אלטרנטיבות ה- hubiC הטובות ביותר 2020: אנו מציעים Adieu שלא יתכן

Au revoir, hubiC. למקרה שלא שמעת, ספק אחסון הענן הצרפתי החליט לסגור את החנות. אתה פשוט, די הרבה.


חברת ההורים OVH פרסמה לאחרונה את ההודעה כי hubiC כבר לא תקבל משתמשים חדשים. משתמשים קיימים, ככל שיהיו מעטים ככל שיהיו, לא יופלטו עדיין. עם זאת, כאשר לא יגיעו עוד עדכונים וכבר כבר לא היה קיים תמיכה בתמיכת לקוחות, הזמן למצוא אלטרנטיבה מובילה קיימא היא כעת.

אף על פי שלעולם לא התקרב באמת להתחרות בפתרונות האחסון הטובים ביותר בענן, ההצעה של hubiC של אחסון ענן בחינם של 25 ג’יגה-בייט והמוניטין החזק של OVH, אחרת בהחלט הצליחה לתמוך. עם זאת, על ידי ההודאה של OVH, בגלל אינטרסים אחרים, החברה מעולם לא הספיקה להמשיך ולשפר את מה שלפני שבע שנים היה מוצר מבטיח בצניעות..

לאחר מכן, אנו נספר לך קומץ אפשרויות אחסון בענן כדי להחליף את חשבון ה- hubiC שלך. בהתחשב בכך שמשתמשים רבים של hubiC נמשכו ככל הנראה למקום השירות כחלופה של Dropbox, אנו נתמקד במיוחד בכמה אפשרויות נישה שאנו חושבים שתאהבו, ובראשן pCloud.

ראשית, עם זאת, מכיוון שאין דבר מה יותר כיף מאשר להכות סוס מת, בואו נדבר קצת יותר על מדוע hubiC נשך את הגדול.

החלופות הטובות ביותר ל- HubiC 2020

מה הוביל לכיבוי hubiC

קרא את סקירת ה- hubiC שלנו ותראה במהרה שהבעיות שלנו איתו כפתרון אחסון בענן. בעוד ש- OVH הוא מעצמה עולמית בענף העננים, ברור שהחברה לא השקיעה מאמץ רב בכדי להפוך את ה- hubiC למשתלם באמת.

אולי האינדיקטור הטוב ביותר לחוסר העניין של OVH היה העובדה שלא היה ערוץ תמיכה ישיר למשתמשים ב- hubiC: אין תמיכה טלפונית, אין צ’אט חי ואפילו לא כתובת דואר אלקטרוני. האמצעי היחיד לקבלת עזרה היה פורום משתמשים שמעולם לא נעשה בו שימוש.

שוב, שטח אחסון בחינם של 25 ג’יגה-בייט הוא הצעה שלא תמצאו אותה במקום אחר, עכשיו כש- MEGA ביצעה את הצעתה של 50 ג’יגה-בייט. עוד יותר מרשימה הייתה תוכנית האחסון של 10 MB של hubiC עבור קצת יותר מ 50 $ לשנה. זה פי עשרה מכמות האחסון שאתה מקבל עם Dropbox (קרא את סקירת Dropbox שלנו) בפחות ממחצית העלות.

עם זאת, מסתבר שיש סיבה ש- hubiC זרק למשתמשים כל כך הרבה אחסון בענן. למעשה, מספר סיבות: סנכרון קבצים איטי, אפליקציות סלולריות מכווצות ותכונות שיתוף קבצים לקויות בראש הרשימה.

הוספת הבעיות, hubiC פשוט לא היה כל כך מאובטח. לא רק שהשירות לא הציע הצפנת ידע אפס – שהוא עצמו חסרונות נפוץ – hubiC אפילו לא הצפין נתונים בזמן מנוחה בענן..

עבור עולם בו פשעי הסייבר נמצאים במגמת עלייה, זהו חטא בלתי נסלח למדי בשוק אחסון הענן של ימינו (אם כי זה אחד שגם OneDrive Personal וגם Amazon Drive מתחייבים).

תכונות חסרות אחרות כללו אימות דו-גורמי, תצוגה מקדימה של קבצים, גרסאות, שמירת קבצים שנמחקו ותמיכה ב- WebDAV: כל התכונות שהייתם מצפים למצוא בפתרון אחסון ענן מודרני..

התוצאה הסופית – כלומר, סיומה של hubiC – הייתה זו שלמען האמת, כבר ציפינו כאן ב- Cloudwards.net כבר כמה שנים. אמנם אנו חושבים שגם ספק הגיבוי המקוון Degoo (קרא את סקירת Degoo שלנו) יתקפל תחילה, אך אנו עדיין רואים זאת כ”אמרו לך זאת. “

אלטרנטיבות ה- hubiC הטובות ביותר

אין טעם לבכות על חלב שנשפך. אמנם אין כמעט פתרונות אחסון ענן טובים כמו שאנחנו רוצים שיהיו, אך עדיין יש די והותר כדי למצוא אלטרנטיבה hubiC מתאימה..

בהתחשב בעובדה שמשתמשי hubiC רבים ככל הנראה השתמשו בשירות לאחסון בחינם, אולי תרצו לקרוא את המאמר הטוב ביותר בחינם בנושא אחסון בענן. למעשה, hubiC מוזכר במאמר זה, אם כי כאזכור “לא מכובד”, בעיקר בגלל היעדר הצפנת הקבצים והעובדה שהחברה מעולם לא השיבה להודעות הדוא”ל שלנו..

בנוסף, אם אתה מחפש עסקה, העסקאות הטובות ביותר שלנו במאמר לאחסון ענן הם מאמר נוסף שכדאי לבדוק. עם זאת, תוכלו למצוא הרבה מאותן אפשרויות המפורטות למטה, עם זאת, החל מהבחירה הראשונה שלנו כתחליף hubiC, pCloud.

1. pCloud

מכיוון ש- hubiC נקטה בגישה כל כך לא זהירה לשמירה על קבצים, החלטנו להתחיל ברשימה שלנו עם שירות שעושה בעיקר את האבטחה. כל קבצים המאוחסנים באמצעות pCloud מוצפנים הן במעבר והן במנוחה באמצעות AES-256, פרוטוקול הצפנה שנחשב לרחב לבטוח ביותר בשימוש, לפחות באופן מסחרי.

עדיף, עם pCloud תוכלו לרכוש הצפנת ידע אפס כתוסף. התקשר Crypto, התוספת אכן עולה תוספת (עיין בסקירת ה- pCloud שלנו כדי לגלות כמה), אבל זה שווה את זה. הצפנת ידע אפס פירושה שהקבצים שלך מאובטחים מרגע שהם עוזבים את המחשב שלך ועד שתוריד אותם שוב, ואף אחד מלבדך אתה לא יכול לפענח אותם..

pCloud לא נותן לך אחסון ענן בחינם כמעט כמו hubiC, אבל ה- 10GB שהוא כן מעניק לך הוא די טוב, ללא קשר. ל- pCloud יש גם תוכנית הפניה מכובדת, שתאפשר לך ג’יגה-בייט נוסף לכל הרשמה, אבל אם לא בא לך להכניס את העבודה, גם תוכניות המחירים משתלמות..

אתה יכול להירשם לאחסון ענן של 500 ג’יגה-בייט במחיר של 5 $ בלבד לחודש או לקבל 2TB שלם ב -8 דולר. pCloud מציעה כעת גם תכניות לכל החיים בחינם למי שמחובר באמת לשירות.

למרות שהיא לא עסקה נדיבה כמו hubiC מבחינת כסף לאחסון, pCloud מספק את מרבית הפיצ’רים ש- hubiC היה חסר, מה שמוביל לפטירתו. זה כולל גרסת קבצים ותצוגה מקדימה של קבצים. אתה יכול אפילו להזרים מוסיקה וסרטים באמצעות pCloud, מה שהופך אותו לאחסון הענן המועדף עלינו לתמונות וסרטונים.

הזהירות היחידה שלנו עם pCloud היא שהשירות אינו מציע אימות דו-גורמי. אם זה דאגה, מומלץ לשקול את הבחירה במקום השלישי שלנו, Sync.com, שירות שאנו רואים בשירות אחסון הענן הטוב ביותר עם ידע באפס הכולל.

2. מגה

לאלה שמציעים שטח אחסון ללא תשלום מעל לכל, MEGA עשוי להתאים לחשבון. בעוד שהשירות כבר לא מציע שטח אחסון בחינם של 50 ג’יגה-בייט כמו פעם, 15 ג’יגה-בייט שהוא נותן לך הוא טוב יותר מרובם, במיוחד עכשיו כאשר hubiC כבר לא פועל.

עם הפניות ועל ידי השלמת פעולות מסוימות כמו הורדת אפליקציית Android MEGA, אתה יכול להרוויח אפילו יותר, אם כי כל אחסון בונוס ייעלם לאחר שנה.

בסך הכל, MEGA הוא שירות שעברנו שוב ושוב כאן ב- Cloudwards.net. מצד אחד, חלק מהתכונות שלו נראות מיושמות מעט מגושמות, כמו המכניקה לשיתוף קבצים. עם זאת, MEGA מספק גם הן אבטחה חזקה והן תכונות לניהול קבצים נחמדות, בסך הכל.

לאחרונה עדכנו את סקירת ה- MEGA שלנו כדי להשתנות לכיוון חיובי, בעיקר בגלל שהחלטנו סוף סוף שהגיע הזמן לתת ל- MEGA מעבר על קשריה הקודמים לקים דוטקום השנוי במחלוקת וחוסר היציבות שהוא בא לייצג..

אחד הדברים הטובים ביותר ב- MEGA, מלבד אחסון בחינם נדיב, הוא שבניגוד ל- pCloud, אינך צריך לשלם תוספת כסף עבור הצפנת ידע באפס: זהו תכונה סטנדרטית של השירות. עם זאת, אנו גם חושבים ש- pCloud מספק ערך טוב יותר, לפחות בקצה הנמוך.

שטח אחסון של 1TB עם MEGA עולה מעל $ 3 דולר יותר מ- 2 TB לאחסון pCloud. עם זאת, למי שזקוק לשטח רב יותר, MEGA מציעה גם תוכניות 4TB ו- 8TB זולות יותר מכפי שתמצאו בכל מקום אחר עכשיו כששמש של hubiC שוקעת.

כמו pCloud, MEGA מאכזבת בכך שהיא לא מציעה אימות דו-גורמי, אך היא עדיין בטוחה יותר מ- hubiC, אז יש את זה. יתרונות נוספים של השירות על פני hubiC כוללים תצוגה מקדימה של קבצים, הזרמת ווידאו ווידאו וגרסת קבצים.

3. Sync.com

במובנים רבים, Sync.com היא ההמלצה הטובה ביותר ברשימה זו של חלופות hubiC. כמו pCloud, אחסון של 2 טרה-בתים עולה רק 8 $ לחודש. שלא כמו pCloud, הצפנת ידע אפס היא בחינם, כפי שנדון בסקירת Sync.com שלנו.

בסך הכל, למעשה, אנו בטוחים למדי בהערכתנו כי Sync.com הוא שירות האחסון בענן המאובטח ביותר הקיים כיום, לפחות לשימוש ביתי. בנוסף להצפנה נגד כדורים, Sync.com נוקטת בזהירות בשיתוף קבצים שאנחנו מאוד אוהבים.

גישה זו כוללת אפשרויות כמו הגנת סיסמא ותאריכי תפוגה של קישורים, שהם נדירים מספיק בקרב ספקי ענן. נוסף על כך, אתה יכול גם להגדיר מגבלות הורדת קישורים ולספק קישורי העלאה שאחרים יכולים להשתמש בהם כדי להוסיף קבצים לחשבון האחסון שלך. תכונות כאלה הן הסיבה שאנחנו מדרגים את Sync.com כאחסון הענן הטוב ביותר לשיתוף קבצים.

מבחינת החיסרון, אתה מקבל רק 5 ג’יגה-בתים של שטח פנוי עם Sync.com, אם כי החברה אכן מאפשרת לך להפנות ללא הגבלה עבור 1 ג’יגה-בייט נוסף. כמו כן, מכיוון ש- Sync.com כל כך נעול, תצוגה מקדימה של קבצים והזרמת מדיה אינה אפשרית ממשק המשתמש באינטרנט.

4. IDrive

אנו כוללים IDrive ברשימה זו למרות שהיא גיבוי מקוון יותר מאשר אחסון בענן. הסיבה לכך היא של- hubiC היו גם יכולות גיבוי מקוונות, למרות שזה היה ממש נורא למטרה זו. (אם עדיין לא ברור לך בנושא, יש לנו מאמר המפרט את ההבדלים בין גיבוי מקוון לאחסון ענן).

IDrive מספקת גיבוי מקוון של 2 טרה-בתים וגיבוי אחסון בענן נוסף של 2TB בכ- $ 5 לחודש. זה הרבה על הנייר.

IDrive מגיע גם עם הרבה מהתכונות שמאפשרות גיבוי מקוון ואחסון ענן טוב, מה שהופך אותו אולי לשירות ה”קרוסאובר “הטוב ביותר שיש שם. לגיבוי מקוון, הכולל תזמון גיבוי, העתקת קבצים ברמת חסימת, גיבוי של כונן חיצוני ותכונות אחרות שחסרות ב- hubiC.

לאחסון ענן, הוא כולל גם סינכרון קבצים וגם תכונות שיתוף קבצים. IDrive הוא גם מאובטח יותר מ- hubiC, ומספק אפשרות להצפנה פרטית מקצה לקצה, כמו גם אימות דו-גורמי. אנו מכסים את כל התכונות הללו בסקירת IDrive שלנו. אם הגיבוי המקוון הוא הצורך העיקרי שלך, ייתכן שתעדיף לקרוא תחילה את מדריך הגיבוי המקוון הטוב ביותר שלנו.

אתה יכול לנסות את IDrive עם חשבון חינם של 5 ג’יגה-בתים, שיספיק לאחסון ענן אך ככל הנראה לא יעזור בצרכי הגיבוי.

5. Google Drive (בקרוב להיות Google One)

כונן Google מפר את נושא האבטחה שאליו התמקדנו בארבע הבחירות הראשונות שלנו. ראשית, כונן Google אינו מציע הצפנה פרטית מקורית. כמו כן, כפי שתוכלו לקרוא עליהם בסקירת Google Drive שלנו, יש סיכוי טוב מאוד כי מחלקת השיווק של גוגל תסרוק את הקבצים שלכם בכדי לעזור בבניית פרופיל כך שיוכלו למקד טוב יותר אתכם באמצעות מודעות רלוונטיות..

נוסף על כל אלה, לאורך העשור האחרון בערך, גוגל נקשרה לעתים קרובות ל- NSA.

עם זאת, גוגל מקודדת לפחות נתונים בזמן מנוחה, בניגוד ל- hubiC. בנוסף, השירות תואם לתוכנת הצפנת אפס ידע של צד שלישי, ובמיוחד Boxcryptor, אותה אנו מכסים בסקירה נפרדת של Boxcryptor.

פירוש הדבר שתוכל להפוך אותו לבטוח אם לא אכפת לך להכניס קצת עבודה. פעולה זו כנראה שווה את זה עם Google Drive יותר מרוב אפשרויות האחסון הענן המרכזיות האחרות בזכות שילובי שיתופי פעולה מעולים כמו Google Docs..

גוגל תעניק לך גם 15GB נפח אחסון של Google Drive רק ליצירת חשבון גוגל, שעליך לעשות במידה רבה אם אתה משתמש באנדרואיד. לאלו הזקוקים לאחסון רב יותר, ל- Google יש מגוון של תוכניות מחירים, כולל תכנית של $ 100GB.

בעוד שכרטיס אחסון של 1 טרה-בייט עולה כיום 10 דולר לחודש, Google Drive מועבר מחדש ל- Google One במהלך 2018, ובמהלכו היא תכפיל את ההצעה ל- 2TB. זה הופך אותה לאחת מהעסקאות הטובות יותר בחוץ, ואנחנו לא נופתע לראות שירותי אחסון ענן נוספים הולכים בדרכם של hubiC בגלל זה (נתראה בהמשך, Dropbox?).

התייחסות מכובדת

ישנן אפשרויות אחסון בענן אחרות שיש בהן כדי להחליף את hubiC, כמובן. לאלה שאהבו את העובדה ש- hubiC התבסס באיחוד האירופי הידידותי לפרטיות, שמגן כעת על אזרחים עם ה- GDPR שהוטבע זה עתה, Tresorit היא בחירה נהדרת, גם אם יקרה. זה תואם את Sync.com ברוב הדרכים שאינן ערך, למעשה, כפי שתוכל לקרוא עליהם בסקירת Tresorit שלנו.

אפשרות נוספת היא לעבור אלטרנטיבה אמיתית על ידי בחירת שירות אחסון בחר-משלך-אחסון קל. SME מספק תוכנת סינכרון ושיתוף קבצים אך מאפשר לך לבחור את הענן שבחרת להתאים אותו.

כפי שנדון בסקירת ה- Made Made Easy שלנו, אפשרויות לכך כוללות שירותי תשתיות ענן כמו Amazon S3 ו- Rackspace Cloud Files. ווסאבי ידידותי לתקציב נתמך גם הוא, IaaS ענן שאנו מתמודדים בסקירת הווסאבי המלאה שלנו.

מחשבות אחרונות

הבחירה בשירות אחסון ענן חדש שתחליף את ה- hubiC היא החלק המהנה. אמנם לא תמצאו הרבה אפשרויות בחינם עם נפח אחסון של 25 ג’יגה-בתים בחינם ולא תמצאו אחסון המציע נפח אחסון של 10 טרה-בתים במחיר של רומן כריכה רכה, אך תמצאו שירותים רבים המסוגלים להרבה יותר מ- hubiC, ואפילו מוכנים כדי לענות גם לדוא”ל שלך.

החלק הקשה יותר עשוי להיות העברת הנתונים מ- hubiC לאחסון החדש שבחרת, במיוחד אם אתה מתכוון להירשם ליותר מאחד בתחליף. עבור החלק הזה, אנו ממליצים לנסות את MultCloud.

MultCloud הוא שירות העברת ענן לענן שלאחרונה סקרנו לעומק (קרא את סקירת MultCloud שלנו) שעובד עם hubiC ומספר אפשרויות אחסון בענן אחרות, כולל הבחירה המובילה שלנו להחליף hubiC, pCloud (אך לא Sync.com, למרבה הצער ).

עם זאת אנו מציעים ל- hubiC פרידה אמביוולנטית קלה. אנו מקוננים על סוף עידן, אבל טוב … אולי רק נתאבל על מה שיכול היה להיות במקרה הזה.

אל תהסס להשאיר להלן הצעות משלך לחלופות עם hubiC. תודה שקראתם.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map