הענן הפך את החיים לנוחים יותר עבור כולם. אנו משתמשים בענן לכל דבר – מדוע לא להשתמש בו לצורך סיקור? חסוך את שטח הדיסק הקשיח ואת רוחב הפס שלך לקבצים חשובים יותר על ידי שימוש בכוח הענן. שלא לדבר על זה יחסוך ממך לבטל חסימת אתרי סיקור (או לחפש אתרי סיקור חלופיים).

סיקור עננים הוא פרטי, מאובטח וברק מהיר. אם תבחר סיקור שמשתמש אחר כבר הוריד, הוא יהפוך לזרימה מיידית – שירותי סיקור ענן שומרים על מטמון של קבצים פופולריים בהישג יד, כך שאם עשרה משתמשים רוצים את לינוקס העדכנית האחרונה. הספק לא מוריד אותו עשרה פעמים ולאכול רוחב פס. אתה יכול לגשת לטורנטים שלך בכל המכשירים שלך בזכות אחסון בענן, ואם אתה בוחר חכם מרשימת ספקי אחסון הענן הטובים ביותר שלך, אתה יכול להעביר את הקבצים שלך בלי להתקרב לכונן הקשיח שלך..

היתרונות של שירותי Cloud Torrent

כשאתה סוחף מהבית, ה- IP שלך משודר לכולם. זה אופי השיתוף בין עמיתים לעמית, אחרי הכל, אלא אם כן אתה משתמש באחד מספקי ה- VPN הטובים ביותר שלך, אתה חושף את כתובת ה- IP שלך לכולם. כל אחד אחר שמוריד סיקור זה יכול לראות את ה- IP שלך – כולל טרולי זכויות יוצרים או סנופים. זה נימוס טוב לזרוע את השטפים שאתה מוריד, אבל חיבורים איטיים וכובעי נתונים יכולים להגביל עד כמה אתה סוחף.

שירותי סיקור ענן פועלים על שרתים ייעודיים רבי עוצמה עם קישורים למעלה מהר הרבה יותר מחיבור ביתי. קבצים פופולריים שמורים במטמון על ידי ספקים ומקבלים גישה מיידית במקום לחכות לסיום ההורדה. המדיה שלך זמינה בכל המכשירים שלך, כולל מכשירי הטלפון והזרם שלך כמו Chromecast או Roku.

מה אתה צריך

קל להתחיל עם סיקור ענן, שכן כל מה שאתה צריך זה כל מכשיר שמחובר לאינטרנט וחשבון עם אחד הספקים הבאים:

  • Offcloud
  • ביטפורט
  • Seedr

Offcloud, Bitport ו- Seedr כולם מציעים שכבה בחינם, כך שתוכלו לנסות את השירות אך עם מגבלות על הורדות או גודל קובץ. בואו נסתכל על שלושת הספקים ונראה כיצד הם משווים.

Offcloud

Offcloud שונה מעט משאר הספקים שבחנו בהם, מכיוון שהוא לא מתמקד בהורדת טורנטים. החברה משווקת את עצמה כ- “SaaS פשוט, אלגנטי ואינטואיטיבי כדי לאחזר נתונים מהענן.” הופתענו מכמות המקורות השונים ש- Offcloud תומכת בהורדה, ויש לה אפילו ארגז כרטיסים המאפשר למשתמשים להציע אתרים חדשים לתמוך.

לא מפתיע שזה משתלב עם יוטיוב, לאור הפופולריות של האתר, אבל Usenet? זה מבדיל את Offcloud מהמתחרים, גם אם זה מצמצם את הורדות ה- Usenet שלך ב- 20GB מדי יום. יכול להיות שמדובר בשימוש יומיומי מספיק למשתמשים קלים, או לאלה שמשלימים טורנטים עם הורדות Usenet מדי פעם.

ממשק האינטרנט של Offcloud נוח לשימוש ומציג בפניך לוח מחוונים המציג את רוחב הפס הנותר שלך. תקופת הניסיון החינמית מגבילה אותך ל- 10GB של נתונים שהועברו ולשלושה קישורים בלבד. כשיש לך נתונים שברצונך לשמור, אתה פשוט מדביק את הקישור ל- Offcloud ובחר מבין שלוש אפשרויות: מיידי, ענן או מרוחק.

האפשרות המיידית היא למעשה פרוקסי. אתה מזין קישור, ו- Offcloud יוצר מנהרה המספקת את התוכן למכשיר שלך דרך האינטרנט. הוא מוריד למכשיר שלך ולא נשמר בענן, כך שאם התוכן המקורי יוסר הוא כבר לא יהיה נגיש ב- Offcloud. אפשרות הענן שולפת נתונים ומאחסנת אותם בשרתי הבית של Offcloud. תקבל קישור חדש ומאובטח לגישה לנתונים שלך בכל עת ובכל מקום, גם אם התוכן המקורי יוסר.

האפשרות המרוחקת דורשת תצורה מסוימת מצידך, מכיוון שתצטרך לספק לאופקלוד גישה כדי לאחסן נתונים. השירות תומך בשירותי אחסון FTP, SFTP או ענן כגון Google Drive ו- Dropbox. זו אפשרות מצוינת למי שמתמודד עם חיבורים מנומרים כמו פס רחב נייד או WiFi איטי, אך מתמודד עם כמויות גדולות של נתונים.

מערכת זו מאפשרת לך לתפוס את הנתונים הדרושים לך ולאחסן אותם עד שאתה נמצא בחיבור מספיק מהיר כדי להוריד אותם באופן מקומי.

כדי לבדוק את השירות השתמשתי באפשרות “מיידית” כדי להוריד סרט בחינם ברשות הרבים והמהירויות לא היו מרשימות במיוחד. ככל הנראה זה נובע מהעובדה שאני בארה”ב והשרת Offcloud היה בצרפת. בחירת אפשרות ה”ענן “הפכה את הקובץ לזמין תוך מספר דקות.

שים לב ש- Offcloud לא מתכוון לפעול כ- “תיבת seed”, שהיא שרת המשמש להגברת מנת המשתמש על גששים פרטיים על ידי זריעה תמידית של סיקור. דובר Offcloud הצהיר כי הם בדרך כלל רק זרעי זרעים ביחס של 1: 1, ומעלים את הסכום המדויק שהורידו. למשתמשים המסתמכים על גששים ציבוריים או שלא אכפת להם מהיחס, Offcloud הוא פיתרון משובח.

אם אתה רק מחפש ספק סיקור ענן, Offcloud עשוי להיראות כהישג יתר. אבל במחיר של 59.99 דולר לשנה, הוא מציע אחסון ורוחב פס בלתי מוגבלים מה שמביא לעסקה טובה יותר כשאתה מחשיב את האחסון המוגבל שמציעים ספקים אחרים. עם כל התכונות הכלולות ב- Offcloud, זו בקלות אחת האפשרויות הטובות ביותר שקיימות.

מחירשטח אחסוןמספר טורנטים
חינםחינם10 ג’יגה-בתים3 לחודש
הערכה הטובה9.99 $ לחודשללא הגבלהללא הגבלה
השותף המועיל59.99 $ לשנהללא הגבלהללא הגבלה

Bitport.io

השירות של Bitport.io הוא מהיר ומאפשר לך להזרים את המדיה שלך למספר מכשירים, כולל Apple TV ו- Chromecast, כמו גם לתמוך בקודי. החברה מתגאה בהקלת קל כמו “Ctrl-C”, וזה באמת כל כך קל. Bitport.io מציע חשבון בחינם המגביל את המשתמשים לטורנט אחד לכל 24 שעות.

הממשק נראה נהדר ועובד טוב בנייד, ומאפשר לך לבחור סיקור בזמן שאתה נמצא מחוץ לבית ולגשת אליו אחר כך. רציתי לראות מה המהירויות עם טורנטים פחות פופולריים, אז בחרתי גרסה באיכות נמוכה של אותו סרט מבחן וצפיתי במהירות שהתרחבה במהירות עד שהיא הגיעה כמעט ל -30 מגה-בתים לשנייה, וסיימה תוך שלוש או ארבע דקות.

התוכנית הזולה ביותר מתחילה במחיר של 5 דולר לחודש ומספקת אחסון של 30 ג’יגה-בתים וחמישה משבצות הורדה, כלומר חמישה הורדות טורנט באופן פעיל. אתה יכול להוריד כמות בלתי מוגבלת של טורנטים ליום בכל התוכניות למעט זו החינמית. בנוסף להורדות האחסון והסיבוב הנוספות הנוספות, תוכניות בתשלום מציעות הורדות HTTPS וסריקת אנטי-וירוס, תכונת בונוס נחמדה למשתמשים מודאגים..

Bitport.io זרע גם ליחס של 1: 1, אך משתמשים בתשלום יכולים לפנות לתמיכה טכנית ושינוי זה ליחס מותאם אישית. זהו שירות פשוט, חסר תכונות נוספות, אך הוא משרת את מטרתו היטב ובמחיר שווה לכל נפש.

מחירשטח אחסוןמספר טורנטים
חינםחינם1GB1 ליום
קטן5 דולר לחודש30 ג’יגה5 משבצות
סטנדרט10 דולר לחודש100 ג’יגה10 משבצות
גדול15 דולר לחודש250 ג’יגה20 משבצות

Seedr

Seedr הוא שירות מבול נוסף המציע ממשק ספרטני ושימושיות רבה במחשב או במכשיר נייד. הרמה החינמית מגבילה אתכם לאחסון של 2 ג’יגה-בייט, אך לא מציבה מגבלות על כמות הקבצים שתוכלו להוריד, מכיוון שמחקתי וניסיתי סיקורים שונים כדי לקבל מושג לגבי המהירויות הכוללות..

אתה פשוט מדביק קישור או מעלה קובץ סיקור והוא יוריד במהירות, או במקרה של סיקורים פופולריים, הוא יופיע באופן מיידי. בתחילה כבר היה תיק בחשבוני, באדיבות Seedr. מחיקתו שחררה קצת מקום ובחרתי באותו סיקור ששימש בבדיקות הקודמות שלי. זה הופיע באופן מיידי, זמין להורדה או להזרמה.

ניסיתי סיקור של אובונטו והיו לי אותן תוצאות. טורנטים פופולריים יופיעו כ”אסוף זרעים “למשך מספר שניות, אך העתק אותם מייד לתיקיה וזמינים להורדה או להזרמה.

מבין שלושת הספקים שרשמתי, Seedr היה המהיר ביותר, הידיים למטה. לקח לי זמן רב יותר להעתיק ולהדביק את קישור הטורנט מאשר לקח לסידר למסור את הקבצים. למשתמשים במעקב אחר טורנירים פרטיים, Seedr הוא ייחודי בכך שהוא מציע כתובות IP סטטיות ותמיכה בגשמים פרטיים באמצעות תוכניות ה- “pro” ו- “master”. מכיוון שעוקבים פרטיים מסתמכים על קבצי טורנט ייחודיים, אינך יכול פשוט להעתיק ולהדביק את הקישור כפי שהיית עושה עם עוקבים ציבוריים..

אתה מוריד את הטרנט למכשיר שלך ופשוט מעלה אותו ל- Seedr והם יזרקו אותו ליחס 2: 1 או 5: 1, תלוי בתוכנית שלך. Seedr מציע הורדות מהירות, לרוב מיידיות של טורפים, ומאפשרים לך להזרים מיד את המדיה שלך בכל מכשירים שבבעלותך. שכבות בתשלום מתחילות ב -6.95 דולר לחודש עבור שירות מהיר ומהיר כדי להביא את הסיבוב שלכם לשלב הבא, בענן..

מחיראחסוןמספר טורנטים
חינםחינם2GBN / A
בסיסי6.95 דולר לחודש30 ג’יגה2 משבצות
מקצוען9.95 דולר לחודש100 ג’יגה5 משבצות
אדון19.95 דולר לחודש1TB25 משבצות

סקרנות ענן ופרטיות

לכל הספקים שנדונו כאן יש עמדה חזקה בפרטיות המשתמשים. בדף הראשי של Bitport.io אפילו נכתב “הורדת טורנטים לענן מאובטח; בעילום שם; מהר. ” כתובת ה- IP שלך לעולם לא נחשפת לאיש כשאתה מוריד סיקור בענן, למעט נותן השירות שאתה משתמש בו.

תמיד קיים הסיכוי שהממשלה יכולה להביא לכך שבית משפט יאלץ ספק למסור יומנים, ובהתאם לספק זה יכול לכלול את כתובת ה- IP שלך ואת רשימת הקבצים שהורדת או שמרת תחת חשבונך. הסיכוי שזה יקרה אינו סביר, מכיוון ששירותים כמו Put.io היו פעילים כבר שנים מבלי להתמודד עם סוגיות משפטיות.

ישנם שימושים לגיטימיים לסיבוב, והספקים אינם מציעים ביודעין תכנים בלתי חוקיים. הם פשוט מספקים למשתמשים גישה לגישה מהירה ומאובטחת לתוכן באינטרנט ולאחסון. נכון להיום, לא היה מקרה אחד של אחת מספקיות אלה המסירה את נתוני המשתמש.

הפיתרון פשוט: השתמש ב- VPN ובדוא”ל שנוצר אך ורק לצורך סיקור ענן. בחר ספק ששומר על אפס יומנים ומאפשר אמצעי תשלום כמו ביטקוין או כרטיסי מתנה כדי להבטיח פרטיות ואנונימיות. גם אם ספק סיקור ענן ייאלץ למסור יומנים, אתה תישאר אנונימי בזכות ה- VPN (שלא לדבר על זה שהוא מגן עליך גם מפני חטטנות של ספקי האינטרנט).

עיין בביקורות VPN הטובות ביותר שלנו בכדי לקבל סקירה כללית של ספק שמתאים לך ביותר. זכור: אם הם לא היו מגנים על המשתמשים שלהם, ספקי שטף הענן ייגמרו במהירות. זוהי אלטרנטיבה בטוחה ונוחה יותר לסיבוב באמצעות לקוח.

פסק הדין

כל שלושת הספקים הם אפשרויות סולידיות עבור משתמשי סיקור, אבל אם אתה מבצע את הביצועים הטובים ביותר עליך לדבוק בספק כמו Bitport.io או Seedr. משתמשי עוקבים פרטיים טובים יותר עם Seedr, בזכות התמיכה המובנית לעוקבים פרטיים וזמני זרע ארוכים.

ספקמחיר התחלתיאחסוןנבדק מהירותמשבצות טורנטיחס זריעה
Offcloud9.99 $ לחודשללא הגבלהמשתנהללא הגבלה1: 1
Bitport.io5 דולר לחודש30 ג’יגהבאופן מיידי עבור טורנטים פופולריים.
29 + MB / s במבחן אקראי.
51: 1, שינויים לפי בקשה
Seedr6.95 דולר לחודש30 ג’יגהבאופן מיידי עבור טורנטים פופולריים. 10MB / s במבחן אקראי.21: 1 או 12H

סיבוב ענן הוא העתיד של שיתוף קבצים – גישה מיידית לכל המדיה שלך, בכל המכשירים שלך, בכל מקום בעולם. אם אתה חובב כלים פשוטים ורק רוצה להסתובב, אתה לא יכול להשתבש עם Seedr או Bitport.io. שתיהן מאפשרות לך להוסיף שטפים ולהזרים את התוכן שלך מהמחשב או המכשיר הנייד שלך מכל מקום.

לגישה חד-פעמית לרשימת מקורות הולכת וגדלה, Offcloud לא ניתן לנצח. Usenet, טורנטים, Youtube ואחרים כולם זמינים באמצעות Offcloud, מורידים למכשיר שלך, שרתים מאובטחים של Offcloud או אחסון מרחוק. הורד אותו פעם אחת ולעולם אל תדאג שהוא יוסר במצב לא מקוון או יאתר אותו שוב.

אנו מקווים שנהניתם ממאמר זה, ותרגישו חופשיים להגיב למטה ולשתף אותו במדיה החברתית. תודה שקראת.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me