הגיבוי המקוון הטוב ביותר לאוסטרליה 2020

אוסטרליה היא ארץ בעלת רמת חיים גבוהה, ערים מטרופוליניות, מדבריות עצומות וחופים ארוכים הידועים בגלישה. עם זאת, המקום רחוק משאר העולם, ורוב שרתי הגיבוי גם רחוקים ממנו. מכיוון שהמשמעות היא אפילו מהירויות גיבוי איטיות יותר, בחרנו את הגיבוי המקוון הטוב ביותר עבור אוסטרליה, כאשר Acronis True Image תופס את המקום הראשון בזכות השרת הסמוך..


יצירת גיבוי היא חכמה מכיוון שהכונן הקשיח שלך אינו אמין והנתונים שלך עלולים לאבד מתקלות או קריסות. תוכנת שחזור נתונים עשויה לעזור לך, אך זה לא בטוח, ואסור לסמוך על מנהלי התקנים במצב סולידי מכיוון שלמרות שיעור הכישלונות שלהם נמוך מאחוז אחד, הם חווים שגיאות נוספות.

גיבוי הנתונים בפעם הראשונה יכול לקחת זמן. כדי להקל על כך עליך להשתמש בשירות מהיר וחלק מהמשוואה הזו היא עם נקודת שרת הקרובה אליך ככל האפשר. אחרת, החיבור שלך עשוי להיתקע או להישבר.

ריכזנו את הרשימה שלנו על ידי בחירת שירותים מהבחירות הטובות ביותר לגיבוי ענן שלנו, אבל יש לנו גם מאמר המציג את אחסון הענן הטוב ביותר באוסטרליה. אם אינך בטוח מי אתה צריך, קרא את ההבדל. לפני שנתחיל, נעבור על הקריטריונים שלנו להכנת רשימה זו.

הגיבוי המקוון הטוב ביותר לאוסטרליה 2020

מה הופך את הגיבוי המקוון הטוב ביותר עבור אוסטרליה

מיקום השרת הוא בעל חשיבות עליונה, אך גם מהירות החיבור שלך תלויה בספק שירותי האינטרנט שלך ובשירות הגיבוי המקוון. עדיף אם שירות מאפשר לך לצבוט הגדרות העברה, מהירויות מצערת, להגדיל את מספר שרשורי הגיבוי כדי להגביר את המהירות ומשתמש באלגוריתם העברה ברמת חסימת, המהווה עזרה עצומה לאחר הגיבוי הראשוני..

אבטחת ענן חשובה גם היא, במיוחד באוסטרליה, שם חוקי לממשלה לרחרח ולהתבונן במטא נתונים (קרא עוד על כך ב- VPN הטוב ביותר שלנו ליצירה באוסטרליה). הצפנה פרטית מקצה לקצה היא האמצעי הטוב ביותר למנוע מהממשלה לעשות זאת, אך לשירות צריך להיות גם אימות דו-גורמי כדי לעצור האקרים שרוצים להרוס לכם את היום..

תשלום עבור תכונות אלה לא אמור כרוך בכך שתלך לכרישי הלוואה. השירות אמור להיות בעל ערך טוב, ולהציע שטח אחסון זול יותר. ככל שיש לו תוכניות רבות יותר, כך גדלים הסיכויים שלכם למצוא כזו העומדת בדרישה זו. תכנית או ניסיון בחינם הם דרך נהדרת לבדוק גם את השירות.

כל זה צריך להיות עטוף בחווית משתמש מהנה ופשוטה ולא בסיוט ממוחשב. הממשק של הלקוחות צריך להיות נעים לעין והם צריכים לעבוד על רוב מערכות ההפעלה, אם לא כולם.

1. הגיבוי המקוון הטוב ביותר עבור אוסטרליה: Acronis True Image 2018

Acronis נפתחה בשנת 2003, כך שהיא עתיקה במונחי IT. עם זאת, יש שרת שנמצא באוסטרליה, המהווה גורם גדול בכך ש- Acronis True Image 2018 מגיע למהירויות מהירות יותר בגיבויים ראשוניים מאשר לרוב השירותים האחרים. גיבוי ושחזור של תיקיית 1GB ארך 15 דקות בלבד. השתמשנו בהגדרה “האופטימאלית” להורדה, אבל יש גם “מקסימום” זה כנראה אפילו מהיר יותר.

Acronis-True-Image-Backup-Set-Slider1
© Cloudwards.net

Acronis-True-Image-Destination-Slider2
© Cloudwards.net

Acronis-True-Image-Active-Protect-Slider3
© Cloudwards.net

Acronis-True-Image-Settings-Slider4
© Cloudwards.net

Acronis-True-Image-Tools-Slider5
© Cloudwards.net

קודם

הבא

Acronis משתמשת ב- AES 256 סיביות כדי להצפין את הקבצים שלך לפני העברה ופרוטוקול TLS / SSL מגן עליהם במעבר. ההצפנה מחייבת להשתמש בסיסמה, ומכיוון שרק אתה יודע אותה, Acronis היא ידע אפס. אין שום אימות של שני גורמים שיעזור לך אם תאבד את הסיסמה שלך. השירות משתמש גם בהגנה על Acronis Active כדי להילחם בתוכנות ransomware.

מרכזי נתונים משתמשים בכרטיסי מפתח, סיורים, סריקה ובקרה ביומטרית בכדי למנוע פולשים להגיע לנתונים שלך והמתקנים בנויים לעמוד בפני אסונות טבע ושריפות.

סיבות אחרות שאנו אוהבים תמונה אמיתית של Acronis 2018

Acronis מציעה לך את האפשרות לקנות תכנית לכל החיים, אך מכיוון שיש אזהרות איננו יכולים להמליץ ​​עליה. עדיף לך לבחור בין שתי התוכניות השנתיות: Advanced ו- Premium.

Advanced מספק לך שטח גיבוי של 250 ג’יגה-בייט במחיר של $ 49.99 או 500GB עבור $ 69.99. הפרימיום מתחיל ב- 1TB במחיר של 99.99 $ ומסתיים ב- 5TB במחיר של 259.95 $. אתה יכול להגדיל את מספר המחשבים שאתה רוצה לגבות, כמו גם את שטח הגיבוי שלך, אך זה יעלה לך תוספת לשנה.

השימוש בלקוח שולחן העבודה הוא קל ואינטואיטיבי. התפריט משמאל מבהיר כיצד לנווט באפליקציה. Acronis מאפשרת לך לבצע גיבוי לפי סוג קובץ, ולא לבחור קבצים ספציפיים. זה אכן לוקח יותר מקום, אבל זה הופך את יצירת תוכנית הגיבוי לפשוטה בהרבה. במידת הצורך, אתה יכול לכלול קבצים שאינך רוצה לגבות כדי לחסוך מקום.

לאקרוניס יש מחירים הגונים, אך אינה מציעה אחסון רב. זה אכן מספק לך הצפנת ידע אפס וגיבוי מהיר, מה שהופך אותו לנכון להיות הבחירה המובילה שלנו. אם תרצה ללמוד עוד, קרא את סקירת Acronis True Image 2018 שלנו.

2. CrashPlan לעסקים קטנים

למרות ש- CrashPlan הפסיקה לפעול בשוק הצרכנים בשנת 2017, התוכנית העסקית הקטנה שלה זולה ומתאימה למשתמשים אישיים, במיוחד לאלה הזקוקים לאחסון בלתי מוגבל..

נציג החברה אישר לנו שיש לה שרת בסידני, וזה נהדר למשתמשים באוסטרליה. עדיין, הגיבוי אינו מהיר. אתה יכול להגדיל את המהירות על ידי השבתת תהליכי הדחיסה, ההצפנה והשכפול, אך אנו לא ממליצים לך לעשות זאת.

CrashPlanSmallBusiness.Versioning

אם הגיבוי מוציא יותר מדי משאבי המערכת שלך, אתה יכול להצער אותו. לאחר סיום הגיבוי הראשוני וזה יכול לקחת זמן מה, העתקה ברמת החסימה תאיץ את הגיבויים העתידיים.

CrashPlan מספק לך הצפנה של AES 256 סיביות, שמערבלת את הקבצים שלך לפני ההעברה, AES 128 סיביות מגן עליהם במעבר. כברירת מחדל, השירות שומר על המפתח שלך, כלומר הוא יכול לאפס את הסיסמה שלך אם תאבד אותה. התפיסה היא שהיא מאפשרת גם לעובד נוכל להסתכל על הנתונים שלך. אתה יכול לבחור לשמור על המפתח שלך כדי להימנע מכך.

סיבות אחרות שאנו אוהבים את CrashPlan לעסקים קטנים

תמורת 10 דולר לחודש אתה מקבל גיבוי בלתי מוגבל עבור מחשב אחד. מכיוון שמדובר במינוי חודשי, אתה יכול לבטל בכל עת, שלא כמו בשירותים רבים. זה עולה כפליים מ- Backblaze, שיש לו שרתים בארה”ב, אך עדיין מדובר בעסקה טובה. להשוואה נוספת בין השניים, קרא את CrashPlan לעומת Backblaze. לפני שאתם קונים אותו, השתמשו בניסיון החינם למשך 30 יום כדי לבעוט בצמיגים.

לא יהיו לך בעיות בהתקנת לקוח שולחן העבודה מכיוון שזה קל ומהיר. השימוש בו הוא ללא מאמץ, אך פעולת הגיבוי שלו עשויה להיות פשוטה יותר. אינך יכול לגבות על סמך סוג הקובץ, כך שתצטרך לתייג ידנית תיקיות וקבצים שברצונך לגבות, למרות שאתה מקבל מקום בלתי מוגבל.

בעוד שהשירות רחוק מלהיות מושלם – הוא חסר אימות דו-גורמי, אינו מהיר ואינו מגובה לפי סוג קובץ – הוא מציע ערך טוב, גיבוי ללא הגבלה, אבטחה טובה ושרת באוסטרליה. כל מה שמספיק כדי לתפוס את המקום השני.

עם זאת, זכור, הערות ישנות מהמשתמשים מדברות על אמינותן הגרועה ומעברים גסים בין תוכניות. למידע נוסף קרא את סקירת CrashPlan שלנו.

3. בית BigMIND

BigMIND Home הוא שירות גיבוי מקוון של אותה חברה שיצרה את Zoolz Home Cloud Backup. השירותים דומים במובנים רבים, אך BigMIND Home כולל מאפיינים חדשים שהאחד מהם חסר.

והכי חשוב, השירות שומר על נוכחות באוסטרליה. עם זאת, צפו להעלאות מהירות והורדות איטיות מכיוון ש- BigMIND משתמש באמזון קרחון, אחסון קר המיועד לארכיב לטווח ארוך, לצורך גיבוי. אם זה מסקרן אותך, קרא את סקירת קרחון אמזון שלנו. זמן ההעלאה הממוצע שלך לגיגה-בייט של נתונים אמור להיות בערך 30 דקות.

לוח מחוונים לשולחן העבודה BigMIND

אפשרויות חיבור BigMIND

BigMIND בחירה חכמה

לוח הזמנים לגיבוי של BigMIND

BigMIND חקר קבצים מקוונים

קודם

הבא

קבצים בשרתים מוצפנים עם AES 256 סיביות. BigMIND ינהל כברירת מחדל את מפתח ההצפנה שלך. כדי להימנע מכך, אתה יכול לבחור להצפנה פרטית בעת הגדרת תוכנית הגיבוי שלך, אך לא תוכל לעשות זאת אחר כך. החילוף הוא ש- BigMIND לא יוכל לאחזר את הסיסמה שלך. קבצים מוגנים על ידי פרוטוקול SSL במעבר, אך באופן מוזר, יש לאפשר זאת.

בניגוד ל- Zoolz Home, ל- BigMIND אימות דו-גורמי, וזה שיפור נחמד.

סיבות אחרות שאנחנו אוהבים את BigMIND

התוכנית האישית של BigMIND עולה 2.99 דולר לחודש, אם משלמים שנה מראש, ומעניקה לך שטח גיבוי מועט של 100 ג’יגה-בייט למשתמש אחד ועד שלושה מחשבים. התוכנית המשפחתית מציעה שטח אחסון של 500 ג’יגה-בתים, שתוכלו לשתף עם עד שניים אחרים בתשעה מחשבים ושישה מכשירים ניידים, אבל זה כנראה לא מספיק מקום לאנשים רבים. זה 6.99 דולר לחודש.

Family Plus מספקת 1TB חסון עבור 12.99 דולר, וזה רחוק מהעסקה הטובה ביותר לכמות שטח זו. אתה יכול לשתף אותו עם ארבעה משתמשים נוספים על פני 15 מחשבים ומכשירים ניידים בלתי מוגבלים.

לקוח שולחן העבודה של Windows ו- macOS מועיל, מכיוון שהוא מראה לך מידע כמו מצב הגיבוי הנוכחי שלך, מתי היה הגיבוי האחרון, כמה קבצים מגובים וכמה ממתינים באופן ברור ואטרקטיבי..

ממשק האינטרנט הוא צבעוני ומספק לך קטגוריות קבצים ומכשירים, כך שתוכל בקלות לגלוש בתוכן ששלחת לענן. לוח מחוונים מראה לך כמה מכשירים מחוברים ל- BigMIND וכמה מגבים. יש גם תרשים שמראה לך פעילות גיבוי לאורך זמן, ותרשים עוגה שנותנים לך סקירה כללית על סוגי הקבצים שלך.

אם תרצה לגשת לקבצים שלך תוך כדי תנועה, תוכל להשתמש באפליקציית Android או iOS. למידע נוסף על קלות השימוש של BigMIND ותכונות חדשות, קרא את סקירת BigMIND שלנו.

4. קרבוניט

אחד השירותים הוותיקים בשוק, קרבוניט עובד עם ספקי שירותים מנוהלים באוסטרליה. עם זאת, תהליך הגיבוי הראשוני לא יהיה מהיר ולא יתקרב למתחרים כמו Acronis ו- BigMIND. לאחר הגיבוי הראשוני הקבצים יועברו מהר הרבה יותר, הודות להעתקה ברמת החסימה.

השירות מאבטח נתונים בשרתים שלו באמצעות קידוד AES 128 סיביות ומאחסן את המפתח שלך, אך אם תאפשר הצפנה פרטית, הוא יעבור ל- AES 256 סיביות ותחזיק את המפתח. במקרה כזה, לא תוכל לאפס את הסיסמה שלך. קרבוניט דורש מכם להפוך אותו לחזק ומספק אימות דו-גורמי כדי להגן עליכם אם מישהו גונב את זה.

סיבות אחרות שאנחנו אוהבים קרבוניט

ישנן שלוש תוכניות לאחסון בלתי מוגבל: Basic, Plus ו- Prime. בסיסי עולה 72 $ לשנה ומספק גיבוי בלתי מוגבל בעצמות חשופות. התוכנית הפופולרית ביותר, פלוס, מוסיפה גיבוי כונן חיצוני וגיבוי וידאו אוטומטי תמורת 112 דולר לשנה. פריים תשפר את זה עם שירות התאוששות שליחים תמורת 150 דולר לשנה.

לפני שתחליט לשלם מחירים אלה, עליך לנצל את תקופת הניסיון ללא תשלום ש -15 יום. אם תחליט שהקרבוניט הוא בשבילך, שים לב שתקבל הנחה של 5 אחוז אם תשלם במשך שנתיים מראש או 10 אחוז אם תשלם עבור שלוש.

דף הבית של סקירת קרבונית

עבודה עם קרבוניט אינה חוויה מייסרת. לקוח שולחן העבודה הוא פשוט וקל להתקנה. יש רק צעד אחד שעליך לבצע כדי להתחיל גיבוי מכיוון שרוב התהליך הוא אוטומטי.

קל מאוד לבדוק את מצב הקבצים שלך במהלך העלאתם מכיוון שצבע הקרבוניט מקודד אותם. עם זאת, קבצים ותוספים מסוימים אינם נכללים, לכן עיין ברשימה באתר של קרבוניט כדי לוודא שהיא עושה את מה שאתה צריך. למידע נוסף על השירות, קרא את סקירת הקרבוניט שלנו.

5. גיבוי CloudBerry עם OneDrive לעסקים

ל- OneDrive של מיקרוסופט (קרא את סקירת OneDrive לעסקים שלנו) שני שרתים באוסטרליה והמהירויות שלה טובים מהממוצע. הבדיקות שערכנו הראו שלוקח 35 דקות להעביר תיקיית בדיקות של 5 ג’יגה-בייט, וזה לא דבר מיוחד. עם זאת, OneDrive for Business הוא אחד משירותי ה- EFSS הטובים ביותר ואינו יכול לגבות את הנתונים שלך. כאן נכנס הגיבוי של CloudBerry.

שלא כמו גיבוי מקוון רגיל, גיבוי CloudBerry אינו מספק לך שטח אחסון ולא יאחסן את הקבצים שלך. זה יותר כמו מרכז בקרה שעוזר לך לנהל תוכניות גיבוי בשירותי אחסון ענן אחרים. אם אתה רוצה לקבל שליטה רבה יותר על פיתרון הגיבוי שלך, גיבוי CloudBerry הוא בשבילך.

CloudBerry-Back-Plans-Slider1
© Cloudwards.net

CloudBerry-Cloud-Storage-Slider2
© Cloudwards.net

CloudBerry-Mode-Slider3
© Cloudwards.net

CloudBerry-Back-Source-Slider4
© Cloudwards.net

CloudBerry-Backup-Schedule-Slider5
© Cloudwards.net

קודם

הבא

קחו בחשבון שהוא אינו תומך בהצפנה או בדחיסה עבור OneDrive, מה שמאיץ העברות בצורה ניכרת.

ניתן לצבוט ולהדק את האבטחה של CloudBerry Backup, אך בסופו של דבר זה תלוי גם בשירות השותף. SSL מופעל במעבר, אך הצפנת מנוחה תלויה בספק. אם אתה לקוח עסקי של OneDrive, תפיק תועלת מהצפנה של AES 256 סיביות – CloudBerry תומך בזה – אבל אם לא, OneDrive לא יצפין את הקבצים שלך במנוחה..

סיבות אחרות שאנו אוהבים גיבוי של Cloudberry עם OneDrive

מכיוון ש- CloudBerry אינו כולל אחסון, יש חיוב חד פעמי רק עבור רישיון, אם כי תצטרך לשלם עבור שירות השותפים שתבחר. שילוב גיבוי CloudBerry עם מחסנים אחרים יכול להיות קשה למשתמשים במיינסטרים וקלות השימוש שלו תלויה כמה אתם אוהבים את ה- IT. למידע נוסף על השירות, קרא את סקירת הגיבוי של CloudBerry.

מחשבות אחרונות

הגיבוי של Down Under הפך קל יותר בזכות שירותים שיש להם מרכזי נתונים באוסטרליה, או לפחות האזור. בחירה באחד מהם תעזור לך להגיע למהירויות טובות יותר, ואם זה אומר שתוכל להימנע משירותים המאחסנים נתונים בארה”ב, שבהם סוכנויות יכולות לחפש את הנתונים שלך, טוב יותר.

אקרוניס היא המובילה בזכות המהירות, התמחור וההצפנה הפרטית שלה. עם זאת, יתר השירותים קיימים. CrashPlan ו- Carbonite מציעים אחסון בלתי מוגבל ותוכניות מעט זולות יותר, בעוד BigMIND מציע תכונות חדשות. שילוב הגיבוי של CloudBerry ו- OneDrive שמור לחובבים.

מה אתה חושב על הבחירות שלנו? האם אתה משתמש בשירות אחר שמתאים לאוסטרליה? ספרו לנו בתגובות למטה. תודה שקראת.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map