בוני אתרים הטובים ביותר ואירוח קומבו 2020

השימוש בבונה אתרים הופך במהרה לדרך הראשונה להיכנס לרשת היום. עם שלל תכונות וממשק עיצוב קל ונוח לשימוש, בוני אתרים יכולים להבטיח שיהיה לכם אתר יפה ללא יותר מדי ידע בעיצוב..

זה בכל זאת עולה במחיר של מהירויות וזמן פעולה. שלא כמו מארח אתרים מסורתי, בוני אתרים חולקים לעתים קרובות תשתיות עם חברות אחרות או מנוהלים על שרתי משנה. האתר שלך ייראה מצוין, אבל הביצועים עשויים להיות לא כולם.

במדריך זה למיטב בוני אתרים וקומבינציות אירוח, אנו שואפים להביא לך את הטוב משני העולמות. פלטפורמות אירוח אלה יעניקו לך מהירויות ומשך זמן מצוין, ובכל זאת מספקים כלי קל לשימוש לבניית הפלטפורמה שלך.

אם אתה רק מתחיל לצאת, ככל הנראה המונחים לא אומר הרבה, אז בואו נתחיל בראש עם ההבנה מה ההבדל בין השניים.

בוני אתרים הטובים ביותר ואירוח קומבו 2020

בוני אתרים לעומת אירוח אתרים: מה ההבדל?

אם אתה חדש בכל הקמת אתר משלך, ההבחנה בין אירוח אתרים לבונה אתרים יכולה להיות קשה למדי. השניים הם שירותים נפרדים, שכל אחד מהם מהווה חלק קריטי בבניית אתר כלשהו. בעוד שחברות מסוימות מקבצות אותן יחד, הן עדיין נותרות נפרדות.

נתחיל באירוח אתרים. אירוח אתרים לוקח את האתר שלך ומאחסן אותו בשרת, ומאפשר לכל אחד ברחבי העולם לגשת אליו. זה בית לאתר שלך. אתה מטפל בכל הנתונים של אתר האינטרנט שלך ומארח האינטרנט יטען למשלוח נתונים אלה למשתמשים שרוצים לגשת אליהם.

בונה אתרים, לעומת זאת, נמצא בבית המשפט שלך. זהו הכלי המשמש לבניית אתר. זה יכול להתמודד עם העיצוב, הפריסה הכוללת, התוכן ועוד באתר שלך. בעוד שבונה יכול להיות כל דבר, החל מ- HTML בסיסי לוורדפרס (עיין בכמה מדריכי וורדפרס שלנו), אנו מתמקדים בעורכי WYSIWYG קלים לשימוש (מה שאתה רואה זה מה שאתה מקבל) שמאפשרים לך לבנות את האתר שלך במהירות.

בקיצור, בונה אתרים הוא הכלי בו אתה משתמש לבניית אתר האינטרנט שלך ואירוח אתרים הוא הבית בו האתר שלך גר. השניים צריכים להתקיים בכפיפה אחת, מה שמוביל לחלק מהבלבול המיותר סביבם.

בכל פעם שאתה רוכש מנוי אצל בונה אתרים, אתה קונה גם אירוח אתרים. למרבה הצער, זה לא הולך לכיוון השני. רק בגלל שאתה קונה אירוח אתרים לא אומר שאתה מקבל בונה אתרים.

מדריך זה מתמקד בחברות המציעות את שניהם, אז אל תתבלבלו יותר מדי כשאתם הולכים לקופה. אתה מחפש להעלות תוכנית לבניית אתרים ולא תוכנית אירוח אתרים. שני המונחים הדומים מעורבבים לעתים קרובות, אז רק זכרו שזה הולך לכיוון אחד (להיות בוני אתרים כולל אירוח אתרים) אבל לא בכיוון השני.

בחירת בונה אתרים ואירוח קומבו

יש כמה סיבות לבחור בונה אתרים ואירוח משולב על פני בונה מסורתי כמו Wix (קרא את סקירת Wix שלנו). למארחי אינטרנט ייעודיים המספקים לבונה יש לעתים קרובות מרכזי נתונים משלהם בעוד שבוני עצמאיים מנצלים שירותי אירוח בענן כמו שירותי אינטרנט של אמזון (AWS).

עם שטח שרת ייעודי, אירוח אתרים וצירופי בונה בדרך כלל מגיעים עם הרבה יותר משאבים, מהירויות מהירות יותר וזמן פעולה טוב יותר. זה המקום הראשון שחיפשנו כשבחרנו מועמדים לרשימה זו.

עם זאת, ישנם כמה בונים ייעודיים המספקים מהירויות מספיק מהירות כדי לטנגו עם חבילות המשולבות, כך שגם אנחנו לא ספרנו את אלה לגמרי.

לעיתים קרובות חבילות אירוח אצל בונה מרגישות מעט תפלות שכן הבונה מתפקד כתוספת מתוקתקת לשירות האירוח. ראינו את זה עם 1&1 (קרא את ה 1 שלנו&סקירה של בניית אתרים) ו- GoCentral (קרא את סקירת GoDaddy GoCentral שלנו). הבונים כאן מרגישים כמו כלים פונקציונליים לחלוטין, ולא רק צעצוע מסודר להתעסק איתם.

אחרון, בדקנו את המחיר. זה לא אומר שכל אפשרות ברשימה זו היא זולה, מכיוון שזה לא המקרה, אלא ששום שירות אינו מתומחר בצורה מופלגת. הדלתא בין iPage ל- SquareSpace (שני ספקים שנזכיר במדריך זה) היא גדולה למדי, אך שניהם הגיוניים לחלוטין בנקודות המחיר שלהם.

1. בניית האתרים הטובה ביותר ומשולבת אירוח: HostGator

HostGator משמש כספק האירוח הטוב ביותר שלנו ומסיבה טובה. מהירויות רוכסנות, קלות השימוש מצוינות ואפשרויות התמיכה בשפע. נוסף על כך, HostGator מספקת גם בונה אתרים מיומן למדי בחינם עם כל תוכנית אירוח משותפת.

הבנאי הכלול מוגבל לשישה עמודים אך עדיין מגיע עם מאות נושאים, כלי SEO וקטעים שנבנו מראש. שדרוג לתכנית של בניית אתרים יקרה יותר מניב ספירת עמודים גדולה יותר כמו גם שילוב עם גוגל אנליטיקס וכלי מסחר אלקטרוני..

התוכנית לבניית אתרים של HostGator Pro היא מה שאנחנו ממליצים שכן היא נותנת לך מספר בלתי מוגבל של עמודים, שילוב PayPal והיסטוריית גרסאות עבור פחות מ 20 $ לחודש..

תוכניות עסקיות מוסיפות כלים למסחר אלקטרוני כגון ניהול מלאי ועיבוד תשלומים, אבל זה מעט שוקל את תג המחיר כמעט 30 דולר.

סיבות אחרות שאנחנו אוהבים את HostGator

HostGator קרוב לאחד מבוני האתר הטובים ביותר, אך לא ממש מבצע את הקיצוץ. במקום בו השירות באמת מאיר הוא במהירויות ובזמן פעולה. צפינו בתגובה של 45.3 מ ‘בארה”ב במהלך סקירת HostGator שלנו, מספר מוצק בשטח הביניים שלא אמור להוסיף יותר מדי בתפזורת כאשר משתמש מושך את האתר שלך למעלה.

נוסף על כך, HostGator מתהדר בערבות לזמן הפעולה של 99.9 אחוזים. זה בדרך כלל רק תכנית שיווקית ויש הרבה סיבות לכך שאינך צריך לסמוך על ערבות זמן העבודה של מארח האינטרנט שלך. עם זאת, HostGator למעשה עוקב אחר זה, ומפצה אותך חודש שלם על כל זמן שמתחת לסף.

הקפד להירשם ל- HostGator ולנסות זאת בעצמך. יש לו אחריות להחזר הכסף למשך 45 יום, כך שתוכלו להתחיל לבנות ללא סיכון לאבד כל מזומן.

2. iPage

iPage היא הבחירה הראשונה שלנו כשאתה מסתכל על אירוח אתרים הכי זול. אתה יכול להשיג אירוח אתרים, שישה עמודים של בונה האתר ושילוב cPanel תמורת כמה דולרים בחודש. בעזרתו תקבלו למעלה ממאה נושאים שיצרו מראש המותאמים גם לגלישה בנייד.

כל תוכנית אירוח אתרים כוללת שישה עמודים של בונה האתר כמו גם שילוב PayPal וקטעים שנבנו מראש. עם זאת, תמורת כמה דולרים בלבד יותר, התוכנית המקצועית הגיונית בהרבה. ספירת העמודים מוגבהת ותקבל תמיכה בווידיאו HD וסטטיסטיקות אתרים משולבות.

בדומה ל- HostGator, התוכנית העסקית שבראש העקומה מסגירה את רשימת התכונות עם כלי מסחר אלקטרוני. כאן זה הגיוני בהרבה, עם עלות של פחות מ 20 $ לחודש במשך שלוש שנים. תוכנית חודשית תעלה את המחיר בכמה דולרים אך זה עדיין פחות מהשיעור של HostGator.

סיבות אחרות שאנו אוהבים iPage

מה שאנחנו הכי אוהבים ב- iPage הוא המחיר. זה מספיק נמוך כדי שכל אחד יכול לקפוץ פנימה ולבנות אתר. למרות שמגבלה של שישה עמודים היא דבר שיש לקחת בחשבון, רוב האתרים יכולים להסתדר עם המגבלה מכיוון שניתן לבנות דפים כל עוד אתה זקוק להם..

iPage גם די מהיר. במהלך סקירת iPage שלנו, ציינו זמן תגובה של 43 מיליון במדינות ו -145.9 מטר בחו”ל. הצד האמריקאי של הדברים נמוך מהממוצע, אך התגובה הבינלאומית מגיעה במהירות של 45 מיליון יותר מאשר ספק זול אחר, GreenGeeks (קרא את סקירת GreenGeeks שלנו).

עם זאת, אתה עדיין מקבל כמה מנות נוספות בצורת אבטחת SiteLock עבור אתר האינטרנט שלך ו 200 $ עבור נקודות זכות לפרסום ברחבי גוגל ובינג. הקפד לנסות את iPage בעצמך עם התחייבות להחזר הכסף במשך 30 יום.

3. וויבי

Weebly לא מציעה אירוח אתרים בפני עצמו, בדיוק כמו הכללה עם הקבלן. עם זאת, הקבלן עצמו טוב מכדי שלא יכלל ברשימה זו. יש לך מספר נושאים המותאמים למכשירים ניידים בהישג ידך שהם כמה מהמראה הנראה ביותר בבניית אתרים.


וויבלי WYSIWYG

אתה הולך לבזבז יותר על בונה אתרים זול כמו iPage, אך גישת ה- All-in משתלמת בפיצ’רים. אפילו תוכניות מקצה נמוך יותר כוללות אבטחת SSL, הגנת סיסמאות ותמיכה ברקע וידאו. Weebly אפילו כולל ספרייה של תמונות ווידאו של מלאי, כך שלא תצטרכו לצאת רחוק מדי כדי למצוא משהו שעובד עם האתר שלכם..

התוכנית העסקית בסך 25 דולר בראש השורה כוללת כמה מאפייני מסחר אלקטרוני כגון ניהול מלאי ותמיכה במוצרים דיגיטליים. עבור כמה מוצרים, המערכת עובדת טוב, אך אנו ממליצים לבונה מסחרי אלקטרוני ייעודי כמו Shopify לכל דבר אינטנסיבי יותר..

סיבות אחרות שאנחנו אוהבים וויבלי

התיקיה הגדולה ביותר שלנו לוויבלי היא קלות השימוש בה. הממשק מספק חווית גרירה ושחרור אמיתית עם סרגל כלים צדדי המחזיק את כל אבני הבניין. כל שינוי שתבצע הוא אינטראקציה ישירה עם דף האינטרנט, מה שהופך את זה לבנאי אידיאלי למתחילים חדשים.

אם יש לך שאלות, ל- Weebly יש תמיכה טובה יותר שראינו מכל בונה אתרים. זה תומך בצ’אט חי, דוא”ל ותמיכה טלפונית (רוב בוני אתרים תומכים רק בדוא”ל) ומגיע עם פורום קהילתי.

Weebly הוא בונה אתרים פנטסטי עם שלל תכונות לאתחל. תוכלו ללמוד עוד על כך בסקירת Weebly שלנו או לנסות זאת בעצמכם באמצעות אתר ותחום בחינם.

4. Hostinger

כמו iPage, Hostinger הוא מארח אינטרנט זול וקל לשימוש מאוד עם בונה חזק למדי. כל התוכניות כוללות את הבונה ללא מגבלות על מגבלות העמוד או התכונות שלו. לא משנה איזה מחיר אתה משלם, תקבל את החוויה המלאה של Hostinger.

ישנן שלוש תוכניות זמינות, אך רק לשניים הראשונים יש הגיון רב. התוכנית הנמוכה ביותר, שטבעה “אירוח אתרים יחיד”, אינה מציעה הרבה, עם תמיכה רק בתחום יחיד ושטח דיסק של 10 ג’יגה-בתים. במחיר של יותר $ 1 לחודש, אירוח פרימיום מביא איתו אחסון בלתי מוגבל בכונני SSD ותחום חופשי.

זה באמת המקום המתוק של הוסטינגר. במחיר כמעט כפול מהמחיר, אירוח עסקי מביא פי שניים ממספר המשאבים ותעודת SSL בחינם, אך ללא שום תכונות מסחר אלקטרוני באופק, תוכנית זו אינה נסחרת טוב עם הסוף העליון של ספקים אחרים.

סיבות אחרות שאנחנו אוהבים הוסטינגר

Hostinger הוא כל כך נגיש וזו הסיבה שרצינו לכלול אותו ברשימה זו. הוא אינו משתמש ב- cPanel, אלא יש לו ממשק יליד משלו לשליטה באתר האינטרנט שמפרט רק את התכונות החיוניות..

גם בבנאי עצמו יש לא מעט לאהוב. בהוסטינגר יש מגוון של נושאים מעוצבים לבחירתם בעת בניית האתר שלך. אמנם הם לא מצליחים להשיג את הסימן שקבעה וויבי, אבל הם רחוקים מלהיות רע. כל נושא מותאם למובייל ונכתב עם קוד נקי ולכן SEO לא אמור להוות בעיה.

עם זאת, הוסטינגר אינו הספק העשיר ביותר בתכונות. אנו ממליצים עליו לכל מי שרוצה להקים אתר במהירות ואינו מעוניין ללמוד על מה שקורה בכדי לגרום לו לתפקד. תוכל לקרוא את סקירת Hostinger שלנו כדי ללמוד עוד או לנסות זאת בעצמך עם ערבות להחזר הכסף עבור 30 יום.

5. SquareSpace

כמו Weebly, SquareSpace היא בונה אתרים נוסף שאינו מציע אירוח נפרד מהמעצב שלה. עם זאת, קשה למצוא בונה אתרים אחר בשוק שיש לו יכולת כל כך איתנה של עיצוב אתרים מודרני וכלים פרקטיים הדרושים בכדי להשיג אותו..

ממשק ריבוע

עם זאת, מדובר במחיר לא מבוטל. SquareSpace היא בין האפשרויות היקרות יותר בחלל בניית האתרים. התוכנית האישית בסך 12 $ תביא אותך לרשת, אך התוכנית העסקית בסך 18 $ תעזור לך כשתגיע לשם. תכונות כמו חלונות קופצים לקידום מכירות, חסימות פרימיום ושילוב מסחר אלקטרוני נכללים בקבוצה.

עם זאת, חנויות ייעודיות למסחר אלקטרוני יעברו הרבה יותר טוב עם חנות מקוונת. התוכניות הללו הופכות ליקרות למדי, ומגיעות לטווח של 30 $ פלוס. עם זאת, אתה מקבל גישה לתכונות פרימיום כמו הרשמה למשתמשים וכרטיסי מתנה שרק מעט בוני אתרים יכולים להתמודד איתם.

סיבות אחרות שאנחנו אוהבות את SquareSpace

הקריאייטיב מתאים ביותר עם SquareSpace, ומצאנו שמעט בוני אתרים אחרים מסוגלים להציג עבודות בדיוק כמו SquareSpace. פריסות השטויות הן דבר שנחקה פעמים רבות, אך קבלת העיצוב ישירות מהמקור משתלמת באמצעות אתר רגשי יותר אורגני..

אבל זה לא רק גליץ וזוהר. SquareSpace היא מערכת סגורה, אך מערכת מלאה בתכונות. טעינת תמונות מתקדמת, סנכרון Dropbox ואינטגרציה של Amazon Associate הם בין ההיצע שנמצא באינדקס הפיצ’רים. בעוד שמרכז אפליקציות הוא תמיד תוספת מבורכת, לא קשה לשכוח אחד כזה עם כמה SquareSpace מציע.

יש הרבה יותר שירות זה לכן הקפד לבדוק את סקירת SquareSpace כדי ללמוד את כל הפרטים. לגישה מעשית יותר, תוכלו לנסות לבנות את עצמכם בחינם למשך 14 יום.

מחשבות אחרונות

ישנם יתרונות וחסרונות ללכת עם בונה אתרים דרך אירוח אתרים עם CMS כמו וורדפרס. השילוב בין השניים, עם זאת, מספק את הטוב שבשני העולמות, עם כלים ליצירת אתרים קלים לשימוש ומהירויות נהדרות וזמני זמן גם כן..

מה המשולבת המארחת והבונה המועדפת עליך? נודיע בתגובות למטה וכמו תמיד תודה שקראתם.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me