כיצד לייצא ולייבא סימניות של Chrome

כמעט כולם משתמשים בסימניות בדפדפן שלהם: הם מזרזים את הניווט ומונעים ממך את הצורך לגלול בכל ההיסטוריה האחרונה שלך בכל פעם שאתה רוצה לבקר באתר מסוים. כרום, הדפדפן של גוגל, עושה עבודה טובה במיוחד בניהול סימניות וזה אחד הפיצ’רים הנהדרים שלו.


עם זאת, יש בעיה אחת להסתמך על סימניות: כשאתה מתחיל להשתמש בדפדפן חדש, הם לא מועברים. פרופיל Google שלך ​​ישמור בנסיבות מסוימות את הסימניות שלך, אך הדבר פועל רק ב- Chrome. המשמעות היא שכאשר אתה עובר למחשב נייד או מכשיר נייד חדש עם דפדפן שאינו Chrome, הימים הראשונים שלך לשימוש בו יתמלאו בעצבנות, כיוון שאתה צריך לשמור את הסימניות שלך שוב ושוב..

למרבה המזל, Google Chrome מאפשר לך לייצא את הסימניות שלך בקובץ נפרד. התכונה הקטנה והנוחה הזו לא רק תאפשר לכם לייצא אותם לדפדפן החדש שלכם, תוכלו גם לקחת אותה ולהכניס אותה לכל שאר הקבצים המגובים שלכם (יש לכם תוכנית גיבוי, נכון?). מכיוון שמדובר בקובץ HTML. סטנדרט בוג, לאף אחד מספקי הגיבוי המקוון הטובים ביותר שלנו לא תהיה שום בעיה איתו. המשמעות היא שלא משנה מה יקרה, הרגלי הגלישה שלך לא יצטרכו לסבול.

לפני שנתחיל, עם זאת, שימו לב שאנחנו מדברים כאן רק על גיבוי סימניות, יש לנו מאמר נוסף כיצד לגבות את Google Chrome לחלוטין. נדבר גם קצת על ייצוא קובץ הסימניות לדפדפנים אחרים למקרה שתרצו לעשות שינוי.

ייצא סימניות כרום

ייצוא הסימניות של Chrome הוא תהליך של מספר צעדים בלבד, כל אחד מהם קל יותר מהאחרון. בואו נעבור אל “מנהל הסימניות”, אתה יכול לגשת אליו דרך התפריט, כמוצג להלן, או באמצעות מקש הקיצור Ctrl + Shift + O (זהו “O” כמו בסרט “אוליבר”).

התפריט נמצא בצד שמאל למעלה, עבור אל “סימניות” ואז בחר “מנהל סימניות.”

מנהל הסימניות ייפתח בכרטיסייה חדשה ונראה כך:

תשימו לב שבדיוק ביצעתי התקנה חדשה של כרום כדי להכין את צילומי המסך של מדריך זה, אל תדאגו, דרך זו של עשיית דברים מבטיחה שכל הסימניות שלכם, ללא קשר לתיקייה שהנחתם בהן, יהיו מיוצא.

השלב הבא שלך הוא ללחוץ על המילה “ארגן”, מעט מעל הסימניות שלך בפועל. תפריט יופיע. 

תפריט זה יאפשר לכם לעשות כל מיני דברים, כולל הוספת סימניות חדשות כמו גם יצירת תיקיות, אך אנו רוצים את האפשרות עד הסוף בתחתית, “ייצאו סימניות לקובץ HTML.” לחץ על זה, ותועבר לחוקר קבצים בו תוכל לבחור את המיקום אליו תוריד. אתה יכול גם לשנות את שם הקובץ (שאני ממליץ עליו), אם כי וודא שלא תשנה בטעות את סוג הקובץ, עליו להיות .html כדי שכל אחד מהם יעבוד נכון.

הקובץ נשמר אז בכונן הקשיח שלך – במקרה שלי הוא זעיר אז הוא היה שם תוך פחות משנייה – וזה באמת כל מה שיש בו. אם אתה מעביר את הקובץ לתיקיה שבה אתה משתמש לצורך הגיבויים או הקבצים המסונכרנים, יש לכלול אותו אוטומטית בפעם הבאה, מכל הפתרונות הטובים ביותר לאחסון ענן או לגיבוי מקוון שאתה משתמש בו עושה את הדבר שלו..

הנה יש לך את זה, קל לאפיזי. תהליך זה עובד פחות או יותר בכל הדפדפנים, זו רק שאלה למצוא היכן מאוחסנים הסימניות שלך. הבה נבדוק כעת כיצד לייבא קבצים אלה לדפדפן החדש שלך.

ייבוא ​​סימניות

ב- Chrome, ייבוא ​​סימניות זהה כמעט לתהליך זה, פרט לכך שבתפריט “ארגן” של מנהל הסימניות אתה בוחר “לייבא סימניות לקובץ HTML” ולא “לייצא”.

לאחר מכן תועבר לחוקר קבצים שבו תוכל לחפש את ה- .html שלך. דפדפנים אחרים שוב עובדים באותה צורה: בוויוואלדי – הדפדפן שבחרתי כיוון שאני לא חובב ענק מההרגל של כרום לעקוב אחר כל מהלך בודד שלי – הדרך הקלה ביותר לעשות זאת היא לעבור לחיוג המהיר שלך (ההתחלה המסך, כביכול) ולחץ על הכרטיסייה “סימניות” בראש הדף.

זה יעביר אותך למנהל הסימניות, שם כל שעליך לעשות הוא ללחוץ על “ייבוא” ותופיע תיבת דו-שיח בה תוכל לבחור את הדפדפן שממנו אתה מייבא (אם הוא מזהה אותו במערכת שלך זכית ‘ אני אפילו לא זקוק לקובץ ה- .html, מכיוון שויוואלדי יכול לייבא אותם אוטומטית) ואת המיקום שאתה שומר עליו. 

אם גם אתה לא עוקב אחרי הרבה, אבל לא חובב הממשק של ויוואלדי, אפשרות נהדרת נוספת היא Mozilla Firefox. דפדפן מנוסה ואמיתי עושה את הדברים בצורה דומה כמו כרום: אתה ניגש למנהל הסימניות עם אותו מקש חם (Ctrl + Shift + O) ואז פשוט לחץ על כפתור “ייבוא ​​וגיבוי”. 

מה שהופך את Firefox כל כך שימושי במקרה הספציפי הזה, שהוא גם מאפשר לך לבצע גיבוי מלא של הדפדפן ממסך זה, ולא רק מהסימניות. זה אחד הדפדפנים הבודדים שמאפשרים לך לעשות זאת וזה שימושי להפליא ממש לפני שאתה מבצע ניגוב מלא של המערכת או סתם למקרה שמשהו קבוע יקרה למחשב שלך. אם זה רק סימניות שאחריה אתה מחפש, פשוט לחץ על “ייצוא” או על “יבוא” וסיימת. 

סיכום

הנה לך את זה: הדרך המהירה והקלה ביותר לייצא ואז לייבא את הסימניות שלך אל Chrome וממנו. אם אתה משתמש של Microsoft Edge או Internet Explorer ואתה תוהה מדוע לא כללנו אף אחד מהם במדריך זה, עשה לעצמך טובה והורד את אחד משלושת הדפדפנים שלמעלה כדי לגלות זאת.

אנו מקווים שמצאת שמדריך זה מועיל ושהוא יעזור לך לייצא סימניות של Chrome. ספר לנו אם יש לך שאלות בתגובות למטה. תודה שקראת והקפד לבדוק את המדריך שלנו בנושא 99 כלי פרטיות בחינם כדי להפוך את חווית הגלישה שלך לבטוחה ככל האפשר.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map