בנה ענן פרטי משלך לכל יישום עם FileCloud

עם הרבה תכונות מרשימות 100% שלה מקומי ענן פרדיגמה, מטרות FileCloud להיות אחד פתרונות הענן הפרטיים המובילים. FileCloud הוא ייחודי במספר הדרכים, אבל אחת התכונות הכי המעניינות של FileCloud היא מערכת הענן הפרטית שלה – בדומה לשירותי דוגמת OwnCloud במובן זה שהיא מאפשרת למשתמשים לבנות עננים משלהם.


FileCloud מאפשר יצירה של עננים פרטיים בשרתים אישית פשוט על ידי התקנת היישום. FileCloud מספק סביבה וירטואלית לאחסון וניהול של קבצים ומשאבים מתארחים לאחר שמשתמש התקין את היישום.

עם פתרונות ענן פרטיים כמו FileCloud, עסקים וארגונים כבר לא צריכים לדאוג בעיות פרטיות או גישה של צד שלישי כדי הקבצים והמידע הסודיים שלהם.

ריכזנו ארבעה מהתכונות האטרקטיביות ביותר של FileCloud בסקירה זו.

פרטיות ואבטחה עם פרטי קלאוד

נזכיר איך אמרנו FileCloud נותן לך פתרון נטול דאגות בכך שהוא מאפשר לך לבנות ענן פרטי משלך בשרתים שלך? היתרון העיקרי בכך הוא שיש לך 100% שליטה על הנתונים שלך, ולעולם לא תצטרך לדאוג מגישה של צד שלישי לנתונים שלך.

זה חשוב בגלל הפחדים הנוכחיים במחזור גלובלי על ריגול באינטרנט והפרטיות של קבצים ונתוני מארחת ענן. מעבר לפרטיות, FileCloud יש גם פונקציות סריקה אנטי-וירוס ברמה ארגונית כדי להגן על הקבצים שלך.

ריאל חוצה פלטפורמת פתרון

FileCloud הוא לגמרי חוצה פלטפורמות – מדברים על תאימות מול Windows, Mac, לינוקס, iOS, אנדרואיד, בלקברי ו- Windows 8. למה זה חשוב? אנשים ועסקים רבים ניגשים כעת לנתונים עסקיים מרכזיים באמצעות מכשירים ניידים.


זמין פלטפורמת הצלב

למעשה, מכשירים ניידים הולכים וגדלים והופכים להיות הדרך העיקרית דרכה משתמשים ניגשים לנתונים. תאימות צולבת ניידת חשובה מכיוון שחברות רבות אינן מפעילות מדיניות מכשיר יחיד עבור הצוות.

גישה ניידת מלאה עם סינכרון קבצים בדרגה ארגונית & שיתוף

FileCloud מתוכנן תוך התחשבות במכשירים ניידים – כולל תמיכה מלאה בנייד בכל הפלטפורמות העיקריות של המכשירים הניידים. המשתמשים נהנים מתכונות כמו זמינות מלאה בכל הפלטפורמות והמכשירים הניידים (כולל iPhone, iPad, Android ו- BlackBerry).

ניהול מכשירים נייד – לנהל מרחוק מחובר למכשירים ניידים למנוע גישה לא מורשה ולסנכרון נייד מלא פתרון שיתוף.

סינכרון

עם FileCloud, עסקים וארגונים מנצלים שיתוף ברמת הארגון וסנכרון שיתוף וסנכרון קבצי חברה מכל מקום ובכל מכשיר. פלוס לסנכרן תכנים בין מחשבים והתקנים עבור פתרון דומה Dropbox ו- Box.com.

בנוסף, יישומי FileCloud לנייד מספקים פונקציונליות מלאה, מה שהופך אותם לפיתרון גמיש ורב תכליתי לעסקים וארגונים.

ביקורת ודיווח שניתן לפעול

FileCloud גם מספק את היכולת מלאה לפקח קובץ גישה ושימוש עבור הקבצים המתארחים שלך, נותן לך ביקורת מלאה ודוחות כולל מידע: כגון מעקב גישת משתמש (אשר הגיש מה ומתי), מעקב אחר פעולות משתמשים (מה המשתמש עשה במהלך גישה) ו מעקב אחר מצב גישה (כיצד הגישה לנתונים של המשתמש).


ביקורת ודיווח עם FileCloud

זה יכול להיות שימושי מבחינת אבטחה או מדיניות – פיקוח על אופן הגישה של משתמשים לנתונים מאוחסנים, במיוחד כדי לבדוק דפוסי שימוש או הפרות מדיניות אפשריות..

מה יש לא לאהוב – FileCloud הוא יקר ליטל

אמנם ברור שיש לזה הרבה יתרונות ותכונות, אך החיסרון המשמעותי הוא שקובץ FileCloud הוא מעט יקר. הקפד לבדוק את התקציב שלך כדי לבדוק אם זה יהיה פיתרון אידיאלי עבורך. התמחור של FileCloud נע בין 40 $ לחודש עבור תוכנית המתנע ל 229 $ לחודש עבור ההצעה המתקדמת ביותר..

החדשות הטובות הן שתוכנית המתנע מכילה 10 רישיונות משתמשים, כך שתוכלו להפיץ את זה בצורה די יפה. עיין ברשימה שלהלן לקבלת אוסף תמחור מלא מבוסס על מספר המשתמשים:

0 – 10 משתמשים: 499 $ לשנה (25 $ לשנה למשתמש נוסף)
20 משתמשים:749 $ לשנה
30 משתמשים:999 $ לשנה
50 משתמשים:1499 דולר לשנה
100 משתמשים:2749 $ לשנה

מעניין, FileCloud מציעה הנחות רישוי נפח עבור מספר גדול של משתמשים, וכן הנחה 30% זמין עבור מוסדות אקדמיים מוסמכים, מלכ”ר, או ארגונים המבוססים על אמונה. ניתן להשיג גם אחריות של 14% החזר כספי למשך 14 יום.

תחילת עבודה עם FileCloud

אם אתה אוהב FileCloud עד כה, אבל רוצה להשוות שירות דומה לפני שתבצע את ההחלטה שלך, תסתכל OwnCloud. ההתחלה עם FileCloud היא קלה, מכיוון שאתה נהנה ממבחן ניסיון בחינם מלא-פונקציונלי לפני שאתה רוכש את המוצר בפועל.

הפנה את הדפדפן שלך ל: http://www.getfilecloud.com/pricing/registertrial כדי להתחיל בניסיון ללא תשלום. למידע נוסף על FileCloud, עיין ב http://www.getfilecloud.com/how-it-works

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map