סקירה של @Max SyncUp

@Max SyncUp הוא פיתרון גיבוי אישי בחינם למשתמשי Windows. זה מגביל, מאפשר רק פרופיל אחד לצרכן ללא עלות. עם זאת, הדבר מאפשר גיבוי מלא, שחזור וסנכרון של מסמכים בכונן הקשיח, שהוא גמישות רבה יותר מכפי שרוב הצרכנים זקוקים לו.


שחזור נתונים

אחד הדברים הגדולים ביותר שכאילו מציקים משתמשים הוא מחיקה בטעות של קבצים יקרים או איום קריסת מערכות. זו הסיבה שאנשים כה רבים עברו להשתמש בגיבויים מבוססי ענן. @Max SyncUp מאפשרת לצרכנים אלה להעביר מידע זה בקלות לשרת מקוון, SFTP או WebDAV. זה תומך גם בהעלאת נתונים ל- Google Drive עבור בעלי חשבון.

@Max SyncUp
© @Max SyncUp

@Max SyncUP אינו משתמש בדחיסה כדי להעביר מידע. עם זאת, ZIP והצפנה נתמכים עבור אלה שרוצים להשתמש בהם. בנוסף, לקוחות יכולים להחליט בעצמם כמה תיקונים וכמה זמן לאחסן קבצים אלה.

כשמגיע הזמן לשחזר נתונים כאמור, זה באמת פשוט כמו לחיצה על כפתור. האפשרות “שחזר עכשיו” במסך הראשי מאפשרת למשתמשים לבחור אילו קבצים הולכים להוריד ולשחזר אותם במהירות. במקרה שלקובץ יש שם זהה לזה שקיים כעת בכונן הקשיח, @Max SyncUp ישאל לפני שיחליף את המסמך.

הכל אודות Windows

אחת המגבלות הגדולות שיש למצוא משתמשים היא שהיא תואמת רק למחשבי Windows. מערכות מק, לינוקס, אובונטו ואנדרואיד לא יוכלו לנצל את המערכת הזו.

עם זאת, זה תואם לגרסאות ישנות רבות יותר של Windows כולל:

 1. Windows XP (32 סיביות ו 64 סיביות)
 2. Windows Vista (32 סיביות ו 64 סיביות)
 3. Windows 7 (מהדורת 32 סיביות ו 64 סיביות)
 4. Windows 8 (מהדורת 32 סיביות ו 64 סיביות)
 5.  Windows Server 2003 (32 סיביות ו 64 סיביות)
 6.  Windows Server 2008 (32 סיביות ו 64 סיביות)
 7. Windows Server 2008 R2
 8. Windows Home Server 2011
 9. שרת עסקים קטנים של Windows
 10. Windows Server 2012

זהו יתרון למשתמשים ב- Windows מאחר שמערכות רבות מבוססות ענן אינן תומכות ב- XP או ב- Vista למרות מספר המשתמשים שעדיין פועלים עם פלטפורמות אלה..

תכונות שימושיות

שלא כמו פרוטוקולי גיבוי ישרים בענן, @Max SyncUp מאפשרת לצרכנים לסנכרן בין שני מחשבים, מבלי לעבור דרך צד ג ‘. המשתמשים צריכים להוריד תוכנה בשני המחשב לפני תחילתם. עם זאת, ברגע שהם קיימים, אפשרויות פעולות הגיבוי הן העתקה דו כיוונית, העתקת מקור ליעד, העתקת יעד למקור, העברת מקור ליעד או העברת יעד למקור.

השירות אכן מציע חלון קופץ במגש שיאפשר מעקב קל אחר מצב הסנכרון ותוצאות. תכונה זו מאפשרת למשתמשים גם להפעיל פרופיל ולשחזר קבצים. בנוסף, ישנם יומנים להצגת תוצאות העברה.

@Max SyncUp
© @Max SyncUp

בעוד @Max SyncUp אינו תואם למערכת ההפעלה של Mac, היא מאפשרת למשתמשים ליצור “גיבויים מבוססי קישור קשיח בסגנון Apple Time Machine.” משמעות הדבר היא שמשתמשים יכולים לשלב גיבויים מלאים עם גיבויים מצטברים אם הם בוחרים. משתמשים יכולים גם להעתיק נתונים על פי לוח הזמנים אם הם רוצים. האפשרויות מאפשרות גם ללקוחות להשלים העלאות רק כאשר המידע השתנה ומייעד את סוגי הקבצים לכלול או לא לכלול העברה.

משתמשים הזקוקים לעזרה יכולים למצוא בקלות את התשובות בתיעוד החברה. ספרייה נרחבת זו מאפשרת לכם למצוא תשובות כמעט בכל נושא. הם מסבירים כיצד להגדיר פרוטוקולי גיבוי כך שמידע יועבר ישירות לכונן Google או לחשבון WebDAV. יש להם נוהל שלב אחר שלב כיצד להגדיר את הסנכרון בסגנון Apple Time Machine למי שמעוניין.

המדריכים כוללים מידע על אופן הניווט בחלון הראשי, שחזור קבצים ותצוגה מקדימה של נתונים מהמקור.

תאימות של Google Drive

כנראה שאחת מהתכונות השימושיות ביותר ב- @ Max SyncUp צריכה להיות תאימות Google Drive. בדרך זו הקבצים שלך לא מועברים רק מהכונן הקשיח למחשב אחר, אלא הם מועברים בצורה חלקה לענן.

העברת מסמכים אלה משתמשת בחיבור אינטרנט מלא, אולם היא מתבצעת במהירות. צרכנים יכולים גם לשחזר כל קובץ שנמצא בחשבון Google Drive שלהם למרות העלאתו.

@Max SyncUp
© @Max SyncUp

במהלך הגדרת הפרופיל, המשתמשים פשוט צריכים לבחור “כונן Google” ולהזין את פרטי ההתחברות שלהם. לאחר השלמת שלב זה, יש להשלים את האשף בדיוק כמו בכל נהלי הגיבוי האחרים. העברות יתקיימו כפי שאתה מציין שצריך עד שתשנה פרוטוקולים.

משתמשים צריכים להבין שגיבויים מצטברים רק מעתיקים את מה ששונה בקובץ, זה לא מעלה גרסה נוספת. ניתן להכין עותקים נוספים ולשנות את שמם כדי לציין את מספר הגרסאות, אך יש לבצע שלב זה ידנית.

קישורים קשים (כפי שהם מכנים זאת) יעניקו לכם קיצורי דרך ונוצרים מסמכים לקבצים ללא שינוי.

סיכום @Max SyncUp

@Max SyncUp הוא כלי שימושי למי שרוצה דרך קלה לשמור על מידע מפני מחיקה אפשרית. יש כמה תכונות נחמדות, כמו היכולת להעביר קבצים בצורה חלקה בין מחשבים או לגבות ישירות לכונן Google, שיכולים לחסוך טרחה רבה.

@Max SyncUp
© @Max SyncUp

עם זאת, מערכת זו אינה חסרת תקלות. החשבונות החינמיים מאפשרים לך רק להגדיר פרופיל אחד, מה שאומר שאתה יכול לבחור לשלוח את המידע שלך לכונן קשיח או לעבור ל- Google Drive, אך לא קבצים מסוימים למסמך אחד ומסמך אחר למסמך אחר. אתה יכול לשדרג לחשבון בתשלום עבור $ 24.95 אשר יאפשר לך להגדיר פרופילים מרובים. 

כמו כן, זה מוגבל אליו המשתמשים יכולים להשתמש בשירות, מכיוון שהוא מוגבל כרגע למערכת ההפעלה Windows בלבד.

סיכום

בשורה התחתונה: לשירות בחינם זה מצוין. זה קל לשימוש ומעביר מידע במהירות בזכות העלאת שינויים בלבד במקום הקובץ כולו. היכולת לשחזר בלחיצה אחת על לחצן העכבר היא יתרון.

משתמשים יכולים גם להשתמש בתכונת השחזור מתוך Google Drive מבלי שהם צריכים לפתוח את חשבונם בדפדפן אינטרנט. אתה יכול להוריד את התוכנה ישירות מאתר האינטרנט שלהם.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map