הכונן הקשיח החיצוני הטוב ביותר 3TB לשנת 2020

כשמסתכלים על מיטב הבחירות בכונן הקשיח החיצוני, יכולת ה- 3TB לא עולה הרבה. כפי שנדבר בעוד רגע, 3TB הוא קצת נקודה כואבת עבור רוב הכוננים הקשיחים, מה שמאלץ יצרנים רבים לחתוך את הקיבולת לגמרי מההרכב שלהם. 


זה מקשה על כוננים קשיחים של 3 טרה-בתים, אם כי לא בלתי אפשרי. במדריך זה לכונן הקשיח החיצוני הטוב ביותר של 3TB, ביצענו את המחקר עבורך כדי שתדעו אילו כונני 3TB יעמדו במבחן הזמן. למרות שאנחנו עדיין ממליצים ללכת עם דגם 2TB או 4TB, כל האפשרויות שלהלן יגרדו את הגירוד של 3TB, אם יש לך את זה. 

המחסור בכוננים קשיחים של 3 טרה-בתים בשוק אינו מסתכם. לפני שנבחר לבחירה שלנו, בואו נדבר מדוע קשה כל כך למצוא כוננים קשיחים של 3 טרה-בתים, כמו גם על מה שחיפשנו בעת הבחירות שלנו.

הכונן הקשיח החיצוני הטוב ביותר 3TB 2020

בחירת הכונן הקשיח החיצוני הטוב ביותר 3TB

למצוא כונן קשיח חיצוני טוב 3TB קשה יותר ממה שאתה חושב. יכולת זו חמקמקה, כאשר מרבית היצרנים מדלגים מ- 2TB ל- 4TB מבלי להניד עין. למרות שזה אולי נראה כמו צירוף מקרים, יש סיבה לכך שהיצרנים לא ממהרים להציע דגמי 3TB. 

החל משלהי 2011, תאילנד החלה לחוות גשם עז, ובמשך כמה חודשים צרכו המים בתים, מפעלים ובתי ספר. במהלך תקופה זו, תפוקתם של כוננים קשיחים מגנטיים צנחה משמעותית מכיוון שהצמחים שיצרו את הכוננים הועברו לחסרי תועלת על ידי המים. 

אולם באותה תקופה, Seagate עדיין מכרה כוננים קשיחים של 3 טרה-בתים במחיר סביר, ששירותי הגיבוי המקוונים הבלתי מוגבלים, כמו Backblaze, ניצלו (קרא את סקירת ה- Backblaze שלנו). 

אבל זה לא יצא יפה. במאמר שפורסם בשנת 2015, Backblaze פירטה את חוויותיה עם כונני ה- 3TB שרכשה בטענה כי לאחר שלוש שנים, כ -75 אחוז מהכוננים נכשלו..

מעניין לציין כי אותם כונני Seagate בהספק 4TB ביצעו ביצועים טובים מאוד, ו- Backblaze ממשיכה להשתמש בהם עד היום. לא ברור אם כונני 3TB מועדים להיכשל על סמך העיצוב שלהם או אם שיעור הכישלונות הגבוה הוא תוצר לוואי של השיטפונות שאירעו בשנת 2011. אולם דבר אחד ברור: כונני 3TB, בממוצע, אינם אמינים כמו 2TB וכונני 4 טרה-בתים. 

אם אתם מודאגים מכך, הקפידו לקרוא את מדריך הכונן הקשיח החיצוני האמין ביותר שלנו, כמו גם את מדריך הכונן הקשיח החיצוני הטוב ביותר שלנו 2TB ואת מדריך הכונן הקשיח החיצוני הטוב ביותר 4TB. לאלו מכם שלא אכפת לכם לשחק במהירות ומשוחררת עם הנתונים שלכם, זה בשבילכם. רק וודא שיש לך שירות גיבוי מקוון, כגון IDrive, כבר מוכן (קרא את סקירת IDrive שלנו).

אלה מכם העוסקים באמינות, אל תדאגו. כל האפשרויות שלהלן זמינות ביכולות אחרות. הקפדנו לבצע את הבחירות שלנו באופן שכל האפשרויות שלנו יתפקדו טוב ויגיעו בגרסת 3TB. אם אינך רוצה לקחת סיכון אתה יכול לרכוש יכולת אחרת ולהיות בסדר.

הכונן הקשיח החיצוני הטוב ביותר 3TB: המערב הדיגיטלי הספר שלי

הספר המערבי הדיגיטלי שלי הוא כונן הדיסק הקשיח היחיד שיכול ללכת בין אצבעות הרגליים עם הבחירה הטובה ביותר בכונן הקשיח החיצוני של SSD. זה לא מתפקד כמעט כמו משהו כמו ה- Samsung T5 (קרא את סקירת Samsung T5 שלנו), אבל במחיר המבוקש הוא לא צריך. בהתחשב בכמות האחסון שתשיג, הביצועים הם, למען האמת, מעולים. 

מערבי-דיגיטלי-הספר שלי-1

הקיבולות מתחילות ב- 3TB, אך במקרה זה, אנו ממליצים לעלות גבוה יותר. דגם הכונן היחיד זמין עד 10 טרה-בתים, ולמרות שזאת קיבולת גדולה עלולה לגרום לבעיות ביצועים, לא היו לנו בעיות עם דגם ה- 6TB שבדקנו. אם אתה מחפש אחסון נוסף, הספר שלי יכול להכיל. 

Western Digital מוכרת גם גרסת כונן כפול של הספר שלי, אשר מוגדרת מראש ל- RAID-0 (קרא את המדריך שלנו בנושא RAID). דגם הכונן הכפול זמין בהספקים של 12 טרה-בית, 16 טרה-בייט ו -20 טרה-בייט, ומגיע עם תמיכת USB 3.1 Gen 1. לקבלת כמות אחסון אדירה, הספר שלי בכונן כפול הוא הדרך ללכת. 

הספר שלי זול מאוד. דגמי 6TB ו- 8TB – עליהם אנו ממליצים ביותר להתקנה של כונן יחיד – נעים בין 100 ל -150 דולר, ואילו גרסאות הכונן הכפול נעים בין $ 300 ל- 700 $. למרות שגרסת ה- 20TB יקרה בכל מדד, כמות שטח האחסון, בתוספת תמיכה ל- USB 3.1 Gen 1, מטורפת.

סיבות אחרות שאנחנו אוהבים את המערב הדיגיטלי של הספר שלי

למרות שהספרי Digital Digital My Book לא יכול להגיע למהירויות שלפוחיות, כמו ה- SSD הנייד של G-Drive (קרא את סקירת ה- SSD הניידת G-Drive הנייד שלנו), הוא עדיין זכה במקום במדריך לכונן הקשיח החיצוני המהיר ביותר שלנו. הקריאות והכתיבות ברצף היו מעל 200 מגהבייט לשנייה בבדיקה שלנו, וכתובות אקראיות היו מעל 11 מגהבייט / שניות. 

לעומת זאת, אקראי קורא ישב כחצי מגה לשנייה. בפועל, המשמעות היא שהספר שלי טוב יותר לכתוב נתונים לדיסק במקום לקרוא נתונים ממנו, מה שהופך אותם לאידיאליים לגיבוי. זה ישייט כשאתה כותב קבצים חדשים, אבל אתה נסחר קצת במהירות כשאתה זוכר את הקבצים האלה.

כוכבי התוכנית, עם זאת, הם כלי השירות של Western Digital My Book. ישנם מספר הורדות עבור הספר שלי, המאפשרים לך להגדיר מערכי RAID, להגדיר לוח זמנים לגיבוי ואפילו לסרוק את הכונן שלך אחר שגיאות אפשריות.. 

כלי השירות הם אחת הסיבות העיקריות לכך שאנו ממליצים על הספר שלי כל כך בחום, כפי שתוכל לקרוא בסקירת המערב הדיגיטלי של הספר שלי..

Seagate Backup Plus נייד

ה- Seagate Backup Plus Portable הוא כמו לקחת ספר דיגיטלי מערבי, להסיר חלק מהביצועים ולכווץ אותו לגורם צורה בגודל 2.5 אינץ ‘. זה נסחר ביצועים לניידות, אשר בהתאם למקרה השימוש שלך יכול להיות דבר טוב. זה זמין גם בקיבולת 3TB, שלא כמו Seagate Portable הרגיל (קרא את הסקירה שלנו של Seagate Portable). 

seagate-backup-plus-mobile-2

אם אתה עדיין מודאג מהאמינות, אל תדאג. Seagate Backup Plus Portable זמין בהספקים של 1TB, 2TB, 3TB ו- 4TB, כך שתוכל תמיד לבחור בגודל שונה בהתאם להעדפותיך. אבל לא כל הכונן זהה. Seagate מציעה שלוש גרסאות של ה- Backup Plus Portable, שכל אחת מהן מציעה תכונות שונות במקצת. 

טווח הקיבולת מפוצל בין גרסאות הדק לנורמליות של הכונן. דגמי ה- 1TB ו- 2TB נחשבים “דקים”, ועובי כחצי בערך כמו הגרסה הרגילה. דגמי ה- 3TB ו- 4TB הם בגודל הרגיל ואינם כוללים תכונות מיוחדות. 

תמורת קצת יותר כסף, תוכלו לשדרג לגרסת ה- Ultra Touch המוצעת בקיבולת 1TB או 2TB. גרסת ה- Ultra Touch אינה שונה בתכנון או בביצועים, אך היא תומכת ב- USB-C – היא עדיין משתמשת בחיבור USB 3.0 – ומגיעה עם קידוד חומרה. 

לא משנה באיזו גרסה תבחרו, תהיה לכם אפשרות בין מספר צבעים, לכל אחד מהם חלק עליון ארוג.

סיבות אחרות שאנו אוהבים את Seagate Backup Plus Portable

אסתטיקה וניידות הם הסיבה שאתה קונה את ה- Backup Plus Portable, ולא ביצועים. זה לא נורא, עם קריאות וכותבים רציפים בערך 130 מגהבייט לשנייה וקריאות אקראיות וכותבים בערך 1.3 מגהבייט לשניות, אבל ראינו. 

התכונות, לעומת זאת, ראויות לתשומת לבכם. Seagate כוללת את Toolkit עם כל הכוננים שלו, המהווה כלי עזר המאפשר גיבוי או שיקוף של כונן קשיח קיים. 

למרות ששתי הפונקציות הללו נראות לא מרשימות, Toolkit מציע גמישות רבה בתוכם. אתה יכול להגדיר לוחות זמנים לגיבוי, לבחור כיצד מגובים הנתונים שלך ועוד, מה שהופך אותם לאחד מכלי הגיבוי העשירים יותר בתכונות. 

בנוסף, Seagate מאפשרת לך לרכוש את שירות התאוששות נתוני ההצלה עבור מעט מאוד כסף. שלוש שנים של הגנה על שחזור נתונים מריצה רק את Seagate Backup Plus Portable, שהיא גניבה. 

זה לא תחליף לאחריות שלך – ה- Backup Plus Portable מגיע עם אחריות מוגבלת לשנתיים – אלא הרחבה. תוכל ללמוד עוד על כך בסקירתנו Portable Backpack Plus של Seagate.  

אלמנטים דיגיטליים מערביים

האלמנטים הדיגיטליים של ווסטן הם בסיסיים כמו שבאים כוננים קשיחים חיצוניים. למרות שיש לו איכות בנייה טובה יותר מאשר היסודות של טושיבה קנביו – נגיע לזה בעוד דקה – הוא לא יכול להתמודד עם מכות כמו LaCie Rugged Mini (קרא את סקירת LaCie Rugged Mini שלנו). אף על פי כן, זה מאוד לא יקר ומציע אחסון רב, לאתחול. 

אלמנטים מערביים-דיגיטליים -2

זה זמין בין 1TB ל- 4TB, כאשר דגם ה- 2TB מציע את התמורה הטובה ביותר. עם זאת, מודל ה- 3TB לא רע. במחיר של 79.99 $ אתה משלם בערך שניים וחצי סנט לגיגה-בייט, וזה ערך נהדר. גם דגם ה- 4TB לא נותן לך הנחה רבה כל כך, והוא פועל עשירית האחוז פחות לגיגה-בייט מאשר בדגם ה- 3TB.. 

הסכום שאתה משלם לג’יגה הוא חשוב כאן, מכיוון שהמרכיבים הדיגיטליים המערביים לא מציעים שום דבר מלבד שטח האחסון שאתה קונה. שלא כמו הגיבוי פלוס הנייד והספר שלי, כונן אלמנטים אינו כולל כלי עזר או כלי גיבוי נוספים שניתן לשחק איתם..

עם זאת, Western Digital הופך כלי אבחון לזמין עבור כל הכוננים הקשיחים שלו, כך שתוכל להוריד את זה כדי לפתור בעיות בכונן Elements שלך אם יש לו בעיות. 

למרות שמחסור בתכונות הוא באמר, האלמנטים הדיגיטליים המערביים כל כך זולים שזה לא משנה. אם כל מה שאתה צריך זה קיבולת רבה ואינך מודאג עם שום דבר אחר, כונן אלמנטים יכול לספק.

סיבות אחרות שאנחנו אוהבים את האלמנטים הדיגיטליים המערביים

באופן מהיר, האלמנטים הדיגיטליים המערביים מראים יותר ממה שראינו בספר הספרים המערביים הדיגיטליים שלי. למרות המהירויות הרצופות היו בסביבות 70 מגהבייט / ש ‘איטיות יותר מהספר שלי, המהירויות האקראיות היו דומות. הבדיקות שלנו הניבו קריאות אקראיות של 0.55 מגה-בייט / ש ‘וכתובות אקראיות של 10.11 מגה-שניות. 

שוב, המשמעות היא שהכונן טוב יותר לגיבוי. נתונים צריכים לזרום במהירות לדיסק ללא צוואר בקבוק, אך ייתכן שיש לך בעיות בזכרון הנתונים. 

מהירות הכתיבה האקראית המהירה זיכתה את הספר המערבי הדיגיטלי שלי מקום בכונן הקשיח החיצוני הטוב ביותר עבור PS4 והכונן הקשיח החיצוני הטוב ביותר עבור מדריכי ה- Xbox One, אך האלמנטים פספסו. עם זאת, ביצועי הכתיבה האקראיים שלה יהפכו אותו לבחירה נהדרת לאחסון קונסולות מורחב. 

עם זאת, למחיר, האלמנטים הדיגיטליים המערביים מרשימים, במיוחד בהתחשב באיכות הבנייה. למרות שהוא לא קשה כמו SanDisk Extreme Portable (קרא את סקירת SanDisk Extreme Portable שלנו), המערכות הדיגיטליות של המערב בנויות טוב יותר מרוב הכוננים הקשיחים החיצוניים של ה- Blackbox. אתה יכול ללמוד יותר על זה בסקירת Western Digital Elements שלנו.

שולחן העבודה של הרחבת Seagate

שולחן העבודה של הרחבת Seagate הוא בעצם הגרסה של Seagate לספר הספרים המערבי שלי. זה מתחיל ב- 2TB, עולה כל הדרך ל- 10TB. לא מוצעת גרסת כונן כפול, אך זו לא הסיבה היחידה ש Seagate Expansion Desktop מדורגת במקום הרביעי. זה גם מעט איטי יותר מהספר שלי. 

Seagate-הרחבה-שולחן עבודה

זה לא הרבה יותר איטי, ומצטבר במהירויות רצף סביב 160 מגהבייט / שניות, אבל ההבדל מספיק לשקול. אף על פי כן, הוא מרוויח נקודה בגלל מחירו. דגם ה- 4TB זול יותר ב 20 $ מה- My Book, מה שמביא את המחיר לגיגה-בייט פחות משני סנט. במקרה זה, אנו ממליצים לדלג על גרסת ה- 3TB, מכיוון שהיא יקרה יותר ב -5 דולר בעת הכתיבה. 

שלא כמו הספר שלי, הנקודה המתוקה של שולחן העבודה ההרחבה היא בין 4TB ל- 6TB. דגם ה- 8TB זול בכמה דולרים בלבד מה- My Book, ודגם ה- 10TB יקר יותר ב -15 דולר. עם זאת, 6TB אמור להיות בשפע, לא משנה אם אתה מרחיב את אחסון המחשב הנייד שלך או מבצע גיבוי מלא של המערכת. 

אותן תכונות שקיימות עם Seagate Backup Plus Portable קיימות גם בשולחן העבודה Expansion. ערכת הכלים נראית אפילו טובה יותר בהקשר זה, מכיוון שהקיבולת המורחבת מאפשרת לך לגבות אפילו את המערכות הנפוחות ביותר.

סיבות אחרות שאנו אוהבים את שולחן העבודה של הרחבת Seagate 

כמו הספר שלי, שולחן העבודה של הרחבת Seagate דורש כוח חיצוני. המשמעות של זה, בשילוב עם הגודל שלה, היא כנראה לא עוזבת את הבית. עם זאת, ל- Seagate יש כלי מובנה לניהול צריכת חשמל, אשר יפסיק אוטומטית משיכת חשמל כאשר הכונן אינו בשימוש. זה מאריך את חיי הדיסק בפנים וחוסך את חשבון החשמל שלך בתהליך.

מלבד זה, Seagate Expansion Desktop הוא כונן קשיח חיצוני סטנדרטי למדי. למרות שהמהירות היא איטית יותר מהספר שלי של Western Digital, הוא לא אמור לעשות את ההבדל עבור קבצים קטנים בגיבוי המערכת שלנו. גם זה זול יותר, ומגיע עם עיצוב ייחודי דמוי פירמידה. 

יסודות טושיבה קנביו

הערך הזה בוגד מעט. כאמור, מציאת כוננים קשיחים חיצוניים 3TB קשה. מבחינה טכנית, בסיסי Toshiba Canvio זמינים במגוון 3TB, ובעת כתיבתם תוכלו עדיין לרכוש אותו. עם זאת, יכולת זו הופסקה על ידי טושיבה, וגרסת ה- 3TB משיגה מחיר גבוה בהרבה אפילו מדגם ה- 4TB. 

toshiba-canvio-basics-1

אף על פי כן, אנו רוצים לתת לבסיסי Toshiba Canvio זמן מה בשמש. זהו כונן קשיח חיצוני טוב באופן מפתיע, למרות איכות הבנייה הירודה שלו ומחירו הנמוך. למרות שהוא לא רזה כמו ADATA SD600 (קרא את סקירת ADATA SD600 שלנו), היסודות של Canvio אינם בנויים כמו גם האלמנטים הדיגיטליים המערביים.. 

עם זאת, דבר אחד משותף עם כונן אלמנטים הוא היעדר תכונות. טושיבה אינה כוללת כלי עזר בכונן, ואין אתרים זמינים להורדה באתר של טושיבה. אתה יכול להשיג כלי צד שלישי לאבחון וגיבוי, אך טושיבה אינה כוללת דבר בדיסק. 

עם זאת קל להתעלם מכל זה, בהתחשב במחיר. דגם ה- 4TB יקר יותר מ- $ 10 משולחן העבודה 4 Sea Sea Expansion Desktop, אך הוא אינו דורש כוח חיצוני וניתן לקחת אותו תוך כדי תנועה. 

סיבות אחרות שאנחנו אוהבים את היסודות של טושיבה קנביו

למרות כל מה שפועל נגדה, היסודות של טושיבה קאנביו מתפקדים היטב. במהלך הבדיקה שלנו, ציינו קריאות וכתיבה רצופות במהירות 150 MB / s, כאשר כתובות אקראיות מתקרבות ל -5 MB / s. הקריאות האקראיות היו גרועות – בערך חצי מגה-ביט לשנייה – אבל זה שווה לקורס עם דיסקים קשיחים זולים חיצוניים. 

זה מהיר יותר מה- Western Digital Elements ו- Seagate Backup Plus Portable ובמקביל להיות זול בסביבות 5 עד 10 $, וזה מרשים. על אף שאיכות הבנייה אינה דבר שאפשר לכתוב עליו הביתה, בסיסי Toshiba Canvio מציעים אחסון רב עבור מעט כסף, ואפילו יש מהירויות נאותות, לאתחל. תוכלו ללמוד עוד על כך בסקירת היסודות של Toshiba Canvio.

מחשבות אחרונות

אם אתה מחפש כונן קשיח חיצוני 3TB שיחיה בשולחן העבודה שלך, קשה לנצח את הספר המערבי הדיגיטלי שלי. זה לא יקר, מציע ביצועים רבים ומגיע עם שלל תכונות לאתחל. לאלו שנסעו, Seagate Backup Plus Portable מקבל את רוב הדרך לשם תוך שהייה באריזה קטנה. 

כפי שצוין במבוא, עם זאת, בדרך כלל, כוננים קשיחים של 3TB הם פחות אמינים מהיכולות האחרות, לכן אנו ממליצים לשדרג ל- 4TB או לשדרג למטה ל- 2TB, אם אתה מעוניין באפשרויות שלמעלה. אם אתה רוצה עוד כמה אפשרויות, הקפד לקרוא את חוות הדעת האחרות שלנו על הכונן הקשיח. 

לאיזה כונן קשיח 3TB אתה הולך? למה בחרת את זה? האם אתה משנה את היכולת שלך על סמך אמינות? ספרו לנו בתגובות למטה. כמו תמיד, תודה שקראתם.

 

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map