איך להשיג כתובת IP אינדונזית בשנת 2020: ג’קרטה ג’וקה

אם עקרתם מאינדונזיה או נוסעים, יתכן ששמתם לב שאינכם יכולים לגשת לדברים שאתם בדרך כלל עושים ברשת. לא משנה כמה תנסו, כל מה שתקבלו הוא הודעת שגיאה. הסיבה לכך היא שהאתר או השירות המקוון מוגבלים למדינה מסוימת. אתה זקוק לכתובת IP אינדונזית כדי להציג אותה ואנחנו נראה לך איך להשיג אחת.

כתובות IP הן ייחודיות ולכולם ברשת יש כאלה. חשוב על זה כמזהה המספר לכל אתר אינטרנט או שירות מקוון שאתה מבקר במקום שאתה נמצא בו. זו הסיבה שאתה לא יכול להציג תוכן שמוגבל למדינה ספציפית אלא אם כן אתה נמצא. שינוי כתובת ה- IP שלך יכול לגרום לה להראות כאילו אתה שם.

יש כמה סיבות שהיית רוצה לעשות זאת. אתה עלול לפספס את הערוצים המקומיים, כמו טלוויזיה של נונטון, או אולי יש מופע ברשת נטפליקס האינדונזית שאתה לא יכול לצפות בשום מקום אחר.

אשם בגבלות החסימה שאתה נתקל בהן. אם למופע אין רישיון לשידור במדינה, לא ניתן לגשת אליו לשם. לכן הספרייה של נטפליקס משתנה ברחבי העולם ומדוע לגרסת ארה”ב יש את המבחר הגדול ביותר. אתה יכול לקרוא עוד על זה בקטע שלנו על איסור נטפליקס ולבדוק את מדריך ה- VPN הטוב ביותר שלנו לנטפליקס לקבלת ההמלצות שלנו..

סיבה נוספת להשיג כתובת IP אינדונזית היא גישה לחשבונות הפיננסיים או העסקיים שלך. בנקים רבים מציבים מגבלות על כניסה ורק מאפשרים לך לעשות זאת מתוך הארץ. זוהי תכונת אבטחה שמטרתה להילחם בהונאה. אם תשנה את כתובת ה- IP שלך, לא תהיה לך בעיה להתחבר.

כיצד להשיג כתובת IP אינדונזית

אחת הדרכים לשנות את כתובת ה- IP שלך היא להשתמש בפרוקסי. קל לעשות זאת – מדריך הפרוקסי החינמי הטוב ביותר שלנו מסביר את התהליך – אך פרוקסי האוס יכולים להיות לא אמינים, לכן איננו ממליצים עליו. בנוסף, אתה ברווז יושב ללא ביטחון וה- IP שלך פתוח לרווחה עבור כל אחד. עיין בהשוואה ל- VPN לעומת פרוקסי לעומת טור בהשוואה לפרטים נוספים.

אנו ממליצים להשתמש ברשת פרטית וירטואלית. לא רק שתוכל לשנות את כתובת ה- IP שלך, אלא שתוכל ליהנות גם מהתכונות האחרות שמגיעות איתן. ל- VPN יש אבטחה רבה כדי להגן עליך מפני סכנות מקוונות ולרובם יש מדיניות ללא כניסה, כך שאין תיעוד של מה שאתה עושה באינטרנט. הם גם מגנים על כתובת ה- IP האמיתית שלך.

אתה יכול להסתכל על הספקים במאמר ה- VPN הטוב ביותר שלנו מכיוון שרבים מהם יקבלו לך את מה שאתה צריך, אך חלקם יתאימו יותר לאינדונזיה מאחרים..

ספק ה- VPN שבחרת יצטרך שיהיו לו שרתים באינדונזיה או שלא תוכל להשיג כתובת IP משם.

כמה VPNs טובים יותר להיכנס לשירותי סטרימינג יותר מאחרים. לדוגמה, לנטפליקס יש מערכת זיהוי VPN חכמה ואין ספקים רבים שיכולים לעקוף אותה. היצירה שלנו על שגיאת ה- Proxy של נטפליקס נותנת הסבר מעמיק יותר על כך.

CyberGhost

CyberGhost היא בחירה טובה לקבלת כתובת IP אינדונזית מכיוון שיש לה רשת שרתים גדולה הכוללת שם שמונה שרתים. האבטחה שלו טובה והיא לא שומרת יומן של הפעילויות המקוונות שלך.

CyberGhost-Slider1

CyberGhost-Slider2

CyberGhost-Slider3

CyberGhost-Slider4

CyberGhost-Slider5

קודם

הבא

יש לו מהירויות הגון ורוחב פס בלתי מוגבל, והוא יכול להיכנס לשירותי סטרימינג, כמו נטפליקס.

אתה יכול להשתמש בו ב- Windows, macOS, Android ו- iOS. זה מאפשר לחבר לשבעה מכשירים בו זמנית, ולהרוויח אותו במקום השני ב- VPN הטוב ביותר שלנו עבור מדריך התקנים מרובים. ישנו ניסיון של שבעה ימים, כך שתוכל לבדוק את השירות. אם אתה זקוק ליותר זמן מזה, יש גם ערבות להחזר כספי. סקירת CyberGhost שלנו מתארכת ביתר פירוט.

NordVPN

אתה יכול גם להשתמש ב- NordVPN כדי לקבל כתובת IP מאינדונזיה. רשת השרתים שלה מסיבית ויש חמישה שרתים באינדונזיה. אתה תהיה מוגן על ידי כמה מהאבטחה הטובה ביותר בשוק והפעילויות שלך יישמרו בסוד.

NordVPN-Slider1

NordVPN-Slider2

NordVPN-Slider3

NordVPN-Slider4

NordVPN-Slider5

קודם

הבא

המהירויות שלו טובות ואין כובעי רוחב פס. זה יכול להיכנס לרוב שירותי הסטרימינג, כולל Netflix.

לקוחות קלים לשימוש זמינים עבור Windows, macOS, Android ו- iOS ותוכלו לחבר עד שישה מכשירים בפעם אחת. יש חלון להחזר של 30 יום, שנותן לך המון זמן לראות אם אתה אוהב את זה. קרא את סקירת NordVPN שלנו לקבלת מבט טוב יותר על הספק.

HideMyAss

HideMyAss תקבל גם לך כתובת IP אינדונזית. יש לה רשת שרת ענקית המכסה 190 מדינות, והיא כוללת שני שרתים באינדונזיה. האבטחה טובה, אך מדיניות הפרטיות שלה אומרת כי יומני החיבור והניתוק נשמרים למשך 30 יום.

HidemyAss-דף הבית -2019

המהירויות שלו בסדר לרוב הפעילויות. בנוסף, יש לו רוחב פס בלתי מוגבל והוא יכול לגשת לרוב שירותי הסטרימינג.

אתה יכול להשתמש בו ב- Windows, macOS, Android ו- iOS. יש לו לקוחות פשוטים ומאפשר לך לחבר עד חמישה מכשירים בו זמנית. אתה יכול להשתמש בניסיון שבעה ימים כדי לראות אם אתה אוהב את זה. אם אתה עדיין לא יכול להחליט אחרי זה, יש ערבות להחזר הכסף עבור 30 יום. קרא את סקירת HideMyAss שלנו למידע נוסף.

הסכנות בשימוש בכתובת IP אינדונזית

אינך בסכנה להשתמש בכתובת IP אינדונזית, אך עלינו להדגיש כמה דברים שכדאי לזכור. יש מדינות שנמצאות תחת מעקב כבד, אינן מכבדות את הפרטיות ויש להן כללים נוקשים בנושא הדיבור.

דיבור שנאה והשמצה עלול לגרום לקנסות כבדים ועונש מאסר באינדונזיה. לדוגמה, משתמש בפייסבוק נידון ל -14 חודשי מאסר בפועל, וקיבל 5 מיליון רופי אינדונזי (380 דולר) קנס רק בגלל שתויג בדו”ח חדשות שהופיע על ציר הזמן שלו.

על פי חוק מודיעין המדינה משנת 2011 ניתן לעקוב אחר המדיה החברתית וליצור תקשורת ללא צו בית משפט. היו טענות כי הצבא האינדונזי ביצע מעקב בלתי מורשה. בנוסף, הממשלה רכשה טכנולוגית מעקב לגישה למכשירים ורשתות.

בשנת 2015 היו דיווחים על כך ש -21 מדינות קנו רישיון לשימוש במלכודות IMSI, טכנולוגיית ניטור טלפונים ניידים, ואינדונזיה הייתה ביניהן. קרא עוד על המדינה ב- VPN הטוב ביותר שלנו ליצירה באינדונזיה.

עליכם לקחת בחשבון גם את הסיכון לפשעי רשת. WiFi ציבורי זמין במקומות רבים, אך אין דרך לדעת כמה החיבורים מאובטחים. אינדונזיה היא אחת המדינות הפגיעות ביותר. פריצה, וירוסים ותוכנות זדוניות נפוצות. זה הגיוני להתקין אנטי-וירוס טוב, כמו גם לקבל את האבטחה של VPN.

מחשבות אחרונות

אנו מקווים שעזרנו לך להשיג כתובת IP אינדונזית. הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא להשתמש ב- VPN מכיוון שתגנו על ידי אבטחה טובה ותוכלו להמשיך בעילום שם.

כל אחת מהבחירות שלנו תקבל לך את מה שאתה צריך, אבל CyberGhost הוא הטוב ביותר לתפקיד כיוון שיש לו שמונה שרתים לבחירתך, וזה הכי הרבה שראינו. המשפט בן שבעת הימים נותן לך מספיק זמן לבדיקה והערבות להחזר הכסף מציפה את העוגה.

אם יש לך ניסיון בקבלת כתובת IP אינדונזית, ספר לנו עליה בסעיף התגובות למטה. תודה שקראת.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me