DreamHost מול HostGator קרב את זה בשנת 2020

DreamHost הוא בקלות אחד משירותי אירוח אתרים הטובים ביותר שבדקנו. הוא מציע שורה ארוכה של תוכניות, שכל אחת מהן מרגישה מעוגלת במחיר שלה, בנוסף למהירות מעולה, אבטחה מעולה ותמחור לא יקר. ל- HostGator, לעומת זאת, יש כמה בעיות, כלומר במחלקות הפרטיות והמהירות. 


בהשוואה זו של DreamHost מול HostGator, אנו הולכים לראות כיצד הם נערמים שלב אחר שלב, ומבודדים את המשתנים הגורמים להם לזרוח ואת אלה שגורמים להם לשקוע. בסופו של דבר, תדעי מה האפשרות הטובה ביותר לאירוח האתר שלך. עם זאת, אנו ממליצים לקרוא את סקירת DreamHost שלנו ואת סקירת HostGator בנוסף למדריך זה.

מכיוון שנתמקד בעיקר בשירותי אירוח אתרים אלה, הדירוג הכללי שלהם עשוי להשתנות. כפי שאתה יכול לראות בהשוואה של DreamHost לעומת SiteGround, לפעמים שירות טוב יותר משאר השוק אינו טוב יותר בהשוואה לאחד על אחד..

הגדרת קרב: DreamHost מול HostGator

לצורך השוואה בינינו, אנו פועלים באופן רופף אחר הקריטריונים המשמשים בביקורות בודדות. “באופן רופף” זו המילה האופרטיבית, כאן, שכן בעקבות הביקורות שלנו בדיוק יביא מרחץ דמים שמונה סיבובים שאינו רק ארוך, אלא גם לא הוגן. במקום לשים משקל שווה על, למשל, לאירוח סוגים ומהירות, עיבדנו את קריטריוני הבדיקה. 

גילינו שחמישה תחומים חשובים: תכונות, תמחור, קלות שימוש, מהירות ואבטחה. תמיכה חשובה גם היא, אך מכיוון שרוב מארחי האינטרנט תומכים לפחות בכבוד, זה בדרך כלל לא מהווה דאגה. כל סיבוב שווה נקודה, וכל שירות אירוח אתרים שטוען לשלוש נקודות או יותר בסוף יהיה המנצח שלנו. 

כל סיבוב יתחיל בכמה הערות לגבי הציפיות שלנו לאותם קריטריונים. לדוגמה, אנו מחפשים גיבויים יומיים בסיבוב הראשון ומדיניות החזר נדיבה בסיבוב השני. בשלב הבא, נדבר על כמה השירותים סיפקו את הציפיות שלנו לאותו סיבוב, ואז נשקול כמה מחשבות על השוואתם. לבסוף, נכריז על זוכה ונתן נקודה. 

עם זאת, אנו ממליצים לקרוא את כל הסיבובים ולא רק לסרוק את הזוכים. כמה סיבובים קרובים מאוד, מה שמאלץ אותנו לשפוט את השיפוט באילו היבטים אנו מאמינים שהם החשובים ביותר – הערכה שלא בהכרח חלה עליך.

1

תכונות

מארחי אתרים התפתחו בשנים האחרונות כשמדובר בתכונות. קרדיט המודעות בחינם של iPage נראה מעופש כעת בהשוואה לתוכנת השרת המתקדמת של Hostinger (קרא את סקירת iPage שלנו ואת סקירת Hostinger). אנו מעריכים דברים טובים במיוחד, אך הם אינם תחליף מתאים לדברים שאנו רואים בתכונות חיוניות. 

תכונות אלה צריכות לעזור לך לבצע שלושה דברים: לבנות, לבצע אופטימיזציה ולאבטח את האתר שלך. צריכה להיות לפחות תכונה אחת בכל אזור. לדוגמה, שירות סולידי בסבב זה יספק בונה אתרים, מטמון מובנה וגיבויים יומיים. אנו הולכים להשוות את מה שמציעים DreamHost ו- HostGator בכל מה שקשור לתכונות, וגם כאשר הם מציגים את הפיצ’רים האלה במערך..

DreamHost

DreamHost מציע מגוון מצוין של תכונות המשתלבות ישירות בשלושת האזורים שהוזכרו לעיל. נדבר על בנייה בעוד דקה, אך למיטוב, יש לך אחסון SSD מלא ומטמון בסוגים מסוימים של אירוח, וכדי לאבטח, יש לך גיבויים יומיים ותעודת SSL / TLS בחינם.. 

בעוד שהתוכניות המשותפות עדיין מציגות שפע של תכונות, התוכניות של וורדפרס בולטות ביותר. DreamHost הגיע למקום האירוח הטוב ביותר שלנו עבור מדריך וורדפרס עם תוכניות DreamPress שלו – פתרונות וורדפרס מנוהלים הבנויים בסביבת ענן (קרא את סקירת MDDHosting שלנו למארח אחר ממוקד בענן). 

תוכניות DreamPress מגיעות עם כל הפיצ’רים שהוזכרו לעיל, כמו גם CDN בלתי מוגבל, העלאת וורדפרס בלחיצה אחת, עדכוני וורדפרס מנוהלים וגירסה בתשלום של Jetpack, שהוא תוסף וורדפרס חיוני (כפי שתוכלו לקרוא במדריך למתחילים שלנו לשימוש וורדפרס). 

למי שאינו מכיר את וורדפרס, אתה יכול להשתמש ברמיקסר, שהוא בונה האתר של DreamHost. אמנם לא ממש מתאים לבוני אתרים הטובים ביותר שלנו, אבל Remixer הוא הצעה מוצקה, המתאימה לממשק בסגנון בלוק שדומה ל- Webnode (קרא את סקירת Webnode שלנו). גם בחירת הנושא מוצקה.

dreamhost-review-remixer

עם זאת, לרמיקסר יש יתרון ייחודי על פני בוני אתרים אחרים. אתה יכול להשתמש בבחירת הנושא המצוינת ובממשק גרירה ושחרור קל לעיצוב האתר שלך, אך אתה יכול גם לייצא את האתר המוגמר הזה לוורדפרס. אם אתה רוצה את הגמישות של WordPress אך לא אכפת לך להעסיק מפתח או לרכוש נושא, Remixer הוא אחת הדרכים הבודדות שאתה יכול לטבול בוהן בשני העולמות.. 

HostGator

ל- HostGator יש כמה שיותר תכונות כמו DreamHost, אך הם אינם נרחבים בטווח התוכניות. במקום לפרק את שכבות האירוח על סמך הביצועים, HostGator, לרוב, מפרק אותן על סמך התכונות שאתה מקבל, וזה נוהג מיום שראינו משירותים כמו Bluehost (קרא את סקירת Bluehost שלנו).

כמו iPage ו- JustHost (קרא את סקירת JustHost שלנו), HostGator מסיח את הדעת מהיעדר התכונות עם נקודות זכות בחינם למודעות ומספר רב של מתקינים בלחיצה אחת. אנחנו לא מתלוננים, אבל אלה ממש לא תכונות בשלב זה – הם הציפיות. מה שחסר זה אחסון SSD בין תוכניות, כמו גם גיבויים יומיים ומטמון, המופיעים בתוכניות וורדפרס..

תכונות שאינן כלולות בתכנית שלך זמינות בשוק ובעוד שאנו מעריכים את החנות הבלתי פוסקת עבור קניות, ובכן, אנו מעוניינים לכלול את רוב הפיצ’רים מהשער.. 

hostgator-review-marketplace

איפה שמאיר HostGator נמצא במחלקת הבניין. עומדים לרשותכם שני בוני אתרים, למרות שאחד מהם עדיף בעליל. הראשון הוא בונה האתר הביתי של HostGator, שכפי שאתה יכול לקרוא בסקירת Gator שלנו הוא לא כל כך מרשים.. 

אתה יכול גם להשתמש ב- Weebly לבניית האתר שלך. כפי שאתה יכול לראות בסקירת ה- Weebly שלנו, זו הכללה מוצקה לכל חבילת אירוח, המתאימה לממשק ללא שטויות, מבחר מופלא של ערכות נושא ואינטגרציות של צד שלישי. HostGator מספקת את חבילת ה- “connect”, המאפשרת להשתמש בגרסה החינמית של Weebly עם תחום משלך. 

מחשבות סביב סיבוב אחד

סבב זה אינו מסתכם בתכונות הכלולות, אלא במקום בו תכונות אלה נכנסות. DreamHost מספק את כל הדברים הבסיסיים בתוכניות, ובונה עליהם ככל שהמחיר עולה. לעומת זאת, HostGator מעניק לך בקושי שום דבר בקצה התחתון, מכריח אותך לשדרג לחבילה יקרה כדי לקבל רשימת תכונות מעוגלת היטב..

סיבוב: תכונות פוינט עבור DreamHost

לוגו של DreamHost
לוגו של HostGator

2

מחיר

תמחור הוא נושא מורכב עבור מארחי אתרים. אמנם ישנם יוצאים מהכלל (קרא את ה 1 שלנו&בדיקת IONOS אחת עבור אחת מהן), רוב השירותים ממתינים עד לקופה כדי להבהיר את התעריף שתשלם. מה שמפורסם כחבילה שעולה כמה דולרים בחודש הוא לרוב יותר מ- $ 100 כשאתה מזין את פרטי התשלום שלך. הסיבה לכך היא שתצטרך לרכוש אירוח מרובה שנים כדי להשיג תעריף הגון. 

בסבב זה אנו בוחנים את שערם של DreamHost ו- HostGator, אך גם עד כמה שיעור זה ברור בכל תהליך הקופה. בנוסף, אנו נשווה את משך הזמן הקיים של התוכניות והערבות להחזר הכסף.

DreamHost

DreamHost זול לכל אורכו, אם כי בהתחלה הוא לא נראה ככה. בהשוואה לשירות כמו Hosting24, שיעור DreamHost גבוה יותר (קרא את סקירת Hosting24 שלנו). עם זאת, עם חידוש, DreamHost זול יותר מרוב התחרות ונותן לך גמישות במהלך האתחול. אם אתה מחפש אירוח אתרים זול, DreamHost הוא הימור בטוח. 

התוכניות המשותפות מרשימות מאוד, כאשר DreamHost מציע שיעור היכרות של פחות מ -3 דולר לחודש למשך שנה או שלוש, ושיעור של 6 דולר לחודש לאחר החידוש. שיעור חידוש זה חל גם על התוכנית החודשית, ש- DreamHost מציעה, למרבה המזל, ללא עונש (קרא את סקירת Arvixe לדוגמא של מארח שמעניש את המשתמשים החודשיים). 

תוכניות DreamPress יקרות יותר, אך עדיין מעט זולות יותר מקינסטה עם מערך תכונות דומה (קרא את סקירת Kinsta שלנו). עם זאת, אם אינך יכול להניף את נקודת המחיר של 20 עד 30 דולר, SiteGround היא אלטרנטיבה תקציבית מצוינת (קרא את סקירת SiteGround שלנו).

עם זאת, מה שמייחד את DreamHost הוא הערבות להחזר הכסף שלה. יש לך 97 יום מלאים לשנות את דעתך, שלא ניתן להשיג זאת רק בערבות ההחזר הכספית של A2 Hosting בכל עת (קרא את סקירת A2 Hosting שלנו). הערבות של DreamHost חלה גם ללא קשר למשך הזמן. המשמעות היא שאם תחליט לרכוש תוכנית חודשית, עדיין יש לך צפון משלושה חודשים להחזיר את כל כספך. 

HostGator

השוואת טבלת התמחור של HostGator לשירותי DreamHost מראה כי השירותים דומים בכל הקשור לתעריפים. תוכניות משותפות מתחילות כמעט באותה נקודת מחיר, ותוכניות וורדפרס אפילו זולות יותר עם HostGator. עם זאת, מבטים יכולים להונות, וזה בהחלט נכון כאן. 

המחירים הרשומים באתר HostGator תקפים רק אם תרכוש שלוש שנות אירוח מראש. עם זאת, HostGator מציעה גם תוכניות לשנה ושנתיים, כמו גם משך זמן, שלושה ושלושה חודשים. ככל שאתה משך זמן קצר יותר, התעריף החודשי יקר יותר.

התוכניות לחודש, לשלושה ושישה חודשים גובות את שיעור ההתחדשות, שהוא 11 דולר לתוכנית המשותפת הזולה ביותר. HostGator אולי יעניק לך נתח טוב מהמונח הראשוני שלך, אבל אתה מפצה על זה בטווח הרחוק. יתר על כן, תצטרך לרכוש הרבה אירוח כדי לקבל את ההנחה, כלומר עלויות משמעותיות מראש. 

למרבה המזל, הערבות להחזר הכסף אינה רעה. HostGator מציע 45 יום לקבל החזר, וזה יותר מרוב המארחים. אף על פי כן, זה פחות מ- DreamHost ו- InMotion Hosting, שהאחרון בהם מאפשר לך 90 יום מלאים (קרא את סקירת ה- InMotion Hosting שלנו).

שתי מחשבות עגולות

כמו הסיבוב הראשון, זה די ברור. HostGator יקר יותר לאחר חידושו ומאלץ אותך לרכוש אירוח מרובה שנים כדי להשיג מחיר הגון. ל- DreamHost תכנית תמחור פשוטה שעולה בערך חצי יותר מחידוש והיא מעניקה לך גמישות בכל מה שקשור למשך זמן ללא עונש..

סיבוב: נקודת מחיר עבור DreamHost

לוגו של DreamHost
לוגו של HostGator

3

קלות שימוש

עם כל הסקירות שלנו בנושא אירוח אתרים, אנו רוכשים גלישה בסתר כדי שנוכל לחוות אותה כפי שהיית עושה. זה מתחיל בנחיתה באתר, גלישה ברשימת התוכניות הזמינות, בחירה בתכנית והשלמת התשלום. בסיבוב זה נבחן כמה קל לרכוש תוכנית ולהקים אתר עם DreamHost ו- HostGator.

DreamHost

DreamHost הופך את מציאת ובחירת התוכנית לפשוטה. האתר מודרני ואינטואיטיבי, וכל דף מוצר מספק מיתוג לצפייה בתעריפים חודשיים ושנתיים. לאחר שבחרת תכנית, האתר מביא אותך לתהליך ביקורת של צד שלישי שמייחד את התשלום הרב-שלבי של Namecheap (קרא את סקירת Namecheap שלנו). 

גם תהליך הקופה לא מפציץ אותך עם הרחבות או שירותים נוספים. זה שואל את משך הזמן שאתה רוצה לרכוש ומעט אחר, מה שהופך את כל התהליך ללא מאמץ. לאחר השלמת התשלום, תעבור ישירות לדף יצירת סיסמאות, וזה עדיף מאשר לשלוח דוא”ל עם אישורי הכניסה שלך (קרא את סקירת LunarPages שלנו כדי ללמוד מדוע). 

לבסוף, תוכלו להתחבר. DreamHost משתמש בלוח בקרה קנייני המשלב ניהול חשבונות ואתרי אינטרנט למקום אחד. עם זאת, זה חסר את העדינות של לוחות הבקרה שנראו עם פאגלי וקינסטה. לוח הבקרה של DreamHost דומה יותר ל- Midphase, ומציג את כל השירותים הזמינים דרך תפריט בצד שמאל (קרא את סקירת ה- Midphase שלנו).

dreamhost-review-panel-panel

במקום להתמקד אך ורק בשירות שרכשת, ל- DreamHost יש כרטיסיות עבור כל שירות שהוא מציע. מאחורי השירותים שאינם בבעלותך פרסומות לרכישתן, מה שמוביל לממשק נפוח. עם זאת, אנו אוהבים שהכל יהיה תחת קורת גג אחת, כך שקשה להאשים את DreamHost.

HostGator

HostGator מציג כמה סוגיות במהלך הקופה, לא מכיוון שהקופה קשה, אלא מכיוון שתצטרך להיות ערניים שלא לשלם יותר מדי עבור המנוי שלך. כאמור בסיבוב השני, HostGator מעניק לך תעריף לשלוש שנים. יתר על כן, הוא בוחר מראש תוספות מרובות במהלך הקופה, וזה מעצבן. 

לאחר שתסיים לשלם, HostGator ישלח לך אימיילים מרובים שאחד מהם מכיל את פרטי הכניסה שלך. שיטת משלוח זו מציבה כמה בעיות. אם הלקוח אינו מצליח ליצור חיבור מוצפן, הדוא”ל יגיע בחיבור לא מאובטח, כלומר התקפה של איש באמצע עלולה לחשוף את הפרטים המלוכלכים של חשבונך. יתר על כן, הסיסמה שנשלחה אלינו לא עבדה. 

עם זאת, תשכח במהירות את התקלות האלה ברגע שתנחת בלוח המחוונים. HostGator משתמש ב- cPanel שונה הראוי לאירוח אתרים הטוב ביותר שלנו עם מדריך cPanel, המשלב ניהול חשבונות וניהול אירוח תחת קורת גג אחת, בצורה אפילו יותר מובחנת מ- DreamHost.

hostgator-review-cpanel

אתה יכול לקפוץ לשוק לרכישת שירותים נוספים, לגשת לתמיכה באמצעות סרגל הצד השמאלי ולנהל את הדומיינים שלך הכל מאותו המסך. אם אתה רוצה לחפור בפרטים, HostGator מספק גרסה מלאה של cPanel. לוח המחוונים של HostGator מרגיש כמו הגרסה השנייה של DreamHost. זה יותר תמציתי, חזק יותר ומוטב טוב יותר.

שלוש מחשבות עגולות

ל- DreamHost יש תהליך ביקורת פשוט, ואילו HostGator שומר אותך על הרגליים על ידי בחירה מראש של משך זמן וכמה תוספות. עם זאת, לוח הבקרה הוא משמעותי יותר כאן. הם דומים מאוד, בסך הכל, אבל HostGator מרגיש מעודן יותר, וזה מספיק בכדי להכניס אותו ללוח בפעם הראשונה.

סיבוב: נקודת קלות שימוש עבור HostGator

לוגו של DreamHost
לוגו של HostGator

4

מהירות וזמן פעולה

אנו מודדים מהירות וזמן פעולה באמצעות שני כלים: בדיקת מהירות Pingdom ועמסת השפעה. כדי להבטיח מגרש משחק ישר במהלך הבדיקות, אנו משיקים אתר המשתמש בתוכנית המשותפת הזולה ביותר ומתקינים עותק ריק של וורדפרס. כך נוכל לבטל משתנים ולבודד את הביצועים של מארח האינטרנט בלבד.

DreamHost

DreamHost הצליח היטב בבדיקת המהירות שלנו, למרות שראינו מארחים מהירים יותר. זה קלע 90 מתוך 100 מפינגדום, מה שרמז על מידה טובה של הפרעות ממארח ​​האינטרנט במהירות הטעינה. לשם השוואה, Bluehost קלעה 94 מתוך 100, ו- A2 Hosting ו- SiteGround קיבלו 96. 

מבחן dreamhost-review-speed-speed

בחפירה בתרשים שלמעלה, אנו יכולים לראות שרוב זמן הטעינה – שהיה ארוך יותר משנייה אחת – נבע ממדד ההמתנה. פירוש הדבר שהדפדפן חיכה לקבל נתונים מהשרת. התחשבות בתכנית המשותפת הזולה ביותר אינה כוללת את המטמון הכלול בתוכניות של DreamPress, זהו האשם הסביר ביותר.

להשפעת עומס היו תוצאות טובות יותר. אנו משתמשים בכלי זה כדי להלחיץ ​​את השרת ולשלוח 50 משתמשים וירטואליים תוך חמש דקות. במהלך הזמן הזה, אנו מציינים את זמן התגובה של כל משתמש, כמו גם את כל הבקשות שלא מולאו. ל- DreamHost הייתה רמת חוסר עקביות הגונה, למרות שהיא הייתה רחוקה מהביצועים האיומים שציינו בסקירת GreenGeeks שלנו. 

dreamhost-review-load-impact

במהלך הבדיקה שלנו היה לנו זמן אחוז של מאה אחוז. עם זאת, DreamHost כיסה אם יש לך השבתה. בשונה מרוב מארחי האינטרנט שמבטיחים 99.9 אחוז uptime, ל- DreamHost יש ערבות של 100 אחוז Uptime. עבור כל שעה שהאתר שלך מושבת, תקבל זיכוי ליום אירוח אחד. עם זאת, זה רק עד 10 אחוז מקסימום מתקופת האירוח הבאה שלך, כלומר זה מכסה רק את שלוש השעות הראשונות.

HostGator

HostGator הוא האתר עם הביצועים הגרועים ביותר שניהלנו באמצעות Pingdom. הוא קלע 83 מתוך 100, וזה יותר הבדל מ- DreamHost מכפי שהיה נראה בהתחלה. לאתר שלנו לא היה תוכן, ולכן 17 נקודות מהציון המושלם מעידים על כך שיש אופטימיזציות ש- HostGator לא לוקח. 

מבחן hostgator-review-speed-speed

אנו יכולים לראות בגרפיקה שזמן ההמתנה היה נמוך יחסית. הנושא הגדול יותר הוא של- HostGator היו יותר בקשות, ככל הנראה לגבי עמודים “בקרוב” וכדומה. HostGator חסם גם מספר מהבקשות הללו, ומשמעות הדבר היא שהם אכלו תקורה מיותרת ברשת מבלי שהם ממש תורמים דבר. 

בעוד של- DreamHost יש מידה מסוימת של חוסר עקביות במהלך מבחן ההשפעה על העומס שלנו, ל- HostGator היה אפילו יותר. למרבה המזל, כל הבקשות שלנו הצליחו לעבור, אך היו מספר דוקרנים שהופיעו ככל שעומס המשתמש גדל.

hostgator-load-impact

באשר לזמן הפעולה של זמן, HostGator טוב יותר מרוב השירותים. יש ערבות של 99.9 אחוז זמן הפעלה שבניגוד לאחיו של אח, HostMonster – באמת אומר משהו (קרא את סקירת HostMonster שלנו). אם האתר שלך אי פעם נופל מתחת ל- 99.9 אחוז זמן, תקבל חודש אירוח בחינם. עם זאת, האחריות חלה רק על תוכניות משותפות ומשווקים.

סיבוב ארבע מחשבות

לפי המספרים, DreamHost ניגב את הרצפה עם HostGator בסיבוב הזה. זה לא רק ביצע טוב יותר בעת שליחת משתמש יחיד לאתר, הוא גם טיפל בעומס של 50 מבקרים טוב יותר. עם זאת, ל- HostGator יש את הערבות הגבוהה ביותר לזמן הפעולה. אמנם זה לא מספיק כדי להעניק לו את הזכייה בסיבוב הזה, אבל יש לקחת בחשבון.

סיבוב: מהירות ונקודה Uptime עבור DreamHost

לוגו של DreamHost
לוגו של HostGator

5

בטיחות ופרטיות

אמנם היו לנו כמה סיבובים קדימה ואחורה, אך זה פשוט כמו שהם מגיעים. Endurance International Group (EIG) הוא הבעלים של HostGator, אשר (כפי שאתה יכול לקרוא בסקירת האתר שלנו 5) מבשר בצורה גרועה מאוד לאבטחה ופרטיות. DreamHost, לעומת זאת, שומר על הקדשה ברורה לנתונים שלך שנראו כמעט בשום מקום אחר.

DreamHost

DreamHost נותן לך את כל הכלים הדרושים לך כדי לאבטח את האתר שלך. אתה מוגן אוטומטית עם אישור SSL / TLS בחינם, גיבויים יומיים, שילוב Cloudflare וחומת אש של יישומי אינטרנט. יתר על כן, DreamHost כולל את תכונות האבטחה הללו בכל התוכניות, מה שאומר שאתה מוגן ולא משנה איזה מחיר אתה משלם. 

הדבר היחיד שלא נכלל הוא כלי להסרת תוכנות זדוניות, למרות ש- DreamHost מציע את DreamShield תמורת 3 דולר לחודש. DreamShield תסרוק את האתר שלך מדי שבוע אחר תוכנות זדוניות וינקה אוטומטית את כל מה שהוא מוצא. בהתחשב ברוב כלי התוכנה הזדוניים במחיר זה פשוט סרוק את האתר שלך, DreamShield הוא מרשים. 

אולם מרשים ככל שהוא, זה כלום לעומת המסירות של DreamHost לפרטיות המשתמשים. כל תחום מספק פרטיות תחום בחינם, שמחליף את המידע שעליך להזין ברשומת WHOIS במידע של DreamHost. ישנם רק קומץ שירותים אחרים הכוללים רמה זו של הגנת הפרטיות, כאשר WestHost הוא אחד מהם (קרא את סקירת WestHost שלנו).

מדיניות הפרטיות גם היא איתנה, אך המאבק של DreamHost עם משרד המשפטים האמריקני (DOJ) מדבר כרך גדול יותר מזה. בשנת 2017, DreamHost הגן על אתר אותו אירח ואת 1.3 מיליון כתובות ה- IP שביקרו בו. ההתנגשות עם ה- DOJ עברה כל הדרך לבית המשפט העליון בוושינגטון. בסופו של דבר, בית המשפט מצא כי לממשלה “אין הזכות לחטט את המידע המופיע באתר של DreamHost.”

HostGator

כאמור בתחילת הסבב, EIG היא הבעלים של HostGator. במקום להיות בעל מדיניות פרטיות משלו, כל המותגים של EIG בערך 80 משתמשים בערך במדיניות פרטיות קולקטיבית, המעניקה למונוליט אישור מפורש לשכרה של הנתונים שלך ולמכור אותם למפרסמים.. 

רשימת השותפים לפרסום כוללת שירותי אינטרנט של אמזון, WPBeginner, Yahoo, Bing, Google Ads, Facebook, Twitter ורבים רבים אחרים. EIG אוספת באופן לא -ולוגי את כל מה שאתה ומוכר אותו למטרות רווח. פרטיות הדומיין של HostGator, באופן לא מפתיע, מציגה 15 דולר לשנה. 

למרבה המזל, תכונות האבטחה טובות יותר. HostGator כולל גיבויים יומיים באמצעות cPanel בתוכניות משותפות ובאמצעות CodeGuard על יקר יותר. עם זאת, זה אפילו לא כולל את SiteLock – גרסת ה”לייט “- חבל. למרבה המזל, אתה עדיין מקבל תעודת SSL / TLS בחינם. 

עם זאת, תכונה מרכזית אחת שחסרה היא חומת אש ליישומי אינטרנט. זוהי תכונה הכלולה בחבילת SiteLock של 40 דולר לחודש. חלק מהתכונות הללו מופיעות בתוכניות היקרות יותר, כמו טווח וורדפרס, אך הן צריכות להתרחב הרבה יותר.

מחשבות סיבוב חמש

הסיבוב הזה הוחלט לפני שכתבנו מילה, לא בגלל שאנחנו רוצים ש- HostGator יפסיד, אלא בגלל שאנחנו יודעים כמה הם מותגי EIG רישומים. DreamHost הוא מדהים בכל הנוגע לביטחון ופרטיות, כך שהוא יכה כמעט בכל מארח. במקרה זה הוא זכה בקילומטר. 

סבב: נקודת אבטחה ופרטיות עבור DreamHost

לוגו של DreamHost
לוגו של HostGator

6

מחשבות אחרונות

DreamHost סחף את הלוח ונפל מעט מאחור בנוחות השימוש שלו. עם זאת, זה קרה רק מכיוון שלוח הבקרה של HostGator כל כך טוב, לא בגלל שפאנל הבקרה של DreamHost גרוע. בסך הכל, DreamHost הוא אחד משירותי אירוח האינטרנט הטובים ביותר בסביבה, ואנחנו שמחים להכריז שהוא האלוף שלנו. 

הזוכה: DreamHost

בעוד HostGator הוא אחד המותגים הטובים ביותר ב- EIG, הוא נופל כמעט בכל החשבונות. לכל דבר יש אזהרה, שהוחמרה עוד יותר בהתחשב במחיר גבוה ממרבית המארחים. אם אינך מרוצה מ- DreamHost, אנו ממליצים לבדוק את ארכיב האירוח שלנו לפני שאתה רוכש תוכנית עם HostGator. 

האם אתה חושב ש- DreamHost היא גם האפשרות הטובה יותר? אם לא, מדוע? ספר לנו את מחשבותיך בתגובות למטה. כמו תמיד, תודה שקראתם. 

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map