כיצד לחבר את Microsoft Office 365 ו – Dropbox

בנובמבר האחרון יצאו מיקרוסופט ודרופבוקס עם חדשות מדהימות ועם זאת מעין חדשות שצפויות להיות צפויות – הם עמדו לאחד כוחות ולעבוד יחד.

זה לא אומר שהם שילבו את OneDrive ו- Dropbox, אבל הם רצו לשלב את Microsoft Office עם Dropbox. זה אכן היה צעד נועז מאוד עבור שתי החברות, אך הוא מוכיח דבר אחד – מיקרוסופט אופיס חשובה לחברה בהרבה מפלטפורמת הענן שלה, OneDrive.

אנחנו לא ממש מופתעים, אם להיות כנים.

ל- OneDrive נתח בעיות משלה במהלך השנים, אך מיקרוסופט אופיס הייתה תמיד המוצר הרווחי העיקרי של החברה. מאז שמיקרוסופט העלתה את אופיס, הייתה תוכנה רבים שניסו לתפוס את עמדתה, אך אף אחת מהן לא הצליחה.

אפילו עכשיו, אנשים מעדיפים את הפשטות של Microsoft Office, לא משנה כמה באגים יש בפנים. ומיקרוסופט יודעת זאת.

Office Push של מיקרוסופט

אם החברה צריכה לעבור קילומטר נוסף בכדי להשיג יותר לקוחות, היא בהחלט תעשה זאת. בעוד ששתי החברות הצהירו בבירור בהודעות העיתונאיות שלהן שתכונה זו הושקה רק כדי לעזור למשתמשים, אנו יכולים בקלות לחשוב על כמה מניעים אנוכיים שהיו להם במקום.

תוכנת קיברנט
© פייזן חסן

שתי החברות התמודדו ללא הפסקה בשוק סנכרון הקבצים ושירותי אחסון העננים, אך הנה ההבדל: עבור Dropbox, אפליקציית הענן היא הלחם והחמאה העיקרי שלהם, אך עבור מיקרוסופט זו רק אפשרות שהם בוחנים..

מיקרוסופט שיפרה את Office Online וגם את היישומים הניידים שלה של Office כולל Word, Excel ו- PowerPoint. כך שעכשיו, משתמשים יכולים להתחבר לחשבונות Dropbox שלהם בצורה חלקה מתוך אותם אפליקציות. Dropbox עשתה דבר דומה עם האפליקציה הסלולרית שלהם, בכל פעם שאתה לוחץ על קובץ Microsoft Office ב- Dropbox, הקובץ ייפתח ישירות באפליקציית Microsoft Office המתאימה לו..

כמובן שכדי שזה יעבוד, שתי האפליקציות יהיו דרושות בטלפון שלך; רק אחד לא יעשה. אתה לא יכול לקבל את העוגה שלך ולאכול אותה. Dropbox הצהירה גם בנובמבר 2014 כי תיצור אפליקציה מקורית לטלפונים של ווינדוס, והיא עשתה במאי השנה.

מלבד התכונות הרגילות של Dropbox, אפליקציה זו מאפשרת לך לשתף תיקיות עם אנשי קשר בטלפון ולהוריד קבצים ישירות לכרטיס SD או לזיכרון הפנימי של המכשיר. כן, שתי החברות אכן נשמעות מחויבות, אבל זה נראה יותר כמו “לגרד את הגב ואני אגרד את שלך”.

האם מיקרוסופט מנסה להקריב את OneDrive?

העסקה הזו עם Dropbox בהחלט מוכיחה שמיקרוסופט מודאגת יותר מההכנסות שמגיעות מ- Office 365 ולא מ- OneDrive. למעשה, עבור Office 365, עסקה זו יכולה להיות נהג הכנסות פוטנציאלי למערכות שאינן חלונות בהן Dropbox עדיף כמובן.

פתרונות אחסון בענן לעסק שלך
© OneDrive

בסך הכל, מיקרוסופט מאפשרת ל- Dropbox להטביע את עצמה עמוק באחסון Office בו קידמה בעבר מאוד את OneDrive. נראה שמיקרוסופט חשוב יותר שאנשים ישתמשו ב- Office ולא בשירות האחסון בענן שלה – OneDrive.

מה יוצא Dropbox מהעסקה הזו?

על ידי ביצוע עסקה עם מיקרוסופט, Dropbox זוכה לשרוד והיא לא צריכה לבוא עם כלי עריכה פנימיים, מה שהיה בסופו של דבר נראה כמו גרסת ‘לייט’ של Microsoft Office..

בואו נהיה כנים, Dropbox היא אפליקציית ענן נהדרת, אבל כלי העריכה שלה פשוט היו הופכים אותה למסובכת יותר וכנראה שנכשלה בסוף..

שילוב זה יתגלה כמועיל מאוד עבור אנשים כמוני, שאוהבים את השירות של Dropbox אך עדיין לא מוכנים להתרחק ממשרד Microsoft Office. אם אתה חובב הן של Microsoft Office והן של Dropbox, זה מצב של win-win. 

הנה כמה דרכים בהן תוכל לשלב את חשבון ה- Dropbox שלך ב- Microsoft Office.

השתמש באפליקציית האינטרנט המקוונת של Office לעריכת קבצי Dropbox

אני רוצה את התכונה הזו ב- Dropbox יותר מדי זמן. לאמיתו של דבר, הסיבה היחידה שהשתמשתי אי פעם ב- OneDrive הייתה משום שקישור של Office Online היה איתה. לבסוף, Dropbox הטמיעה גם את התכונה הזו. הנה מה שעליך לעשות:

 • לחץ על אחד מקבצי המשרד של מיקרוסופט בתיקיית Dropbox שלך
 • כאשר הקובץ נפתח בחלון חדש. לחץ על האפשרות ‘פתח’ בפינה השמאלית העליונה

פתח קבצי Dropbox ביישום האינטרנט המשרדי
© Cloudwards

 • תתבקש לאפשר גישה ל- Microsoft Office

פתח קבצי Dropbox ביישום האינטרנט של Office
© Cloudwards

 • והנה אתה עובד על Office Online ועורך את המסמך שלך בדיוק כמו שאתה אוהב

פתח קבצי Dropbox ביישום האינטרנט המשרדי
© Cloudwards

חיבור של Office Online ל- Dropbox

על ידי חיבור Microsoft Office Online לחשבון Dropbox שלך, אתה יכול לשמור קבצים ישירות ב- Dropbox, ממש כמו ששמרת קבצים ב- OneDrive.

 • התחבר ל- Office Online באמצעות אישורי Microsoft / Outlook שלך

חבר את Office באופן מקוון ל- Dropbox
© Cloudwards

 • פתח את כל אחד מסוגי המסמכים הרשומים – Word Online / Excel Online / PowerPoint Online
 • ברגע שאתה בעמוד, בקצה השמאלי התחתון, תוכל לראות אפשרות Dropbox שנמצאת ממש מתחת ל- OneDrive

חבר משרד באופן מקוון ל Dropbox
© Cloudwards

 • הזן את אישורי ה- Dropbox שלך וסיימת!
 • שמור את הקבצים שלך בתיקיית Dropbox

הוסף את Dropbox ל- Office 2013

כשאתה מנסה לשמור קבצים מ- Office, תוכל לראות אפשרויות של OneDrive ו- Sharepoint תחת ‘הוסף מקום’, אך אינך יכול באמת להוסיף את Dropbox כאן רשמית. ברור שזו יכולה להיות בעיה בעת השימוש ב- Dropbox כשטח האחסון הראשי שלך. בכל פעם שאתה יוצר קובץ במחשב נייד, עליך להעלות את הקובץ במפורש ל- Dropbox.

להלן השלבים להוסיף חשבון Dropbox ל- Office 2013: 

 • הורד קובץ אצווה זה. אם אתה משתמש ב- Google Chrome, יתכן שהוא ידווח כי הקובץ עשוי להיות מסוכן, אך הכל מנוסה ונבדק
 • בסיום, לחץ פעמיים על הקובץ כדי לפתוח אותו. שורת פקודה תיפתח ותבקש ממך להיכנס לנתיב. כאן עליך להזין את הנתיב לתיקיית Dropbox המקומית שלך

חבר Dropbox למשרד 2013
© Cloudwards

 • חזור ל- Office 2013; כאן אני גולש ב- Word 2013. עבור לכרטיסייה קובץ -> חשבון-> הוסף שירות. משם, בחר בשירות שברצונך להוסיף. במקרה זה, זה Dropbox

חבר Dropbox למשרד 2013
© Cloudwards

הגדרות אלה הינן ספציפיות למכונה, כלומר אם אתה נכנס לחשבון Microsoft שלך במחשב אחר, תצטרך להפעיל את קובץ האצווה שוב.

סיכום

למרבה הצער, הסקריפט שעובד עם Office 2013 לא עובד עם 2016. לשמירת קבצים ב- Dropbox, תצטרך לשמור קבצים ישירות בתיקיית Dropbox המקומית שלך. האם אתה מרוצה מהשיתוף פעולה עם Dropbox ו- Microsoft Office? האם זה ישנה את אופן העבודה שלך? נודיע בתגובות למטה!

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me