מדריך Cloudwards: 9 הפתרונות הטובים ביותר לגיבוי שרתים

ברוך הבא למדריך Cloudwards.net לקבלת פתרונות הטובים ביותר לגיבוי שרתים שקיימים כיום. במהלך האוסף הנוכחי, אנו נכיר לך פתרונות אחסון המיועדים לסייע בהתאוששות מאסון עבור שרתים שהתרסקו או פגומים והעברות מתוכננות לחומרה חדשה..


אם אתם מחפשים אפשרויות התאוששות מאסון המתאימות ביותר לכל מכשירי המשרד שלכם, מדריך הגיבוי המקוון הטוב ביותר עבור קונים עסקיים הוא מקום טוב להתחיל.

שרתים משמשים לאחסון נתונים קריטיים וקבצי יישומים, בין היתר. עם זאת, כפי שכל סיסטםמין יכול לומר לך, אף שרת לא נמשך לנצח. עם זאת, עם תוכנית טובה להתאוששות מאסון, ההתרסקות הבלתי נמנעת היא רק אי נוחות; בלי אחד, זה אולי קטסטרופה.

בואו נסתכל על הדרכים הטובות ביותר להימנע מאסון, מבלי לשבור את הבנק או להעלות את לחץ הדם כשאתה מנסה ללמוד כיצד לעבוד אותו. אם אתה מחפש שרת בפועל, אנו גם ממליצים לך לבדוק את מאמר השרתים העסקיים הקטנים הטוב ביותר שלנו.

כיצד עשינו את הבחירות שלנו לגיבוי שרתים מוביל

אנו בוחנים ובודקים תוכנת גיבוי לשרתים במשך שנים ומשך מהנסיון הזה כדי לבחור את הבחירה המובילה שלנו לגיבוי שרתים. בעוד שמספר מבחר, כולל קרבוניט וגיבוי CloudBerry, היו חסרי מוח, כמה מהאחרים לא היו קלים כל כך.

בעת הערכת גיבוי שרת, ישנן מספר תכונות שאנו מחפשים. ראשית, כחובבי ענן, אנו מעדיפים פתרונות המקלים על גיבוי קבצי שרת למרכזי נתונים מרוחקים. עם זאת, אנו מכירים בכך שלגיבוי מקומי יש גם יתרונות רבים, כולל התאוששות. עם זאת, אנו נוטים להעדיף כלים התומכים בגישה גיבוי היברידית.

חיפשנו גם כלים שיכולים לבצע גיבוי מבוסס קבצים וגם מבוסס תמונה, בנוסף לגיבוי מלא, מצטבר ודיפרנציאלי. שקלנו גם יכולות תזמון גיבוי המאפשרות לאנשים לתכנן גיבויים מחוץ לשיא כדי להגביל את משאבי המערכת. מאפייני מפתח אחרים כוללים גיבוי חם, המאפשר לך לגבות קבצים שנמצאים כעת בשימוש, וגיבוי מרובה-חוטים, המאפשר לך להריץ תהליכי גיבוי מרובים בו זמנית..

לבסוף, אנו מעדיפים יכולת הנקראת שחזור מתכת חשופה. עם שחזור מתכת חשופה, אתה יכול לשחזר תמונה לשרת שעדיין לא הותקנה בו תוכנה, מה שחוסך זמן יקר בתהליך התאוששות האסון.

בחירת גיבוי שרת הטובה ביותר. IDrive לעסקים

IDrive for Business מדורגת בעקביות כאחת מאפשרויות הגיבוי המועדפות עלינו עבור הצרכנים. תוכניות הגיבוי העסקי שלה מצוינות אף הן, ומספקות גמישות ופלטפורמות ותכונות התואמות או עולות על אפשרויות יקרות יותר כמו MozyPro ו- SOS Online Backup for Business.

תכנית ראשונה:
תכנית שתיים:
תכנית שלישית:
עלות שנתית:99.50 דולר199.50 דולר499.50 $
מחשבים:ללא הגבלהללא הגבלהללא הגבלה
שרתים:ללא הגבלהללא הגבלהללא הגבלה
אחסון כולל:250 ג’יגה500 ג’יגה1.25 TB

אתה מקבל הנחה של 25 אחוז מהשירות הראשון של השירות (או שנתיים אם לא אכפת לך מהתחייבות מסוג זה), מה שהופך את התמחור לאטרקטיבי עוד יותר. 

יש גם אפשרויות מנוי רבות יותר, עד 12.5 טרה-בתים. בניגוד ל- Carbonite Office וכמה אפשרויות אחרות, קצת יותר קשה לבצע אחסון בקנה מידה עם IDrive מכיוון שאתה צריך לדבוק באחד כזה אם תוכניות האחסון שנקבעו לו. אבל בדרך כלל העלות הנמוכה שלו הופכת אותו לערך טוב יותר, בכל מקרה. 

IDrive מסוגל לגבות את מרבית יישומי השרת, כולל Windows Server, Linux Server, MS SQL Server, MS Exchange Server, MS SharePoint Server, Oracle Server, Hyper-V ו- VMWare. 

IDrive תומך בגיבוי היברידי אם ברצונך לשמור קבצי שרת שהועתקו הן באופן מקומי והן בענן. יש לו גם כלי ניטור הגונים בכדי להשאיר אותך בראש הגיבויים בזמן אמת כמעט. שתיהן גם התאוששות מאסון חשוף ממתכת וגיבוי תמונת דיסק.

אפשרויות צ’אט טלפוני, אימייל וצ’אט מקוון זמינות לתמיכה בלקוחות, שתמיד מצאנו שהן מאוד מתוזמנות. תמיכה זמינה גם 24/7, כפי שתוכלו לקרוא ב- IDrive לעסקים.

2. גיבוי CloudBerry

גיבוי CloudBerry הוא קצת יותר מורכב מ- IDrive for Business בכך שהוא אינו מציע רשת אחסון ענן משלו. במקום זאת, עליכם לרכוש תוכנת גיבוי של CloudBerry ואז לרכוש שטח אחסון בענן בנפרד משירות נתמך.

עם זאת, עם למעלה מחמישים אפשרויות אחסון בענן שונות הנתמכות, מי שבסדר עם קצת טכני עשוי ליהנות מהגיוון. הספקים הנתמכים כוללים Amazon S3, Microsoft Azure, Google Cloud ו- Backblaze B2. גיבוי CloudBerry תומך גם בגיבוי מקומי.

תצטרך לקנות תוכנה לפי סוג השרת או השרתים שאתה משתמש בהם:

 • שרת Windows: 119.99 $
 • שרת SQL: 149.99 $
 • החלפה: 229.99 דולר

אפשרויות תוכנת SQL Server ו- Exchange שתיהן תומכות גם ב- Windows Server. יש גם תוכנית אולטימטיבית של 229.99 דולר, שניתן להשתמש בה עבור Windows Server, SQL Server ו- Exchange.

שתיהן גיבוי מבוסס תמונה ושחזור מתכת חשופה הן שתיהן תכונות. CloudBerry Backup תומך גם בשחזור לשרתים עם חומרה שונה ומשוחזר ישירות מהענן באמצעות כונן הבזק מסוג USB.

לתוכנה אשף ידידותי למשתמש שיעביר אתכם בין האפשרויות, כולל זמני תזמון להפעלת הגיבויים. גיבוי מלא וגם דיפרנציאלי נתמכים. ניתן לדחוס קבצים בעת גיבוי כדי להפחית גם את רוחב הפס המשמש.

גיבוי CloudBerry תומך בגיבוי מצד הלקוח כדי להגביל את הגישה לקבצים שלך בענן. רמת ההצפנה בצד הלקוח המשמשת היא 256 סיביות AES. לפרטים נוספים, עיין בסקירת הגיבוי של CloudBerry.

3. קרבוניט למשרד

תוכניות Carbonite for Office כוללות אפשרויות הן לגיבוי בענן והן לגיבוי מקומי, מה שהופך אותו לכלי גיבוי היברידי. הוא תומך בשרתים פיזיים ווירטואליים, בתוספת אחסון מחובר לרשת (NAS), רשת אזור אחסון (SAN) וכוננים חיצוניים. זהו שירות גיבוי סולידי, למרות שתמיכת הפלטפורמה אינה טובה כמו שאתה מקבל עם IDrive – וזה עולה לא מעט יותר.

בנוסף לגיבוי ושחזור קבצים בודדים, באפשרותך לבצע שחזור מערכת מלא באמצעות Carbonite. השירות תומך בהדמיה ובשחזור מתכת חשוף. כדי להגדיר תוכנית התאוששות מאסון לשרת שלך, עליך להסתכל מעבר לתוכנית הליבה הבסיסית של Carbonite, המוגבלת לגיבוי מחשב.

תכנןאחסוןעלות שנתיתמספר מחשביםמספר שרתים
הליבה250 ג’יגה269.99 $ללא הגבלהאף אחד
כוח500 ג’יגה599.99 $ללא הגבלה1
סופי500 ג’יגה999.99 $ללא הגבלהללא הגבלה

Carbonite for Office Power מאפשר לך לגבות שרת אחד, ואילו Carbonite for Office Ultimate מאפשר לך לגבות שרתים ללא הגבלה. שניהם מעניקים לך אחסון בסיסי של 500 ג’יגה-בתים ומאפשרים לך להוסיף שטח אחסון של 100 ג’יגה-בייט במחיר של 99 דולר לשנה.

אולי מה שאנחנו הכי אוהבים בקרבוניט זה כמה קל יותר להתקין בהשוואה לרוב אפשרויות הגיבוי האחרות של השרת. חלק מאפשרויות הגיבוי האלו עשויות להגיע לתג מחיר נמוך יותר מהקרבוניט, אך הן גם קשות יותר לניהול. בעלי עסקים המחפשים להשיג תוכנית גיבוי שרת במהירות ולהמשיך לפעול מבלי לבזבז הרבה כסף על צוות התמיכה צריכים להיות מאושרים.

הממשק קל בעיניים ומוביל אותך לאורך רוב התהליך. אתה יכול לתזמן גיבויים אוטומטיים באמצעות מתזמן פשוט ולנהל את עומס משאבי המערכת על ידי הגדרת גיבוי מלא, מצטבר ודיפרנציאלי. אפשרויות אחרות כוללות מצערת רוחב פס, הגדרת התראות וכלי ניטור.

למען האבטחה, קרבוניט משתמש ב- 128 סיביות AES להגנה על תוכן המאוחסן במרכזי הנתונים שלה. אם תרצה, תוכל גם לעבור להצפנה פרטית ולשמור על השליטה במפתחות ההצפנה שלך בעצמך. המשמעות היא שאיש בקרבוניט לא יוכל לפענח את הקבצים שלך מעולם.

לבסוף, לקרבוניט יש כמה מצוות התמיכה המסייע ביותר איתו עסקנו אי פעם, לפחות עבור שירות גיבוי בענן. אתה יכול להתקשר, לשלוח בדוא”ל או לשוחח בצ’אט באופן מקוון עם תמיכה שבעה ימים בשבוע. קרבוניט מציעה גם התקנות לשירות בחינם, מה שאומר שעובד קרבוניט יקים וייעל את גיבוי השרת שלך בחינם.

קרא עוד על שירות זה בסקירת Carbonite for Office שלנו. 

4. גיבוי Acronis 12.5

Acronis הוא אחד מכלי הגיבוי השרתיים הפופולאריים יותר הקיימים כיום מכיוון שהוא מציע ממשק מקוון נהדר וזה קל מאוד לשימוש. עם זאת, זה יכול להיות גם מעט יקר. מחיר המינוי הבסיסי הוא 469 דולר לשנה לשרת, ואתה צריך גם לשלם עבור אחסון:

 • 250 ג’יגה-בייט: 299 דולר לשנה
 • 500 ג’יגה-בייט: 499 דולר לשנה
 • 1 TB: 899 דולר לשנה
 • 5 TB: 4299 דולר לשנה

המחיר של 469 דולר מיועד למנוי רגיל לגיבוי שרתים של חלונות ולינוקס. יש גם תוכנית מתקדמת עבור $ 839. שתי התוכניות מוזלות אם תירשמו למספר שנים מראש.

גם Acronis Backup Standard וגם Acronis Backup Advanced מציעים יכולות הדמיה של דיסקים ואחסון היברידי. אפשרויות אחסון מקומיות כוללות NAS ו- SAN. מתקדם כולל גם כפילויות, תמיכה בכונן קלטת ואפשרויות ניהול ודיווח טובים בהרבה.

ניתן להשתמש באקרוניס לצורך גיבוי שרתים פיזיים ווירטואליים, ויכול לבצע התאוששות מבוססת קבצים מלאה ומלאת מתכת. זה יכול גם לשחזר לחומרה שונה אם אתה צריך לעבור לשרת חדש.

5. שרת SPC של StorageCraft ShadowProtect 

ShadowProtect SPX Server הוא מועדף נוסף, אם כי הוא מגיע ללא מעט מגבלות יותר מארבע הבחירות הראשונות שלנו. ראשית, בעוד שרבים ימצאו את ממשק שולחן העבודה שלה די קל לשימוש ליצירת תוכנית גיבוי, זה לא קל לשימוש כמעט כמו קרבוניט או אפילו IDrive, גיבוי CloudBerry או Acronis..

המגבלה הגדולה יותר היא שהיא לא משתלבת בקלות עם אחסון בענן, כלומר תזדקק למישהו עם ידע טכני חזק שיעזור לך. נקודת המוצא של כל אלה היא שהיא משמשת בצורה הטובה ביותר לגיבוי מקומי.

עם זאת, אם אתה יכול לעקוף את המגבלות האלה ובעיקר להזדקק לפיתרון מקומי, ShadowProtect SPX מספק מגוון יפה של תכונות לאבטחת שרתי Windows הפיזיים והווירטואליים שלך לשחזור אסון..  

תכונות אלה כוללות גיבוי מלא ומצטבר, תזמון גיבוי וכלי ניטור טובים מאוד. ניתן לבצע גיבוי של קבצים או תמונה ותמונות גיבוי ניתנות לשחזור למחשבים עם חומרה שונה.

ל- ShadowProtect SPX Server יש בעיה נוספת שעלולה לא להתאים אותה לאנשים או לעסקים קטנים הזקוקים לגיבוי שרת: עלות. רישיון לכל החיים יחזיר לך 1095 $ בחזרה ושנה של תמיכה פרמיה לשנה עולה 164 $ נוספים. עם זאת, תמיכה בעדיפות כוללת תמיכה טלפונית 24 שעות ביממה.

6. Macrium Reflect 7

מקריום סובל מכמה מאותם בעיות כמו שרת SPX של ShadowProtect, יש פחות תכונות ופחות ידידותי למשתמש. עם זאת, למרות שאינו מאפשר גיבוי בענן, הוא עדיין פופולרי בקרב מחלקות IT ככלי גיבוי מקומי. זה יכול להיות בגלל שזה עולה לא מעט פחות מ- ShadowProtect SPX.

Macrium Reflect 7 Server עולה 275 דולר לשרת עבור רישיון תמידי. כמו ב- StorageCraft, תמיכה אכן עולה עלות נוספת, גם אם אתם בוחרים בתמיכה רגילה על פני פרמיה. עם זאת, אתה מקבל את השנה הראשונה של תמיכה רגילה בחינם. השנה הראשונה לתמיכה בפרמיה מוסיפה עלות של 13 $.

סטנדרט: פרימיום:
עלות חידוש:55 $69 דולר
זמן תגובה:24 שעות12 שעות
24/7:לאכן
תמיכה טלפונית:לאכן
מנהל תיק ייעודי:לאכן

ניתן להשתמש בתוכנה לגיבוי שרתים פיזיים ווירטואליים שלמים לקובץ תמונה דחוס יחיד, או קבצים ותיקיות לקובץ ארכיב דחוס אחד. מתזמן שימושי יאפשר לכם לתכנן גיבויים מלאים ומצטברים למועד שתוכלו לחסוך ממשאבי המערכת.  

באמצעות Macrium ReDeploy, אתה יכול לשחזר קבצים ישירות לחומרה לא שונה אם דיסקים בשרת שלך ייפגמו או שהגיע הזמן לשדרג. האתחול הווירטואלי נתמך גם הוא.

7. שרת NovaBACKUP

שרת NovaBACKUP מאפשר לך לבצע גיבוי מקומי לענן. אפשרויות לגיבוי בענן כוללות את NovaStor, שעליך לרכוש באמצעות ספק שירות מנוהל, או Amazon S3, שתוכל להגדיר בעצמך.

ניתן לשלב את NovaBACKUP עם כמה שירותי שיתוף קבצים, כולל Dropbox, Google Drive ו- OneDrive. עם זאת, אפשרויות אלה אינן מיועדות באמת לגיבוי שרת.

ניתן לרכוש את התוכנה עצמה מדי שנה במחיר של 200 $ או שתוכל ללכת עם רישיון תמידי תמורת 400 $. אם אתה הולך עם רישיון תמידי, תקבל רק שנה אחת של תמיכה ב- NovaCare. NovaCare כוללת ערוצי תמיכה בדוא”ל, צ’אט וטלפון.

מלבד היותו פיתרון אחסון היברידי, NovaBACKUP תומך בגיבוי מבוסס קבצים, מבוסס תמונה, מצטבר, מלא ורב-שלילי. זה גם תומך בשחזור מתכת חשופה ומשחזר למכשירים שונים.  

התוכנה מסוגלת גם להצפין נתונים באמצעות 256-AES, בין אם שמירתם באופן מקומי ובין אם לשלוח אותם לענן, ומספקת כלים לניטור כמעט בזמן אמת.

8. שרת גיבוי EaseUS Todo

EaseUS מייצרת כמה מהכלים הפופולריים ביותר עבור אנשי IT בעולם, כולל כלי מעולה לשחזור נתונים שכתבנו בסקירת אשף שחזור הנתונים שלנו. גם תוכנת הגיבוי לשרת שלה, Todo Backup Server, טובה מאוד.

אחד הדברים האטרקטיביים ביותר ב- Todo Backup Server הוא העלות שלו. רישיון לכל החיים לגירסה הנוכחית של Todo Backup Server עולה 199 דולר. רישיון לכל החיים לגרסאות הנוכחיות ובכל העתיד עולה 359 דולר.

לרוע המזל, בעוד ש- Todo Backup Server כולל כמה תכונות נחמדות מאוד, הוא אינו תומך בגיבוי ענן פשוט וזה מונע את ההנפקה הרבה יותר ברשימה זו. עם זאת, FTP היא אפשרות, כך שתוכל עדיין לגבות מרחוק אם אתה מוכן לעבוד.

שרת גיבוי מדי מספק גיבוי מלא של המערכת עבור שרת Windows, הדמיה מהירה של חסימת דיסק וגיבוי קבצים. זה יכול גם לבצע גיבויים מצטברים ומלאים, ויש לו מתזמן גיבוי נחמד. תמונות וקבצים דחוסים כדי לתפוס יותר מקום וניתן להצפין באמצעות AES 256 סיביות. אתה יכול גם ליצור התראות כדי להתריע בפניך על תהליכים מתמשכים, גמורים או כושלים.

ניתן לבצע שחזור מערכות באמצעות מדיה ניתנת לאתחול ובחומרה שונה. ניתן לשחזר את התמונה כולה או לבצע שחזורים מבוססי קבצים.

מחשבות אחרונות

אלה הבחירות שלנו לכלי הגיבוי הטובים ביותר לשרת. עבור הכסף שלנו, קרבוניט הרוויחה את מקומה ככלי הגיבוי המוביל הכולל בזכות מערך תכונות חזק, חווית משתמש שבאמת מפשטת את תהליך הגיבוי ותמיכה מעולה שלא צריך להוציא כסף נוסף עליה.

עם זאת, כלים שונים ימשכו משתמשים שונים, כאשר ככל הנראה קרבוניט ו- IDrive ימשכו בעלי עסקים קטנים ובינוניים המחפשים קלות שימוש, והאחרים מתאימים יותר למחלקות IT מאוישות. אנו מברכים על שאלותיכם ותגובותיכם בהמשך, וכמו תמיד, תודה על הקריאה.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map