5 שרתים משתלמים הטובים ביותר לעסקים קטנים

הענן אמור להיות בערך נוחות. אבל אם אתה מנסה לגשת לקבצים במהירות, אחסון נתונים מרוחק מאכזב לעתים קרובות. עבור מהירות העתקת קבצים, אפילו אפשרויות הגיבוי המקוונות הטובות ביותר אינן יכולות להעלות על פיתרון גיבוי מקומי טוב.


עבור עסקים זה אומר התאוששות מהירה מאסון, שיתופי פעולה מהירים יותר ופחות כאבי ראש. תשכחו גם מכוננים חיצוניים של דיסק אחד. אפשרויות אחסון מקומיות כיום הן עוצמתיות והן לא יקרות למדי, מה שהופך את הזמן המושלם ליישם אסטרטגיית גיבוי היברידית מתקדמת יותר לעסק שלך..

במהלך סקירה כללית זו, נציין בכמה מהשרתים הטובים ביותר לעסקים עם עין לכיוון האפשרויות. האפשרויות המובילות שלנו כוללות את Lenovo ThinkServer TS140 ואת Dell PowerEdge T30. מעבר לכך, אלא אם כן אתה מוכן לבזבז יותר גדול, אנו ממליצים לעבור על מסלול השרתים של NAS, ושלושת הבחירות האחרונות שלנו משקפות את ההמלצה הזו. 

בדוק מחירים של Lenovo ThinkServer באמזון 

מה הופך את השרת לטוב ביותר עבור עסק קטן?

למצוא שרת זול בימינו זה לא קשה. למצוא שרת זול שהוא ממש טוב זה קצת יותר קשה. השוק נמצא לנצח בשטף והדעות שונות מאוד, אך חמש אפשרויות השרת הטובות ביותר המפורטות להלן יפעלו כל העת לפיתוח תוכנית הגיבוי של העסק שלך..

ישנם כמה קריטריונים שחיפשנו בבחירת הבחירות שלנו. אחד החשובים ביותר הוא לפחות ארבעה מפרצים בכונן הקשיח. הסיבה שאנחנו מעודדים ארבעה מפרצים היא כמה אתה צריך להתקין RAID 5 ולשמור על קיבולת אחסון הגונה. RAID 5 שניהם מפסים נתונים בכוננים מרובים לצורך ביצועים ושומר על נתוני זוגיות כך שאם כונן אחד נכשל, לא תאבד דבר..

אנו גם מעדיפים שרתים התומכים ב- SSD (כונני מצב מוצק). ל- SSDs יש פחות חלקים נעים מכוננים קשיחים מכניים מסורתיים (HDDs). שניהם מהירים בצורה משמעותית ופחות מועדים לשבירה. אמנם, SSDs הם גם יקרים משמעותית, כך שרבים רוצים לדבוק ב- HHD ולשדרג מאוחר יותר במידת הצורך. שרתים מסוימים מאפשרים לך להריץ שני SSDs ו- HDDs בו זמנית, כך שתוכל להשתמש ב- SSD עבור מערכת ההפעלה שלך ו- HDDs עבור קבצים אחרים..

לגבי מעבדים, רוב האפשרויות בעלות נמוכה משתמשים באותם מעבדים שתמצאו במחשבים ניידים. אפשרויות טובות ומהירות יותר משתמשות במעבדים בעלי ביצועים גבוהים המיועדים ליכולות ואמינות מרובות הברגה (כמו אינטל Xeon). שקלנו גם CPU ו- RAM שהוקצבו. שניהם יכתיבו כמה משתמשים בו זמנית תוכלו לגשת לגיבוי שלכם ולהניע מדדי ביצועים אחרים.

ההבדל בין שרתי קבצים והתקני NAS

שרתי קבצים מסורתיים ומכשירי NAS חולקים תכונות רבות. הבולט ביותר, שניהם מאפשרים למשתמשים עסקיים בגיבוי רשת, לאחסן, לשתף, לערוך ובאופן אחר לעבוד עם קבצים. בדרך כלל, ההבדל הגדול ביותר בין שרתים למכשירי NAS הוא כוח, כאשר לשרתים יש יותר מזה הודות לחומרה מתקדמת יותר. לעומת זאת, שרתי עלות נמוכים יותר, ומכשירי NAS הם בדרך כלל די השווים מבחינה זו, וזו הסיבה שאנו כוללים מכשירי NAS במאמר זה.

ניתן להשתמש בשרתים גם להפעלת יישומים המשמשים את המשרד שלך, כולל מסדי נתונים ודוא”ל. נאס, לא כל כך הרבה. למעשה, השרתים ניתנים להגדרה באופן כללי. בדרך כלל הם אפילו לא מגיעים להתקנה מקדימה של מערכת הפעלה. ככה, אתה יכול ללכת עם Windows Server, Linux Server או כל מערכת הפעלה אחרת שרת שאתה מעדיף.

מצד שני, רוב מכשירי ה- NAS מוגדרים מראש עם תוכנת מערכת הפעלה קניינית. אמנם פחות גמיש, אך בהחלט יש כאן יתרון מהיר. ניתן להגדיר מכשירי NAS ולגבות קבצים תוך מספר דקות. שרתים ייקחו עבודה רבה יותר וגם מעקב עקבי יותר.

בסופו של דבר, ללכת עם זה או אחר יהיה תלוי בצרכים של העסק שלך. עם זאת לא משנה מה אתה הולך, אל תבטל ברעיון של גיבוי הנתונים שלך לענן.

גיבוי שרת לענן

כאן ב- Cloudwards.net אנו נוטים לגישה גיבוי היברידית בכל הקשור לאחסון נתונים עסקיים. כלומר, אנו מציעים לאחסן נתונים הן באופן מקומי והן בענן. אמנם שרתים נוחים למדי בכל מה שקשור למהירות, אך רק אחסון נתונים באופן מקומי יכול להוביל לכמה בעיות גדולות עבור העסק שלך. הסיבה לכך היא שרוב מומחי הגיבוי המקוון תומכים בכלל 3-2-1, או באיזו גרסה כלשהי.

היסודות של 3-2-1 הם די פשוטים: תמיד עדיף לשמור על שלושה עותקים של הנתונים שלך על שני מדיומים לפחות, כאשר אחד מאותם מדיומים נמצא מחוץ לאתר.

מומלץ להעתיק עותקים מקבצי הקבצים העסקיים באתר שלך, כי קשה להגן מפני שריפות, שיטפונות, וירוסים, תאונות ובעיות כאלה. אלא אם כן אתה בונה מרכז נתונים מאובטח ומבוקר באקלים משלך כדי לארח את השרת שלך, שמירה על כל מה בשרת ללא תוכנית fallback פירושה לסכן את העסק שלך.

הגיבוי המקוון הוא איטי, אך הוא גם מספק רמת יתירות ואבטחת נתונים שקשה לנצח עם שרת במקום. בזכות שפע של תחרות, תוכלו למצוא גם מחירים די טובים בגיבוי מקוון.

האפשרויות המובילות בהן תוכלו לקרוא במהלך הסקירה שלנו ב- IDrive לעסקים ובסקירת גיבוי CloudBerry. יש לנו מאמר על גיבוי השרת הטוב ביותר שיסייע להנחות את הדרך. ניתן להשתמש ברבות מאותן אפשרויות גם לגיבוי מכשירי NAS. לחלופין, תוכלו לבדוק מאמר אחר שהוקדשנו לו במיוחד, המיועד למצוא את הגיבוי המקוון הטוב ביותר עבור NAS.

חמש שרתים משתלמים הטובים ביותר לעסקים קטנים

שרתים: סוג שרת: מחיר משוער:
Lenovo ThinkServer TS140NAS750 דולר
PowerEdge T30 של DellNAS600 דולר
NetGear ReadyNAS 424NAS550 דולר
Synology DiskStation DS916NAS650 דולר
QNAP TS-453ANAS1600 דולר

1. Lenovo ThinkServer TS140

הבחירה הראשונה שלנו היא פופולרית: ThinkServer TS140. שרת המגדל של לנובו זול ושדרוג, כלומר הוא יכול לצמוח יחד עם העסק שלך. TS140 מגיע עם ארבעה מפרצים ריקים בגודל 3.5 אינץ ‘, מה שאומר שהוא יכול לתמוך ב- RAID 0, 1 ו -5. תוכלו לערבב ולהתאים גם SSD ו- HDD, אם ברצונך לקצץ בעלויות באמצעות SSD בלבד עבור מערכת ההפעלה של השרת שלך.

תצורות בסיס הן די מינימליות: מעבדי Intel Core i3-4130 3.40GHz כפולים וזיכרון DDR3 4GB. עם זאת, אתה יכול לבחור בדגם מתקדמים יותר הפועל עם אינטל Xeon ו- 32 ג’יגה זיכרון RAM אם לא אכפת לך לבזבז יותר. לחלופין, תוכלו לשדרג מאוחר יותר.  

ארבעה חריצי PCIe פותחים אפשרויות הרחבה ושדרוג נוספות, כולל החלפת הממשק הקשיח שלך מ- SATA ל- SAS, במקרה שיהיה צורך בכך. ל- TS140 כבר יש כרטיס אינטל HD Graphics 4400 וכונן אופטי DVD-R. 

דוגמנית: TS140: TS140 (Intel Xeon):
מחיר משוער:500 דולר750 דולר
מפרצים:ארבעארבע
מעבד:Core i3-4130אינטל קסון
RAM:DDR3 4GBDDR3 4GB

יתרון נוסף בקניית TS140 הוא שהוא שקט בלחישה על 26 דציבלים בלבד, כך שלא תפריע לכם בזמן העבודה. אם תחליט אי פעם לעבור לשרת אחר, אתה יכול גם להחליף מחדש את ה- TS140 שלך למתקן משחק די נחמד. אמנם, זה עלול לשבש את העבודה שלך.

כעת, נעבור לאירוע המרכזי ונסתכל על חמשת השרתים המובילים המתאימים לעסקים קטנים. הרשימה הבאה אינה רחבה; עם זאת, הוא מכיל את בחירות השרת המועדפות עלי, בהתחשב בשילוב של תכונות ומחירים נמוכים המוצעים כאן.

2. Dell PowerEdge T30

קח את ה- TS140, השרת ברמת הכניסה של Dell מגיע בתיק מגדל עם מקום לשדרוגים. עם זאת, תצורת הבסיס גם אורזת קצת יותר אגרוף מהכניסה הקודמת שלנו, מכיוון שהיא מגיעה כסטנדרט עם מעבדי Quad Core של אינטל Xeon 3.3 GHz ו- 8 ג’יגה זיכרון RAM.

יש גם גרסת די 16GB במחיר סביר.

ה- T30 מגיע עם כונן קשיח של 1 טרה-בתים, אך יש לו מקום לארבעה דיסק קשיחים בגודל 3.5 אינץ ‘או לשישה 2.5 אינץ’. פירוש הדבר שתוכל לתמוך עד RAID 5 אם זה צורך עסקי. ארבעה חריצי PCIe ושש יציאות USB 3.0 יגיעו לשימוש להרחבות.

דוגמניתT30: T30 (זיכרון RAM של 16 ג’יגה-בתים):
מחיר משוער450 דולר600 דולר
מפרצים:ארבעארבע
מעבד:אינטל קסוןאינטל קסון
RAM:8GB16 ג’יגה

היחידה גם קומפקטית ושקטה, כך שהיא צריכה להתאים לפינת המשרד בצורה יפה (רק לא ליד מקרר המים). אמנם לא פופולרי כמו TS140, אך ל- T30 יש בהחלט מפרט טוב יותר, פחות העובדה שהוא לא מצויד בכונן אופטי או בכרטיס גרפי..

3. Synology DiskStation DS916

Synology DiskStation DS916 הוא ההמלצה העיקרית שלנו עבור חברות קטנות ובינוניות המחפשות מכשיר NAS. זה קצת יקר ואם אתם מחפשים לחסוך, ה- DS216 הוא לא מעט פחות, אבל יש לו רק שני כוננים לארבעת ה- DS916.

המשמעות היא ש- DS216 אינו מסוגל RAID 5. ה- DS916 הוא ואפשר אפילו להגדיל אותו עד תשעה כוננים באמצעות יחידת ההרחבה של Synology, חמישה מפרקים, DX513. פעולה זו תגדיל את קיבולת האחסון שלך ל 72 טרה-בתים.

דגם הבסיס מגיע עם זיכרון RAM של DDR3 בנפח 2GB, שתרצה לשדרג. מעבד הרבע ליבות, Intel Pentium N3710, אמור להיות מספיק חזק דיו. אמנם אתה יכול לאחסן ולהזרים סרטי HD אם תרצה, אך אין ספק ש- DS916 בנוי עם צרכי טכנולוגיית המידע בראש. מקסימום 200 משתמשים יכולים להשתמש ב- DS916 בכל פעם – עדות לעוצמת החומרה שלה.

Synology משתמשת גם במנוע הצפנת חומרה AES-NI כדי לשמור על הקבצים שלך מאובטחים. היכולת לקרוא קבצים מוצפנים במהירויות של יותר מ 225 מגהביט לשנייה ולכתוב אותם במהירות של יותר מ 209 מגהבייט לשנייה, היא סיבה משכנעת נוספת מדוע זה עשוי להועיל לעסק שלך לשמור קבצים באופן מקומי בנוסף לענן..

דוגמנית: DS216: DS916:
מחיר משוער:350 דולר550 דולר
מפרצים:שתייםארבע
מפרצים:אינטל סלרון N3060אינטל פנטיום N3710
RAM:1GB2GB

לבסוף, Synology אורזת את מכשירי ה- NAS שלה עם כמה אפליקציות נהדרות אשר ימשכו משתמשים עסקיים. זה כולל אפליקציות סלולריות להתחברות ל- NAS שלך תוך כדי תנועה ואפליקציית תחנת מעקב אם אתה רוצה לחבר את המשרד שלך עם מצלמות IP לאותה תחושת האח הגדול הידידותית..

4. NetGear ReadyNAS 424

אנו ממליצים על גרסת ארבע המפרץ של סדרת NetGear ReadyNAS 420, כמו ב- Synology DiskStation, אך קיימת גם גרסת שני מפרצים אם לא אכפת לך להפחית את הקיבולת ואת יתירות הנתונים. לחלופין, אתה יכול גם להרים גרסאות של שישה מפרץ ושמונה מפרץ בעלות סבירה.

למי שמחפש קצת יותר כוח, יש גם סדרה 520 ו- 620. סדרת 420 משתמשת במעבד ליבה כפול של Intel Atom כדי להמשיך ולנוע. סדרות 520 ו- 620 משתמשות שניהם ב- Intel Xeon. שני הדגמים המתקדמים תומכים גם בוירטואליזציה, אשר ה- 420 לא עושה.

ל- ReadyNAS יש כמה יישומים נחמדים שהופכים אותו לתוספת מהירה לרשת ה- SMB שלך. זה כולל את ReadyCLOUD להגדרת מהיר של דברים ואפליקציות לניהול ופיקוח מרחוק.

דגם: 422: 424426: 428
מחיר משוער:300 דולר400 דולר550 דולר650 דולר
מפרצים:שתייםארבעשששמונה
מעבד:ליבת כפול אינטל של אינטלליבת כפול אינטל של אינטלאינטל אטום מרובע ליבותאינטל אטום מרובע ליבות
RAM:2GB2GB4 גיגה בייט4 גיגה בייט

זה יכול גם לגבות אוטומטית למספר אפשרויות אחסון בענן, כולל Amazon AWS, Google Drive ו- Dropbox אם אתה מחפש ליישם גיבוי היברידי ולא רוצה להשתמש בשירות כמו CloudBerry Backup. על פי המפרט, ReadyNAS 424 יכול לתמוך רק בעד 40 משתמשים במקביל. עם זאת, זה אמור להספיק עבור מרבית חברות קטנות ובינוניות. 

5. QNAP TS-453A

QNAP מייצר כמה ממכשירי ה- NAS הפופולריים ביותר למשתמשים ביתיים ועסקיים כאחד – ועושה הרבה מהם. עבור אנשי מקצוע, ה- QNAP TS-453A הוא הבחירה המובילה שלנו, אך ישנם כמה כיוונים שונים שאפשר ללכת בהם, כולל QNAP TVS-671 בעל ביצועים גבוהים יותר..

ה- TS-453A מפעיל מעבד Intel Celeron N3150 Quad Core 1.6GHz ומגיע כסטנדרט עם 4GB של זיכרון RAM של DDR3L, אותו אתה יכול להקפיץ עד 8GB.

NAS זו תומכת גם בוירטואליזציה של שרתים, כולל VMWare ו- Hyper-V. על פי QNAP זה פועל מהר יותר מהמלצת Synology שלנו, עם מהירויות של עד 412 מגהביט לשנייה אפילו עם הצפנת AES-NI. יציאות HDMI כפולות מאפשרות לך להרחיב או לשקף את האחסון שלך באופן מקומי.

דגם: TS-253A: TS-453A: TVS-671:
מחיר משוער450 דולר550 דולר1600 דולר
מפרצים:שתייםארבעשש
מעבד:Intel Celeron N3150 Quad CoreIntel Celeron N3150 Quad Coreאינטל i5 Quad Core
RAM:4 גיגה בייט4 גיגה בייט8GB

והכי חשוב, אם אתם מחפשים מסיבות קריוקי לאחר העבודה עבור מקורביכם העסקיים, TS-453A הוא המכונה שלכם בזכות אפליקציית Ocean KTV של QNAP. למעשה, זה סביב שרת מדיה נהדר, מה שהופך אותו לתוספת אידיאלית גם להגדרת הקולנוע הביתי שלך.

התייחסות מכובדת

העברנו הרבה אפשרויות שרת ו- NAS נהדרות בהרכבת רשימה זו. חלק מהטובים ביותר כוללים: Buffalo TeraStation (NAS), Supermicro Work Station (שרת) ו- HP Proreliant Microserver (שרת).

מחשבות אחרונות

מציאת שרת לעסק שלך היום היא קלה וקשה מתמיד. אמנם יש הרבה אפשרויות זולות בשוק, למצוא אחת שאינה עומדת להיות יותר צרה ממה שהיא שווה יכולה לקחת קצת עבודה.

לבעלי SMB המחפשים פיתרון מהיר לגיבוי ושיתוף קבצים, אין סיבה שלא לקחת בחשבון מכשיר NAS כמו Synology DiskStation, Netgear ReadyNAS או אחת משלל האפשרויות הגדולות של QNAP. משתמשים עסקיים מתקדמים המחפשים להשתמש ב- Windows Server או Linux Server, יזדקקו לפיתרון מסורתי יותר.

מבחירות סבירות שאינן מדלגות על כוח, Lenovo ThinkServer ו- Dell PowerEdge הם שני המותגים בהם תרצו להסתכל..

גם אם תבחר בשדרוגים, כל אחת מאפשרויות השרת המפורטות לעיל צריכה לעלות מתחת ל 800 $ וברוב המקרים מתחת ל 500 $. רק וודא וודא שאתה מגבה את השרת שלך לענן. הגישה הטובה ביותר להתאוששות מאסון היא אסטרטגיה היברידית, גישה הנתמכת על ידי רבים מהגיבוי המקוון הטוב ביותר לשירותים עסקיים הקיימים כעת.

תודה שקראת, אנא פרסם את השאלות וההערות שלך למטה.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map