קרבוניט לעומת CrashPlan: יש לנו מנצח ברור

אם אתה מנסה להחליט אם CrashPlan או Carbonite הם הגיבוי המקוון הטוב ביותר להחלטה העסקית עבורך, נחתת במקום הנכון. במהלך סקירה ראשונית זו, אנו נבחן את יריבי ההתאוששות מאסון זה שנים אחר סיבוב לפני שנבחר זוכה.


נשווה את העלויות ואז נפנה את תשומת ליבנו לתהליכי הגיבוי והשחזור של כל אחד מהם. לאחר מכן נסיים במבט על אבטחה ותמיכה. אנחנו בטוחים שזה יהיה קצת מתחלק, אבל אנחנו חושבים שנחתנו על מנצח ברור עבור רוב בעלי העסקים הקטנים שם בחוץ: CrashPlan, למרות שקרבוניט מתקרב.

אם אף אחד מהשירותים אינו עונה על צרכיך, אל תצטער: יש לנו אוסף מלא של ביקורות גיבוי מקוונות שתוכל לבדוק אותם. ריכזנו עבורכם מספר השוואות גיבוי עסקיות אחרות לשיקולכם, כולל סקירת CrashPlan לעומת IDrive ואחת עבור CrashPlan לעומת Backblaze.

כמובן שיש לנו גם סקירה מלאה של CrashPlan לעסקים קטנים וסקירת Carbonite for Office שתוכלו לבדוק גם..

הקרב: CrashPlan לעסקים קטנים לעומת Pro Carbonite Safe

אמנם לא CrashPlan וגם לא קרבוניט הם כלי הגיבוי המהיר ביותר ואפילו הגדול ביותר הכולל תכונות לעסקים בשוק, אך שניהם הם שירותים בעלי יכולת קלה ונוחות לשימוש ומספקים תמורה טובה יחסית לאופציות היקרות יותר בחוץ..

CrashPlan, מצידה, מקדישה כעת את כל התשתית שלה להתאוששות מאסון עבור עסקים, לאחר שגרמה את פיתרון הגיבוי המקוון האישי שלה בשנת 2017 (למרבה האימה). בעוד שלקרבוניט יש תוכנית אישית הזמינה בין כלי הגיבוי המקוון הטובים ביותר ללא הגבלה, התוכניות העסקיות שלה הן אלטרנטיבה משכנעת ל- CrashPlan לעסקים קטנים, לפחות על הנייר.

בהמשך נראה את כל השירותים במהלך חמישה סבבים, כמובטח: תוכניות מחירים, תהליך גיבוי, שחזור תהליך, אבטחה ותמיכה. לאחר כל סיבוב, נכריז על מנצח, ואז נסכם את הממצאים שלנו כדי להכתיר אלוף גיבוי כללי.

1

תוכניות מחיר

בשורה התחתונה זה לא הכל בגיבוי, אבל עבור חברות קטנות ובינוניות המעוניינות להגביל את ההוצאות, זה די קריטי. בנימה זו, ראשית נעריך ערך על ידי סקירת עלויות תוכנית המחירים של CrashPlan ו Carbonite ביחס לכמות האחסון הכוללת והתקנים נתמכים..

CrashPlan לעסקים קטנים

CrashPlan עושה את הדברים די פשוטים בכל מה שקשור לבחירת תוכנית לעסק שלך: יש רק אחד. זו גם עסקה טובה עם שטח גיבוי בלתי מוגבל תמורת 10 דולר בלבד לחודש.

התוכנית נקראת CrashPlan לעסקים קטנים אך השם עצמו הוא משהו משריד שנותר מהימים בהם החברה גם הציעה תוכנית גיבוי בלתי מוגבלת לשימוש אישי. (אם זה הצורך שלך, ל- Backblaze יש 5 דולר לחודש תכנית ללא הגבלה לשימוש ביתי.)

אמנם ערך נהדר עבור אלה ללא טרה-בתים של נתונים לגיבוי, אך מנוי בודד טוב רק למחשב אחד, ול- CrashPlan אין הנחות לרכישת הגנה עבור עובדים רבים. זה גם לא מספק גיבוי לסמארטפון, כמו שירותים אלה בגיבוי הטוב ביותר שלנו למאמר נייד.

מצד שני, אתה יכול לחבר למחשב כמה כוננים חיצוניים שרוצים ולהוסיף אותם לתכנית הגיבוי שלך ללא עלות נוספת. זה לא כולל מכשירי NAS אבל זה עדיין שימושי לאלה עם ערימות של דיסקים קשיחים להגנה.

גם התוכנית עצמה אינה מטילה מגבלות בגודל קובץ, ו- CrashPlan טוענת שלא להצער את רוחב הפס שלך אם תעלה יותר מדי נתונים (תרגום: אל תהסס להשתגע).

אנו ממליצים לתת לסיבוב הניסיון בחינם ספין לפני שתתחייב, למרות שתוכל לבטל בכל עת שתרצה לאחר ההרשמה. תקופת הניסיון טובה למשך חודש וכמו המנוי, היא אינה מוגבלת.

Pro Carbonite Safe Pro

אמנם תוכנית השימוש האישית של קרבוניט אינה מוגבלת, אך האפשרויות העסקיות שלה אינן. הם גם לא כמעט נוחים.

ישנן שלוש תוכניות בטוחות קרבוניט זמינות לעסקים: Pro, Power ו- Ultimate. ניתן להשתמש בכל אחד מהם לגיבוי מחשבים ללא הגבלה. Carbonite Safe Power מאפשר גם לך לגבות שרת אחד, ואילו Ultimate כולל גיבוי שרת בלתי מוגבל.

אנו אוהבים את גיבוי המחשב ללא הגבלה, אך הבעיה עם קרבוניט היא שלא תקבל הרבה שטח ענן לכסף שלך. למעשה, מנוי Carbonite Safe Pro מגיע עם גיבוי של 250 ג’יגה בלבד בסביבות 270 $ לשנה. זה מסתכם במעל 20 $ לחודש.

אתה יכול להוסיף גיבוי נוסף אם זה לא מספיק, וזה כנראה לא יהיה עבור יותר משניים או שלושה מחשבים. עם זאת, כל גיבוי נוסף של 100 ג’יגה-בייט יעלה לך 100 $ נוספים לשנה.

יש לשלם גם מנויים מדי שנה, כך שתקבע עם העלות אם תחליט לקחת את העסק שלך למקום אחר. הקפד לנצל את המשפט בן 30 הימים לפני שתנעל את עצמך.

מחשבות סביב סיבוב אחד

אם תוקע בחירה בין CrashPlan לעסקים קטנים ותוכנית בטוחה בקרבוניט, לעסקים רבים לא הייתה ברירה ללכת עם קרבוניט בגלל העובדה שתוכניות הכוח וה- Ultimate שלה כוללות גיבוי שרתים. עם זאת, ישנן אפשרויות רבות אחרות לגיבוי שרתים כמו אלה שבמדריך הטוב ביותר לגיבוי שרתים שלנו, שיהיו טובים יותר באופן כללי.

כשמדובר בגיבוי ממוחשב במחיר סביר לעסק שלך, עלינו להנהן חזק ל- CrashPlan. 10 דולר לחודש לגיבוי ללא הגבלה היא עסקה טובה בהרבה מ 22 $ לחודש עבור 250 ג’יגה-בייט, ו- CrashPlan לא ננעל אותך בהתחייבות לשנה..

סבב: נקודת תוכניות מחיר עבור Crashplan Pro

לוגו של גיבוי קרבונט בטוח Pro
לוגו של CrashPlan לעסקים קטנים

2

תהליך הגיבוי

בשלב הבא נכיר לך את תכונות הגיבוי והתהליכים הבסיסיים של CrashPlan ו- Carbonite ונברר מה מספק את השילוב הטוב ביותר בין נוחות ותכונות..

CrashPlan לעסקים קטנים

גיבוי עם CrashPlan אינו פשוט כמו שימוש ללא גבול יריבה בלתי מוגבלת, אך החוויה הכוללת היא עדיין פשוטה לשביעות רצון. כדי ליצור תוכנית גיבוי, תשתמש בלקוח שולחן העבודה כדי לתייג אובייקטים במערכת הקבצים שלך לצורך גיבוי.

לחץ על “גיבוי” באפשרויות הניווט בצד שמאל של הלקוח, ואז לחץ על כפתור “שנה” תחת “קבצים.” תוכל לבחור גם תיקיות וגם קבצים לגיבוי.

אנו ממליצים לגבות ברמת התיקיה, ואז לא לכלול קבצים שאינך רוצה לגבות בהמשך. אתה יכול למעשה לבצע אי הכללה לפי סוג קובץ אם ברצונך לדלג על מערכת, קבצים זמניים וכדומה.

תוכל גם להגדיר יעד גיבוי. בעוד שהיעד הוא ענן CrashPlan כברירת מחדל, אתה יכול לבצע גיבוי לכוננים חיצוניים אם אתה מחפש ליישם גיבוי בענן וגם מקומי, וזה מומלץ אם אתה מנוי לבית הספר למחשבים לגיבוי 3-2-1 (ועליך לעשות זאת ).

לקוח CrashPlan for Small Business מפעיל גיבוי רציף, כלומר קבצים מוגנים בזמן אמת כמעט בזמן הוספת קבצים חדשים או שינוי קבצים קיימים. אם אתה מעדיף גיבויים פחות רגילים, תוכל להשתמש בתכונות התזמון של הלקוח כדי להגביל את הפעולות לשעות מסוימות או לימים מסוימים..

עם זאת, באופן כללי, אתה אמור להיות בסדר לרוץ עם גיבוי רציף שכן, כדי לשמור על רוחב הפס, רק הדלתא של הקבצים שהשתנו מועתקת לענן ולא לכל הקובץ (אם זה יווני עבורך, בדוק את הבלוק שלנו – מאמר סנכרון קל כדי לגלות על מה אנחנו מדברים).

בנימה סופית, CrashPlan דוחס קבצים כברירת מחדל. באופן כללי, דחיסה משמשת לצמצום שטח הקבצים בענן, אולם עם CrashPlan זה לא אמור להוות בעיה עבורכם (מכיוון שאינו מוגבל).

CrashPlan מציין שתהליך הדחיסה מזרז גם את הגיבוי שלך והוא חסר אובדן, כלומר הוא לא ישפיל את הקבצים שלך בשום דרך. עם זאת, מניסיוננו דחיסה נוטה לעתים קרובות להאט את הגיבוי. אנו ממליצים לכבות אותו אם אתה נתקל בהעלאות איטיות כדי לראות אם זה עוזר להעביר את הדברים.

Pro Carbonite Safe Pro

במובנים רבים, הגדרת תוכניות גיבוי עם קרבוניט כרוכה בהרבה פחות עבודה מאשר CrashPlan. זאת מכיוון שהיא נוקטת בגישת ה- Backblaze של סריקת המחשב וגיבוי כל הקבצים מסוג מסוים, כולל מסמכים, תמונות, קטעי וידאו, אימיילים וסוגי הקבצים הנפוצים האחרים..

למרות שאנו אוהבים גישה זו בגיבוי בלתי מוגבל, Carbonite עוקף את סך כל הנתונים שלך, מה שיכול להפוך את התפיסה של הכל לגישה איומה, במיוחד אם יש לך מחשבי עובדים מרובים המחוברים לחשבון שלך..

אם זו בעיה, אתה יכול להיכנס לממשק הדפדפן Carbonite וליצור מדיניות גיבוי שניתן להחיל על מחשבים בחשבונך, ולהגביל את הגיבוי לתיקיות וסוגי קבצים מסוימים..

למעשה, אולי תרצו לצבוט אותה בכל מקרה מכיוון שלקרבוניט קיימת מדיניות ברירת מחדל המגבילה את הגיבוי לתיקיית שולחן העבודה, לתיקיית המסמכים, לתיקיית נתוני Outlook, לתיקיית התמונות שלי, לתיקיית המוסיקה שלי ולתיקיית הווידיאו שלי (ב- Windows). קבצים זמניים ומערכת אינם נכללים כברירת מחדל.

גיבויים פועלים ברציפות עם Carbonite Safe כדי לעזור לשמור על הכוננים שלך מוגנים בזמן אמת בזמן אמת, אך אתה יכול לבטל את הסכמתך אם ברצונך לגבות רק פעם ביום או להשבית את הגיבוי בשעות מסוימות..

Carbonite מגבה רק את החלקים שהשתנו בקבצים שנערכו, כמו CrashPlan, כך שהיא אמורה לפעול בצורה יעילה למדי מבלי להשבית את הגיבוי הרצוף. קרבוניט גם דוחס קבצים באמצעות מה שהחברה קובעת שהוא דחיסת zlib ללא אובדן. אין אפשרות לכבות את זה.

שתי מחשבות עגולות

הבעיה הגדולה ביותר שלגבי הגיבוי של רוב הקבצים שלהם היא זהה עבור CrashPlan וגם עבור Carbonite: מהירות. אמנם זה לא נושא ענק לאחר שתשלים את תהליך הגיבוי הראשוני שלך, אבל התגברות על הגבנון הזה תבדוק את סבלנותך.

בדקנו את שני השירותים ובשני המקרים לקח לנו למעלה משעה לגיבוי קבצים בשווי גיגה-בייט. אם יש לך 500 גיגהבייט של קבצים לגיבוי, סביר להניח שתסתכל קרוב לחודש כדי להשלים את השלב הראשוני.

תוכלו לקרוא את המאמר הכללי שלנו אודות הציפיות למהירות הגיבוי בכדי ללמוד עוד על גורמים המשפיעים, אך נראה כי הנושא המרכזי בשני השירותים הוא היעדר תשתיות רבות..

אם מהירויות גיבוי מהוות דאגה גדולה, שקול שירות עם מרכזי נתונים מרובים ברחבי העולם, במקום זאת, כמו Rackspace Cloud Files. (בשיתוף עם גיבוי CloudBerry כדי לנהל את תהליך הגיבוי, כמובן, כמפורט בהתחלתנו עם מדריך Rackspace.)

לגבי העניין, אנו נותנים סיבוב שני לקרבוניט. השימוש בגיבוי מסוג קבצים בשילוב עם גיבוי מיקום קבצים, בנוסף ליכולת ליצור מדיניות גיבוי, מקל על תכנון תוכניות גיבוי שלמות..

סבב: נקודת תהליך גיבוי לעסקי קרבוניט

לוגו של גיבוי קרבונט בטוח Pro
לוגו של CrashPlan לעסקים קטנים

3

שחזור תהליך

חשוב לא פחות מהכניסה של הקבצים שלך לענן הוא היכולת להחזיר אותם במהירות ובקלות כאשר אסון יכה. עם זאת בחשבון, סיבוב שלוש עוסק בשחזור קבצים.

CrashPlan לעסקים קטנים

אתה יכול לשחזר קבצי גיבוי ישירות מלקוח שולחן העבודה על ידי לחיצה על הכרטיסייה “שחזור”. עץ קבצים יאפשר לך לבדוק ולבטל את הסימון של תיקיות וקבצים. כשתהיה מוכן לשחזר, פשוט לחץ על כפתור “שחזור” בסמוך לתחתית המסך.

אתה יכול גם לשחזר גרסאות קודמות של קבצים. ניתן להגדיר את CrashPlan כך שתשמור כל גרסה של כל קובץ, שהיא שימושית הן עבור הפיכת שינויים לא רצויים וגם פגמים בקבצים. מכיוון שאתה מקבל שטח גיבוי ללא הגבלה באמצעות CrashPlan, אין שום פגיעה בגרסאות בלתי מוגבלות.

CrashPlan יאפשר לך גם לשחזר קבצים למיקומם באופן אוטומטי או להוריד קובץ .zip לכונן הקשיח שלך לעבודה ידנית..

בנוסף ללקוח שולחן העבודה, תוכלו לגשת לקבצים מממשק הדפדפן CrashPlan ואפליקציות סלולריות לאנדרואיד ו- iOS. זה מספק אמצעי נוח להגיע לקבצים בכביש ובמחשבים שלא שייכים לך.

Pro Carbonite Safe Pro

קרבוניט תומך גם בשחזור קבצים ישירות מלקוח שולחן העבודה. עם זאת, זה רק לצורך התאוששות הכל בבת אחת. יש גם אפשרות לשחזר קבצים בודדים, אך היא תפנה אותך לממשק הדפדפן כדי לנהל את תהליך השחזור.

בעת שחזור כל הקבצים שלך באמצעות לקוח שולחן העבודה, אתה יכול לבחור לשחזר את הכל בחזרה למיקומו המקורי או להוריד קובץ zip..

שחזור אינטרנט מאפשר לך לבחור תוכן להורדה על ידי סימון התיבה שלידו. אין אפשרות להחזיר קבצים בודדים למיקומם המקורי, כך שתצטרך לטפל בחלק זה לבד.

לקרבוניט יש גם אפליקציות סלולריות לאנדרואיד ו- iOS בהן תוכלו להשתמש כדי לגשת לקבצים שלכם. כברירת מחדל, Carbonite תמיד שומר לפחות שלוש גרסאות של קבצים המגובים במחשבי Windows. עם זאת, גרסאות לא מוצעות עבור לקוח ה- Mac מסיבה כלשהי.

שלוש מחשבות עגולות

אין ממש הרבה כדי להפריד בין תהליך השחזור בין CrashPlan לקרבוניט. שתיהן קלות יחסית לשימוש, בעלות יכולות גרסה טובות (אלא אם כן אתה משתמש ב- Mac Carbonite) ומאפשרות לך לשחזר קבצים למיקומם המקורי או להוריד אותם בקובץ zip. לשניהם יש גם אפליקציות לסמארטפון לגישה לקבצים שלך.

עם זאת, CrashPlan מציע גמישות רבה יותר. ראשית, אתה יכול לשחזר קבצים בודדים למיקומם המקורי, ואילו Carbonite מאפשר לך לעשות זאת רק אם אתה משחזר את כל הגיבוי שלך. כמו כן, קרבוניט מכריח אותך לשחזר קבצים נפרדים באמצעות GUI של הדפדפן, ואילו באמצעות CrashPlan אתה יכול לעשות זאת גם באמצעות לקוח שולחן העבודה..

סבב: שחזור נקודת התהליך עבור Crashplan Pro

לוגו של גיבוי קרבונט בטוח Pro
לוגו של CrashPlan לעסקים קטנים

4

אבטחה

האבטחה של קבצים המאוחסנים בענן היא תמיד עניין גדול, במיוחד למשתמשים עסקיים. בסופו של דבר נסקור את אפשרויות ההצפנה ואת כל שאר הדברים שתרצו לדעת עליהם לפני שנתנו לאחת מהחברות להגן על הקבצים שלכם.

CrashPlan לעסקים קטנים

כשאתה שולח קבצים ל- CrashPlan לגיבוי, הם מוצפנים מקצה לקצה. פירוש הדבר שהקבצים שלך אינם ניתנים לקריאה לפני שאתה עוזב את המחשב שלך ואינם מחוברים יחד עד שתשחזר אותם. במעבר הם מוגנים גם באמצעות אבטחת שכבת תעבורה (TLS).

כברירת מחדל, CrashPlan מנהל את מפתחות ההצפנה עבורך, מה שמאפשר לחברה לאפס את הסיסמה שלך אם תשכח אותה. עם זאת, פירוש הדבר הוא גם כי הקבצים שלך יכולים להיות מפוענחים על ידי החברה באמצעות בקשת אכיפת החוק, או על ידי מישהו שגונב את המפתחות האלה משרת CrashPlan (הפרות הן בדרך כלל בעבודות).

כדי להבטיח מפני אפשרויות אלה, ל- CrashPlan יש אפשרות להצפנה פרטית שתוכל וצריך לאפשר. משמעות הדבר היא שרק אתה יכול לפענח את הקבצים שלך.

פרוטוקול ההצפנה המשמש את CrashPlan הוא AES, שהוא אותו פרוטוקול המשמש את רוב ספקי הענן האחרים, רוב הבנקים, ורוב הארגונים הממשלתיים. רמת ה- AES המשמשת היא 256 ביט, שעם הטכנולוגיה הנוכחית ייקח מיליארדי שנים רבות לפיצוח באמצעות כוח ברוט.

הזכרנו גרסאות קודם לכן, אך כדאי להזכיר שוב כאן כיוון שתכונה זו מאפשרת לכם לבטל את הנזק שנגרם כתוצאה מתוכנות ransomware כמו CryptoLocker ו- CryptoWall. ברגע שתסיר את התוכנה הזדונית הפוגעת, פשוט החזר קבצים פגומים כדי לנקות עותקים, וכדאי שיהיה לך טוב לחדש את העסק בלי שתצטרך להוציא אלפי דולרים.

פספוס גדול אחד עם CrashPlan הוא אימות דו-גורמי (2FA). בכך שלא לכלול תכונה זו, סיסמאות גנובות קלות יותר לשימוש מאחר ולא תידרש אישור אבטחה נוסף לצורך כניסה לחשבונך במכונות לא מוכרות..

אם נמכרים ב- CrashPlan למעט היעדר 2FA, החדשות הטובות הן שהשירות תואם לשירותי כניסה יחידים רבים (SSO) כמו OneLogin. הגדרת האינטגרציה תעלה לך יותר כסף אך תעניק לך שליטה רבה יותר על סיסמאות משתמשים, תמזער את הזדמנויות הדיוג ותאפשר לך לאפשר 2FA.

השימוש ב- SSO מפחית גם את העייפות של סיסמאות המשתמש בכך שהוא מאפשר לכוח העבודה שלך להשתמש באותם אישורים עבור מספר כלים, כולל רבים מהשירותים המוזכרים במדריך הסינכרון והשיתוף הטוב ביותר של הארגון שלנו..

Pro Carbonite Safe Pro

קרבוניט נוקט ברוב אותם צעדים כמו CrashPlan בשמירה על אבטחת הקבצים שלך. קבצים שנמצאים בצד השרת מוצפנים באמצעות AES ומוגנים במעבר עם TLS. ההצפנה היא מקצה לקצה, אם כי אינה פרטית כברירת מחדל.

אם אתה מעדיף לשמור על עצמך את מפתחות ההצפנה שלך ולא לתת לחברה לנהל אותם, אתה יכול לאפשר הצפנה פרטית. עם זאת, עליכם לעשות זאת לפני הגיבוי הראשוני; אם תשנה את דעתך וברצונך להוסיף 2FA מאוחר יותר, תצטרך לגבות שוב את כל הקבצים שלך.

הדאגה פחות היא שהקרבוניט משתמש ב- 128 סיביות AES במקום 256 סיביות. זה לא צופן מאובטח כמעט אלא באופן יחסי. עדיין ייקח מיליארדי שנים לפיצוח, רק לא מיליארדים רבים.

לקרבוניט, כמו CrashPlan, יש גם תכונה של גרסאות עמוקות כפי שציינו קודם. בדומה ל- CrashPlan, הדבר מועיל בהחזרת השחיתות של קבצים הנגרמת כתוצאה מ- Ransomware, מה שעלול להטביע את העסק שלך.

איפה ש- CrashPlan מתגעגע, קרבוניט פוגע בכך שהוא מאפשר למשתמשים להפעיל את 2FA. כשאתה נכנס לחשבונך ממכונה לא מוכרת, תידרש להזין קוד אבטחה שנשלח באמצעות טקסט. כל עוד כל מי שגנב את הסיסמה שלך לא משליך את הטלפון החכם שלך, הקבצים שלך צריכים להיות בטוחים.

קרבוניט תומך גם בשילובי SSO אם אתה מעדיף פיקוח נוסף על סיסמאות העובדים שלך.

סיבוב ארבע מחשבות

אין לנו שום כישורים להמליץ ​​על אף שירות מבחינה אבטחתית וזה בעיקר בזכות הכללתם של קידוד פרטי מקצה לקצה ותכונות גרסאות חזקות. עם זאת, היעדר אימות דו-גורמי יניא בצדק את חלק מבעלי העסקים לבחור ב- CrashPlan כדי להגן על הכוננים הקשיחים שלהם..

לאור זאת אנו נותנים סיבוב רביעי לקרבוניט.

סבב: נקודת אבטחה לעסקי קרבוניט

לוגו של גיבוי קרבונט בטוח Pro
לוגו של CrashPlan לעסקים קטנים

5

תמיכה

כאשר הקרב שלנו קשור בשני מחזורים כל אחד, הסיבוב האחרון הוא לכל הגולות, ובסבב הגמר הזה, אנו נסקר תמיכה. מציאת עזרה מגיבה ואמינה בעת הצורך היא דאגה קריטית לעסקים המתמודדים עם התאוששות מאסון.

CrashPlan לעסקים קטנים

אנו אוהבים את העובדה ש- CrashPlan מספקת מספר דרכים לעזרה ישירה לבעיות טכניות. אלה כוללות שתי אפשרויות ליצירת קשר חי בצ’אט ותמיכה טלפונית. אמנם העזרה החיה אינה זמינה 24 × 7, אך השעות סבירות: 7:00 עד 19:00 CDT, שני עד שישי.

לתמיכה בערב וסופי שבוע, אינך לגמרי בעצמך מכיוון ש- CrashPlan עוקב אחר תור הדוא”ל שלו מסביב לשעון. CrashPlan משלב כרטיסים כדי לקבוע את החומרה, כלומר הבעיות הקריטיות שלך צריכות להוביל לתגובות מהירות למדי. אפילו בנושאים לא קריטיים, דוא”ל הבדיקה שלנו ל- CrashPlan הביא בדרך כלל להודעות דוא”ל תוך מספר שעות.

אם אתה יותר מסוג DIY, החברה מספקת גם בסיס ידע לחיפוש עמוס מאמרי תמיכה, בנוסף למדריכים למשתמשים וגם למנהלי חשבונות..

Pro Carbonite Safe Pro

קרבוניט מציעה תמיכה טלפונית במהלך ימי חול, משעה 8:30 בערב עד 21:00 בערב. EST. עם זאת, אין אפשרות לצ’אט חי למי שמעדיף תקשורת בכתב.

לחלופין, אתה יכול ליצור קשר עם קרבוניט באמצעות דוא”ל 24 × 7, לספק אמצעי לקבלת עזרה כאשר מוקד הטלפון סגור. דוא”ל הבדיקה שלנו הביא לתגובות בדרך כלל תוך חצי יום ולעיתים קרובות תוך מספר שעות.

עזרה זמינה גם באמצעות בסיס ידע בנושא תמיכה אם אתה זקוק לה. קרבוניט מחזיקה קטע ייעודי לפיתרון הגיבוי העסקי שלה, הכולל מאמרים על השימוש בתכונות הניהול השונות שלו.

מחשבות סיבוב חמש  

שני השירותים מציעים אפשרויות עזרה טכניות הגונות. אנו רוצים לראות תמיכה חיה 24 שעות ביממה, אך זה לא נדיר בקרב ספקים אלא אם כן אתה הולך עם שירות כמו Acronis Backup, המציע תמיכה ראשונה 24/7 לעסקים אם אתה מוכן לשלם עבור זה (קרא את גיבוי Acronis שלנו סקירה).

למרות שזה לא ישפיע על בעלי עסקים רבים, אנו הולכים עם CrashPlan על הכללתה של צ’אט חי.

סבב: נקודת תמיכה ל- Crashplan Pro

לוגו של גיבוי קרבונט בטוח Pro
לוגו של CrashPlan לעסקים קטנים

6

פסק דין סופי

אם אנו עוברים ניצחונות עגולים, הקרב הזה נופל לטובת CrashPlan, שלוש עד שתיים. עם זאת, נעים לנו בקושי להציע כי כל ניצחון בסיבוב צריך לשאת את אותו משקל. רבים מהתכונות בהן נגענו יהיו חשובים יותר לבעלי עסקים מאשר אחרים, מה שעלול להניע את הניצחון כך או כך.

עם זאת, עבור מרבית בעלי העסקים בחוץ אנו מאמינים ש- CrashPlan היא בחירה כוללת טובה יותר מזו של קרבוניט. ההבדל הגדול ביותר בין שני השירותים הללו הוא עלות ותמיכה במכשירים. יש שונות בתהליכי גיבוי, תהליכי שחזור, אבטחה ותמיכה, אך לרוב, הם פחות משכנעים לבחור אחד או אחר.

CrashPlan מעניק לך גיבוי ללא הגבלה למחשב שלך תמורת 10 דולר בלבד לחודש וזה כולל גיבוי כונן מקומי. מנוי Carbonite Safe Pro, בינתיים, ניתן להשתמש בגיבוי מחשבים ללא הגבלה, אך אתה מקבל רק גיבוי של 250 ג’יגה-בייט במחיר הבסיס, שהוא יותר מפי שניים מעלות CrashPlan בחודש – ועליך לשלם עבור שנה מלפנים.

המקרה היחיד בו אנו באמת ממליצים על קרבוניט על CrashPlan הוא אם יש לך התקני NAS או שרתים לגיבוי מכיוון ש- CrashPlan אינו תומך במכונות האלה.

עם זאת, אם אתם מחפשים גיבוי שרתים, אתם בטח רוצים שירות גיבוי עם שיעורי העברת נתונים טובים יותר, כגון CloudBerry Backup (קרא את סקירת הגיבוי של CloudBerry שלנו) בשילוב עם שירות IaaS בענן כמו Rackspace או Amazon S3.

לעסקים המחפשים פיתרון לגיבוי מחשב במחיר סביר, פשוט אין הרבה פתרונות טובים יותר מאשר CrashPlan לעסקים קטנים.  

הזוכה: CrashPlan לעסקים קטנים

אם אתה לא משוכנע ש- CrashPlan תהיה הבחירה האופטימלית לעסק שלך, אל תשכח לתת את הגיבוי הטוב ביותר שלנו למאמר עסקי. אנו מקדמים בברכה גם שאלות והערות, שתוכלו להשאיר בהמשך. תודה שקראתם.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map