כיצד להפוך את Gmail לקוח ברירת המחדל שלך בדוא”ל בשנת 2020

כשאתה לוחץ על קישור לכתובת קישור באינטרנט, תועבר ליישום ברירת המחדל של מערכת ההפעלה שלך. זה יכול להיות דואר ב- Mac או Mail ב- Windows 10. אתה לא צריך להישאר עם אלה. אתה יכול להימלט מהמצמדים של מיקרוסופט או אפל ולעוף לזרועותיה הפתוחות של גוגל. אחרי הכל זה מבטיח שלא יהיה רע.


רע או לא, יש לו יישום אינטרנט אמין ומפותח היטב. אם אתה מעדיף להשתמש בו על זה המובנה במערכת ההפעלה שלך, תצטרך להגדיר את המערכת שלך כדי לבצע את המעבר. אולם, כיצד להבין כיצד לעשות זאת אינו קל, וזו הסיבה שהרכבנו מדריך זה כיצד להפוך את Gmail לקוח הדוא”ל המוגדר כברירת מחדל..

לאחר פרשת סנודן, יתכן שיש לך חששות לגבי פרטיות הדוא”ל. אם כן, כיצד להגן על מדריך הפרטיות שלך יעניין אותך.

טיפים אלה משתנים, בהתאם למערכת ההפעלה והדפדפן שלך, אז המשך לקרוא כדי למצוא את מה שאתה צריך. רבים מטיפים למערכת ההפעלה פותחים דפדפן שמוגדר כברירת מחדל ל- Gmail, כך שאם אתה מעוניין רק לפתוח קישורי דואר מבוססי אינטרנט, דלג אל מדריכי הדפדפן..

מלבד היותם הדפדפנים המאובטחים ביותר, Chrome ו- Firefox הם הטובים ביותר עבור Gmail. הפתרונות שלנו עבור Edge ו- Safari אינם אידיאליים, אך שוב, הם גם אינם. למרבה המזל, יש אפשרויות טובות לכל מערכות ההפעלה בהן הסתכלנו.

משתמשי לינוקס צריכים להתקין אפליקציה, אך אנו בספק אם יטרידו אותם יותר מדי.

הגדרת Gmail כלקוח הדוא”ל המוגדר כברירת מחדל ב- Windows 8 ו- 10

כדי לגרום ל- Windows להשתמש ב- Gmail כברירת מחדל, עליך להגדיר תחילה את הדפדפן שלך כאפליקציית הדוא”ל המוגדרת כברירת מחדל. לאחר מכן הגדרת אותו להשתמש ב- Gmail, באמצעות המדריך הרלוונטי.

לחץ על Windows + S כדי להעלות את חלון החיפוש. לאחר מכן הקלד “לוח בקרה” ולחץ על לחזור.

כאשר לוח הבקרה מופיע, הקלד “ברירת מחדל” בתיבת החיפוש. בחר “תוכניות ברירת מחדל.” ואז, במסך הבא, לחץ על “קבע את תוכניות ברירת המחדל שלך.”

Gmail-חלונות-לוח בקרה

יופיע מסך הגדרות המציג את יישומי ברירת המחדל שלך עבור פונקציות שונות, כולל אפליקציות ברירת המחדל של מפות, מוסיקה, תמונות, וידאו ודפדפן, כמו גם תוכנית ברירת המחדל לדוא”ל שלך. לכמה יישומי צילום טובים, קרא את המאמר הטוב ביותר שלנו בנושא ניהול תמונות.

מכיוון של- Gmail אין אפליקציית שולחן עבודה, תצטרך לגשת אליה באמצעות דפדפן, לכן בחר בדפדפן שלך כברירת מחדל לדוא”ל..

כעת, לאחר שבחרת בדפדפן לפתיחת קישורים איתו, תצטרך לוודא שהוא מטפל כהלכה בקישורי דואר, לכן בדוק במדריכים שלהלן את הדפדפן שבחרת..

MacOS

אם ברצונך לשנות את מטפל ברירת המחדל של Gmail ב- Mac, תצטרך לפתוח את יישום ברירת המחדל “דואר” ולהתאים את הגדרותיו.

פתח את התפריט “דואר” ובחר “העדפות”.

העדפות מק-דואר

בכרטיסייה “כללי”, שנה את “קורא הדוא”ל המוגדר כברירת מחדל” כדי להשתמש בדפדפן שבחרת. קרא את המדריכים הספציפיים לדפדפן להלן כדי לסיים את ההתקנה.

Linux Mint (ואחרים)

משתמשי לינוקס שרוצים להשתמש ב- Gmail, או בדואר אלקטרוני אחר, יכולים להשתמש בחבילת הדואר האלקטרוני של שולחן העבודה. זה עובד גם עבור Hotmail, Yahoo ו- Zoho.

gmail-default-linux-webmail

כדי להתקין אותו, הקלד “sudo apt-get install desktop-webmail” בשורת הפקודה.

לאחר שתגדיר את ג’ימייל, אתה יכול להגדיר את עצמך עם רשת פרטית וירטואלית כדי לוודא שאיש לא עוקב אחר החיבור שלך. עיין ברשימה המועילה שלנו עם שירותי VPN הטובים ביותר עבור לינוקס לקבלת הצעות.

מדריכים לדפדפנים

אם המדריך עבור מערכת ההפעלה שלך מפנה אותך לדפדפן בשלב האחרון, חפש אותו למטה ופעל לפי ההוראות. אל תשכח, אתה יכול להחליף דפדפנים אם ההוראות שלך אינן מתאימות לך. במיוחד משתמשי הספארי יצטרכו לעשות זאת.

כרום

כדי להגדיר את Gmail כמטפל הדוא”ל שלך כברירת מחדל ב- Chrome, פתח את ההגדרות דרך סמל הנקודות בפינה השמאלית העליונה. מצא את הקטע “פרטיות ואבטחה” על ידי גלילה למטה ולחץ על “מתקדם.” לחץ על “הגדרות תוכן”, ואז לחץ על “מטפלים” וודא שנבחר באפשרות “אפשר לאתרים לבקש להפוך למטפלים ברירת מחדל עבור פרוטוקולים”. אם כן, הוא יהיה צבעוני ולא אפור.

gmail-default-chrome

פתח את Gmail כרגיל. בסרגל ה- URL צריך להיות יהלום אפור בפינה השמאלית העליונה. לחץ עליו כדי להפוך את Gmail לברירת המחדל שלך. לאחר שתעשה זאת, הוא יטען אוטומטית כשתלחץ על קישורי “mailto”.

פיירפוקס

בפיירפוקס, בפעם הראשונה שתלחץ על קישור לכתובת דואר אלקטרוני, תינתן לך ההזדמנות לבחור את היישום שבחרת. בדיאלוג הבחירה יש תיבת סימון המאפשרת לך להגדיר אותה כברירת מחדל בהזדמנויות עוקבות.

gmail-default-firefox

אם כבר בחרת ברירת מחדל וברצונך לשנות אותה, פתח את דף אפשרויות Firefox באמצעות התפריט הנפתח שלו. כאשר “כללי” נבחר, גלול מטה עד שתראה את החלק “יישומים”. עיין שם בסוג התוכן של mailto ובחר “השתמש ב- Gmail” מרשימת האפשרויות.

ספארי

הדברים מסובכים עבור משתמשי ספארי. ישנו תוסף שעבד על גרסאות ישנות יותר של הדפדפן הזמין כאן, אך הוא לא עודכן לקראת המהדורה האחרונה. אתה יכול לנסות להציק למפתחים לעדכן אותו ב- github. מכיוון שהוא קוד פתוח, תוכלו לנסות אפילו לעדכן אותו בעצמכם. אולם אם נכשל באלה, האפשרות הטובה ביותר שלך היא לעבור בין דפדפנים.

קצה

Edge משתמש ביישום ברירת המחדל של Windows כדי לפתוח קישורי דואר. פירוש הדבר שאם אתה מגדיר את Windows לפתיחת Gmail בדפדפן אחר, Edge יפתח את הדפדפן כשאתה לוחץ על הקישורים. למרבה הצער, לא הצלחנו למצוא דרך לפתוח את Gmail באופן אוטומטי ב- Edge עצמה.

מחשבות אחרונות

אם עקבת אחר ההוראות האלה למכתב, עליך להיות טוב ללכת. עם זאת, שימו לב. מערכות הפעלה מעדכנות את עצמן מעת לעת ויש להן מנהג ערמומי להחליף את ההגדרות שלך. מה שעובד עכשיו אולי לא יעבוד בשבוע הבא.

אנו מקווים שהצלחת לעקוב אחר המדריך שלנו בהצלחה. ספר לנו כיצד עשית בתגובות למטה. אם נתקלת בבעיות או שיש לך טיפים נוספים להפקת המיטב מהדוא”ל שלך, נשמח לשמוע עליהם. תודה שקראתם.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map