כיצד לגבות את גוגל כרום: מדריך לשנת 2020

גיבוי הנתונים שלך חשוב, ולמרות שבהחלט עליך להשתמש באחד משירותי הגיבוי המקוונים הטובים ביותר כדי להבטיח שהנתונים שלך בטוחים, אינך זקוק לאחד שיגן על פרופיל הגלישה שלך ב- Chrome. מדריך זה יראה לך כיצד לגבות את גוגל כרום ולוודא ששום דבר בדפדפן לא יאבד, אם המחשב שלך ייגמר סוף מצער..

Chrome הוא אחד מדפדפני האינטרנט המאובטחים ביותר בסביבה, אך זה לא אומר שהמידע שלך בטוח מטבעו אם המכשיר שלך מת. אם זה יקרה, כנראה שיש חבורה של נתונים שנשמרה בדפדפן שתרצה לאחזר. זה כולל אפליקציות, סימניות, מועדפים, תוספים, היסטוריית גלישה, הגדרות, ערכות נושא, כרטיסיות פתוחות, תוכן מילוי אוטומטי ושיטות תשלום.

אם תאבד גישה לנתונים אלה, תצטרך להוריד מחדש את כל התוספים שלך, להזין מחדש את המידע שלך – כגון סיסמאות וכתובות – ולהגדיר שוב את העדפותיך כמו שאתה אוהב אותם. מכיוון שהיסטוריית הגלישה שלך תיעלם, אתה יכול גם לשכוח לצוד את המאמר האחד שאתה זוכר במעומעם שקראת כמה שבועות אחורה.

אם אתה פשוט מתקין את Chrome בפעם הראשונה, הקפד לבדוק את סקירת Google Chrome שלנו כדי לגלות כל מה שהדפדפן מסוגל. בינתיים, נראה כיצד לוודא שנתוני הגלישה שלך בטוחים ומאובטחים.

כיצד לגבות את גוגל כרום בדפדפן

הדרך הקלה ביותר לגיבוי של גוגל כרום היא לעשות זאת דרך הדפדפן. לשם כך עליכם ליצור חשבון Google או להיכנס באמצעות החשבון הקיים. התחל בלחיצה על שלוש הנקודות בפינה השמאלית העליונה של הדפדפן ואז על האפשרות “הגדרות” בסמוך לתחתית תפריט זה..

שלוש נקודות

מכאן אתה אמור לראות כפתור גדול וכחול שכותרתו “הפעל סנכרון …”. לאחר שתלחץ עליו, תועבר לדף ההתחברות של גוגל.

TurnOn-Sync

כאן אתה יכול להתחבר באמצעות חשבון Google קיים או ליצור חשבון חדש על ידי לחיצה על “צור חשבון.” 

התחברות

כדי ליצור חשבון חדש, עליך להזין את שמך, תאריך לידה וכתובת Gmail הרצויה, כמו גם סיסמה. לאחר יצירת חשבונך, חזור על השלבים שלמעלה כדי להגיע שוב למסך הכניסה.

להירשם

כך או כך, לאחר שתסיים לקשר את חשבונך לדפדפן, תוכל לחזור לתפריט ההגדרות ולחץ שוב על “הפעל סנכרון”, מה שיבקש ממך לאשר..

Turn-Sync-Confirm (אישור)

מכאן, לחץ על “ניהול סינכרון” כדי לראות איזה מידע מועבר. אתה יכול לבחור לסנכרן הכל או לבחור ולבחור מהרשימה המוצגת בתמונת המסך למטה. לאחר שהחלטת מה לסנכרן, הכל יהפוך לזמין באופן אוטומטי בכל המכשירים, כל עוד אתה נכנס עם אותו חשבון Google..

נהל-סנכרון

כיצד לגבות את הסימניות של Chrome, היסטוריה & יותר

לסיכום, אתה יכול לגבות את Google Chrome באמצעות חשבון Google שלך ​​על ידי ביצוע השלבים הבאים.

  1. כנסו לתפריט ההגדרות
  2. צור או התחבר לחשבון Google
  3. חזור לתפריט ההגדרות ולחץ על “הפעל סנכרון”
  4. לחץ על “ניהול סינכרון” ובחר את מה שאתה רוצה לשמור בחשבונך

כיצד לגבות ידנית את Google Chrome

אם אינך רוצה ש- Google תעביר את כל המידע שלך בשרתים שלה – כלומר אינך משתמש בחשבון Google – אתה עדיין יכול לגבות את הדפדפן באופן ידני. 

הוראות אלה יאפשרו לך להגן על כל מה שמאוחסן ב- Chrome, אך אם אתה רוצה רק לגבות את הסימניות של Chrome, עיין בהוראות שלנו כיצד לייצא ולייבא סימניות של Chrome..

ראשית, תצטרך לאתר את תיקיית פרופיל Chrome שלך ​​המאוחסנת באופן מקומי במכשיר שלך. המיקום המדויק יכול להשתנות בהתאם למערכת ההפעלה שלך, אך כברירת מחדל התיקיות ממוקמות במקומות הבאים:

  • במחשבים עם מערכת הפעלה Windows 7 ומעלה: ג: \ משתמשים \\ AppData \ Local \ Google \ Chrome \ נתוני משתמש \ ברירת מחדל
  • במחשבים עם מערכת הפעלה Windows XP: ג: \ מסמכים והגדרות \\ הגדרות מקומיות \ נתוני יישום \ Google \ Chrome \ נתוני משתמש \ ברירת מחדל
  • במכשירי macOS X: משתמשים // ספרייה / תמיכה ביישומים / גוגל / כרום / ברירת מחדל
  • במכונות לינוקס: לינוקס: /home //.config/google-chrome/default

זכור כי תצטרך להחליף את החלקים “” של הנתיבים בשם המשתמש שלך.

מיקום תיקיית Chrome

זכור כי במקרה של Windows, תיקיות AppData או Data Application מוסתרות כברירת מחדל. אם אינך מוצא תיקיות אלה, פתח את “לוח הבקרה”, בחר “מראה והתאמה אישית” ואז “אפשרויות סייר הקבצים.”

לוח בקרה

עבור לכרטיסייה “תצוגה” וגלול מטה עד שתראה את “ערך הקבצים והתיקיות המוסתרים.” פשוט סמן את התיבה “הצג קבצים, תיקיות וכוננים מוסתרים”, וכדאי לך ללכת.

הצג קבצים מוסתרים

גישה זו תעבוד על כל גרסה של Windows, מ- XP ומעלה, אך אם אתה מפעיל את Windows 10, אתה יכול להשיג את אותה התוצאה הרבה יותר מהירה. פשוט פתח כל תיקיה, פתח את הכרטיסייה “תצוגה” בתפריט העליון וסמן את התיבה שנקראת “פריטים מוסתרים” בתוך החלק שנקרא “הצג / הסתר.”

קבצים מוסתרים של Windows10

אם יש לך פרופיל משתמש אחד בלבד, הוא יהיה ממוקם בתיקיה שנקראת “ברירת מחדל.” פשוט העתק תיקיה זו למיקום הגיבוי שלך – בין אם זה במכשיר חיצוני או בענן – ויהיה לך כל מה שאתה צריך כדי להחזיר את Chrome לקדמותו בעתיד..

תיקיית ברירת מחדל של Chrome

אם יש לך יותר מפרופיל אחד, הוא קצת יותר מבלבל. כל פרופיל אחרי הראשון שלך ממוקם בתיקיה בשם “פרופיל X” שם “X” הוא מספר שמתגבר עבור כל פרופיל שאתה יוצר. לפיכך, תיקיית הפרופיל השנייה שלך (זכור, הראשונה שלך נקראת “ברירת מחדל”) תיקרא “פרופיל 1”, השלישית שלך תהיה “פרופיל 2” וכן הלאה.

תיקיות פרופיל Chrome

זכור כי אם אתה מגבה את אחד מהפרופילים האלה ולא את ברירת המחדל, אתה עדיין צריך את זה האחרון כדי לגבות את התוספים שלך. הסיבה לכך היא שהרחבות משותפות בין פרופילים ונשמרות רק בתיקיית ברירת המחדל.

פרופילי גיבוי

לכן אנו ממליצים לגבות הן את פרופיל ברירת המחדל והן את כל הפרופילים הנוספים שתוכלו להיות בו זמנית.

תיקייה-העתקה

מכיוון שפרופילי המשתמש יכולים לאחסן נתונים רבים למדי, העותק עשוי לארוך זמן רב. זכור לסגור את Chrome לחלוטין לפני כן, אחרת התהליך יבוטל בגלל הקבצים שנמצאים בשימוש.

כיצד לשחזר את

בבוא העת לשחזר את פרופיל המשתמש שלך ב- Google Chrome, הדרך לעשות זאת תלויה באופן הגיבוי של הנתונים שלך. אם השתמשת בחשבון Google שלך, התהליך פשוט כמו כניסה עם התקנת הדפדפן החדשה שלך, וכרום יוריד אוטומטית את כל הנתונים שגיבית.

כניסה ראשונה

בעתיד, אם תרצה לשכוח מגוגל את מה שהיא יודעת עליך, תוכל לעקוב אחר המדריך שלנו כיצד למחוק את היסטוריית Google שלך. גוגל טוענת כי זה ימחק את כל המידע ששמרה בך, אך בהתחשב ברשומה של החברה פחות מהמרכז בנושא פרטיות, קשה לסמוך עליהם על כך.

שינוי שם תיקיה

אם גיבית ידנית את הפרופיל שלך, עליך לנווט לאותה תיקיה כמתואר לעיל בסעיף הגיבוי הידני. שם שם, שנה את שם תיקיית “ברירת המחדל” למשהו אחר, כגון “DefaultOLD”, ואז הדבק את תיקיית הגיבוי שלך באותו מיקום. בפעם הבאה שתפעיל את Chrome תיכנס אוטומטית לפרופיל המשוחזר שלך.

מחשבות אחרונות

למרות ש- Chrome בהחלט אינו דפדפן מושלם – במיוחד בהתחשב בחששות הפרטיות הקשים שלו – יכולתו לסנכרן במהירות את המידע שלך בין מכשירים היא מהווה פיתרון עצום לדפדפן האינטרנט הפופולרי ביותר בעולם.. 

גם אם אינך רוצה להשתמש בחשבון Google כדי להגביל את מה שגוגל יודעת עליך, גיבוי כרום עדיין קל להפליא, ודורש לבצע רק כמה צעדים פשוטים לביצוע. כל זה לא עושה דבר כדי להגן עליך מפני הפגם הגדול ביותר של Chrome – פרטיות – אז הקפד להוריד את ה- VPN הטוב ביותר עבור Chrome וקרא את מדריך הגלישה האנונימי שלנו כשאתה כאן.

מה אתה חושב על תהליך הגיבוי של Chrome? האם אתה מסכים שזה מהיר ופשוט, או שאתה מעדיף דרך גיבוי יותר פשוטה מבלי להשתמש בחשבון Google? ספרו לנו בתגובות למטה. תודה שקראת.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me