הגיבוי המקוון הטוב ביותר לעמותות ועמותות 2020: גיבוי לעולם טוב יותר

כולנו יודעים שטוב לעזור לבני זוגנו, אך אנו לא תמיד מסכימים על הדרך הטובה ביותר לעשות זאת. זה קשה ברמה האישית. למרבה המזל, יש מלכ”רים שיעזרו לנו לתת, כולל יותר ממיליון וחצי ארגונים כאלה בארה”ב. במדריך Cloudwards.net זה, אנו נעשה את חלקנו כדי לעזור להם לנהל תקורה ולהקדיש יותר כספים במידת הצורך על ידי סקירת הגיבוי המקוון הטוב ביותר. שירותים לעמותות.

ארגונים כאלה עובדים עם הרבה כסף ואנשים פרטיים, ולרוב הם צריכים לעקוב אחר הכל. זה שווה ערך לטרה-בתים של נתונים להגנה. שמירת כל הנתונים האלה על דיסק קשיח אולי נראית קלה, אך זו לא האפשרות הבטוחה ביותר. כוננים קשיחים יכולים להתרסק או לתקלה, שלא לדבר על שיטפונות, שריפות ואסונות אחרים עלולים להוביל לנזק. SSDs עמידים יותר בפני כשלים, אך מועדים יותר לטעויות.

לכן אנו ממליצים להשתמש בגיבוי בענן. לפני שנגיע לבחירתנו מבין מיטב שירותי הגיבוי המקוון, הבה נבחן את הקריטריונים שהשתמשנו בהם.

הגיבוי המקוון הטוב ביותר לעמותות 2020

מה הופך את הגיבוי המקוון הטוב ביותר לעמותות וארגונים לא ממשלתיים

מכיוון שעמותות וארגונים לא ממשלתיים בדרך כלל נקבעים למזומן, הקריטריונים הראשונים שלנו יהיו שווים. נראה שאתה יכול לגבות טרה-בתים של נתונים בכסף קטן. ככל שהשירות מציע תוכניות רבות יותר, כך גמישותו טובה יותר ומה אתה מקבל במחיר. אנו גם מעדיפים שירותים המציעים הנחה לעמותות וארגונים לא ממשלתיים.

עבודה בארגונים אלה לא אומרת שאתה אשף IT. לכן נשקול כמה קל להשתמש בגיבויים המקוונים. אם חווית המשתמש הינה פשוטה ומושכת, אנו רואים בכך יתרון.

אינך רוצה שמישהו יתעסק עם הנתונים שלך ברגע שהם בענן. נבדוק כיצד השירותים מנהלים את האבטחה. תמיד יש הצפנה ונראה באיזה סוג הם משתמשים, אם יש להם אימות דו-גורמי וכמה מאובטחים מרכזי הנתונים שלהם. אנו גם רוצים לראות הצפנת ידע אפס מכיוון שזה אומר שאף אחד לא יכול לקרוא את הנתונים שלך.

גיבויים יכולים לארוך זמן רב, אך אנו לא רוצים שזה יימשך זמן רב ממה שהיה צריך, ולכן תמיד מעריכים חיבור יציב. היציבות לא נוגעת רק לתשתית השירות, זה תלוי גם באיזו מידה אתה קרוב לשרתים ולספק האינטרנט שלך.

עכשיו כשאתם מכירים את הקריטריונים שלנו, בואו ונמשיך עם הדירוג. אנו מתחילים עם הבחירה הראשונה שלנו, IDrive.

1. הגיבוי המקוון הטוב ביותר לעמותות וארגונים לא ממשלתיים: IDrive

IDrive קיימת מאז 1995. לחברה יש את הידע וזה מראה. זה בראש ההשוואה שלנו בין שירותי הגיבוי המקוונים הטובים ביותר.

ישנן שתי תוכניות אישיות: האחת עם 2TB והשנייה עם שטח גיבוי של 5TB. בנוסף, תקבל שטח סינכרון של 2TB או 5TB. אתה לא יכול לשלם מדי חודש, אתה צריך להירשם לשנה או שנתיים. זה מציע כמה הנחות. בשנה הראשונה שלך אתה מקבל הנחה מהמחיר הרגיל של 69.50 $. אם אתה משלם במשך שנתיים, ההנחה מתארכת.

העמותות מקבלות הנחה של 50 אחוז מהמחיר ל- 2TB, שמסתכם ב -34.75 דולר בשנה. יש גם תוכנית בחינם של 5 ג’יגה-בתים המאפשרת לך לנסות את השירות לפני שאתה מתחייב למנוי לטווח ארוך.

באמצעות IDrive תצטרך לנהל את הגיבוי שלך, שלא כמו בשירותים ללא הגבלה שמגבים את הכל. זה לא גורם לחוויית משתמש פשוטה. מכיוון שישנן אפשרויות רבות, עשוי להימשך זמן להתרגל (למשתמשים כוח לא אכפת). עם זאת, לאחר הגדרתה, תוכנית הגיבוי יכולה לפעול ברקע. למשתמש הממוצע לא אמור להיות בעיות.

IDrive מצפין את הנתונים שלך עם האלגוריתם AES 256-ביט בזמן מנוחה ובמעבר. זה יכול גם לפענח את הנתונים שלך מכיוון שהם נאחזים במפתח שלך כברירת מחדל, אך אתה יכול לשמור אותם אם תרצה. לשם כך, עליך לאפשר הצפנה פרטית לפני שתבצע את הגיבוי הראשון שלך.

אימות דו-גורמי אינו זמין כדי להגן עליך אם מישהו גונב את הסיסמה שלך. ודא שיש לך סיסמה חזקה כדי להימנע מכך.

מרכזי נתונים מאובטחים בארצות הברית מחזיקים בשרתי IDrive. מרכזי נתונים מתקשים כנגד אסונות טבע ושריפות. הם מעסיקים מעקב, אזעקות וחיישני תנועה כדי למנוע חדירה.

סיבות אחרות מדוע אנו אוהבים את IDrive

אנו רוצים לראות מהירויות טובות יותר בהעלאות ראשוניות, אך למען האמת, הם יכולים לקחת זמן מה. למרבה המזל, יש שירות שליחים שעוזר לקרוא ל- IDrive Express. אתה יכול להשתמש בו גם להורדות.

IDrive זול כשאתה מחשיב את ההנחה העצומה בלא מטרות רווח. אתה יכול לגבות מכשירים ללא הגבלה והוא משתמש בהצפנה פרטית כדי להגן על הנתונים שלך. עם זאת, הוא אינו מספק אימות דו-גורמי, וגם אינו קל לשימוש. בסך הכל, זה מספיק כדי להפוך אותו למקום הראשון בדירוג שלנו. אם ביקורת מיני זו גרמה לך להתעניין, תוכל לקרוא עוד בסקירת IDrive המלאה שלנו.

2. SpiderOak ONE

SpiderOak ONE הוא השירות המוביל למי שמחפש לשמור על תיקיהם מפני שחיתות, גניבה ועיניים סקרניות.

השירות לא זול, אבל יש הנחות לתוכניות SpiderOak ONE אם אתה משתמש ב- SpiderOak למלכ”רים או למוסדות אקדמיים. ישנן תכניות מרובות המספקות גמישות וניסיון חינם למשך 21 יום.

התוכנית הזולה ביותר מציעה 5 ג’יגה-בייט במחיר של 5 דולר לחודש, התוכנית הבאה מציעה 400 ג’יגה-בייט ב -9 דולר לחודש, ואז יש תוכנית 2TB עבור 12 דולר לחודש, ותוכנית 5TB שעולה 25 דולר לחודש. יש הנחה קלה אם אתה משלם עבור השנה.

לקוח שולחן העבודה מרגיש מגושם ומתוארך. רובם עושים זאת, בגלל ההתמקדות שלהם בתועלת. ממשק האינטרנט SpiderOak דומה ללקוח השולחני בפונקציונליות. אינך יכול לשנות את תוכנית הגיבוי שלך מרחוק ואין תצוגה ביתית המציגה פעילות בחשבון. אפליקציית הסמארטפון מוגבלת בפונקציונליות, אך קלה לשימוש.

הצפנה פרטית היא ברירת המחדל עבור SpiderOak ONE. רמת ההצפנה היא AES 256 סיביות וקבצים מוצפנים במעבר עם SSL. החברה לא שומרת את המטא נתונים שלך בבסיס הנתונים שלהם, אלא משאירה אותם במחשב שלך. ניתן גם לאמת שני גורמים.

למרות שהקבצים מוצפנים ופרטיים, SpiderOak עדיין מחזיקה במרכזי נתונים המוגנים מפני פולשים וירטואליים ופיזיים. הם גם יכולים לעמוד באסונות טבע.

סיבות אחרות מדוע אנו אוהבים SpiderOak ONE

אין שירות גיבוי או שחזור של שליח, אך ל- SpiderOak יש תשתית טובה. לדברי לקוחות SpiderOak, הגיבוי אורך שעה לכל 1 ג’יגה-בייט. מבחינת שירותי הגיבוי המקוון, זה בסדר. הבדיקות שלנו אישרו את טענתן. גיבויים ראשוניים ייקחו, לפחות, מספר ימים. לאחר מכן הכל צריך לרוץ מהר יותר בגלל גיבוי ברמת הבלוק.

SpiderOak ONE אינו הבחירה הטובה ביותר עבור כל משתמש, אך זו בחירה טובה בזכות ההצפנה הפרטית, המהירות הטובה וההנחה ללא מטרות רווח. אם אתה רוצה את האומים והברגים, בדוק את סקירת SpiderOak ONE שלנו.

3. CrashPlan

ל- CrashPlan אין תוכניות אישיות מכיוון שהיא נסוגה משוק הצרכנים באוגוסט 2017. עם זאת, התוכנית העסקית הקטנה שלה זולה ומייצרת השקעה אמיתית בהתחשב בתכונות אחרות שהשירות מציע.

אתה מקבל גיבוי ללא הגבלה למחשב במחיר של 10 $, מחויב מדי חודש, כך שתוכל לבטל בכל עת (שלא כמו IDrive, בדוק מאמר זה לצורך השוואה). CrashPlan נותן לך אפשרות לגבות כוננים חיצוניים בלתי מוגבלים. המחיר אינו טוב בהשוואה לשירותים אחרים, אך הוא רחוק מהגרוע ביותר. אין הנחות לעמותות.

התקנת הלקוח והכניסה אליו אורכת מספר דקות. לא יהיו לך בעיות עם הלקוח, אך הגדרת הגיבוי עשויה להיות פשוטה יותר. אין דרך לגיבוי על סמך סוג, תצטרך לעשות זאת ידנית, למרות שזה גיבוי בלתי מוגבל.

לקוח שולחן העבודה אינטואיטיבי וקל לניווט. אם אתה צריך לפקח על הגיבוי שלך, ממשק האינטרנט אמור לעבוד. אתה יכול להשתמש בו כדי לבדוק נתונים סטטיסטיים של משתמשים ולפקח על שחזור הקבצים.

CrashPlan מספק לך הצפנה מקצה לקצה כמו גם במנוחה. רמת ה- AES המשמשת היא 256 סיביות. CrashPlan יאחז במפתחות ההצפנה שלך, אך אתה יכול לאפשר הצפנה פרטית. בלי קשר, הקפד לבחור סיסמה חזקה, מכיוון שאין אימות דו-גורמי. גרסאות זמינות כדי לעזור נגד תוכנות ransomware.

סיבות אחרות מדוע אנו אוהבים את CrashPlan

אנחנו לא אוהבים את זה הרבה יותר מכיוון ש- CrashPlan לא מצליח טוב במחלקת המהירות. תוכל להשבית חלק מהתהליכים שבהם הוא משתמש בעת גיבוי הקבצים שלך, אך איננו ממליצים עליהם. הבדיקות שלנו אומרות לנו שתוכל להעלות כ- 10GB ליום.

גיבוי מחשב במחיר של 10 דולר זה עניין נאה. האבטחה היא גם ברמה. אם לא אכפת לך למהירות האיטית יותר, CrashPlan עשוי להיות הבחירה הטובה עבורך. קרא עוד על התכונות שלה בסקירת CrashPlan המקיפה שלנו

4. בטוח קרבוניט

קרבוניט מציע אחסון בלתי מוגבל, אך הוא מציע שלוש תוכניות במקום אחת. בייסיק הוא הזול ביותר במחיר של 72 $ לשנה. פלוס עולה 112 $ אך כולל גיבוי HDD חיצוני ווידאו אוטומטי. פריים מוסיפה שירות שליחים במחיר של 150 דולר. עם זאת, תוכניות אלה אינן מציעות הנחה.

ארגונים לא ממשלתיים מקבלים הנחה של 10 אחוזים מתוכנית ה- Carbonite Safe Backup Pro, שהיא תוכנית המכוונת לעסקים קטנים. תמורת 287.99 דולר לשנה, תקבל גיבוי בענן של 250 ג’יגה-בתים ותוכל לגבות מחשבים ללא הגבלה. אם אתה מנוי מראש לשנתיים, אתה מקבל הנחה נוספת של 5 אחוזים. אם אתה מנוי לשלוש שנים, אתה מקבל 10 אחוז.

העבודה עם קרבוניט היא פשוטה. קל להתקין את שולחן העבודה של שולחן העבודה (עבור Windows או macOS). עליכם לבצע שלב אחד רק בעת ביצוע גיבוי, מכיוון שרוב התהליך הוא אוטומטי. Carbonite אפילו מקל על בדיקת מצב הקבצים שלך על ידי מתן קודי צבע.

יש גם לקוח אינטרנט שאתה יכול להשתמש בו כדי לבדוק את מצב הגיבוי שלך, לנהל את חשבונך ולגשת לקבצים שלך. Carbonite Mobile מאפשר לך לבצע פעולות אלה ב- Android או iOS. הממשק מינימלי. אנחנו מתכוונים לזה בצורה טובה, מכיוון שהיא לא עמוסה.

קרבוניט יגן על נתונים המאוחסנים בשרתים באמצעות קידוד AES 128-bit. הוא יאחז במפתח ההצפנה עבורך, אך תוכל לאפשר הצפנה פרטית. אם תאפשר זאת, Carbonite ישדרג את רמת ההצפנה ל- AES של 256 סיביות. קרבוניט מחייב אותך לבצע סיסמה חזקה. אם מישהו מצליח לפצח את זה, אימות דו-גורמי נמצא שם כדי לעזור לך.

סיבות אחרות מדוע אנו אוהבים קרבוניט

אין הרבה יותר מכך שתהליך הגיבוי של קרבוניט אינו מהיר, שלא כמו חלק מהמתחרים. אם אתה מעוניין לקרוא עוד, צא לבדיקת הקרבוניט המעמיקה שלנו.

5. גיבוי CloudBerry

שלא כמו גיבוי מקוון רגיל, גיבוי CloudBerry אינו כולל שטח אחסון מקובץ ולא יאחסן קבצים. זה מתפקד יותר כמו לוח מחוונים שעוזר לך לנהל תוכניות גיבוי בפלטפורמות ענן אחרות. במונחים טכניים זה נקרא תשתית כשירות, או IaaS. אם אתה צריך לנהל מספר מחשבים ושרתים, CloudBerry עשוי להיות הפיתרון הטוב ביותר עבורך.

CloudBerry גובה באופן שונה מכיוון שאין כל שטח אחסון. יהיה עליך לקנות רישיון חד פעמי ולשלם עבור הגיבוי שבחרת. לדוגמה, תצטרך לשלם 5.57 דולר לחודש עבור 250 ג’יגה-בייט ב- Amazon S3. אנו ממליצים על Wasabi כיוון שהיא זולה ומדרגית (0.0039 $ לכל ג’יגה-בייט אחסון ו -0.04 $ לכל GB שהורדת).

יש הרבה מה להגדיר כדי לגבות עם CloudBerry. עליכם להוסיף את כל חשבונות האחסון בענן בנפרד (תוכלו לבחור מבין 65 יעדי אחסון). ישנן אפשרויות רבות לבחירה וזה יכול להיות מרתיע.

הגישה לאינטרנט תומכת רק באמזון S3 והמחשב האישי שלך צריך לפעול כמארח כאשר מערכת גיבוי CloudBerry פועלת. זה אכן מבצע את העבודה, אך אינו מספק תכונות רבות. אין אפליקציה לנייד וזה מובן, בהתחשב בכמה ספקים ש- CloudBerry יכול להתחבר אליהם.

אתה יכול להדק את האבטחה של CloudBerry, אם כי מה שתוכל להשיג תלוי בשותף האחסון. CloudBerry משתמש ב- SSL במעבר, אך ההצפנה בצד המקור ומנוחה תלויה בספקים.

עם השותף הנכון, CloudBerry תומך בעד 256 סיביות AES בצד הלקוח. חברות גיבוי רבות תומכות רק בהצפנה בצד השרת, מה שאומר שאינך שולט במפתח ההצפנה וכל מי שיש לו אישורים יכול לקרוא את הנתונים שלך. זו הסיבה שההצפנה של CloudBerry בצד הלקוח יכולה להיות עזרה עצומה. רק וודא שאתה לא מאבד את הסיסמה שלך, מכיוון שאף אחד לא יכול לאחזר אותה בשבילך.

סיבות אחרות מדוע אנו אוהבים גיבוי של CloudBerry

מכיוון שאתה מעביר את הגיבוי שלך לשירותי צד שלישי, בדיקת המהירות של CloudBerry אינה אפשרית. הבדיקות שלנו הראו תוצאות טובות, אך הן נעשו בתרחיש במקרה הטוב. CloudBerry אינו תומך בהצפנה ודחיסה שהיו גורמים להאטת התהליך עבור השירותים שבחרנו.

CloudBerry שונה משירותי גיבוי מקוונים קלאסיים. זה זול וניתן להרחבה, אך לא קל למשתמשים שאינם מאוהבים ב- IT. למרות שזה לא לכולם, הוא עדיין מצליח לעשות את מה שהוא תוכנן אליו.

מחשבות אחרונות

לא הרבה שירותים מתייחסים למלכ”רים, אך ישנם מספר אפשרויות לבחירה. בחירה נכונה יכולה לעשות הבדל עצום בעבודה היומיומית שלך, שלא לדבר על ההשפעה על הכספים שלך. אנו חשים כי IDrive צריכה להיות הבחירה המובילה ביותר שלך, מכיוון שהיא מציעה הנחות ענק, מחשבים ללא הגבלה והצפנה פרטית.

CrashPlan ו- SpiderOak ONE הם תחליפים אמינים, בעוד שעליכם לקחת בחשבון את שני האחרונים רק אם אתם אוהבים את התכונות הספציפיות שלהם.

מה אתה חושב על הבחירות שלנו? האם ידוע לך על שירות אחר שמציע הנחה לעמותות? נודיע בתגובות. תודה שקראת.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map