כלי המדיה החברתית הטובים ביותר לשנת 2020: קבל את המותג שלך בתור

אהבתי, hashtags, עוקב ולחץ: עבור רבים מאיתנו, אלה דברים שאנחנו יודעים מהשימוש הפרטי שלנו בטוויטר, אינסטגרם ופייסבוק, כמו גם פלטפורמות מדיה חברתית אחרות. עם זאת, עבור מנהל שיווק במדיה חברתית מדובר במדדים שיש להתמודד איתם על בסיס יומי. מסיבה זו, פותחו בעבר כלי ניתוח למדיה חברתית כדי לתמוך בדיוק בעבודה מסוג זה.


זה לא סוד שחברה בימינו צריכה להתמודד עם ניתוחים של מדיה חברתית מסיבות רבות. בין היתר, הרשתות החברתיות משמשות לבניית המותג כמו גם להגברת המעורבות והמכירות, אך גם כדי להראות את הצד הטוב ביותר שלך כמעסיק כדי למשוך כישרון חדש לחברה שלך..

תחום השיווק השתנה רבות. היצירתיות הייתה בעבר הגורם המכריע בעבר, אך כיום מדובר יותר במכסת מספרים, איסוף נתונים וניתוח עובדות. כדי להימנע מעבודה עם נייר ועיפרון או אלפי גיליונות אקסל, משווקים רבים משתמשים בכלי ניתוח למדיה חברתית.

במאמר זה נציג את מיטב כלי הניתוח של המדיה החברתית הקיימים בשוק. בדקנו את הפלטפורמות החשובות ביותר לגבי תכונות, מחיר וקלות שימוש.

בשורה התחתונה, חור המפתחות הוא הכלי הטוב ביותר לניתוח המדיה החברתית שם. הפלטפורמה שכנעה אותנו בתכונות הניתוח המעמיקות שלה ובקלות השימוש בה. חור המנע עשוי להיות מעט יקר יותר מפלטפורמות אחרות, אך בסך הכל, חור המפתחות מציע כמה מן התמורה הטובה ביותר לכסף שלך.

מהי ניתוח מדיה חברתית?

כלי ניתוח מדיה חברתית הוא בן הזוג האידיאלי למדידת ביצועי המותג שלך בערוצי מדיה חברתית שונים. זה גם תומך בך בתכנון קמפיינים נוספים

לעתים קרובות משתמשים בכלי ניתוח מדיה חברתית למדידת ההחזר על ההשקעה (ROI) של ערוצי המדיה החברתית של החברה. ברוב המקרים, קמפיינים הם בסיס המדידה, בעיקר מכיוון שהוא מאפשר לך להבין ביתר קלות את ההשפעה של כל קמפיין על ההצלחה השיווקית הכוללת.. 

תחום מעניין נוסף של ניתוח מדיה חברתית הוא פילוח המבקרים והלקוחות בכדי לקבל הבנה טובה יותר של קבוצת היעד.

מיטב כלי המדיה החברתית הטובים ביותר

 1. חור מפתח
 2. Hootsuite
 3. זוהו חברתי
 4. חוצץ
 5. נבוט חברתי

1. חור מפתח

Keyhole היא חברה מבוססת קנדה, שלדברי המנכ”ל שלה, היא החברה הראשונה בעולם לניתוח hashtag. אנו אולי לא נתאר את הפלטפורמה באותה צורה, אך עלינו להודות ש- Keyhole עושה יותר מסתם עבודה סולידית.

חור המפתח החברתי-מדיה-אנליטית-כלי-הטוב ביותר

לאחר כניסה לפלטפורמת SaaS, תוכלו לראות בבירור את שלושת הפונקציות החשובות ביותר של הפלטפורמה: 

 • ניתוח Hashtag ומילות מפתח
 • ניתוח חשבון מדיה חברתית
 • ניהול משפיעים

סקירה כללית של המדיה החברתית-מדיה-אנליטית-כלי-מפתח

חור המנעול לא רק משכנע אותנו בפונקציונליות שלו, אלא שהתפריט גם ברור מאוד ומושך חזותית. הסרגל העליון מקל על הניווט קדימה ואחורה בין התכונות השונות, ולכל תכונה יש תפריט משנה ברור מאוד עם מספר אפשרויות בסרגל הצד השמאלי..

אתה יכול לכוונן את הגששנים עם מספר לחיצות בלבד, ותוכל להתחיל לעבוד על האסטרטגיה שלך במדיה החברתית באמצעות Keyhole תוך מספר דקות.

חור המפתחות מגיע עם שלוש תוכניות שונות: אנשי מקצוע, תאגידים וסוכנויות & מפעלים. לכל התוכניות יש לשלם חודשי או שנתי, והן מתחילות ב- $ 179 לחודש אך יכולות לנוע במהירות עד 999 $ לחודש (או אפילו יותר). 

בנוסף, מחיר שתי התוכניות הזולות ביותר, אנשי מקצוע ותאגידים, ישתנה בהתאם למספר הגששים שתוסיף. 

סיבות אחרות שאנחנו אוהבים את חור המפתחות

Keyhole מציע תקופת ניסיון בחינם, המוגבלת בפונקציונליות שלה. כדי לתת לך דוגמה, אתה יכול להקים רק שלושה עוקבים, אבל אנחנו חושבים שזה מספיק כדי להכיר את הפלטפורמה.

tracker הטוב ביותר-חברתית-מדיה-ניתוח-כלי-מפתח

בנוסף לעוקבים אחר המדיה החברתית הפופולרית, Keyhole מציע גם מעקב לפורומים ובלוגים. אלה תכונות שימושיות במיוחד אם ברצונך להתמודד עם קידום אתרים וצמיחה אורגנית.

2. הוטסויט

הספק השני בסקירתנו, Hootsuite, זול יותר מחור המפתחות. אתה יכול לבחור בין ארבע תוכניות: מקצועי, צוות, עסקי וארגוני. התוכנית הזולה ביותר, Professional, זמינה החל מ -19 $ לחודש. מלבד התוכניות הללו, יש גם אפשרות חופשית לחלוטין – ומוסתרת היטב.

הטוב ביותר-חברתי-מדיה-אנליטיקס-כלי-חופשי

כל תוכנית מגיעה לניסיון חינם של 30 יום, אך יש הבדל בין התוכנית החינמית לתקופת הניסיון ללא תשלום. כל תקופת ניסיון בחינם תשדרג למנוי בתשלום אם לא תבטל אותו במועד. 

זו אחת הסיבות לכך שעליך לספק את פרטי כרטיס האשראי שלך אם אתה רוצה לנצל את תקופת הניסיון בחינם. זכור לבטל בזמן אם אינך רוצה לשלם.

התוכניות הטובות ביותר-חברתיות-מדיה-ניתוח-כלי-hootsuite

תהליך ההטבעה הוא פשוט מאוד, אך הפלטפורמה לא תאפשר לך לגשת למרכז השליטה או לתכונות אחרות עד שתציין לפחות שני ערוצי מדיה חברתית שונים.. 

הטוב ביותר-חברתית-מדיה-ניתוחים-כלי-hootsuite-התחל

עם זאת, תוכלו לעקוף מעט את הפלטפורמה על ידי ביטול תהליך ההובלה וחזרה לדף הבית. נסה לגשת שוב למרכז השליטה שלך ואז אתה אמור לראות את לוח המחוונים שלך.

לוח המחוונים הטוב ביותר-חברתי-מדיה-ניתוח-כלי-hootsuite

הניווט של Hootsuite הוא הגון וברור מאוד, אך הוא יכול להשתמש בעוד כמה חזותיים. בסך הכל, אנו חושבים שהעיצוב נראה מעט מאובק. אהבנו יותר את הניווט של Keyhole בין הפונקציות.

סיבות אחרות שאנו אוהבים את הוטסויט

בנוסף לפונקציות האנליטיות שלה, Hootsuite מגיע גם עם כלים לתכנון תוכן. משמעות הדבר היא ש- Hootsuite אתה לא יכול רק למדוד את הביצועים שלך במדיה החברתית, אלא גם להתאים את מסעות הפרסום שלך לתובנות שהשגת באמצעות כלי יחיד.. 

עם זאת, תכונות ניתוח זמינות רק אם בחרת בתכנית בתשלום.

best-social-media-analytics-tool-hootsuite-analytics

בשורה התחתונה, Hootsuite עושה עבודה איתנה, אם כי אינה פלטפורמת ניתוח מדיה חברתית ייעודית, אלא פלטפורמת ניהול מדיה חברתית מקיפה..

3. Zoho Social

Zoho Social הוא פיתרון מדיה חברתית מסוויטת Zoho. הפלטפורמה מגיעה עם תוכניות שונות החל מ- $ 10 לחודש ומסתיימות בקצת יותר מ- $ 300 לחודש. 

הבחנה גסה נעשית בין שיעורי עסקים לסוכנויות. המחיר גם משתנה בהתאם למספר המותגים שאליו ברצונכם לעקוב ובמספר חברי הצוות שאתם נותנים בפלטפורמה.

התוכניות הטובות ביותר-חברתיות-מדיה-אנליטיקה-zoho-social-plans

כל תוכנית מגיעה עם תקופת ניסיון בחינם שבניגוד לפלטפורמות מסוימות (מסתכלת עליך, Hootsuite), אינה הופכת למנוי בתשלום. כאשר מסתיים הניסיון בחינם, הוא משודרג לתכנית חופשית. זה, בין היתר, הופך את Zoho Social לכלי הניתוח החינמי הטוב ביותר של מדיה חברתית הקיים.

לאחר ההרשמה אצל Zoho Social, תועבר ישירות לדף הסקירה.

לוח המחוונים הטוב ביותר-חברתי-אנליטי-כלי-Zoho

כאן תוכלו למצוא את המידע החשוב ביותר במבט חטוף, כמו “בריאות המותג” ו”הפוסטים האחרונים “. בשלב זה, היינו רוצים לראות את הגרפים והתרשימים כמו מה שמציע Keynote בלוח המחוונים של סקירה כללית.

סרגל הניווט קל לשימוש, אך תיאורי התפריט מעט מבלבלים ורבים מהכרטיסיות מציגות לוח מחוונים ריק..

הטוב ביותר-חברתי-מדיה-ניתוח כלי-zoho-ריק-צפיות

תחת “דוח” מצאנו סוף סוף את דוחות הניתוח שחיפשנו. עם זאת, אנו קצת מאוכזבים מכיוון שה- KPIs ולוחות המחוונים הם איכשהו בסיסיים מדי ואין גם הגדרות או אפשרויות התאמה אישית.

דוחות מיטביים חברתיים-מדיה-אנליטיקס-Zoho-rapporter

סיבות אחרות שאנו אוהבים את זוהו חברתית

Zoho הוא פיתרון מוצק, במיוחד עבור חברות קטנות יותר שלא רוצות להשקיע הרבה זמן וכסף במדיה החברתית. הפלטפורמה קלה לשימוש, לא יקרה במיוחד ומהווה פיתרון סולידי למתחילים. אם אתה זקוק לתכונות מתקדמות יותר, Zoho אינו במקום.

בסך הכל, Zoho Social הוא כמו Zoho Books (קרא את סקירת ספרי Zoho שלנו): זו תוכנה הגונה, אבל שום דבר מיוחד.

4. חוצץ

Buffer היא פלטפורמת ניתוח מדיה חברתית המשמשת למעלה מ- 75,000 חברות ברחבי העולם, כולל Cloudwards. הפלטפורמה מחולקת לשלוש פונקציות והיא נמכרת ומתומרת בנפרד על פי חבילות אלה: פרסום, תגובה וניתוח.

האתר החברתי הטוב ביותר-מדיה-אנליטיקס-כלי-חיץ

שמות החבילות די מסבירים את עצמם: פרסום הוא החבילה שמאפשרת לך לפרסם תוכן בערוצי המדיה החברתית שלך, תגובה עוזרת לך לשפר את האינטראקציה שלך עם המשתמשים שלך וניתוח מאפשר לך לנתח את הביצועים שלך בעצמך בערוצי המדיה החברתית. החבילה האחרונה היא זו שמעניינת אותנו במיוחד.

ישנן חבילות מחירים שונות לכל אחת משלוש הפונקציות הללו, שניתן לשלם מדי חודש או שנתית.

התמחור הטוב ביותר-חברתי-מדיה-אנליטי-כלי-חיץ

חבילת הניתוח מגיעה עם שתי גרסאות מחיר שונות: Pro ו- Premium. המקצוען עולה 35 $ לחודש (אם מחויבים מדי שנה), והפרמיה עולה על $ 50 לחודש (אם מחויבים מדי שנה), אך ההבדל הפונקציונאלי בין שתי החבילות הוא קטן מאוד. 

תמורת 15 דולר נוספים לחודש, תקבל שני ערוצי מדיה חברתית נוספים שתוכל לעקוב אחריהם, אתה יכול לשים את הלוגו שלך על הדוחות שאתה יוצר באמצעות Buffer ותוכל להעריך את סיפורי אינסטגרם שלך. בסך הכל מעט מאוד תכונות תמורת 180 דולר יותר לשנה. 

בלי קשר, אנו חושבים שהפלטפורמה מאוד יקרה. הערך לכספך אינו סביר במיוחד מכיוון שאתה מקבל מעט תכונות לכספך. אם אתה לוקח את תוכנית Analyze Pro, אתה משלם 420 $ לשנה עבור כמה דוחות בסיסיים ללא המון ערוצי מדיה חברתית שונים.. 

בנוסף, לא מצאנו דרך לחפש מתחרים ולנתח אותם. בנוסף, אם תרצו תכונות נוספות, יהיה עליכם להוסיף חבילות נפרדות לפרסום ולהשבה, שיחד יכולות להוסיף במהירות כמה מאות דולרים בחודש..

סיבות אחרות שאנחנו אוהבים מאגר

כל אחת מהתוכניות השונות מגיעה עם תקופת ניסיון בחינם שתוכל להוריד בהמשך לתוכנית בחינם. פשוט בחר את התוכנית המתאימה לך ביותר ולחץ על כפתור “ניסיון חינם”. לאחר מכן אתה יכול להגדיר את הסיסמה שלך ולענות על מספר שאלות נוספות לפני שתתחיל.

ההגדרה החברתית-מיטבית ביותר-אנליטית-כלי-חיץ-הגדרת חשבון

לאחר שנרשמתם, עליכם לחבר את ערוצי המדיה החברתית שלכם לפלטפורמה. כפי שכבר הזכרנו, אנו מוצאים את זה מאכזב שלא תוכלו לפקח על אף ערוץ מדיה חברתית אחר מלבד אינסטגרם, פייסבוק וטוויטר.

לוח המחוונים הטוב ביותר-חברתי-אנליטי-כלי-חוצץ

5. נבוט חברתי

הספק האחרון שלנו, Sprout Social, מגיע עם שלוש תוכניות שונות החל מ- $ 99 לחודש. המיוחד בספרוט חברתית הוא שהמחירים הם למשתמש. זה אומר שאתה יכול לכלול שלושה אנשים ולשלם בסביבות 300 $ לחודש עבור התוכנית הזולה ביותר. 

התוכניות הטובות ביותר-חברתיות-מדיה-אנליטיות-הנביטה-חברתיות

אין תוכנית חינמית, אבל ניסיון של 30 יום אמור להספיק בכדי להכיר את התכונות החשובות ביותר.

אם אתה רוצה להשתמש ב- Sprout Social, אתה זקוק לחשבון טוויטר. אחרת, התוכנה לא תאפשר לך להתחבר לתפריט הראשי.

הטוב ביותר-חברתי-מדיה-אנליטיקה-כלי-הנבט-חברתי-התחל

לאחר שיצרת את חשבונך, יש עוד כמה שאלות לגבי האובייקטים, שאינך צריך לענות עליה כדי לגשת למרכז השליטה של ​​היישום בפועל.. 

סקירה כללית-חברתית-מדיה-אנליטית-כלי-הנביטה-חברתית

תפריט הניווט נראה ברור, אך הפונקציות מוסתרות היטב. גם תהליך ההובלה מייגע מאוד, ולוח המחוונים נראה עמוס מדי.

סיבות אחרות שאנו אוהבים נבוט חברתי

אנו אוהבים במיוחד את Sprout Social מכיוון שהיא מגיעה עם מערכת CRM מובנית ומאפשרת ניתוח קהל מתקדם. אם אינך רוצה להסתמך על CRM של Sprout Social, תוכל להסתכל במאמר הטוב ביותר בנושא CRM לעסקים קטנים.

ל- Sprout Social יש גם שירות הודעות מובנה, כך שתוכלו לערוך ולהשיב לכל הודעות המדיה החברתית שלכם מפלטפורמה אחת.

מה ש- Sprout Social עושה במיוחד טוב הם דיווחים. זה מאפשר לך לבחור בין אינספור דוחות ונקודות נתונים שאתה יכול להוסיף ולהסיר כרצונך. 

דוחות מיטביים חברתיים-מדיה-אנליטיים-הנבטים-חברתיים

אפשרויות הדיווח אינן מוגבלות לפרופיל, לקהל ולמילות המפתח שלך. Sprout Social מציעה לך גם ניתוח מתחרים מפורט.

הטוב ביותר-חברתיים-מדיה-אנליטיקה-כלי-הנבט-חברתיים-מתחרים

כיצד בחרנו כלים למנהלי מדיה חברתית

להלן הקריטריונים ששמרנו בעת בחירת הבחירה שלנו.

תכונות

החלק החשוב ביותר במדד שלנו הוא התכונות. כפי שהסברנו בסעיף הקודם, ניתוח מדיה חברתית הוא כלי חשוב לקביעת החזר ה- ROI של קמפיינים שיווקיים ברשתות החברתיות. 

לכן אנו רואים את מדידת מדדי המפתח – כגון טווח הגעה, הופעות, קליקים והמרות – כחלק חשוב בקביעת הכלים הטובים ביותר לניתוח המדיה החברתית.. 

פן מעניין נוסף עבורנו הוא מספר הערוצים והפלטפורמות שהכלי יכול להתמודד איתם. המשמעות היא שפלטפורמה קולעת נקודות גדולות אם היא יכולה לכסות יותר מסתם פייסבוק, טוויטר ואינסטגרם. 

זה חשוב מכיוון שרובנו משתמשים ביותר מערוץ מדיה חברתית אחד, וכלי ניתוח מדיה חברתית טוב אמור להיות מסוגל לעקוב אחר התנהגות חוצה ערוצים..

בנוסף להערכת קמפיינים שיווקיים ולכידת מידע רלוונטי על מדדי שיווק, הפלטפורמה אמורה גם לאפשר לך לנתח קהלים. 

משווק המדיה החברתית המודרני צריך לדעת מתי מישהו לוחץ על כפתור “קרא עוד” ואיך אותו אדם נראה דמוגרפי. הסיבה לכך היא שהיא מאפשרת להם להבין טוב יותר את קבוצת היעד שלהם או אפילו להתחבר לקבוצת יעד חדשה שבעבר הייתה מחוץ לרדאר עבורם.

אחרון חביב, לכל פלטפורמה צריך להיות גם תכונות המאפשרות לרגל אחר התחרות.

מחיר

הקריטריון השני במדד המפורט שלנו הוא התמחור. בדקנו את התוכניות השונות של כל ספק והשווינו ביניהן מבחינת משך זמן ואפשרויות מחירים. התעניינו גם בתכונות שתקבלו לכל תוכנית וכמה התוכניות נבדלות זו מזו. ניסויים בחינם והתחייבויות להחזר כספי הם גם דברים שהתחשבנו בדירוג שלנו.

קלות שימוש

אחרון חביב קלות השימוש. בחלק זה בדקנו את הפלטפורמות מבחינת השימושיות והיעילות. מכיוון שניתוח המדיה החברתית עוסק בעיבוד נתונים, ולעיתים קרובות מוצגים נתונים בלוח המחוונים, חזותיים הם חלק מהדירוג.

בחרנו בקריטריון זה מכיוון שאם אתה משתמש בפלטפורמת ניתוח מדיה חברתית, עליו לפשט את העבודה שלך ולא לסבך דברים בגלל ממשק משתמש רע..

מחשבות אחרונות

עם בחירה זו, הצגנו בפניכם את מיטב כלי הניתוח של המדיה החברתית. כמובן שיש עדיין המון ספקים אחרים, אך מבחינתנו אלה במאמר זה הם הטובים ביותר. מי שמסתפק רק במיטב הטובים צריך ללכת עם חור המנעול.

זה לא אומר שאסור לתת צ’אנס לספקים האחרים. לדוגמה, Sprout Social ו- Hootsuite הן אלטרנטיבות מוצקות, אם אינך מרוצה מחור המפתחות. אם אינך רוצה לבזבז כסף על פלטפורמה, Zoho Social, הכלי הטוב ביותר לניתוח מדיה חברתית בחינם, הוא הדבר הטוב ביותר שלך.

מה אתה חושב על ההשוואה שלנו ועל הפלטפורמות שבדקנו? האם השתמשת פעם בפלטפורמה כזו? ספרו לנו בתגובות, ותודה שקראתם.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map