זאפייר לעומת IFTTT: מה הכי טוב לאוטומציה במקום העבודה?

כשמדובר ביצירת קשרים אוטומטיים בין אפליקציות מבוססות אינטרנט, שני שירותים לרוב עולים בראש: זאפייר ו- IFTTT. שתיהן הופכות את ניהול זרימת העבודה לפשוטה עם ממשקים קלים לשימוש ותמיכה מצוינת ביישומים.


למרות שיש חפיפה רבה מבחינת מה שכל אחד יכול לעשות, ישנם הבדלים משמעותיים ביניהם שעשויים לעשות את ההבדל בבחירת הכלי לאוטומציה של המשימות הטוב ביותר לצרכים שלך. כדי לעזור לך לבצע את הבחירה הזו, הרכבנו את סקירה ראשונית זו שניתחת את האינטגרציות, חווית המשתמש והעלויות של כל שירות..

הגיע הזמן לזאפייר מול IFTTT.

מה זה אוטומציה במקום העבודה?

מטרת אוטומציה של זרימת עבודה היא לצמצם את מספר המשימות הידניות והשגרתיות שאתה צריך לבצע, לחסוך זמן, כסף ואולי גם להפחית את הסיכוי לטעות ולפקח במשימות היום-יום..

המעבר של מקום העבודה המודרני לכיוון הענן, שימוש בכלים כמו אחסון בענן כדי לשתף פעולה בקבצים, אפליקציות חשבונאיות לניהול כספים, אפליקציות צוות וירטואליות כמו Slack ו- Trello להעצמת כוח עבודה מרוחק וכלי מדיה חברתית להפצת מודעות למותג. הקל על כל אחד את החיים.

כלי אוטומציה במקום העבודה של מגוון Zapier ו- IFTTT מבקשים להמשיך במגמה זו. הם עושים זאת על ידי קישור אפליקציות יחסים דרך יחסי סיבה-ותוצאה, או טריגר-פעולה. כלומר, משהו שקורה באפליקציה אחת גורם לאירוע להתרחש אוטומטית באפליקציה אחרת. במילים פשוטות: אם A, אז B.

דוגמה למשימה שגרתית שתוכל לבצע אוטומציה היא רישום כרטיסי טרלו שזה עתה נוצרו בגיליון אלקטרוני של Google Sheets. דבר נוסף עשוי להיות יצירת הערה ב- Evernote (קרא את הסקירה שלנו ב- Evernote) בכל פעם שנוצר ציוץ חדש.

בעוד זאפייר ו- IFTTT מדורגים כשני השמות הגדולים בענף, ישנם אחרים שם כמו אינטגרומט וסטריפיפיי. למעשה, בדומה לתעשיית ניהול הענן הרב-ענן, אוטומציה של משימות בין יישומי ענן צפויה לראות צמיחה משמעותית בשנים הקרובות, עם קצב צמיחה שנתי מורכב של 23.56 אחוזים בין עתה ל- 2023, כאשר הוא יתקרב ל -20 מיליארד דולר.

זאפייר נגד IFTTT: קרב האוטומציה

לזפייר ו- IFTTT יש הרבה קווי דמיון במה שהם מסוגלים לעשות ותומכים ברבים מאותם יישומים. עם זאת, ישנם מספיק הבדלים בכך שבחירת האחד על השני יכולה להיות טעות לצרכים הספציפיים שלך.

אמנם אנו חושבים שזאפייר הגיוני יותר ככלי עסקי ו- IFTTT עדיף לשימוש ביתי, אך שתי האפיונות הולכות וגנרליות. בדומה לרוב ההשוואות בין יישומים מבוססי אינטרנט, שביצענו, בין אם Dropbox לעומת Google Drive או Hostgator לעומת Bluehost, השורה התחתונה בתחרות זו היא אחת האישית והספציפית לצרכים שלך..

כדי לעזור לך לקבל את ההחלטה הזו, אנו נפרק את ההשוואה שלנו לשלושה סבבים: שילוב, יצירת זרימת עבודה ועלות. לאחר כל סיבוב, נסכם את ממצאינו ונכריז כמנצח. ואז, בסוף היצירה, אנו נבחר אלוף כללי. בואו נגיע לזה.

סיבוב ראשון: אפליקציות נתמכות

ראשית, נעבור לאחד הגורמים החשובים ביותר בבחירה בין Zapier ל- IFTTT: אפליקציות נתמכות. אנו נבחן קטגוריות אפליקציות, אפליקציות ספציפיות ומספר האפליקציות הכולל לפני שנבחר זוכה עגול.

אפליקציות נתמכות בזפייר

ניתן להציג את החלק המלא של היישומים הנתמכים על ידי זאפייר באתר החברה. למרבה הצער, אין ספירה ישירה של כמה יש ואנחנו לא רוצים לספור את החמש האחרונות (לדוגמה, חמשת שירותי אחסון הענן המובילים לאחסון בחינם).

זאפייר טוען ביותר מאלף קשרים, וזה מרשים. הספירה לפני שנתיים הייתה בסביבות 650 כאשר החברה עברה מיליון משתמשים. מאחורי ההצלחה הזו מסתתרת העובדה כי זאפייר מעמיד חלק גדול מפיתוח האפליקציות בידי המשתמשים שלה, בין אם תורמים בודדים ובין אם מפתחי האפליקציות..

כתוצאה מכך מיוצגות קטגוריות אפליקציות מרובות. אין קטגוריית אחסון בענן, ולכן היינו צריכים לעשות כמה חקירות כדי לברר מה נתמך. בין הממצאים שלנו היו גוגל דרייב, OneDrive, Dropbox, Egnyte Connect, Box ו- SugarSync. החסרים מהבחירה היו מועדפים פופולריים כמו iCloud, MEGA ו- pCloud.

האפליקציות המובילות לרישום הערות Evernote ו- OneNote כלולות שניהם, וכך גם מחברת Zoho וכל היישומים האחרים מבוססי האינטרנט של Zoho. הבחירות המובילות שלנו לתוכנות הנהלת חשבונות מיטביות קיימות גם ב- Quickbooks ו- FreshBooks.

כלי ניהול פרויקטים מבוססי-רשת מהווים את אחד משווקי הענן התחרותיים יותר כיום, וזפייר תומך בעשרות מהם. כמה מהמועדפים שלנו הם טרלו, אסאנה, ג’ירה, פודיו, רייק ובאסקאמפ.

באופן קריטי, תגלו גם את שירותי רשימת המטלות הגדולות הנתמכות כמו Todoist, Wunderlist, Toodledo ו- Google Tasks החדשים. עם זאת, חסר זה גדול ב- Any.do.

אפליקציות לסימניות הן קטגוריה מהנה נוספת שיש לאוטומציה. זאפייר תמך בחמישה סימניות עצמאיות בעת כתיבת שורות אלה: פינטרסט, Pocket, Instapaper, Pinboard ו- Vookmark.

שירותי מדיה חברתית הם מהנפוצים ביותר הנכללים במערכות יחסים עם זרימת עבודה אוטומטית, ולכן טוב לראות את הגדולים שמשולבים בזאפייה: פייסבוק, אינסטגרם, טוויטר, פינטרסט ו- Linkedin.

אלה הן חלק מהקטגוריות והאפליקציות העיקריות שהמשתמש היומי ימצא בהן מושך. זאפייר גדול באפליקציות במקום העבודה, כלומר תוכלו למצוא כלי נישה רבים יותר עבור אנשים כמו משווקי מדיה חברתית (מודעות לידים של פייסבוק, MailChimp, ClickFunnels) ומפתחי תוכנה (GitHub, Bitbucket, אולפני Visual).

אפליקציות נתמכות של IFTTT

IFTTT, ככל הידוע לנו, תומך בכשני שלישים מהמספר הכולל של האפליקציות ש- Zapier עושה. על פי אתר IFTTT, הספירה עומדת על קצת יותר מ -600. IFTTT נוקטת גישה פנימית יותר להוספת אפליקציות מאשר זאפייר, אשר ללא ספק הסיבה לכך שהספירה כל כך נמוכה בהרבה.

הבחירה תספיק ככל הנראה לצרכנים ביתיים וקטנים, אך רבים מהאפליקציות במקום העבודה הכלולות בזפייר אינן שם.

כאשר IFTTT עולה על דעתה של זאפייר הוא תמיכה במכשירים, מה שהופך אותו למושלם לאוטומציה בבית. מרכזית ביתרון זה היא תמיכה במרכזות חכמות כמו SmartThings, iHome Control, Z-Ware וכ- 50 נוספים. עוזרים לבית גם אמזון אלקסה וגוגל אסיסטנט תומכים.

יש קטגוריה “מכשירי חשמל” שלמים שבהם ניתן לגלוש באתר IFTTT. תוכלו למצוא מכשירי IoT כמו מדיחי כלים, מקררים, תנורים, מכבסים, מייבשי כביסה ומכונות קפה.

ההוכחה לכך שהעתיד הוא עכשיו: באמצעות IFTTT, אתה יכול לומר ל- WeMo Coffeemaker שלך להתחיל להתבשל ברגע שצבוע FitBit שלך ירשום אותך כער. לחלופין, תוכלו לומר לאלכסה שתגיד לקומקום החכם שלכם להרתיח מים. לחלופין, אתה יכול לרשום באופן אוטומטי את היסטוריית הכביסה והמייבש שלך בגיליון של Google, וזה נהדר לוודא שהילדים שלך מתעדכנים בעבודותיהם בזמן שאתה חופש בבליז.

קשה ככל שהיא עוברת ממכשירים, IFTTT אכן תומך במגוון מכובד של קטגוריות ענן, גם אם זה לא מרשים כמו מה שתקבל עם זאפייר.

לדוגמה, אמנם Egnyte Connect אינו נתמך, אך Google Drive, OneDrive, Dropbox, Box ו- Amazon Drive זמינים. יש גם כמה אפשרויות איחסון ענן אישיות לאלו עם ההתקנות שלהם בבית, כולל QNAP, Seagate Personal Cloud ו- WD My Cloud, שאף אחת מהן לא זוכה לתמיכה של זאפייר.

היצע הפרודוקטיביות בעבודה כולל מנהלי רשימת מטלות כמו Todoist ו- Toodledo, אך לא Wunderlist. אפליקציות לניהול פרויקטים Trello ו- Asana נתמכות שתיהן, אם כי לא כנדרשות או Basecamp. בין האפליקציות הטובות ביותר לרישום הערות הן Evernote ו- OneNote, אך לא Zoho Notebook או אפילו Google Keep.

התמיכה במדיה החברתית, לפחות, אינה מסומנת על ידי שום חורים משמעותיים: כולם תומכים בפייסבוק, טוויטר, לינקין, אינסטגרם, טומבלר, פינטרסטסט וטוויץ ‘..

אנו אוהבים גם את שילובם של נגני מוזיקה, מה שתורם למיצוב IFTTT כרשת העצבית לסמרטום בנוי בעצמו. מיוצגים Spotify, SoundCloud, Muzik, Musixmatch, Songkick ועוד רבים, ואילו לזפייר יש רק Spotify ו- SoundCloud.

מחשבות סביב סיבוב אחד

אם אתה משתמש ב- Zapier או ב- IFTTT תלוי בעיקר בשאלה אם היישומים שבהם אתה משתמש נתמכים. באופן כללי, זאפייר נראה מכוון יותר לפיתוח עסקי ותוכנה, בעוד ש- IFTTT הגיוני יותר לשימוש ביתי, במיוחד לתמיכה במכשירים חכמים שלה..

תוך התעלמות ממקרי השימוש, עלינו לתת סיבוב אחד לזאפייר. הוא תומך באפליקציות רבות יותר ומאפשר לכל משתמש להוסיף אפליקציות להרכב, כל עוד לאפליקציה הזו יש ממשק API שמבוסס על REST או XML-RPC.

הזוכה בסיבוב הראשון: זאפייר

סיבוב שני: יצירת זרימת עבודה

בסופו של דבר, אנו הולכים ליצור זרימות עבודה עם זאפייר ו- IFTTT. עם זאפייר, מערכת יחסים אוטומטית בין שתי אפליקציות נקראת “zap”, בעוד IFTTT עוסק בייעוד המסורתי יותר של “יישומון” (החברה נהגה לקרוא להם מתכונים).

זאפייר: כיצד ליצור Zaps

לפעמים יש לך מושג ספציפי לגבי המשימות שאתה רוצה לבצע אוטומציה. אחרים, אתה פשוט יודע שתהיה דרך לעבוד מהר יותר וחכם. במקרה האחרון, זאפייר מספקת ממשק שניתן לחפש אותו כדי לחקור Zaps עבור כל האפליקציות שלך.

כדי לגשת לממשק זה היכנס לחשבון ה- Zapier ולחץ על הכרטיסייה “שילובים”.

אתה יכול להזין את שם האפליקציה שברצונך לכלול בז’אפ או לבחור אותו מהרשימה. לאחר שתבחר באפליקציה, בהמשך הדף תוכלו לראות אילו זאפסים עומדים לרשותכם מבלי לבנות אותם בעצמכם.

אתה יכול גם להזין אפליקציות במקביל אם ברצונך לראות מערכות יחסים ספציפיות יותר לזרימת עבודה. לדוגמה, אם תבחר “Egnyte” ו- “Slack”, תוצג לך zaps אפשרי הכרוך בשני היישומים האלה..

זאפייר מספק אשף שינחה אותך בתהליך יצירת זאפ, הדורש הגדרת טריגר ופעולה. לא נדרש שום ידע מיוחד בנושא זה, בשונה מהוספת אפליקציה חדשה.

בשולי הצד השמאלי, אתה יכול לתת שם לזאב ולסקור ולערוך שלבים לאחר השלמתם. החלונית המרכזית של הממשק כוללת את השלב הנוכחי, החל בבחירת אפליקציית ההדק.

אתה יכול לבחור באפליקציה של צד שלישי או באחד מכמה אפליקציות של זאפייר. האפשרויות כוללות מתזמן, שיעזור לכם להפעיל פעולה ספציפית באפליקציה, כמו למשל לבצע פוסט סימולטני בפייסבוק וטוויטר או להפעיל קמפיין אימייל של MailChimp..

לאחר שתבחר, תוצג לך רשימת טריגרים אפשריים לאפליקציה הזו. לדוגמה, בחר Evernote ותוכלו לראות שלושה טריגרים נפוצים:

 • הערה חדשה: מפעילה בעת יצירת הערה חדשה
 • תג חדש שנוסף: מפעיל את התווית כאשר מתווסף תג לפתק
 • תזכורת חדשה: מפעילה כאשר תזכורת מתוארכת להוסיף למחברת

בחר אחד ותתבקש לתת לזפיר הרשאה לגישה ליישום. אפליקציות רבות משתמשות ב- OAuth, שפירושו של זאפייר לא יאחסן את הסיסמה שלך. אתה יכול גם לקבוע כמה זמן לזפייר תהיה הרשאה לגישה אליו.

לאחר מכן, זאפייר ינחה אותך דרך שלבים ספציפיים לאפליקציה ויעורר לך בראש. בזאב ה- Evernote שלנו, היינו צריכים לבחור תג ספציפי ולציין על אילו מחברות אנו רוצים שה- zap יחול עליהם.

לאחר שתעשה את כל זה, זאפייר ינסה לבצע מבחן. יהיה עליך לערוך אירוע טריגר אחרון כדי למצוא אותו (עם Evernote, היינו צריכים פתק שתויג לאחרונה כ”רעיון לספרים “).

בשלב הבא תצטרך לבחור את אפליקציית הפעולה שלך. זו האפליקציה עליה תתבצע פעולה אם תפעיל את ההפעלה שלך. באופן כללי, פעולות מתחילות כחמש דקות לאחר הפעלת מנויים או כ -15 דקות לאחר מכן למשתמשים בחינם (ראה סיבוב שלישי, תמחור).

תוכל לחפש בזפייה רשימה של אפליקציות נתמכות לבחירה. לאחר מכן תוצג רשימת פעולות פופולריות. תוכל גם להציג פעולות פחות פופולריות על ידי לחיצה על “הצג אפשרויות פחות נפוצות.”

בחרנו ב- Slack כאפליקציית הפעולה שלנו ובחרנו בהדק כדי לשלוח הודעה ישירה חדשה בכל פעם שהתג “רעיון הספרים” שלנו יתווסף לפתק. פעולה זו פותחת מספר אפשרויות להתאמה אישית, כמו למשל לגרום ל- DM להיראות כאילו הוא הגיע מאיתנו לעומת בוט זאפייר, יצירת הודעה ספציפית ולבחור סמל בוט..

לאחר שתבחר את הבחירות שלך, תוכל לבדוק את הפעולה.

לחץ על “המשך” וזפייר יבדוק את הפעולה כדי לוודא שהיא עובדת. לאחר שתסיים, תוכלו להוסיף שלב נוסף או ללחוץ על “סיום.”

ניתן לכבות או להדליק זאקים כרצונכם. הדרך הקלה ביותר לעשות זאת היא עם לוח המחוונים של זאפייר, שם תוכלו גם לשנות ולערוך zaps.

במרכז השליטה יש כרטיסיות לסקירת zaps מפוטרים (היסטוריית משימות) והרשאות אפליקציות (חשבונות מחוברים). הלשונית היסטוריית המשימות מאפשרת למיין zaps לפי סטטוסים של תאריך ומצב כמו “הצלחה”, “עצור / שגיאה” ו “המתנה / תזמון.”

מהכרטיסייה חיבור חשבונות, אתה יכול להוסיף חשבונות חדשים או להשבית את כל המשתמשים שאתה כבר לא משתמש בהם. זה מקל על ניקוי הרשאות לא רצויות.

בסך הכל קל להשתמש ב- Zapier. לא נגענו בהרבה מהדברים הטכניים יותר שאתה יכול לעשות, שיש בהם עקומת למידה גדולה יותר, אך רוב המשתמשים לא מוצאים לנכון לצלול כל כך רחוק אל מכניקת הכלי..

IFTTT: כיצד ליצור יישומונים

יישומונים, בהגדרה, הם תוכנות קטנות המיועדות לבצע פונקציות כלי עזר. עבור IFTTT, יישומונים מתייחסים ליחסי ההדק והפעולה שאתה יוצר בין תוכניות. בדומה ל- zaps, היישומונים הנפוצים ביותר כבר נוצרים וכל שעליך לעשות הוא לבחור באפליקציות שלך כדי לראות מה אפשרי.

לאתר IFTTT יש גם כרטיסיית “גלה” וגם כרטיסיית “חיפוש” כדי למצוא יישומונים. כרטיסיית ה- Discover נועדה להציע רעיונות אוטומציה שאולי לא חשבתם עליהם אחרת.

ברוב המקרים, תרצה להשתמש בכרטיסיית החיפוש, המאפשרת לך לחפש אפליקציות ספציפיות ולעיין לפי קטגוריות. לאחר שתבחר באפליקציה שתרצה לבנות מסביב, IFTTT יחזיר רשימה של יישומונים שהוכנו מראש.

לדוגמה, הזן “גיליונות גוגל”, ו- IFTTT יחזיר המלצות לדברים כמו שמירת ציוצים בגיליון אלקטרוני ולעקוב אחר שעות העבודה באופן אוטומטי ב- Google Drive.

לחץ על אחת מההמלצות כדי להפעיל אותה.

לפני יישום היישומון, יהיה עליכם לאשר חיבור בין כל אפליקציה מעורבת לבין IFTTT, כמובן.

אם אינך מוצא יישומון שנבנה מראש התואם את הפונקציה שקיימת בראשך, אתה יכול ליצור משלך על ידי לחיצה על כפתור “היישומון החדש” בצד ימין למעלה של הממשק. תנותב לדף חדש עם הביטוי “אם זה אז זה” בטקסט גדול מעבר למסך.

לחץ על “ואז” כדי להוסיף טריגר. תנותב לדף עם רשימת אפליקציות נתמכות. דפדף ברשימה או השתמש בסרגל החיפוש כדי למצוא את האפליקציה בה אתה מתכוון להשתמש.

לאחר שתאשר גישה לאפליקציה, אם עדיין לא עשית אותה, תוצג לך רשימת טריגרים אפשריים לאפליקציה שבחרת.

לחלק מהטריגרים יש גם הגדרות תת-טריגר. לדוגמה, אם תבחר להפעיל אירוע בכל פעם שאתה מפרסם ציוץ, אתה יכול לבחור אם לכלול מחדש refets ו- @ replies.

ברגע שאתה מוכן, לחץ על “צור טריגר.” תוחזר למסך יצירת היישומון הראשי, שם תוכל ללחוץ על “ואז” כדי להוסיף פעולה.

שוב, תוכלו לבחור מרשימת אפליקציות שבכל אחת מהן יש מגוון של פעולות אפשריות. Google Sheets, למשל, מאפשר לך להוסיף שורה לגיליון אלקטרוני או לעדכן תא גיליון אלקטרוני.

תלוי באיזו אפליקציה תבחרו, תקבלו אפשרויות להגדרה נוספת של אותה פעולה. בעזרת Google Sheets והפעולה “עדכן תא” הצלחנו לציין נתיב תיקיה, שם גיליון אלקטרוני, מיקום תא ולצרף ערכים לציוצים (השתמשנו בטוויטר כמעורר בדיקה).

לאחר סיום זה, תוכל לבדוק את היישומון שלך ולחץ על “סיום”, אם אתה מרוצה.

קדימה, אתה יכול להשתמש בכרטיסייה “יישומונים” באזור “היישומים שלי” כדי להציג כל מה שביצעת. כדי להפעיל או לכבות אותם, פשוט לחץ על היישומון הרצוי והשתמש בלחצן המתג.

באפשרותך גם להציג ולנתק שירותים המורשים לגישה ל- IFTTT על ידי לחיצה על הכרטיסייה “שירותים” משמאל לכרטיסיית היישומונים..

תצטרך ללחוץ על האפליקציה, לחץ על הגדרות בדף האפליקציה, לחץ על נתק בדף ההגדרות ואז לאשר שאתה יודע מה אתה עושה. בקיצור: IFTTT לא מקל על ניהול אפליקציות מחוברות כמו זאפייר, איתן ניתן לעשות זאת מעמוד בודד..

אמנם אתה יכול להציג היסטוריה של פעילות באמצעות ממשק IFTTT, האפשרויות לביקורת יישומונים ואירועים אינם בנויים או אינפורמטיביים כמו שהם ב- Zapier.

שתי מחשבות עגולות

שני השירותים קלים לשימוש, אם כי למתחילים יתכן כי IFTTT יהיה נגיש יותר. Zapier מספק אפשרויות נוספות לבניית קשרי אפליקציות ולוח מחוונים טוב יותר לפיקוח על הכל מאשר IFTTT. אנחנו שוב מתייצבים עם זאפייר.

זוכה שני בסיבוב: זאפייר

סיבוב שלישי: תמחור

אם יש לך מושג טוב יותר מה כל כלי יכול לעשות, ייתכן בהחלט שכבר בחרת בין זאפייר ל- IFTTT על סמך אילו יכולות המתאימות ביותר לצרכים שלך..

יש מספיק חפיפה בין השניים שההחלטה אינה ברורה עבור אנשים מסוימים. יתכן שתמצא שההחלטה שלך נשענת על שיקולים אחרים, כגון עלות, נושא הסבב האחרון שלנו.

תכניות מחיר של זאפייר

לזפייר מגוון נחמד של אפשרויות מנוי, החל מתכנית חינמית שתספיק לחלק מהמשתמשים. Zapier Free מאפשר לך לשמור על חמישה זאפסים פעילים בכל פעם ומכסה אותך ב 100 משימות בחודש (משימה היא zap שהושלמה).

עם הגרסה החינמית, אינך יכול לכלול אפליקציות פרימיום בזפיות. כמה דוגמאות ליישומי פרימיום כוללים Salesforce, Shopify, PayPal ו- Quickbooks באופן מקוון (קרא את סקירת Quickbooks שלנו).

הגבלות אחרות עם Zapier Free הינן שאינך מורשה ליצור זאפסים רב-שלבים או משימות להפעלה מחדש אוטומטית. הפעלה אוטומטית פירושה שאם משימה נכשלת בגלל משהו כמו שירות זמני למטה, זאפייה ינסה שוב כך שלא תצטרך לבצע ידנית.

אם ההגבלות האלו לא עובדות עבורך, יש לך ארבע רמות של מנויים לבחירה. הבעיה היא שהמנויים האלה אינם זולים.

תכניות: חינם: מתחיל: מקצועי: מקצועי פלוס:
עלות חודשית (מחויבת מדי שנה)חינם20 $50 $125 דולר
עלות חודשית (מחויבת חודשית)חינם25 דולר62.50 דולר156.25 דולר
Zaps5 בכל פעם20 בכל פעם50 בכל פעם125 בכל פעם
משימות בחודש1001000300010000
אפליקציות פרימיוםלאכןכןכן
משימות להפעלה אוטומטיתלאלאכןכן

הרמה הנמוכה ביותר, זאפייר סטרטר, תחזיר לך 20 דולר בחודש – ורק אם תשלם עבור שנה מראש. לכו חודש לחודש, וזה יעלה לכם 20 אחוז יותר.

לרוב המשתמשים הביתיים והקטנים, תוכנית Starter תקווה להספיק מכיוון שהעלות יותר מכפולת אם תצטרך לשדרג ל- Zapier Professional. Professional Plus, בינתיים, יקר בהחלט במחיר של $ 125 לחודש, אם אתה משלם שנה מראש (זה מראש $ 1500).

לזפייר יש מדיניות החזר כספי אם אינך מרוצה, הכוללת החזרים עבור מי ששכח לבטל את השירות שלהם או פשוט לא היה מרוצה לאחר השימוש בו במשך מספר חודשים.

תוכניות מחיר של IFTTT

IFTTT הוא בחינם ללא הגבלות מכל סוג שהוא. אין אפשרויות מנויים כלל, מה שמפתיע לאור העובדה שהתחרות דלילה בשוק אוטומציה האפליקציות.

אם אתה תוהה כיצד FTTT נשאר בעסק, החברה מסתמכת בעיקר על משקיעים. על פי Crunchbase, היא קיבלה מימון של מעל 60 מיליון דולר.

שלוש מחשבות עגולות

סיבוב שלישי ללא עוררין נופל לטובת IFTTT. אמנם נשמעו שמועות על הפעלת שירותי מנויים של IFTTT, אך אף אחד מהם לא יצא לפועל. הפחתת העלות על המשקיעים לא תימשך לנצח, כמובן, מכיוון שהם רוצים לראות תשואות.

לעת עתה, אין סיבה שלא לבחור IFTTT על פני זאפייר אם יש לו את האפליקציות בהן אתה משתמש אלא אם כן זאפייר בחינם עונה על הצרכים שלך.

הזוכה בסיבוב השלישי: IFTTT

פסק הדין

בשני סיבובים לאחד, אין לנו בעיה לומר שזאפייר הוא שירות האוטומציה המרשים יותר. אולי זה לא אומר שזה השירות הטוב יותר עבורך.

למי שמעוניין לבצע שימוש אוטומטי במכשירים ביתיים, זאפייר לא יעזור. מרבית המשתמשים הביתיים והעסקיים הקטנים ימצאו את כל היישומים שהם צריכים תחת המטריה של IFTTT. מכיוון ש- IFTTT הוא בחינם וזאפייה יכולה לקבל מחיר יקר, אותם משתמשים ירצו לתת IFTTT תחילה. אם IFTTT לא עונה על הצרכים שלך, זאפייר (ראה מה עשינו שם?).

הזוכה הסופי: זאפייר

איזה מהשניים הוא כלי האוטומציה שבחרת? שתף את המחשבות שלך למטה, ותודה שקראת.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map