מנהל הסיסמאות הטוב ביותר עבור Mac 2020

האגרוף האחד-שניים של אבטחת הסייבר הוא אנטי-וירוס ומנהל סיסמאות. על ידי שימוש בתוכנת האנטי-וירוס המאובטחת ביותר וסיסמאות ייחודיות בכל חשבונותיך, אתה יכול להילחם בקלות בסכנות של פשעי רשת. בעוד שרוב ההתקפות מכוונות אל חלונות, משתמשי מקינטוש אינם לגמרי ברורים.

בחנו את הבחירות שלנו למנהל הסיסמאות הטוב ביותר והערכתנו עד כמה הן עובדות עם macOS כדי לבחור את מנהל הסיסמאות הטוב ביותר עבור Mac. הסתלקנו עם חמש אפשרויות והזכרת אחת מכובדת, שכל אחת מהן מציעה שורה ארוכה של תכונות ואבטחה מעולה במחיר סביר.

אנו מתכוונים לפרט כיצד בחרנו בחירות, להסביר מדוע אנו אוהבים כל אפשרות ואז לתת כמה שאינן ספציפיות למקב הסיבות מדוע בחרנו בכל מנהל סיסמאות. למרות שאנחנו הכי אוהבים את Dashlane עבור Mac, כל האפשרויות שאנו מציגים עובדות היטב במערכת ההפעלה של אפל. אם אתה רוצה מאמרים ספציפיים יותר ל- Mac, בדוק את ה- VPN הטוב ביותר עבור Mac או את הגיבוי המקוון הטוב ביותר עבור חלקי מק.

מנהל הסיסמאות הטוב ביותר עבור מק 2020

מה הופך מנהל סיסמאות לטוב ביותר עבור Mac

macOS הקל מאוד על אחסון סיסמאות כשאתה גולש בספארי באמצעות iCloud Keychain. אף על פי שזו תהיה האזכור הנכבד שלנו, זה מוגבל בהיקפו. בצורה אמיתית של אפל, היא אינה תומכת במערכות הפעלה אחרות ויכולה לגרום לכמה בעיות בעת מילוי אוטומטי.

למרות שאנו מחפשים את מנהל הסיסמאות הטוב ביותר עבור Mac, אין להתעלם מתמיכה במערכת הפעלה אחרת. בדקנו מנהלי סיסמאות שמניבים ביצועים טובים ב- macOS אך יש להם את הגמישות לתמוך במערכות הפעלה אחרות.

אחת מנקודות המפתח של מנהל סיסמאות בתשלום היא יכולתו לסנכרן סיסמאות בין מכשירים. אמנם מערכת Mac עשויה להיות המכונה העיקרית שלך, אך הגבלת בחירות מנהל הסיסמאות למוצרי אפל בלבד פירושה שכל מי שיש לו מערכות הפעלה משותפות נותר בקור. זה היה גורם מרכזי במנהל הסיסמאות הטוב ביותר שלנו למדריך iOS.

בשלב הבא בדקנו את נוחות השימוש. מנהלי סיסמאות נועדו להגביר את האבטחה שלך תוך הקלת הגלישה באינטרנט. דרכים פשוטות לארגן את הכספת שלך ואת ההיענות למילוי אוטומטי הן נקודות מפתח כאן.

השימושיות עוברת קו דק בעוצמה. ככל שלדפדפנים מובילים יותר ויותר מנהלי סיסמאות מובנים, הצורך בתכונות נוספות וכוח נוסף הוא בעל חשיבות עליונה. בדקנו את התוספות שמציעים מנהלי הסיסמאות ועד כמה הם מיושמים בממשק. זה כולל דברים כמו מצב הנסיעות של 1Password וניטור האינטרנט האפל של Dashlane.

גם האבטחה חשובה. למנהלי סיסמאות מבוססי דפדפן לרוב יש הצפנה כלשהי, אך אתה נמצא בסיכון גדול יותר לדברים כמו תוכנות רנסומריות וחוטפי דפדפן. מנהלי סיסמאות בתשלום לא רק מצפינים את הנתונים שלך, אלא גם מעבירים אותם דרך מאות אלפי סיבובים של חשיפה.

תוכל לקרוא מה זה ransomware ומה המדריכים לחטיפת דפדפן כדי ללמוד עוד על התקפות אלה.

לבסוף שקלנו מחיר. מנהלי סיסמאות הם זולים כמו שהם, ולכן גורם זה אינו חשוב כמו אחרים. הבחירה הראשונה שלנו, Dashlane, היא האופציה היקרה ביותר, ואפילו זו תביא לך רק כמה דולרים בחודש. תוכניות חינם הן יתרון.

1. מנהל הסיסמאות הטוב ביותר עבור Mac: Dashlane

Dashlane היא הבחירה המובילה שלנו במנהל הסיסמאות. מערך התכונות השופע, שימושיות רבה ואבטחה מהשורה הראשונה עולה על האפשרויות האחרות ברשימה שלנו. המהדורה האחרונה של גרסה שש הביאה לעליית מחירים, אך, עם תוספות התכונות הנוספות, התוכניות עדיין מרגישות שוות את הכסף.

יש כמה סיבות שאנחנו אוהבים את זה ב- Mac. יש לו ממשק משתמש מצוין שמציג את הסיסמאות שלך בתבנית אריחים עם סמלים גדולים. זה יכול להיות מופעל גם בדפדפן שלך, ואפילו כולל תמיכה בספארי – משהו שמנהלי סיסמאות מעטים יכולים להתהדר בו.

מנהל הסיסמאות הטוב ביותר עבור דשליין מקינטוש - -

אבטחה היא בין הטובות שראינו. בהשוואה שערכנו בין Dashlane לעומת 1Password, מצאנו שמנגנון ה- hashing המודרני של Dashlane, הצפנה ברמה העליונה ומעקב קבוע אחר הפרות נתונים הפך את הכמעט בלתי אפשרי לגישה. באמצעות מחולל הסיסמאות של דשלאן ייקח מיליארדי שנים לפיצוח סיסמה מוצפנת אחת.

אתה יכול לקבל סקירה כללית של האבטחה שלך באמצעות לוח המחוונים של האבטחה. Dashlane תראה לך ציון כולל עבור כל החשבונות שלך ותודיע לך על כל סיסמא שחלשה בשימוש חוזר. כאן תוכלו לראות גם התראות על הפרות נתונים.

סיבות אחרות שאנחנו אוהבים את דשליין

גרסה שש הביאה עליית מחירים אך היא גם הביאה המון פיצ’רים חדשים. Dashlane כוללת כעת ניטור רשת כהה, אשר יבצע סינון דרך האינטרנט האפל ויידע אותך אם המידע האישי שלך מופיע שם. לדוגמה, ניתן לשנות סיסמה לחשבון הבנק שלך לפני שמישהו יכול להשתמש בו.

אתה יכול לשנות סיסמאות בקלות באמצעות מחליף הסיסמאות של דשלאן. כלי זה מאפשר לך לעדכן אוטומטית את הסיסמאות בחשבונות מרובים. בין רשימת האתרים הנתמכים ניתן למצוא Adobe, Reddit ו- Box (קרא את סקירת Box Notes שלנו). זה מקל על תרגול אבטחה חשוב אך לעיתים רחוקות.

מבין התכונות החדשות, ה- VPN הנקודה היחידה הוא הכי פחות מרשים. אמנם זה יעזור לך לעקוף את הסכנות של WiFi ציבורי, אך אין זה ניתן להבחין בהשוואה לספקי ה- VPN הטובים ביותר. סוג זה של אבטחה מטופל בצורה הטובה ביותר בעזרת כלי כמו ExpressVPN (קרא את סקירת ExpressVPN שלנו).

עם זאת, מספיקים עם התכונות האחרות של דשלאן, כולל מילוי אוטומטי בשולחן העבודה ואחסון קבצים מאובטח. יש גם תוכנית בחינם, אם כי היא מוגבלת ל 50 רשומות ואינה יכולה לסנכרן בין מכשירים. תוכל ללמוד עוד בסקירת הדשלאן שלנו או לנסות את Premium עם ערבות להחזר הכסף עבור 30 יום.

2. סיסמא 1

1Password הוא לא יקר, קל לשימוש ועמוס בתכונות, מה שהופך את הבחירה המצוינת עבור מק (כמו גם עסקים קטנים). 1 סיסמה 7, הגרסה האחרונה ביותר, תומכת ב- macOS Sierra 10.12.6 ואילך, אך יש תמיכה במערכות הפעלה מדור קודם כל כמו OS X Mountain Lion 10.8.

המתקין מגיע עם תוסף Safari בו ניתן להשתמש בכוחות עצמו כדי לגשת לחשבונך. אם אתה משתמש בפיירפוקס או בכרום (שיש לתת לך ניתוח לדפדפן המאובטח ביותר), תוכל לנצל את 1Password X.

מנהל הסיסמאות הטוב ביותר עבור

1Password X היא גרסה עצמאית של מנהל הסיסמאות הפועל אך ורק בדפדפן שלך. עדיין יש לך אותה אבטחה, אך ההשתלבות בשימוש באינטרנט קלה מתמיד.

1Password ימלא אוטומטית את כל הנתונים בכספת שלך כולל סיסמאות, כרטיסי אשראי וכתובות, יציע סיסמאות בעת ההרשמה לחשבון חדש ויתן לך דרך קלה לאפשר אימות דו-גורמי.

יש לו גם אינטגרציה עם iOS ו- Apple Watch. אתה יכול להציג, לערוך ולהוסיף ערכים לכספת שלך מ- Apple Watch. אתה יכול גם מקשי TOTP עבור 2FA בלי להוציא את הטלפון. תוכל ללמוד עוד על מפתחות אלה במדריך שלנו ליישומי 2FA הטובים ביותר.

סיבות אחרות שאנו אוהבים 1 סיסמה

ל- 1Password תכונה צנועה אך מעוגלת שנקבעה בנקודת מחיר סבירה, מה שהופך אותה לאופציה אטרקטיבית. אתה יכול לאחסן כמה כניסות בכספת שלך ככל שאתה רוצה ולגשת אליהן בכל מכשיר בו תוכל להתקין 1Password או 1Password X.

כל הנתונים שלך מגובים ומסונכרנים דרך הענן. אם אתה מוחק רשומה, יש לך חלון של 365 יום לשחזורו. זה קורה כברירת מחדל, כך שתוכל להחזיר כל מידע שתסיר בטעות.

התכונה המועדפת עלינו היא מצב נסיעות. מצב נסיעות מאפשר לך להסיר את כל הנתונים האישיים מהמכשיר שלך ולאחסן אותם בכספת שלך. כשאתה מגיע ליעד שלך, אתה יכול לשחזר נתונים אלה בלחיצה אחת.

יש הרבה מה לאהוב ב- 1Password, כולל התמיכה שלה בשדה בהתאמה אישית, ניטור הפרצות מסביב לשעון עם קידוד HaveIBeenPwned והצפנה AES-256 ברמה העליונה. תוכל ללמוד עוד בסקירת 1Password שלנו או להירשם לניסיון חינם למשך 30 יום.

3. LastPass

LastPass הוא, בקלות, מנהל הסיסמאות החינמי הטוב ביותר הקיים. זה מגיע עם מגוון רחב של פיצ’רים, סנכרון רב-מכשיר ותמיכה בערכים בלתי מוגבלים ללא עלות אגורה. יש כמה מגבלות בתוכנית החינמית, כולל היעדר מילוי אוטומטי של יישומים, אך זו בכל זאת בחירה נהדרת (קרא את ההשוואה שלנו מ- KeePass לעומת LastPass).

בדרך כלל, LastPass הוא מנהל סיסמאות מבוסס דפדפן. אתה משתמש בתוסף, הזמין ל- Chrome, Firefox, Opera, Safari ו- Internet Explorer, כדי לגשת לכספת שלך באמצעות ממשק משתמש באינטרנט. משתמשי מקינטוש יכולים גם להוריד יישום שולחני המספק דרך קלה להסתכל בכספת שלך.

לוח מחוונים מעבר אחרון

למרות ש LastPass הוא תוסף מבוסס דפדפן, אינך צריך להיות מחובר לאינטרנט כדי להשתמש בו. LastPass Pocket, הכלול בכל התוספים והיישומים המקוריים, מעניק לך יכולת גיבוי וגישה לא מקוונת לכספת שלך..

כמו 1Password, הוא משתלב גם עם Apple Watch (קרא את ההשוואה שלנו ל- 1Password לעומת LastPass). ניתן להשתמש ב- LastPass Authenticator, הדומה למאמת של Google, מ- Apple Watch. הוא יראה לך קוד מבוסס זמן בו תוכל להשתמש כגורם השני שלך לאימות.

סיבות אחרות שאנחנו אוהבים LastPass

למרות שאנחנו הכי אוהבים את התוכנית החינמית מ- LastPass, שדרוג ל- Premium הוא זול. יש לך גם כמה תכונות נוספות, כולל LastPass for Applications. אפליקציית שולחן עבודה זו תאפשר לך לגשת לתכונות המילוי האוטומטי של LastPass כאשר אינך משתמש בדפדפן שלך.

זה מגיע גם עם יכולות שיתוף מורחבות. בתוכנית החינמית אתה יכול לשתף נתוני כספת עם משתמש אחד, וזה מגביל. ב- Premium אתה יכול לשתף כל דבר בכספת שלך, כולל סיסמאות, כניסות WiFi ועוד עם כמה שיותר אנשים שאתה רוצה.

גם תכונות נוספות כמו אחסון קבצים מאובטח של 1 ג’יגה-בתים, אפשרויות אימות מתקדמות מרובות גורמים ותמיכה טכנית בעדיפות הן נחמדות. עם זאת, תכונות אלה נראות טוב יותר כחלק מתכנית משפחתית.

משפחות LastPass הן, למעשה, חמישה רישיונות פרימיום במחיר של שניים. תכונות כמו שיתוף קבצים פועלות טוב יותר, מכיוון שקל לשתף דברים כמו מספרי ביטוח לאומי ומידע על כרטיסי אשראי בין בני משפחה.

תוכלו ללמוד עוד בסקירת LastPass שלנו, ולראות כיצד זה משתווה לבחירה המובילה שלנו בקטע Dashlane מול LastPass, או להוריד את התוסף בחינם כדי לנסות זאת בעצמכם..

4. סיסמא דביקה

סיסמא דביקה הוא מנהל סיסמאות צפוף וקל לשימוש וכולל הצעה חינם נדיבה. עם זאת, בהתחשב בממשק המצוין ונקודת המחיר הזולה, שדרוג לפרימיום מרגיש כמו לא-מוח.

כמו רוב התוכניות החינמיות, Sticky Password מאפשר לך אחסון פריטים ללא הגבלה עבור מכשיר יחיד. עם זאת, זה לא נרפה במחלקת האבטחה. אתה עדיין משתמש באותה הצפנה AES-256 ברמה העליונה, אפשרויות אימות מרובת גורמים ואימות באמצעות ביומטריה..

מנהל הסיסמאות הטוב ביותר עבור סיסמה דביקה מק - -

השדרוגים מגיעים עם סינכרון רב-מכשיר, וזה חשוב. סיסמא דביקה מסתנכרנת דרך הענן לכל המכשירים שלך, עם תמיכה ב- macOS, Windows, Android ו- iOS. ניתן לסנכרן גם מקומית, עליה נדבר בסעיף הבא.

ל- Sticky Password יש את התמיכה הטובה ביותר לדפדפנים שראינו ממנהל סיסמאות. כל החשודים הרגילים זמינים, כמו גם דפדפנים מעורפלים כמו SeaMonkey, Pale Moon ודולפין.

סיבות אחרות שאנו אוהבים סיסמא דביקה

בעוד ש- Sticky Password מציע גיבוי וסנכרון בענן, אינך צריך להשתמש בו. זהו אחד ממנהלי הסיסמאות הבודדים המאפשרים לך לגבות את הנתונים באופן מקומי או לסנכרן באמצעות WiFi. למודעי האבטחה ביותר, משמעות הדבר היא שהנתונים שלך לעולם לא עוזבים את המחשב שלך, אפילו לא בצורה מוצפנת.

ניתן גם לסנכרן ידנית. סיסמה דביקה תומכת בייצוא USB, כך שתוכלו לטעון את כל הכספת על כונן הבזק. הנתונים בכונן זה ניתן לקרוא מכל מופע של סיסמא דביקה. הוא מוצפן, כך שרק אתה יכול לגשת אליו באמצעות סיסמת המאסטר שלך.

ל- Sticky Password יש מנוי שנתי שהוא מעט יקר יותר מ- LastPass אך עדיין זול. אתה יכול לחלופין לקנות את זה על הסף במחיר של 149.99 $, וזה דבר שלא ראינו מאף מנהל סיסמאות אחר.

חלק מהעלות נועד למועדון Save the Manatee. התורן הוא הסמל של סיסמא דביקה ותוכנות למנטין, כך שזו מחווה נחמדה שחלק מההכנסות שלה עוברות להצלת המין הזה בסכנת הכחדה.

תוכלו ללמוד עוד בסקירת הסיסמה הדביקה שלנו או להוריד אותה בחינם. הגרסה החינמית מגיעה עם ניסיון של 30 יום של פרימיום.

5. שומר

Keeper מתמקדת מאוד במנהל הסיסמאות העסקי שלה, אך גם ההצעות האישיות שלו נהדרות. אפליקציית שולחן העבודה יכולה להשתמש בעבודות מסוימות, אך היישום לנייד הוא מהטובים שראינו.

זה גם זול (קרא את ההשוואה שלנו בין Dashlane לעומת Keeper). שומר בערך אותו מחיר כמו LastPass. מחיר זה מעניק לך אחסון וסנכרון ללא הגבלה של סיסמאות, גיבוי מאובטח בענן ושיתוף רשומות מאובטח ללא הגבלה. Keeper תומך גם באימות ביומטרי וניתן להשתמש בו רק בדפדפן שלך.

מנהל הסיסמאות הטוב ביותר עבור שומר מקינטוש - -

התוכנית המשפחתית מושכת יותר. כמו LastPass, היא מציעה חמישה רישיונות במחיר של שניים. בנוסף לכל התכונות המוצעות בתכנית האישית, התוכנית המשפחתית מגיעה גם עם אחסון ענן מאובטח של 10 ג’יגה-בתים.

בשולחן העבודה, יש לך גישה ל- KeeperFill. זה מאפשר לך להשתמש ב- Keeper למילוי אוטומטי של נתוני יישומים משולחן העבודה שלך באמצעות מקשי מקשים. אמנם לא פשוט כמו כמה מערכות מילוי אוטומטי אחרות, אך Keeper עושה את העבודה בצורה אמינה.

סיבות אחרות שאנחנו אוהבים שומר

לא משנה אם אתה משתמש בחשבון אישי או משפחתי, אתה יכול להעניק גישה לחירום עד חמישה משתמשים. מכיוון ששומר יכול לאחסן מגוון נתונים, חשוב לגשת לחירום למידע אישי זה. אתה יכול להגדיר מסגרות זמן כאשר הכספת שלך אינה נעולה והמשתמשים המהימנים יכולים לגשת אליה.

זוהי הצורה היחידה של שחזור חשבון. Keeper משתמש במודל של ידע אפס, כלומר הוא לעולם לא רואה את סיסמת האב או את נתוני הכספת שלך. במקרה ששכחת את סיסמת האב שלך, הדרך היחידה לשחזר את חשבונך היא באמצעות גישה לחירום.

אם אתה משתמש ב- Keeper במכשיר הנייד שלך, אתה יכול להשתמש ב- KeeperChat. זהו שירות העברת הודעות מאובטח שמצפין הודעות לפני שנשלחו. יש בו תוספות כמו טיימר להרס עצמי בהודעות וגם גלריית מדיה פרטית.

בעוד שיישום שולחן העבודה יכול להשתמש בעבודה מסוימת, Keeper הוא בכל זאת מנהל סיסמאות מצוין. תוכל ללמוד עוד בסקירת Keeper שלנו או להוריד תקופת ניסיון ללא תשלום, שאינה דורשת כרטיס אשראי.

ציון לשבח: מחזיק מפתחות iCloud

אם אתה משתמש אך ורק במוצרי אפל, iCloud Keychain הוא מנהל סיסמאות בחינם וקל לשימוש, שמוגדר כברירת מחדל. הוא משתמש בשירות אחסון ענן של Apple, iCloud, לצורך גיבוי הסיסמאות שלך, תכונה שתוכל לכבות במהלך ההתקנה (קרא את סקירת ה- iCloud שלנו למחשבות שלנו על שירות זה).

מחזיק מפתחות יכול לאחסן סיסמאות, כניסות WiFi, פרטי כרטיסי אשראי ועוד. מפתחים של macOS יכולים גם לכתוב תמיכה עבור Keychain ליישומים שלהם. פירוש הדבר שתוכל להשתמש בו כדי להתחבר ליישומי שולחן עבודה.

מחזיק מפתחות עובד רק במערכות אפל ועם תוכנות אחרות של אפל, מה שאומר שתצטרך להשתמש בספארי. בנוסף, יבוא סיסמאות ממנהל אחר או ייצוא לשימוש עם מנהל אחר עשוי לגרום לכאבי ראש.

אין פונקציונליות מחוץ ל”מערכת האקולוגית של אפל. ” אתה משתמש במזהה Apple שלך ​​בכדי להתחבר, כלומר, לאפל שמור שם המשתמש והסיסמה שלך בשרתים שלה. ElcomSoft, מפתחת תוכנה לזיהוי פלילי רוסי, הצליחה לגשת ולפענח נתוני מחזיקי מפתחות בתנאים מסוימים באמצעות Phone Breaker 7.0.

הפרה זו הייתה בגרסאות בטא של iOS 11 ו- macOS High Sierra, ובאותה עת, מנכ”ל אלקום סופט ולדימיר קטאלוב אמר שזה לא ניצול פגיעות ואין שום דבר שאפל יכולה לתקן. ElcomSoft אינה פורצת מערכת אבטחה פגומה, אלא רק משתמשת בטכניקה אשר תחול על כל מערכת במבנה שלה..

ככאלה, מחזיק מפתחות נופל קורבן לאותו פגם נחות כמו מנהלי סיסמאות דפדפן אחרים, כמו זה המוצע עם Chrome. טוב לניהול סיסמאות ייחודיות בחשבונות שלך, אך תקבל יותר תכונות ואבטחה טובה יותר עם אפשרות אחרת.

מחשבות אחרונות

בעוד שאפל מקלה על שימוש במחזיק מפתחות בכל המכשירים שלך, היא לא באה עם התכונות או האבטחה של מנהל סיסמאות ייעודי. באופן דומה, חסר לה את הפונקציונליות לשימוש במערכות הפעלה ודפדפנים מרובים.

הבחירה הראשונה שלנו עבור Mac היא Dashlane עבור מערך התכונות הגדול שלה ואבטחה מעולה. עם זאת, הוא מגיע עם תג מחיר נוקשה, מה שעשוי להפוך אפשרות נוספת, כמו 1Password, לקסומה יותר.

באיזה מנהל סיסמאות אתה משתמש ב- Mac? נודיע בתגובות וכמו תמיד תודה על הקריאה.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me