כיצד לסנכרן את משחקי המחשב השמורים שלך בין מחשבים עם Dropbox

מה ז’אנר המשחק המועדף עליך ― פעולה כמו Call of Duty, ספורט כמו פיפ”א 14 או פאזלים כמו גיל המוח? ובכן, לא משנה באילו משחקים אתם הכי אוהבים, האם אי פעם הבנתם כמה נהדר לשחק ולשמור משחקים במחשב אחד ואז לגשת אליהם ממשחק אחר במקום להיות תלוי רק במשחק אחד?


מרתק, לא?

ובכן, אז תשמח לדעת ש- Dropbox יכול לגרום לזה לקרות בקלות. אתה יכול לשמור קבצי משחק מהמחשב לחשבון אחסון של Dropbox ולשתף את הקבצים השמורים עם חברים בכל זמן ובכל מקום. בואו נגלה כיצד

.

התהליך

כאשר משחק מוריד, הקבצים נשמרים בדרך כלל בתיקיה המסמכים המקומיים שלי. עלינו להעתיק קבצים שמורים אלה ל- Dropbox ואז ליצור קישור סמלי שמצביע על Dropbox לתיקיית השמירה המקורית. בדרך זו, בכל פעם שאתה מתכנן להציל את המשחק, הוא יופנה מחדש לשמורות המסונכרנות ב- Dropbox.

כדי להקל על העבודה הזו, חילקנו את התהליך למספר שלבים לשם הבהרה.

שלב 1: גיבוי הקבצים

העבודה הראשונה היא גיבוי החיסכון שאתה מתכוון לסנכרן.

קבצים אלה עשויים לייצג כמות משמעותית של זמן משחק, כך שגיבוי הוא חשוב ביותר וזה אמור להיות הצעד הראשון.

שלב 2: התקן את לקוח Dropbox

התקנת לקוח Dropbox אמורה להיות השלב הבא, מכיוון שהיא תפשט את תהליך הסנכרון.

Dropbox לעומת Box
לקוח שולחן העבודה של Dropbox

עם זאת, וודא שיש מספיק מקום פנוי לפני שתתחיל אותו כך שהמאמץ לא יבוזבז.

שלב 3: אתר את קבצי המשחק השמורים

גלה היכן מאוחסנים קבצי המשחק במחשב המקומי. באופן אידיאלי, זה צריך להימצא בתיקיה המסמכים שלי או בתיקיה ‘המשחקים שלי’ שבתוכה, אך המיקום משתנה בהתאם למשחק.

אם עדיין אינך מצליח להבין זאת, נסה ללחוץ באמצעות לחצן העכבר הימני על סמל קיצור הדרך של המשחק ובחר באפשרות Open File Location מבין האפשרויות המוקפצות..

שלב 4: העבר תיקיות שמורות ל- Dropbox

זה די קל. נניח ששמירת המשחק ממוקמת בתיקיית המשחקים שלי ואתה רוצה להזיז אותם. עכשיו, כל מה שאתה צריך לעשות זה פשוט ליצור תיקיה ב- Dropbox שלך ולהעתיק לתוכם את הקבצים וזה הכל; הקבצים מהמחשב ל- Dropbox יועברו בצורה חלקה.

דרך נוספת החוצה היא התוסף לסנכרון התיקיות של Dropbox.

זה יעזור להעביר כל תיקיה לחשבון Dropbox שלך, ונוצר קישור סמלי כדי להצביע על הכתובת החדשה. כל שעליך לעשות הוא להתקין אותה ולחץ לחיצה ימנית על התיקיה שאתה מתכוון להעביר במחשב המקומי שלך, בחר באפשרות “סנכרן עם Dropbox” וזה הכל. זה יעביר את כל הקבצים השמורים תוך מספר שניות.

שלב 5: סנכרון במחשבים אחרים

שמרת את הקבצים שלך ב- Dropbox ועכשיו תרצה לסנכרן אותם למחשבים אחרים. אז איך לעשות זאת? להלן שתי דרכים לגרום לזה לקרות.

הסר או שנה את שם תיקיית השמירה המקורית של המשחק והפעל את הפקודה הבאה כמנהל.

“C: \ משתמשים \ שם משתמש \ מסמכים \ המשחקים שלי \ שם המשחק” “C: \ משתמשים \ שם משתמש \ Dropbox \ שמירת משחק \ שם משחק”

נתיב הקבצים הראשון צריך להיות תיקיית השמירה המקורית של המשחק, והשני צריך להיות תיקיית ה- Dropbox שמירה החדשה. כעת הקש Enter, והקישורים הסמליים ייווצרו. כדי להבטיח שזה עובד, חזור לתיקיה המקורית כדי לבדוק אם באמת קיצור הדרך נוצר. חזור על תהליך זה בכל המחשבים שברצונך לסנכרן..

חמישה באגים עננים גרועים ביותר

הדרך השנייה היא להשתמש באפליקציית סינכרון התיקיות של Dropbox. הורד אותו למחשב השני, אתר את שמירת המשחק ושוב בחר באפשרות “סנכרן עם Dropbox” כמו קודם. האפליקציה תזהה אם תיקיית Dropbox עם שם דומה כבר קיימת וכל מה שאתה צריך לעשות זה לאפשר לה להתמזג ו להחליף.

עם זאת, עליך לוודא שהקבצים השמורים כבר קיימים במחשב זה, ויש לגבות אותם למיקום אחר ואז יש להסיר את הקבצים הילידים מהתיקיה. זה יבטיח אפס סתירות עם שמירת Dropbox.

שלב 6: מבחן

שלב אחרון זה חשוב כדי לעזור לאמת האם התהליך באמת עבד. התחל את המשחק במחשב אחד, שמור אותו בכל מקום שרירותי ואז נסה להתחיל את המשחק הזה במחשב השני, ואם הוא מצליח, אתה אמור להיות מסוגל לטעון את הקובץ האחרון ששמור מהמחשב הראשון.!

ישנם כלים נוספים זמינים לסנכרון משחקי המחשב השמורים שלך בין מחשבים. אחד מהם שאתה בוודאי מכיר כבר הוא Steam Cloud, שהוא די פופולרי. עם זאת, בניגוד ל- Dropbox, הוא אינו תומך בכל מיני משחקים.

כמו כן, כשמדובר בחיסכון במשחקים, Steam Cloud אינו משחזר גרסאות קודמות, וניתן לעשות זאת באמצעות Dropbox בקלות.

סיכום

Dropbox די אמין, קל להתקנה ועובד בצורה יוצאת דופן. ברגע שמישהו מתרגל לתהליך העברת קבצים מהמחשב ל- Dropbox וגישה אליהם ממספר מכונות אחרות, הגדרת זה במחשבים נוספים אמורה להיות די קלה.

האם בדקת את התהליך עדיין? האם יש צעדים נוספים שתרצה להוסיף? אל תשאיר את התגובות ותודה רבה לך על הקריאה!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map